Új privát üzeneted érkezett!

Melinda

Gratulálok a kis Melindához! Jó egészséget nektek!!

Sziszi

Jópofa ez a Hrabár , mostmár ne nagyon hízzál, épp ezután indul be csak igazán a hízás.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Melinda! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Melinda!

Gratulálok a kis manócskához! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Itthon van a párom és segített képet felrakni, most már megtudom mutatni hogy ki is vagyok és persze az én kis családomat is. Ez a kép 2 hete készült!

Kép

Kép

Kép
picurka2
 
 

 
 

Sziszkó,

igen, hétfőn voltam Uh-on. Kértem pofifotót a kis Bencéről! Nagyon cuki!!! Tiszta Pepe, csak talán az orra más, szerintem...
Aztán majd kiderül!
Minden ok, szépen fejlődik.
Átlagbna 1- 1,5 héttel nagyobb a koránál.
Súlya kb. 1600-1700 gramm.

Hízás, kilók... hagyjuk!!! Én már elég sokat híztam, bár víz is van benne, Pepével is így volt, vele 80 kilóval mentem szülni, de egy csomó víz volt, ami rögtön le is ment. Akkor 64 kg-ról indultam.
Most többel fogok szülni... :-( Hiába na, étvágy az van!
Bár mindenki azt mondja nem látszik, csak a hasamon, meg, hogy alig látszik.
Hát szerintem, azért a fenekemen, combomon is látszik.
Kórházból hazamentünk, akkor már 68 kg voltam és a szoptatás
a legjobb fogyókúra volt nekem.... annyit ettem, de annyit, és mégis csak mentek le a kilók.
Most félek kicsit nehezebb lesz, aztán majd kiderül!
Jenő doki nekem is modnta, hogy vigyázzak a hízással, nagyon ez a gyengéjük, meg hát, mert tényleg vigyázni kell, mert jobban lehet komplikáció a szülésnél.

peppisimo
 
 


Sziszkó,

azt tudtad, hogy mostmár 24órás rooming-in van?
A múlt héten, mikor bennt voltam az osztályon a fogadott szülésznővel beszélgetni, akkor mondta.
Volt egy időszak, amikor 10 után elvitték a babákat, de most újra 24 órában veled van.
Én Pepével is végig együtt voltam a kezdetektől, én nem bántam.
Nincsen most jelenleg EDA, csak 2 fajta injekciót említett, amit fájdalomcsillapítás gyanánt kérni lehet.
Lehet labdán vajúdni és van zene is, ha igényled!
De ezt gondolom neked is elmondták!
Jenő dokihoz két hét múlva megyek, akkor már csinál is a szülésznőm a kórházban nst-t és így nem kell az sztk-ba menni.
Nekem a külső méhszájam már nyitva van a 24.hét óta 3100-as, ezért óvatosabb szerintem a doki.
Pepével is kaptam tüdőérlelő injekciót, mert féltünk, hogy nehogy koraszülés legyen, akkor már 32 hetesen 3110 voltam...azután folyamatosan nyíltam, de végül 39 hetesen született.

peppisimo
 
 


Szülés előtt már 1110 voltam, úgy mentünk be, hogy már bő 2 ujjnyira nyitva voltam.
Te fogod inni a málnalevélteát?
Én ajánlom neked! Ártani nem árt, hogy használ-e, mert van akinek igen, van akinek nem, azt meg nem tudhatod előre...
Én ittam, aztán, hogy emiatt tágultam-e, vagy alabból ilyenek a szövetek, azt nem tudom.
Jenő doki szerint alapból ilyen vagyok, de ennek a szüléskor csak örültem...

Bocsi, hogy ilyen sokat írtam!

peppisimo
 
 


Sziasztok,

Melinda, gratulálok!!!! szívből örülök nektek, legyen sok örömötök a kiscsajban! :D :D

Pepissimo, jó neked! hát én ittam a teát 36-héttől kezdve, de semmi hatása nem volt. 24 óra alatt lett meg Kolos - nagyon lassan tágultam. remélem a következővel szerencsésebb leszek.

Picurka, szépek vagytok! nagyon helyes a lányod. aztán vigyázz az udvarlókkal. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Jó egészséget, és sok-sok örömöt, boldogságot kívánok nektek!

Ha tudsz, majd dobj egy fotót, és remélem elmeséled majd a kis csajszi születés napját, meg, hogy Pistike mit szól.

Picurka!

Igen, szerintem is szépek vagytok, és a "kis" lányod is tök csinos.

Peppisimo!

Már neked sem sok van hátra a szülésig :D
Vigyázz magadra nagyon nehogy összeszedj valamit, ha már ki van nyílva a méhszájad.

Hetti!

Nekem már a héten nem jó sajnos, de majd legközelebb....

Sziszi!

Most látom csak, hogy már 32. hétben vagy! Hűha :shock:
Olyan mintha tegnap mondtad volna, hogy terhes vagy :lol:

Mindenkinek legyen szép napja!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Picurka!
Nagyon szépek vagytok a képen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennél már csak akkor lesztek szebbek,ha négyen lesztek a képen! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Peppisimo!
Örülök,hogy jól vagytok és babóddal is minden oké! :lol:
Bár mivel már tágulgatsz,nagyon vigyázz magadra!Elég hamar kezdtél tágulni! :roll:
Pont tegnap írta barinőm (van aki ismeri innen Nicolt),ő most 37 hetes terhes és tegnap vizsgálta Nadim és mondta neki,hogy elkapott valamilyen fertőzést,amire most szednie kell kúpot vagy gyógyszert.és Ő szegénykém mondta Nadimnak,hogy nagyon vigyáz magára!Readásul a méhszája is zárt még!És mondta neki a doki,hogy ha ez szülésig nem múlik el neki,akkor vajúdáskor kap valami injekciót,hogy a baba ne kapja el a fertőzést miközben jön kifele.De az sincs kizárva,hogy ezmiatt csaszi lesz nekik! :cry:
Szóval negyon vigyázz magadra! :roll: :roll: :roll:

Kb 2 hete voltunk szülőszobalátogatáson Nikivel és a kórházi védőnő nagyon aranyos volt,sokmindent elmondott.Így tudom azt is,hogy már 24 órában ott van a baba az anyuka mellett.?eg adott egy listát,hogy miket kell bevinni a kórházba.Egy kis szülőszobára vitt be minket,ahol csak apás szülés van.Jó,hogy ott csak egy ágy van.vajúdás közben csak a párod van bennt,meg a szülésznő és a doki néz rád ha szükséges.
Tényleg,amúgy lehet,hogy találkozni fogunk bennt,hisz csak pár nap van köztünk!De jó lenne! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen,gondoltam rá,hogy iszom a málnalevél teát!Csak nem tudom,azt mikortól lehet elkezdeni inni? :roll: :shock:

Cini!
Igen,nagyon szalad az idő!Már "csak" 2 hónap! 8) :lol: :wink: :wink:
Nagyon hamar elment ez a fél év,mióta nem dolgozok! :roll:

Ma találkoztunk Ágotával a városban!Hogy milyen édes a pici lánya.Lilike! :lol: :lol: :lol: Amíg én Ágotával beszélgettem,addig párom úgy el volt a kiscsajjal,olyan jó volt látni,hogy így megérteti magát a kicsikkel!Amúgy már nagyon várja,hogy megszülessen!És ezt minden nap el is mondja! :lol: :wink:

Szép estét Lányok! 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Cini

Ok, majd szólsz mikor értek rá.

Sziszi

A málnalevél teát a 36. héttől szabad inni csak ! Én nem ittam, nekem ehhez hasonló hatású homeos bogyót ajánlott a szülésznö, meg persze a gátmasszázst búzacsíraolajjal, be is vált.
Szegény Nikinek nem jött jól most ez a fertőzés :(

Holnap megyünk az oviba szülőire, kiváncsi leszek mi hogy lesz.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Snoopy,

drukkolok, hogy a második szülésed gyorsabban haladjon!

Sziszkó,
ahogy Hettie is írta, a 36.héttől lehet inni a málnalevél teét, napi fél liter, délelőtt és délután is 1-1 bögrével.
Én biztos iszom majd, aztán majd kiderül, lehet, hogy most sokkal lassabb lesz a szülés
Félek is ettől... mert elsőre olyan jó volt, ugye 2 óra alatt megvoltunk mindennel, azt hiszem, majd most is, aztán jön a nagy kopp... :-((((
Néha már jó lenne túllenni rajta!

peppisimo
 
 


Sziszi

Most látom 1 nap híján ugyanúgy okt 28-ra vagy kiírva. (mármint a vonalzód szerint) én 27 re voltam. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Anett!
Szívből kívánom,hogy legalább olyan gyors szülésed legyen,mint Pepével volt! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Köszi Lányok az infót tea ügyben! :lol: :wink: :wink:

Hettie!
Igen,okt 28-ra vagyok kiírva! :lol:
Én eddig úgy éreztem,hogy hamarabb ki fog bújni Manó!Nem tudom miért,de ez volt a megérzésem!Most viszont megkavartak,mert több anyukától hallottam,hogy a fiúk késni szoktak! :shock: Ha viszont így lesz,akkor novemberi baba lesz! :roll: :lol:

Mi volt az oviba? :) :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Meglett az uj rákszürésem eredménye, ami végre csak P3 lett és azt mondta a doki hogy mostmár minden rendben lesz! Lehet hogy szülhetek rendesen és nem kell császározni. Egy napra ennyi jó hírt már régen kaptam. Nagy kő esett le a szívemről! :D

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka!
Örülök,hogy örülsz! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Amúgy mi volt még jó hír ma? :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ugy néz ki hogy a páromnak rendesen meglesz ez a munkahely kint és talán még a szüléskor is itthon lesz!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka!
Már értem! :lol: :lol: Gratula a melóhelyéhez! :wink:
és igen,gondolom Te is nyugodtabb leszel,ha Veled lesz szüléskor! :wink: Akkor ezek szerint Ti is apás szülést terveztek!? :roll: :lol:
Nekünk az lesz! :lol: Legalábbis remélem nem jön közbe semmi,hogy csaszi legyen a vége! :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Nekem manó hamarabb jött 13 nappal. De az orvos a placenta alapján szüléskor meg többet mondott, mármint hogy idősebb 38. hétnél.

Ma voltunk az oviban, aranyosak az ovónők. Kell majd tisztasági csomag, meg pótruha, főleg manónak, mert ugye pelus már ott nem lesz. 28an lesznek, nekem az egy kicsit soknak tűnik de majd kiderül.
Jövő kedden mehet is a beszoktatás. Kíváncsi leszek hogy milyen gyorsan fog rászokni a wc re.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Én nagyon szeretném ha apás szülés lenne, sokkal megnyugtatóbb érzés ha a párod ott van veled. Amikor még a lányom született nem volt ott velem senki, bár gyorsan meglett a lányom mégis rossz volt hogy nem volt akire támaszkodhattam volna.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziszkó,

én is drukkolok neked, hogy szép, gyors szülésed legyen és, hogy a párodnak is szép élmény maradjon, ott tudjon veled lenni!
Nekem nagyon jó volt, hogy ott volt!
Pepe 8 nappal hamarabb bújt ki, mint a kiírás szerinti dátumvolt, szóval nem biztos, hogy késnek a fiúk...

Picurka,
tök jó, hogy ilyen jó híreket kaptál! Drukk a sima szüléshez!!!
Örülök neki!!!

Hettie,
nektek drukk a beszoktatáshoz!!!! Biztosan nem lesz gond!
El vannak már ők a gyerektársasságal, főleg, ha szimpik, aranyosak az óvónők.

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Velem is ott volt a párom. Bár nem tudott sokat segíteni, de mégis jó volt, hogy együtt csináltuk végig.

Beus!

Vissza akartalak jelölni a myvip-en, de valamiért nem engedi :roll: .
Nem nagyon szoktam azt használni, nekem jobban bejön az iwiw.

Picurka!

Látod, minden jóra fordul :D :D :D .

Vigyázz magatokra továbbra is, ilyen ügyesen!

Hetti!

Jó, hogy már megy Arti oviba. Ő is olyan mozgékony, eleven gyerek mint Emma , és szerintem jót tesz majd neki a gyerektársaság.
Gyöngyösön lesz ovis, vagy Adácson?

Voltunk ugye hétfőn az Ortopédián. Azt mondta a doki, hogy a csípő vápába nagyobb a rotátio ( :?: ), és ezt kompenzálja azzal, hogy járáskor kicsit befelé rakja a lábait. Gondolom úgy egyensúlyoz.
Azt mondta csak műtétileg lehetne megoldani, de biztos, hogy kifogja nőni.
Vagy háromszor említette a fűrészt :? :x , már azt hittem rosszul leszek.

O. Heni!

Jól vagytok? Rég nem írtál :cry:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok,

Picurka, jaj, de jó hírek!! az apás szülés tényleg megnyugtatja a lelket mégha ők nem is tudnak aktívan részt venni, de a támogatás jól jön.

Cini, remélem kinővi Emma ezt az izét. (bocsi, de ezt csípő meg vápa dolgot nem értem - orvosi képzettség kéne hozzá)

Hetti, beszoktatás hajrá. kíváncsi leszek hogy bírja majd, meg Te is. amúgy szeret gyerekek között lenni? barátkozó, vagy nagyon anyás?

Anett, köszi. én is kívánom, hogy gyorsan kibújjon a 2. lurkó is.

holnap megint megyünk gyöngysöre, már tök jól halad a költözés - de a nagyja még hátra van. jön 10re a kőműves megbeszélni a dolgokat. remélem semmi akadály nem jön közbe.
snooopy
 
 


Sziasztok!
Én ugyan még nem vagyok várandós, de már tervezzük a babát. Tudnátok jó nőgyógyászt ajánlani Gyöngyösön? Az még jobb lenne, akinek van magánrendelője.Dr. Nadimról már sok jót hallottam, de állítólag rengetegen járnak hozzá.
A "tarifák" hogy alakulnak egyes dokiknál?
Előre is köszönöm!
brigi07
 
 


Szia Brigi!

Én Nadimnál szültem, és hozzá is járok. Most 6000 Ft. nála a "tarifa".
Gyöngyösi vagy?

Snoopy!

Most nem értem :wink: , építkeztek vagy csak átalakítjátok a házat?
A férjed szüleihez fogtok költözni?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Szia Cinix!
Köszönöm. Nem, nem gyöngyösi vagyok, hanem káli, és elvileg Egerhez tartoznánk, de én nagyon nem akarok Egerbe menni!Csak rosszak a tapasztalataim(bunkó orvosok), és eddig mindenkitől csak a rosszat hallottam. A gyöngyösi kórházról meg eddig csak jókat, főleg a szülészetről.
Nadimnak van magánrendelője vagy csak a kórházban rendel? Azt hiszem elősször hozzá fogok menni.
brigi07
 
 


Én sok orvost megjártam itt gyöngyösön és én is Nadimot ajánlom. Nagyon rendes doki, nekem nagyon bejött. Köszönet érte hogy nekem is őt ajánlottátok!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Picurka! Nagyon szép a családod! :) Tényleg jó, ha ott van a férj veled. Bár nekem császár volt, de velem volt míg át nem vittek a műtőbe.

Sziszi! Marci 6 nappal jött hamarabb. Nekem is mindenki azt mondta, hogy a fiúk lustábbak, de Marci mindent hamarabb csinált a koránál. Nem sokkal hamarabb, de hamarabb. :)

Hetti! Bilizés megy már? Itt hogy van a beszoktatás?

Cini! Én nem értem...ha ki fogja nőni, akkor minek kell a fűrész?? :D

Brigi! Én Szelva dokihoz járok, tarifát jövőhéten tudok mondani. Szerdánként van magánrendelése. És én meg vagyok vele elégedve (még mindig). :lol:

Hulla fáradt vagyok. Felsétáltunk ma Füredre, de vissza már vonattal jöttünk. :wink:

Az jutott a héten eszembe, hogy amíg szép az idő, nem jönnénk össze egy gyöngyösi fagyizásra a Főtéren?

Kép
Kép
beus.
 
 


Cini

Hál istennek akkor kinövi a dolgot Emma.
Gyöngyösön a Kékes téribe fog járni majd.

Snoopy

Manó nagyon elvan bárkivel, szóval akárhol otthagyhatom nem izgatja, főleg ha még játékok is vannak... De amugy én aggodok egy kicsit hogy minden rendben lesz e nehogy baja legyen stb, hiszen ő a legdrágább nekem.

Brigi

Én is a gyöngyösit választanám ha csak a 2 közt választhatnék, mert az egriről én is rosszakat hallottam.
Én a Csépány Adriennhez járok, ha van valami. Ő 5000 ft kér és keddenként van rendelése.

Beus

Sajnos még mindig nem megy a bili, mondtam is az ovónőnek, de azt mondta nem baj. Pelus nem lesz, vigyek sok bugyit meg ugye ruhát, aztán csak rászokik ha látja a többieket.
A főtéri talit jó ötletnek találom. :)

Holnap megyünk lagziba, de már 11 re kell menni mert ebéd is lesz. Meg közben 5 re még osztálytalira is mennem kell. Jól összejött:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Üdv köztünk! :lol: :lol: :lol: Drukkolok,hogy minél hamarabb zebrás legyél! :lol: :wink:
Én is a Csépány Adriennhez járok!Meg vagyok vele elégedve! :)
De amúgy mondanak minden dokiról jót és rosszat is,tényleg nehéz választani!
De Nadimot tényleg sokan választják,azt mondják jó szakember.
Amúgy ha megnézed a gyöngyösi kórház nőgyógyászait a honlapon,ott van egy-két infó róluk és kép is.Hátha úgy könnyebb dönteni.Én úgy tudom,mindegyiknek van magánrendelése.

Hettie!
Majd Manót mi is a Kékes téribe fogjuk vinni!Én is odajártam! :wink: De mire mi odaérünk,addigra Arti már suliba fog menni,ha jól számolom! :roll: :lol:
Amúgy hogy hívják az ovónénijét?Egy lesz neki?Nekünk annó kettő volt,felváltva voltak.

Beus!
Le a kalappal előttetek,hogy gyalog ilyan rohadt melegben felmentetek Füredre! :shock: :shock: Régen sokat jártam biciglivel arra.Szerintem most az első kanyarba,kb a kolesznál feladnám! :oops: :roll:
Fagyizásba én is benne vagyok! :lol: Találjátok ki,mikor lenne! :lol:
Jövőhéten nekem csak a csütörtök délelőtt nem jó,amúgy bármikor!

Orsi!
Tök jó,hogy így haladtok a lakással! :lol:
Majd ha költözésre kész állapotban lesz,rakj már egy-két képet róla! :wink: kíváncsi vagyok rá! :lol:

Cini!
Írtad,hogy voltatok Emmával az ortopédián.Pontosan hol?
Engem anyumék kiskoromba Pestre hordtak,a 11.-ik kerületbe a Karolina útra.Oda nagyon sok kisgyereket hordanak.Szerintem Pesten az a legjobb ortopéd kórház. Engem annó még Prof. Vízkelety Tibor műtött,de már nyugdíjban van.Ő nagyon sokáig volt ott a kórház igazgatója.És nagyon jó doki.Kár,hogy már nem praktizál.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Mi is akarunk menni a fagyizásra!
Beszéljük meg, hogy mikor.

Beus!

Szerintem azért emlegette a fűrészt, hogy a frászt hozza rám :x , nem volt szimpatikus a doki egyáltalán.

Ma jön ki hozzánk a gyerekorvos (még mindig ki jár havonta, mert mi kértük), megmutatom majd neki a papírt.

Tök jó lehetett az a hosszú séta 8) , mi is megyünk minden este 6 után.
Egyik nap gyalog, akkor rövidebbet, másik nap babakocsival, és jó nagyot.
Tök jól ellehet fáradni tőle 8) , mert itt nagyon gánya utak, járdák vannak.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziszi!

Gyöngyösön voltunk az SZTK-ba.Már 3-om hónapja kértünk időpontot, és mostanra adtak :shock: .

Neked nem fájnak a lábaid? Ha igen mit tudsz vele csinálni? Csak pihenteted és kész?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Egy jó kis fagyizásra én is kapható vagyok! :) Csak ne hétfőre vagy keddre legyen tervezve mert akkor van itthon a férjem és ezt a kis időt vele szeretném tölteni, de gondolom ez érthető! :D

Ti hogy álltok a hátfájással és a lábfájással? Nekem időnként annyira fáj a hátam hogy falra tudnék mászni tőle!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Lányok!
Esetleg péntek délelőtt????Na mit szóltok hozzá? :lol:
Válaszokat! :lol: :lol: :wink:

Picurka!
A lábam még nem fáj,de a hátam,derekam az majd leszakad.Sokszor már a fekvés is gondot okoz.És az hogy az egyik oldalamról a másikra forduljak,kb 1-2 perc!Ja és persze nagy nyögések közepette! :oops: :oops: :wink:

Cini!
Én tényleg tudom Neked ajánlani ezt a kórtházat Pesten.Nem veszítetek vele semmit.Legalább egyszer nézesd meg!Dokit is tudok ajánlani,ha akarod.Tavaly nála voltam kontrollon.Nagyon aranyos.
És max 1 hónapon belül adnak időpontot! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!
Te mit csinálsz amikor fáj a hátad? Nekem a lányom szokta masszirozni de csak addig jobb amig csinálja. A doki szerint azért fáj a hátam mert a picur keresztbe fekszik és nyom valami ideget, elvileg ha majd megfordul jobb lesz.

Nekem jó a péntek délelőtt, a lányom akkor már suliba lesz így ráfogok érni! Többiek?

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,

Cini, igen, anyósomékhoz költözünk, vagyis az ő házukba (mert ők meg elköltöznek egy másikba ami amúgy a kert másik végében van :D - tehát két nagy ház áll a kertben)
csak átalakítunk, ez alatt értem azt, hogy a fürdőt teljesen megcsináljuk, új kád..stb. két szobát egybenyitunk, és itt lesz az amerikai konyhás nappali, de ide kell konyhabútor, szekrény, kanapé...szóval minden, mert ahol most lakunk, eléggé lestrapált minden, meg oda költöznének húgomék utánunk. Így egy csomó bútort ott lehet hagyni, mert ők használják majd.

most volt itt a kőműves...hát elég sok munkája van szep-ben, majd visszszól el tud-e minket vállalni. okt. gond nélkül tenné, de félek, hogy akkor nem lennénk kész időben.

Beus, Marci nem fáradt el, bírta az utat? én is úgy sétálnák vlmerre csak legyen kicsit hűvösebb. ma is iszonyat meleg van. apósom meg szüreteli a szőlőt...

Sziszi, oké mindenképpen rakok képet. lehet, hogy kéne egy előtte-utána sorozat. :lol:
azt az ortopédiát én is ismerem, ott jártunk Kolossal csípőszűrésen. de egy elég bunkó dokinő volt ott, ja és tök sokat kellett várni. és nekünk két hónapra előre adtak csak időpontot és még minket szúrtak le miért nem vittük hamarabb a gyereket. :twisted: igaz semmi baja nem volt.

Lányok, jó fagyizást péntekre! kár, hogy nem csatlakozhatunk. hétfőn vagy kedden megyünk haza.
snooopy
 
 


Köszönöm a válaszokat csajok! Nézegettem már a kórház honapját és a fényképeket is a dokikról, hát eddig Nadim a legszimpatikusabb, de majd elválik, hogy ki lesz a befutó. :)

Nadimnak van Gyöngyösön magánrendelője? És ha van, hol? Nem nagyon vagyok ismerős Gy-ön.

Jó fagyizást kívánok én is nektek! Én meg gürizhetek a munkahelyen! :cry:
brigi07
 
 


Brigi!

A Munkaügyi-központ mellett van, a védőnők épületében.
De, a régi kórház udvarán keresztül is át tudsz menni.
Hol dolgozol?

Snooopy!

Tök izgalmas ez az átalakítás, emlékszem, mikor mi építkeztünk milyen jó volt látni, hogy egyre több minden van készen. Meg a vásárlás is szuper volt, heteken át Pestet jártuk.
Már három éve itt lakunk, de azért még mindig lenne mit csinálni :roll: .
Vannak ötleteink is, csak már idő nincs semmire.

Kedden kezdem az autósiskolát a Daruban. Majd ha már vezetek is vigyázzatok az úton :lol:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Kösz az infót, majd előszedek valami térképet, mert igaz, hogy 2 évet jártam Gy-re suliba, de arrafelé soha nem volt dolgom. :)
brigi07
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat.
Írok nektek pár sort a bent folyó dolgokról...
Nadim....kicsit szórakozott...én,akinek nem volt fogadott orvosa,majdnem hamarabb hazajöttem,mint akinek ő volt,elfelejtette a csajt is,meg a záróját is,a férje meg egy csomót várt rá a kocsinál,mert oda kérte az ajándékot,csak épp ő felejtett el odamenni.....
Szelva...a majom....nem is majom,kisvizitkor nagyon rendes mindenkivel,de a zárómat b@szott aláírni,pedig megtehette volna.... :evil: :evil:
Fehér...nagyon szakmai....amúgy odafigyel minden kis panaszodra!!!

Hajnalba szültem,10-kor ki is tolták hozzám a bébimet,elbírtam éppen látni,de jó,hogy előtte megbeszéltük,hogy csak 12-kor hozzák,addig rendbe teszem magam...
Fürdetés....megfürdetik a babákat,olyan 7-8 között,ott a szobába,előtted,meg is mérik,kár,hogy volt olyan nap,hogy direkt megkérdeztük,mikor fürdetünk,azt mondták....óóóóó...5 perc,na addig akkor nem etetünk,nem is tesszük már tisztába.Abból az 5 percből 2 és fél óra lett,este fél 11kor meg is lettek fürdetve.
Kezelés...leöntenek valamilyen oldattal,reggel és este is,máramikor...de!!!Hálóingbe kell menni a folyosó végére,lábad közöt csak betét lehet,bugyi nem,közbe ömlik belőled a vér,hát ezt nem tudom hogy gondolják...
Vizitkor beszólnak,hogy készüljünk,ez annyit jelent,hogy bugyi,betét nélkül kell feküdni az ágyba,és várni a "csordát",persze addig össze-vissza vérzed a lepedőt,amit nekem 3 napig,akivel feküdtem egy hete nem cseréltek....
Varratszedés,na engem nem küldtek,(állítólag Adriennek potyogós cérnája van)de ez b@szik potyogni...jövőhéten visszamegyek,de ha elfelejtették kivenni,megyek a betegjogi képviselőhöz,az tuti....
Remélem van azért olyan,akinek meghoztam a kedvét a kórházhoz!!! :lol: :lol: Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!
Gratulálok még egyszer ehhez a kis tündérhez, csodaszép kisbaba!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Melinda, annyira aranyos.!!!! nagyon cuki. és tökre látszik, hogy lány. jó sok haja van.
snooopy
 
 


Melinda!

Még a szemem is könnybe lábadt. :oops: Olyan nagyon szép kislány!
Szívből gratulálok még egyszer!

A gyöngyösi kórház már csak ilyen, nem teszek hozzá semmit, pedig nekem is lenne mit mesélnem.

Lehet, hogy a következőt én is Bp.-en szülöm.

A köldökzsinór így néz ki :shock: ??? Én nem láttam az Emmáét, mert császáros lettem, de nem ilyennek gondoltam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melinda! Ezek szerinte nem sok minden változott a kórházban. :D
Kezelés nekem is volt, de rajtunk lehetett eldobható bugyi. És velem Marci csak este 10-ig volt kint, és nem is ott fürdették. Vizit előtt szólnak??? Csak elordította magát a nővér a folyosó elején. :D
Én is gratulálok még egyszer!
Nagyon szép kislányod született, szerintem rád hasonlít! :wink:

Orsi! Okosan csináltuk a sétát, vittünk babakocsit. De azért elég sokat sétált Marci. :) Ne is emlegesd a szüretet, iszonyat mennyiségű szőlőnk van. De szedni kell majd nekünk is kb. egy hónap múlva, akármilyen is az időjárás.

Fagyizásra jó nekünk is péntek délelőtt.
Melissa, Pepissimo, Ágota +többiek! Ugye, ti is jöttök? Orsi, hátha nektek is lesz valami elintézni valótok Gyöngyösön! :wink:

Kép
Kép
beus.
 
 


Melinda! Gratulálok, gyönyörű szép a kislányod!
brigi07
 
 


Melinda

Gratulálok a szép kislányodhoz!
Mi az hogy nem lehet bugyi? Ilyet még nem hallottam, nem normálisak. Mivel öntöttek le? Az minek kellett?
Apás szülés volt?

Nekünk is jó a péntek délelőtt.


Tegnap nagyon jó volt a lagzi, olyan hangulat volt... Vőfély, minden, egészen negyed hatig voltunk, de még akkor is voltak, már világos volt mire hazaértünk, 7 volt mire lefeküdtünk. Most meg fáj a fejem.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus, ne is mond a "hátha nektek is lesz valami elintézni valótok Gyöngyösön"...annyi de annyi dolgunk van! holnap megyünk konyhabútor ügyben, remélem találunk olyat aki viszonylag olcsón de jól/szépen dolgozik.
de a péntek tuti nem jó, mert páromnak koncertje lesz pesten és nem fogunk lejönnö csak szombaton.

dúrva dolgokat írtok erről a kórházról, de jó, hogy pesten szülök. (már bocsi aki itt, de én ilyet még nem hallottam, hogy bugyi nélkül lenni meg társaik)

nem is meséltem, múlt héten amikor itt voltunk, vasárnap reggel Kolos úgy ébredt hogy a bal szeme tökre be van dagadva. szegénykém alig látott. gondoltuk várunk délutánig hátha elmúli. hát nem múlt. így bementünk az ügyeletre, nézik nézik nem tudják mi ez, talán szemhélyherpesz. :?: :shock: felküldenek a gyerekosztályra, egy elég fura idős bácsi nézi meg...neki sincs semmi ötlete, ha holnapra nem múlik menjünk a szemészetre. de ő is a herpeszre tippel. amúgy se nem könnyezik, nem váladékozik, semmi.
hétfőn reggel még mindig csúnya neki, piros is és viszket neki. felhívom hát mi gyerekdokinkat, aki amúgy anyukám legjobb barátnője, elmondom mi van. szerinte csak csípés ( a herpesz hójagos), adjak neki negyed calcium peszgőtablettát, ha jön újabb tünet menjünk szemészhez. pár óra múlva már el is múlt neki. ennyit a két dokiről a kórházban! :evil:
a mi dokink telefonban elmondta a tutit, nem is látta.
többet ide nem viszem.
ja és két órát vártunk, hogy megírjanak 3 papírt és elmondják fogalmuk sincs mi ez!!!! :twisted: :twisted:
snooopy
 
 


Hát a kórházról gyerek ügyben nekem is megvan a véleményem, de nem akarok senkit rémisztgetni! Én biztos nem viszem ide többet a gyereket!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Nem lehet bugyi.Így ahogy írom.Se eldobható,se semmilyen,még vége nincs a vizitnek.De már előtte 15 perccel szólnak,hogy vedd le...mire odaér a vizit,el is ázol....
Szerintem hipermangános oldattal öntenek le,vagy valamilyen fertőtlenítővel..
Na,elrakom magam,bár nagyon jó babám van,el se hiszem,1-től 7-ig aludt éjjel,pedig nem sárga....Bár mégegy Pistike féle babát nem élnék túl.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Nagyon szép kislány Melcsi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát vannak durva dolgok itt Gyöngyösön! :shock: :roll:
Dokikról annyit,hogy mindegyiknek van jó és rossz napja is.
Ha szerencséd van,kiválasztod szülésre a jó hangulatát,ha pech-ed van,akkor a rosszat.Ez gáz,de sajna ez van.

Ne tudjátok meg,én is mennyit rohangálok Adrienn után egy uh-s,meg vérvétel lelettel.Egy hét alatt háromszor kerestem,de egyszer se volt bennt. :evil: :evil: :evil: :evil:

Lányok!
Írtam iwiw-en Ágotának,Melissának,Peppisimonak és Jucusnak a péntek miatt.Remélem válaszolnak és tudnak jönni! :wink:
Melinda,gondolom most Te nem tudsz jönni,de hát megértem! :lol:

Picurka!
Sajna a hátfájásommal nem tudok semmit kezdeni.Olyankor szokott jobban fájni,ha rossz a testtartásom.Ha épp ülök,akkor fel kell állnom pár percig és sétálni,hogy elmúljon. :roll:
Te melyik gyerekdokihoz hordod a lányodat?

Orsi!
Hát jól megjártátok itt a kórházzal! :? :? :? :? :cry:
De ha itt fogtok lakni és Kolosnak valami baja lesz,majd mindíg Pestre viszitek fel? :shock: :shock:
Azért gondolom gyerekorvost itt fogsz neki keresni,nem?

Cini!
Te nem írtad,jöttök akkor péntek délelőtt? :roll: :roll: :roll: :roll:

Ja és még azt akartam kérdezni,hogy akkor hány órakkor talizzunk a Fő téren? 9 vagy 10? Nekem mindegy!Döntsétek el Ti,akiknek kisebb gyerkőce van!Hozzátok kell alkalmazkodni! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nekem a 10 jobb lenne.

Cini

Ha gondolod útközben be tudok menni értetek.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: