Új privát üzeneted érkezett!

Anikó,
én voltam, de csak 2010-re vonatkozott. Ha megint 20000 Ft felett rendelünk, megint lesz törzskártya, amire járnak különböző akciós kedvezmények. VAgy mi.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
Kár :?
És ezt a 20.000.-ot egyszeri vásárlással kell elérni, vagy gyűjtögethetsz?
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Na megnéztem. Egyszeri 10000 Ft után is jár a kártya, 5000 Ft felett 10% kedvezmény, alatta 5 % kedvezmény jár.
Egész évben is lehet gyűjteni az összegeket, akkor amint eléred a 20000 FT-ot, akkor adják a kártyát.
Van néha külön törzsvásárlói akció, az az évvégi 20 %-os olyan volt.
De, ha közösen rendelünk, akkor hamar összejön a 10 ezer pénz :D Persze, csak, ha szeretnél özösködni.


http://fakopancs.hu/torzsvasarloi_program.php

Nézzétek meg Villőt, aki még nem látta :D
http://www.youtube.com/watch?v=AyoMvi_6Dq0

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

Sziasztok!

Vasárnap este + éjszaka végül 39,5 lett Levi láza, aztán tegnap már csak 38-ig ment fel, ma reggel is ennyivel ébredt, aztán napközben szépen ment lefelé, majd mikor felébredt a délutáni alvásból, üvöltve sírt, gondoltam, na itt az alkalom, hogy belenézzek a szájába, és teljesen elképedtem, a felső szájpadlása tele van kis piros sebekkel!!! Gyorsan fel is hívtam a dokinéninket, holnap megnézi Levit... így már mindenesetre értem, hogy miért nem eszik 2 napja, és miért mondta mindig az első falat kaja után, nem kér enni, mert csípős :roll: Hát kíváncsi leszek mi derül ki holnap!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Katus,
Megnéztem én is oldalt :D
Én ma bemegyek meló előtt a Fakopáncsba, mert húsvétra akarok 1-2 dolgot. Aztán rendelhetnénk majd együtt, úgy tuti gyorsan összejön a 10.000.-, oszt lesz közös kártyánk :wink: :D
Villő hihetetlenül ügyes. Ákos nem talál be így a szájába :?

Orsi,
Basszus, hogy Veletek mindig történik valami? :shock: Mit mondott a doki?
Gyors gyógyulást kívánunk Levikének!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Javítás: Én is AZ oldalt :oops:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Hello Mindenkinek!

Jó sok minden történt mióta nem jártam itt...
Először köszöntöm Ákost, igaz utólag de Boldog Szülinapot neki!

Orsi kitartás! Reméljük csak a foga miatt, bár elképesztő ez a sorozat, ami történik veletek, kíváncsian és kicsit aggódva várom a dokinő diagnosztikáját, - reméljük semmi komoly! bár sztem a többieknél is történnek kisebb nagyobb dolgok, mint ahogy nálunk is...
Mi is valami megfázással küszködtünk.. / -ráadásul a porszívónk még mindig sehol!!! -felháborító, hogy nem is jelentkeznek, hanem nekem kell mindig szólnom nekük, hogy van e már valami.../ ez a múlt heti idő nekünk sem jött be..de végre ezerrel süt a nap!
Közben ugye köveztünk, már végre lehet motorozni az udvaron- szuper!
Látom a nyuszik már gondoskodtak a meglepetésről... nálunk is alakulóban van, de egy kis problémám akadt, nem teljesen azt kaptam amit kértem, mert az új modellbe nem lehet vizet tölteni, bár így is megáll, de félek, hogy felborul, hamar tönkremegy így, a cég azt mondta küldjem vissza, visszafizetik, ha mégsem kell -de kéne, csak még a régebbi modell, és most nyomozok, hol tudnék olyat kapni...

Katus!

Én néztem Villőt! Nagyon ügyes, olyan szépen szúrja az ételt a villára! Gratula neki!

Anikó!
Mit szeretnél a fakopáncsból, mert úgy emlékszem itt Vecsésen is van aki foglalkozik velük, ha jól tudom a 4-főúton a Konyhastúdióban is van, vagy voltak, ha akarod megkérdezhetem neked..
Én a www.gyerekjatekok.hu -tól vásároltam, igaz nem fajátékot, hanem műanyagot...(de van nekik mindenféle fajátékukis, azthiszem eichorn márka..)

Voltunk ma Cinin, és Lizának nagyon tetszett, de a végére már jól elfáradt...el is aludt.

Pusz
Manka
mankalak
 
 


javítok.. tehát nem kukis, hanem fajátékuk is! :lol: :wink:
mankalak
 
 


Most az a baj, hogy túl sokat írtam, vagy mindenki el van foglalva a nyuszival?
:roll:

Ma túl vagyunk egy csőtörésen, szerencsére megoldódott, már csak a felületi javítás van hátra... no meg a biztizés..
hétvégén még sittet pakolunk, kertrendezés.-földbehordás..., a nyuszi egy részét már felfedezte Bogi, és kérdezte miért van itt? Mi ez? Hát ennyire vagyunk top-on..
Ja és még bevásárolni is mennem kéne...
mostmár nem írok többet, megyek is...
szép estét mindenkinek
mankalak
 
 


Judit,
Boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Mindenki nagytakarít?
Mi túl vagyunk rajta, mert volt segítségem :lol:
Kép

Tojást is festettünk:
Kép Kép Kép

Katus,
Ha megint túl sok a paradicsom palántátok, gondoljatok rám :wink: :D
Köszi

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk!

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Judit,
boldog szülinapot itt is :D

Anikó,
okés, de tavaly ritkítottunk nagyon, mert betegek voltak...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Köszi csajok.
Hogy telik a húsvét? Sikert arattak a házikók? Nálunk nagyon. Én is kellemesen meglepődtem, szerintem tökjól néz ki.
Vendég
 


Kép
Ő a mi NYUSZINK :-)

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Judit Boldog Szülinapot!

Kellemes Húsvétot Mindenkinek!!

Orsi! Aranyos a nyuszó! Levi jól van már? Mi volt? ...

Na megyek pihenni, mert nagyon fáj a szemem, valószínű begyulladt, vagy megeröltettem.,,-ez furán hangzik.., de egész de. a földet hordtuk be.

A csajoknak sok locsolót, a fiúknak meg piros tojást kívánok!

Anikó Kép Kép
mankalak
 
 


Bogi Nagylány,

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!

Kép
Vendég
 



Sziasztok!

Kiderült, hogy Levi afta vírust szedett össze, aftákkal volt tele a kis szájpadlása, ezért csípte minden.... mostanra szerencsére jobban van, már 3 napja nincs hőemelkedése sem :D Most még alszik, de amint felébredt, megyünk meglocsolni: Adriékat, Éviéket, Anyukámékat, szolnoki Mamáékat. Engem már reggel meglocsolt, és még locsoló verset is mondot!!!! Nagyon cuki volt :wink:

Néhány nyuszis kép:
Kép

Kép

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, Judit nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Bogi leánykát is köszöntjük születésnapján! puszi neki :-)

Levinek jobbulást!

Mi Pécs mellett töltöttük a húsvétot. Unokatestvéreméket látogattuk meg, nagyon kellemes 4 napunk volt!
Tegyetek fel képeket a házikókról, most már kíváncsi vagyok rá! .-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Köszi a köszöntéseket.
Íme a szuper házikó:)

Kép Kép
Vendég
 


Ezt Boginak küldjük:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



egy kis szösszenet :):

Egy nőtől, aki éppen a jogosítványát akarta megújítani a megyei
hivatalban a hivatalnok hölgy megkérdezte, hogy mi a foglalkozása.
A nő hezitált, nem igazán tudta, hogyan határozza meg a munkáját.
Úgy értem -magyarázta a hivatalnok- van munkája, vagy csak ...?
''Persze, hogy van munkám,"- csattant fel a nő,
''Anya vagyok."
''Az anyaság nem számít foglalkozásnak, a háztartásbeli a megfelelő szó!"-
hangsúlyozta a hivatalnok.


Egészen addig a napig nem is jutott eszembe a történet, amíg
egyszer csak ugyanebbe a szituációba nem kerültem a polgármesteri
hivatalban.
A hivatalnok láthatóan egy karrierista hölgy volt, kiegyensúlyozott,
hatékony és megszállottja az olyan fontosnak hangzó címeknek, mint:
"Hivatali Vallató" vagy ''Városi Nyilvántartó".

''Mi a foglalkozása? "-kérdezte.

Mi késztetett rá, hogy ezt válaszoljam, nem tudom, csak úgy kibuktak
belőlem a szavak:

''Tudományos munkatárs vagyok a gyermekfejlődés és emberi kapcsolatok
területén.''

A hivatalnok megdermedt, a golyóstoll megállt a kezében
és úgy nézett rám, mint aki rosszul hall.
Megismételtem lassan, kihangsúlyozva a fontos szavakat.
Majd csodálattal néztem, amint a kijelentésemet
fekete nyomtatott betűkkel a hivatalos nyomtatványra írta.

''Megkérdezhetem, "-kezdte a hivatalnok érdeklődéssel-
"Pontosan mit csinál ezen a területen?"

Hűvösen, minden izgatottság nélkül a hangomban, hallottam magam válaszolni:

"Továbbképző kutatómunkát végzek,
(amit az anyák nem)

laboratóriumban és terepen,
(általában úgy mondom a házban és a házon kívül).

A főnökömnek dolgozom (az Úrnak elsősorban, aztán az egész családnak),
szereztem már négy elismerést (mind lány).

Természetesen ez a munka az egyik legelhivatottabb a földön,
(akar valaki ellentmondani? )
és gyakran napi 14 órát dolgozom (a 24 közelebb áll a valósághoz).

De a munkám több kihívást tartogat, mint a legtöbb átlagos karrier és
az elismerés sokkal kielégítőbb, mint pusztán a pénz.''

A hivatalnok egyre növekvő elismeréssel töltötte ki a nyomtatványomat,
felállt és személyesen kísért az ajtóhoz..
Amint ráhajtottam a kocsifelhajtónkra, a csodálatos új karrieremben
elmerülve, szaladtak elém a laborasszisztenseim : 13, 7 és 3 évesek.

Az emeletről hallottam a gyermekfejlődési programunk
új kísérleti modelljét (6 hónapos kisbabánkat),
amint egy új hangmintát tesztelt

Úgy éreztem, csapást mértem a bürokráciára!
Úgy tűntem fel előttük, mint aki sokkal előkelőbb és nélkülözhetetlenebb
az emberiség számára, mint "csak egy másik Anya''.

Anyaság!
Micsoda nagyszerű karrier!
Különösen, ha egy cím is van az ajtón.
Akkor a Nagymamák
"Vezető tudományos munkatársak a gyermekfejlődés és emberi
kapcsolatok területén '',
és a Dédnagymamák
''Ügyvezető tudományos munkatársak"?
Szerintem igen!!!
És hiszem, hogy a nagynénik
"Tudományos munkatárs-helyettesek".

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
:)

Na ezen mindenki ennyire elgondolkozott? :)

Lányok két kérdés:
Ismer valamelyikőtök olyan emberkét aki lufit tud gázosítani? :wink:
Én csak gázosító embert ismerek de attól nem hiszem, hogy felmenne a lufi az égbe :lol:

A másik:
Szeretnék a kocsiba az első ülés hátuljára olyan védőt amin nem látszik a gyerekek lábnyoma. Régebben vettem ilyet de az már kicsit avétos lett. Vannak egyszerűbb fajták de olyat szeretnék ami gyerek mintás és zsebe is van, hogy tudjanak bele pakolni. Ötlet? Konkrét? :)

Fejfájós barátnéim...., ti hogy vagytok mostanság? Én döglődök már 3 napja.............. :(

szandrakiss
 
 


Szandra,
Nekem is fájt tegnap, azt hittem bekattanok. Ma jó.

Lufi - a Linde-nek van partiszettje, ha nem találsz, Attila tud segíteni. Mikorra kell?

Autósvédő - szerintem varrni lenne a legegyszerűbb, mert amiket kani lehet, és szép, az drága, valamint azon is meglátszik a lábnyom, és mivel ilyen műanyagos anyagból van, vagy mi, tök hamar tönkremegy. Viszont valami erős vászonból, pamutdekorral klasszakat lehet csinálni - szerintem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gáz: mi kb. 2 éve a Telepi úton egy virágboltban fújattuk fel a lufikat. Hélium party lesz? :)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Hello Mindenkinek!

A szülinaposoknak Sok Boldogságot kívánok!
Szépek a házikók!

Elgondolkodtató a szösszenet......... :roll:

A bárányhimlő (eddig) elkerült minket, vagyis mi kerültük el.., azonban szerintem rózsahimlős ( rubeola ) lett Bogi, voltunk dokinál, de a doki csak annyit mondott, hogy "tavaszi vírus" ?! :?:
Csütörtök este hányt, lázas, a testén apró pöttyök mindenhol, piros foltok néhol... a doki csak hintőport írt fel.

Én nem tudok a telepin virágost.., de bizti rossz a memom, illetve nem tudom.., viszont Gyálon van egy tűzijátékos partydekoros cég, szerintem ők biztos foglalkoznak "Gázos lufikkal!" 8)
Zsebes tartó autóba: nekünk is volt már, mindig koszos lett, de hasznos volt amikor telepakoltuk ceruzákkal itatókkal,., nekünk van concordos is, de keveset használjuk, mert olyan kellene amit tudsz az ülés aljához is rögzíteni, hogy ne lifegjen, ne akadjon be a gyerek beszálláskor.. kerestem párat...http://www.brendon.hu/Products/List/zse ... ba_539/all
a norautonál lehet kapni sima átlátszó nejlon félét is, nyilván olcsóbban..
sajna varrni nem tudok, én ezeket találtam..

Manka
mankalak
 
 



Sziasztok.
Még új vagyok itt,pár hónapja költöztünk Vecsésre most találtam ezt az oldalt.Már elég sok hozzászólást elolvastam és sok okos dolgot olvastam.Remélem a jövőben ha nekem lesz gondom,bajom akkor majd én is kapok sok-sok hasznos infót.
Magamról röviden annyit,hogy két leányzó anyukája vagyok.A nagy 4,5 éves Violának hívják,a kicsi pedig Diána,ő júniusban lesz 2 éves.Nem nagyon van mellettük szabadidőm,de néha jó lenne kikapcsolni,de még nem tudom mik a lehetőségek.
Ha már nagyon elegem lesz majd kérek pár ötletet.
Előre is köszi.

Hajni :)
szhajnal
Vecsés
 
 


Lányok, klasszul kiírtottam a topikot a szösszenettel, pedig én jót röhögtem rajta.... :shock:

Hajni, üdv a "klubban". Véletlenül nem Emőkéékkel vagytok szomszédok?

Manka, jobbulást!

Majának boldog névnapot!

Szandra, se üléshuzatot, se lufit nem tudok :(.

Lányok, nem láttatok még névsort az ovik kapuján?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szia Hajni!
Üdv itt a topikban. El is hiszem, hogy minden idődet kitöltik :). Ami jó foglalkozás lehet számotokra az szerdánként a cini muzsika a műv házban. Azt nagyon szokták szeretni a kicsik. És hurrá jó idő így a játszó. Ott biztos sokunkkal össze fogsz futni mert a társasági élet központja.

Manka!
Köszi az infót, találtam is benne olyat ami jó lehet nekünk. Ari vagy.

szandrakiss
 
 



Maja, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Hajni, üdv köztünk!vecsésen sok lehetőség nincs... de igaza van Szandrának, a játszótéren tuti megtalálsz minket. merrefele laktok?

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Szandra, Viki, Kata,
Köszi, Maja nevében is :D

Hajni,
Üdv, köztünk :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Utólag, de nagy szeretettel pusziljuk Maját névnapja alkalmából!

:-) Lebuktál Hajni! :-) Meg én is, hogy miért nem szóltam hamarabb :oops:
Cserébe, első kézből - ahogy Ábel szokta a közös falunkat emlegetni, "Hajniék a konyha mögött laknak" :-) - mondhatom, hogy a két leányka tündér, Hajni pedig passzol a csapatba :-)

Nem bírom ki, hogy ne írjam le Ábel legújabb szösszenetét. Mikor már sokadjára felhúzott, jön megy majd közli, hogy
"olyan, mintha a falnak beszélnétek" :twisted:
Ha éppen elég vad (és nagyon finoman fogalmaztam) és közlöm vele, hogy "kicsim, olyan, mintha elmentek volna otthonról" azonnal jön a válasz, hogy "neeem, olyan, mintha haza jöttek volna" :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


ja és ha vki vmelyik ovi ajtón látja a nevünket, légyszi légyszi szóljon azonnal, nekem az igazi ünnepnap lesz, pezsgőt bontok :-) :-)
Mi a halmyba és a toldiba is beadtuk, de most a toldinak drukkolok.

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!
Nem hiába csípem Ábelt :lol: :lol: :lol: !

Akkor én is írok egyet:

Autóban megyünk, közben játszunk most éppen országokat kell mondani. Súgok Edónak:
- Milyen nyelvet tanultok az oviba?
E: - Angol, de azt már mondtam.
Majd hosszas gondolkodás után rávágta:
-Hittan!! :lol:
Majd az apja zárásként:
- Ja, mennyország :D !

Na ezt nem tudom mennyire jött le de akkor majdnem bepisiltem a röhögéstől.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

A húsvétot apóséknál töltöttünk, és persze sikerült leamortizálni magunkat.
Odaértünk kiszálltunk a kocsiból, Dórit após vette ki. Kérdezem megizzadt-e, mire a válasz: nem teljesen száraz. 2 perc múlva megnézem, csurom víz volt, és a hűvös szél miatt ennyi is elég volt neki, hogy estére már fulldokoljon a köhögéstől :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . Valamint ott már minden jobban virágzik, így ez különösen jót tett az allergiámnak, és az asztmámnak!

Egyébként jól éreztünk magunkat, csak Dóri félt a locsolástól. Szerencsére nem sokan voltak, és azok is humánusak voltak velünk, mert én a parfüm szagokat se bírom, és most még hányok is tőle.

Lassan alakulunk, és tervezgetjük Dóri szülinapját, valamint bízunk benne, hogy a tavalyi 12 fok és szakadó eső után, idén talán grillezni is tudunk!

Minden kis és nagy ünnepeltnek boldog szüli- ill. névnapot kívánunk!

Ovi: Mi Évivel ápr. 18-án voltunk érdeklődni, mert lejárt a két hét, amit mondtak. De nem jártunk sikerrel, mert mint kiderült, csak a múlt hétvége felé ültek össze, és azt mondta a vezető ovónő, hogy sok probléma is van, így valószínüleg csak kb két múlva lesz eredmény.

Kata!
:lol:

Szandra!
Nagyon szuper a házikó!
Már ballag a Tami!!!! Hihetetlen, hogy öregszik! :lol: :lol:

Anikó!
Neked mennyi agyad van, vagy legalábbis nekem van mostanában kevés! A gumikesztyű egy igen jó kis segédeszköz lehetett volna nekem is a tojásfestéshez, akkor legalább nem vakartam volna még 2 napig az ételfestéket az ujjaimról! Dóri megúszta, mert ő csak harisnyával mártogatott.

Katus!
Villő nagyon ügyi!

Emőke!
Nagyon édes dumája van Ábelnek! Nagyon kell figyelnünk mit mondunk, mert én is hallom vissza a szavaimat Dóritól.

Hajni!
Üdv köztünk!

Kérdés:
Szerintetek, mivel lehet pittypang nedvet polóból kiszedni?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Anikó! Majának Boldog Névnapot!


Kép

Hajni! üdvözöllek, bár én is még új vagyok itt... a játszótér biztos jó kiindulópont, illetve a cini-cini... ahol lehet valamennyit dumcsizni még a gyerekektől...

Jók ezek a "gyerekszáj-storyk", kár, hogy kevés dologra emlékszem, nekem valami memóriatabletta kéne, no meg egy kis nyugtató".. a szemem már javulóban, lassan vissza is tehetem a lencsém, de sajna hétfőre megint lerobbantam, begyulladt a mandulám, alig bírok nyelni..,
Bogi pöttyei múlnak, Liza jól van...-szerencsére!

Az ovi engem is érdekelne.........mi a falusiba jelentkeztünk!
Én is pezsgőt bontok, ha felveszik Bogit! Ha nem akkor ajtót a Polgármesteri hivatalban, vagy tovább........mert ........ :evil:
vagy itthon csinálok ovit játszópajtikkal Boginak, én meg elmenekülök itthonról! Persze gondozónéni is lenne... :)
mankalak
 
 


Sziasztok.

Próbálok sorba válaszolni.
De igen Emőkéék szomszédjában lakunk(Lázár Vilmos utca).
Cinire jártunk,de valahogy az idén még nem sikerült eljutni,de talán holnap.Hát a játszóval eddig nem voltak túl jó tapasztalataim:(nem nagyon akart senki szóba állni velünk,a Viola is mindig panaszkodik,hogy nem játszik vele senki.Már meg vannak a kialakult csapatok,és úgy látom ,hogy nem nagyon akarnak "bevenni"senkit.De remélem ez változik.

Az oviról annyit,hogy június eleje előtt ne nagyon várjátok a listát:((
Tavaly is azt mondták,hogy 2-3 hét és ebből majdnem két hónap lett.Aki a Halmy oviba jelentkezett az a neten is meg tudja nézni a listát:www.tunderkertovoda.hu oldalon(az aktuális rovatot nézzétek).
Mi a Tündérkertbe járunk,igaz már egy hónapja itthon vagyunk mert zárlat van,bárányhimlő miatt,amit minden héten kitolnak egy héttel mert mindig van új beteg,így valószínűleg már csak szeptemberbe megyünk.

Hát remélem találkozunk a játszón valamikor,ha másról nem a Violáról megismertek,azt hiszem ő az egyetlen ilyen nevű csaj a környéken.


Szép napot mindenkinek.

Hajni
szhajnal
Vecsés
 
 


Tudom, hogy későn, de hátha lesz kedvetek egy holnapi tupper partihoz! Extra ajánlatok, sőt meglepetésekben is lehet részetek...illetve, ha parti elér egy bizonyos forgalmat..stb..stb.
Aki kedvet kap, keressen!
Mivel mindenki cinizik...(aki nem beteg..) én is megyek, sőt még egy utolsó Dóra nénink is lesz..., így csak a délutánra gondoltam, mivel alvás is szokott lenni ( ált.) így 16 órára gondoltam!

Köszi,
Manka
mankalak
 
 


még egy kis infó, ízelítő.......

minden vendég, aki részt vesz a partin, s legalább 1.800.-Ft-ért rendel ott, köszönetképpen, hogy eljött a gyorsan szervezett partira, s rendelésével hozzájárul a parti sikeréhez is, ajándékba kap 1 TW CD tartót az árujában. Ez a CD tartó a betét kivétele után alkalmas uzsonnás doboznak, szendvicsek szállítására, vagy akár frissentartónak sütiknek, kekszeknek, vagy egyéb fontos apróságoknak a tárolására: gomboknak, elsősegély doboznak…

................ :lol: :lol: :lol:
mankalak
 
 


Lányok, nem tudjátok véletlenül, hogy hol foglalkoznak a környéken gyerekek lovagoltatásával?
Ha tudtok vmit, írjátok meg légyszi,
köszi
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Én ott látok sokszor lovagolni gyerekeket ahol van az M0-ra és Gyálra vezető körforgalom. Ha ott kimennél a 0-ás felé akkor jobb oldalt mindig van egy csomó ló. De szerintem nem onnan van a bejárat hanem Gyál első utca balra és az utca végén.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Mostanában nagyon sok elmaradásunk van köszöntésekből, így ezúton kívánunk minden érintettnek NAGYON BOLDOG SZÜLETÉS ILLETVE NÉVNAPOT!

Egyébként szerencsére mostanában jól vagyunk, de azért hogy ez ne legyen 100%-os, Levin azt veszem észre kb 1 hete, hogy nagyon sokat pislog és hunyorog, néha az az érzésem, hogy nem lát jól, néha meg az, hogy csak a fény zavarja... Mindenesetre ha ez hétfőig nem változik akkor elviszem a szemészetre... Ismertek esetleg jó gyerekszemészt???

Kata,
ha jól tudom Péteriben is van egy lovarda, a barátnőm lánya (igaz kb 5 éve) odajárt lovagolni...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, köszi!

Szemészt nagyon jót tudok, dr. Sényi Katalin: http://www.naphegyoptika.hu/munkatars.html

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


A Dobrovitz tanyán is lehet lovagolni (4-es út Üllő felé, Ecseri elágazásnál jobb oldlon), illetve Gyálon, a körforgalom után az első utcán jobbra, ha elmentek Lőrinc felé, néhány száz méter a bal oldalon.

Manka,
sikerült a party? Későn olvastam :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Kata,
Köszi az infót :-)

Még egy kérdés, nem tud valaki itt a reptér közelében 1 éjszakára szállást? A barátnőmék jönnének fel szombaton Keszthelyről, mert vasárnap hajnalban repülnek Szicíliába, és sajnos nálunk nem lesz hely, hogy itt aludjanak...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: