Új privát üzeneted érkezett!

Na rosszul irtam nem 6ezret hanem 60ezret kapnak kb fizut. Most láttam mit írtam:)

Most volt a tv-ben hogy a nyugdijakat emelték mert nagyobb a vártnál az infláció.
A gyest mikor emelik emiatt???

Kép
csucsu05
 
 


a gyest,meg ami a gyerekkel kapcsolatos,az sosem fogják megemelni...a nyudgijasok (nem akarom öket bántani) kijönnének kevesebb pénzből,mint a kisgyerekesek,de szarnak rájuk...de azért növelni kell a népességet...hát durva :evil:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igen már a hátamon feláll a szőr, hogy minden évben a nyugdíjak az elsők amit felemelnek. Hisz a magyarok el vannak öregedve. Tehát nekik kell puncsolni. Nem bántom őket de igy a nemzedék nem lesz fiatalítva. Nem röhej egy nyugdíj ne lehet kevesebb mint a létminimum. A gyes akkor lehet 25ezer??
nameg ha nincs bölcsi valahol mint itt akkor az anyuka vissza se tud menni dolgozni. Mert ha vanm Nagyi akkoris lehet a nagyi nem tudja a gyereket egész nap ellátni. És hanincs bölcsi akor a gyes mondjuk a gyerek eltartására szolgáló fizetés. tehát segélyből kell felnevelni egy gyereket??? Mert a nevében is benne van segély!!!
Á én néha úgy elmennél ebből az országból.

Anyukád jól van??

Kép
csucsu05
 
 

 
 

hát ja....sztájkoljni kéne...az összes családnak fel kéne lázadnia...máshogy nem lenne lehetöség :evil:


anyu jól van köszi,pénteken volt az új dokijánál siófokon...
kaposvárról mikor kiengedték,nem mondtak neki semmit,2nap múlva olvasta el a zárójelentését,amiben az volt,hogy következö héttöl már mennie kell vesedializisre heti 3szor:evil:
kockáztatott,mert nem akart a sintértelepre járni újra(nem csoda)
és inkább kivárta a 2 hetet,hogy az új doki is megnézhesse!
a doki megvizsgálta,volt labor,meg minden,elolvasta a kaposvári zárójelentést,és megkérdezte anyut, szó szerint igy:
"ki volt az a baromarcú állat aki dializisre akarja küldeni???"
anyu csak nézett ki a fejéböl,nem értette hogy most mi van!
kiderült,hogy a veséjének a 30%-a müködik,és a siófokiak 15%os vesemüködésnél kezdenek el csak GONDOLKOZNI,HOGY DIALIZIS,VAGY GYÓGYSZERES KEZELÉS!
szóval anyu elfelejtheti a dializis,úgytünik örökre,mert kapott gyógyszereket,amivel 40-50%osra lehet növelni a vesemüködést!
annyi van,hogy havonta egyszer kell egy ilyen fél napos kivizsgálásra mennie,ahol ellenörzik a vesemükösést :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri: ez tényleg durva. Ez a kórház csoda ha még mükődik!!
De szerencse akkor, hogy anyud kifogta ezt a dokit. Legalább feleslegesen nem kell járnia dializisre.

Sztrájkolni???
ja tényleg van a kátszótéren egy csaj. Erről jutott ezsembe. megbeszéltünk a játszónón pár kismamával, hogy sztrájkolunk.Bárén bele számoltalak téged is hisz érintett vagy te is.
Szóval mivel nincs bölcsi na meg az ovóda sem tud több gyereket nagyon befogadni, hogy aláirást gyüjtünk emiatt. Mert ha nincs bölcsi akkor az Önkormányzatnak kellene adni támogatást. (8000,-FT) Nem sok de azért az is pénz. Na meg ajátszóterek minősége és mennyisége miatt is ki kéne állni az igazunkért. Máshogy nem megy hát aláirást gyüjtünk.
Sőt megbeszéltük, hogy milenne ha sokan kismamák a gyerekekkel elmennénk a polgármester Úrhoz gyerekekkel és babakocsikkal és mondanánk neki ha nincs bölcsi az ovik már nem nagyon tudnak fogadni gyereket akkor itt hagynánk a kicsiket mára mert nekünk dolgunk van munkába kellmenni stb...
Hátha észhez tér Halásztelek.
Persze nem hagynánk ott a gyerekeket csak egy kicsit megijesztenénk őket.
Mostmég neked sem kell bölcsi de ki tudja mikor lenne valami jólehetőség vagy majd a kistesónak kell.
Na meg mondjuk egy 2éves gyereknek jó lenne a közösség.Mert én úgy is vinném ha nemmennék dolgozni napi pár órára közösségbe. Ehez jogunk van csak szarnak a fejünkre.
Ja és oviba sem veszik fel a gyereket ha netán van kistesó.
És mi most fellázadunk:)

Kép
csucsu05
 
 


hát ráadásul a sintértelep OKTATÓ KÓRHÁZ!!!!!!
gyönyörü dokgokat tanulhatnak ott az ujoncok :evil:



én benne vagyok,valamit tenni kéne,mert ez a pénztelenség elég gáz...nem is tudom mit tudnék csinálni,ha egyedül kéne nevelnem atikát...felakaszthatnám magam szerintem,vagy az éhenhalás lenne!
még ha 8ezerrel többet kapnánk,az is jobb lenne mint igy...legalább 2csomag pelussal beljebb lennénk!


na szervezzünk egy polgármesteres babazsúrt :wink: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Azt beszéltük a csajokkal a játszón, hoyg húsvét után lépünk. Szerintem hamarosan bele is kezdünk.
De úgyis akkor beszélünk erről. A játszón tök jó fejek a csajok multkor hatalmasakat nevettünk velük.
Ők is szervezkednek, hogyminnél többen legyünk.

Kép
csucsu05
 
 


na én is gyarapitom a létszámot,mert ez ami van,tényleg gáz :wink: :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Hát igen. A gyerekesekre nem gondolnak. Az biztos. ha nem is nekünklesz hasznunk akkor majd a következő kismamáknak.

Kép
csucsu05
 
 


na ja...

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


holnap megyek megint nögyógyihoz :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jóreggelt lányok!!!!!!csucsu tegnap kiosztottad a vevőiteket rendesen?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt nita! :lol:
mizu?hogy vagytok?anyóssal mi a sztu?rég láttalak mesélj már :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri!mostanába ideges vagyok és hisztis.Várom a vasárnapot,hogy kiderűljön van e baba a pocimban vagy nincs :!:
Amugy jól vagyunk,Máté izeg-mozog egyre többet beszél már!De a hisztijei se maradnak el :?
Anyós volt hogy lenyugodott de mindíg újra és újra meghülyűl.De sajna egyelőre úgy néz ki maradunk mert nincs önerőnk és így nem tudunk elmenni,de igazából a zoli se akar már innen elmenni.Túl sok pénzt csinált már bele a házba! :(
és ti jól vagytok?
Multkor olvastam a kis Atika is beszél már!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


drukk nektek a babóért,és az anyós miatt is :wink:
hiszti mindenkinél van :lol:

atika már dumál,szerintem napokon belül érkezik a következö fogacska,mert éjszaka megint nem alszik rendesen,és még eszik is akkor!ilyet az elözö fogak kibújása elötti napokban csinált :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szegény atika megszenved azokért a fogakért!!!!! :(
én nagyon ugyérem hogy nincs baba :cry:
most kaptam meg egy nőgyógyász válaszát és azt mondta ha a második teszt negatív akkor ne éljem bele magam a terhességbe! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita a babó tudja minkor kell jönnie...legalább van még egy kis ideje a szervezetednek,a vetélés utáni erösödésre...
de drukk,hogy hamar összejöjjön :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nita: Szép kis nőgyógyász volt aki ezt irta, A terhességet kizárni csak akkor lehet ha a mensi időontjától számitva a 10napon is negatív a teszt. Úr isten ki válaszolt neked???

Kép
csucsu05
 
 


az a dr cseh erika

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Aneve tök mindegy de látatlanba ilyet irni???

Kép
csucsu05
 
 


végűl is ő nőgyógyász,tudhatja a dolgát!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na a nagy ati jól kicseszett velem :x
most hivott hogy akartam-e valahova menni?
hát mondom szép idő van,mennék sétálni majd...azt mondja,nem tudok mert véletlenül elvitte a kocsikulcsot (a babakocsi meg ugye az autóban van) :shock: :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


húúúúúú...nóri az nem jó!!!!!!!!! :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem ám...be is pöccentem rá :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


pedig olyan jó idö van...napok óta nem voltunk kint..erre tessék :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sajna nekem is már csak 1 babakocsim van így még adni se tudok :? :(
csucsu szerintem elmen sétálni mert már msnen sincs fent :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na mindegy...majd holnap,ha lesz rá idöm...de azért az erkélyre kimegyek a kicsive,levegözzön picit 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


az is jó persze.a levegő a lényeg! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaja...csak most éppen elaludt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


fáradt a tökmag.most megyek kicsit tv-ni.puszi :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


okika jó tvzést!
pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: nem mentünk akor sétálni hanem elment a netünk . Most jöttvissza. Szupi mi?? Mióta megvették a kábeltévét mindig van valami gond. Vagy a tv vagy a net nem jó.
Amúgy a dokiról amit irtál, hogy csak tudja hisz nőgyógyász.
Igen Nita az de interneten ilyet nem írhat, hogy szerinte nem vagy terhes. Mi ő Gyurcsók doktor??
Telepatikus uton rájött erre mi??
Nem azt mondom, hogy tutti babás vagy de akkor az első teszt mitől lett pozítív???
Ja és tegnap tudod mit hallottam?? Én sem tudtam, hogy ha vér keveredik a pisihez akkor a teszt lehet pozítív. Nem barnáztál mikor csináltad az elsőt?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nem volt se vér se barnázás akkor.direkt megnéztem mielőtt csináltam volna a tesztet,mert ezt tudtam hallottam,ha vér kerűl a pisibe pozitív lesz a teszt!
de majd vasárnap kiderűl!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: oké csak eszembe jutott. Hátha a vértől lett pozítív. Igy akkor vagy a teszt volt rossz vagy nem tudom.

Kép
csucsu05
 
 


akkor megölöm a teszt gyártóját az tuti!kicsit sokba kerűlt ahhoz hogy rossz legyen! :? :? :? :? :( :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok! :lol:
csucsu:mónit tegnap reggel 10perces fájásokkal vitte be a férje a kórházba, de az apukát hazaküldték,mondván,mostanába a fájások ellenére nem lesz baba :lol:
délbe telóztak neki a kórházból,hogy mehet,ha bent akar lenni a szülésnél :lol:
este jött mónitól az sms:"18:04kor megszületett Kassai Adrienn Zora,3960grammal,és 59 centicel!a baba,és a mama is jól vannak!"


Óriási baba lett,és simán :o :lol: mégsem lesz április 1-i gyerek :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na rohanok is dokikhoz...pápá,majd érkezem :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia Nóri: na akkor szép nagy baba lett. :)
Melyik dokihoz mész most?

Kép
csucsu05
 
 


na atika megetetve,cigiszünet,és indulunk! :?
jaja nagy baba :lol:

nögyógyihoz,meg megpróbálok a reumára bejutni,meg atikát viszem börgyógyihoz!a doki mondta,hogy ha nem javul máig,akkor vigyem szigethalomra...meglátjuk ez a doki mit mond,aztán valószinü hétfön leviszem ide a maszekhoz is 8)
na tényleg megyek,még be kell ugranom dettiért is,ö vigyáz atikára addig,mig én bemegyek a dokihoz!
(detti ati egyik unokahuga,ö a legjobb fej a családban,vasárnap jött haza angliából,novemberbe ment ki) :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Oké menj csak és járj sikerrel. Te magándokihoz jársz akkor? Jó doki? Hol dolgozik kórházban?

Kép
csucsu05
 
 


megjöttem :lol:
nem magánhoz járok,sz.halmon a horvát gáborhoz.normális doki!
na leecsetelt megint,éééééééés NEM KELL TÖBBET MENNEM,MÜTENI SEM KELL!!!HURRÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol: :lol: :lol:
Reumára nem volt kedvem már várni,igy is volt tömeg mindenhol :x
atika nem allergiás,hanem gyerekkori ekcémája van!új ez a dokicsaj,péntekenként rendel,nagyon normális,irt fel atikának fürdetökrémet,meg sima krémet,pénteken kell visszavinni.nagyon nornális,úgyhogy nem viszem máshova atit :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: az jó ha találtál Atikának egy normális dokit. És a gyerekkori ekcéma elmúllik vagy néha majd előjön mit mondott?

Kép
csucsu05
 
 


állitólag teljesen el fog múlni,meg a doki szerint atikának nem is vészes ami van,mert nem sok :lol:
jaja,ez a dokicsaj csak pénteken rendel,a másik dokit nem ismerem,de azt mondják,hogy elég bunkó.
én mindenkinek ezt a csajt fogom ajánlani,mert tényleg normális,jó a hozzáállása,és a gyerekkel is tök cuki volt...azért ez is sokat számit :wink: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: sőt ha a gyerekkel normális az a legfontosabb:)
Az jó ha el fog múlni.

na és az is jó, hogy rendbejöttél te is:)

Kép
csucsu05
 
 


hát igen...ez sokat segit azon,hogy ne féljen nagyon minden dokitól (bár még nem fél) :lol:

jaja rendbejöttem,de még ma volt ecsetelés,igy megint az van hogy 1 napig se ülni,állni menni nem nagyon tudok :?
de legalább már vége :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igy igaz vége:)
Én meg mindjárt elájulok olyan álmos vagyok. Elmentünk Szabival sétálni meg vásárolni. majd a kertben folytattuk a játékot. Már hull avagyok kiszivott a levegő. Alig várom, hogy a lánykám elaludjon és alszok vele én is egy órácskát.
Mondjuk sok dolgom lenne mert szombat vasárnap megyek takartani és szeretnék előre megfőzni de majd alvás után. Tomi ugyis céges focin van majd 1/2 5re jön haza.És különben is engedélyt kaptam tőle, hogy aludjak:)
Aztán 1,5/5 kor irány a csempebolt mert nem tudtam még eldönteni melyiket választom. Tök nagy ez a dilemma.
Holnap pedig Tomi megy ki a házhoz mert meg kell mondani mit választottunk és hétfőn mennek megvenni. Aztán már burkolnak és festenek. És aztán költözés:) :)

Kép
csucsu05
 
 


na akkor nem unatkoztok :wink:
mikor költöztök?tudjátok már kb.?

hát néha jól jön egy kis alvás :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


SZIA NITA ! ! !

nita most szállt le a buszról :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


hát amit tudunk, hogy 11-én mehetünk reggel ügyvédhez felvenni a lovét a régi házra. Mert az letétbe van téve mindeg yhosszú miért szóval egy pert nyert a vevőnk és azt a pénzt nem ők hanem rögtön mi kapjuk. most nekünk is azt tovább kell aznap adni. Ha sikerül még aznap akkor költözünk. Na meg a keresztapunk (szabináé) hozza el a céges kisteherautót. Ha ő aznap eltudja hozni akkor még aznap. mondjuk déltől estig. Ha nem akkor szombaton .

Kép
csucsu05
 
 


De gáz mert nincsen konyha bútorunk és semmi bútorunk
Mondjuk az ülőgarnitura nélkül megvagyok egy két hétig de konyha bútornélkül?
Kéne asztalos mert a Magit nem akarom terhelni na meg mire kész az sem lenne kevés nála:)
Aztán valami bőrbútort szeretnénk venni amit most találtunk az jó de ide már nem akarom hozatni majd ha ott beköltözünk akkor azt megvesszük.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?