Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dóri szerencsére már jól van, nekem sajna visszajött az asztmám, valszeg az influenza szövödményeként! Ezzel küzdök most főleg éjszaka, így teljesen hulla vagyok. :twisted: :twisted:

Drága Luca!
Nem haragudj, hogy így megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk neked nagyon boldog szülinapot!

Emőke!
Neked pedig holnapra nagyon boldog névnapot!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Emőkének sok Szépet kívánok!
Privit majd később!

:D
HA facebook -on vagytok, légyszi lájkoljátok ezt a cipőt nekem, vagy regisztráljatok..ti is nyerhettek..kedvezmyt is kaphattok!
http://www.facebook.com/pages/Liliputi- ... 8159339076
aniko go néven vagyok..és giselle brown flex cipőt like-játok!
Előre is köszi!!!!!!!! hátha összejön 100 éjfélig!

Kép
mankalak
 
 

 
 

Bocsi, na persze, hogy rosszat tettem fel, ezt kéne inkább like-olni, mert az újak közül kell választani!!!!!!!!!!!
Kép
:D
Szóval köszi!
10% tupperre aki lik-ol!
puszi!
mankalak
 
 


mankalak,

Lájkoltam:)

Emőke,

BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Minket utolért a bárányhimlő. Aki kér belőle jöhet partizni:)
Ma még volt oviban Zorka, mikor hazaért nagyon nyúlt, el is aludt a kanapén. Aztán megláttam az arcán egy pöttyöt, felhúztam a pólóját, a hátán és a hasán 15 pötty van összesen. Aztán be is lázasodott, 38,8. Most várjuk Magdit.
Vendég
 


Szia Judit!

Köszi!!!!!!!! :P
Bárányhimlő?????????? én még kihagynám!!!!!!! Liza még csak most lesz 1.
mankalak
 
 


Deelfelejtettem, hogy jobbulást, no meg kitartást!!!!!!!!!!!!!
Nem félted Tamarát? Ő is még pici?! vagy már nem annyira...
mankalak
 
 


mankalak,

Köszi. Hát kíváncsi vagyok hogy fogja viselni, ma még nem volt olyan gáz, de nincs rajta sok pötty.
Tamarát nem féltem, elmúlt 15 hós, de 2 évesnek simán elmehetne. 12 kg, vasgyúró. 92-es ruhát hord:) Az utóbbi 4-5 nyavalyát amit Zorka hazahozott nem kapta el. Nincsenek olyan illúzióim, hogy ezt is megússza. Ha már homár kapja el ő is és legyünk túl rajta. Csak ha lehet minél előbb és ne akkor kezdje, mikor Zorka meggyógyult.
Vendég
 


Maja is bárányhimlős :( :D
Legalábbis gondolom hogy az. 5 pöttyöt számoltam rajta, és hőemelkedése van.
Judit,
Mit írt fel Magdi?

Orsi,
Levi hogy van?

Adri,
Te hogy vagy?

Manka,
Lemaradtam a lájkolásról :-(

Emőke,
Boldog névnapot!
Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Fenistil cseppet írt fel, mentolos hintőport, Betadine oldatot a szétvakart hólyagra (egyelőre csak egyet vakart szét) és lázcsillapító. Mikor felhívtam kérdezte, hogy nézze-e meg. Mondtam, hogy jó lenne, úgyhogy jött. De azt szűrtem le, hogy nem olyan para ez, mint ahogy be van állítva. Úgyhogy nem tudom mi ez a nagy felhajtás az oltás körül.
Egyébként Zorka nagyon jól tűri, nem vakarja. Azt csináltam, hogy a hintőport kiszórtam egy tálba , odaraktam egy vattát és mondtam neki, hogyha viszket tunkoljon. :D Lesz mit takarítani, dehát a hintőpor az ilyen.
Nevetgél magán, hogy úgy néz ki, mint egy bohóc:)
Vendég
 


Szia Judit!

Na akkor mi sem panaszkodunk, Liza nem töltötte még az egyet, de egy hónapja már 10kg-on fölül volt...
Szerintem sem para, én sem oltanám be emiatt a gyerekeket, csak igen egyszerre legyenek betegek, meg hamar túl legyenek rajta,.
A para szerintem a nem kivánt mellékhatásoktól vagyis inkább a lehetséges szövődményeitől vannak. Sajnos én ismertem olyan kisgyermeket aki, ebből kifolyólag már nincs közöttünk. :cry: 3 éves volt.

Anikó!
Nem gond, nem is hiszem, hogy összejött, inkább csak a kedvezményre hajtok, mert Lizának kéne egy puhatalpú, úgy kúszik-mászik, és már lépked, de ugye hideg a kő!
mankalak
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


mankalak,

Na jó, hát ilyen alapon egy mandulaműtétbe is bele lehet halni. Nem tudom, hogy a szövődmények mennyire gyakoriak vagy hogyan lehet kiszűrni időben, de nem hiszem, hogy gyakoribb és veszélyesebb, mint bármelyik más vírusfertőzés esetén.
Vendég
 


Judit!

Persze igazad van, nem vagyok oltáspárti sem, és nem is szabad túldramatizálni..elég, ha figyelünk a gyerekeinkre, és már sokat teszünk vele.
Nem rémisztésképp írtam, csak én még várnék vele...
mankalak
 
 


Adri, jobban vagytok?

Judit, kitartás a köv. napokhoz! Én paraanyu vagyok, beoltattam a fiúkat.

Emőke, boldog névnapot!!!

Szandra, köszi a doki elérhetőségét! Ma voltunk nála, ápr.12-re ki is írta Marcit műtétre, fel kell szúrni és ki kell tisztítani a fülét, és akkor már egy kalap alatt kiveszik az orrmanduláját is. Nem kérdőjeleztük meg a dolgot, az orrmandulaműtét már tavaly nyáron is felmerült, jobb túlesni ezen...

Lányok, a játszótérrel kapcsolatban úgy érzem, lesznek még botrányok: most az a legújabb, hogy a házunk előtt áll meg a közönség, de úgy, hogy lehetőleg mi se tudjunk ki/bemenni a saját kapunkon. A tumultussal tényleg nincs bajom, csak ne lennének akkora furkók az emberek, hogy beállnak más kapujába...
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Velünk is ez volt, uezeket csinálta az Edónak de azóta tényleg semmi baja nincs. Kop-kop-kop.

Játszótér:
Nem semmi, azért legalább ennyi esze lehetne a jónépnek, hogy nem állnak a kapukijáróba.

Judit!
Ma keményen 5en voltak Edóék a csoportban :)

szandrakiss
 
 


Szandra,

Hú nem semmi. Tegnap is már jó kevesen voltak, de 5-nél azért többen:)

Kata,

A fiúknak jobban eröltetik az oltást, rájuk nézve veszélyesebb a bárányhimlő. Valószínűleg, ha fiam lenne én is beoltattam volna.
Most akkor megnyílt a játszótér? Az első esőig? Vagy csináltak valamit ez ügyben? Rakjál ki egy megállni tilos táblát a kapura:) Mondjuk a Ti utcátokban még annyira sem lehet parkolni, mint nálunk, de nyilván nem az a megoldás, hogy leblokkolom más kapuját.
Vendég
 


Sziasztok!

Emőke!
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!
Kép

Anikó!
Majának kitartás! És persze a többi kis bárányhimlősnek is!!!!
Levi ma ette az utolsó adag antibiotikumot, és lekopogom jól van! Menetközben kibúj az utolsó előtti foga ia, már csak 1-et kell átvészelnünk! Egyre inkább kezdem azt hinni, hogy az összes nyavajánk, hasmenés, orrfolyás - hátrafelé le a torkán, emiatt pocakfájás, fülfájás, mind a fogzás miatt van/volt...

Mi Levit beoltattuk bárányhimő ellen, mert nálunk Zoli és én sem voltam még bárányhimlős és nekünk már nem is nagyon hiányzik... Gondolom így Levi sem fog elkepni semmit...

Kíváncsi leszek Ákos barátomon ki fog-e jönni...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Emőke, nagyon boldog névnapot!

Kata, a Fő úton van egy táblabolt...

Bárányhimlősöknek gyors javulást!

Eszter kapott oltást, Lázár meg csak Tamarával evett egy kanállal meg Ákos cumiját kérte kölcsön... hát meglátjuk! :roll:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket :-)

Betegeskedőknek jobbulást!! Nálunk a gyerekek keddre jöttek helyre, egy újabb "körön" vagyunk túl :-( Már nagyon nagyon unom...
Orsi, fantasztikusak a képek, Levi olyan gyönyörű :-))) TÉnyleg nálatok is jó munkát végzett Szandra :-)

Judit, azért nagyon jó, hogy Zorka így viseli.
Anikó, csak 5 pötty? vagy azóta változott a helyzet?
Drukkolok, hogy a lányok gyorsan tudják le és akkor egy gonddal kevesebb :-) Ábelt mi beoltattuk (bár úgy emlékszem attól még elkaphatja, csak enyhébb lefolyású - bár ha Majánál és ZOrkánál ennyi pötty marad oltás nélkül, akkor ettől enyhébb milyen lehet? :-) ), Luca meg még kicsi, majd néhány év múlva szerintem mi is igyekszünk elkapni.

Háát ezt a játszóteret nagyon elcseszték, minden szempontból. Helyszín, kivitelezés... :-( ahogy Judit is kifejtette.


Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anikó,

Mi a helyzet Nálatok a pöttyökkel? Ákos?
Zorkának ez a harmadik napja, úgyhogy elméletileg új pöttyök már nem jönnek, szerintem 50-nél nincs több rajta és lekopogom extrém helyeken nincs. Egyet láttam a fülében, de úgy látom nem nagyon zavarja. Azt mondják egyébként, hogy annál, aki családon belül kapja el, tehát testvér, szülő stb durvábban jelentkezik. Úgyhogy kíváncsi leszek Tamarára. Rajta egyelőre semmi.
Vendég
 


Hoztam bárányhimlős képeket. Az arcán nem csak az van, epret evett:)
Kép Kép Kép

meg egy nem bárányhimlős (még:) )
Kép
Vendég
 


Judit,
Igazad volt. Valóban a 3. napra jött ki a legtöbb pötty. Az elmúlt éjszaka gázos volt. Majának a popeszában és a nunciján is lettek pöttyök, így szenvedett rendesen :cry: Remélem a mai nappal túl vagyunk a nehezén.
Zorka hogy van? Már csak azért is hogy tudjam mi vár Majára holnap :wink:
Ákoson még nem látszik semmi. De már előre látom, hogy Ő nem lesz olyan könnyű eset mint Maja. Ő nem fogja olyan hősiesen tűrni a hintőporozást sem :-(

Én is rakok képeket. :D
A fokozatok:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Hát Anikó nem akarlak megijeszteni, de nekünk a mai nap elég gázos volt, össze volt pakolva a csomag, hogy megyünk a Lászlóba.
Zorka tegnap este 7-től aludt, aztán reggel 1 órát sem volt ébren és újra elaludt. Hívtam Magdit, aki mondta, hogy a bárányhimlőnek ritkán agyvelőgyulladás lehet a szövődménye, és annak az egyik tünete az aluszékonyság, de hányás és magas láz társul mellé. Mondta, hogy ébresszem fel és itassam meg, ha kihányja akkor kórház. Felébresztettem, hányni nem hányt, viszont lázas volt. Miki elment anyuért, hogy itt maradjon Tamarával. Aztán lázcsillapítás után Zorka virgonc volt. Rácsörögtem újra Magdira, mondta, hogy csináljak egy tesztet, nyújtott lábbal, lehajtott fejjel hajoljon le Zorka és érintse meg a földet. Ha meg tudja csinálni, akkor kizárhatjuk az agyvelőgyulladást. Gond nélkül megcsinálta, úgyhogy végül nem mentünk be.
Valószínűleg már korábban lázas volt és nem vettem észre :shock:
Na meg alig eszik 3 napja, meg most már inni is alig hajlandó, mert a szájában is van hólyag, úgyhogy le is van gyengülve. És neki is van a fenekén is meg a nuniján is hólyag. Hurrá. Én is abban reménykedem, hogy holnap már jobb lesz. Viszketésre nem panaszkodott annyit, mint tegnap.
És akkor mire meggyógyul majd kezdi Tamara gondolom. Egyelőre rajta sincs semmi.
Vendég
 


Amúgy szerintem a hintőpor jól esik nekik, legalábbis Zorka elég hisztis, a gyógyszert hosszú imádkozás után sikerül megitatni vele, de a hintőport ő kéri. Vagy kiszolgálja magát.
Vendég
 


Edó is beállt a kisbárányok mögé a sorba :)
Estére már 8 pöttye volt 38,3-al. Ma reggel nem sokkal de több van rajta. Holnap veszek hintőport, remélem addig nem vakarja szét magát. Felajánlottam neki, ha viszket vakarjon engem.

Tami tegnap éjszaka 7szer hányt és ment a hasa. Napközben hál istennek nem volt semmi baja, nem nagyon értem, hogy ez mi volt.

Gyógyulást mindenkinek

szandrakiss
 
 


Megszámoltam 19 pötty és ebből 1 hólyag a homloka közepén. Mondtam neki, hogy lefényképezem de nemet mondott. Mondta, hogy akkor ki kell jönnie a Magdinak így inkább beleegyezett. Nincs elég baja a gyereknek még az anyja is szívatja :wink:

szandrakiss
 
 


Szandra,

Edó nem lett beoltva bárányhimlő ellen???
Mentolos hintőport vegyél, nagyon jól hűsít.
Mára tudok adni, ugorj be érte!
A hányós-fosós 1-2 hónapja nálunk ugyanígy volt. Egy éjszakát végig kínlódtunk, Mikivel tök egyszerre jött ránk mindig (milyen jó, hogy 2 wc van) Reggelre semmi bajunk nem volt.
Vendég
 


1 oltást kapott az Edó. Úgy látszik az tényleg nem sokat ér (csak a 2).
Köszi a hintőport, de úgy néz ki megoldom. A Zsolt unokaöccse itt van és megkértem szaladjon már fel mielőtt indul, akkor elmegyek a tesco melletti gyógyszertárba meg a Lidl-be mert muffin a rendelés.

Köszi még egyszer

szandrakiss
 
 


Jobbulást a betegeknek, kitartást a szülőknek!!!
Remélem hamar lecseng...
mankalak
 
 


Judit,
Basszus! Nem lettem volna a helyetekben! :cry: Jól rátok ijesztett a csaj! Olvasni is szörnyű!
Én lekopogom, de talán túl vagyunk a nehezén. Maja végig aludta az éjszakát, ráadásul este már csak hőemelkedése volt. Már nem panaszkodik a viszketésre sem, sőt elkezdtek a foltok pörkösödni. Bár találtam még 1-2 újat (pl. az egyik lábujján), de lehet hogy eddig is ott voltak, csak most lett hólyagos.
A Fenistil csepp használt valamit? Majának nem írt fel a Lakos, és vény nélkül nem adtak a patikában :evil: :( Ákosnál érdemes lesz felíratni?

Szandra,
Legalább akkor tuti most már a védettség Edónál. :wink: Remélem gyorsabban túl lesztek rajta mint mi. Tami már jól van? Rajta még nem jelentkeztek a pöttyök?
Hol van Edóról a kép?:D


Mai képek:
Kép Kép Kép

A hintőporozás, meg a zuhanyozás nálunk is bejött :D
Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Tami teljesen jól van. Szerintem rajta is lesznek majd pöttyök ha nem akkor az azt jelenti, hogy ő már védett. Bár még hétfőn-kedden őt sem viszem oviba.

Edóról még csak most csináltam képet:

Kép

Kép

Kép
talán ezen látszik, hogy ez az 1 hólyagos.

Most 25 pötty van rajta összesen (a fülében is és két kéz ujjközében is van :) )

Csak a homloka viszket, és még két helyen viszketett de azokat elvakarta :roll:

szandrakiss
 
 



Nem tudom használt-e a Fenistil csepp, nincs összehasonlítási alapom, hogy anélkül milyen lett volna. De vakarózott így is rendesen. Azt néztem, hogy Maja nem is vakart szét egyet sem, Zorka azért többet is. Lekopogom, ma már teljesen jól van. Nem is vakaródzik, nem is lázas, a kedve is jó. Igaz enni még mindig nem nagyon hajlandó.
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsi "pöttyöspannáknak" gyors gyógyulást! Remélem már mindenki túl van a nehezén...

Húúúúúúú, Judit!

Nagyon rossz lehetett...jó, hogy nem lett semmi baj! Nálunk Boró ha beteg, akkor általában sokkal többet alszik...

Milyen sokat változott Tamara mióta nem láttam! A gyönyörű nagy szemei változatlanok.


Anikó!

Maja pöttyösen is jól pózol! Eszméletlen a csaj!


Anikó, Judit!

Az is lehet, hogy a "kicsik" el sem kapják...tudom, kevés esélye van, de hátha!


Szandra!

Szegény Tami...nem lehet, hogy "csak" gyomorrontása volt? Nálam gyenge pont ez a hányás dolog, mióta Zéti egy hetet küzdött vele.

Lehet, hogy Edónak csak pár pöttye lesz, hiszen kapott azért egy adag oltást.

Ejnye, bejnye! Miért nem szóltál pl. nekem, hogy hozzunk neked a patikából hintőport??? ?????????????????????????????????Máskor tessék szólni ilyen esetben, (persze ne legyen több ilyen!) hétvégén mobilabb vagyok mint hétköznap! Nehogy már azért ne tudd bekenni, mert nem tudsz elmenni, vagy nincs kire hagyni a csajokat!!!!!

Ja, és ez vonatkozik mindenkire!!!

Én beoltattam Zétit barihimlő ellen (is), meg Borót is be fogom... Úgy vettem észre az Essek meg pont nem preferálja vmiért ezt az oltást :roll: Na, mondjuk engem ez nem tántorít el! Extrém paramami lévén minden ajánlottat beadattam...kivéve a Rotát Zétinél...attól azóta is rettegek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!

Ari vagy de pont hétvégén nem szeretek szívességet kérni senkitől mert akkor tudom, hogy mindenki apázik. Csak mi vagyunk ilyen irdatlan "szerencsések", hogy minden második hétvégén apa kivonja magát a családi életből :wink:

Egyébként meg nem jártam szerencsével mert nem lehetett kapni mentolos hintőport így csak a Judittól kellett kérnem :).

Rota elleni oltás miatt ne egyen a penész mert annak is kismillió alfaja van és az oltás kevesebb mint az egyharmada ellen véd.

Azért köszi szépen a felajánlást.



87 pöttye van most az Edónak. Remélem ez a max és innen már csak a gyógyulás.

szandrakiss
 
 


Szandra,

mi a Levivel szinte minden hétvégén magunk vagyunk, mert Zoli egy évben kb 10-szer kap a hétvégére szabadnapot :cry:
Na ha vége a pötyi-korszakotoknak majd egyeztetjük a bandázást!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi!

Én ezt régen nagyon szerettem, hogy inkább hétköznap van itthon apa és hétvégén meg dolgozik de akkor még nem jártak oviba a lányok. Így most, hogy tényleg csak hétvégén lehetünk együtt egész nap így már nem olyan jó.......

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Tegnap el kellett altatni a Bencecicánkat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: S bár tudtuk, hogy ez előbb-utóbb be fog következni mivel szívbeteg volt, most mégis nagyon-nagyon-nagyon nehéz...persze sejtettem, hogy rossz lesz, de hogy ennyire, ezt azért nem gondoltam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:
Ákos nagyon bírta. Emlékszel hogy el kellett előle menekíteni az emeletre? :D Annyira az ember szívéhez tudnak nőni ezek az állatok.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi!
Sajnálom........
Ezt el sem mondom Taminak mert szomorú lenne.

Mi most éppen egy új macsek gondozásán vagyunk mert hozzánk mindig verődik egy maccs. Hát most is..., kíváncsi vagyok most hány napig lesz a miénk. Taminak az arcát jól megkarmolta mert közel hajolt, szépen néz ki a szája mellett.

szandrakiss
 
 


Évi!

Nagyon sajnáljuk Bence cicát!!!! Szegény annyira jámbor volt, az sem "zavarta" ha a Levi a farkánál fogva húzgálta, vagy a bajúszát cibálta.... :cry:

Drága Zalán!
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Zazi,

BOLDOG NÉVNAPOT!!!!
Vendég
 




Zazi!
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép
Ákos, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Hello Mindnekinek!

Boldog Névnapot kívánok Zazinak!

A ciciust sajnálom, bár nekünk nincs ilen közel házikedvenc a szívünkhöz / egyáltalán nincs/, de régen nekem is volt cicusom és szomorú voltam amikor mennie kellett..

Szandra!
11990.- a katalógusi ára, most piros színben van a katalógusban, nekem van itthon egy zöld színben ( teljesen új modell, még nem is katalógusi..), de ha pirost szeretnél kb 2 hét múlva itt lenne.
Sajnos most nem akciós, de nagyon sok jó dolog van fenn a neten www.tupperware.hu oldalon. Ha jó nektek a délelőtt, szívesen mutatok néhány dolgot, közben a gerkőcök is ismerkednének..

Bárányhímlősök!
Hogy vannak a lányok? Múlnak már a pöttyök?
Jobbulást!

Orsi! Hogy van Levi? Lehet már tudni valamit? Mi áll a hasmenések hátterében-?

Adri! Ti hogy vagytok? Asztma-allergia terén? Javul a helyzet?

Mi jól vagyunk, csak én fáradok le néha.... :roll:
Mindenkinek szép napot!
Manka
mankalak
 
 


Ég a határ :cry:
Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!
Sajnos Zazi névnapja arról lesz híres/hírhedt, hogy tegnap reggel innen, a házunk elől ellopták az unokatesóm kocsiját. Az Uram reggel 5.10-kor indult el itthonról, akkor még megvolt, de 6-kor már nem állt itt a ház előtt a Toyota :( :( :(. A rendőrök azt mondják, hogy az utóbbi hetekben nagyon sok autót loptak el Vecséről és Üllőről, úgyhogy ne hagyjatok semmit a ház előtt, és zárjatok minden ajtót. Egyébként pedig elkeserítő és felháborító, hogy ilyesmi már itt is megtörténhet :cry:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: