Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lázárnak és Zétinek is Boldog Névnapot!!!

Anikó! Köszi az üdítőket! Jelentem a sütőtöklé szupi, kellemes ízű, a Lizának is ízlik...
Kár, hogy most sem tudtam bővebben ott lenni...

Judit! Ebben a hidegben nem nagyon mentünk mostanság sehova, csak itt levegőzünk a teraszon..., és lehet, hogy kevesen voltak, de pont félek attól, hogy mindent összeszedünk ott...

Orsi! Kicsit én is irigykedem, ha lehet ilyet írni!... Merre jártatok síelni? sajna én sem tudok, csak a férjem, és Bogitól kérdeztem, hogy szeretné e kipróbálni, de ő minden újdonságot elutasít...
talán majd jövőre...egyszer én is kipróbálnám...sőt visszavágyom Svájcba a szánkópályára...

Viki! Imádtam a kis minnie egeret! :lol: 8) és Lázár is édes srác!

Adrienn! Jobbulást nektek...
mankalak
 
 


Viki,
de édesek :D

Zétinek boldog névnapot! :D

Orsi,
jaj, de nagyon szupi képek!!! :D

CSajok,
teljesen kész vagyok. Ancsi tegnap leszakított egy polcot, amin a mindenféle üvegcse, kő és cserépgyűjteményem volt, már egy órája tisztítom a szőnyeget és még a felénél sem járok :(
De Isteni szerencse, hogy a lányoknak haja szála sem görbült, mindketten a polc alatt voltak.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szia Kata!

Még szerencse! Én hiszem, hogy a gyerkőcöknek van őrzőangyaluk, vagyis mindenkinek, csak rájuk jobban vigyáznak!!! :D
Azért sajnálom, hogy a gyűjteményed oda lett...
mankalak
 
 

 
 

Katus!
Bakker, telement a szőnyeg a szilánkokkal? Az nem semmi!

Viki!
Eszti szupercuki volt :)



Tami gennyes mandulagyuszival és 38,8al fekszik. Egész jövő héten nem mehet oviba. Még nem tudom, hogy a Zsolt mikor dolgozik (pontosabban mikor lesz itthon, hogy vigyázzon rá) de nem felejtettem el senkit akivel valamit is megbeszéltem a jövő hétre. Remélem :oops:

szandrakiss
 
 


Szandra

Bakker jobbulást Taminak! Edó jól van?

Anikó,

Majával mi van? Tegnap ő sem volt oviban ?!

Ma már Zorka sem...szerintem ő csak megfázott, a szokásos, krahácsol és taknyos.
Tamara még tartja magát, úgy néz ki szerdán sem szedtünk össze semmit:)
Vendég
 


Edónak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Lázárnak boldog névnapot!
Kép

Zéti nagy fiúnak is boldog névnapot kívánunk!
Kép

Orsi,
Szuper lehetett! Milyen bátor Levi :-)

Adri,
Remélem már jobban vagytok!

Viki,
Nagyon édes volt Eszti :D

Manka,
Majd legközelebb .... :D
Sütőtököt akkor mi is kipróbáljuk legközelebb.

Katus,
Nagyon sajnálom. De öröm az ürömben, hogy nem lett bajotok.

Szandra,
Hogy van Tami? Akkor Ti már csak az új oviba jöttök? :cry:

Judit,
Nektek nem szóltak? :shock:
Minket megkértek hogy ne vigyük csütörtökön a gyerekeket, mert értekezlet lesz a Toldyban és idejönnek a gyerekek.... No comment....

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Edónak és Zétinek BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Anikó,

Azt láttam, hogy volt valami fennforgás, a mi csoportunkban volt Majáék csoportja is, ott meg nem tudom ki volt és feltűnően kevés gyerek volt. De nekem senki nem szólt egy szót sem.
Na klassz, akkor imádhattak minket...
Egyébként többször előfordult már, hogy nekünk csak utolsó pillanatban szóltak valamivel kapcsolatban, mert Zorka az egyetlen, aki hazajön délben és mindig délután van az info-áramlás.
Úgy látszik most teljesen kimaradtunk:)
Vendég
 


Edókának utólag millió puszi névnapja alkalmából! :-)
Ákosnak pedig időben, mára :wink:

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Edónak, Zétinek és Ákosnak boldog névnapot!!! :D

Szandra,
hogy van a kis nagybeteg?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Katus!

köszi kérdésed, egész jól van. Kicsit fájlalja a torkát de nagyon hősies egész nap.

szegény Edókám esett le ma a fellépőjéről mert nézte ahogy a Tami mossa a fogát és jól megütötte a nuniját, hogyan sikerült neki azt nem tudom de nagyon sírt. Egy csepp vér volt is a bugyikáján este. "külsérelmi" bibit láttam de komolyan mondom mindig van valami ami miatt főhet az ember feje. :(

Anikó!

Igen Tami már csak a másik (azt hogy melyik még nem tudom) oviba megy.

Judit!

Szerintem a kicsiknél nem szóltak csak a nagyoknál :!: :?: a csütörtök miatt. Vagy nem is tudom, mondjuk én nem vittem Edinát sem így nem tudom.

Jó éjt mindenkinek

szandrakiss
 
 


Edónak, Zétinek és Ákosnak is nagyon boldog névnapot kívánunk!

múlt héten Eszter is beteg volt, pénteken meg hívott az óvónéni, hogy rota van az oviban, sokan kórházban vannak... szóval még egy darabig biztos megint nem megy.

Kis betegeknek jobbulást!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Edónak és Ákosnak Bodog Névnapot kívánok!


Szandra! Jaj istenem, szegényke!!! Jobbulást Taminak, -
meg akinek kell még!!

Március 5-én tartok egy tupperware partit! Ha valakit érdekel jelezze!
Illetve lehet jelezni, hogy mit szerettek? Almatorta, görög Halva, Túrótorta, méteres.. :roll:
A többi pedig meglepetés!

Mi jól vagyunk, ma megyek a védőnőhöz a gyerekekkel, mert már küldtek értesítőt a státusz vizsgálattal kapcsolatban..

Anikó! Ha jöttök esetleg, meg lehet kóstolni, hogy ízlik e Ákosnak..vagy nektek egyáltalán..

Kedden kicseleztem a fülészetet, oda mentem időpontkérés előtt negyed órával, vártam majd mikor megkezdték osztani a sorszámot, tudták már, hogy elől vagyok..., megkaptam, majd elmentem a patikába, pékhez, mire visszaértem megkezdték a rendelést, második voltam.., de sajna azóta is olyan mintha be lenne dugulva a fülem, azt mondta, az allergiám miatt van...

Szép hetet kívánok!

Anikó
mankalak
 
 


Ja még valami!
Nem tudom ismeritek e a Haba játékokat, de most még a tavalyi árlistájuk van érvényben...
www.haba.de, vagy a www.dione.hu-n tudjátok megnézni őket, magas német minőségi játékok, dekorok..stb.
én szeretem őket... :)
mankalak
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ákos nevében köszönöm a köszöntéseket! :D

Szandra,
Rátok jár a rúd :(

Judit,
Ma se mentetek oviba? Zorka hogy van?

Viki,
A rota az finom. Maja elkapta anno. Kórházban is volt 2 napig :cry: Jobban jársz, ha tényleg nem viszed mostanában Esztit. Jövő héttől nagy valószínűséggel oda fog Maja is járni hozzátok, a tornaterembe.... :cry: Remélem addigra lecseng a betegség!

Emőke, Katus,
Többet is írhatnátok néha :wink:

Manka,
Örülök, hogy összefutottunk. Sikerült a státusz vizsgálat? A doki nagyon rohant. Még a kocsinál sem voltunk mikor Ő elhajtott, pedig még rendelési idő volt :shock:
Nekem akkor jó a szombat, délelőtt, vagy kora délután.
Én nem tudtam megnyitni az oldalakat, amit belinkeltél :( Én vagyok a béna? :oops:

Levi,
Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!
Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Köszi, krahácsol, de semmi komoly. Holnap még itthon tartom, aztán szerdán mehet, ha jobban lesz.
Kiderült a mi csoportunkra nem vonatkozott a csütörtöki szünet, megnyugodtam:)

Ákosnak BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Szandra,

:((Jobbulást a csajoknak!
Vendég
 


Szia Anikó!

Én is örültem, hogy sikerült beszélgetnünk egy kicsit.
Akkor a többiek eldöntik, hogy nekik melyik időpont a jó. De nyugodtan hozhatod a gyerekeket is, bár lehet, hogy nélkülük jobban tudsz figyelni, meg talán "hamarabb szabadulsz"-
Nem is a doki végzi, hanem a védőnők.., de semmi komoly, csak néhány kérdés volt, hogy játszik e ezt vagy azt, tud e figyelni, ugrálni fél lábon, ismeri e a színeket...stb.
A doki meg valami beteghez ment amúgy...
Bocsi, azért nem sikerült megnyitnod,mert írtam vesszőt, meg kötőjelet utánuk.. helyesen: www.haba.de és www.dione.hu
:P

Levinek én is sok Boldogságot kívánok!

Manka
mankalak
 
 



Sajnos nálunk továbbra se fényes a helyzet. Mi valószínűleg calicit szedtünk össze. Dóri után pénteken jött Zoli, majd szombat óta én is többet vagyok WC-n, mint másutt. Dórinak ma volt először rendes széklete, mi még küzdünk. Karanténoltuk magunkat, csak néha egy kis ellátmányt kapunk az ajtón keresztül. Nagyon gáz ez a vírus!!!! Ráadásul továbbra is folyik az orrunk, és köhögünk! Lassan, de biztosan megörülök ezektől a nyavalyáktól!
Így sajnos Levi szülinapi bulijáról is lemaradtunk:

Drága Levi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Drága Ákos!
Neked pedig nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Levinek mi is nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Minden betegeskedőnek jobbulást! Ez most megint egy nehéz időszak :-(
A rotát vagy legalábbis a hasmenéses, hányós betegséget ne is említsétek, még élénken él bennem a tavalyi tortúránk Ábellel és a majd 2 hetes kórházi tartózkodással :-(

Manka, most 5-én nem tudok menni, Luca bulit tart aznap :wink:

Anikó, huh, hááát panaszkodni nem akarok, azért írok csak keveset. Luca idén most van túl a 2. antibiotikum kúráján :-( Most gennyes mandulagyulladása volt :-( De remélem most már semmi nem jön. Ábel egyébként nagyon jól bírja (lekopogom), talán két náthával nála megúsztuk a telet eddig, Luca betegeskedett többet :-(
Egyébként lassan már elindul Luca is, nagy huncut. :-) Képzeljétek Ábel olyan kis stramm legény, hogy tőlünk elsétálunk a Bolytos pékig (Angyal utca - pol. mest. hivatal - Károly utca- vissza a Kinizsin), és még az Erzsébet téren megállunk a játszótéren :-) Ilyen mozgásigénye van :-)

nálunk most ez van.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Kukk!

Manka,
nekünk nem jó az ötödike, de sebaj, majd legközelebb :D

Emőke,
húúú, hát nem semmi, mennyit bír Ábel. Ancsi nagyon kutyafüle ehhez képest :D

Adri,
gyógyuljatok :(

Orsi,
Levinek boldog szülinapot! :D Jó buli volt?

Hozok pár képet - pénteken anyósomék elvitték őket játszóházazni, amíg én a szőnyeget takarítottam :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Minden kis ünnepeltnek minden szépet és jót!

Beálltunk mi is a betegeskedők sorába :(

Vasárnap hajnalban Zéti kezdte hányással...este Boró is bekapcsolódott...majd éjjel átvettem én tőlük! Addig mondogattam, hogy inkább én 1000x mint a gyerekek 1x, hogy sikerült. Utánam már nem hányt senki :)

Na, dőlök is el, mert ez a hányás-hasmenés legyengített :evil:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, szintén zenész. elegem van.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszöni Levi mindenkinek a szülinapi köszöntéseket :wink:

és

itt ragadnám meg az alkalmat, hogy a sok-sok köszöntés elmaradásainkból behozzak valamennyit, SZÓVAL:

EDÓKA, LÁZÁR BABA, ZÉTI, ÉS DRÁGA ÁKOS BARÁTUNK! (Levi most tanulta meg kimondani Ákos nevét, már kb 50-edszerre emlegeti!) NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!

Reni,
ma voltunk 3.-szor a Budai Gyermekkórházba, úgy néz ki hogy lassan talán alakulunk, túl vagyunk 1 tejterhelésen, érdekes módon nem volt utána semmi gond, igaz, hogy nem is evett elötte semmit Levi. Azzal, hogy kevesebbet kap inni, és nem kap mézet, sokkal jobb lett a helyzet :lol:

Judit, Viki, Emőke, Anikó, Manka Anikó,
tényleg nagyon jó volt a síelés, Ausztriában voltunk, 4 teljes napot síeltünk, előtte-utána 1-1 nap volt az utazás. Gyönyörű helyen laktunk, az Ossiach-tó partján, és a szemben lévő Gerlitzen-Alpen-be jártunk át síelni. Bárkinek tudom ajánlani a helyet :wink:
Örültem, hogy idén már eljutottunk, mert az elmúlt 4 év kimaradt, de előtte, minden télen 1 hetet és 1 hosszú hétvégét tudtam síelgetni... már nagyon hiányzott, mert nagyon jót tesz a téli hegyi levegő, pláne, hogy én még asztmás is vagyok! Mondanom sem kell, hogy mióta hazajöttünk a jó kis "büdös" Vecsésre, azóta el is kezdtem újra fulladni, én nem tudom néhányan mivel tüzelnek itt a környéken, de elviselhetetlen az a szag ami itt van néha!!! :arrow:

És hát ugye hétvégén megtartottuk Levi 2. szülinapját, bár a végén csak a 4 nagyszülő volt itt, mert mindenki más lebetegedett :cry: De azért jól éreztük magunkat, Levi teljesen be volt zsongva, na ennek meg is lett az eredménye, lefejelt egy széket, és felrepedt a szája... Rakok néhány képet is:

Kép Ajándákozás

Kép Torta

Kép Száj sérülés :-(

Kép "Bibi"

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja és azt el is felejtettem, hogy minden betegeskedőnek jobbulást kívánunk!

Katus,
hol van ez a jó kis játszóház???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,
Eleven-park, a XI. kerületben, Budán. Tényleg jó!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy jeleztetek az 5-vel kapcsolatban..
Orsi! Köszi az élménybeszámolót! Szuper volt a tortája Levinek! Hol csináltattátok? Netán házilag? .. :) Ellenben szegénykével mindig történik valami...
Katus! Nekem is tetszettek a játszóházas képek! Mi még igazából sosem vittük játszóházazni a gyereket /ket, de már sokaktól hallottam, hogy jól lefárasztja őket..lehet benne valami, talán beiktatunk majd egyet.. -eddig még csak Brendonoztunk, illetve búcsúk, fesztiválok alkalmával volt ilyen játékokon. Na meg a mesepark!
Emőke! Te itt laksz akkor a "közelemben"...

Jobbulást a betegeskedőknek!...mi még most is kihagytuk a cinit, nehogy elkapjunk valamit.., mert ugye van lappangási idő is, meg nem tudom milyen gyakran fertőtleníti Móni a játékokat..konkrétan a kislabdákra gondolok, amit a legtöbb gyerek a szájába vesz..legalábbis az én lányaim :roll:

Manka
mankalak
 
 


Katus!
Nem tudom mennyire frissek a mérőléceid, de ha igen akkor a kis Villő-nek Sok Boldogságot kívánunk Szülinapja alkalmából!
mankalak
 
 


Manka,
aranyos vagy, de már elmúlt, majd egy hónapja. Lusta vagyok, majd megcsinálom.

Most éppen Ancsi hány :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szia Katus!

Lehettem volna én is fegyelmesebb..

Ó, hogy a csudába menne már el minden betegség.......rémes ilyeneket hallani...átélni..brrr :evil:
mankalak
 
 


Sziasztok!

Zétim ma majd' 3 nap tünetmentesség után újra hányt :( Most kezdhetem újra vhogy magamra terelni a vírus figyelmét.

Közbe meg reménykedek, hogy Boró nem esik vissza!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Jaj, Évi, remélem már túl lesztek rajta. Állítólag a rota ilyen, hogy kétszer támad, és most ugye van Vecsésen járvány :(

Remélem mi túl vagyunk rajta és nem esünk vissza.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hát, Katus sztem ez nem az mert Boró is hányt és Ő ugye megkapta a védőcuccot tavaly Rota ellen :roll: . No, meg úgy tudom, hogy sajna az súlyosabb tünetekkel jár...bár ha az, és ennyivel megússzuk, akkor inkább o.k. Mondjuk Zétinek szinte egyáltalán nem volt hasmenése. Borónak hétfőn volt 1 alkalommal egy vizesebb, azóta nem, aztán ma reggel újra egy hígab cucc. Én is hasmenek picit. Dokinál nem jártunk, csak telefonon konzultáltam az Essekkel.

Most abban "reménykedek", hogy Zétim este azért hányt, mert tegnap jóval többet evett mint az előző napokon (bár még így sem adtam neki annyit amennyit és azt amit szeretett volna) s a pocakja még nem volt rá felkészülve :roll:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
én is remélem. Csak két olyan gyerekről is tudok, aki oltás ellenére kapta meg, és azt mondta az orvosuk, hogy azért úszták meg annyival :D De nem riogatni akarlak, már tök mindegy úgyis, mert túl vagytok rajta és kész :D

Meg mi is.

Úgy legyen.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Jobbulást kicsiknek, nagyoknak!

Évi, osztom Katus információját. Tavaly Ábelnél is kimutatták a rotát, pedig beoltattuk :-( Ráadásul ez a rota igen makacs, a doki szeirnt 40 napig ürül a szervezetből :-(

Kis kikapcsolódásnak 2 szösszenet Ábeltől:

"anya, tegnap azért voltál hisztis, mert jön a fogad"

Tegnap többször elhangzott nálunk, amikor nem engedtem bizonyos dolgokat neki, hogy:
"világgá is megyek. Tovább egy percig sem maradok itt, ahol így bánnak az emberrel" :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 



Ábelnek is van egy szövege :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Emőke

Nem semmi. Hogy bántok Ti azzal a szegény gyerekkel? :lol: :lol:

Zorka is el szokott indulni világgá. Akkor szoktam neki mondani Bartos Erika után szabadon, hogy "azt sem tudod merre kell világgá menni"
De tényleg...Merre kell világgá menni???Én is mennék! :)
Vendég
 



HA megtaláltátok az utat, szóljatok, pls!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit, túl jó dolga van ennek a gyereknek, azért akar világgá menni :D
Egyébként ha megtaláljátok az utat, küldjetek sms-t, mert 2 napja én is nagyon mennék :lol: :(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Menjünk együtt :roll: :D

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Hú, mekkora tumultus lesz világgá :D
CSapunk egy jó bulit???

Milyen idő van már, tegnap reggel hó, ma meg azt hittem beájulok a melegtől a MÜllerben. Komolyan, kész vagyok... na jó, ez jobban bejön azért :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Úgy látom jó sok árva topik-gyerek lesz, minden mutter világgá megy:)

Katus,
Vasárnapra megint ítéletidőt ígérnek hóval megspékelve. Remélem idén ez már tényleg az utolsó lesz.
Vendég
 


ááá Judit, nem árvák, mi csak utánuk megyünk :-)

Találtam egy (szerintem) aranyos cikket :-)

http://www.life.hu/sztarszerzok/2011030 ... menye.html

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

Ez tényleg jó volt. Hónapok óta a legnagyobb vágyam aludni egy jót:)))Sebaj, majd ha leérettségiznek a gyerekek...:)
Vendég
 


Na mi van? Mindenki világgá ment és nekem nem szóltatok?! :roll:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Még keressük az utat :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?