Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

egy ilyet tudok felajánlani, Zazira jó lehet :wink: :D

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,
édes a kis csontváz.

Kata,
döntöttetek jelmezügyben? LEgyél szexis takcsinéni :D

Khmmm, hogy is szokta Viki?

08.22.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, :lol: :lol: :lol: Mármint a dátumra... :lol: GRATULÁLOK! Itt is... :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

Katus, őszintén gratulálok!!! (Biztos jól értelmezem :-) )
almi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:20-kor.
almi
 
 



Katus!

Gratulálunk! :P :P :P (Remélem, jól értelmezem a dátumot)

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Katus, én biztos, ami biztos, évszámot is írtam... :)

de annyira örülök Nektek! :D szívből gratulálunk újra meg újra...! :D :D :D

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Katus,

Azért egy vonalzót kreálhattál volna:))
Hát akkor én is GRATULÁLOK újra meg újra meg újra:)))
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Katus, gratulálok!!! :D

Kép


Kép
birdie
 
 


Katus,
Gratulálunk!!!! :D
(Akkor értjük már, miért vettetek ilyen nagy autót :wink: :lol: )

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Azt nézem, hogy ideje lenne új vonalzókat csinálnom, mert Ákos lassan már 2 éves :oops: :roll:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


És Ti, Anikó? Miért vettetek "tankot"? :D

Köszi mindenkinek :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kedves Katus!

Csatlakozom a többiekhez: Szívből gratulálok én is Maszatkához!

Biztos lekéstem, denekünk sincs fiús jelmezünk.. mivel nekem is csak lányaim vannak, hozzáteszem ez az első Farsangunk volt az oviban, és milyen olcsón megúsztam...hmhm.. :) egy 2 évvel ezelőtt vásárolt rózsaszín koszorúslányruhát adtam rá amit akkor nem adtam rá végül...
(még jó volt..) így lett belőle hókirálynő.
mankalak
 
 


Katus,
Tudod, ezek a vecsési utak, kátyúk..... :roll: :D
Mielőtt elindulna a pletyka, nálunk nem jön a 3. :wink:
Sajnos nem vettük, céges. De szuper darab.

Üdítőnek még nincs híre, de tudjátok a srác 10 perccel előtte hív, ahogy ideérne vele :evil: Majd írok, ha megérkezett. Vasárnapra vendégeket várunk, remélem nem lesz tele a zacsikkal a nappali :roll:

Ma volt a farsang az oviban. Maja kendőkisasszony volt. Maja azt mondta, hogy Ő volt a legszebb, ezért megérte estig varrni :D
Tamiról is felteszek egy képet, remélem Szandra nem bánja :wink:


Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus,
Tudod, ezek a vecsési utak, kátyúk..... :roll: :D
Mielőtt elindulna a pletyka, nálunk nem jön a 3. :wink:
Sajnos nem vettük, céges. De szuper darab.

Üdítőnek még nincs híre, de tudjátok a srác 10 perccel előtte hív, ahogy ideérne vele :evil: Majd írok, ha megérkezett. Vasárnapra vendégeket várunk, remélem nem lesz tele a zacsikkal a nappali :roll:

Ma volt a farsang az oviban. Maja kendőkisasszony volt. Maja azt mondta, hogy Ő volt a legszebb, ezért megérte estig varrni :D
Tamiról is felteszek egy képet, remélem Szandra nem bánja :wink:


Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Anikó :D
Édes Maja!

Szandra,
hogy Tami mekkora nő lett! :shock: Szép :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szia Anikó!

Tényleg aranyos a ruhája, és nagyon kedves, hogy ezt mondta!!! Milyen ügyes is vagy, hogy varrni tudsz!!!


Csajok! Érdekel valakit Tupperware parti a hétvégén? Sok akciós dolog van.... :D és finomakat tudok sütni-


na megyek mert, most vacsi idő van...nyami..nyami..spagettit főztem..
mankalak
 
 


Manka,
mikor? Kötelező vásárolni? Én még sosem voltam ilyenen :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szia Katus!

Konkrét időpontom még nincs, de amikor szeretnétek, vagy amikor többeknek jó lenne...
Nem kötelező semmi! Tehát nem kötelező vásárolni! Ez ált. egy jó hangulatú parti, finomságokkal! Meglepetések is szoktak lenni, mi fér bele? egy kis játék is lehet..ajándékért...
Ha valaki szeretne rendelni, azt hétfőhöz 2 hétre érkezik meg..
Mennem kell altatni..
puszi..
mankalak
 
 


Manka!
Én szeretnék menni. Sőt puding készítő tálat szeretnék majd.
De most hétvége nem jó :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szia Anikó!

Ez most egy hétvégi akció -legalábbis egyenlőre, de akkor mindenképp megrendelem neked! Sőt mivel, most először rendelsz tőlem, adok 10% kedvezményt ( a jutalékom!) -ez másokra is vonatkozik!!! Nem gond, ha mégsem lesz parti..vagy nem tudsz eljönni..majd máskor.. nekem egyébként hétköznap is jó lehet, akár délelőtt is...akár gyerekeket is hozhattok!
Legalább ismerkednénk... tényleg, ha jönnek majd üdítők, és lesz megint tali, arra már szeretnék én is elmenni...

Tegnap esti infó: Nagy játékvásár van a (Tesco)-ban, nem én voltam csak én is kaptam a hírt ...-pl: lego duplo-k féláron, vagy olcsóbban ..persze amit én szerettem volna az nem, de hátha nektek tetszik valami..
Szép hétvégét kívánok nektek, kellemes időtöltést!
Manka
mankalak
 
 


Manka,
Köszi a 10%-ot, élnék vele :D
Mennyibe kerül ez a pudingos cucc? Mi tartozik hozzá? Egy barátnőm hozott benne szilveszterkor saláta koszorút. Akkor tetszett meg.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép

Ha erre gondoltál....

3840.- a az akciós ára most, így neked csak 3456.- lesz.
Pudingot, tortákat, zseléket készíthetsz vele.. bevallom salátát még nem hallottam, de bizti jó lehet az is..
-hideg, meleg vagy jéghideg ételek készítésére alkalmas.
charlotte torták, rizs, fagylalt, sorbet készítéséhez. Az edény 2 tetővel rendelkezik, így könnyű kivenni az ételt belőle, nagyon sima belül, hogy könnyen kicsússzon. Lég és cseppmentes záródó tetővel rendelkezik.
mankalak
 
 


Lányok!

nem itt adtam kölcsön valakinek egy könyvet még tavaly valamikor?
Az a címe, hogy Kamu kérő.
Szeretném kölcsönadni valakinek és nincs meg, a Zsolt váltig állítja, hogy valami topikosnak adtam kölcsön.

Szeretné valaki magára vállalni? :wink:

köszi

szandrakiss
 
 


Szandra,
nekem tuti nem :( Vicces címe van :) Remélem megtalálod.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Boró hercegnőnek nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk! Kép

Manka,
Igen, ez az. Akkor megrendelnéd?
Majonézes, zselés salit csinált benne. Nagyon finom és dekoratív.

Szandra,
Nálam van könyved, de nem ez :wink:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Isten éltesse a drági kis Borókát! Puszi a leánykának :-)

Szandra, nálam nincs :-)

Maja és Tami is nagyon szépek, szuperek a jelmezek :-)

Manka, küldtem privát üzenetet. :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Borókának nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!
várjuk a szülinapos képeket... (Villőről is!)

Szandra, Edóról van jelmezes képed? nagyon érdekelne... :wink: :lol:

Holnap mega játszóház a falusi iskolában! http://www.megajatszohaz.hu/ most nézem, hogy lesz arcfestés is. majd jól kifestetem Esztert és éjjel csak ülve alhat... :lol:

Jó hétvégét,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Csajok!

Megjött az üdítő!
Negyed 6-tól várok mindenkit!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Borónak nagyon Boldog Szülinapot kívánok!

Anikó!
Köszi, megyünk érte, de sajna nem tudok maradni, mert pont vásárolnunk kell menni..
mankalak
 
 


Borónak boldog születésnapot kívánunk!

Szandra, nekem se adtad kölcsön :)

Lányok, köszi a jelmezötleteket- és felajánlásokat, de a hétvégi bulira úgy betaknyosodott mindkét gyerek, hogy nem mentünk :roll: . Ez van akkor, ha előre akarunk bármit is tervezni/szervezni... :evil:

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Bocsi Anikó, de tényleg nagyon elfelejtettem. Soká értünk haza a mese suliból és akkor tök csak arra koncentráltam, hogy gyorsan vacsi és pancsi legyen.

Bocsi, bocsi, bocsi

Viki!
Edóról nincs képem mert sírva fakadt mikor meglátott :wink: , szép lehetek :wink:

szandrakiss
 
 



Szandra, hol láttad?

Anikó, holnap megyünk, ok?

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



:lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Szandra,
De jók a vonalzóid :D

Viki,
Gyertek.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


No, Viki, ide azzal a képpel :D

Szandra, tényleg jók :D Saját képek?

Orsi,
mikorra végeztél?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mondokorsolya 2011.02.22 21:42-kor.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Katus,
gratulálok Neked itt is, végül 13.00-kor végeztem a fogorvosnál, még jó hogy 10-re volt az időpontom! :evil:

Van néhány képem, mert voltunk síelni 4 napot, Levit is próbáltam hozzászoktatni, nagyon tetszett neki :lol: :

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szerencsére Levi is jól volt, nem volt csak napi 1 kaki, és egészen jó állagúak is voltak. Remélem ez annak köszönhető, hogy a gasztroenterológián a doki nénink azt mondta, hogy csökkentsem Levinél a folyadék mennyiséget, mert Ő napi 2 litert is megivott, és ebből fél liter víz volt, a többi pedig csipke és kamilla tea mézzel. A mézet is le kellett cserélnünk cukorra, és tök boldog vagyok mert eddig egész jól működött a dolog! Minden nap kell neki adnom egy kevés tejterméket is, ma ivott egy keveset a forró csokimból, mondjuk utána jött is hamar lazább kaki, de ez még csak napi egyszer volt... remélem szépen lassan alakulgatunk!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi

De jó lehetett:) Én még sosem síeltem...

Borókának utólag is BOLDOG FÜLINAPOT!

Lázárnak pedig BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!

Tamarával voltam cinin másodszor, két hete voltunk először. Nagyon tetszett neki. Összesen öten voltunk ma, szuper volt:)
Vendég
 


Köszi, Judit! én elfelejtettem :oops:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Lázárnak boldog névnapot :D

Viki,
én is el szoktam felejteni a névnapokat ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
GRATULÁLUNK!!!!

Ezúton kívánunk neked kicsi lány, Boróka, nagyon boldog szülinapot, valamint Zéti nagylegénynek és Lázárnak nagyon boldog névnapot!

Rólunk túl sok jó hír nincs. Két napig én is lázas voltam, ma meg Dórinak lett hasmenése, valószínüleg az egy ideje tartó nátha, és köhögés miatt.

Judit!
Úgy látszik velünk együtt kidölt a cinis társaság nagy része, legalább is mostanában mindig kb 15-en voltunk. Vagy csak kevesen vannak a korán kelők.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Köszönjük!

Orsi, én sem sieltem még, de biztos nagyon jó lehetett.

és íme a kép(ek):

Kép Kép Kép Kép

és egy Lázárról is: Kép

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Lázárnak és Zétinek nagyon boldog névnapot kívánunk!

Viki, nagyon édesek, szépek a gyerkőcök. Esztertől teljesen odáig voltam :-)

Orsi, milyen ügyes és bátor Levi. Nagyon hangulatosak a képek :-) Mi is terveztük, hogy Ábelt idén lécre állítjuk, de másképp alakult. Na majd jövőre és akkor már Lucát is :-)

Adri, jobbulást! Egyébként a doki szerint most hányós, hasmenéses járvány van :-(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?