Új privát üzeneted érkezett!

Luca Nagylány!

1000 Mea Culpa, de betegségünk közepette lemaradtam a szülinapodról :oops: :oops: :oops:


BOLDOGSÁGOS 1. SZÜLINAPOT!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Világgá ment Anyukák!

Nincs valakinek esetleg kölcsibe a hétvégére asztalra szerelhető etetőszéke?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

 
 

Luca!
Boldog szülinapot kívánunk mi is :D
Kép

Évi,
Én tudok :D

Judit,
De szóljatok, ha megtaláltátok :wink:
Hogy tetszik Zorkának az új ovi?
Maja sírt reggel, de mikor mentem érte nagyon vidám volt. Tetszett Neki az udvar (mondjuk a régi udvar után minden csak jobb lehet :roll: ).

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Csak, hogy meglegyen a sorminta reggelre Tami is belázasodott így most 1-1-2 az állás. Most két fekvő, ágyban meséző gyerekem van. Köhögnek hurutosan mint a kutyák. Bár ma Edó már azért jobban van, tegnap olyan tökbeteg kisveréb feje volt, csak feküdt de ma már feleselt is és ez jó jel :lol:

Egyszer csak vége lesz ennek a sz@rnak :(

szandrakiss
 
 


Anikó,

Zorka ma ment először, mert tegnap reggel olyan bágyadt volt, azt hittem, hogy beteg lesz, de végül nem lett. Miki azt mondja, hogy Zorka is kicsit zavart volt reggel, de ő nem sírt. Az udvar neki is biztos marhára fog tetszeni. Na igen főleg a régi után:)

Szandra,

Jobbulást a csajoknak! Most már itt a tavasz nem lehet beteg senki:)
Milyen a kontaktlencséd? Én is új fajtát rendeltem most és szuper!!!
Vendég
 


Kényelemre sokkal jobb mint a másik de ezzel is van egy szellemképe az orromnak, már csak erre kéne rájönni, hogy ez mitől van. Itt a vision-ben elsőre sima lencsét kaptam majd kitalálták, hogy akkor cilinderes kell de azzal is volt.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Évi, nekünk nincs.
Jobbulást a kis betegeskedőknek! Már tényleg vége lehetne ennek a szezonnak :-(
Luca köszöni a köszöntéseket :-)
Néhány képe az ünnepségről:
Luca nagyon nőiesen közelített a cica tortájához. A második képen látszik majd, hogy nagyon nem koszolta össze a ruháját. :-) Anikó, ilyenkor mindig Ákos szülinapi képe van előttem :-)
A harmadik kép, pedig a már 1 éves manócskáról készült. Sok gyerek miatt utó farsangot rendeztünk, Luca manónak öltözött :-)
És végül 7 kép Szandra legújabb fantasztikus alkotásai közül. :-)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra,

Most, hogy így mondod az én orrom is szellemképes:) Persze, akinek ekkora van ne csodálkozzon...:) Szerintem azt majd megszokod. Nekem nem tűnik már fel, csak így, hogy mondtad.

Emőke,

Szuper képek, eddig nem tűnt fel, de a tortás képen nagyon hasonlít Rád Luca. Isten Éltesse:)
Vendég
 


Sziasztok!

Szandra,
jobbulást a csajoknak! És jobbulást minden betegeskedőnek!!!

Levi tegnap először nem aludt délután, este 8-kor beájult, és aludt ma reggel 8-ig! Na azért mára már elfáradt, de csak most aludt el 3-kor...

Drága Luca!
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Neked nagyon boldog 1. szülinapot!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a betegeskedőknek! Sok Boldogságot a Szülinaposoknak!
Sajnos nincs sok időm...ezért sem írtam eddig.
Ma voltunk cinin, vagyis tornán..Boginak tetszett, Liza is kipróbált egy két játékot, de még sokhoz kicsi.

Judit! Ti is szemüvegesek, vagyis lencsések vagytok? Én is, de újabban előfordul, hogy begyullad a szemem, és unom! Milyen lencsétek van? Én éjjel-nappalit hordok.

Más.
Anikó javasolta, hogy ha délelőtt tartanék partit, az jobban tetszene nektek, ha esetleg így van, akkor beszéljünk meg 1 napot, és szívesen mutatok 1-2 dolgot...
mankalak
 
 


Mankalak,

Igen én 15 éve lencsézek. A netről szoktam rendelni a lencsét, illetve most már úgy mondom, hogy szoktuk, akik hordunk összeállunk és egyszerre rendelünk, így nincs szállítási költség.
Én Bausch&Lomb-bal kezdtem, de az szépen hazavágta a szemem úgy, hogy fél évre teljesen el voltam tiltva a lencsétől és a szemészeti klinikán már előre köszöntek. Aztán sok évig a J&J Surevue-ját hordtam, ami megszűnt. Aztán Acuvue, aztán most volt egy próbálkozásom a Biomedics-szel, de nem jött be, így újra Acuvue de most valami szilikonos hydro-izé ami sokkal rugalmasabb anyagból van és tényleg nem érzem, hogy a szememen van.

Anikó

Zorkának tetszett az ovi, azt mondta, hogy szeretne ott aludni. Mondtam, hogy azt én is szeretném, de sajnos nem lehet, ez van. :?
Vendég
 


Tamika egy délutáni nagy alvás után felkelt és közölte, hogy sokkal jobban érzi magát. És tényleg, egész jól nézett ki csak most estére lett fekete karika mindkét szeme alatt, fájt a feje és rázta a hideg, vacogott pedig nem volt láza.

Edóka nyűgös, sírós, fáradt és sokat fáj a pocakja. Nem is eszik semmit (az ebédet jóízűen falatozta majd szaladt és ki is hányta, mind azt a kb 5 falatot). Carul néz ki a drágám.

És már kb 1 órája alszanak is...
Mondtam nekik, hogy holnapra jó lenne ha veszekednének, verekednének és megpróbálnák széttépázni az idegszálaimat mert ez így nem a legjobb :(

Judit!
Szóval nagy az orrom? :wink:

szandrakiss
 
 


Szandra,

Tudom a rögeszmém, de nem skarlátosak a csajok? Nyelvük? Az összes tünet amit most leírtál stimmel. Reméljük nem!!Jobbulást Nekik!
Ha veszekedő, verekedő csajok kellenek csak szólj, adok kölcsön, van kettő készleten:)
Nem a Te orrod nagy, hanem az enyém. Meg a hátam is széles. Meg minden:)
Vendég
 


Magdi megnézte őket, szájukat is csak észrevette volna ha skarlátosak :roll: , egyébként megnéztem ma Edó nyelvét és tök rózsaszín volt semmi lepedékkel. Ha skarlát lenne akkor mit kellene csinálni? Antibigyó?

Persze, te azért látod szellemképesnek az orrod mert nagy én meg azért mert ez természetes :lol:

A hátam meg kb 2x akkora mint az összes topiklakónak összesen így nem hiszem, hogy meggyőztél.

Lányok!!! Felhívás!!!
Most, hogy lesz az óra átállítás (és még este nem lesz olyan hamar sötét) így késztetést érzek arra, hogy futkározzak a patakparton. Csatlakozik valaki?

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Kicsit elhűlve, bár magamra ( mármint gyerekkoromra ) ismerve olvastam, hogy nektek is veszekednek a lányok, ha jól vannak.. Bár inkább én is egészséget kívánok, de néha jól jönne egy kis "elemkikapcs"- Nálunk Bogi pörög ezerrel, ha délután nem alszik.. sajna ez a jellemző! , akkor elég nehezen tudunk kijönni és sokat veszekszünk piti dolgokon.. ( következetesség!) na meg komoly dolgokon is..pl. ne piszkálja a hugát.., de már olyat is láttam, hogy Lizi megharapta Bogi kézfejét, mert az mindig elvette előle a Legot.
Mi most jól vagyunk, amióta nem megyünk oviba,
:roll:
de ez a hidegrázás gyanus, mert nekünk is ez volt, amikor influrnzás voltam, és állítólag H1n1-s tünet is, na persze nem vagyok orvos..a skarlátot sem ismerem...

Olvastam én is az alvásos sztoryt és néha én is vágyom egy hosszadalmas alvásra...-sokszor azért sem megyek aludni, mert azon aggódom máris kelhetek fel..

Judit! Én régebben airoptix aqua-t, mostanában meg biofinityt használok, én is netről rendelem, mert úgy sokkal kedvezőbb az ára... csak volt amikor ki kellett vennem napokra, mert begyulladt a szemem, sztem ezt is Bogi hozta haza az oviból...
Az jó, ha Zorka ott szeretne aludni, nektek mesélnek a gyerkőcök, hogy mit csináltak aznap az oviban? Nekünk nagyon keveset mondott Bogi, hogy mi volt az oviban..sőt itthon szebbeket rajzolt mint ott, és nagyon érdeklődő, és jól viselkedett..

Szandra! Jó lenne, de messze vagytok, és inkább bringázni szeretek( bár úgy már semmi sincs messze..)! Még várnám a jobb időt a projekthez, addig is sokat sétálok...
mankalak
 
 


Edó jól van :D reggel már minden ment a régi kerékvágásban nála. Tami még hőemelkedik de Edóból kiindulva holnapra ő is "százas" lesz.

Manka!
szerintem nincs olyan testvérpár aki ne veszekedne, vagyis van de azok a világ két végén laknak. De én mégis azt mondom, hogy nagyon jó testvérek mert a veszekedés az nagyon max csak 20% az életükben és a többi 80-ban meg imádják egymást. Én ennek iszonyatosan örülök.

szandrakiss
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szandra,

Igen a skarlátra antibigyó kell, de ha Magdi látta őket, akkor biztos nem az. Pláne, ha már jobban vannak.
Ezt a 20% veszekedést irigykedve olvasom. Nálunk kb fordítva van, 20%-ban imádják egymást 80-ban civakodnak. Helyesebben Tamara a maradék 80%ból még legalább 70-ben imádná Zorkát, csak Zorka undok vele, mindent elvesz tőle, meg időnként csak úgy passzióból is rávág egyet, ha arra jár, meg ilyenek :?
Futás...hmm volt már pár erőtlen próbálkozásom erre vonatkozóan...jó lenne...még győzködöm magam egy kicsit:)

mankalak,

Amikor Zorka el kezdte az ovit SEMMIT nem tudtam belőle kiszedni, de még azt sem, hogy mi volt az ebéd, vagy voltak-e udvaron, szóval semmit. Most ha kérdezem, akkor válaszol és ha történt valami extra akkor magától is elmeséli. Meg hazafele a kocsiban szokta mondogatni a verseket, amiket tanultak.
Vendég
 


Sziasztok!

Egyenlőre nálunk is az a felállás van amit a Judit írt. Tehát normális ha gyakran előfordul, ha beleüt, ellöki, csapkodja a kistesót a nagyobb? Van valami módszer, hogy ez ne így legyen? Vagy várjak, hogy nagyobb legyen és elmúljon?????????
mankalak
 
 


mankalak,

Hát bennem elég erősen élnek az emlékek, hogy állandóan gyepáltuk egymást az öcsémmel. És ma sincs vele különösebb kapcsolatom. Remélem azért a csajaimnál nem ez lesz.

Változatosság kedvéért most bárányhimlő járvány van az oviban. A mi csoportunkban két bárányhimlős van, állítólag Majáék csoportjában 5. Anikó tudsz róla?
Vendég
 


Judit,
Igen tudok róla, és remélem elkapjuk. Így még a nagy meleg előtt túl leszünk rajta :roll:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Hát akkor hajrá bárányhimlő:))Mondjuk én se bánnám, ha túlesnénk rajta, de azért annyira nagyon nem hiányzik:) Szép idő lesz a hétvégén jó lenne kimozdulni.
Vendég
 


Judit,
Na vágyni én sem vágyok r, gondolhatod :?
De legalább túl lennénk rajta. És a Lakos se csesztetne a védőoltás miatt :roll:
Ja, szuper időt mondanak, végre :D
Pl. játszóterezni elmehetnénk együtt is.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Én úgy tudom, hogy a játszótér még mindig zárva, szerintem nem is fogják megnyitni sosem. Csak mézesmadzag.
Játszótérre biztos megyünk valamikor valahova, de itt van anyósom is. Gondolom ő is velünk tart majd :lol: :lol:
Azonkívűl állatkertbe szeretnénk menni, meg Aquaworldbe, feltéve ha nem leszünk pöttyösek.
(Ezzel a két programmal az idei nyaralás-büdzsénket nagyjából ki is merítettük)
Vendég
 


Sziasztok!

A játszótérről azt olvastam az újságban, hogy a kivitelező odaajándékozta a területet az önkormányzatnak, akik most azon agyalnak, hogy mit kéne kezdeni a területtel, mert gyakorlatilag víz alatt van, mióta megépült és így nem tölti be a funkcióját, tekintve, hogy csak kívülről lehet csodálni a játékokat...

Voltatok már az új gyerekturiban a vasúti átjárónál? Szerintem klassz, darabra vannak árazva a cuccok, de kilós áron, kiszámoltam, 2900 Ft/kg :D Ancsinak is tetszettek a vadászmányaim :D

Betegeknek gyógyulást!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.14 21:26-kor.
Vendég
 


:D
Vendég
 


Lucának, utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot!
nekem a tortás és az Ábel+Emőkés kép a kedvencem.

Szandra, én mennék Veled futni, de soha nem futottam és első körben csak pár métert bírnék.

További jó hétvégét...

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Szandra,

Most is ugyanúgy gondolom,csak sikerült kiirtani a topikot, úgyhogy inkább kitöröltem:) csajok meggyógyultak?
Vendég
 


Szerintem tök igazad van/volt.
Köszi kérdésed, jobban vannak de még mindketten köhögnek. Holnap már mennek oviba mert Gyöngyi mondta, hogy ez a mostani ilyen betegségnél nagyon sokáig megmarad a köhögés még akkor is ha már nincs más baja. Magdi is azt mondta szerdán már mehetnek. Hát gyerünk..... :roll:

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra, de jó, hogy meggyógyultatok!

Annyira remek volt ez a pár nap négyesben, egész nap a kertben lógtunk :D

Teszek képeket.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

Cukik a csajok :)
szép a pocakod :) :)

mi is nagyon élveztük az elmúlt 4 napot mindig mentünk vagy jöttek hozzánk. Csajok este bezuhantak az ágyba és egy szó nélkül aludtak is pedig mindig szoktak még beszélgetni egy kicsit.

Ma mentek mind a ketten az "új" oviba. Tami csendes megfigyelő állapotában volt mikor ott hagytam, Edóka sírt de Andi néni volt így szerintem hamar megvigasztalódott :)

szandrakiss
 
 


Szandra,
köszi :D

Hogy tetszett a pálya szépének a pótovi? :D
GRATULÁLUNK!!!!!!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

:), ari vagy!!

Végül is ő jobban veszi az akadályokat mint Edó. Tegnap szerzett 4 barátot az udvaron és ma nagyon sajnálja, hogy nem mennek ki az eső miatt. Edókám sír minden reggel de remélem jövőhéten már nem lesz ilyen gondja. Tegnap mondta, hogy ő sokkal jobban szerette a régi ovit.

Majd belerázódnak remélem.

szandrakiss
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit most elvoltunk tünve, mert mindig volt valami:
Hétfőn Szolnokon voltunk a Nagyszülőknél, onnan este már úgy jöttünk haza, hogy Levinek 39 fokos láza volt :cry: Aztán kedden nem volt lázas, viszont borzalmasan köhögött, majd szerdán újra jött a hőemelkedés, és folytatódott a köhögés, és volt 2 nagyon dura síró rohama is, 1 órán keresztül úgy sírt, mint akit nyúznak, végül Nurofent adtam neki, ezután nyugodott csak meg, de az hogy mi fájt neki, csak ma derült ki, mert ma megint lázasan ébredt, úgyhogy elmentünk a doki néninkhez, és kiderült, hogy középfül gyulladása van! Azt mondta, hogy amiatt, hogy jön a két utolsó hátsó őrlő foga, a náthás váladék csurog le a pocakjába is, ettől van a köhögés is, és ez húzódott rá a fülére is. Így most életében először antibiotikumot kap :cry:

De azért van itt néhány gyönyörűség is:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szandra,
mégegyszer örök hálánk, ezek a képek hoztak örömöt az elmúlt néhány napunkba!!! :D :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Mostanság én sem jöttem, de gyönyörködtem a képekben! A jó idő minket is megmelenget! Jártunk a játszótér felé, nem tudom megnyitották e már, de láttam, hogy dugig volt...- "gondolom ti is arra jártatok a hétvégén..."
:D
1 hónapja elromlott a porszívónk, és a szervíz nem csinált eddig semmit, -tök mérges vagyok!!! :evil: Mostam, takarítottam, próbáltam utolérni magam..
Judit! Olvastam én is, de majd csak rendeződik a dolog, a helyedben én is töröltem volna..-jobb vigyázni!
Manka-
mankalak
 
 



Jobbulást Levinek! Csodás képek!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra, szuper képeket lőttél (már megint :))
Futás: ÉN MENNÉK, de kb. 10 éve futottam utoljára, és nagyon tré állapotban vagyok. Szerintem a szelektív kukákig se tudok most elfutni, de próba szerencse...

Katus, hihetetlen, Ancsi mennyit nőtt, Villő pedig milyen csillagszemű :wink: . Szépen gömbölyödik a pocakod!

Orsi, nagyon klasszak a képek!

A hétvégén "teltház" volt a játszótéren. Ami persze még mindig zárva van, de a nagyokos szülők megoldották a problémát: hátul lebontották a kerítés egy részét, mások pedig a kerítés fölött lógatták be a gyerekeiket. No comment.

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Orsi, jobban van Levi? Milyen antib-t kapott?
Marcinak december óta 3. alkalommal van fülgyulladása, de a múlt héten diagnosztizált legutóbbira már nem kapott gyógyszert, a tubusbeültetést javasolta a doki. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vagy jó gyerekfülész ismerőse? A heimpálos dokink éppen most szabadságolta magát 3 hétre...
Köszi
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra, megkaptam, köszi, holnap felhívom!!!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Kata,
Augmentin szirupot kap Levi + egy fájdalomcsillapító fülcseppet, de ezt csak akkor kell használni, ha megint nagyon fájna neki... eddig szerencsére nem volt rá szükségünk, mert amióta elkezdtük az Augmentint azóta nem volt olyan keserves sírdogálás, ebből arra gondolok, hogy jobban lehet, hőemelkedése ugyan még van, sőt hasmenése is, de ezt mondta a dokinénink, hogy erre számíthatunk az antibiotikum miatt...
Jobbulást nektek is!

Lányok,
holnap adok le Avon rendelést, kér még esetleg valaki valamit???

http://www.avon.hu/PRSuite/eBrochure.pa ... rNr=201104

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Csak engem zavar Dia állandó reklám hsz-e?
Nem lehet valahogy megkímélni a topikot tőle?
Vendég
 



Szandra,

Nem hiszem, hogy olvas pü-t. Szerintem csak azért babanetezik, hogy az összes topikban reklámozzon.
De azért egy próbát megér, hátha:)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: