Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kellemes Húsvétot kívánunk mi is Mindenkinek!

Hogy kihalt a topic,,, Tényleg, hol vagytok lányok??? Mindenki sonkát főz???? :D:D:D

Szilvi, lesz akkor nálatok jó kis fennforgás holnap! Kitartás!!!
Lili és a szekrénybe pisilés :lol: :lol: :lol: Bocsi, de én olyat röhögtem rajta! Na, majd visszaadhatod, mikor Marci is hasonlókat alkot :D:D:D

Orsi, szögletes tojás az milyen??? :D:D:D

Mia! Ma nem aludt jobban Patrik? MErt az utóbbi napokban Marci is kb fél-egy órákat aludt, de ma meg elég sokat, másfeleket inkább!

Jó húsvétozást, vendégeskedést, vendéglátást mindenkinek!!!

Ja, és a lányoknak sok locsolót!!! :lol: :lol: :lol:

Mangora

Kép
mangora
 
 


sziasztok!

Na meg egy utolso visszakukk
a hosszu hetvege elott, nem tudom mikor leszek ismet. VASARNAP FOZOK !!!!!!!!! (Ezek utan ertheto hogy ketseges az ujrajovetelem....) ;)


Orsi negyszogletes husveti tojasa egyben az en "halalomat" jelenti.... legalabb is a kiloimet!!!! :D:D:D:D


Orsi: vettem egy "cel ruhat" ma!!! Olyan feszes hogy be sem tudom gombolni! 40-es. Na abba kell belefogynom mert ALLATI jol nez ki. (olyan szafaris jellegu, irto cuki!) Ez lesz az en osztonzom! ;)

Ismet koszi a tippet, annyira de annyira jooooooooooooooooo volt ma este is Peterrel egyutt lenni. Csak kicsit tudtunk beszelgetni amig Patrikot etettuk, furdettuk, de erzem a vibralast ismet! :D:D:D:D:D
Es olyan halas vagyok hogy igaz baratom vagy!!!!!!!!!!


Kriszti: Igen, Patrik is furcsan sokat aludt sajat magahoz kepest ma. :) Melyen es boldogan. :D:D:D Foleg a delutani seta utan! Vasarlas alatt meg vezetes kozben is ejtozott rendesen. :D

Szervaltam magamnak a C&A-bol egy jo kis napszemuveget a mai napon, igy most mar johet a nyar, talan nem eg ki a szemem vezetes kozben.....

Ja, ma a parkban lattam egy csaladot, ket gyerekkel....... olyan 1 eves forma es egy 4 koruli kisfiu mindketto. Szemukon olyan sotet napszemuveg hogy csak na. Olyan vagany tipusuak. Vajon ennyire felnek a szulok az UV-tol vagy talan mindket gyermek szeme tul erzekeny? De jopofak voltak vele. En is gondoltam hogy veszek a gyereknek majd ha picit nagyobb lesz. :D Olyan lesz mint egy vad motoros.....

Mi keszen allunk a Husvetra. Van sonka, tojas, egy csomo kaja alapanyag a fozeshez........ majd referalok hogy elhulllott-e a csalad a fozesem miatt.... ;)


En most L, meg egyszer boldog unnepeket mindenkinek! Beszamolokat kerunk szepen! ;);)

Joejt!

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Én napok óta olyan álmos vagyok!Már 7kor aludnék. :?
Félig kész a kocsi,ünnepekre elhozhattuk,majd vissza kell még vinni.Marhára nem jött jól. :(
Mi vasárnap megyünk Anyósékhoz.A hétfőn még nem tudom mi lesz.

Szilvi!Köszi a cuccot!!! :wink:
Jaj,fosi! :x Hogy bírja szegényke?Biztos fáj már neki.Meg Téged se irigyellek!
Jó bulit holnapra!
Szekrénybe pisilés. :roll: Lehet valamelyik kutyától látta. :)
Dorci szokott még este inni tápot.Anélkül nem is tudna elaludni.Meg reggel is kiköveteli magának.Úgy ébreszt,hogy Anyaaaa,babateeej!Az átázás kb 1 hete kezdődött.

Hajni!Remélem jól vannak Liniék és csak lesátorozott Pesten,hogy meglesse Robert Pattinsont. :wink:

Bogen!Milyen volt Visegrád?
Gratulálok a szerződéshez!

Mimi!Húúh,olvastam a titkost.Hát elég durva.Nem is tudok mit mondani. :roll:

Mia!Mit főzöl?

Jó Éjt!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!!

Kép

Kép
tierno
 
 

 
 

DRÁGA HUGIM!

NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED,
A JÓ ISTEN ÉLTESSEN SOKIG!
LEGYEN EZ A NAPOD MÁS MINT A TÖBBI, MÁSKÉPP KELLJEN A NAP ÉS MÉSKÉPP JÁRJON A HOLD!!!!

Kép


Sok puszi: Orsi
Vendég
 


Jó Reggelt!

Szilvi!
Istenke éltessen sokáig! :lol:


Itt kész a sonka,most főtt meg a tojás...megiszom a kávémat és le is ülünk sonkát tojást újhagymát retket friss kenyérkével eszegetni :lol:

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

mimi12
 
 


Sziasztok!

Mia!
Mi megvicceltük a barátainkat, rokonainkat, apa formába volt reggel.

10 körül elindultunk vidékre és este 10 kor értünk haza.
Volt egy megbeszélésünk, aztán bementünk az ottani barátainkhoz, ahol kaptunk nagyon finom ebédet és kicsit vidéki életet éltünk. Két napos kis kecskét etettünk cumisüvegből, mert az anyukája haragszik rá és nem eteti.
Megetettük a pár napos kiskacsákat kiscsirkéket.
Lányok mi sem bizonyítja jobban hogy ITT A TAVASZ hogy már vannak napos csibék.
Hazafelé este kilenckor komolyan eljátszottam a gondolattal, hogy tudnék-e vidéki életet élni......................

Azt hiszem menne.

Sziliv!

Boldog születésnapot!!!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepet kívánunk!!!

Megyek, mert dolog van, még sütnöm kell, Mii féle pogácsát, nutella szeletet és ostoros kalácsot.

Szép napot mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi!
Boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!


mi tegnap festettünk tojásokat a fiúkkal, nagyon élvezték:) most főzöm a sonkát, apa hozott kalácsot.
úgyhogy

KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Boldog Nyulat Mindenkinek!
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Szilvi! Boldog szülinapot kívánunk!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok,

Nincs lelkierőm visszaolvasni az elmúlt 3 napot, de ígérem pótlom...most csak gyorsan:
Szuper volt Visegrád, nagyon élvezte Balázska is:) Voltunk a várban és kirándultunk is sokat... meg levezényeltem a 2 napos programot.
Ezt a túrát én szerveztem...a munkatársaimmal és az ő gyerekeivel voltunk...sajnos a tavalyi tanévben meghalt egy nagyon kedves fiatal munkatársunk agyhártyagyulladásban...nekem nagyon jó barátnőm volt. Nagyon nehezen dolgoztuk fel ezt magunkban annó...ezért találtuk ki a "kata-túrát", hogy feltöltekezhessünk, elmélkedhessünk ... és feldolgozzuk a dolgokat...sajnos az elmúlt 2 évben 3 kollégánkat vesztettük el...

Aztán ma voltunk kint a telket is megnézni...szépen ledózeroltak és elégettek minden susnyát a telek északi felében, ahol a ház is lesz. A déli felében még ma kijelöltem, hogy ha az építkezést nem zavarja, akkor miket tartsanak meg...a gyümölcsfa felismerős képességem nem az igazi, de ha jól sejtem akkor megtartunk 1 tuját, 1 cseresznyefát, 1 szilvafát, 1 meggyfát, 1 mandulafát és 1 orgonabokrot:) Tök jó, hogy nem lesz kopár a kert...

És már mivel oly' rég érdekel Titeket is, hogy milyen lesz a házunk...találtam egy hirdetést, amibe már a mi házunk látványtervét is feltette képek közé az építész. Ez ha arra hivatkozom, akkor gondolom nem sért szerzői jogokat, hisz ez egy nyilvános hirdetési felület:
http://www.expressz.hu/kisokos/epitkeze ... -14194195/
Itt az utolsó 4 kép (11,12,13,14- Épülö ház Pest megyében). Szóval ez a mi házunk látványterve...

És akkor amiért valójában beugrottam:
Kép
Kellemes Húsvéti Ünnepeket:)

Én kicsit le vagyok maradva a készülődéssel, még csak most festem a tojást...sonka megfőzve!!!

Kép
bogen
 
 


Szilvi:
utólag is Boldog Szülinapot Kívánok!!!!! :wink:
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Szasztok!

Lányok! Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!!!!
Hajni, milyen csillivilli a tortaaa :)

A buli tegnap nagyon jól sikerült!!! Együtt volt az egész család! Képzeljétek, kaptam egy fényképes tortát! Nagyon szép volt!
Anyuék még ma is itt vannak :)

Remélem mindenkinél jól telik a húsvét!!!! Bár lehetne 10fokkal több.... ;)

Kriszti, a szekrénybepisilésenén is csak röhögni tudtam.... a sok szarpakolás után ez már meg sem kottyant nekem ;)

Mia, mi finomat főztél?

Brigi, szivesen!!!!
Esti iszi: nálunk is egy idő után volt gond, mert ugye nagyobbak lettek, többet ittak és a pelus már nem bírta el a cuccost.... akkor kezdtem el kevesebbet adni nekik.

Mimi, bocsi Yodi miatt!!! De tudod milyen ötletet adtál?! Azzal, hogy azt mondtad fél?! Én nem is gondoltam, hogy azért ilyen.... Szóval azt találtam ki, hogy ha jön valaki mindig adok nekik jutalomfalatot, hogy adják oda a kutyának és akkor talán rájön a lüke eb, hogy ha jön valaki az jó dolog! A póráz két végében is csináltak ilyet!!!
Fanninak tetszett az Avon?

Judit, én is a skacokkal festettem a tojikat, tökre élvezték, ők is!!!!

Na, menek, megnézem mit csinál a család.....
sylph
 
 


Ma vártuk anyóst ebdédre és nem jött! 11-től hívtuk telón, hogy menjünk-e Érte vagy jön bicajjal, de nem vette fel, végül 13h-kor megebédeltünk!
Azóta sem hívott vissza pedig 1000x hívtuk! :shock:

Szilvi! Egyértelmű, hogy Yodi fél, Marci is ezért ugat! :? Ezért dilós minden kiskutya!

Akkor ma visszek nekik valami fincsit,mert én nagyon para vagyok Yoditól! :oops:
Mimit is megharapta???? :shock: Nekem meglátszott a vádlimom, látszik hogy nem erőből harap, csak kostólgat! :lol:
Én nem félek a kutyáktól, de onnantól nagyon ha megharap! :oops:
De ha visszük Marcit nem hiszem, hogy bántna, majd megvéd az én nöstényördögöm! :lol:
Vendég
 


Nem volt gépünk pár napig. :( Visszaolvasást nem ígérek egyenlőre... :oops:

Szilvi! Utólag bár, de nagyon Boldog születésnapot kívánunk Neked!

És mindenkinek sok boldog nyuszit, tojást, vagy locsolót, ki mire vágyik! :wink:

Pussz,
Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szilvi,
Nagyon Boldog szülinapot utólag.

Kellemes Húsvétot is mindenkinek, én is el vagyok kicsit maradva.

Pénteken anyuméknál voltunk Tatabányán, ott is volt nyuszikeresés, annyira élvezték a gyerkőcök. Ma meg anyóséknál, annyit ettem mint egész héten :oops:

Mia,
Veronikának egy Hauser Cobrát, nekem pedig egy Caprine bicót vettünk. A Tárnoki és a Gyula utca sarkán van a Sólyom, az nagyon jó bicós bolt. Milyen tippet kaptál Orsitól? :D

Bogen,
Megnéztem a házatok képeit, nagyon jó lesz. Porcleválásom volt anno azért kellett műteni. Terhes voltam Zsomborral amikor leguggoltam és nem tudtam felállni. Elmentem reumatológushoz de nem tudtak csinálni semmit a terhesség miatt még fájdalomcsillapítót sem szedhettem csak jegelni tudtam meg lámpázni. Szülés után csináltak MR-t akkor derült ki hogy már levált a porc. Szerintem érdemes lenne neked is megmutatni egy orvosnak.

Orsi,
Anyós :(

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Kostyika:
Hú, ez nem hangzik jól. Nekem sajnos a porckorongomnál van porcleválás, de minimális...egyenlőre amíg nem muszáj, addig nem engedem, hogy hozzányúljanak...
...amúgy a műtét óta minden rendben és nem is fáj? És mit mondanak mitől volt? Igen, jövő hét utáni hétre van időpontom a reumatológiára...

Drukkoljatok csajok...most kell aktívnak lennünk tesó ügyben, aztán 2 hét múlva kiderül...hogy sikeresek voltunk-e...ez már a 3. próbálkozásunk...

:oops: :oops: :oops:

Húsvét, hogy sikerült Nálatok? Balázska nagyon élvezte a keresgélést, no meg, hogy azt kapta amire vágyott...helikopter, aminek pörög a propellere...ez volt minden vágya...

Buli akkor most mikor lesz? Maradt április 17-én, ugye? Mert volt szó róla, hogy változik az időpont...vagy csak én hallucináltam erről?!?! :roll:

Kép
bogen
 
 


Jó reggelt sziasztok!

Szilvi!Ne szórakozz,már mért haragudnék?? :lol:
Elvitte a pit bull a fél lábamat..oszt mi van akkor??? :lol: :lol: :lol:
ÁÁ nem harapott meg annyira,inkább csak megütötte a bokám csontját.Szerintem pont lépésben voltam,és nem ért el rendesen.
Viszont én ilyennel már találkoztam,ezért jutott eszembe,hogy tuti fél.

Orsi!Engem nem megharapott Jody,hanem elszaladt a bokámmal :lol:
Anyos :( :(
Ezt nem értem:Miért mond igent,ha el sem megy??Miért nem mondja meg őszintén,hogy bocsi gyerekek de nem megyek..azért mert.
Ááá ez van.Ne is törődjetek vele!

mimi12
 
 


Szilvi!
Kéne a Fanniék osztályában a fiúknak nyakkendőt varrni.Azt a sima hétköznapi lógós nyakkendőt,nem a csokor nyk-t.
7db kéne...mennyi idő megvarrni és kb mennyiért tudnád bevállalni???

mimi12
 
 


MIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEGNAP BENNE VOLTÁL AZ ÉRD TV-BEN!!!!!!!!!! :D :D :D
Az Érdi Panorámában!!!! :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


levendula orsi írta:MIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEGNAP BENNE VOLTÁL AZ ÉRD TV-BEN!!!!!!!!!! :D :D :D
Az Érdi Panorámában!!!! :D :D :D :D :D :D

Nem mondod???Sztár lettem?? :lol:

mimi12
 
 


Orsi!
Néztem a neten hátha....De szünetel az online Érd tv ,átalakítás miatt.
Meséld már el!!hol voltam mit csináltam..stb???Gondolom a börzét mutatták.
Linit nem láttad?? :lol:
Amúgy nem is láttam,hogy filmeznek.A kamerákat láttam de a közelemben nem is volt kamera.Vagy jól álcázták.
Ha látom tuti zavarba jövök :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Akor van köztünk egy tv sztár :D

Orsi!
Anyós meglett??? Azért annyit megtehetett volna, hogy jelzi, hogy bocs, de nem megyek.

Én nem is emlékszem, hogy valaha húsvét hétfőn ilyen szürkeség lett volna!!!!

Csajok!
Tud valaki segíteni???
Vírusos a gépünk, tegnap azt írta ki. Én karanténba tettem a vírust, kell még valamit tennem????
:cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Mimi a mi tv sztárunk :D:D:D

Orsi, azóta előkerült anyósod, mi volt???

Mia, hogy sikerült a tegnapi főzőcskézés??? Melyik étteremben kötöttetek ki utána??? :lol: :lol: :lol:

ZsAndi, sajna én nem értek ennyire a gépekhez...:(

Bogi, jók a látványtervek, megnéztem én is :wink:
Remélem sikerült azt a pár fát megtartanotok!

Nekem még ki kell találnom mit főzzek ma... Nincs ötletem és kedvem sem most hozzá :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Zsandi!
Törüld ki a vírust.De lefuttathatod a vírusírót még egyszer,hátha talál még.

mimi12
 
 


Sziasztok!

Nah tuleltunk a Nyuszkas unnepet.  Volt pulykasonka fel centis szeletben, tojas, hozza paradicsom.  (ezt apa reggel AGYBA hozta nekem!!!) :D:D:D
Aztan ahogy kivanszorogtam a nappaliba, ott vart a nyuszi ajandekcsomag....... persze egy tonna csokival! :D:D:D Lefotoztam, majd felteszem ha tudom. Az asztal TELE csokival, gyonyoruen odateve, mint egy csodas csomag! A tetejen egy kis talkaban piros tojas, egy birkas kulcstartoval es egy edes kis kartyaval. :D:D:D:D Ja es igazi vagott fu volt a tojaska alatt! Nagyon meghatodtam!!!! :D

Foztem !!!!!!!!!!!!! Nagyon finom lett, olyannyira hogy apa az osszeset (!!!) megette, nem maradt semmi belole holnapra. :D Nem banom, igy legalabb biztos vagyok benne hogy izlett neki. ;) Az igaz, ebed helyett vacsi lett belole mert meghuztam a hatam, de nagyon izlett. 

Hatam: ahogy meghuztam ereztem mar hogy ez durva lesz…. Fogalmam sincs hogy fogom a gyereket tisztaba tenni, felemelni, stb.. de majd csak megoldom…. Naggggggyon tropa vagyok.
Kene egy csomo mindent csinalnom holnap de igy…… haaaaaaaaaaaaaaat nemtom mennyi fog megvalosulni belole!...

Azert ma leszedtem a vagonnyi tiszta ruhat, mostam teregettem, vasaltam 2 es fel orat….. de meg igy is marad fel tonna………… nem tudom, mi “gyartjuk” a vasalnivalot amiota gyerek van!!!! :mrgreen:

LANYOK: C&A-ban jo leertekelesek vannak, a Camponaban voltam penteken hazafele intezni dolgokat, beugrottam oda is. Vettem par dolgot.  10-50%-os arangedmeny van. 
Vettem ket nyari ruhat es egy inget. (Ha esetleg nem fogynek le….) ;)

Na elmenybeszamolo eddig………….
Most nem olvasok vissza, de igerem elobb-utobb az is meglesz!

Joejt mindenkinek es puszka!!!

sünciboglya
 
 


sziasztok!


Parom megkonyorult rajtam es megetette Patrikot igy van idom valaszolni.....


Visszaolvastam a novellanyi irasokat! ;)
Reakciozom kicsit…..

zsAndi:jaaaaaaaaaaaaaj 2 napos kiskecskeeeeeeeeee!!! Imadom oket!!!!! Annnnnnyira edesek!!! Hat meg a kisbirkak!!!! Konyorogtem Peternek, legyen majd, de nem nagyon hajlik ra… 

Szilvi: Utolag bar, de nagyon nagyon boldog szulinapot kivanunk Patrikkal. (Patrik kuld neked a jo fajta nyalas puszijaibol parat szulinapod tiszteletere) ;);)

Bogi: Klassz volt akkor a kirandulas! 
A haz klassz lesz! Latom te is szereted a nagy ablakokat. ;)


AMIT FOZTEM: Gombas, metohagymas csirkecsikok Wok-ban parolva, fokhagymasan, hozza spargamartas es vegyes (thai tipusu) zoldsegek parolva.  A husiban volt egy kis fustolt pulyka kockak is es szojatejszinben patoltam az egeszet. 

Szilvi: Marcipan is azota heverkodik velem amiota kapott jutifalatot tolem. 


SZAMITOGEP: az en kis carkupacom ismet bemondta az unalmast, most a videokartya virgonckodik, szegeny kezd kioregedni…. Mar vagy 5 eves a gep…. Nem csoda hogy szep lassan szethullik….. Szoval ma estere lett beuzemelve a laptop, ismet itt vakoskodom elotte, adataim meg a masik gepen. Csodas. :mrgreen:
Bar ugy sincs semmire idom, orulok ha fel tudok ide jonni kicsit irni…..



Andi:
Orsi merenyletet tervez ellenem, de allok elebe boldogan. A husveti ajeszt fogom felavatni (elobb-utobb, ha kepes leszek mozogni a hatam miatt…..) Szoval fogunk futni – en futok, Orsi korbaccsal a hatam mogott felugyel nehogy csaljak. Utana pedig szauna. :D


Orsi:
anyosod mar megint beporgott????? Vajon miert nem jelent meg Husvetkor kajalni???? De ugye nincs semmi baja?


Mimi: Gratula a tv szerepleshez. :D:D:D:D
Ott meg megvolt mindket bokad vagy mar Yodi leragta az egyiket? ;)


zsAndi: virus: elvileg ha karantenban van akkor ott jo helyen van.  Ha kesobb is rakoncatlankodik akkor van mas teendo is…. Majd irj hogy mi a helyzet, olyan egy het mulva!


Krszti: de rossz vagy:D:D:D:D:D:D Nem lett etterem a kajakeszites vegen (helyett), paromnak nagyon izlett a krealmanyom, a gyerek meg akkora meredt szemellek skubizta vegig ahogy eszunk, hogy a vegen mar kellemetlen volt hogy nem adthattam belole neki. Pedig ot etettuk meg eloszor. ;) Persze neki az kene amit mi eszunk. :D
Turmixltam, a gyerek nagy butan nezte, aggodott hogy anyaval mi lesz. De amikor ravigyorintottam magam, megnyugodott es mosolyogva nezte tovabb mit csinalok. :D Edes ahogy vigyaz ram, nem? ;)





Na megyek, megprobalok felvenni egy kenyelmes poziciot, mert most szetesik a hatam........ aludni nem lesz egyszeru igy, holnap mosottrongy sztajl lesz, ugy latom......

puszka es joejt mindenkinek!

sünciboglya
 
 


Szép jó reggelit!

Ma van oviba beiratás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:
Apika még szabin van!

Anyós végül nem jött, vasárnap este beszéltem vele, szerinte nem volt fixen megbeszélve! Hogy van az, hogy már meg sem lepődöm???? :lol:
Tegnap reggel jött Apósom (itt volt kemény 1 órát és ment is. :cry: )
Délután meg sógórnőmék és anyósom jött! Jót beszélgettünk!
Locsolókat megúsztuk(én nagyon-nagyon utálom! :oops: )
Tegnap a legnagyobb esőben gyeptrágyáztam! :D
Szombaton ültetgettünk csomó mndent, most rendben van a kert! :D
Vasárnap este voltunk Szilviéknél, Apa jól becsiccsentett, de Szilvi párját és Apukáját sem kellett félteni! :lol:
Nagyon jól éreztük magunkat!

Össze-visssza ugrálok az időben, elszoktam az írástól! :lol:

Mimi! Igen a börzéről volt egy kis bejátszás, és azt mutatták ahogy Regike alszik a Mei-tai-ban a hátadon, messziről jött a kamera és közelített rárok, gondolom kiszúrta az alvó babót és megtetszett az operatőrnek! :wink:
DE AKKOR IS SZTÁR VAGY!!!!

Mia! Ügyi vagy a főzéssel, büszke vagyok Rád! Anyósék nem jöttek????
Szerintem Andika nem a futást kérdezte, hanem a Péteres tippet! :wink: :lol:
Hátad: Gyere el egy masszázsra!!!

Andika! Kipróbáltátok a cangákat?????Összeszerelte Robi?
Mikor megyünk tekerni???? Jöhetne már a szép idő, aztán betámadjuk a Dunapartot! :wink:

Szilvike! Köszönjük a meghívást mégegyszer!!!!!! Melyik nap menjünk anyagot nézni????

Dolika? Hogy telt az ünnep??? Jó már számítógép? Meglocsoltátok Rékát is????? Popija javult??? Sikerült pénteken bejutnotok bőrgyogyihoz????
Örülök, hogy itt voltatok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anyid is olyan aranyos, csinos, fiatalos, jó volt Őt is megismerni!!!!
Most agyalok, hogy járt-e már nálunk ennyire pici baba????(aki nem a saját)
Apóséknál minden rendben volt?


Tényleg Linike hol vagy??????????????? :cry: :cry: :cry:
Nálatok volt Após látogatás ünnepek alatt????

Brigi! Ti???? Kocsit megcsinálták???? Voltatok valamerre ünnepek alatt?

Hajnika, Te keresed Linit, de Te is eltüntél!

Többiek???? Gondolom mindenki Apizott(én is) vissza kell rázódni a hétköznapokba és az írásba!

Zsandika! Megvan a Szilaj??? Tegnap volt a tv-ben, de megszereztem dvd-n is! :wink:
Mennyibe kerül egy kissebb légvár kölcsönzése????
Fruzsika bulijára szeretnék április 24 szombat délelőtt, sógórnnémék hoznak két lovacskát! :lol:

Most L, de még jövök! :wink:
Vendég
 


Mia:
Most csak gyorsan, mert tudom, hogy milyen, ha az embernek beáll a háta...nekem ma reggelre a derekam ment tropára.
Ismered a Flector tapaszt? Mert nekem az nagyon bejött...próbáld ki!
És igen imádom, ha nem sötét a lakás, amiben lakom:)

Fogyókúra: mától megpróbálok odafigyelni, hogy kevesebbet egyek...és a cukor teljes kiiktatása. Aztán meglátjuk, hogy bírom. sajnos rettentő édes-szájú vagyok...és mozogni is kéne vmit...utálom örökké ezt a súlyproblémát!

Na, olyan jól kitaláltuk a házunkat úgy tűnik, hogy már hirdeti konkrétan azt a házat az építész, itt fent van a múltkori 4 látványterv meg alaprajz is:
http://www.expressz.hu/ingatlan/uj/csal ... -18432347/

Én holnap vagy csütörtökön megyek beiratni Balázst az oviba...de nem tudom mekkora reményeket fűzhetek hozzá....

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Még szombaton beszéltem Linivel. Jól vannak de egy ideig biztos nem jön. Egészségügyi gondok vannak a nagyijával de többet nem mondanék. :cry:

Viszont a Címeressel bajok vannak. Nem akartam belerondítani a húsvétba de már nem vagyok benne biztos, hogy ide kellene menni. Mondtam Janinak, hogy ezt néztük ki és azt mondja nagyon figyeljünk. Már harmadszor nyitnak újra új névvel mert mindig belebuknak ( mondjuk már ez is mond valamit) és nagyon lehúzósak. Jani kérte, hogy kérdezzek rá nem-e kell fizetni a foglalásért és a hosszított nyitva tartásért nehogy utólag rászaladjunk. Alig van vendégük szóval ragad a kezük rendesen. Na ezzel jól be is paráztatott. Legyen inkább a Szieszta, jó? Nem venném a lelkemre ha én vinnélek titeket egy szar helyre. Hátha le lehet foglalni a másik asztalt is a Sziesztában, az legalább tuti hely. :roll:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Írtam emailt.
Van Szilajunk, de csak kölcsön kaptuk. Dorina látta tegnap a TV2-n.

Mia!
A Flector tapaszt apa is nagyon dicséri.
Azért a kecske tartás igencsak megfontolandó, ugyanis a kecske mindent lerág, illetve csak azt amit elér!!
Szerintem érd be annyival, hogy időnként elmész kecskenézőbe valahová:))))

Csajok!
A kullancsokra már figyelni kell!!! Állítólag rengeteg van és már lakott területen is. A majdnem szomszédunk már talált a kislányában!!!

Megyek, mert annyi a vasalni valóm, hogy amíg élek vasalni fogok!!!
Vendég
 


Yoregg! 

Pocsek az ido, mozdulni nem tudok, a gyerek itt ariazik a fulembe a “Szornyu”-jenek. :D Asszem ma minden elmarad ami hathajlitassal kapcsolatos…..
Apa fel 1-re jon, gyereket vinni 6 honapos kontrollra, csak ma van idopont…


Orsi: elni fogok a masszazs dologgal, de ma keptelen vagyok megmozdulni, raadasul a nyomi kajahordot kell varnom egesz delelott, azt sem tudom mikor hozza a kajat es ma kell fizetni. 
De ha holnap van esetleg idod akkor elmaszom hozzad negykezlab. :D:D:D

Bogi: Igen, a Flector-t mar regota hasznalom, inkabb a kremet (bar tapaszom is van) mert az nagy feluleten kenheto. :D:D:D
Most fogalmam sincs (!!!) hol faj, hol van a “goc”, az egesz bal oldalam nyavajas. Igy hat az egeszre nyomok max egy tubussal. :D:D:D


Fogyokura: adtunk neki egy pofont mi is apaval husvet alkalmabol, megzabaltam egy naaaaaaaaaaaaagy csokitojast. (Majd osszehanytam magam……… valahogy ha egy ideig nem eszem csokit akkor ez van) :twisted: de nem is baj. 
Mozgas: mindenkeppen az uszassal kezdd, ez az egyetlen sport ami nem kinozza meg az izuleteket mivel a vizben “sulytalan” az ember. Az uszassal erore kapsz es egy ido utan mar lehet mas sportot is valasztani melle. ;)

Haz: azt elhiszem hogy hirdeti, tenyleg jol sikerult a terv! Kulonsen a fa es tegla parositas, az ablakokat nagggggyon kiemeli az alattuk futo sav! Nekem tetszik, ilyesmire gondoltam eloszor, kulsore.  Olyan vidam, de megis elegans kulsot ad a haznak a szin, alapanyag. :) Belso terveket is tudsz esetleg mutatni az elrendezesrol? ;)
Nekunk nem keszitettek vegleges latvanytervet, en mar e


Hajni: Cimeres: Lehuzni csak akkor tudnak ha hagyjuk.  Minden “kor” utan fizetni kell, az a legegyszerubb. :) Elore mindent ledumalunk akkor nem lehet gond. Ha megis akkor jon apa es rendbetesz mindenkit. (jol ismeri a torvenyeket, nehez lenne atverni.) De szerintem egy frissen nyilt hely csak nem assa el magat ilyen gyorsan. :D:D:D:D


zsAndi: Hehe, legalabb nem kene funyiro, a kecske elintezne a gyepet vegleg :D:D:D:D



Na en L.
Csak este jovok....... illetve maszom ide ismet :D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Én nem tudom mitől, lehet hogy az idő tesz be, de megint totál ki vagyok akadva agyilag...:(
Megint rám jött hogy én már nem vagyok jó másra, csak hogy kiszolgáljak mindenkit és közben tűrjem a pofonokat! Valahogy az élet engem erre nevelt... hogy másra nem számíthatok magamon kívül... és persze itt van Robi, de valahogy az más... Na mindegy, ilyenkor amúgy is hajlamos vagyok az önsajnálatra és nem látok tovább az orromnál, úgyhogy jobb lenne, ha meg sem szólalnék már ma :D:D:D
Igazából az fáj a legjobban, hogy itthon van szabin Robi, én meg ugyanúgy robotolok, mintha itthon sem lenne... És még esély sincs rá, hogy elutazzunk valahova pár napra nagyi miatt!!! Pihenésem csak akkor lenne, ha nem lennénk itthon, de őt már nem nagyon tudjuk itthon hagyni, ha meg visszük magunkkal, akkor ugyanaz, mintha itthon lennénk, plusz még a hisztije, hogy ő nem akar jönni...

Mia! Jobbulást a hátadnak!

Orsi, nem semmi anyósod... azt hitte nem biztosra van megbeszélve... akkor miért nem vette fel a telefont, mikor kerestétek órákig :( No, de jó hogy már annyira nem idegesít ez téged!
Bárcsak már én is ide tudnék jutni nagyival kapcsolatban!!!

ZsAndi, mi lett a vírussal???

Hajni! Hát ez a Címeresről elég gáz! Azt kéne megtudni, hogy ugyanaz maradt-e a tulaj...
De amit Mia ír az jó megoldásnak tűnik, bár nem tudom mi lenne a jobb... Szavazzunk :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Csajok!
Bár én nem tudok menni a talira..de Miának igaza van.lehúzni azt lehet aki hagyja. :wink:

Kriszta!
írtam egy regényt de törlöm.Inkább majd ha időm lesz,leírom a zártunkba....
Amúgy ha tele vagy,nyugodtan elsétálhatsz hozzánk!

Bogi!
Mi holnap megyünk beiratkozni..
Húú azt sem tudom mit kell vinni.
Orsi Szilvi!!!Mit vigyek magunkkal??
Lakcím kártya születési..kell még valami??

ÁÁ a Regi a hátamon alszik már 20perce.Kezd a hátam elgémberedni mert előrehajolva írok.No nem a Regi miatt,hanem mert a dohányzó asztalon van a laptop.. :lol:

Orsi!Hordozó kendőben volt a Regi :lol:
És ott volt ám Lini Lilije is szintén kendőben.Őket nem mutizták?Oldalra volt Lili kötve :lol:

mimi12
 
 


Mimi!

Mi ma irattuk be Bogikát az oviba! :D
Amik kellenek:

- Születési anykönyvi kivonat
-Lakcím kártya
-TAJ kártya
-oltási könyv

Szülőnek: személyi ig.

Ja lehet kendő, az is narancsos színű?Linikét nem láttam, Te háttal voltál, de megismertem a hajadat, még mindig nagyon tecc ez a rövid frizura! :D

Reggel is leadták az Érdi Panoráma ismétlését!

Mi beiratás után elmentünk IKEA-ba, mert tagnap lesett a falról az előszobatükrünk! :shock: A keret széttört, szerencsére a tükör nem, de újat kellett venni!
Vettünk lányoknak mammut asztalt kis sámlikkal, annyira cukiiiiiiiii! :D Sógórnőmék adtak rá pénzt, karácsonykor, de akkor nem volt, utána meg teljesen elfelejtettük(meg másra kellett a pénz)
Olyan vidám kis napunk volt! :D
Holnap már Apika dolgozik! :cry:

Apa is azt mondta minden kör után fizetni kell, nagyjából egyszerre rendelünk és rögtön fizetünk is! Kint kell hagyni egy itallapot! :wink: Viszünk egy számológépet és kirakjuk azt is az asztalra! :wink: :lol: Nekem mindegy hova megyünk!

Kriszti! Én abszolút megértelek és nagyon sajnállak! Kell találnod rendszeresen olyan időtöltést ahol fel tudsz töltődni, mert tényleg nagy súly van a válladon! :cry:
Holnap jösz usziba?????
Mia! Te most hogy fogsz jönni a fájós hátaddal???? :shock:

Kéne ma vasalnom, de valahogy nem visz rá a lélek! :oops:
Vendég
 


Hahó! Gézu csúnyán lerobbant, drukkot kérünk, hogy ne legyen kórház belőle. Nagyon nehezen veszi a levegőt szegénykém. :( Így visszaolvasás ismét elmarad. Ne hari lányok! :oops: :(

Nem írta fel véletlen valaki a bébiszitter számát, elérhetőségét, aki nem olyan rég hirdette magát itt nálunk? Nem találom, hiába pörgetem vissza a fórumot! :? :(

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!

Nagyon sajnálom!!! JOBBULÁST!!!!

Lányok!
Volt valaki a Wertheim cirkuszba? Vélemény?????Mi ma kaptunk belépőt az oviba így a jegy 500ft. Lehet, hogy elmegyünk valamelyik nap.

Volt két kazal vasalni valóm az egyiket legyőztem, de a másik még hátra van.
Aztán megint lesz, mert még hátravan KisTesó ruhája, fürdőlepedője, fejvédője, baldachinja!

Mangora!
Sajnálom, hogy így érzel. Szerintem nincs köztünk aki ne érezte volna ezt.
Hidd el segít, ha a gyerkőc nélkül elmész sétálni akár 20 percre is, segít, ha kicsit kényezteted magad.
Nem lehetne beszélni a rokonokkal, hogy időnként ők is vegyék ki a részüket a nagyiból???
Emlékszem nekem is volt világvége hangulatom......................

A többit majd holnap mennem kell........................
Vendég
 


Szasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!!!

Andi, hogy van a lábad?

Mimi, hmmm... nyakkendőt még sosem varrtam... milyen kellene? Hogyan? Anyagot megveszik? Nem tudnak boltban venni 7 egyformát? Lehet olcsóbban jönnénke ki!!!
Fanninak tetszett amit kapott? A héten adok le rendelést, ha találtok valami jót szóljatok!!!

Zsandi, kiírtottad a vírust? Én a karanténból is ki szoktam törölni, ha talál.... Párnák jók lettek?


Mia, hátad hogy van? Köszönöm a nyálas puszikat Patriktól!!! :lol:

Tesóka, örülök, hogy itt voltatok!!! Másnap pattogatottkukit porrszityuztam még fel az asztal alól... nem voltatok elég alaposak!
:lol: Nem ettetek fel mindent... :wink:
Az ajcsit mégegyszer köszke! Naon tecc!!!
Anyag: nem tudom... neked mikor jó? Holnap nekem bevásárolni kell, mert üres a hűtő.. be is kell iratnom Pupikát az oviba... jó, hogy írtad mi kell!!!

Kriszti, sajnálom! De ahogy Zsandi írja, lépj le egy fél órácskára kiszellőztetni a fejed, vagy vásárolni... Egyszer kisüt a nap és attól is jobb kedved lesz!
Sömösöm megkaptad?

Hajni, jajj szegény Liniék.... :cry: Címeres: ájjjjj :( Nekem jó a másik is... Ha sokan megyünk hátha nekünk adják a belső részt és akkor ott nem bagózik senki! :lol:

Dolli, nagyon sajnálom!!!! :( Remélem megússzátok a kórházat!!!!! :) Szegényke :cry:

Lépek, mert a párom itt áll a hátam mögött... :wink: :lol:
sylph
 
 


Halihó!

Már kissé jobban vagyok lelkileg!

Dolli! Sajnálom Gézut! Remélem nem lesz kórház! Sajna bébiszitter száma nekem nincs meg :( Remélem azóta már találtál, de ha segítség kell szólj!!!

Orsi! Megyek holnap usziba!!! Mikorra menjek??? Legalább ennyi kikapcsolódás nekem is jár!!! Mikorra menjek elétek?
Lányok ki jön még? Szívesen felveszek bárkit útközben :D:D:D

Szilvi! Smst megkaptam, mindjárt írok privit! Csak elfelejtettem válaszolni :oops:
A napsütést meg várom nagyon, az a múlt héten olyan jó volt!!!

Mimi, köszi, most nem voltam igazán beszélgetős hangulatban, pont inkább befele fordulósan :D

ZsAndi, azt felajánlották már a rokonok, hogy havonta egy hétre leviszik nagyit! A márciusin már túl vagyunk, most várjuk hogy jelentkezzenek hogy áprilisban mikor :wink: Legalábbis én már várom! Bár akkor sem igazi a pihenés, mert a kutya itt marad... Bár már most is én gondoskodom arról is, mert elfelejti már megetetni is...

Rájöttem hogy ma mi volt a legnagyobb bajom... Hirtelen túl sok változás jött az elmúlt egy évben az életemben és igazából ezt még nem bírtam feldolgozni!
Na meg az is zavar, hogy soha semmire nincs időm... pedig ez nem így van, erről Robi is próbál győzködni, hogy tök sok mindent teszek itthon, de ez valahogy nekem mégis kevés... Számomra sok fontos dolog lenne, amire nem jut időm...

Na, de délután elmentünk megvenni Marcinak az etetőszéket meg egy kisebb babakocsit, és a vásárlás kicsit feldobott... Hiába, nőből vagyok :D:D:D

Mia! Holnap délelőtt lehet lenézünk a babaúszásra, ha vannak akkor kipróbáljuk, mert most Robi is tud velünk jönni!!! Ha gondolod gyertek ti is! Úgy tervezzük, hogy 9:45-re odamegyünk!

És most megyek egy forró fürdőt veszek, arra a mai nap után szükségem van!!!

Jó éjt!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mangora!

Én mindig azt szoktam mondani, hogy mióta Dorina megszületett a felére csökkent a teljesítő képességem!
Azelőtt nekiálltam és amit elterveztem megcsináltam egyhuzamban evés, ivás nélkül. Aztán megszületett Dorina és ha nem úgy alakultak a dolgok ahogy elterveztem feszült és ingerlékeny lettem aztán magamba sikerült helyrerakni ezt a dolgot.

Amíg Dorina kicsi volt én éjszaka vasaltam és sokszor sok mindent éjszaka csináltam, mert akor tudtam haladni.
Például befőtt elrakás, nagytakarítás, karácsony előtt bejgli sütés.
Hidd el mindenkinek van világvége hangulata. Szerintem ez majdhogynem természetes, hisz idő kell amíg megszokjuk, hogy gyökeresen megváltozott az életünk
Minden változás nehézségekkel jár.......... egy gyermek születésével pedig gyökeresen megváltozik a szülők élete és a kapcsolata.

VÍRUS:
már nem talál a gép vírust(kopp kopp kopp), remélem ez így is marad.

Szilvi!
Nagyon jók lettek a párnák még 1x köszi szépen!!!!! kicsit féltem ettől az anyagtól, de fölösleges volt!!!
Nagyon örülünk neki
mi újság hasmenés ügyben???

Most látom mennyi az idő!!! Apa még úton haza, de már megvárom!!!

nyugodalmas jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

ZsAndi, tényleg így van! A világvége hangulat időnként utolér :D
Áááá, nekem nem menne éjszaka semmi ilyesmi :( Én azon ritka emberi (vagy állati) példányok közé tartozom, akik este hamar lefekszenek, mert kipurcannak és reggel nem bírnak felkelni :D És ez sajna Marci születésével sem változott... Most is csak azért vagyok fent, mert muszáj készülődni :D
Bár már rengetegszer gondolkoztam azon, hogy reggel fel kéne keltenem magam még Marci előtt (mostanában csak akkor kelek fel, mikor ő is, olyan fél 9 körül). De egyszerűen nem bírom rávenni magam, mert hajnalban olyan 5 körül még mindig felkel enni a kis bélpoklosom és utána azért még jólesik visszaaludnom... :(
Na mindegy, lesz ez másképp is majd!
Ja, és a kistesós vonalzóddal mi van??? Nekem nem látszik :(
Mentek végül 4D-s uhra?

Orsi, az oviba nem is kell munkáltatói meg jövedelemigazolás??? Csak a bölibe szivatnak ilyenekkel minket? Már beszereztem azokat is, de még vissza kell vinnem, hogy minden meglegyen!

Szép napot mindenkinek!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Dolli
Jajj, sajnálom:( Drukkolok Nektek!!!!!!hogy van Gézu?

Kriszti
nekem sincs semmire időm és nagyon zavar.....de idővel jobb lesz ezt tudom és ez tartja bennem a lelket. szépen visszaáll majd minden a régibe.
hová jártok babaúszásra? milyen?

puszi

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Jó reggelt! Koppkopp, talán túl vagyunk a nehezén... Mondjuk aludtam vagy másfél órát 3-4 részletben, de le van carva, ha Gézu meggyógyul... :D
Olyan rossz, amikor látom, hogy alig kap levegőt. :cry:
Lehet, hogy vissza kell állnunk az asztma gyógyszerére. :(

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szijasztok!

Jaaaaaaaaj szegény Gézu! :cry: :cry: :cry:
Jobbulást kívánok neki!
Én sem találtam meg a bébicsőszt! :? Ha kell segítség szólj nyugodtan!Szerintem velünk ellenne Gézu!

Kriszti, Mia! Ma megint úgy fest nem tudok menni úszni, mert Apiék tendert írnak! :cry: :cry: :cry:
(Tököm kivan már! :oops:, csütörtök-pénteken meg megint manager akadémia Balcsin. :? Kezdek besokalni, hogy állandóan egyedül vagyok a három gyerekkel! Most írta, hogy elnézte a naptárt azt hitte jövőhét szerda, de menjek el holnap hajnalban! Arra nem gondolt, hogy a lányokkal akarok röhögni,csacsogni??????Senkivel nem tudok két normális szót váltani, a gyerekeim csipogásától a saját gondolataimat sem hallom :cry: :cry: :cry: :cry: )
Vendég
 


Orsi! :( Megértem, pedig még csak 2 gyerkőm van! Én már nagyon rácuppannék a szombati uszikra, de még Rékának be kell állnia. Jajj, föl is kéne próbálnom a fürdőruhát, félő, hogy kidagadtam belőle! :( :oops:
Gézu azóta is emlegeti, hogy a mami autójával menni kell az Orsihoz! :D

Orsi, Kriszti, meg mások is! Köszi, tudom, hogy szívesen segítetek (és Rátok ráadásul nyugodt szívvel bíznám a gyerekeket), csak beteg gyerek mellé nem akarok kisgyerekes anyukát hívni... Mai napot megoldottuk, párom hazajön, amíg leviszem Rékát ortopédiára (idétlen fél 6-os időpontot kaptunk ráadásul), aztán megy vissza dolgozni.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Orsi! Nagyon sajnálom!!! Bár nem tudom Mia a háta miatt jön-e, a lényeg hogy én megyek! Már beizzítottam Robit :D:D:D Hát, a dumcsi nekem is hiányozni fog :( De a jövő héten mindent bepótolunk!!!
Szegénykém, nem csodálom, hogy nem hallod a gondolataidat sem! Bár nekem néha jobb lenne, ha nem hallanám meg őket! Egyszercsak jönnek és beleeszik magukat a fejembe :D:D:D

Dolli! Örülök, hogy jobban van Gézu, remélem tényleg túl vagytok a nehezén!
Akkor is szólj nyugodtan, ha Rékával kell segíteni! Még a rendelőbe is car egyedül menni, én már csak tudom! :wink:

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szasztok!

Leadtam a skacokat.... és csaviztam egy jót! :lol: Vásároltam a lidl-e, dm-ben, körülnéztem a ruhások közt, de semmi..... :cry:
Képzeljétek, reggel felkelt Lili és a bölcsiig sírt! :shock: :x Azt mondta itthon, hogy ő még fostizik.. :lol: persze már nem, de milyen kis rafkós! Aztán mondtam, hogy a bölcsiben biztos járt a nyuszi és betette az ajcsit a szekrénybe.... mákomra tényleg volt benne :lol: kicsit megnyugodott mikor meglátta és szépen besétált. Délután meg beiratom az oviba!

Zsandi, kopkop elmúlt a hasmenés, remélem nem is jön vissza! Délután hívom dokinénit van e eredmény kaksi ügyben....

Kriszti, megjött a napsütééééés!!!! :) Olyan jó melegen süt! :)

Dolli, remélem minden okés Gézuval!!!! Réka popója jobban van?!

Orsi, holnap csacsogsz velem? Passzold le Bogikát nagyinak és menjünk csavizni, anyagot nézni!!!! Na?!
Jajjj, majd elfelejtettem!!!! Van egy dm kuponom 50% os hajfesték, kéred?

Brigi, merre vagyol?????????

Megyek olvasztom tovább a hűtőt.. :lol: :lol:
sylph
 
 


Kriszti! Köszi, ari vagy! :D

Szilvi! Még piroska a popó, de már nem vészes azért, csak mintha az utolsó kis pirosság nem akarna elmúlni, vagy mindig visszajön, vagy én nem is értem...
Lili a kis hantás! :wink: :lol:
Hú, én ezer éve olvasztottam hűtőt! :oops:

Mia! Hogy van a hátad?

Orsi! Köszi anyum nevében is! :D Legközelebb beíratom hozzád masszázsra! :wink:
Mázlink volt a bőrgyogyin, ketten voltak előttünk, kaptunk valami szép sárga krémet. Isteni tempera szaga van! :roll: No de ha ez hat! :D

Húsvét... hát... Anyósék alakítgatnak, most kitalálták, hogy Géza és köztem nem stimmelnek a dolgok (azt csak szeretnék hehehe), és hogy Gézu szeme is olyan szomorú volt (ahhoz képest, hogy végig viháncolta a szombatot, úgy pörgött és ökörködött!!!). És cseszegetnek a pelenka miatt!!! :evil:
Jah, és após amennyire várta hogy legyen lány unokája, 4 órán keresztül rá sem nézett (szó szerint!!!!) Rékára. De Gézuval sem nagyon foglalkozott (ezt már megszoktam), csak amikor Gézu buccolt és a nagypapához is odaküldtem egy gyógypuszira!

Kriszti! Remélem jobb a kedved ebben a napsütésben!

Linike! Küldünk nagy öleléseket!!!

Brigi! Hogy vagytok?

Mimisztár! :D Anno én is szerepeltem a híradóban, az egyetem folyosóján sikerült fölvenniük. Ami a buli, hogy jó pár év múlva jöttek a munkatársaim, hogy "láttunk a hírekben tegnap", mire fölvilágosítottam őket, hogy a hírekben egy pár évvel korábbi bejátszást mutattak aktuális hírhez csatolva. :lol:

No megyek teregetni napocskára! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jajj, ökocsajszik! Mosószódát használhatom színes rucihoz? Valahol azt olvasom igen, máshol azt, hogy fakítja a színét... :roll:
És ecetes öblítésnél mennyi és milyen %-os ecetet használtok???

Kép
Kép
tekiroll
 
 


tekiroll:
Én úgy használom a mosószódát, hogy felesbe keverem mosóporral és így nekem tökre bevált színes rucikhoz...én mindenre mosószódát használok:) Felmosástól kezdve...stb:)
Ecetet 10%-ost használok és kicsit kevesebbet teszek, mint ha öblítő lenne és csöppentek bele 4-5 csepp illóolajat... valódi illóolajat!!! Én levendulát használok főleg:) És akkor rucik enyhén illatosak lesznek....

Mangora: írtam privit, de a lényeg, hgoy ma 5 körül el tudunk kanyarodni felétek:)

Kép
bogen
 
 


Bogi, köszi hogy küldtél smst is, mert csak most jutottam oda, hogy olvassam a prividet :D

Szilvi, igen, kint vagyunk a teraszon Marcival a szép napsütésben :D

Elmaradt délelőtt a bébiúszás, szünet van még...
Juti, a Balatoni útra mentünk volna, de még nem voltunk... Majd beszámolok, ha sikerül!

Mangora

Kép
mangora
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: