Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti! Ha ez vigasztal nálam már 1 hete mélypont van! :oops:

Buli: Ne tudd meg le karatam mondani,(nem volt pénz ajcsira, nem volt mit felvennem, fáradt voltam stb...) ott rinyáztam szegény Andinak, meg Miának, hogy mit találjak ki miért nem megyünk..... :oops:
De annyira bántott, hogy megígértem és csalódna bennem, hogy végül elmentünk! Nem bántam meg!

Ne tudjátok meg mi van most nálunk! :shock: Összes szekrényt kiborítottam, mert szelektáltam, az öszes téli cuccot összecsomiztam, hogy felvigyük a padlásra, cipőket selejteztem stb.
Most megy a harmadik mosás, de lesz egy negyedik is!
Most legalább szárad a szélben! Vasalok, mert van egy tonna, ha leszárad ez a sok mosás már nem tudnám hova rakni!
Amúgy össze kell szednem magam, mert padlón vagyok mióta Apa elment egy hétre! :(
Fizikálisan, lelkileg is helyre kell jönnöm, hogy újra a régi legyek!
Az a baj, hogy túlságosan sajnálom magam!
Nyomaszt ez a hülye pénz dolog is, Apának 15.-re ígérték a prémiumot, azóta mindig van valami kifogás! :cry:

Kriszti ! Szerintem amúgy a tavaszi fárdatság, a hirtelen jött meleg és ez a car szeles idő is közrejátszik, hogy plöttyek vagyunk!
Jövőhéten belevetem magam az edzésbe és tartok egy kis méregtelenítő diétát, hogy erőre kapjak!
Kép

http://www.youtube.com/watch?v=uPM25zeW ... re=related
Egy kis zene ami felpörget......enegem bizti! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk a Babaexpon. Háááát nem estem hanyatt tőle. KisTesónak vettem egy csomag pelust így már csak popsitörlőt kell venni és egy csomag textil pelust.
A ruhákat még át kell nézzem és kiderül, hogy kell e még neki rugi vagy body.
Mimi szorgalmasan árul a börzén. Mikor ott jártam Regi nagyon jókedvűen ült a babakocsiban. Hogy milyen sokat nőtt!!!

Még Szilvi ellen is van egy merényletem, de majd azt holnap vetem be.
Szilvi! 8 körül hívlak:)))

Megyek, mert keresnek.....................
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy én mennyire lütyő vagyok :lol:
Isten biza azt hittem,hogy tegnap volt a tali.
Oszt a börzén össze futottunk Liniékkel is.És ő homályosított fel,hogy nem is tegnap,hanem 3hét múlva 17.-én :oops:
Viszont akkor meg elvileg elutazunk.


Zsandi!Tök nagyot nőtt a hasad :lol:
Tényleg,hogy fogják hívni öcsikét?Vagy titok?

Ja és a börze.Nem volt tényleg nagy durranás.A barátnőm jól árult én nem annyira.
De ugye a tapasztalat.Most láttam,hogy nagyon kicsi asztalra pakoltam rengeteg cumót.Máskor nem szabad ennyi cuccot kitenni,mert nem átlátható.A barátnőmnek szellősebben voltak a cuccok és többet el is adott.
No és ami érdekes.1db rövid nacit pólót nem adtunk el :roll:
Bezzeg a téli bélelt cipőt azt megnézték...

mimi12
 
 

 
 

Kriszti: Koszonjuk szepen a felkoszontest :D:D:D:D:D (Megsugom hogy kapott Patrik ajeszt a feledikre tolunk tegnap, olyan jo volt ismet az Elefaniban lenni, a sok klassz cucc kozott matatni.) :D

Kaja: Nekem sajat tapasztalat szerint a napirendre valo raszoritas jott be. Nalunk nem nagyon volt hogy ejjel folkelt, mert napkozben mindig megette a napra kiszamolt tapmennyiseget. Nalatok szerintem az a baj hogy napkozben valamiert nem eszik rendesen. En azt probalnam meg a helyedben hogy a Marci korahoz szamitott sulyhoz (nem az o sulyahoz, hanem ami elvileg idealis lenne) szamitanam a napi kajamennyiseget es ezt osztanam el 5 fele. (Doki neni otlete volt anno ez.) Bar, nalatok van hozzataplalt kaja is azt pedig nem tudom hogy kell szamitani sajnos. :(

Azt hiszem a legjobb tanacs hogy ertekezz a gyermekorvosoddal. Nekunk is o adta a tanacsokat amik bevaltak. :D (A vedonomrol inkabb nem nyilatkozom, mivel a mai napig nem ismerem....)

Tegnap: nem mentem a gyulibe pont a delelotti szel miatt. Gyerek nem turi a szelet tul jol....
Jah, a foga is jon... Tiszta piranha lesz a vegen. :D Ezentul nem 2 foggal harapja szet apa kezet hanem harommal. ;) Jah es a harmadik is lent no....


Orsi: Jaj te szegeny! Hat ez a hetvege iszonyu megterhelo volt akkor!!! Meg jo hogy a buliban jol ereztetek magatokat! Remelem ki tudtad aludni picit magad azota.
Apika berugott? Hihi. :) Bizti arik lehetett. :D Remelem vannak fotok! Meg a csini ruhadrol is!!! :D

szerda: Azert az esti uszas meg all? ;)

sünciboglya
 
 


Orsi: Melypont :(:(:(:( (Mia most osszehuzza icipicire magat, Orsi tudja miert.)
Tudok segiteni valahogy a lelki rendbejovetellel? (tippem nincs, hogyan, de lelkesen segitenek!!!!)

Kép

sünciboglya
 
 


Mimi: Erdekesek az emberek hogy a teli cuccokra ugranak ra a nyari dolgok meg nem igazan erdekeltek oket. Kar hogy mi nem tudtunk kimenni, de majd legkozelebb :)

Nekem kb 2 mazsa eladni valo ruham, cuccom, mindenfelem van, de fogalmam sincs kepes lennek-e egesz nap kint ulni. Nem volt nagyon zavaro a szel? Nalunk ismet atrendezte az erkelyen talalhato cuccokat. :S

Kép

sünciboglya
 
 


Mimi!!!!!!!!!!!!!!!! Ne akkor utazzatok el plííííz! Kép
Jó lenne ha tudnánk egy kicsit beszélni!!!!!! :wink:
Mert ez a hülye fórumos társalgás annyira kétértelmű! :cry:
De ha gondolod még át tudjuk szervezni!
Ugye Csajok!
Vendég
 


:D:D:D

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Áá,itthon maradtunk. :( Párom reggel 6kor ért haza. :? Mikor fölkelt,kiment faragni.Azt mondta,hogy délután velünk lesz,elmegyünk játszóra.Mikor fölkelt Dorci,kérdeztem,hogy na,indulhatunk?Azt mondja öltözzetek és menjetek. :? Aztán megint eltűnt.Szarul esett,hogy megígérte és mégse úgy lett.. Elkezdtem sírni.Dorci meg vígasztalt. :( Elhiszem,hogy hajtja a pénzt,de néha velünk is foglalkozhatna.Legalábbis Dorcival.Mostanában ezt csinálja.Megkérem,hogy figyeljen kicsit Rá,míg teregetek,aztán kész vagy már?Mennék a dolgomra.Dorina meg tökre hiányolja az Apját.7kor jött be,azt mondja innentől már velünk lesz.Fél 8kor van a fürdetés. :roll: De holnap Ő lesz a pesztra,megyek kontollra. :)

Mia!Volt masszír? :wink:
Akkor te is sznob vagy. :) Egyszer vettünk ott Karácsonyra bödönt.És tényleg olcsóbban kijött,mintha a tesz veszről vettük volna.
Részemről ok a Címeres. :wink:

Hajni!Mi Fenistil cseppet kaptunk rá.De azt hiszem vényköteles.

Kriszti!Az üldözési mániám a kishitüségem miatt lehet.Dorci is van,hogy fölkel éjjel vagy hajnalban,mert éhes,függetlenűl attól,hogy napközben mennyit eszik.Lehet nem így van,de én a növekedési ugrásra fogom.

Zsand!Te júni 4re vagy kiírva?Jól látom?Megy az agyalás a neveken? :) Mentek végűl 4D-re?

Felőlem átszervezhetjük a bulit.A 24-e nekem nem jó,az tuti.

Akit érdekel:
Baba börze : Április 24.,Május 15.,Június 5. szombati napokon 9-12 óráig a Művházban.

Kép
tierno
 
 


Jó reggelt!
Brigi!
Sajnálom,hogy nem úgy alakult a hétvégéd,ahogy szeretted volna.

Bababörze engem érdekel .De engem úgy,hogy menjek árulni :lol:
Azt mondják nagyon tré szokott lenni az Érdi,hogy nem lehet igazán eladni.
Volt már valaki innen??Tényleg nem nagyon érdemes oda menni árulni,vagy azért egy próbát megér?

Hajni!
Akkor a barátnődet végkép nem értem :roll:
Én azt hittem nincs gyereke,családja...
Lili kiütése.
A hugom lányának volt ilyen.Neki is a mandulája volt begyulladva,és kiütéses lett az antibiótól.Ráadásul neki fül-orr-gégész írta fel,mert hozzá vitte a húgom a lányát.
Oszt mikor kiütéses lett egy ismi doki megnézte és mondta,hogy ez vírusos,és a vírus és antibió így reagált egymásra,vagy a vírus okozza/okozta a kiütéseket.

Orsi!
Már e hónapban szerettünk volna elutazni de anyagilag nem úgy jött ki így lemondtuk át tetettük.
Nem igazán szeretnénk megint lemondani.
Miskolc-Tapolcára mennénk és nekem már nagyon vízhiányom van.No meg a Regit is már ideje lenne megmeríteni egy kádnál nagyobb vízben :lol:

mimi12
 
 


Felőlem is átszervezhetjük máskorra abulit, az viszont biztos, hogy április 24-i htévégén meg én utazom el, tehát nekem meg az nem jó! De bármi más szóba jöhet:)

Köszi az oviba viendő dolgokat! Nekem ezt nem is mondták atelefonban...azt mondták, hogy szül. anyakönyvi, taj meg lakcímkártya és adásvételi szerződés.
Jó, gyorsan elkezdem beszerezni a foglalkoztatóikat:) Meg jövedelemigazolásokat!

Köszi...


Képzeljétek, Balázs akkorát tojt ma reggel, hogy muszáj volt lefürdetnem! Szokott ő nagy adagokat produkálni, de ekkorát még sosem láttam a majd' 2,5 év alatt!!!! Vannak még meglepetések...

Ma délután 16-kor gondoljatok rám...kötjük a végleges adás-vételit és holnap reggel 8-kor kezdik a tereprendezéssel a telken a munkálatokat!!!!

Kép
bogen
 
 


Mimi!

Megértem,(ezt én sem mondanám le!) :wink: de a következőre ugye eljösz!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Miskolc-Tapolca! Húúúúúúúúúúúúúúúú, nagyon jóóó hely!
Képzeld ott volt első randink Apával a barlangfürdőben! :wink:
Én is szeretnék már elmenni és ha jól tudom tök szépen felújították, mi 10 éve voltunk! :shock: :(
Regi, Szabi bizti nagyon élvezni fogja, no meg Ti is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi 3 éve voltun Miskolc-Tapolcán. Nagyon szép!!!!

Mimi!
Nekem úgy dereng, hogy az érdi műv.házban elég olcsó az asztal, de nyilván azért olcsó, mert nem egy nagy durranás!
Én 1x voltam mint vevő. Vettem egy esőkabátot meg két gatyát. Elég sok vevő volt, de ez nem túl friss info, kb, másfél éve volt!!!

Szép napot mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok! Bocsánat, hogy csak ilyen ritkán jutok gép elé... Illetve néha álló-ringató pózból olvasgatok, de az csak felületes és írni meg már nincs időm/erőm.
Többgyermekes anyucik! Ti hogy juttok gép elé? Pedig úgy hiányzik az itteni kommunikáció. :(

Amikre emlékszem...

Mimi! Örülök, hogy újra aktív vagy! :D Miskolc-Tapolca nekem is nagy vágyam... No majd egyszer. :D Hol szálltok meg?

Hajni! Doki! :? Mi is váltottunk már gyerekorvost... Felnőttet meg nem is egyszer itt Érden. :?
Remélem, jobban van Lili! Mit mondott a doki?

Szilvi! Hát jól kifogjátok idén Ti is betegségeket! :? Remélem, Ti is jobban vagytok már!

Orsi! Ari vagy, de csak látszatrendig jutok el mindig... Néha még odáig sem... Még jó, hogy nem volt rajtad a szemüveged és nem láttad dzsuvát néhol! :D Áh, tuti láttad, csak nem akarsz megbántani! :wink:
Képet rakhatsz fel nyugodtan. Majd én is rakok... exem csinált szombaton 170-et a gyerkőkről... Ő profi géppel és amatőr fotósként jól nyomja! :D

Brigi! Szombaton nem tudtunk lemenni, úsztam mindennel és semmi sem sikerült... Asszem aznap nem is volt érdemes fölkelnem... Ja de! A fotók miatt! :wink:
Köszi Neked is, azért az a 4-5 kilo plussz ott figyel ám, csak még takarja a tavaszi ruházat! :D

Juti! Hogy vagytok? Volt kint doki néni?
Akartam írni már (de lehet, hogy írtam, csak szita az agyam), hogy Blanka már most egészségesen táplálkozik... Sokszor keveset! :wink: Ha jól fejlődik, nincs ezzel gond.... Illetve annyi mégis, hogy azért a sűrű szopi fárasztó tud lenni.
Rékára néha 2 néha 4 és fél óra múlva jön rá az ehetnék...
És rendes csaj, apját kíméli. :lol: Szombat éjjel ő volt a ringatás felelős, és neki pikkpakk bealudt mindig... Bezzeg most éjjel. :?

Edit! Köszi, jól vagyunk, de még semmi nem állt be igazán, napirend csak alakulgat, egyedül az esti szeánsz megy jól... De a szopi ott is hol ide hol oda csúszik.
Jah, és sajna tejről nem tudok. :( Érdekes, hogy most nekem is kevesebb van, mint Gézunál volt. Anno ilyenkor már teli volt a mélyhűtő tejjel, most meg van 3x120 mili... :roll:

Gézu megen szórakázik a délutáni alvással... Érdekes, hogy este nem... :roll: Pedig korán kel, igyekszem lefárasztani, péntek délután már szó szerint tántorgott a fáradtságtól... :oops:
Most is ki kellett jönnöm, de most egy ideje csönd van.

Szilvi! Mi is szívesen elsétálunk ám a szódáért, ha már egészségesek vagytok!

Bogi! Hajrá adásvételi! :D És boldog szülit Neked így kicsit megkésve! :D

Mia! Pusziljuk sok szeretettel a fél éves nagyfiút! :D

No Réka ébred, ennyi voltam, majd egyszer jövök ám! :D

Andi! Neked is akartam valamit... De már nem emlékszem. :( :oops:

Jah, Rékának rákvörös a popsija.... Valami tipp? Próbáltam sudocrémet, neogranormont, most védőnéni tanácsára canestennel keverem a krémet, meg lesz kamillás lemosás, szellőztetés... Olyan gáz... pedig nagyon sűrűn cseréljük a pelust... Mi a túrótól lett ilyen? :oops: :roll:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dollika!

Nekünk Fruzsi volt piros popis, nekün nem használt semmi kenőcs, még a bőrgyógyász által felírt sem! :cry:
Akkor vettük a bioptron lámpát, ha kell szívesen bedobom holnap!
Egy próbát megér, pelenkázás után 2-4 percet lámpázod a piros területet és nagyon hamar rendbejön! :wink:
Ha igen akkor szólj és egy úttal elviszem Neked Szilviéktől a szódát is!

Most L
Vendég
 


Hú, Orsi! Du/este hívlak akkor, mert Mariann is javasolta, de nekünk nincs. :( Nagyon köszönöm előre is! Ill. Párom is el tud menni érte este.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szasztok!

Bogi,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!

Brigi, nem tudom, mikor tudunk talizni.... sétával azért ez Nekeg messze van... kigondolom...
Remélem holap már viszem Lilit és akkor mozgásban leszek, lehet valamelyik nap elgurulok felétek, és akkor Dollinak is bedobom...
majd megkérdezem őt is... vagy szólj, mikor vagytoka jártszón... az is jó nekem....

Mia, megkaptad a levelem..... :cry: az avonnal kapcsolatban? Nem érkezett hozzám semmi :cry: :cry: hova küldted?
Hétfő az égetős nap? Jó tudni! Nem is tudtam.... Bár ezt más sem tudja, ahogy a szomszédokat elnézem.... :evil:
Különalváshoz gratulaaaa!!!!!!

Orsi, gödörásást is vállalnak a kutyák!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nem kar ez a tali összejönni nekünk.... :cry: :cry: :cry:

Hajni, volt hogy Bubó is bepöttyöződött valamelyiktől... :cry: de aztán elmúlt... azóta ha lehet nem kap antibiót... persze ha muszáj... :cry: Hogy van Lili?

Lini, Te Lilid hogy van? Jön a hidegfront... most jó baba lesz....
Párna, maci.... a héten már viszem Lilit bölibe... 3előtt szoktam érte menni, ha nektek jó megyek kicsit előbb és talizhatunk a játszón és átveszem a varrnivalót, meg odaadom a szódát.... na?

Kriszti, örülök, hogy itt voltatok!!!!!

Zsandi, örülök, hogy itt voltál, jó volt dumcsizni! Délután mérek!!! :lol:

Dolli, szijjja! Popsi??? Nem tudom mitől lehet ennyire piros :cry: és egyik krém se használ? :cry:
Nem akarom, hogy idefáradjatok... messze vagyok én... épp Briginek írtam, hogy ha játszón lesztek akkor szóljatok és átugrom oda!!!!!
sylph
 
 


Lányok!

Púder-party!!!
Április 7szerda vagy 8csütörtök délelőtt 10 óra!!!!!

Szeretettel várlak Benneteket!


Elküldöm emliben is, hátha nem olvassa mindenki....
Kérlek szóljatok vissza, ki szeretne jönni és hogy melyik nap jó!!!! Mert vissza kell jeleznem az Avonos csajszinak aki jön majd!!!

Köszönöm!
Puszi
sylph
 
 


sziasztok! :)

Vegre szep az ido.... delutan seta, ez mar tuti! (csak ra kene venni magam...)

Erdekes ez a gyerek, egyaltalan nem erdekli hogy kulon kell aludnia :D Na azert reggel mar vartam hogy etetes ido legyen (o joval elobb felkel es jatszik az agyaban). Amikor ott az ido rohank hozza es azonnal atcuccolom az en agyamba :D:D:D:D:D Lehet hogy csak en vagyok megborulva ezen az egesz szetvalason.... :D:D:D



Bogi: kakaadag :D:D:D:D:D

Brigi: Utolag olvastam vissza parod hozzaallasat a dolgokhoz... Le kene ulni beszelni vele!


Mimi: Tapolca: a barlang furdo az en kedvenc helyem is :D:D:D:D:D:D Szep emlekek :)

Szilvi: Jaaaaaaaaaaaaaj, akkor azert nem szoltal semmit a megrendelesrol :(:(:( A megszokott cimedre kuldtem, amirol mindig kuldesz levelet. :(:(:( Akkor asszem lemaradtam errol, de erosen. (legeslegszomorubb szmajli)

Godorasas: jaj ne is mondd, azt az oriasi pocegodrot ki kell majd asni... atkuldheted a kutyikat segiteni ;) ;)

sünciboglya
 
 


Szilvi:
Puderparty nekem OK!

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Nem mentem ma kontrollra,majd Húsvét után.Inkább hármasban voltunk.Végre! :)

Mimi!Én akkor voltam a művházas börzén,amikor terhes voltam.Valóban nem volt nagy durranás,de nem is néztem igazán körbe,mert kimondottan kerestem valamit,ami nem volt.Azt tudom,hogy inkább ruhákat árultak.
Húú,Miskolc-tapolca!Az nagyon tuti hely.Osztálykirándulással voltam,de oda elszeretnék még jutni legalább 1x. Éden Campingben szálltunk meg,de azóta ledózerolták. :?

Hajni!Az én dokim is azt mondta,hogy a vírus miatt volt a kiütés.Hogy vagytok?

Dolli!Nem tudom mitől lehet. :roll: Nekünk csak a gyógyszertári krém jön be.Ha váltok,egyből piros lesz a feneke.

Szilvi!Végre meggyógyultak a gyerekek?Most már ne legyenek betegek!!!!2 km nincs is messze.A játszón kb 10-fél 1 ig szoktunk lenni.

Mia!Folyamatosan mondom Neki,de ezer dolga van!Azért heti 1 délelőtt bele férhetne,úgy hogy se tv,csak mi 3an.

Iwiwre megint nem lehet belépni. :x

Kép
tierno
 
 


kinn döglünk az erkélyen. Én bikiniben... Itt a nyár!

sünciboglya
 
 


Na ezt a gyönyörű időt :lol:
Sétáltunk is egy jót.Elmentünk a játszira.Regi alszik a Szabi meg a szomszédban(nem a rokonoknál)szalonnát süt.
"Elpakoltam" felmostam..stb.
Hát az az igazság,hogy nem tudom a társaságot sokáig nélkülözni :lol:

Miskolc-Tapolca.
A Gyuri talált szállást.Valami olcsó apartman szobát.Mi mindig ilyen olcsó önellátósba megyünk.Így most is szobakiadót foglaltunk :lol:

Köszi a börze infót.
Állítólag 800ft az asztal.Hát ha 2db asztalt foglalok és nem adok el semmit akkor sem sokat bukok.
De pár hete Gazdagréten voltunk.Frankón kb 10-20közötti(se)vevő jött be a börzére és kb 3000ft haszonnal jöttem el.Én úgy vagyok ezzel,hogy 1000ft is talált pénz.Kicsit kiélhetem kereskedői adottságaimat,emberek közt vagyok ,lehet beszélgetni és nem itthon ülök a gép előtt.Ha még hasznot is hoz akkor az tök jó!!
Szóval itt a közelben el lehet menni ilyenekre,nem kell sokat autózni nem vészes az üzemanyag költség.

Szilvi!
Mit takar ez a púderparti?

Bogi!
Boldog születésnapot!

Dolli!
A Reginek is tök csúnya piros az alsója.Én már minden cent cart kipróbáltam,és nem múlt el.
Tudom nem jó de már a szomszédtól kunyiztam ekcéma krémet.Attól 3nap alatt szebb lett de ahogy abba hagytam vissza is jött.Ma jön a pampers helyett a liberó,mert most már kezdek a pelenkára gyanakodni.
eddig a Reginek ilyen nem volt csak mióta a pamperst használjuk :roll:
És bizony kb 1 másfél hónapja használjuk ezt a pelust és több mint 2hete szenvedünk a kiütéssel.
ŐŐŐ lehet ám még szájpenésztől is a piciknek.A canesten jó és a szájpenészre való lötyivel is lehet letörülgetni kenegetni.

mimi12
 
 


Sziasztok!

Dolli! Nekünk is ez volt Marcival, semmi krém nem jó neki újszülött kora óta, csak a bepanten... Pedig már 2 fajta gyógyszertárit is felírt a doki próbából, mondván az azért csak olcsóbb! Mikor először kijött rajta nekünk is a canesten vált be meg valami piros ecsetelős lötyi (ezt is receptre írta a doki), ja és e mellé nem kellett semmi kence rá!!! Fürdéskor legalább 10-15 percet kellett szellőztetni és mindig akkor ecseteltem neki!

Mia, nálunk délutánra újra feltámadta szél, mire kiültünk a teraszra :D:D:D

Szilvi! Jó volt látni téged!!! Köszi a szódát még egyszer!
Púder partyt még nem tudom, de első körben inkább azt mondom nem, mert Robi itthon lesz szabin, úgyhogy inkább vele leszünk!

Brigi! Remélem tudtál Robival ma beszélni, ha már 3asban voltatok! Néha tényleg kell ilyen!!! Sőt, inkább rendszeresen és Dorci miatt kiszámíthatóan!

Mimi! Mi voltunk decemberben a művházban börzén, nem vettem túl sok cuccot, de vevők voltak elég szépen! NEkem az volt car csak benne, hogy a babakocsival alig lehetett elférni... Akkor volt minden, ruha, játék, ülés, stb.
Tapolca biztos szép lesz!!! Mi is szeretnénk valahova menni, de még nem találtunk jó helyet jó árban... :( Lehet marad az itthon punnyadás :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szasztok!

Mia, sajnálom, de nem érkezett semmi... :cry: Mit kértél?
Ha találkozunk, akkor majd adok katalógust!
Addig is itt az online katalógus:
http://www.avon.hu/PRSuite/static/ebroc ... chure.html
Nézegesd meg hátha benne van az is amit szerettél volna!
Értettem! 1 pöcegödör ásás rendel! :lol: Szólok a fiúknak, hogy edzenek!!!!

Brigi, berakom a szódát a kocsiba, és ha épp úton vagyok azidőben míg Ti a jtszón vagytok akkor elugrom oda a héten valamikor... majd csörgök!

Mimi, a púder parti egy olyan lehetőség ahol az Avon termékeket lehet kipróbálni!!!!

Kriszti, nagyon szivesen! Remélem Neked is beválik a szóda!!!!


Púder-parti: sajna mégsem jó az időpont a csajszinak.... :cry: :cry: :cry: Azt kérdezte, esetleg holnap után szerda? Jó valakinek?
Írtam neki, hogy az elég közel van, nem biztos hogy jó, de sokszor ezek a spontán dolgok alakulnak a legjobban... :wink: :lol:


Várom a válaszokat! :lol:
sylph
 
 


Sziasztok,

Először is köszi a szülinapi jókivánságokat:) Immáron én is beléptem a 30-asok klubjába... :P

Réka-vörös-popsi:
Több ötletem is van, mert anno ilyen időszakunk nekünk is volt Balázzsal:
1. új fajta pelust használtok és a vizelet elnyelő anyag, ami benne van azt nem bírja a popsi...az olcsóbb pelusok sajnos ilyenek...nekünk volt gond így Tesco-s meg Lidl-ös pelussal. Az Aldi-s meg mondjuk tök jó volt...
2. Lehet, hogy sok citrusfélét ettél??? Mert amikor én annó zsákszámra zabáltam a grapefruitot, akkor volt Balázzsal ez, hogy átment a tejcsiben is...vagy legalábbis ezt mondták.
3. Kend olívaolajjal a popsiját...nekünk az vált be:)

Szerződést nem sikerült megkötnünk ma, szerda reggel 8 óra lesz...utána meg megyek a kivitelezőhöz egyezkedni ... de ettől még ha minden igaz holnap elkezdik a vityilló lebontását, s a tereprendezését...

Mangora: írtam Neked privit...lehet, hogy kétszer ment el?! Vagy egszer sem? Nem látom az elküldött üzeneteim között... :oops:

Kép
bogen
 
 


Esti utolso bekukk:

Mimi: Hogyan lehet felismerni a szajpeneszt?

Nekunk 2 napja picit piros a fenek lukanal es a hona alatt is, ki is van pattogva. (puderezzuk Naturland-dal.) En az olajra gyanakszom (parom beszerzett egy nagyon "meno" Neogranormont, ami kek-piros szinekbol all. (Na ez mar elore nem tetszett, egy olaj nem ilyen szinu eredetileg. :(
Most lecsereltuk az olajat gyogyszertarira, varom a hatast....

Kriszti: du 5-ig napoztam az etetesig. :) Nagyon joooool esett, olyannyira hogy utana elkezdtem ezerrel porogni. Takaritas, mosas, teregetes, teljes rendrakas. :D Ez nalam nagy teljesitmeny egyszerre! :D Csak a hordozhato agy-jaroka izet nem tudom hova tegyem, bar icipicire ossze lehet legozni. Talan az agy alatt fog "lakni". :)
De nagyon jooooool bevalt az erkelyen, lehet benne ringatni is Patrikot, tetszett is neki! Van 2 allasa, a fentit hasznaljuk amig nem tud felallni, utana meg az also reszre teszem es a fogantyukkal probalkozhat. De csak az erkelyre fogom hasznalni, vagy ha nyaralni megyunk (Na addigra kinovi amig mi nyaralni megyunk....) :roll:

Kriszti: en tudok Hevizen egy jo kis modern, uj epitesu apartmant, 7 ezer egy ejszakara. (ex ferjem altal.) Tiszta, modern, szep. En szivesen lemennek par napra majd kesobb Patrikkal. :)


Szilvi: most mindket cimedre elkuldtem a levelet (az avonosat). Minden esetre megkukkolom az uj katalogust, hatha benne lesz az amit mar kilestem magamnak. :)


PUDERPARTY: en szemely szerint nagyon preferalom az Avon sminkeket! Nem okoznak allergiat nalam es hosszan tartanak az arcon. Nyaron nem tudom hogy birjak, de eddig csak pozitiv tapasztalatom van. (Max a szempillaspirallal vannak gondjaim, annak ellenere hogy tobb magazinban a legjobbnak minositettek.) Bar az en szempillamon szerintem csak a csoda segitene, annyira satnya. :D

Szerda nekem jo lenne a party-ra!
Ugyan ugy delelott?



Bogi
: Ha a privit nem latod az elkuldottek kozott, nezd meg a kimenot. Ha ott van, azt jelenti hogy az illeto nem olvasta meg el az uzenetedet. :)
Olyan is volt mar hogy sajnos nem kapta meg az illeto, pedig a Kimenok kozott ott volt. :(

sünciboglya
 
 


Jó reggelt!

Mia!
A szájpenész a baba szájában fehér foltok.Pl a nyelvén szájpadlásán lehet fehér...de a babának a tejtől is lehet fehér,azt letörlöd és annyi,a szájpenész nehezebben jön le és ha letörlöd vérezhet is.
Viszont.....Ne hintőporozd Patrikot mert szárítja a bőrét.Sőt tök felesleges hintőporozni,és olajozni sem kell túl sűrűn.
Én a Regit egyel talán nem is hintőporoztam és nem is olajoztam,de a Szabit sem és a Fannit sem.Hintőporozni csak a köldökét kell/kellett a gyereknek és ennyi.
Viszont lehet,hogy Patriknak is a foga jön és amiatt piros a popija,vagy kapott valami új kaját.

Bogi!
Én eddig a Reginak csak és kizárólag olcsó pelust használtam,nagyon is olcsót...mert diszkontos pelust vettem eddig.Nekünk spec azóta jött elő ez a durva pirosság,mióta pamperst vettünk mert akciós mindenhol.
De volt már tescos DM es ..sőt vettem már olyat ami kívűl zörgős volt,mind egész jó volt semmi kiütés vagy pirosodás eddig.
No de tegnap jól bevásároltam a DM ben,vettem egy jó nagy csomi libit,hát majd már ma estére ki is derül,hogy halványodik e a Regi pirosodása.
De ne tudjátok meg!!!Nagyon durva,más majdnem hólyagos volt estére és semmi nem használt.

mimi12
 
 


Jó reggelt!

Na megtörtént a Doki csere. Megint alakított a régi szóval nem volt nehéz a döntés. Szerinte kizárt, hogy az antibió a ludas, itt a tavasz lehet allergia, vagy a foga, vagy valami kaja de KIZÁRT, hogy a gyógyszer. Már nem is vitatkoztam vele, bár ahogy abbahagytam a gyógyszert lassan elmúlt a kiütés és a hasmenés is. :roll: Diétáznia kell. Kérdezem, hogy ez egy ekkora babánál mit is jelent hisz zöldségen, gyümin kívül nem nagyon eszik mást. Nem ihat TEJET!KAKAÓT!!!!! Könyörgöm úgy néz ki a lányom, mint egy két éves?????? Az összes média azt fújja, hogy 2 éves kor alatt nem tanácsos a tej. Pont a Doki ne tudná. Na ez volt az í-re a pont.

Délután voltunk az Okmányirodában párom jogsija miatt. Február 23-i keltezéssel kaptunk egy levelet, hogy a levél keltezését! követő 8 napon belül adja le a jogsiját. Márc. 22-én ide is ért a levél ajánlva. :lol: A bünti meg lejárt márc. 4-én. :shock:
De azért biztos ami tuti bementünk. Egy órát álltunk sorba mire kiderült, hogy melyik az ügyintézőnk. Nála megint 10 perc ácsorgás. Na párom itt bepipult, odapofátlankodott és megkérdezte a nőt, hogy van-e még bármi teendőnk az üggyel kapcsolatban. A nő egy szóval lerendezte: nincs! NA ilyenkor ne kapjon az ember agylobot. 8)

Na jó ennyit rólunk. Bocsi :oops:

Dolli: láttalak tegnap sétálni. Gondolom mentetek a játszóra. Hogy Te milyen csini vagy!!!!! :lol:

Mimi: látod olyanok vagyunk, mint a drog. Nem lehet leszokni rólunk. Nekem is elvonási tüneteim szoktak lenni. :wink: :lol:
Miskolc-Tapolca? Gyönyörű hely de mi pórul jártunk. Pár éve januárban lementünk hosszú hétvégézni egy nem éppen olcsó magán szállásra. Az még hagyján, hogy a fürdőszoba teli volt pókokkal de amikor bebújtunk az ágyba és párom három húsevő méretű pókot szedett ki alólam besokalltam. Kivertük a balhét, visszakértük a pénzt és éjszaka közepén hazajöttünk. Lehet, hogy túlreagáltam a dolgot, de sajnos rettegek a pókoktól. :oops: :roll: Ráadásul annyi pénzért azért ez elég durva volt.

Brigi: Párod.... szegény azért biztos nem könnyű megfelelni vágyás. Enyém is őrlődik.... velünk is szeretne lenni de pénzt is kell keressen. Nehéz megtalálni a középutat. De örülök, hogy sikerült végül együtt lennetek még ha a kontroll rovására is ment. Ejjjjjj!!! :lol:

Kriszti: azt hiszem Te írtad, hogy takarót használsz. NEm félsz, hogy magára húzza éjszaka? Én a mai napig hálózsákozom mert Lili vagy lerúgja a takarót vagy a fejére húzza... :roll:

Na banyek tuti akartam még valamit...

Lemegyek ma a Címeresbe majd referálok.... :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Itt van ZsAndi várandós vonalzója. :lol: Remélem jól számoltam. :oops:
ZsAndi: átküldtem pü-ben a beillesztő kódot. :wink: Remélem tetszik. :oops:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Akkor végre egy kép magunkról is, hogy lássatok minket: 2009. mikulás ünnepség a munkahelyemen:

Kép

Kép
bogen
 
 


sziasztok!

nekem sincs időm írni. azért szoktalak olvasni Titeket:)

Dolli
köszi jól vagyunk. a dokit még nem hívtam, a védőnő volt itt, de nem mérte meg Blankát mert pont aludt. így csak a súlyát írta be, meg kitöltöttük a kérdőívet. ha nem hívom ki a dokit, akkor 12-én megyünk tanácsadásra. majd meglátom.
megyünk csipőszűrésre is nemsokára.
hathetes kontroll is lassan esedékes,
Blanka 3850 gramm. éjjel továbbra is jól alszik, nem kell altatni, csak etetni:)nappal nehezebb, néha fáj a hasa. most a GW-t próbáljuk. Nektek elmúlt a hasfájás? és igen, fárasztó hogy sokszor még 2 órát se bír ki....mindig bennem van a para hogy kevés a tejem, fogok kérni a dokkertől tápszer receptet biztos ami tuti :roll: :roll: nekem egy csepp tartalék sincs....nem tudok így fejni hogy állandóan szopizik....sokszor csak 50-eket eszik.
érdekes ez a szoptatás. Gergőnél már 3 hetesen pótolni kellett, gellért csak anyatjes volt és hízott mint a malac. most megint az első verzió van szerintem.

Hajni
utólag is boldog névnapot:)

Bogi
drukk a szerződéshez:)

Andi
persze jöhettek bármikor:)

Ja, Dolli, nálunk pelenkakiütések lettek pár napja, nem a fenekén hanme a hasán és a hajlatoknál....liberot lecseréltem . bepanthent ajánlotta a védőnő de nem segített. neogranormon segített, csak azt nem tudom lehet-e használni egyáltalán....
még azt mondták hogy kamillás vízzel mossam le és szellőztessem sokat,

puszi mindenkinek

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Joregg!

Gyorsan belihegek oszt' rohanas tovabb....



Mimi: koszi az infot! Akkor a pavian-fenek mindketto: foga is jon, uj kajat is kapott. :)
De most a reggeli tisztaba tevesnel mar "normal" szinu volt a lukacska korul. :)

Ez a szajpenesz nagyon durva! Meg a neve is olyan ijeszto. Megnezegettem, szerencsere nincs a gyereken feher folt a szajaban sehol. (megkonnyebbult szmajli)

Ez az olajozas nekem sem tetszik kulonosen, foleg ha belegondolok hogy nyaron a rohadas melegben a gyereknek turni kell a napokat az olajozott hajlatokkal. En utalom az olajat, a kremet is csak ugy-ahogy viselem el es csak vegso esetben, amikor hullik a borom mint a fakolat.... :mrgreen:


Hajni: Igazad van! Dokit meneszteni kell, ez nem normalis (mar bocsanat a szohasznalatomert.) Van mar uj "jelolted"?

Okmanyiroda: Nah, a masik gyagyas tarsasag! no comment....:evil:

Pok a szallason? Uff!!! En sem vagyok oda ertuk amiota beleharapott az oldalamba ejszaka egy... (na jo, en fekudtem ra almomban, a csoro csak ellenkezett...) Ugy feldagadt hogy fel evig erezni lehetett, kozvetlen utana meg akkora volt mintha 3 mellem lett volna. Szoval pok ugyben egyetertek maximalisan!!!



Bogi: vegre foto!!!!!! Gyonyoru a fiad! nagyon edesek vagytok egyutt! Drukk a szerzodeskoteshez! ;)


Judy: Persze hogy lehet hasznalni Neogranormont. :) Mi is azt hasznaljuk leginkabb. A pirosodasra mindenkeppen jo. (Ejszaka csak azt kenjuk.) A Naturland-nak van egy popsikenocse, a korhazban azt hasznaltak es azt adtak, az is jo.
Bepantent mi is hasznalunk de sajnos allergias lettem ra. (gyereknek semmi baja tole....)


Na en L......... szep napot mindenkinek!

sünciboglya
 
 


Mia
köszi az infót:)
kérdés: kaját honnan rendelsz?

Orsi
hová jársz fodrászhoz? mennyi idő alatt van meg a hajad?
nekem el kéne mennem már, de nem tudom hogy fér bele két evés közé...

még egy kérdés: GW-ből menniyt kell adni? nem egyértelmű a leírás hogy 5 ml vagy egy kávéskanál.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szilvi vazze!!!!!!!!!!
Itt fetrengek a nevetéstől,patakokban ömlik a könnyem.Most olvastam el a 2napja küldött emailt. :lol: :lol:

Na kisbabás csajok...

A Regi pucija kezd szebb lenni.Pedig este kapta az első liberot.Hát ...no comment..
Szóval van majd 100db(olyan 90db körül lehet) 4-9-ig pampersem.1csomi hasonló méretű liberó csere érdekelne.
Viszont jól elbaltáztam a liberó vásárlást.Vagy nem??Én 4-est vettem és jó nagy lett a Regire.De az egyel kisebb meg lehet már kicsi?Kb 8kilós a Regi.
Aki otthon van a liberóban,az léci világosítson fel,melyik ilyenkor a jó méret?
Vagyis ez tuti jó(nagy)meg nem folyik ki belőle semmi de szerintem nagyon nagy még neki.

ÁÁÁ szegénykém tök szarul alszik pár napja.Kijöhetne az alsó 2 fogacskája már!!Most már kajakra ki is dudorodott neki,éjszak óránként kel,nyüglődik dobálja magát ,sír ..stb.
Nem szeretek fájdalom csillapítani de lehet este bevetem a nurofent.A kence semmit nem ér :cry:
No még a camolómillát megpróbálom mert az maradt a Szabiról.Hátha a Reginek bevállik.

mimi12
 
 


Judy!
SZerintem a GW-ből napi 5milit kell adni,és azt több részletre elosztani :lol:
Én a Reginek 1mokkás kanálnyit adtam.
Tényleg lövésem sincs mennyit kell valójában adni,mert a magyar fordítás az nagyon gáz..Én nem tudok angolul de nekem is feltűnt,hogy tök más van angolul írva mint magyarul.
De szerintem az egyszerre 5miuli az iszonyat sok..mármint mennyiségre bele tömni egy pici babába.

És ami a tejcsit illeti.Szerintem ne parázz emiatt!!!Én tuti nem iratnék fel tápit.Tudod ha az ott van akkor az ember sokkal könnyebben hozzá nyúl.Szóval vesd el a gondolatot is,hogy felírasd!!
Inkább etesd annyit Blankát amennyit igényel.Én van,hogy még most is a Regit megszoptatom kb 2óránként mert szomjas.
No és nuku cumi nuku cumisüveg,mert ezek mind gondot okozhatnak...állítólag..
Mondjuk nekem sem a Fanninál sem a Szabinál nem okozott gondot,de bizti van akinél okoz. :wink:

mimi12
 
 


Magam alatt vagyok! :cry:
Marcipán állatkórházban, infúzión!
3 napja folyamatosan hány szegény! :(
Eddig evett, de ma már tök bágyadt volt így nem vártam tovább és bevittem!
Vért vettek tőle, nyomatják neki az infúziót,antibiotikumot, bent tartják megfigyelésre! 3 lehetséges dolog lehet.

- romolott kaját evett(átjár a szomszédba, azok meg carral etetik a kutyájukat :?
- mérgezés!
- vagy valamit megrágott , benyelt és bélezárósát okozott neki!

Este lesz meg a labor, akkor tudok érdeklődni telefonon, abból lehet következtetni a mérgezésre, romlott kajára, ha ezek kizárva akkor ultrahang, hátha látnak valamit benne!

Egy gyors számolás után kijött, hogy kb. 25 ezerben lesz! :shock:

Szegény úgy bújt, érzete, hogy ott fogom hagyni! :cry: :cry: :cry:
A másik tök ciki, de néztem ahogy vért vesznek tőle, be volt sűrűsödve a vére a kiszáradástól és tök rosszúl lettem!
Le kellett ülnöm, mert majdben elájultam, hozták nekem a cukrot, vizet! :oops:
Vendég
 


Judy!

Extreme hair az UNISEX-ben
http://www.unisexstudio.hu/htm/fodraszat.htm

Ha csak vágás akkor 1 óra alatt megcsinálja, a melír,festés, vágás az 2 óra volt múltkor.
Árban nagyon jó!
Ha szólsz előre hogy sietsz a babához haza, nagyon gyorsan dolgozik! :wink:

Mia! Én sajna passzolom a szerdai uszit, mert 17-re és 19-re is ben van írva vendég! Az utóbbi a barátnőm édesanyja, csak havonta 1x van Érden, nem mondanám le!


Szilvike! Sajnálom, hogy nem jött össze a mai nap, jobbulást Lilinek, ha egyszer bepótoljuk, akkor egy hétig folyamatosan együtt leszünk! :wink:
Vendég
 


Orsi,
Jobbulást Marcinak.

Dolli,
Én is csak ilyenkor alvás időben tudok leülni írni mert Zsombor délelőtt teljesen lefoglal. Hogy van Réka popsija?

Mia,
Nekünk volt sajnos Zsombornál szájpenész, állítólag a szoptatott babáknál minden másodiknál előfordul. Hát akkor mi hoztuk az átlagot mert Veronikánál nem volt. De nagyon makacs, hónapokig kentem valami boraxos folyadékkal mire elmúlt. Párod örül hogy végre megint mellette alszol?

Juti,
Én ide járok fodrászhoz a lakótelepre, ezt szerintem megjárod két etetés között. Látogatás miatt majd hívlak.

Mimi,
Mi is 4-es Libero-t használunk :D

Hajni,
Ide jöttök Sárához?

Én is kivagyok :( Hétvégén elkezdett fájni a jobb térdem. Ugyanolyan fájdalom mint amikor két éve levált a porc a bal térdemben és meg kellett műteni. Nem akarok megint egy műtétet és tornázni sem tudok fájós lábbal :(

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Orsi!
Szegény Marcipán:-(
De ugye nem büdös a kutya??Nincs olyan furcsa büdös szaga???Nem hányt vagy vosott vért véreset?
A Bella mikor mérget evett,akkor kajakra vért hányt.Mi első nap hívtuk a dokit...
Viszont!!!!Hívd fel a dokit és mond meg,hogy Ti is nemrég estetek át hasmenéses hányásos víruson.
Sajnos a kutya sok betegséget elkaphat tőlün és ritkán jut eszünkbe,hogy talán gyerekbetegsége van az ebnek.
Remélem hamar rendbe jön Marcipán.Bízom benne,nem bélelzáródása van.
Szegénykém :cry:
Romlott kaja...az 1nap alatt átmegy a kutyán szerintem.Nem hinném,hogy az lenne a ludas.

Andi!
Lábad :cry:
Libero.Azt hiszem elnéztem kicsit a méretet.No sebaj.Jó ez azért csak kicsit nagyocska:-)

Jájjjj a Regi maszatolja banánnal az ülőgarit :roll:
Na jó én adtam neki,de ha elveszem akkor égtelen üvöltésbe kezd.
ÁÁÁ enek már úgyis mindegy.

mimi12
 
 


Mimi: szerintem jó Libero-t vettél. Mi a 4-es( 7-14 kg) használjuk a tiéd a 3-as 5-8 kg-ig. :wink: Egyszer vettem én is Pampers mert akciós volt ( egyébként majdnem mindenhol a Pampers akciós mindig :evil: ) de Lili is lángolt tőle. Szóval éljen a Libero!!!!! :lol:

Orsi: szegény Marcipán.... :cry: Írj, hogy mi van vele.

Andi: Igen Sárához megyünk mi is. Szerintem már jövő héten mert ez a doki nem hajlandó tudomást venni arról, hogy Lili néha furcsán veszi a levegőt... :roll:

Címeres:
A lényeg: Egy nagyon helyes, fiatal srác a pultos. :lol: :wink:
Persze a bőr kanapés kávézó a dohányzó rész de ha megyünk mindannyian akik jelentkeztünk akkor lefoglalják nekünk. Van ablak szóval lehet szellőztetni. HA nem megyünk annyian vagy nem biztos, hogy mindenki jön akkor az étterem részbe tudunk beülni.
Karaoke most 3-án lesz utána még nem tudják. Mondjuk én azt hittem, hogy ez mindig van de sebaj.
Élő zenész is van ha megéri hívni. Szóval ha " csak" vodka-narancsozunk akkor nincs, de ha vacsorázunk is akkor hívják.
Nyáron lesz kiülős rész is, szegény srác szabadkozott, hogy csak műanyag ülőgarnitúrás... mondtam neki, hogy nem vagyunk fixik, szóval jó lesz az. :wink: :lol:
JA és ha 23-kor még nincs kedvünk lelépni szívesen maradnak hajnali 1-2-ig is akár.
:wink:

Gondolom 20 órától mennénk megint, nem?

Szóval még egyszer, hogy hányan megyünk mert le kell foglaljam a kávézót:
Április 17-szombat, 20 óra:

Hajni

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a tippeket lányok! Most kamillázom, szellőztetem, canesten és lámpázás, csodát tesz! :)

Orsi! Örök hálám a lámpicskuért, nagyon szépen javul Réka popsija! :D
Jajj, szegény Marcipán! :( Drukkolok Neki nagyon!
Annyira helyesek a gyerkőid! Imádom, hogy olyan kis közvetlenek! :D És hogy Bogi milyen kis ügyes mászóbajnok! 8) :D Olyan rendes tőletek, hogy elhoztátok a cuccost!
Pénteken olyan fél 10-10 körül Neked jó? Annyira nehéz még Réka evésén kiigazodni. Eddig volt a 9-es etetés, de most ez átcsúszott 10-re 2 napja, de azért ügyeskedek ám az időponttal, ha sikerül időpontot egyeztetnünk. :wink:

Mimi! Pont azért kérdeztem a szállást, mert tudom, hogy apartmanoztok, és ha találtok valami jót, akkor várom az elérhetőségüket! :wink: Én is jobb szeretem ezt a megoldást. :D
Mi Liberosok vagyunk, egyszer próbáltunk pamperst, de kiütötte Gézut. (ha kell valakinek akciós kupon asszem van olyanom a dm-be ) Szerintem alkati kérdés is, hogy mikor vált az ember nagyobb pelusra... Most megnéztem a libis mérettáblát, 8 kilora a 7-től pelus tökély! Mi már az utolsó kilonál mindig váltottunk, mert kicsi volt Gézura. Ja, és a pampers hívők egyik kifogása egyébként a libero ellen, hogy olyan idomtalan benne a gyerkőc. A P valóban jobban simul a popsira, de bánja kánya, ha a L-tól nem leszünk kiütésesek. :D Hú, remélem, nem voltam túl bonyi... :oops:

Andi! Te szegény! :( Mondanám, hogy pihentesd, nehogy gond legyen, de tudom, hogy Zsombi mellett nem egyszerű!
Nálunk még nem mindig megy az egy időpontban alvás, ha meg sikerül, akkor is sokszor inkább elhullok én is. Vagy ha nem, akkor próbálom utolérni magam... No ez sosem lesz meg! :lol:

Hajni! Du valóban mentünk játszózni! :D Neked sem ártana szemüveg asszem! :wink:
Annyira arik vagytok, annyit mondjátok, hogy jól nézek ki, hogy a végén még muszáj lesz tennem is érte valamit, hogy valóban úgy legyen. :D :oops:

Judy! Neogranormon mehet!
Nekem is van itthon tápszerem... Remélem, potya vásárlás volt! :wink:
Akkor nagyon szép súlya van Blankának! 8) :D

Mia! Kár, hogy tegnap nem voltatok sétálni, összefutottunk volna! :wink: Gézut úgyis nehezen tudom elrángatni a tótól, hogy játsszon is!

No már mehetek is ébresztőzni...

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Mimi
köszi, én is csak egy kis kanállal szoktam adni.
tej, oké, próbálok kitartani:)
nem cumisüvegeztem Gergővel sem, nem abból kapta a pótlást, így őt is sikerült 15 hónapig szoptatni, csak kellett pótolni is.

Orsi
Jajj, szegény kiskutyi :cry: remélem már jobban van!!!!!
és hol van ez a fodrász? ez nem derül ki a honlapról, köszi.

Andi
Jobbulást a térdednek!!

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Lilinek is egyszerre jön a két felső foga....
Lini már értem miért tépted a hajad. Tegnap óta semmi nem jó neki, ma egész nap az utcákat járom mert csak így nem hisztizik szegény.
Adtam én is camillás homeót, végül már nurophent is mert annyira zokogott szegény de a nyűgi nem múlik. Pedig már mindkettő áttörte az ínyt. :roll:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


köszi, már megtaláltam a fodrászat címét

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Dolli!
Ha haza jöttünk majd beszámolok milyen volt?Elvileg 1db szobánk lesz amihez van mellékhelyiség,és van nagyágy meg 1személyes ágy is.Hogy hogyan fogunk aludni azt még nem tudjuk? :lol:
Elvileg a tulajoknak is van 1év körüli gyerekük meg kisiskolás.

Hajni!!
Te igazán jól kijönnél azurammal :lol:
Banyek!!!Az meg álmában kergeti a tarantellákat meg madárpókokat.
De kajakra felül az ágyban és mutatja,hogy ott mászik egy ekkora(kb 10cm-eset mutat) pók.Én meg olyankor fetrengek a nevetéstől.
Már beígértem ,hogy 1x kap egy madárpókot ajándékba.No de akkor úgy látszik 2db ot kell beszereznem,mert Te is kapsz egyet :lol:
Hajni!Tök jól mutat Zsandi vonalzója nálad :lol:
Aki látja tuti gondolkodik,hogy ezt hogyan hoztátok össze?...
Bár persze lehetséges,hisz a húgom 14hónappal fiatalabb nálam :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Ma itthon maradtunk.Megint csak mostam.Nem tudom miért,de régen heti 1x elég volt,2 adagot.Most meg 5-6x megy a gép,van hogy 2 adag.Most kinéztem egy gépet,csak 7,5 milko.Remélem megkapom Húsvétra. :lol:
Kép
Már kérdeztem,hogy Ti hogy oldjátok meg a lakásban szabadon szaladgáló gyerek mellett a Wc-zést.Nálunk ma így történt:Bevonultam,ajtót nyitva hagytam.Dorci egyből megjelent.Hiába mondtam menjen ki.Nem baj,legalább szem előtt van.Akkor elkezdett pakolni,elővette a fülpucolót,hogy pucoljam ki neki.Ok.Utána állandóan becsukta az ajtót,de Ő kiakar menni,nyissam ki.Akkor csörgött a telefon.Ki mentem érte.Miután leraktam,képeket nézegettünk.Mikor már vörösre ültem a fenekem,csináltunk egy mini bulit.A buli maradhat,a többi változtatást igényel. :?

Orsi!Szegény Marcipán. :( Mitől lehet?Jobbulást Neki!

Hajni!Ki lett a dokitok?
Végül mi van a jogsival?Maradhat?
Megértem a férfiakat is,hogy mégiscsak Ők a fő pénzkeresők.Robi most 3 felé szakadt + az autó miatt is ideg.De azért lehetne a gyerekkel többet.Látom Dorcin,mennyire hiányolja az apját.Brrr,ágyban pókok! :x Szerintem én is haza rohantam volna.

Az jó,ha helyes a pultos fiú. :wink: 17én meg biztos egy szőrös pa-dödö néni lesz. :roll:
BRIGI
MIA
ORSI
HAJNI
BOGEN
Lini
Andi
ZsAndi
Kriszti


Bogen!Végre kép! :) Nagyon helyes fiad van!

Mimi!A Libero honlapon a 6-8 kg-s gyerekeknek a 3-ast ajánlják,a 8-10 kg-soknak meg a 4-est.Nem baj az,ha kicsit nagy,főleg,ha nem folyik ki semmi.
Ennyien használtok Liberót?Nekem is nagy kedvencem volt.
Aki nem gyűjti a vonalkódot,az odadná nekem?

Kép
tierno
 
 


Jaa,az Ökoporta írt,hogy a 2kg-s mosószóda 799 ft.

Kép
tierno
 
 


Brigi!
Akkor jó liberot vettem :lol:
Kb 7,5-8kiló lehet a Regi.Hát egymásra vannak a tépőzárak ragasztva de így tuti sok pisit elbír.Pl reggelre ég és föld volt a pelus a pampershez képest.
Én amúgy eddig olcsó pelust vettem.Csak ez a buznyák pampi,hogy akciós lett elkezdtük ez venni.Na most jól meg is szívtam.Itt van majd 100db pelus,és nem tudom mit fogok kezdeni vele???
És felettébb mérges is vagyok,mert ilyennek nem is szabadne megtörténni,hogy ennyire durva kiütés lesz egy babán.Bacca meg!!!
A nap folyamán látom,hogy a Regi alsója óráról órára egyre szebb,halványodik és kezd száradni is neki.És csak hogy érthető legyen milyen volt még este..Fürdés után bekentem neogranormonnal és annyira csípte neki,hogy patakokban folyt a könnye és le kellett mossam a popiját.Most megint bekentem neki és már nem csípi.
Durva mi??

Orsi!!!!
Mi van Marcipánnal????Írj már valamit mert tök ideg vagyok!!!!

mimi12
 
 


Mimi! Tök aranyos vagy! :cry:
Még nem tudok semmit, fél 7 után lehet telefonálnom, akkor a lesz meg a labor! :shock:
Már olyan ideg vagyok..... :( Nagyon lassan telik az idő!

Véres hányás nem volt, ebből gondolom, hogy nem patkányméreg, de annyi más cart megehetett! :cry:

Ha van valami írok, de már az én gyomrom is nagyon fáááj az idegtől!
Olyan röhejes, hogy az ember ennyire aggódik egy kutyáért! :shock:

Közben anyósom megint paráztat, hogy az a doki egy mészáros,mindenkitől csak rosszat hall róla, az Ő macskáját is az ölte meg! :shock: :shock: :shock:
Fruzsi meg beszólt: Anya most új kutyát kell vennünk????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá legyen már fél 7!!!! :cry:

valamire akartam válaszolni de hülye vagyok mindenhez :oops:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: