Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jobbulást kicsiknek, és nagyoknak!
Nálunk szerencsére Dóri éjszakai köhögése is csak néha jön elő!

Julcsi!
Üdv kösztünk! Dietetikust nem ismerünk!

Viki!
Jó hallani felőletek! Nem tennél fel képet a gyerköcökről? Már régen láttunk titeket is!

Katus!
Atinak jobbulást! Ancsival milyen kúrát csináltál?
Dóri sokat emlegeti Ancsit, és lelkesen hordja a láncát, már éjjel nappal.

Judit!
:twisted:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Mi is jobbulást kívánunk minden betegeskedőnek. Ránk is ránk férne, bár nálunk Zoli mostanra már kikeveredett az influenzából, de majdnem 1 hétig teljesen ledöntötte. Szerencsére Levi és én nem kaptuk el, de sajna Levivel enélkül is van épp elég gondunk. Továbbra is ezzel a rohadt hasmenéssel küzdünk...

Emőke, kérdezted, hogy honnan gondoljuk, hogy Crohn beteg. A doki nénik mondta, hogy simán esélyesek vagyunk rá, a konkrét vizsgálatok még csak most jönnek, egyedül annyi biztos, hogy nem a laktózzal van a gond, mert szegénynek a Lactase tabletta nem ért semmit. Ami egyszerűen pedig botrányos, hogy a gasztroenterológiára több mint 2 hónap múlva tudtak csak időpontot adni!!!! Közben pedig már ott tartunk, hogy már egy sima tyúkhúslevestől is 15 perc múlva kaki van... Tesztelnünk kellett a bolti tejből készült tejbegrízt: 10 perc volt, a Túró Rudi: 5 perc, sajtos melegszendvics 10 perc, palacsinta 15 perc, stb, stb, szóval ami elkeserítő, hogy egy ideje már nem csak a tejtermékekkel van probléma, hanem szinte minden kajával!!!! Egyszerűen nem tudok neki olyat adni, ami után 15-20 perc múlva össze ne kakilná magát, és ami szintén aggasztó, hogy Levi 2 hónapja már nem hízott semmit, csak fogy... Ami talán jó, egy ismerős segítségével sikerült soron kívüli időpontot kapnunk a Budai Gyermekkórház gasztroenterológiájára február 7.-ére, ezután remélem végre okosabbak leszünk...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Óóóó, Orsi, annyira sajnálom Levit! Remélem ez a vizsgálat majd mutat valamit. A 2 hónapról már én is hallottam. Egy ismerősöm kisfiának hasonlóan sürgősen kellett volna a vizsgálat, de várniuk kellett. Szörnyű! Jobbulást nektek!!!!
almi
 
 

 
 

Viki, nincsen sajnos korink :(

Orsi, kitartás!!!

Szandra, szavaztam!

Nálunk is takonykór van folyamatosan, dec-ben Marci 2 napot, jan-ban 1 napot töltött bölcsiben (mondjuk jan-ban el is utaztunk 2 hétre, na de akkor is... :evil: ). Szóval lassan 2 hónapja kisebb megszakításokkal mindkét gyerek taknyos/köhög. Rohadtul elegem van a télből és ebből a sok nyavalyából!
Ráadásul már másfél hónapja Marci fülese se működik rendesen, mert képtelenek olyan illesztéket csinálni, ami rendesen berakható a fülébe és nem sípol szinte folyamatosan. Ebből is elegem van.

Mást inkább nem írok...
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Hát kénytelen leszek venni... csak attól tartok, hogy addig szeretne csak korizni, míg fel nem teszem a lábára. :)

Orsi, drukkolok hogy kiderüljön végre!

Kata, nem csodálom, hogy kivagy. én ma bátor voltam és bevittem Esztert oviba. meglátjuk...

Adri, nem tudom próbáltátok-e, de az egyik barátnőm esküszik az izlandi zuzmóra. már egy alkalom után használ állítólag.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de mi is küzdünk evvel a nyavalyás kórral. Konkrétan senki nem mondja (orvos sem), mi ez csak egy hányós vírus vagy influenza, de most minden jött, s csakúgy mint Kata én is kivagyok már... Még jó, hogy nem teljes hónapot fizetek az oviban, mert az most jól bebuknám.. Bogi hányt, folyik az orra, köhög..Liza hasonló tünetekkel, erős lázzal, ráadásul nagyon nagyon fogzik...megy a hasa is, csak szopizik, nem nagyon akar elfogadni semmi mást... volt, hogy csak 1-2 órát aludtam éjszaka..
most már jobb a helyzet, már csak köhög, no meg a fogzás tünetei..
Ja és persze mi is betegeskedtünk... én is várom már a jobb időt, legalább sütne a nap...

Orsi! Szegény Levi! Remélem meglesz hamar az eredmény, mert akkor tudjátok legalább, hogy milyen diétát kell alkalmaznotok...

Adrienn! Örültem, hogy a cinin összefutottunk! Szerencse, hogy Dórit elkerülte ez a vírus...vigyázz is rá, hogy ne legyen beteg!

Bogi már jobban van, már csak köhög, de mi csak hétfőn mehetünk oviba, orvosi igazolás kell. Viki, vagy többiek.. más ovikba is kérnek orvosi igazolást? vagy az ovónő dönti el, hogy beveszi e a gyereket reggel? Nálunk a doki is mondta, hogy ne fertőződjön el.

Judit! Illetve akit még érdekel!
Most a betegség miatt nem tartok partit, de mivel nagy akciók vannak ( újra akcióba dobták ami az elmúlt hónapban heti akciós volt) és még plussz akciók is így ha valakit valami érdekel, szívesen megrendelem 2 hét múlva lesz meg a megrendeléstől, és csak akkor kell fizetni is, addigra biztosan jobban is leszünk, és személyesen is meg tudom mutatni és receptet is tudok adni!
www.tupperware.hu

Más: Ti szoktatok next ruhákat rendelni? Kitől honnan? vagy honnan szerzitek be, tudjátok mikor van vásár a Westendben?

Üdítőt mikor rendelünk megint? Lenne rá igény?

puszi,
Ancsa
mankalak
 
 


Viki,
Én kölcsön tudok adni korit. De nem 2élű, és cipős. Állítható méretű 25-28-ig. Most hétvégén használjuk, de egyébként szívesen odaadom, hogy kipróbáljátok.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mankalak Anikó,

Én néha szoktam Next ruhákat rendelni. Már nem tudom honnan vannak az elérhetőségek, szoktam kapni emailt, mikor rendelés van. Legutóbb 380 Ft-os árfolyamon számolta a fontot a csaj, Angliából hozza. A westendben meg a váci utcában szokott lenni leárazás, de nem tudom, hogy annak lehet-e előre tudni az időpontját és nagyon hamar elkapkodnak mindent. Egy-egy darabot azért ki lehet fogni, de jellemzően minden darabból csak 1-1 méret van.
Legközelebbi rendelésnél szólok.
Űdítő? Hát nem is tudom, ha lenne közös rendelés biztos kérnék 1-2-t, de szerintem azért álltunk le vele,mert elég drága úgy egyszerre kifizetni több dobozt. (nekünk legalábbis)
Vendég
 


sziasztok!
Anikó, a falusi oviban úgy van, hogy 2-3 napnál hosszabb hiányzásnál kell igazolás , illetve ha lázas lett napközben és érte kellett menni.
Amúgy a tegnapi szülőin egy pár szülő jelezte - joggal - hogy azért a láthatóan beteg gyereket nem kellene bevinni.

Nekünk azt mondta a dokinéni, hogy gyógyulás után még - ha megoldható - egy egész hetet erősödjön itthon mielőtt visszamegy. Meg a kisebb miatt is.

Leviéknek remélem valami hasznosat sikerül megtudni a vizsgálaaton, hogy a gyógyulás mielőbb megkezdődjön, szorítok
üdv, julcsi
julia23
 
 


Julcsi,

Magdi a doktornénitek?
Azért ha a teljes gyógyulás után még egy hetet otthon tartanánk a gyerkőcöket akkor nem nagyon látnák őket az oviban...legalábbis Zorkát nem. Én mondjuk nem szoktam bevinni taknyosan, akkor sem ha nincs láza és egyéb tünete, de betegség után ő még 1-2 hétig krahácsol és ha már nem szed gyógyszert és csak naponta párat köhög akkor be szoktam vinni.
Vendég
 


Huh, kicsit elmaradtam az ünnepeltek köszöntésével.
Már túl a 8 napon, de annál nagyobb szeretettel pusziljuk a már 3 éves nagy legényt, Marcit :-)

Kicsi Villőnek is sok puszit küldünk 1. születésnapjára :-)
Mintha ma lett volna, ugye Katus, Évi? :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Hűha, akkor mi is lemaradtunk Marci köszöntéséről :oops:

Marci Barátunk!

Kép


Villő Barátnénk!


Kép



Emőke!
Ne is modd! Szörnyű milyen gyorsan öregszenek ezek a gyerekek :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hűűha.

Marci!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!Erről mi is lecsúsztunk. :oops:

Villő,

El sem hiszem, hogy 1 éves vagy öreglány:)))NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk kicsi Villőnek:
Kép

és Marci nagyfiúnak is:
Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Villő drága, nagyon boldog első szülinapot!

Anikó, de jó! majd egyik nap megkörnyékezlek....

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Az öreglány köszöni a köszöntéseket :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Marcinak és Villőnek Boldog Szülinapot kívánunk! Bár még személyesen nem ismerem őket.., de emlékszem "Ancsára" vagyis Annamarira, hogy milyen kis megilletődött volt amikor a mamája mesélt Villő érkezéséről a cini előtt.

Julcsi, Judit! Köszi az infót! Hétfőn kezdjük az ovit, már alig köhögünk..

Judit! Köszi az infót! Igazából nekem is van egy forrásom (egy Üllői anyuka), aki a next-ért 385/Ft-ot szokott mostanság kérni, a többiért pedig 400FT/font-ot. Vecsésen is át tudom venni és akkor nincs plussz posta. De persze nem rendelek minden hónapban, sőt most nem is annyira tetszenek az új rucik.., bár lányos anyukaként el tudok csábulni...

Üdítőt rendelnék akkor én is, ha többen vagyunk..igen akkor éri meg.

Készültök a farsangra? Nekem még kell szereznem valami tündér vagy ballerina jelmezt... na megyek, mert belekezdek a főzésbe végre...

Szép hétvégét mindenkinek!
Manka
mankalak
 
 


Sziasztok!

Ismertek valami tuti fodrászt Vecsésen? (tesómnak kellene, mert olyan sűrű/sok a haja, hogy a fodrászok többsége nem tud vele mit kezdeni :? /
Ha jól emlékszem :roll: régebben Judit ajánlott egy lakóparkos csajszit, de sajna nem mentettm el az elérhetőségét :oops: Ja, meg kb. árfekvés is kellene...
Kösziiiiiiiiiiiiiiii!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Dórinak boldog névnapot kívánunk!

Évi, a Zrínyi u.-n van egy nagyon jó fodrász, Reni, én hozzá járok régóta, priviben elküldöm az elérhetőségét (a Hajasnál tanult a csaj, nekem a vágás legutóbb 4.100 volt).

Adri, van esetleg most Flavon lekvárod, vagy tervezed, hogy rendelsz mostanában?

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Dórikának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Emőke és Ábel :-)

Kép


Kép
birdie
 
 


Drága Dóri!

Itt is kívánunk Neked nagyon boldog névnapot!!!
Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi,

Én a Fő úton lévő fodrászt ajánlottam régebben, de ő sajnos külföldre ment. Felvett maga helyett egy csajt, Miki egyszer volt nála és nem volt vele megelégedve. A lakóparkos Kati olcsón dolgozik. Én a rövidre vágást nem mertem rábízni, de amúgy nem volt vele bajom sosem.
Vendég
 


Dórinak BOLDOG NÉVNAPOT!
Vendég
 


dÓRINAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK :d

Évi,
én legutóbb a Tescoban voltam, Krisztinél, nagyon jól sikerült szerintem a frizum :D
Előzőleg a Szépségszentélyben, Lujzánál, ő is ügyes volt, csak mindig azon lovagolt, hogy nem nehéz-e a két gyerekkel...

Manka,
én benne vagyok a rendelésben :D

El is kezdem a listát:

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Villő, Marci!
Boldog szülinapot kívánunk!

Dóri!
Boldog névnapot kívánunk!


Folytatom...

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Dórinak boldog névnapot!

Köszi, Anikó, egyelőre nem megyünk korizni, szinte mindenki beteg... :evil:

Évi, én Renit nem ajánlom... :roll:

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Dórinak Nagyon Boldog Névnapot kívánunk mi is!

Viki! Jobbulást nektek! Én inkább még ma sem vittem oviba Bogit, igaz 9-ig aludt, de a d.u-i alvás nem megy, nálatok szoktatok aludni ebéd után, vagy az oviban alszanak a gyerkőcök..???


Működik már a játszótér a lakóparkban? Kinyitották már? Olyan szupi idő volt ma, imádtam!!!


rendelés:
Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé

valaki kostólta már az erdei gyümilét? milyen volt?

köszönöm..
mankalak
 
 


Manka, a játszótérre be lehet lógni, már csak a "10 év alatti gyerekek a játszóteret csak szülői felügyelettel használhatják" tábla van kint. De a játékokat úgy elméretezték, hogy szerintem egy 10 év alatti egyedül egyébként se tud felmászni egyikre se.

Mi nem kérünk többet gyümölcslevet, ötből eddig három ihatatlan volt, nem volt velük szerencsénk. :(

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Az erdei gyümölcslé iható, de jónak nem mondanám. Inkább paradicsomlére emlékeztetett az íze, mint erdei gyümölcsre.

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Vendég
 


Délutáni alvás: Zorka nyár óta nem alszik délutánonként, de ha oviban van, akkor hulla fáradt már amikor hazajövünk. De egyszerűen akármit csinálok vele nem alszik. Mostanában berakok neki egy DVD-t és úgy általában elalszik a kanapén. Mondjuk ma éppen nem működött a trükk:)

Ma pedig azt mondta fél órával hazatértünk után, hogy ő most azonnal oviba akar menni és ott akar aludni a többiekkel... :shock:
Megkérdezte, hogy miért nem aludhat ott és nem nagyon értette.
Novemberben meg minden reggel dráma volt, hogy oviba kell menni.
Vendég
 



Sziasztok!

Köszi a fodrászos infókat, továbbítottam a hugomnak!

Gyümilé: nekem elsősorban az állagával van/volt bajom...nagyon sűrű, így ez nálam rontja az ízélményt.

Azt tudjátok, hogy ismét emelkedett 100 Ft-ot?

Na, ettől függetlenül kérünk még mi is, csak még ki kell találnom milyet...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Drága Villő és Marci!
Egy kissé megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk nektek nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kell esetleg még valakinek Flavon lekvár, mert holnap megyünk érte!

Minden betegeskedőnek jobbulást!
Sajna egy hét szünet után ma éjszaka már megint köhögött a Dóri, így nem sokat aludtunk! :twisted: :twisted: :twisted: A fura, hogy most sincs semmi más baja, csak éjszaka iszonyatosan köhög.
Már azon is gondolkodtam, hogy ezt az büdős éjszakai levegőt nem bírja, ami ilyenkor télen a mi utcánkban van??? Pedig már este ki se nyitom az ablakot!
Egyébként nálatok nincs ilyen gond? Én nem tudom, hogy itt a környéken ki mivel tüzel, de botrányos ami itt este ill. hideg esetén van. Szinte csípi időnként a szemem is, ha ki kell valamiért mennem. Tegnap este véletlenül kicsuktuk a függöny egyik sarkát, hát ne tudjátok milyen büdös lett reggelre.
Nagyon várjuk már a jó időt, hátha akkor javulna a helyzet.

Rendelni mi is szeretnénk gyümilét, holnapra én is kitalálom, hogy mit.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Szandra: 1 kajszi, 2 őszi, 1 meggy, 1 körte + 1 doboz

Adri!
Próbáltátok már az izlandi zuzmót száraz köhögésre, állítólag az nagyon jó.

szandrakiss
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Orsi, azt szeretném tőled kérdezni, hogy elégedettek voltatok-e a D.D Step cipővel, amit Levinek vettetek??? Ha jól emlékszem te írtad ősszel...

Boldog szülinapokat és névnapokat kívánok minden érintettnek!!!! Csúnyán lemaradtam a köszöntésekkel.... Nem vagyok itt túl aktív :roll:
almi
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Halihó!

Gyümilé:

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Szandra: 1 kajszi, 2 őszi, 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Évi:1 körte, 1 kajszi, 1 meggy, 1 szilva

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Csajok, szerintetek jövő hét péntekig megérkeznek a gyümilevek? Csak mert a Keresztanyám kérte, hogy rendeljek neki is 2 db-ot, és mivel akkor tudjuk csak eljuttatni neki, fontos lenne, hogy megkapjuk addigra... Vagy rendeljem meg én ma este, és akkor tutira ideér???? Kér még valaki valamit????? Vagy küldhetem este a rendelést???

Gyümilé:

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Szandra: 1 kajszi, 2 őszi, 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Évi:1 körte, 1 kajszi, 1 meggy, 1 szilva
Orsi: 2 körte, 2 szilva

Reni,
igen jól emlékszel, D.D.step cipőt vettünk ősszel Levinek, nálunk bevált, semmi gondunk vele :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 szilva, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Szandra: 1 kajszi, 2 őszi, 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Évi:1 körte, 1 kajszi, 1 meggy, 1 szilva
Orsi: 2 körte, 2 szilva

Orsi,
Adri is kér még, ha jól emlékszem.
Én boldog lennék, ha megrendelnéd :D Esetleg felhívhatod és megkérdezheted, hogy kihozza-e addig.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gyümilé:

Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 szilva, 1 doboz
Anikó: 2 meggy, 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Szandra: 1 kajszi, 2 őszi, 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Évi:1 körte, 1 kajszi, 1 meggy, 1 szilva
Orsi: 2 körte, 2 szilva
Adrienn: 1 szilva, 1 körte, 1 kajszi, 1 alma

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Megrendeltem az üdítőket, és Anikó megint volt olyan rendes, hogy bevállata, hogy hozzá vigyék ki, de elég sokat rendeltünk megint, majdnem 50.000 ft lett vége, ezért kérünk mindenkit, hogy minél hamarabb juttassa el a pénzt Anikónak, hogy mikor hozzák a cuccot, ki tudja majd fizetni!!!!! Az 5 literes üdítő 1.390 Ft, a sütőtök 1.590 Ft, a doboz 150 Ft.

Ez lett a végleges lista:
Katus: 1 meggy, 3 őszi, 1 szilva, + 1 doboz
Anikó: 2 meggy, + 1 doboz
Viki: 2 őszi, 1 kajszi, + 1 doboz
Manka: 1SZILVA, 2 őszi, 2 almalé, 1 Sütőtöklé
Judit: 1 meggy, 1 őszi, 1 kajszi
Szandra: 1 kajszi, 2 őszi, 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Évi:1 körte, 1 kajszi, 1 meggy, 1 szilva
Orsi: 2 körte, 1 szilva, + 1 doboz
Adrienn: 1 szilva, 1 körte, 1 kajszi, 1 alma


Összesen 35 db üdítő és 5 db doboz

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Lányok, tudnátok ajánlani itt Vecsésen vagy a közelben, vagy profi adótanácsadót?

köszi
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anikó, holnap megpróbálok beugrani a pénzzel, a gyümölcslevek (szerintem az üdítő cukros lötyi, kóla,fanta, szprájt) árával. Lehet, hogy pont ovibamenő időben megyek, akkor borítékban benyomom a postaládába. Oké?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Emőke, én sajnos nem :(

Nekem is segítségre lenne szükségem: pénteken és szombaton farsangi bulikba megyünk, de semmi ötletem nincsen, hogy minek öltözzünk be. Nincsen valamelyikőtöknek otthon elfekvőben 1.5 és 3 éves gyerekre, vagy rám való (bármilyen) jelmeze?
Előre is köszönöm...

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
a hétvégén uncsitesóméknál voltunk és ő tök jó jelmezben volt (velünk egy idős). Kalóznak öltözött. Felvett egy térdig érő gatyát (farmer), az egyik lábára húzott csak egy egyszínű zoknit ami a térdéig ért (párja zoknija) a másik lába volt a fa (így az maradt zokni nélkül mert akkor "fa" színe van). Felvett egy pólót amit kívülről övvel a derekánál átfogott. Festett magára szemceruzával borostát meg az egyik szemére olyan fekete izét mintha az a szeme le lenne takarva és kötött egy kendőt a fejére. Iszonyat jópofa volt és 0 forintos.

Gyerekekre csak hercegnős jelmezeim vannak ;), az gondolom nem érdekel :)

szandrakiss
 
 


Kata,

Az oroszlán-jelmez ajánlatom áll továbbra is:) Azon kívűl nekem is csak csajosak vannak.
Vendég
 


Kata!

Nekünk egy tehenes jelmezünk van:-) ha érdekel.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Kata, én egy piros ruhát, kosárkát (sört bele :-) ) tudok kölcsön adni Piroska jelmeznek, Peti pedig a már nagymamának öltözött farkasnak öltözhet, nagyon jó sminket lehet hozzá készíteni :-) Női hálóing, női hálósapka, nagy pocak :-)

Vagy szüretelő leánynak is öltözhetsz, a gyerekek és Peti lenne a szőlőfürt, ha lufikkal teleaggatod őket :-)

Gyerekeknek egy dinnye jelmez van :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: