Új privát üzeneted érkezett!


Szandra, sehogy, mert se a rendőrök, se a helyszínelők nem találtak nyomot, biztosítás pedig nem volt :( :( :(.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


 
 

Úristen milyen krimikre jövök...égő határ, kocsilopás. Durva.
Mi tök sokszor (lustaságból) nem állunk be a kocsival az udvarba. Hát ezentúl be fogunk mindig. Bár őszintén szólva nem vagyok róla meggyőződve, hogy egy ilyet egy kerítés visszatart.
Milyen bátorság már reggel 5-6 között kocsit lopni. Már bőven világos van és simán kisétálhatott volna akármelyik házból valaki. Ahogy Kata a férjed is elment dolgozni...lehet, hogy már akkor is ott álltak lesben...húúú...hátborzongató.

Köszi manka Zorkának már kutyabaja, szépen leszáradtak a pöttyök, még 1-2 seb van. Tamarán egyelőre semmi, de nem hiszem, hogy így is marad...kíváncsi vagyok. Hétvégén szép idő lesz jó lenne csavarogni egyet.
Vendég
 


Kata,
Zazinak boldog névnapot, autót rettenetesen sajnálom :( Anyám :( Tegnap Vikiéknél voltunk és nyitva felejtettem az autót. Ezek szerint mák, hogy még ott volt. Bár, nem hiszem, hogy ez a kis szakadt kellene bárkinek is :D

Évi,
azt hiszem, nekünk (a szőrallergiámon kívül) ezért sem lesz ilyen kedvencünk, tuti nagyon megviselne az elvesztése. Sajnálom, nagyon :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Jó Reggelt!

Ez borzalmas! tiszta gáz ez a kocsilopás........rémisztő, azonban tényleg figyelnünk kell jobban.. félve írom, de már kétszer is nityva hagytuk a kocsibeállót, és volt, hogy csak fél 1 óra múlva jöttünk haza.. tanulság: minidg meg kell győződni, hogy be legyen zárva minden, plusz riasztó! Régebben pedig az ajtónk elől vitték el a férjem használt csukáját... egyre gázabb ez a hely is.........., eddig is hallottam rossz dolgokat, kocsilopást is, sőt az, hogy nyom nincs...mikor visszavásárolod a kocsid esetleg-ha tudod!- még akkor sem találsz nyomokat benne..itt profik dolgoznak!!!
Még jó, hogy mindig beállunk...
Határ:
Tegnap nem is hallottunk tűzoltó szirénát? Ez tegnap volt? :oops:

Judit! Örülök,hogy már jól van Zorka!
Nekem szombat délelőtt van egy kis elintézni valóm, de délután szívesen összefutnék vkivel a játszón..
Szép napot!
Manka
mankalak
 
 


Az a gáz, hogy biztos, hogy sokáig lesben álltak a tolvajok, mert a másik szomszéd hajnali 4-ig tévézett, és éjjel többször is lecsapták nála a biztosítékot: valószínűleg az volt ezzel a céljuk, hogy végre lefeküdjön ő is, ne legyen mozgás, és nyugodtan el tudják kötni az autót a ház elől...
B*ssza meg, azért költöztünk ki ide 5 évvel ezelőtt, mert csend volt, nyugalom - ehhez képest a játszótér miatt meg egyre több a botrány és a hangzavar, és azt érzem, hogy bármikor betörhetnek hozzánk, vagy elvihetik az autót még kerítésen belülről is. :roll: :evil:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
nem semmi még mindig......

Egy kis mosolyra csaló:
Tami: Anya az Edó megnevettetett és bepisiltam
Edó: Nem én csak viccelődtem a macsekkal és a Tami azon nevetett
Tami: Neeeeeeem, te nevettettél meg
Én: Edó legközelebb ne nevettesd meg a Tamit :lol:
Még mindig én: Tami és mi lett volna a megoldás, hogy ne pisilj be?
Tami: Nem kellett volna nevetni........


és tényleg :lol:

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Hát látom továbbra is zajlik mindenhol az élet, szokás szerint nálunk is... tegnap este Zolit hazaküldték a melóból, mert 39 fokos láza volt, este 10-kor már a 40 foknál tartottuk, semmi nem használt, amit evett-ivott azt ki is hányta, a lázcsillapítót is... Éjféltől 4-szer prizniceltünk, ez kb fél órára levitte a lázát 39,5-re, majd újra vissza a 40 fokra, még reggel 9-kor is. Ezekután felhívtam az orvosi rendelőt, hogy kihívom hozzánk a Végh doktornőt, na Ő ma persze nincs, a Horváth doktor van helyette... Őt 2 óra óta várjuk, de eddig még nem ért ide... telefonban azt mondták lehet hogy, H1N1 mert az szokott ennyire durva lenni... REMEK!!! Közben pont ma éjjel, mert mikor is lehetett volna máskor, kijött rajtam, hogy felfáztam, és olyan erősen györcsöltem, hogy már kezdtem azt hinni újra szülök! Ilyen állapotban próbáltam Zolit "életben tartani"... Reggel 7-kor hívtam Anyukámat, jöjjenek már ki hozzánk, hogy Levi mire felébred legyen valaki aki tud vele foglalkozni. Szerencsére Levi pont akkor ébredt, mikor Anyukám belépett az ajtón, éljen itt volt a felmentő sereg, végre én is kidőlhettem... Levit Anyu el is vitte magával, mert Ő szerencsére jól van, és nem kéne, hogy elkapja ezt a nyavaját... Hát így állunk most...

Kocsilopásban erre sincs hiány, decemberben az Adriék Hondáját próbálták elvinni, de szerencsére valami miatt csak addig jutottak el, hogy betörték a hátsó ablakát... nekünk pedig pont ugyanígy tavaly lomtalanításkor, elvágták az Ignis benzincsövét, leakarták szívni belőle a benzint - csakhát éppen nem volt benne - de ez ugye csak akkor derült ki, mikor elmentem tankolni, és földre folyt ki minden....

Manka,
Levinél most amiatt hogy a középfülgyulladásra Augmentint kapott, megint bedurvult a hasmenés. Egyébként tegnap voltunk kontrollon, most 10 napig Enterol-t kap, ez olyan mint a Normaflore, csak erősebb állítólag... szóval most kezdünk előlről mindent...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Szandra,
hát én is örülnék ha nem az lenne...
Na milyenek az új képeim? :wink: :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja, és azt pl tudja valaki, hogy meddig kell várni a dokira??? Mert ugye azt mondta 2 után jön, de este 8 is 2 után van????

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zazi!
Nagyon boldog névnapot!

Minden kis pöttyösnek, valamint betegeskedőnek jobbulást!

Autólopás :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

Tűz: csak néhány pernye darabból sejtettük, hogy megint ég a határ!

Dóri jól van, egész nap dumál, és ontja magából a jobbnál jobb dumákat!
Ma reggel egy kicsit melgebbnek tűnt a feje, és kérdeztem tőle, hogy jól van-e.
Mire ő: Anya, persze, hogy jól vagyok, csak rossz a szellőzésem, és attól melegedett be a fejem!
(Szerencsére csak a kezem volt hidegebb.)

Az asztmára kaptam gyógyszert (igaz elég korlátozottak a lehetőségeim), így egy fokkal jobb, de nem az igazi még. Ha rám jön iszonyatosan köhögök, és be is fulladok tőle.
Valamint küzdök az első 3 hónap kellemetlenségeivel, és az állandó vizsgálatokkal.
És megint szúrnom kell magam, ráadásul, most az elejétől kezdve, Dórinál csak a 20. héttől kellett :twisted: :twisted: :twisted: !!!!
Szerintem szita leszek a végére!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Csak, hogy fokozzam a jó híreket:

Ma az ANTSZ zárlat alá helyezte az ovit, mert 2 kisgyerek is kh-ban van bárányhimlős szövődmények miatt. CSak saját felelősségre lehet gyereket vinni az oviba, állítólag nem csak testi érintkezéssel terjed már a járvány, hanem ruháról, hajról is. Még nem tudni meddig tart a zárlat, csak azt, hogy az utolsó megbetegedéstől számított 21 napig.
Azt mondják, hogy ez a járvány most nagyon kemény itt, és az ovi a gós, ezért, ha megritkítják a gyerekállományt ott, akkor van esély, hogy vége legyen.

Én nagyon örülök, hogy a mi kis báránykáink viszonylag simán vették ezt az akadályt! :D

És berendezkedem egy hosszú húsvéti szünetre :D

Orsi,
megjött a dokker? Zolinak jobbulást, remélem Te már jobban vagy!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Woooow, Adri :D Hurrá, nem vagyok egyedül!!!! Kitartást!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
doki még mindig sehol, Zoli újra "kómában"...
Szerintem felhívom az ügyeletet :roll:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 




Basszus! Kár volt feltennem a tüzes képet! Azóta csak a borzalmakat írjátok :(

Orsi,
Doki megérkezett? Zoli hogy van? És Te?
Csak nem H1N1! Villámgyors gyógyulást kívánunk!

Kata,
Sajnálom az autót. Ijesztő...., hát még ha belegondolok, hogy pár héttel ezelőtt még pont olyan autónk volt....

Adri,
GRATULÁLUNK!:D Jól eltitkoltad :D
Sajnálom a nehézségeidet, szólj ha bármiben tudok segíteni!
Imádom Dóri dumáját :lol:

Szandra,
Milyen válaszra számítottál? Tami teljesen logikus választ adott :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Most beszéltem az ügyelettel, azt mondták 8-ig még várjam a Horváth doktort, ha nemér ide, hívjam fel Őket újra, és akkor kijönnek Ők... REMEK!
Én mostanra mintha egy kicsit jobban lennék, Zoli is "magához tért" 3 óra körül, végre tudott inni egy pár kortyot, és evett is pár falat főtt krumplit, azóta újra kómázik.... remélem vadul gyógyul!!!

Szandra,
ezek a képek lesznek az egész családnak a közelgő szüli-, és névnapokra az ajándék képek, mindenkinek csináltattunk egy kis "best of Levi" albumot :wink: Imádni fogják ők is!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,
Remek ez az orvosi hozzáállás :evil: :shock: Én nem is értem!
Kitartást! Ha van időd, energiád írd már mi van Veletek.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Orsi, nem tudod bevinni az Uradat az ügyeletre? Lehet, hogy ott 10 perc alatt végeznétek..

Adri, GRATULA!!! :D :D :D

Katus, :evil:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Na végre egy jó hír a sok szörnyűség után; Adri, hatalmas gratula!!!!

Orsi,

Mi a helyzet az Uraddal?
Vendég
 


Kicsit megkésve, de Zazinak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Adri, szívből gratulálunk! :D

Orsi, hogy vagytok?

A többi hírre inkább nem reagálnék. Amúgy is alig bírok írni... :x

Szép tavaszi hétvégét Mindenkinek!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Örömmel jelentem, ma már jól vagyunk, Zolinak már nincs láza, tud enni-inni :D Én is jobban vagyok, bár folyamatosan úgy érzem, hogy rögtön bepisilek... De a lényeg, túl vagyunk a nehezén, Levi szerencsére még Anyuéknál van, és jól van :lol: Köszi, hogy "velünk" voltatok :lol:
Ja, és doki végül nem jutott el hozzánk, ennyit az egészségügyi ellátásrtól...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Ezt most nem mondod komolyan???Ahhoz képest, hogy H1N1 gyanús volt...ez nagyon durva!!!Nem akarok "mi lett volna, ha" kezdetű mondatokat írni,na de basszus....Fú na megint felhúztam magam. Hajrá Vecsés!
Vendég
 


sziasztok!

húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
Adri:))))))))))))))))))))))))))))))))))

hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!repes a szívem:)) amúgy is gondoltam hogy kiugrunk hozzátok ha nektek is jó, de így....:)))))))))))ha ráértek és mi is meggyógyulunk feltétlen összehozzuk:))))

sajnálom a szurit, kitartás, hidd el meg fogja érni mégha most nehéz is:)))))))

Orsi
jobbulást nektek is!!!! egyeztetünk:)))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Orsi, örülök, hogy megúsztátok a h1n1-et, de az orvos menjen el a fenébe... :evil:

Lányok, nem tud vki jó angol nyelvtanárt ajánlani?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Wekerlén tudok. Én anno hozzá jártam a nyelvvizsgám előtt, sikerült:) Viszont fogalmam sincs az időbeosztásáról, óradíjáról.
Ha kéred a számát előásom szívesen.
Vendég
 


Sziasztok!

Jaja ezt a sok szörnyűséget, bajt... nem is folytatom, remélem ez a hét már mindenkinek vidámabban telik...
:D
Adri! Nagyon nagy Gratula! Kitartást, egészséget, erőt kívánok!

Orsi! Jó, hogy túl vagytok a nehezén...! Én sem fűznék semmi egyebet ehhez az ügyeletes esethez....

Voltunk ma beiratkozni megint az oviba..meglátjuk mi lesz 11 körül mi voltunk az 50. jelentkezők..., esélyünk van, de elvileg csak 2012 szeptemberében köteles felvenni Bogit, -mondta az óvodavezető!

Más:
Ha esetleg valakinek szüksége lenne jó minőségű termőföldre, ingyen elvihető tőlünk! -

Tupperből adok le rendelést, ha valaki szeretne valamit, a 10% kedvezményt adom még!!! illetve új katalógusi termékeket lehet rendelni 30% kedvezménnyel, Pl: 2L kancsó 2190.- lila színben
Nyújtó+gyúrólap csak 5190.-

Keressetek bátran!
Manka Kép Kép Kép Kép
mankalak
 
 


Köszönöm a gratulációkat!

Dórit is beirattam az oviba, és kértük, hogy Zétivel egy csoportba kerülhessenek. A hölgy nagyon kedves volt, és azt mondta semmi akadálya, és felírta mindkettejük lapjára. Ezek után már csak abban bízunk, hogy fel is veszik őket!

Anikó!
Köszi.

Hogy vannak a kis pöttyöseink???

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Nálam első számú pöttyöske meggyógyult, viszont lett még egy pöttyöském. Egyelőre jobban viseli, mint Zorka, nem lázas és a kedve is jó. De csak tegnap voltak rajta az első pöttyök, úgyhogy még az elején vagyunk. A feneke rendesen tele van, gondolom a pelus miatt.
Azonkívűl alig van rajta pár, de még majd jönnek biztos.
Kicsit befűtök és aztán megszabadítom a pelenkától, úgy biztos könnyebben gyógyul.
Vendég
 




A héten amúgysem vittem volna még, elég kráteres a gyerek itt-ott:) Jövő hetet meglátjuk Tamara mennyire lesz szalonképes.
Te Tamid nem kapta el?
Vendég
 


Judit, kitartás a 2. kanyarhoz... Az angoltanárt köszi, de én itt szeretnék Vecsésen találni vkit, vagy max. a 19. kerületben.

Adri, miért kell szúrnod magad?

Adri, Évi, a Toldi utcaiba írattátok be a gyerekeket?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Tami nem kapta még el, de ha az Edó a fertő számára akkor pénteken kell megjelennie a pöttyöknek vagy max szombaton.

Kata!
Az Anett anno járt itt valami angol tanárhoz itt a Zrínyiben, tőlünk még az utca vége felé de csak egy pár házzal arrébb. Kérdezd meg tőle ha gondolod.

szandrakiss
 
 


Kata,

A wekerle a XIX. kerületben van:) XVIII.-XIX. határán lakik a csaj.
Vendég
 


Adri, gratulálunk mi is!!!! :P Dóri mit szólt hozzá? :-)

Szandra, Judit kitartás! és persze a kis betegeknek is!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Örömmel jelentem újra 100%-osak vagyunk, bár Levi egész nap tiszta zizi volt.... Gondolom jön az utolsó foga, mert könyékig a szájában van, és folyamatosan nyűglődik, délután már adtam neki egy Nurofent.... bár az is lehet, hogy csak a közelgő hideg frontot érzi...

Kitartás és jobbulás az újabb kis pötyikéknek!

Katus,
azt hallotam kisfiú lesz :wink: gratulálunk hozzá! :D

Lányok,
hétfőn adok le rendelést az 5-ös Avon katalógusból, kértek belőle valamit???
http://www.avon.hu/PRSuite/eBrochure.pa ... rNr=201105

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Drága Zéti kisbarátunk!

Nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk Neked!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zéti!

Hát Te is öregszel, nagyfiú:) NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
Vendég
 


Zéti, nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Zétinek mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Zétinek boldog szülinapot kívánunk! Hú, anyám, 3 éves... :D

Orsi,
nagyon felvilágosult vagy, ki súgott? ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Zéti barátunknak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Te jó ég már 3 éves!!!! Hihetetlenül öregszenek a gyerekek (mi nem :roll: ).

Kép

Kérünk képeket. Milyen tortát csináltál Évi? Vagy rendelted?

Szandra,
Ákosét már minek :roll:
Bégetés után várunk Téged sok szeretettel, aztán frissítem mind2 vonalzót :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Az én vonalzóm friss:)
Katus-Ancsié is.

Ancsika,

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NAGYLÁNY!!!
Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: