Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Nincs kedve valakinek babaúszásra jönni, találtam egyet Dunavarsányban, az itt van 1 köpésre, bár kicsit húzós 2800 ft/alkalom. Szerdán és vasárnap délelött van.
Mi biztos megyünk, úgy 1 hónap múlva, ha megkapta a 3 hós oltást!

mamiblue
 
 


Anikó: Ti mikor költöztök, ha meg szabad kérdezni?!:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi is betegek vagyunk, kezdte a férjem a hét elején az orvos szerint nátha, kapott köhögésre gyógyszert de azóta még jobban köhög, taknya-nyála egyben van. Kittike szombatra elkapta tőlle, természetesen orvos csak szerdán lesz az ünnep miatt. De ha nagyon gáz akkor majd kíhívom. Szegény annyira köhög, hogy éjjel nem sokat alszunk ezáltal ebéd után sem tud. Még szerencse, hogy egy kissebb patika van itthon, így tudok neki adni gyógyszert. És, hogy teljes legyen a családi idill ma reggelre nekem is annyi lett. Szóval kész káosz van, nyakamon a szóbeli vizsga (pénteken lesz). Mondanom sem kell, hogy tanulni nem nagyon tudok, szóval már előre látom, hogy bukta lesz. Mindegy.

Judit: Mi járunk a Varsányi babaúszásra, 2 hetente vasárnap a háromnegyed tízes csoportba. Csak ajánlani tudom, gyönyörű környezet, felszerelt, a víz csodás, az oktató úgyszintén. Szóval szuper, Kitti nagyon szeret járni.

Most megyek próbálok tanulgatni!!

Barbara
kutasi kitti
 
 

 
 

Barbara, tényleg nem könnyű így a tanulásra koncentrálni, gyógyuljatok meg mnél hamarabb!
Bea
bey78
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznánk mi is :( Laci megfázásából kiadós torokgyulladás lett :? :? :? Imádkozom, hogy én kapjam el előbb és ne Bogi, hátha kap tőlem egy kis ellenanyagot... Szép álom, igaz??? :lol:
Bebi, Barbara, jobbulás nektek!
Judit, 2800/alkalom??????? :shock: :shock: :shock: Te jó ég! Aranyban fürdenek a gyerkőcök, vagy mi? Mindenhol ilyen drága? Bogi imádja a vizet, de szerintem én ki fogom hagyni vele a babaúszást... Nem hiányzik, hogy összeszedjen valamit...

Na mék, ledőlök kicsit, mert hulla vagyok.

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jobbulást a betegeknek!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Én nem szeretnék babaúszásra menni.

Nem is tudtam, hogy dunavarsányban van uszi.

Mi Dunaharasztiba megyünk és még foggalmam sincs, hogy mikor. A lakásunkat elkéne adni. Még az új házra nincs adásvételi se előszerződés, csak szóbeli megállapodás.

Nálunk is indul a betegség hullám. Reni is fájlalja a torkát meg a férjem is. Botond is elkapott valamit. Láza nincs de nagyon nyűgös és néha köhög, tüsszög. Csütörtöki tali is kilőve részünkről.

Tudnám javasolni a következő csütörtököt.

A betegeknek jobbulást.

Szép napot!!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Anikó: Melyik csütörtököt? Mert jövőhéten az pont elsejére esik...ünnep nap...gondolom, aki tehetie lmegy a temetőbe. Mi idén kihagyjuk, majd tavasszal bepótóljuk!

Karácsonykor sem fogunk sehová sem elmenni, főleg ha sikerül beköltözni!

Biztos nem lesz könnyű eladni a panelt, de azért nem lehetetlen...főleg ha nagy, szerintem azok jobban mennek!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Igazad van bocsi. Elszámítottam magam. Akkor még egy héttel később?????

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!
Találkozással kapcsolatban: Bocsi mindenkitől, de én nem szeretnék senkihez sem menni, majd ha újra a játsszótéren találkoztok tavasszal, mi is csatlakozunk. :oops:
Nem érzem jól magam kötött helyen, más lakásában, ennyi. Nincs semmi bajom, csak ez. Nem gond, ha én kimaradok a talikból, úgyis mostmár javarészt kisbabások lettetek, igazából hozzá sem tudnék szólni a beszélgetésetekhez. :cry:
Lilike már 18 hónapos, annyira aranyos ahogy beszél, mondatokat alkot, meghatódik, örül, segít sütni,mesét mesél esténként... Annyi minden történik vele mostanában, hogy fel sem fogom. :P Verseket tanul meg, amiket mondok neki, énekeket, és olyan logikája van, hogy csak nézünk az apjával...
Bocsi, csak leírtam, mert régóta nem tudtam hozzászólni a témákhoz, ez bennem volt , ha lesz rá alkalom, elmesélem :roll:
Csináltam rá alkalmat :wink: Ha úgy érzitek, nem vagyok már közétek való, szóljatok... Bea
bey78
 
 


Hello!

Bea: Miért ne lennél??? Te is a tavaszt várod már??? Mondjuk én örülnék egy kis hónak is, jó lenne már hóembert építeni meg szánkózni a csajokkal! Ez egy nagyon szép korszak az bizti.:)

Én még tényleg csak azt várom, hogy Sebike hasra forduljon, nagyon igyekszik a drágám...

Szóval meg ne próbálj eltünni mint Ildikó! Milyen régen járt már erre!
Egyébként azt hiszem láttam őket vmelyik nap. Elöttem mentek kocsival. Onnan tudom, hogy a kocsin volt a cégük reklámja...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek! :) Bölcsőde ügyben keresgélek! Tud valaki valamit a miklósi bölcsiről? Dadusok, környezet, stb. Mikor érdemes jelentkezni, mennyire zsúfolt? :cry: Köszi a segítséget! Kata
katinka78
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

A betiknek jobbulást!!!!!!

Bea:miértis ne illenél ide!?
Nekem is van egy 2és fél évesem és nem hinném, hogy ne tudnék hozzászólni az általad felvetett témákhoz!

Anna is olyan ügyes, könnyen tanul és el vagyok tőle ájulva!
Elmondok neki egy dalt és elénekli szinte elsőre.:)

Mesélj még, szívesen olvasnám.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok


én is ide értem végre. Mi vidéken töltöttük ezt a pár napot a szülőknél, nem is tudtunk volna menni a talákozóra. A következőre szívesen megyünk legyen az bárkinél, csak itt Miklóson legyen. sajna nekünk kicsi nappalink van s nem sokan férnénk el.

A betegeknek jobbulást kívánok én is, meglepődtem, hogy ennyi családban felütött a betegség. Remélem minket elkerül.

Bea: szerintem ne aggódj, hogyne lennél ide való hisz miklósi anyukákról van itt szó s látod vannak itt nagyobb gyerekek is. Meg szerintem pont ez a jó, hogy van ilyen meg olyan korú is, hisz így van kihez fordulni nekünk babásoknak tanácsért.
meg szívesen olvasuk, hogy mi mindent produkál a pici édes lányod.

na megyek, aztán szervezzük a következő talit.

Sziasztok
ritus28
 
 


Hello!

Kata: Én azt sem tudom, hogy hol vannak a bölcsik! De az a legbiztosabb, ha bemész és szétnézel. Jelentkezni minél elöbb kell, annál biztosabb, hogy felveszik a picit! Bár nem tudom, hogy most mennyire nagy a zsúfoltság...

mamiblue
 
 


Sziasztok csajok!

Áááá nem volt netünk, jó pár napig. Itt látszik a függőség, mert már úgy éreztem magam, mintha nem lenne fél kezem :)

Minden beteg gyerek, mama, papa gyógyuljon gyorsan. Minket is beleértve...:( sajna engem is utolért és hát még reménykedem, hogy Lili nem kapja el.Tiszta taknyos vagyok..:(

Bey ez nem kis babás, hanem lakhelyes topik :). Amúgy engem érdekel mi mindent csinál egy 18 hónapos kiscsaj :) én is úgy várom már :)

Úgy látom azért a következő tali akkor rendesen tolódik... :?

Én szívesen megyek máshova is, ha úgy alakul. Persze csak, ha éppen nálam van az autó :) mert abból még csak 1 van :) Akkor majd egyezkedünk.

Hát egy darabig nem lesz szabadtéri tali, ahogy az időt elnézem..:(annyira szürke fúúúújjjjj. Én is nagyon várom a tavaszt.

Pusza nektek

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukkantás...s egy képet felrakok, ami február tájt készült..... Bence csak 2hónapos lehetett.:)

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bea! Szerintem igen is közénk való vagy. Most, hogy már találkoztunk is biztosan lesz még több közös témánk. Milyen alapon zárnánk ki? Csak azért mert 18 hónapos a lányod? Butaság. Tessék jönni és írogatni. Az én lányom lassan három lesz a nagy meg elmúlt már 12 is és még csak nem is vagyok miklósi, és valószínű nem is leszek. Ezzel az erővel engem is kilehetne zárni.

Szerintem az a baj, hogy nem vagyunk olyan pörgős topik, mert mindenki nagyon elfoglalt. Vannak több gyerekes anyukák, mint pl. én meg sziszike, és vannak akik tanulnak és vannak akik mindkettő. Szóval néha napokig nem jár erre senki, de azért jó csapat vagyunk. A talin viszont a lányaink egyből összebarátkoztak, pedig az enyém nehezen barátkozós fajta.

Én igen is várom a következő talit, legyen bárhol is és remélem sokan leszünk.

Bianka már jól van, Botond köhög kicsit de nem kapott gyógyszert.

A többieknek üdv! Sziszi nagyon szépek vagytok.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Bea, te tuti bolondgombát ettél!!! Ilyen hülyeséget még nem hallottam... :lol: :lol: :lol: Látom akkora a felháborodás a hozzászólásodon, hogy legközelebb találkozunk, biztosan megverünk :lol: :lol: :lol: Na de komolyan! Lehet hogy sok a kisbabás, de kinek másnak lenne tapasztalata, mint az idősebb kislányok-kisfiúk anyukáinak???? Tessék nem elmaradozni, hanem mesélni, hadd irigykedjünk!!!

Bebi, Biankának utólagosan is boldog névnapot!!

Bölcsik: www.szszm.hu :)

Judit, ilyen korban fordulnak hasra? Bogi úgy elvan hanyatt (na jó nem, mert ha megunja, üvölt mintha nyúznák - de tényleg látni kéne, elkezd üvölteni és fel-felpillant hogy látja-e valaki hogy ő most üvölt - nagyon fifikás a kisasszony), ugyanakkor hason sose aludt el, ha megunta, sírni kezdett, viszont gyönyörűen tartja magát a könyökén... Micsináljak hogy forogjon? Vagy örüljek hogy ilyen kis dömdödöm - ott marad, ahol hagytam? :lol: :lol: :lol:

Sziszike, szépek vagytok!

Egész éjjel nem aludtam, mert fájt a hátam, meg a derekam... És mire ébredtem? Megjött 1 év után :( :( :( Nem hiányzott...
Na legyetek jók és legyen szép napotok! :P

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jázmin: Lányaim mind a 2- en 3 hónapos korukban fordultak hasra, de 4-5 hós korban sincsennek elkésve asszem! Viszont a visszafordulás nehezebb lesz neki. Szoktam tornéztatni, és mikor felültetem felrúgja magát állásba. Pedig nem segítek neki....ezt Matilda csinálta, de ő is már elmúlt akkor 3 hónapos. Viszont a kezét azt nem nézi...remélem nem egy kis izomagyú lesz:D

sziszike: nagyon édesek vagytok!
Nekünk még mindig nincs egy normális képünk...:(

Na megyek reggelizni, elvileg ma benéz apukám is!

mamiblue
 
 


Sziasztok

Van egy Álomvirág légzésfigyelőm, amire már nincs szükségem, és nagyon elégedett voltam vele. Azért írok ebben a rovatba, mert a közelség miatt személyesen is át tudnám adni.

Új ára 23400,- volt tavaly. Én adnám 14000,- ft-ért.
telefon:30/3100056

Érd
g.erika
 
 


Sziasztok!



SIKERESEN LEVIZSGÁZTAM LÁNYOK: a szakdolim: 4 , az írásbelim: 5, és az elmélet: 4, !!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Le sem tudom írni szavakkal milyen nagy megkönnyebbűlés, az utolsó párhét az egy rém álom volt számomra: stressz, izgulás stb!

Úgyhogy, most már sűrűbben leszek én is, legalábbis próbálkozunk!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Barbara: Gratulálok! Nem lehetett semmi Kitti mellett felkészülni!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Barbara: nagyon ügyes vagy..bevallom én még nem mertem belevágni manók mellett, pedig tudom lehetséges lenne.
Mindig halogattam, pedig jól jönne a papír.:)

Engem ez a manó nagyon kimerít, mais egyedül vagyunk...apának dolgozni kell 3ig 4mire haza ér, így 9órát nélküle vagyunk.
HIányzik a gyerekeken látom már most...s azt sem tudom még mit csinálunk ma.

Tali: nekünk szinte bármikor jó...rajtatok múlik és jöhette hozzánk is, max. 2főt tudunk elhozni is.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

A betegeknek jobbulást kívánunk!
Barbara:gratulálok a vizsgáidhoz.Anno még én is terveztem a tanulást, de így, hogy a párom csak 2-3 hetente van itthon 2 max3 napot nem merek belevágni.Főleg hogy úgy igazán nincs is kire hagyni a gyerköcöket.Anyósomékra nem igazán tudnék számítani.Kb 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor látták a holnap 4 hónapos picurkát.Fanninál ez még teljesen másként volt.
És múltkor megsértödött, hogy Fanni már a szomszédnénit hívja mamának.Na, ők szívesen vigyáznak a manókra, de őket nem szívesen terhelem, mert elég sok próblémájuk van.

Anyuék itt voltak pár napig a múlt hétvégén.Végre jutott olyanra idő, hogy virágátültetés,rózsaültetés...Jó lenne, ha ők itt laknának a közelben!

A találkozó nálunk föleg attól függ, hogy apuci mikor látogat haza.Mert úgyebár akkor érthető, hogy inkább vele vannak a gyerköcök.Na meg Lackó alvókájától.Mostanában megint cifra dolgokat csinál a fiatal úr./éjjel 11-kor alszik el és 1,5-2 óránként kel/Néha becsúszik egy jobb nap, de az elég ritka.A védőnő szerint majd kinövi.

Bea:csatlakozom a többiekhez.Persze, hogy van köztünk helyed.Nem a gyerekek kora a meghatározó, hanem hogy idevalósi vagy környéki vagy.

Szép napot!
Gabi
taga
 
 


http://www.somogyieskuvo.hu/index.php?p ... oi&b_id=30

Csajok, ha valakinek van egy kis ideje, nyomna egy szavazást. Egy képre kell rákkantintani és....szavazok erre a képre...kell megnyomni! Hugicám meg sógorom!

Előre is köszi!

mamiblue
 
 


Hello!

Gabi: Bizti nem könnyű neked! 2 gyerkőccel szinte egyedül. De biztos olyan édik, hogy megéri.:)

Sebike hasra fordult reggel...2-szer is. Egyszer vissza is fordult! Amúgy ő elég éber alvó, legalábbis hajnalban, ezért délelöttönként sokszor jó nagyokat alszik....legalább!

mamiblue
 
 


Szia Judit!

Szavaztam a csókosra.:)
Az arika......

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok,


Judit: nyomtam én is egy szavazatot, nagyon szép pár. Sebi tök ügyes, emlékszem mikor a Zsombi hasra fordult hívtam fel mindenkit, hogy milyen ügyi fiam van.

Barbara én is gratulálok neked, én még pocisan államvizsgáztam, nem is tudom, hogy gyerekkel neki mernék-e vágni.

Gabi: ismerős a helyzet mondjuk nekem csak egy gyerek van, de apa 5-től külföldön dolgozik, aztán mi is 3 hetente látjuk majd. de az biztos, hogy az ember ennyi idő után úgy tud örülni a másiknak hogy csak na. Kitartás neked is eztért a gyerkőcökért tényleg megéri.


Sziasztok
ritus28
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek a gratulációkat, tényleg rendesek vagytok!!
Judit szavaztam én is a húgicádra! És Sebike nagyon ügyes!!
:D
Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek...
Judit, szavaztam. Mikor a Lili megfordult először, egy fordulásra számítottam midíg, tehát úgy hagytam az ágyon le ne essen. Csakhogy ő volt, hogy nem egyet, hanem kettőt pörgött, és necces volt, majdnem leesett, úgy kaptam el. Onnantól a földön volt neki plédes kuckója, onnan nem eshetett le. :wink: És én is telefonáltam minden mamának-papának, hogy megfordult, vissza, tudatosan nevetett, gagyarászik, egyszóval mindenért, mert nekünk legalábbis, ezek nagyon nagy dolgok ám.
És rájöttem, Beusnál miért nem emlékszem annyi minden első dologra... Mert 12 hónapos volt, mikor az apja 9 hétig magánál tartotta, tehát majdnem 15 hónapos volt, mikor visszaadta, és utána is csak hétvégére adta ide (ha nem tetszett a hétvége, akkor annyira sem) majdnem 2 éves koráig, amíg első, majd másodfokon nekem nem ítélték. Csomó mindent nem mellettem csinált először :cry: :x Ezt az időszakot is, mint a mostanit is ellopta tőlem. :cry: És hiába harcoltam minden úton módon, ez Mo.-on törvényes, mert a válásig, elhelyezésig annál van a gyerek, aki erősebb!!! Ezt a Keyha Judit bírónő mondta az egyik tárgyaláson. Szomorú, de az ilyen aberrált apák ezt is megtehetik. Sőt...
Szóval Lilivel sokmindent először élek meg, mint anya.
bey78
 
 


Köszi mindenkinek a szavazatot!

Bea: Én is jegyzem! Csajok már betöltötték a 3 hónpot, mikor sikerült nekik! De Sebi nagyon igyekszik mindenben. Már állásba is flenyomja magát ha felültetjük. Majd teszek fel képeket, csak most nincs időm rá!
Kicist ledöbbentem, hogy miken mehettél keresztül, én tuti nem bírtam volna ki, ha a pici babám nem lehetett volna mellettem. Meg persze gondolom a Beusnak sem volt könnyű...meg most sem.:(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Bea:én sem tudom,hogy mit csináltam volna,ha elvették volna Fannit,amikor kisebb volt.Valószínüleg öltem volna...Pont a napokban mesélte anyu,hogy náluk Komlón mostanában az a divat,hogyha válnak a szülők,akkor felezik a gyerekeket is,azaz jelenesetben nálunk Fanni menne a férjemhez,Lackó pedig maradna velem.Szerintetek kinek jó ez?Imádja egymást a két gyerköc!Még jó,hogy szó sincs válásról!

Ritus.Mit fog kint dolgozni a férjed?3 hét után mennyit lesz itthon?

Judit:Irtó aranyosak az tény,de fárasztóak,főleg Fanni.De azzal vigasztalnak,hogy Lackó is ilyen lesz.Szerintem, nyugodtabb lesz,én legalábbis azt olvasom ki a szeméből.


Jó éjszakát!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést!!!! Biusom teljesen meggyógyult. Boti még kicsit köhög. Rinathiolt adok neki.

Jasmin! Szegénykém. Te már nem szoptatsz? Miért ilyen hamar? Az egyik dolog, amit nagyon élvezek, hogy nincs már jó ideje piros betűs ünnep.
Az enyém még nem forog. Meg sem próbálja. Szeret hason aludni de nem tartja sokáig a fejét. A kezét már néha észreveszi. És sírva fakad ha fejbe vágja magát a saját kezével.

Barbara!!!!! Nagyon ügyes vagy gratulálok!!!!!! Mihez kezdesz most a nagy tudással???

Sziszike! Gabi! Ha nincs segítség nem érdemes belevágni. Nekem van sok segítségem. Anyu is meg anyós is nagyon rendi, de maga a tanulás is rettenetesen kimerítő. A vizsga előtti stresszről nem beszélve. Én úgy gondolom munka mellett nehezebb tanulni. Vagy csak nekem nem menne. Én este vagy éjjel nem tudok tanulni. Ha alszanak a gyerekek, akkor tanulok, meg amikor elviszik a nagymamák. Bevallom ebben a félévben még elő sem vettem a könyveket, de holnap neki kezdek. Néhány vizsga napja már megvan.

Judit! Sebi! Nagyon ügyes. Hathónaposan talán már állni fog, mint az öcsém. Szavaztam, a csókos tetszik a legjobban.

Bea! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én sem bírtam volna ki. Nekem csak egyszer tartotta magánál, de nem hagytam magam. Igaz nekem papírom volt róla, hogy az enyém csak elfelejtette visszahozni. Érte mentem és rendőrök segítségével haza hoztam. Az is szörnyű volt. Sokáig emlegette a gyerek. Még jó, hogy rólunk lekopott. Most meg csak harag van benne az apja iránt és nem érti, miért van így.

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bocsi Barbara, pedíg eszemben volt: Gratulálok! Én már a tanulás, vizsgázás gondolatától is rosszul vagyok. :? Ez nekem már nem menne. Gratu! Bea
bey78
 
 


Sziszike
Nagyon szépek vagytok!
Csak 3-4 mázlista!! Mire a Zuram hazaér lesz 8 is.

Jamin
Úristen 2 hónaposan már fifikázik?? :) nem tudják elég korán kezdeni :)
Szerintem nem kell siettetni azt a forgást :), amúgy nem 3 hósan kezdenek forogni??
menszesz :(

Amúgy ami a menszeszt illeti engem is sz@vat folyamatosan, a múlt hét előtt volt 1 nap, aztán tegnap is ilyen pecsételős jellegű és most szurkál a méhem.
Több gyerekes anyuk ez normális??

Barbara
Fúú nagyon ügyi vagy!! Sokszor gratulálok!

Gabi
Hát az gáz lehet én már a 3-4 órás kelésekkel sem tudom magam kipihenni.
Na inkább nem írom le mi a véleményem a felezésről!!! Ha már úgy alakul, hogy válni kell legalább a gyerekekkel nem kellene kitolni. Én hiszek abban, hogy
értelmes embere tudják ezt szépen és emberhez méltóan is csinálni.

Mammiblue
Gratulálok!
Én is szavaztam, az ölelkezősre :)

Ritus
Hát neked is kitartás, én nem bírnék ki 3 hetet a férjem nélkül, szülői támogatás nélkül a gyerkőccel. Így is keveset látjuk egymást és néha nagyon le
tud fárasztani az állandó készenlét Lillussal.

Bey
Ez nagyon gáz, amit írtál. Nem tudom, hogy mérgesült el ennyire a helyzet a volt férjeddel, de az fura, hogy nem látta be, hogy egy 1 éves gyereknek
inkább az anyjára, mint az apjára van szüksége!! Sajnálom, hogy ilyen dolgokon kellett keresztül menned....

Bebi
Na az szuper, h. a gyerkőc már rendben.

Szerencsére már én is meggyógyultam.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Fleur: Szurkál a méhed?
Nem akarlak megíjeszteni, de én akkor éreztem ilyet, amikor újra tágult a méhem..én tutti elmennék egy dokihoz..vagy csak felhívnám, mert mi csak ijesztgetünk és a dokid legalább megnyugtatna.:)

Amúgy lehet ez az érzés még felfázástól is...most olvastam.

A foltozva jön meg nem számít.

Néha szúrkál,van úgy,hogy több órán keresztül fájogat, de nem erős. ... terhesség alatt is, hiszen alhasi vérbőség, illetve a nővekvő méh idézi elő ezeket. ...ezt találtam!

Ha nem lennél ilyen friss kismama biztos újabb manóra gondolnék, így felfázás vagy vmi más, amit a dokidtól kérdezz meg.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Szerintem, ha már vállás, akkor az a legjobb, ha a gyerek érdekében közel maradnak a szülők! És így akár nem csak hétvégén, hanem mondjuk suliidő alatt is tud mind a 2-nél lenni, huzamosabb ideig! Bár ez gyerekfüggő is, mert a nagyobb gyerekek biztos visszaélnek vele...de testvéreket én sem felezném, főleg, ha nagyon össze vannak nőve!

Méhszúrkálás...én még nem hallottam ilyenről, így nem is tudom mi lehet. De tuti elszaladnék dokihoz! Nekem egy szem utófájásom sem volt...nem is éreztem, hogy húzódik össze a méhem...pedig azt mondják, a 3-nál a legerősebb!

Bár mostanában éreztem úgí párszor, mintha meg akarna jönni...:(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Okt. 23-án megszületett a kisbabánk, Kornélka!
Nnna, végre közétek tartozok :)!
VAn róla babanetes album:

http://www.babanet.hu/album/index.php?album=13813

Hááát, nagyon jól sikerült, mondhatom! Egyszerűen egész nap alszik és szopzik, és olyan gyönyörű, amilyenről még álmodni sem mertem volna... Tudom, nem lesz mindig így, de azért rendes tőle :)

Sok puszi mindenkinek!

Reni, az Anyuka! :lol: Kép Kép

Kép
rerereni
 
 


Reni: Szeretnék gratulálni a Kisfiatokhoz, nagyon formás kissrác lett. Gratulálok! Gyere ezentúl többször, sok kisbabás anyuka van köztünk, kérdezz nyugodtan, vagy mesélj! :P Minden jót nektek, sok örömötök legyen Kornélkában! Bea
Judit, mekkora mázlista vagy. Nekem az összehúzódás legalább annyira fájt, mint a vajúdás. :?
bey78
 
 


Szia Reni!

Nem a gyerek miatt vagyunk együtt és te eddigis közénk tartoztál.:)

A kisfiad meg nagyon helyes!

Sok boldogságot és tejcit!!!


Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Reni: Gratulálok! Szép nagy babának látszik! Mekkorának született? Az jó, ha most hagy pihenni, de az is lehet, hogy ilyen nyugis baba lesz ... remélem titeket elkerül a pocifájás!

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


3650g és 57 cm volt. Most nem tudom, nincs mérlegünk, viszont van bőven tejcsink! :)

Máris van egy kérdésem. Itt volt tegnap a gyerekorvos, és csak miután elment jutott eszembe, hogy kell e adni ilyenkor valamit? Hogy van ez lányok? Nem vagyok valami jó az ilyenekben, de így utólag, mintha várta volna. Tök kellemetlen. Na, majd legközelebb...

Puszi! (még mindig alszik ) :lol:

Reni

Kép
rerereni
 
 


vonalzó frissítés :lol:

Kép
rerereni
 
 


Sziasztok!

Reni:Mi is gratulálunk kis Kornélkához!

Anikó:Anno én még munka mellett tettem le a nemzetközi nyelvvizsgát németből ill.végeztem el az idegenforgalmi menedzserképzőt.Szerintem munka mellett sokkal könnyebb,mint gyerek mellett.
A munka leányálom a gyerekneveléshez képest.
Most is két napja nem bírok velük.Hol egyik ordít,hol a másik.Fanni mindennek, amit mondok az ellenkezőjét csinálja.Idegileg totál padlón vagyok.Ilyenkor nagyon szívesen elmennék egy hétre vissza dolgozni.Lackó ma 3/4 5-kor kelt, amikor végre sikerült volna elaludnia,Fanni felkeltette.
Mostanában egyáltalán nem hajlandó az ágyában aludni napközben.
Éjszaka pedig még mindig gyakran kel.Nálatok van már olyan anyatejes baba, aki átalussza az éjszakát?Hogy csináljátok?

Szép napot!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok! :)

Reni, gratula a nagyfiúhoz! Szép méretekkel született! Én nem adtam neki (gyermekorvos), amikor kijött, mert ez a dolga. Ellenben ha kihívjuk majd ügyeletben, akkor "kell" adni neki... Bízom benne, hogy nem lesz ilyen!

Barbara, milyen ügyes voltál! Főleg gyerekek mellett ilyen szépen levizsgázni! Gratula!

Ritus, olvastad, hogy költözik a Schöpf? Ahogy hallottam, a Nyírőben ugyanannyiba kerül a szülés, de klasszisokkal jobban néz ki... Állítólag mindenki megy... Részletek november 13-án, akkorra jelentkeztem be a dokimhoz!

Judit, én is szavaztam! Aztán kérjük a jelentést, ők nyertek-e! :)

Gabi, kitartás! Nem nyugtat meg gondolom, de Bogi engem sem hagy nyugton! Lehet hogy az óraátállítás mellett a frontok meg a hideg is zavarja őket... :(

Na ügyesek legyetek,
jót ne halljak felőletek! :lol: :lol: :lol: :lol:
(November 6-án, 12.00-tól oltás :( )

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Jázmin!Hova mentek oltásra?Mi is akkor megyünk a Kuritár Anikóhoz a Lackóval.
Fanni egyébként teljesen úgy viselkedik,mintha bolondgombát evett volna.Ha nem bömböl, akkor épp a játékait dobálja szét.Ennyire rossz még nem volt, mint az utóbbi két napban.Hozzá képest Lackó nemalvása már kevésbé zavaró.

Jó estét!

Gabi
taga
 
 


SZIASZTOK!
Gabi, szertnélek kicsit megnyugtatni, lili az utóbbi 2 napban borzalmasan rossz. :twisted: Pelenkát, zoknit , nadrágot lerugdos magáról, nem jó neki semmi, picit folyik az orra, tehát ha sír még jobban, nem kap levegőt rendesen... :shock: Ugye ez a halálom, -Akkor fújd ki! -Nem! Akkor kiszívjuk, ordítás, sírás öklendezésig, Sajnálom :( Evés: Kinder pinquit kéjek! -Persze, majd ha ebédeltél rendesen. -De pingvííít akajokkk, nem kell hami!! éS már az asztal alatt fetreng szanaszét köpködve a rizst. Rövíden ennyi, de tudnám folytatni. és ez 2 napja van. Azelőtt normális volt. Most vagy az idő, vagy próbálkozik. Mindenesetre a Beusnál ez később volt, erre pont emlékszem és hagytam magam, csak ne sírjon... Rosszul tettem, mert 10 évesen is hisztivel, ájulásos előadással érte el amit nagyon akart. :? Hááát nehéz menet lesz. muszály következetesnek maradnom, mindenki érdekébe, ebben igaza van a férjemnek, csak érzem, hogy a gyomorideg dolgozik, és 1 napja úgy érzem, mintha gyomorfekély készülődne odabennt. Kitartást mindenkinek! Bea
bey78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?