Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi drága, sokszor puszilunk születésnapodon!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Ancsinak és Zétinek boldog születésnapot kívánunk! :)
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


 
 

Ancsi,
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Kép
Ákos, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ancsi Nagylány!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Köszi-köszi :D

Ancsi nagyon szerette a képeket, szuperek vagytok ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Ancsi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Zéti nagylegény!
Ezúton is boldog szülinapot kívánunk neked!
Kép

Kata!
A szuri (Clexan, vérhigító) azért kell, mert az első babánk 31 hetesen meghalt, és mikor a Dórival voltam terhes csináltak egy csomó vizsgálatot, ahol kiderült, hogy van egy kis autoimmun betegségem, valamint hajlamom van a trombozisra. Így a biztonság kedvéért kell döfködnöm magam naponta, egészen a szülésig. Bár néha vannak kételyeim, hogy ez biztos olyan jó-e, ilyen hosszú távon, főleg, hogy Dórinál is a vége felé egy apró seb is nagyon sokáig vérzett rajtam, alig bírtam elállítani. Pedig nála csak a 20. héttől kellett. :cry: :cry: :cry:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Szandra,
:?
no, majd hozok képeket délután.
Nem sok történik velünk, Ancsi itthon a zárlat miatt, én meg olyan álmos vagyok álló nap, hogy nagyon.
Hála Istennek nem (nagyon) betegek, Villőt oltatnám, de jön belőle a takony megállás nélkül.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Valóban igaz az, hogy minél több egyénen keresztül kapja el a bárányhimlőt, annál durvább. Ákos nagyon kikapta :cry:
Rengeteg pöttye van és ráadásul mind hólyagos, mély. Most már pörkösödik, lassan megyünk ki belőle.
Én totál oltás ellenes vagyok, de most Ákost látva megértem azt aki inkább beadatja.
Majának ehhez képest semmi pöttye nem volt. NAlig volt hólyagos, és viszonylag gyorsan átesett rajta.
Én hulla vagyok a sok éjszakázástól (elszoktam én már ettől :roll: ), és tükörbe se nagyon merek nézni. :-)
A bezártságból is elegem van!!!
Hoztam pár képet, csak hogy pörögjön a topic :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Megkésve ugyan, de szívből köszöntöm a szülinapos Zétit, és Ancsit is!

Anikó! Az éjszakázást át tudom érezni..( én még benne vagyok....) szegény Ákos, rengeteg pöttye van... :(
-egyébként emlékeimben így van a bárányhímlő, csak csodálkoztam milyen kevés pöttyeik vannak a csajoknak..no meg milyen hősiesen tűrtek, hintőporoztak...igaz Judit?

Kata! Örültem, hogy összefutottunk!


Manka
mankalak
 
 


Katus!
Ez ismerős :), én is majd megpusztultam olyan álmos voltam mindig. Bár nekem könnyebb dolgom volt mert Tamival a pocakomban aludtam, Edóval a pocakomban Tamival együtt aludtam mindig. Egyébként szerintem tökre lecsengett a barihimlő az oviban, szerintem érdemes megkérdezni az óvónénit hátha mehet Ancsi. Persze csak ha szeretnétek..... :) .

Anikó!
Ákos még így is szép :) .

Képzeljétek, beruháztunk 150 db csirkére. Apukáméknál tartjuk őket Cegléden. Ők adják az élő munkát, így nem nehéz csirketartónak lenni :wink: . Év vége felé ha kér valaki (remélem karira már tényleg) hozok igazi házipipi tojást.

szandrakiss
 
 


Kukk!

Hú, Anikó, szegény :( Hát már a lányoknál sem kívántam meg ezt a betegséget, de most még kevésbé vágyom rá.

Én is hoztam képeket :D De ezek nagyon nem profik ám...

szeretik egymást:
Kép

Ancsi fejét nézzétek :D
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Villő fogai nagyon furán nőnek. Bal alul egyáltalán nem, pedig a többi őrlője is kint van már - normális?
Kép

Ancsi 4:
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó,

Hú Ákos tényleg jól kikapta. Nálunk nem jött be ez az elmélet hááálIsten. Tamarának is kb ugyanannyi pöttye volt, mint Zorkának, csak neki nagyrésze az arcán, meg a pelus alatt, a testén alig. Egyáltalán nem volt lázas, nyűgös, stb és sokkal gyorsabban zajlott az egész. És sokkal szebben gyógyulnak a sebek, igaz nem is vakarta magát Zorkával ellentétben.

Zorka ma már ment oviba, 16-an vannak a csoportban. A bárányhimlő úgy tűnik lecsengett, de van valami hányós-fosós, dehát az mindig van..

Katus,
Tényleg érdekesen nőnek ennek a csajszinak a fogai. :) Valószínűleg nem olvasta a lexikont, hogy hogyan is kéne:) Tamarának sem tankönyvi sorrendben jönnek.
Ancsi nagyon nagy lány!!!
Vendég
 


Köszi Csajok :D

Manka,
tényleg jó volt élőben is összetalálkozni :D

Szandra,
csirkék? De jó! Én vevő vagyok rá, a husira is, ha valaki konyhakészre varázsolja nekem.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,
látod mennyire szeretünk?
Pörög a topik és még a vonalzóimat is kicseréltem :D :wink:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 




Ákosnak boldog születésnapot kívánunk!
Kép
Anikó, atyám, hogy néz ki Ákos :roll: ... Én nagyon nem bánom, hogy beoltattam a fiúkat...

Manka, 5 percig bambán néztem magam elé, hogy vajon mikor/hol futottál össze velem (amire én nem emlékszem), mire leesett, hogy Katusról írtál.

Katus, még mindig szépek, a vonalzóid is klasszak, de milyen név szerepel majd a harmadikon?

Adri, kitartás!!!!!!

Mi tegnap kórházban voltunk, megműtötték Marci fülét és orrát. A fülét fel kellett szúrni és ki kellett tisztítani, és ha már elaltatták, akkor az orrmanduláját is kiszedték. Nagyon hősiesen viselte az egészet a fickó, nagyon büszkék voltunk rá! Délután már játszott, evett, ivott. Holnap kell visszamennünk kontrollra ill. a hallókáját állíttatni, mert ha minden jól megy, alacsonyabb hangerő is elég lesz ezentúl a fülesében...
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


ÁKOSNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Azt elfelejtettem kérdezni, hogy Ákos betegebb is volt, mint Maja, vagy csak a pöttyök számában volt különbség?

Kata,

Szuper ügyes fickód van! Gyors regenerálódást kívánunk neki:)

Hát Zorka rettentő sokat járt óvodába, kereken fél napot. Este hasmenése volt, meg reggel is, úgyhogy itthon fogtam. Azóta mondjuk kutyabaja, de mindegy, most már lemondtam ezt a hetet is.
Vendég
 



Sziasztok!

Drága Ákos!
Nagyon Boldog 2. szülinapot kívánunk Neked!!!! És gyógyulj meg mihamarabb, mert már nagyon hiányzol nekünk!!!!

Kép

Képzeljétek, Levi tegnap Szolnokon kapott egy igazi törpe nyuszit. Nagyon kis cuki, kint lakik a faházban, mert mondtam, hogy csak azzal feltétellel hozzuk el, ha nem a lakásban lesz, mert én allergiás vagyok a nyúlszőrre... Majd hozok fotókat :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szandra,

Még kora délután volt egyszer hasmenése, szegényt krumplira meg kekszre kárhoztattam, így azóta nem volt semmi. Az is eszembe jutott, hogy lehet nem is az oviban nyalta ezt be, hanem tegnap valami irdatlan mennyiséget evett össze-vissza. Egyikőnknek sincs semmi baja, úgyhogy valószínűleg ennyi. Remélem:)

Orsi,

Húúú akkor gondolom Levi most éjjel-nappal nyuszizik. Várjuk a képeket:)
Vendég
 


Ákosnak boldog szülinapot kívánunk :D
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Ákos nevében is köszönöm a köszöntéseket :D
Most már megyünk ki a bárányhimlőből, már száradnak le a pöttyök :) Sajnos úgy néz ki pár darabnak megmarad a helye :( No, de egy fiúnál ez nem olyan nagy gáz :wink:

Katus,
Édesek a csajok! Ancsiról vicces a kép :lol: Mekkora már Villő is! Rohan az idő.... Meg van már a kis trónörökös neve?
A fogszabályozós dokinőt megkérdeztem Villő fogairól. Azt mondta semmi gond nincs vele, abszolút nem extrém.

Kata,
Marci nagyon kis hős. Majának is ez a dokinéni műtötte a fülét. Én csak jót tudok mondani Róla :D

Judit,
Nem volt Ákos betegebb. 1 éjszaka volt lázas, de az se magas. Csak a pöttyei voltak brutálisabbak, mind mennyiségre, mind mélységre. Neki szinte mindegyik hólyagos volt :( No meg vakaródzott is. :(
Zorka hogy van?

Orsi,
Ti is hiányoztok! Jövő hét még pihi szerintem, aztán már szalonképesek vagyunk :D
Nyuszi - az szuper! Ákinak tutira nagyon fog tetszeni :wink: Imádja az állatokat.

Adri,
Hogy vagytok?

Évi,
Eltűntél :(

Csajok!
Nem kell valakinek egy lestrapált (de azért még pár km van benne) etetőszék és hinta? (már tökrég akarom kérdezni, csak mindig elfelejtettem)
Ha nem kell, este kirakom a lomtalanításra :cry:
Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Kicsit elmaradtam a köszöntésekkel. Ancsikának, Ákosnak nagyon boldog születésnapot kívánok utólag.
Boginak és Botinak is millió puszi! :-)

Huuh, Anikó, nem semmi munkát végzett Ákoson a bárányhimlő :-(
Gyógyulgassatok!

Szandra, mi nagy tojásfogyasztók vagyunk, amint lesz mi vennénk tőletek :-)

Mi megvagyunk. Ábel egy szövegláda :-) Luca pedig lustika :-) Profin motorozik, de a lábacskáin csak úgy hajlandó tipegni, ha anya fogja a kezét. Pedig tud ám már járni, kipróbáltuk :-)
Várjuk a jó időt, folyton kint lennék :-(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anikó,

Az etetőszéket ki ne rakd lomtalanításba! Rakd fel a vaterára, ha nem kéri senki, indítsd el 1 Ft-ról, 1-2 ezret tuti kapsz érte.

Zorkának kutyabaja, szimplán túlzabálta magát kedden:)
Viszont egész héten fürdőruhában szambázik itthon, persze félóránként másik van rajta, remélem nem fázik meg. Már beígértem, hogy minden este a kukába dobom az összes ruháját, amit szekrényen kívűl találok a lakásban. Százszor öltözik át egy nap, legalább 8 ruhát leönt, leeszik, kész vagyok tőle.
Vendég
 


Etetőszék elkelt - Emőke viszi :D

Judit,
Ismerős. Maja ugyanezt csinálja :roll: :evil:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Akkor már tudom, hogy az én lányaim kitől tanulják, hogy ennyiszer kell átöltözni egy nap :wink: :lol:

Judit!
Végül sikerült házikót vennetek? Mi is vettünk húsvétra, rávettem apát. :)

Csajok, ma olyan mosottsz@r hangulatom van. Teljesen szét vagyok csúszva. Valaki csatlakozik?

szandrakiss
 
 


Szandra,
nyígásban rám mindig lehet számítani :D
De komolyan, nagyon vacak kedvem volt ma, pedig semmi okom rá, a névlista is már csak 22 tagból áll :D

MA kihúztuk róla reggel a Flóriánt ("anya nem tudom szépen kimondani"), a Bálintot ("neee, a Bálint az oviban mindig megver! :shock: "), A Csanádot és a Lászlót :D

Atti és még 2 barátja holnap megkerülik bringán a Balatont, remélem nem áznak kakivá.
Én meg már most hullafáradt vagyok :D Azt hiszem minden tiszteletem az egyedülálló anyáké, illetve azoké, akik minden áldott nap egyedül vannak az esti rutinnál (is) a gyerekekkel. El vagyok kényeztetve :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,

Én is KO voltam ma, de mondjuk nálam ez normális mostanában. Nem vagyok jó passzban.
Sikerült házikót vennünk, nálunk is a nyúl hozza majd. De ebben a Tescoban nem volt egy darab sem belőle. AZ M5-ösnél sem. A Pesti útiban volt 1 azaz egy darab, arra lecsaptunk. Ti honnan lőttétek?
Vendég
 


Judit,
árjuk a jó időt, jó passzt :D

Anikó,
de bunyevác vagyok... köszi, hogy megkérdezted a fogszabályzós nénit, megnyugodtam :D Úgy tűnik ez az oldal jobban megviseli, elég szörnyen néz ki a szája belülről...

Nem tudom mit csináljak. Kimennék a piacra, de nem tudom el merjek e indulni gyalogosan. Olyan vacak idő van...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,
Én tegnap tányérdobálós, ajtócsapkodós hangulatban voltam (sajnos egyiket sem tettem, pedig lehet hogy jobban járt volna mindenki) :? Azt hittem megjön, de nem. Ezek szerint a levegőben volt valami.... :shock:
De lehet hogy mi tanuljuk Tőletek :lol:

Katus,
Már csak 22 név? Alakul :roll: :lol:
Én voltam piacon, elvihettelek volna....
Majd számolj be Attiék megúszták-e az esőt.
Egy mázlista vagy, hogy 2 nagymama is a rendelkezésedre áll :D

Judit,
Mi is vettünk házat és nekünk is a nyuszi tolja :D Tomi 7-kor még talált itt a Tescoban.

Joghurt pakolás a bárányhimlőkre :D
Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Barbi mondta, hogy ő fél9-kor volt és még volt 3 db. Miki 9-re ért oda és azt mondták neki, hogy nem is kaptak belőle és lehet, hogy nem is fognak. Szerencse, hogy így képben vannak:) De én azon lepődtem volna meg, ha van belőle:)

Én pont most mondtam Mikinek, hogyha lenne pisztolyom most fejbe lőném magam. Azt mondta várjak felmegy a vaterára... :D

Soha az életben nem voltam fejfájós és nagyjából azóta, mióta Tamarával terhes lettem állandóan fáj a fejem. Lehet, hogy öregszem? :shock:
Hol van a jó idő????
Vendég
 


Judit!
Én is itt vettem még reggel oviba menetel után. Amikor én voltam akkor még 3 volt. Jó, hogy hülyének nézik a vásárlót (itt is). Azt hittem már ti addigra túl is vagytok a vásárláson. :). Rendes ember az Urad :lol:

Anikó!
A tányérdobálás nem jó mert egyszer én is így voltam de én véghez is vittem. A mai napig szégyenlem is a pofám miatta. Sőt valamelyik nap a Tami el is mesélte a szitut pedig akkor még csak 2-3 éves volt. Szuper sz@ranya érzésem van azóta is. Az ajtót csapkodhatod, majd ráfogod a huzatra :lol: :wink: . Hát Ákost sehogy nem lehet nem szeretni :)

Katus!
Sebaj, írd le mind a 22-t majd mi választunk ha ti nem tudtok dönteni :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát meg kell mondjam még ma is olyan kótyag vagyok. Anikó kérdezte nem vagyok e terhes. Hát......., a hasam mérete félidőt jelez (vagy még többet) de csak gondterhes vagyok. Annak meg nagyon tudnék örülni ha nem tartana még 4 és fél hónapig.

szandrakiss
 
 



Anikó!

Néztem a képket! :lol: Sára durvább volt. nagyon örülök, hogy mi már túl vagyunk rajta. Szépen behoztátok nekünk a Halmiba! :lol: :lol:
Alig jártak gyerekek az oviba - Sára volt a csoport törzstagja!

Gyönyörűek a gyerekek!

Sok boldogságot kívánok minden ünnepeltnek!!

Kata! Ki műtötte Marcit?? Jobbulást nektek! Na, annak is örülök, hogy azon túl vagyunk. Lekopogom (kop-kop) azóta nincs is semmi baj a Marival. :lol:

Ja, és képzeljétek az én víziszonyos lányom megszerette a vizet. :lol: :lol: Az Újhegyi úsziba járunk és egyszerűen imádja!!!Annyira örülök!

Puszi mindenkinek:
Gyöngyi
ágyöngyi
 
 


Lányok, tuti a levegőben van vmi, mert ma én is nagyon hisztis voltam, vagyok :-( Sőőt tegnap is. :twisted:
Én a dobálást nem hagytam ki, de csak a fa vonatokat dobáltam be a ládába :oops:
Ráadásul ma nekitolattam a szembe szomszéd kertészének autójának (na ennyi birtokost :-) ). Tegnap még nem állt ott :-) Szerencsére a kerekét találtam el, így nem lett gond.

Anikó, bocsi, de ma nem alakult úgy, hogy érte tudtunk volna menni, de a hét elején jelentkezem. Örültek neki az unokatestvéremék, köszi :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A dokinő!? Akkor jó kezekben volt/van Marci! :lol:

Én a ciklusomra tudtam fogni! :lol: :lol:

Hiányoztok ám!!!!
ágyöngyi
 
 


Anikó,
köszi, végül elmentünk gyalog a piacra, bátor voltam és nem bántam meg :D Ancsi bicajozott, nagyon ügyes szerintem, Villő meg visszafelé elaludt a babakocsiban :D
Megint bedőltünk az aprósütisnek, hát, Csajok, ne nagyon vegyetek tőlük semmit, tavaly édeset vettünk és elég vacak volt, ma meg a sós rúdba tört bele majdnem a fogunk.

Gyöngyi :D

Hisztiseknek kitartás, én már az összes vacak napomat szerencsétlen időjárásra fogom, pedig lehet, hogy tényleg a korom a hunyó :D

Attiék megcsinálják a teljes Balatonkört, kb fél óra múlva érnek vissza Földvárra. BAromi büszke vagyok rájuk :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit,
Marha jó, hogy hazudoznak össze-vissza a Tescoban. Vagy ennyire nincsenek képben? :evil:
Jól elfárad szegény nyuszi mire az összes házat kiteszi húsvétkor :D

Szandra,
Az ajtócsapkodás se jó, mert egyszer sikerült úgy becsapnom, hogy kiesett egy nem kicsi vakolat darab az ajtófélfa mellől :oops: :roll:
Éjjel olyan fejgörcsöm volt, hogy 2 cataflam után tudtam csak végre elaludni :cry: Tudod ez a hülye időjárás az oka.
Hihetetlen hogy öregszenek a gyerekek :D

Gyöngyi,
Jó hogy összefutottunk a piacon :D Már csak azért is, mert legalább írtál :wink: Maja édes volt, annyira örült Nektek :D
Elhiheted, hogy nem mi akartunk a Halmiba ill. a Falusiba költözni és átadni a bárányhimlőt :roll:
Nagyon ügyes Mari :D
Mertz doktornő már a fél topic gyerekét megműtötte :roll: :D
Gyere sűrűbben!

Katus,
Ez a piac egy vicc! :evil: Csütörtökön még elmegy, de szombaton!!! Turis hátán turis, aztán szinte ennyi :?
Az aprósütisnél én is vásároltam már. Nekem eddig ízlett :shock: Mondjuk eddig csak a vegyes édeset próbáltuk ki, meg a pogácsát.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


ÁÁ a vecsési piac szombaton felejtős. Tegnap Miki a kispesti piacon volt. Sokkal nagyobb a választék és olcsóbb is. Ha legalább egy kilo húst is veszel, akkor már simán megéri odáig autózni. És még korán sem kell kelni hozzá, mert 10-11 órakor is még minden van. Szerintem mi ezentúl oda fogunk járni.
Az itteni sütisről nem tudok szólni, de a tejesnél már kétszer vettünk buggyant tejfölt. Pedig annyira jó az a tejföl. Már, ha jó:)
Vendég
 


Sziasztok!

Mi tegnap végre kb 5 hónap kihagyás után eljutottunk az uszodába :D Levi egész héten mutogatta nekem a fényképalbumban a korábban készült uszis képeket, majd pénteken kijelentette, hogy: Anya, Levi ide megy! Ezekután elkezdte mondogatni az egyik mondókát, amit ott tanultunk, egyszóval nem volt mese, menni kellett! Nagyon jó volt, és Levi a kihagyás ellenére is nagyon ügyes volt! ... erre ma délben nézegetjük Zolival, hogy olyan bágyadt ez a gyerek, 38,2 volt a láza... és azt mondogatja, hogy ott a szájában a bibi, hát remélem, hogy tényleg csak az utolsó foga szórakozik már megint, jó lenne, ha már végre ez is kibújna :roll:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Szandra,
bejelentkezés nélkül csak sürgősségi ellátás van (=húzás), ha más kell, időpontkérés. És jó sok várakozás úgy is. Azt hiszem, legutóbb még így volt.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,
Én is úgy tudom hogy időpont kell.

Orsi,
Hogy van Levi?
Most hogy végre mi meggyógyultunk Ti "robbantok" le? Csak nem!

Emőke,
Ráértek. Elfér itt, csak ha nem kellett volna senkinek, kiraktuk volna a lomtalanításra. Egész nyáron ne kerülgessük. De pár napig, hétig jó helyen van. Jöttök érte mikor tudtok :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó, égafejem :oops:

Ákosnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Ma elfelejtettem mondani, mostanában meg totál kész vagyok... :roll:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,
Ne hülyéskedj! Rajtam tuti nem tudsz túl tenni szétszórtságban :roll:
Köszi :D
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Csajok!

Ha jól emlékszem valaki írta (tán Katus, de nem biztos :oops: ), hogy van a Fakopáncsba 20% kedvezménye. Vagy ez csak egyszeri alkalom volt?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: