Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is emlékeztem ilyesmire, de úgy voltam vele, hogy nekem jó. Biztosan van alapja, de nekem a védőnő kifejezetten mondta. Amúgy meg az ásványvíz is tele van vele + a kaják is. Szóval a fene se tudja!Mondanak már mindent!

Ma anyukámnál alszom, mert nem érzem magam olyan jól. Mármint eléggé keményedem, feszülök. Lehet csak ugrasztani kell apát éjjel!

Nekem csak 48 mg van egy tablettában mg.-ból, de állítólag függ attól is mennyire használ, hogy milyen a hordozóanyaga.

Nem baj, hogy"beleszóltál" a mi kis értekezésünkbe! :lol:

Holnap este jövök. Ha valami van, akkor írok neked Edit!

Kép
tokajkincse
 
 


Most Orsi hova ment megint? Így fog szülni is, figyeljétek meg. Csak úgy eltűnik... Edit, hogy állsz? Bőrönd bepakolva? :wink:
vbea
 
 


Orsi ma NST-re ment!
Én már készen állok,mostmár csak a babócának kellene jönni! A táska bepakolva, gyerekszoba kész,várja a lakót! :D

KépKép
editmaci
 
 

 
 

Most írt Orsi, hogy már fájdogál rendesen,de mivel a gép nem mutatott ki fájást hazaengedték, ha erősödnek akkor vissza kell mennie! :)
Olyan izgi,nagyon szorítok nekik,mert ha már fájások vannak,akkor a baba sem késhet olyan sokat! :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Eni,ha Orsi megszült,akkor már csak ketten maradunk,és én leszek a következő! :P :P :P

KépKép
editmaci
 
 


Húúú Edit. Már az sem tetszett, hogy Orsi azt írta, megy anyukájához, mert nincs jól. Ha jól emlékszem, Szilvit is hazaengedték nst-ről, és még aznap vissza is ment, mert jött Zsombi... :idea:

Orsi szülni fog. Nem semmi. Utána Te, Edit, aztán............. én is MÁR A '". HÉTBEN VAGYOK!!! Hihetetlen!

Képzeld, az utódlásom körül egyre nagyobb a vihar. Múlt héten már-már azt hittem, megoldódik a dolog. Volt egy csomó önéletrajz, segítettem válogatni. Erre nagyfőnökség beintett. Majd ők adnak valakit. De hogy kit és mikor és hogy és meddig... Ezzel én már nem fogok foglalkozni! :? :o
vbea
 
 


akartam mondani, a 12. hétben!!!!!!!!!!!!!!
vbea
 
 


És akkor még meddig fogsz dolgozni? Nem úgy volt, hogy már csak a héten? Egyébként meg ne foglalkozz velük,azt hiszem elég sok időt adtál nekik arra, hogy keressenek valakit a helyedre. Bejelenthetted volna egyik napról a másikra is! Ez már legyen az ő problémájuk!

Akkor már neked is eltelt szinte az első 3 hónap! Lassan túlléped "az első 12 hétben nagyon vigyázz" időszakot! :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Na, itthon!

El vagyok tíltva a magnéziumtól.Védőnő mondhatta volna. Én mondtam a dokinak, hogy anélkül meg fogok pusztulni, de nem lehet. Amúgy a múltkor mondta egy kismami, hogy rossz a fájásmérő a gépen. Nekem ne mondja meg egy gép, hogy mit érzek! Nem vagyok hülye, tudom, hogy fáj! Azt nem tudom, hogy mi, de fáj. Az alhasam, olyan néha, mintha meg akarna jönni és feszít, aztán néha nyilalgat, néha görcsöl. A derekam is leszakad. Mindegy, megyünk vissza, ha erősödik!

Egyik csaj írta ( velem volt kiírva 20-ra), hogy 19.40-kor még a Barátok köztöt nézte, majd a második résznél már erős fájdalmai voltak. 21.00-kor elindultak a kórházba, 21.20-ra beértek és 21.50-re meglett a baba 2 tolófájással. Első gyerek és a csaj vagy 45 kiló lehet. Szóval jó a gyorsz szülés, de azért be szeretnék érni! :o

Vettem megint egy tipegőt! A gyerek jár jól ezzel a folyton bemenéssel. Szombaton kell legközelebb menni, de akkor már ha lehet szeretnék szülni is! Ma is megszülhetnék. Most úgy van kedvem hozzá- Ez lehet így hülyén hangzik, de most úgy tényleg lenne kedvem. Lehet csak az első komolyabb fájásig! :wink:

Kép
tokajkincse
 
 


Igen azt nekem is mondta a nő, hogy a fájásmérő nem jó! Miért,ha én mondanám, hogy fáj,azt nem hinnék el? :shock:

Nekem is mondta tegnap a doki, hogy egy csajszi 3 óra alatt szült meg.Mire a család észbe kapott,addigra megvolt a baba.Szeretnék én is ilyen szerencsés lenni! :P

Egyébként ma nekem is olyan szülős hangulatom volt. :D Lehet, hogy benne van a levegőben? Nem tudom mit fogok érezni, ha tényleg lesznek fájásaim... :?: A mai nap semmit nem éreztem.Se egy kis görcs,nyilalgatás,semmi. :?

KépKép
editmaci
 
 


Jelentem nem szültem az éjjel. Jobb is, hogy hazajöttünk. Kicsit szenvedtem az elalvással ( kb. 1,5 órát), de csak egyszer keltem fel! Szóval viszonylag jó éjszakám volt. Most 1-2 fájdogálás volt már, de nem jellemző. A végén túl fogom hordani ezt a kis Pockot! Ma átnézem a kórházi csomagot, hátha a hétvégi hidegfront tényleg előcsalogatja, ha a szüleire nem hallgat!

Kép
tokajkincse
 
 


Ti szülni készültök, én végre pihenni! A sors fintora, hogy épp akkor kezdem meg az "otthoni felkészülést", amikor is véget ér a "kritikus időszak". Nagyon nehezen viseltem az állandó émelygéssel stb, de van egy olyan érzésem, hogy egyre elviselhetőbbek a napok... :wink:

Egyre többen tudják a munkahelyemen, hát elég vegyes a fogadtatás, de őszintén bevallom, hogy többnyire nagyon örülnek neki. :D Viszont nemigazán értem, mit kell azalatt értenem, hogy "hú nagyon vigyázz ebben a kritikus időszakban"! Nagyon morbid leszek, de amelyik gyerek meg akar maradni, az meg is marad. Hogy vigyázzak többet? Kicsit tudatosabban táplálkozom, napi 8-9 órát alszom, és nem én takarítok a domestosszal. Mit tehetek még??? Fogalmam sincs, igazából mit jelent a "kímélem magam". Tulajdonképpen úgy élek, mint azelőtt. :idea:

Ja, 24-én visszajön egy hónapos szabiról a körzeti doki. Jövő héten megbeszélem a nőgyogyival, hogy mikortól mehetnék táppénzre, és akkor szerintem 25-től már TP!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
vbea
 
 


Hétfőn első randi a védőnénivel. Izgi!

Ja, hezitálás tört rám az Emmával kapcsolatban. Néha elbizonytalanodom. Nem tudom, ez mit jelenthet.
vbea
 
 


Benő, akkor hamarosan pihenés ezerrel! Hát nyílván nem emelgetsz nehéz dolgokat, nem ugrálsz össze- vissza, ilyesmi. Mással nem tudsz vigyázni!
Mikor mentek Uh-ra? Már teljesen emberi formája lesz és mocorogni fog! Nekem a 12. heti Uh volt az, ami a legjobban megmaradt.

Marcinak ez a Marci kb. az 5. vagy 6. név. Folyamatosan változott, mire ennél maradtunk. Szóval csak nyugi! Lehet teljesen más neve lesz! Van még időtök!

A 40. hétben vagyok! Hihetetlen! :shock: Hamarosan anyuka leszek! Még mindig nem hiszem el! Azért várat magára kisfiam!

Kép
tokajkincse
 
 


Ez volt az eddigi legfárasztóbb NST! :( Nem igazán akart működni a gép, néha nem húzta be a szívhangot,pedig jelezte, hogy mennyi.Mire kész lettünk vele,elkezdődött a megbeszélés,aminek fél 9 után lett vége. :( Ezután mondta a doki, hogy fél 10-ig senkit nem tud megnézni, úgyhogy séta az udvaron. Nem nagyon tetszett neki az NST lelet, úgyhogy még elmentem flowmetriára,de annak jó lett az eredménye,úgyhogy azzal nem kellett megkeresni. :P Az anyós volt velem, taxival jöttünk haza, a Búzán majdnem egy félóra alatt értünk át! :twisted:
Most jó fáradt vagyok! :?
Bizony Orsi,már csak napok kérdése! :D :D :D
én már nagyon várom, hogy végre láthassam ezt a kisembert.Imi azt mondta-mikor mondtam neki a mg-ot-, hogy dobáljam ki az összeset, nehogy túlhordjam,mert ő már nem bír ki két hetet gyerek nélkül! :lol:

KépKép
editmaci
 
 


Hát biztos van valami ebben a mg-ban, de az elevitben is van sok, ásványvízben szintén, sok zöldségben, gyümölcsben, amiből én most sokat eszem. Szóval úgyis viszel be. Amúgy ma délelőtt begörcsölt a lábam, úgyhogy az én szervezetemnek még erre a pluszra szüksége volt/van/lenne. Na, mindegy!

Baba magazinban azt néztem, hogy reggel a csajnak csináltak egy súlybecslést 3200 g, este megszülte a 3750 g-os gyereket. Erről ennyit!

Sógornőméknél ismét fiú lesz. De anyós szerint lányos család a Berei. Megjegyzem neki 2 fia van és ez lesz a 3. fiú unoka! :shock: :lol: :shock:

Úgyhogy mondtam Robinak, hogy erősen kell edzenie, hogy nekünk a második lány legyen! :lol:

Edit, te hamarabb szülsz mint én, mondom neked! Majd figyeld meg! Képes lesz ez a kiskrapek engem megváratni!

Kép
tokajkincse
 
 


Jó fej az anyósod! :D Ennyi fiú után mire alapozza, hogy lányos a család?

Ma már ketten hívtak, hogy készüljek a hétvégére,mert front lesz,biztos szülni fogok! :shock: Már nem bánnám ha tényleg menni kellene! :D

Én már nem szedem az Elevitet sem.Az utóbbi két hónapban csak másnaponta szedtem,de már elfogyott,de nem veszek már újabb dobozzal! :o

KépKép
editmaci
 
 


Jó fej az anyósod! :D Ennyi fiú után mire alapozza, hogy lányos a család?

Ma már ketten hívtak, hogy készüljek a hétvégére,mert front lesz,biztos szülni fogok! :shock: Már nem bánnám ha tényleg menni kellene! :D

Én már nem szedem az Elevitet sem.Az utóbbi két hónapban csak másnaponta szedtem,de már elfogyott,de nem veszek már újabb dobozzal! :o

KépKép
editmaci
 
 


Bocsi, csak egyszer akartam!

KépKép
editmaci
 
 


:D Nem tudom! :D Neki van sok lánytesója, de az nem a Berei család! Remélem nekünk a második csajszi lesz. Gondolhatjátok milyen öröm lenne! Nem lenne elkényeztetve! Na, de először ezen legyek túl! Várom a frontot, de már nem bízom én semmiben! Lehet még a kórházban találkozunk! :wink:

Kép
tokajkincse
 
 


Ja, elevitet nem szedek már 4 hónapja, mert folyton hányingerem volt tőle! Ott van 50 db a szekrényben!

Kép
tokajkincse
 
 


Jelentem itt van a gólyánk megint!

Kép
tokajkincse
 
 


Tegnap Imi is olyan boldogan jött haza,mert ő is látott egy gólyát! :P Az éjszaka nem dolgozott jól, mert nem hozott nekünk babát! :(

KépKép
editmaci
 
 


Hajnal 4-kor is a gólyára keltem, ugyanis olyan hangosan kelepel állandóan! De úgy látszik szabin van! :D
Ma egy szülésznő volt nst-n. Kedves volt. Most rákötött még egy korongot a pocimra. Nem tudom az mi volt, de a fiamnak nem tetszett, mert olyanokat rúgott bele, hogy csak na! Ma megint tiszta mocorgi volt a vizsgálaton. Az eredmény alapján azt mondta a nőci, hogy ez a gyerek nem fog egyhamar kibújni! A doki szerint is tökéletes az eredmény! Kedden kell ismét mennem, ha addig nem történik semmi. AMúgy ma tök nyugi volt a szülészeten, dokim is ügyeletes. Pocok nem akar ettől függetlenül kibújni!

Ma vettünk megint pár dolgot. Végre eszembe jutott a terpeszbetétes pelenka. Mindkét családban volt ilyen csípőficam, így inkább ráadom, bár nem tudom van-e jelentősége. Aztán vettünk még lepedőt, megvettem a mellszívót és vettünk tök édes Micimackós ( ez lényeges :!: :lol: ) hordozóra, kocsira, kiságyra való játékot! Édes! Meg pelust, popsikencét. Azt hiszem ennyit, de most tök örülök! :lol:

Kép
tokajkincse
 
 


Elég rehabos gólyák vannak mostanság! :shock:
Terpeszbetétes pelust vettem én is,mert nálunk a tesómnak és nekem is kellett hordani,sőt a hugom még szíjat is hordott három hónapig. :cry:
Voltunk ma mi is a Tescoban,vettünk még egy csomag pelust mi is,meg tegnapelőtt a Corában egy multipack popsitörlőt.A 6 csomag Nivea 2400 ft.körül volt. :D
Mellszívót milyet vettél? És popsikencét?

Az anyós volt a héten beszélni a gyerekorvossal,mert ő ismeri; azt mondta ha megszültem mindent felír majd, és azt is megbeszélték, hogy valamennyi pénzért kijön házhoz ha oltások vannak,meg ha valami baj van akkor sem kell vinni a rendelőbe a gyereket.Az összeget nem mondta,egy pár éve 1500 ft-ot kért havonta.

Orsi,neked a mozgások nem ritkulnak még? Nekem mostmár inkább estefelé mocorog,akkor mondjuk nagyobbakat is kapok; napközben sokat alszik.Vagy csak már nem fér el! :P :!: :?:

Ha túlhordom ezt a pocaklakót Imi megfog őrülni! :mrgreen: Már annyira szeretné ha megszületne!Jó,én is de én úgy vagyok vele, hogy majd jön ha ki akar bújni. :D

KépKép
editmaci
 
 


Végül a Chicco mellszívót vettem meg. Remélem jó lesz. Van hozzá cumisüveg is, de szerintem az Aventes üveg jobb és majd abból kapja, ha szükség lesz rá!
Popsikencét nekünk is felír majd a doki meg mindent, de nekem olyan ráncos a mellbimbóm ( nem tudom pontosabban megfogalmazni) , így vettem Bepanthen kenőcsöt, ami jó rá, szoptatásnál sem kell lemosni és popsikrémnek is jó. Szóval ilyen minden egyben kence! Csak ha megszületik Pocok akkor írják fel a cuccokat, majd Robinak kell menni a védőnőhöz érte.

Most úgy vagyok vele, hogy élvezem a terhességem utolsó napjait. Nem fogok megbolondulni, hogy mikor jön. Robi bármikor be tud vinni, itthon van. Orvos nagyon rendes, vele remélem nem lesz gond. Hiába akarom én csalogatni kifelé, ha ő nem érzi még, hogy itt az idő. Bent nem marad, az tuti! :) Örülnék, ha már a karjaimban tarthatnám és puszilgathatnám, de biztosan oka van, hogy még nem született meg. Lehet oroszlán baba akar lenni és nem rák, így vár vasárnapig!
Olyan jó tipegők vannak a Tégelben! Asti, de nem olyan amit már vettem, hanem jobb. Sokkal jobb a minősége és 990!

Nekem vannak napok, amikor le sem áll a kincsem és van, amikor lusta. Ma olyan átlagos nap van. Ha úgy érzem sokat nem mozgott felkeltem, hogy jelentkezzen be és hagyom tovább lustizni. Nekem rúgni nem nagyon rúg, inkább csak hullámzik és kidugja a popsiját. Ma a gépnek adott párat, nem tetszett neki!

Furcsa, de nem hiányzik a pocimnak a mg. A lábam néha görcsöl, de a hasam nem fáj.

Az a nőci, aki velem volt most nst-n bent feküdt már a kórházban. Mondta a nőnek, hogy szülni fog, fájásai vannak, de a gép nem mutatta ki. Pedig a nő biztos volt benne, hogy ezek már azok a fájások. Miután közölte, hogy ez lesz a 3. gyereke a nő hitt neki! Mondta, hogy ha rendszeres lesz felveszik a szülőszobára. Könyörgöm, ordítani kell a fájdalomtól, hogy elhiggyék, hogy fájásom van majd?

Itt lehet időpontot kérni a dokitól, ha mész. Gondolom babával pláne. Lehet jó az, ha kimegy, mert kényelmesebb, de ugyanakkor lehet jobb lesz egy kicsit kimozdulni a lakásból. Bár ez falu, az Miskolc. Beteg gyerekekhez én sem szívesen vinném!

Lehet a gólya látja itt a lécemen, hogy van még 3 napja hátra! :roll:

Kép
tokajkincse
 
 


Egyszer a magánrendelőben mesélte egy csajszi, hogy neki az első gyerek úgy született, hogy elment NST-re,az jó lett,mondták neki, hogy mehet haza, a bejárati ajtónál meg elfolyt a magzatvize! :shock:
Nem tudom,de nekem ez az NST nem valami bizalomgerjesztő vizsgálat! Főleg ezekkel a gépekkel! :(

Én is úgy vagyok vele, hogy kiélvezem a terhességet amíg lehet. Mindenki kényeztett,lesik az óhajaimat. :P Ilyen már nem nagyon lesz úgysem.Csak ez a heti 3 NST ne lenne! :x

A szülőszobától egy kicsit tartok! :( mármint attól, hogy milyen fejjel fognak ott fogadni! Eddig még egy mosolygós arcot sem láttam onnan kijönni! Nem valami bizalomgerjesztő! :?

Én is akarok tipegőt venni!!!!! :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


A Rossmannban megint lesznek "babás" dolgok akcióban.Bodyk(2 db 899 ft) , hálózsákok, kifogók; meg egy kis csomag amiban van egy body,egy előke meg egy pár kiscipő.Nem tudom milyen minőségűek,majd hétfőtől lesznek.

KépKép
editmaci
 
 


Pedig ezek a gépek sokkal jobbak, mint a tokaji! Akkor gondolhatod nekem milyen jó bemászni 75-80 km-ről hetente 3x. Anyagilag is király! Valamire tuti jó ez a vizsgálat is, mert egyik csajt fektették is be, mert nem volt jó. Pont aki előttem volt, bár ő mára volt kiírva.

Tipegőt nem vettem, de volt body is 549-ért. Azok is édesek voltak és jó minőség. Nem akarok már venni semmit sem! :?

Engem nem érdekelnek a szülőszobán. Lehet behúzom fülem-farkam és mindenki hagyjon békén, vagy leordítozok mindenkit és szarnak rám. :o Robi legyen ott, engem a többi nem érdekel most úgy érzem. AZért nekem fontos lesz ez a szülés, de nekik csak egy leszek a több ezerből, akivel találkoznak évente! Ne nyalják ki a seggem, csak amire szükségem lesz kapjam meg. És itt inkább információkra gondolok. Mondják meg mikor mi történik, mi fog következni, meddig tart. Inkább kevesebbet várok el, hátha pozitívan csalódom!

Kép
tokajkincse
 
 


Igen,én sem szeretném ha körbeugrálnának,csak ahogy te is írtad,mindig tudjam azért, hogy mi történik, ne nekem keljen kitalálni! :shock:

Ma már Imi is betette a csomagot a kocsiba; :D ,bár hétfőn nem ő fog vinni NST-re,mert olyan sokszor nem akar eljönni,minden alaklomra meg nem akarjuk pocsékolni a szabiját.Ki tudja meddig kell még járnom. Ha a héten nem lesz meg a baba,akkor a jövő héttől naponta! :( Király lesz!

KépKép
editmaci
 
 


alaklomra=alkalomra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Ne is mond! Naponta én nem tudok bejárni, akkor kénytelen leszek befeküdni! :x :( :x

Kép
tokajkincse
 
 


Elkezdtük az utolsó( :?: ) hetet!!! :D Hihetetlen.

Ma olyan rosszul aludtam, mert nem a hálóban aludtunk,hanem kint a nappaliban,és olyan kemény volt az ágy,mindig arra ébredtem fel, hogy valahol nyom, de arra már lusta voltam, hogy átmenjek a helyünkre. :wink: Majd napközben leszek álmos! :( Meg is érdemlem!

Olyan jó, hogy egy kicsit hűvösebb van, tegnap is tök jól éreztem magam napközben! :P

KépKép
editmaci
 
 


Gondolom nem haragszik meg Orsi,ha megírom, hogy tegnap este 10-kor indultak a kórházba,elfolyt a magzatvize! :D

Mostmár tényleg én következem! :!: :shock: :P
Kezdek pánikolni! :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Gyerünk Orsi hajrá!!!

Már biztos megvan a pici. Edit, ha tudsz vmit írj!!! Igen, most már te jössz!!! Epidurált kérsz majd? Hogy tervezed?
sz.szilvia
 
 


Fogalmam sincs,ilyeneket nem terveztem meg előre;majd ahogy bírom, attól függ!
Amint kapok üzenetet írok nektek! :D

KépKép
editmaci
 
 


ÉLJEN :!: ÉLJEN :!: ÉLJEN :!:
13.40-kor megszületett Marci! :D :D :D 3450 gr.,és 54 cm!!!! :P

Gratulálok,és innen is minden jót kívánok nekik!

KépKép
editmaci
 
 


Orsi! Szívből gratulálok a kis Marcihoz. Sok erőt, egészséget és tejecskét. Remélem könnyű szülésed volt.

Edit! Te is ügyes legyél most már :)

Marika

marika
 
 


Orsi, Gratula!!!! Sok tejcsit, egészséget kívánok!!

KépKép
sz.szilvia
 
 


Sziasztok!

Én az Orsi férje vagyok, és mindhármunk nevében szeretném megköszönni a jókívánságokat. Majd ha hazajön, mesél részletesen is, most minden rendben velük.

További jó fórumozást, üdv.: bereirobi

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!
Úgy örülök Orsiéknak, mindenből a legjobbakat nekik mégegyszer! :P

Ma megint voltam NST-n, ami tökéletesre sikerült. Megvizsgált a doki, 1 ujjnyira már nyitott a méhszáj,de még elég vaskos.Azt mondta hamarosan nem, de a héten baba lesz belőle!!! :D :D :D Na majd meglátjuk!
Imi nagyon örült a hírnek! :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Hurrá! Hurrá! Hurrá! Őszintén gratulálok a BEREI CSALÁDNAK! Edi barátnőm nevében is. Olyan jó hallani, hogy rendben mentek a dolgok. Az a gólya tudott valamit. Én meg csak kapkodom a fejemet. Nem voltam két napig online, erre ilyen dolgok történnek.
Edit, neked meg nagyon drukkolunk. Tényleg Te vagy a következő. Hihetetlen! :roll: :wink: :lol:
vbea
 
 


Csajosok. Ma voltam először védőnéninél. Baromi szimpi volt, és elég fiatal. Szerintem 30-as évei végén járhat. Az egész rendelés/hely atmoszférája meggyőző, jól éreztem magam. Jól le lettem cseszve, amiért "ilyen tünetekkel" még mindig dolgozom. Fáradtság, lábdagadás stb. Eddig azt hittem, ez tök normális, de most már jobban kéne figyelnem, mert olykor a hasam is keményedik. A vérnyomásom olyan alacsony volt, hogy igazából el kellett volna ájulnom. De az szimpi dolog, hogy az induló súlyom a mai. Hehe.

Puszi még egyszer! Holnap megyek dokihoz, ismét UH, annyira, de annyira várom. :wink:
vbea
 
 


Eni,de jó neked! egy jó védőnő aranyat ér! Én nem vagyok elájulva attól aki hozzánk jár,soha nem mond semmit,nem lehet vele megbeszélni a dolgokat. Nem is fiatal, már 30 éve védőnő! :( Hátha nem sokszor lesz rá szükségünk! :shock:
Majd számolj be az uh-ról!

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!
Még mindig egyben!!! :D
Orsi azt álmodta, hogy ma estére én is megszülök! :) Jó lenne ha teljesülne az álma!

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!
Végre jó a gépünk, már végigolvastam az elmaradásomat, majd beszámolok az elmúlt két hétről is, de most megyünk vásárolni. Orsiéknek innen is gratula, Editnek szorítok.
Majd jövök még.
Puszi.

KépKép
pedina
 
 


Edit, de eltűntél... :wink: Orsiék - ha jól számolom- ma jönnek talán haza, nem? Várjuk a beszámolót, amint Marci engedi. :wink:
Szilvi! Boldog szülinapot Zsombinak. Amikor Lili 3 hónapos volt, egy ismerős hívta fel a figyelmemet arra, hogy elvileg pontosan egy évvel azelőtt estem teherbe :oops: .
Marika! Üdv köztünk. Bence nagyon jóképű, Dorka meg továbbra is csudaszép. Elmúlt már a bárányhimlő? :(
Lili tiszta mosoly, gügyögés, kiabálás és forgolódás. Valamelyik nap az ágy alól szedtem ki. :wink: Majd meglátjátok, csajok, de annyire édesek ilyenkor. Majd megfeszül, úgy igyekszik magára felhívni a figyelmet, mosolyog ezerrel, és most kezd anyás lenni, este úgy alszik el, hogy előtte 5-10 percig hozzámbújik és "anyázik". Iszik már gyümölcsleveket, evett répát és barackot.
Mit mondjak még? :lol: Mindjárt letöltöm a képeket és megmutatom mekkora lányom van. :lol:

KépKép
pedina
 
 


Hi Edna, rég voltál itt! Hát igen, Zsombor már 3 hónapos, olyan hihetetlen. Holnap megyünk oltásra, majd beszámolok. Ő is tiszta mosoly, kacagás. Amúgy haláli nyugodt gyerek, sokat alszik. Már több mint 6,5 kiló!!! Alig bírom el, de meg kell zabálni a hurkáit a lábán!!!!
4 hónaposan kezdtél el neki adni gyümi levet meg ilyeneket?

Edit tényleg eltűnt!! Hát igen, potyognak a gyerkőcök.... bent még egy sem maradt!!!

Marika!
A fiaink szinte egyidősek!! Édes pofa!Mesélj vmit.... szoptatod még? Szép kislányod van!

Orsi, ha ráérsz majd várunk vissza a beszámolóval!
Kíváncsi vagyok kaptál-e epidurált (én úgy hallottam ott nem nagyon adják, mert nincs olyan orvos aki jól tudja beadni)

KépKép
sz.szilvia
 
 


Íme Zsombor a kedvenc kockás naciban: Kép

KépKép
sz.szilvia
 
 


Jó reggelt!
Lili tegnap este 7-kor fürdés nélkül beájult az ágyba, aztán most fél hat óta kukorékol. Bár most megint elalvóban van.
Szilvi, igen, olyan 4 hónap körül kezdtem neki gyümölcslevet adni. A dokinő javasolta, merthogy nagy gyerek, meg voltak kakigondok. A védőnő fújta a 142 nap szoptatást (mármint, hogy valami standard szerint PONTOSAN annyi napot kell a gyereket csak szoptatni). Én meg úgy döntöttem, hogy Lilire bízom: ha ízlik neki a gyümölcs, akkor adok. Nálunk az alma nem vált be, először a répalé volt a kedvenc. Az persze még jobban megfogta a hasát, úgyhogy áttértünk a barackra meg a banánra. Amúgy a többnyire mindent anyatejjel keverve adok neki, meg csak olyan 2-3 naponta egyszer. Mármint püréket. Mert levet minden nap iszik. Először 2 rész víz, egy rész gyümölcslé keverékét adtam neki, most már fele-fele arányban issza a nektárokat, ami lé, azt meg "tisztán". :roll: :lol: Amúgy csajok nagyon érdemes megnézni az összetételt majd az üvegen! Egy tesztben úgy láttam, hogy pl. a Hipp, a Humana és a Kecskeméti nem tartalmaz hozzzáadott cukrot és citromsavat, de pl. a Hipp-es sárgabarackban van cukor... :?
Edit szerintem szül.... :wink: Nagyon eltűnt.
Amúgy a megyeiben nem nagyon szeretik az epidurált, de ha kéred, akkor adják. Nem tudom, hogy érint-e még valakit, de az Orosz doktort szokták nagyon dicsérni, hogy "arankeze" van epidurál terén. Amikor én szültem ő volt az ügyeletes anesztes, nekem ő adta a spinálist, momentán tényleg nem volt semmi gondom vele, meg tök rendes pasas.
Kép
Kép
Kép
Na jó, lelövöm magam. :roll:
Csak én látom úgy, hogy Bence és Zsombi hasonlítanak?! Vagy lányos anyukának minden kisfiú egyforma?! :?: :shock:

KépKép
pedina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?