Új privát üzeneted érkezett!

Úgy tűnik,hogy hétfőn végre megkötjük az adásvételi szerződést... mert eddig még csak előszerződésünk van...

Azt találtam ki, hogy elviszem a bulira az alaprajzot meg a látványtervet kinyomtatva és akkor láthatjátok majd, hogy milyen házunk lesz:)

Kép
bogen
 
 


Hajni!Akkor megint halasztjuk a találkát? :? Vagy hogy legyen?
Dorinának mikor tüszős mandula gyuszija volt,akkor alvásnál adott ki fura hangokat.Olyan hörgés féléket.Meg büdi volt a szája,de azon kívűl Nála sem volt semmi.Mi voltunk akkor is levegőzni,de nem társaságban.A játszón meg látom,hogy kiviszik a beteg gyereket.Az egyik is köhögött,mint a kutya,a másiknak folyt a cucc a szájába. :x

Kriszti!Megírhatod a nevét,köszi.Bár,nem hinném,hogy már kapunk. :? De alá is kellett írni,nem?Lehet alá hamisították :roll:
Vegyél üveges barackot.Szerintem az Univer a legjobb.Dorinának is voltak/vannak időszakok,mikor keveset eszik,pl ha jön a foga.De mindig azt a választ kapom,hogy nem is látszik rajta.Meg biztos zabagép.Pedig a legtöbb kaja a földön meg a fején landol. :)
Mivel nem járok fodrászhoz,tapasztalatom nincs.Iwiwen vett föl a Judit szépségszalon,nézd meg őket,hátha.Fönt van az árlistájuk is.Oda még én is el tudok jutni Marcizni. :wink:

Mimi!Hogy vagytok?Gyere sűrűbben!

Gabi!Ha olvasol:Lesz pénteken baba-mama!Jöttök?
Persze,jöhet más is.Azt mondta a védőnő,nem baj,ha valaki nem oda tartozik.Duna utcai rendelő.

Kép
tierno
 
 


kicsi lini írta:Hajni: most akartam írni, hogy pénteken találkozhatnánk, már csak kicsit folyik Lili nozija. Holnap nem is megyünk ringatóra, hogy nehogy elkapjunk valamit.
Én a helyedben vinném Lilit sétálni, de játszóra nem mennék, mert nem csak ő fertőzhet meg mást, hanem ő is összeszedhet valami plusz bacit. Mondjuk én elég bacifób vagyok. :oops: :lol:

Jaaaaaaaaj Lini! Bogika is köhög, akkor inkább rakjuk át jövőhétre????

Dollikához sem viszem Bogit, biztos ami biztos! :wink:


Hogy kell használni a mosószódát? nekem nem szedte ki a foltokat. Igaz fehérebb lett, de a foltok maradtak. :? Lehet keveset tettem bele?

Szerintem ha nagyon foltos, akkor áztasd be előző este!



Dollika! Mikor mehetek hozzád?????Hányra? Van már valami kialakult mikor van ébren, vagy hánykor szopizik Réka?

Szilvike! Nagyon kösziiiiiiii a szódát!
Megy már Lili bölcsibe?
Mikor jösz hozzám csajos? máááár nagyon hiányzol! :cry:
JÖSZ MA ÚSZNI???????????????

Andika elhoztuk a Tiéteket is!
Úúúúúúúúúúúúúúúúúgy felvillanyoztál a bicajozással!!!! Áááááááááááááááááááááá! :D
Mikor akarjátok megvenni?
Figyi, néztél már ülést???
Mienk is lassan eladó lesz! :wink:
Hamax slipynk van!

Hajni! Jobbulást Lilikének! Szegfényke, az bizti fáj is neki! :cry: Rosszabbúl is eszik?
Remélem tényleg vége lesz ennek a télnek és betegségeknek!

Mia! Hányra értetek haza tegnap???? :lol: Hogy vagy?????
Figyi! Nem akartok Péterrel pénteken délután úgy jönni, hogy megcsinálnám a kezelést ?????A csütörtöki helyett és akkor nem kell gyerekfelügyeletet fizetni :wink:

Kriszti! Én tudok jó fodrászt, de én nem tudok sajna elmenni Veled, mert ilyenkor én is lepasszolom Bogit!
Én ápr 16-án megyek legközelebb, gondolom az meg késő!
Vendég
 

 
 

Lányok!

Péntekre 20-23 fokot mondanak!

Dolli nem akartok kijönni a játszóra? És ott is talizhatnánk és akkor nem kell lakást puczba vágni! :wink:
Vendég
 


Orsi: Mi ez a kezelés amit Te csinálsz pontosan? És mennyibe kerül?

Kép
bogen
 
 


Na éjszaka megjött a láz is. :cry: Bár csak 37,7 de furcsa mód én tűz forrónak érzem a testét. :roll: Kap Nurophent a fájdalom csillapításra is szóval remélem nem lesz gáz. De legalább a kedélyével nincs gond. Még csak 8 óra de a szoba már romokban.... :lol: :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


sziasztok, csak egy gyors beroffenes oszt' indulunk Krisztivel a belvarosba....


Orsi: Oksi, akkor legyen Penteken a kezeles! Legalabb mindenki jot tud vihogni rajtam. :D Peter mar keszul a fozessel..... (jaj!) ;)


Most L, este visszaolasok ha sikerul :)

Puszka mindenkinek es szep napot kivanok!

sünciboglya
 
 


Én mosom az ablakokat, olyan szééééééééééééééép idő van! :lol:
Kint is lelocsoltam mindent, teraszt is mosom le! Minden olyan szutykos! :? Az az igazi gusztustalan fekete téli szutyok van mindenen! Szerintem ahogy a szomszédok tüzelnek a füst lecsapodik!

Miácska! OKÉ! :D
Akkor ma befejezem a konyha-étkező-nappalit, teraszt!
Holnap meg a szobákat.

Péternek üzenem ha virslit tud főzni, túl nagy baj nincs!!!! :lol:
Azt amúgy is imádjuk! :wink:

Bogi! Akkorát nevettem azon, hogy hozod a terveket! Társaságot ismerve berugunk mire ideérsz kettőig nem látunk! :oops:
De azért nyugodtan hozzad! :wink:
Cellullit kezelést csinálok(infraszauna, masszázs, testtekercs.)
Magyarúl agyonkínzom szegény Miát, mindenféle hő, mechanikus, kémiai behatásnak van kitéve! :lol: :lol: :lol:
Nagyon jóóóó vendég, mert a lila foltok ellenére még képes röhögni!
lehet csak kínjában röhög! :wink:

Most én is L
Vendég
 


Szasztok!

Olyan szép idő van!!!!!!!!!!!!! Kinn ebédeltünk Bubóval a szaletliba!

Judit, annyira helyesek a fiúúúk!!!!! Blanka meg.... tünemény! Jó kislány?

Kriszta, mosószóda: csak egy telefon, hogy itthon vagyok e és lehet jönni érte! :D

Hajni, jajj, szegény Lilibaba :cry: :cry: Jobbulást neki!!!!
Hogy haladsz a kerteddel? :wink: :lol: Én nagyon komótosan nyomom, alig van időm netezni :cry:

Lini, Lili ennyire megérzi a frontot?! :shock: Hűűűű
Nekem meg hidegfrontkor fáj a fejem :wink:

Orsiborsi, mikor érsz rá? Mikor menjek? De jöhettek Ti is, tudod! :wink:
Uszit még nem tudom.... Szódát szivesen!!!!!!!!! István holnap megint megy és vesz 50kg-t!!!! :lol: valami kollégának is kell :lol: Mondtam neki, most már jutalékot kérjen a boltból :lol:
Bogi hogy van? Köhög még?

Brigi, átadás/átétel? Hol legyen? :wink: (mosószóda)
Lehet valamelyik nap arrakanyarodok s akkor bedobom neked is meg Dollinak is....

VAGY......

Lányok, csinálhatunk egy játszóteres talit is és akkor leszállítom oda mindenkinek a szódát Na?


Megyek, a változatosság kedvéért varrok egy kicsit.... :wink:
sylph
 
 


Sziasztok!

Megsültem...

Orsi!Azon én is nevettem,hogy Bogi hozza a tervet.De ha ide ér 8-ra,akkor 8 óra 5kor még látunk is belőle valamit. :)
Nálunk is tök koszos a terasz,pedig 2 naponta felmosom.Most meg a homokszemek is megjelentek,a lakásban is. :?
A bicaj ülést csak a csomagtartóra lehet felfogatni?

Szilvi!Nem muszáj külön furikáznod,jó a játszótéren is,vagy el is sétálhatunk érte,csak 2 km-re laktok.

Akkor pénteken tali?????Már annyiszor kérdeztem. :(

Hétvégén elvileg rosszabbodik az idő,vasárnap szél lesz.
Basszus,nincs egy ember,aki áthúzná a kocsit Battáról Érdre. :x Talán holnap.

Hajni!Hogy van Lili?

Kép
tierno
 
 


Brigi!

Nem megy az autó????
Én átvontatom ha kell! Nagyon szeretek vontatni, nemrég Apát Budaörsig bevontattam!

Mi ma megyünk Battára, ha eljön velünk Robi úszni, akkor már ma estére ott lesz az autó! :lol:
Vendég
 


Jaaaaaaaaaj péntek! Mi azt beszéltük Dollikával, hogy pénteken 10-fél 11 körül a játszón talizunk! :D
Mi bizti ott leszünk, hívtam Andikát is, Ő is azt mondta,hogy igyekszik a takaritással és jön ahogy tud!

Miát ma megfűzöm! :wink:

Többiekről nincs infóm! :(
Vendég
 


Orsi!
Aranyos vagy! :oops:
Még mindig nem megy. :x Szerelőtől szerelőig kéne.5ig vannak nyitva.Holnap elvileg itthon lesz Papa,tud segíteni.Csak annyira idegesítő,hogy ha nekünk kell segítség,senki nem ugrik.Föl se veszik a telefont. :?
jaa,Robi szeret úszni,bizti menne veletek. :)

Kép
tierno
 
 


ÓÓÓÓÓÓ, 5-ig nem érnék oda! :(
De ha holnap nincs senki, akkor szóljatok és átaszaladunk érte! :wink:
Vendég
 


Köszi! :wink:
De jó lenne,ha jönnétek a játszóra!!!!!Ma rengetegen voltak!És a munkások megint csinálnak valamit. :?

Kép
tierno
 
 


na megérkezett a rendes láz is. :evil: 38,6! :( Ebből adódóan borzasztó nyűgőssek és elesettek vagyunk. Lili a láz miatt én meg azért mert kint tombol a nyár mi meg itt szenvedünk a sötét szobában.
De legalább míg Lili aludt rendbe tettem a teraszon a muskátlikat. Szegények magukhoz kell térjenek a tél után.

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni! :( Ez a mandulájától lehet?

Kép
tierno
 
 


sziasztok

mi is itt, csak csavargós napunk volt!

na, ha ennyien mentek pénteken a játszóra, lehet mi is kinézünk? de melyikre? a parkosra mármint ahol az a szép új park van???

Bogi, a tervek elhozásán én is jót vidultam :)

Bulival kapcsolatban én meg azon agyaltam, hogy hogy tudnék vezetés nélkül oda jutni, hogy tudjak alkoholizálni! Gáz, de már annyira rám férne egy kis zsibbadás...
Nincs valakinek taxis ismerőse? Vagy sofőrszolgálatos??? Az lenne a legjobb :D

Orsi, megírnád priviben a fodrászod elérhetőségét, a gyerekfelügyeletet meg még kitalálom! Igazából ha be lehet férni a
babakocsival a szalonba, akkor nincs gond, abban elvan manóm :wink:

Hajni, jobbulást Lilikének!!!

Na megyek elhullok, mert két épkézláb mondatot nem tudok leírni :) ezeket is kétszer írtam újra :):):)

Uszi miatt irigy vagyok, hülye mensi miatt nem tudtam menni :( Na de jövő héten!!!! Vigyázzatok, jövök!!! (Remélem lesz kivel)

Mangora

Kép
mangora
 
 


Péternek üzenem ha virslit tud főzni, túl nagy baj nincs!!!!
Azt amúgy is imádjuk!


Orsi. De csak "U" alakút tudok :)

Felhőcske

Kép
felhocske
 
 


Na, sziasztok...

Ezek szerint nincs értelme vinnem a terveket?! Csak gondoltam, hátha lesz még rajtam kívül olyan "szerencsétlen", aki autóval megy és ezért nem ihat:) Legalább az megnézhette volna....de majd viszem a muffinokat meg a virslis kiflicskéket és akkor az jól felszívja az alkoholt:)
Gondolom én azért 21-21.30 között oda kell, hogy érjek...talán addigra még nem lesz mindenki totál gázos:)
De értem én... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
bogen
 
 


Hali

Melyik játszóra mentek?
Brigi mikor kérdezted? :oops:

Milyen különbség van anyuka és anyuka között:
Voltunk ma a játszón. Odajön egy kisfiú, hogy megnézze Lili kertész cuccát, és közben jól beleköhögött Lili arcába. :? De hallatszott, hogy hurutos köhögése van. :evil: Persze az anyja még csak oda se jött. Lehet, hogy bunkó vagyok, de ott hagytam a játékot mi meg arrébb mentünk.

A másik játszón Lili játszott egy kisfiúval. Olyan aranyosak voltak!! A fiúnak szintén 10hós a húga, így tudta, hogy kell Lilivel játszani. A tesóját fogta az anyukája és mondta, hogy csak azért nem teszi le, mert folyik az orra. De nem beteg, csak jön a foga és olyankor mindig folyik az orra. Csak nem akarja, hogy máshoz így odamenjen. :D

Nem akarok senkit megbántani, de szerintem alap, hogy ha beteg a gyerekem nem engedem oda máshoz, főleg ha köhög. Lehet, hogy csak azért vagyok ilyen félénk, mert első gyerek. De akkor is nagyon pia voltam. :evil:

Orsi: sajnálom, hogy nem tudunk átmenni. Akartam mondani, hogy ha talizunk, akkor biztos találunk jobb témát, mint a hülyeségem! :wink:

Hajni: banyek!!! Sok sok puszi Lilinek

Szilvi: ha lesz egy kis időd, tudnál varrni egy gomb nélküli párna huzatot Lilinek?

Na hajnalban megint nehezen aludt vissza Lili, így már tudtam, hogy ma napközben megint nem lesz alvás. :? Mindössze 1 órát aludt, azt is teljesen odabújva hozzám. Egész délelőtt és délután játszottunk a játszón, remélem eléggé kifáradt a pókom ahhoz, hogy éjjel ne legyen gond az alvással. Csak azt nem tudom, hogy ha majd mindig ennyit „kell” játszóznunk mikor fogok házimunkázni???????? :shock: :lol: :lol: :lol:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Kriszti!Gyere!!!Igen,a parkos!

Bogen!Múltkor 21.20-kor már ment a dajdaj,21.30-kor jöttek a rókák. :lol:

Lini!Hogy aludt Lili?Na,igen a jóidő hátránya. :roll: Nekünk is kikéne költöznünk.Dorina állandóan ott lenne,na meg az én kis lelkemnek is jót tesz.Házimunka?Mondjuk éjjel? :)Én délután szoktam,a mosógép meg kimos,mire hazaérünk. :) Parkos játszón lesz a tali.Gyertek ti is!Múlthéten kérdeztem.Ez engem is idegesít.Mondjuk nekem is egy szem gyerekem van...Nem bírnak ki 1 hetet játszótér nélkül?A levegőzést meg lehet oldani máshol is.A játszótéren meg minden közös,egymás kezéből veszik ki a dolgokat.Azt meg tökre észre lehet venni,hogy kinek van tesója.Olyan figyelmesek tudnak lenni. :)

Hajni!Lement Lili láza?

Felhőcske! :lol: :roll: :shock: :o Én is szerettem a virslit.

Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Hűűű akkor mi kihagyjuk pnteken a játszót! :(
Három gyerek közül mindig van amelyik köhög vagy folyik az orra!
Én sosem voltam erre allergiás,mert tudom,hogy ha játszón, friss levegőn van a csimó, akkor hamarabb gyógyul! A dokinéni is azt mondta,hogy csak zárt helyen nem szabad összeengedni a gyerkőket!
Dollika! Elküdhetem ajcsidat Andival????
Ki tudja mikor tudunk így talizni....... :cry:
Vendég
 


Jó reggelt,

Tierno: Ezek szerint jó gyorsak vagytok csajok...sajnos nekem még sosem sikerült 1 óra alatt eljutnom a rókákig:)
Mindenesetre remélem azért vki legalább fog emlékezni másnap rám, hogy én is ott voltam a buliban:) :lol: :lol: :lol:


Ovi: Beszéltem az ovival és azt mondták, hogy nem gond, hogy nincs Érdi címem, ha van egy adásvételi szerződés, akkor ha egyáltalán van hely fel tudják venni Balázst...és majd amikor oda fog járni, na addigra kell, hogy meglegyen a cím...

Kép
bogen
 
 


Megtaláltam a többi zöldséges érdekes fotót, végre:)
Már a paprikák óta ezeket kerestem: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
bogen
 
 


Jó reggelt.
Na MOST nincs láza Lilinek. De hajnali kettőkor felsírt és lángolt a buksija. :( Remélem ma már nem megy fel megint. :roll:

Szilvi: Kiskertész vagyok. Már csak 90000 pont kell az Áfonyabáróhoz. Én is csak annyira megyek fel, hogy elültetem a kövi feladathoz a cuccot meg a sorban álló vevőknek ami kell. Állandóan 4-5-en állnak a kert aljában. :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam, de most visszaolvastam.

Tegnapi uszas naggggyon jo volt, annyira kifaradtam hogy este 10-kor mar aludtam is... Azt sem tudom mikor lett megetetve a gyerek ejjel. (De apa bizti renbetette mert reggelre ott volt a baba mellettem es vigyorgott ram mar 8-kor)






Kriszti:
Fodrasz: en Orsiet ajanlanam, naggggyon ugyes!!! Mindent meg tud oldani! :)

Barack es sutotok: Univer :) Mi is azt esszuk. Nincs benne hozzaadott cukor es tartosito sem.


Brigi: terasz: Nalunk is mocskos, igy nagy ivben elkerulom ;) (Mia taktika)

Bogi: telleg, siess a tervekkel a bulira mert 8 utan mar a fel tarsulat csunyan reszeg allapotban fog leledzeni ;)

Cipos fotok :D:D:D:D A jobb oldali nagyon brutal!

JATSZOTER?? Mikor? En nem olvastam rola ..... En is en is !!! :D
(Mehetunk mi is?) ;)



Hajni:
Muskatlik :) Biztos nagyon szepek lesznek hamarosan. Errol jutott eszembe, a hazunk tervein az ablakba szep viragokat rajzolt a tervezo. Jol mutat :D (De vajon nekem meddig maradnank elve????) :mrgreen:

sünciboglya
 
 


Lányok!

Tök jóóó, hogy ennyien jelentkeztetek a bulira, a nagy létszámra való tekintettel,kell keresnünk egy nagyobb helyet!
Kinőttük a szalont! :lol:

Segítsetek plíííííz hova tudnánk menni,ami nem füstös és éjfél, hajnal 1-ig nyitva van!
Vendég
 


Orsi: hat ez egy jo kerdes.....
Szerintem ilyen hely nem igazan van :(:(:(

Vagy: Kibovitjuk a bulit, a garzsra is :D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Mia! Azt lehetme, hogy megkérdezzük, hogy a Siestában le lehet-e foglalni, pár boxot ablak mellette és akkor ki tudnánk nyitni az ablakokat! :wink:
Oda Mimi is le tud jönni, mert szerintem úgy érezheti, hogy kisajátítom a társaságot :oops: és esetleg rosszúl esik Neki!
Nagyon szeretném ha el tudna jönni, Ő is a társaság magját alkotja, nélküle nem igazi buli a buli! Kéne beszélni a Sistával, szerintem az áraik is nagyon jók és akkor nekem sem kell készülnöm, pakolnom :oops: , hányást felmosnom! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszti

Őszibarack-Kecskeméti bébiétel Tesco tele van vele és szerintem is az almát nyugodtan keverheted banánnal ha azt az ízt már szereti Marci !!!!!

Lányok nem tud valaki eladó anyatejet ????????????????????
(koleganőm unkája 10 napos és nincs tejci a gyerekorvos meg tápszert akar neki adni !!! :twisted: :evil: )

Nem tudom kinél olvastam a déli fekvésű telket, hát nekünk is az van ami nagyon nem kedvez a muskátlinak se több virágnak valakinek van valami ötlete a meleget szerető és nem kiégő virág ötletére ????Reggeltől estig idesüt a nap !!!A ház másik oldalain túlélik a nyarat de a teraszon nem !!! :cry:

Orsi

Tali-nem biztos, mert vagy húsvétkor vagy azon a hétvégén megyünk haza Szegedre !!! :oops:

Tesó dolog nagyon nehéz, de te egy nagyon erős csajszi vagy és van egy gyönyörű családod !!!!!! :wink:

Mia

Te egy hős vagy a cellulitis kezeléssel kapcsolatban, ahogy Orsi leírta a kezelést !!! :wink:

Hajni

Jobbulást Lilinek !!!!!
Kölesgolyót eszik már Lili ???Ha igen azt adjál neki, mert az leszedi az apró tüszös hólyagokat a manduláról és hamarabb gyógyul !!!

Bogen

Jók a képek !!!!!!!! :wink:

Dolli

Hogy vagytok ????????
Tejci van ???? :wink:

Gyönyörű idő van, kiraktam az ágyneműket a teraszra kiszellőztetni, nagyon jó illata lesz úgy süt a napocska !!!! :wink:

Tegnap édesapa lecsélte a téli gumit az ő autójáról, hát Tomika feketébb volt a koromnál !!!!!De olyan édes volt, nagyon tetszett neki a ténykedés !!!!!!!

Kép
kditke
 
 


Szasztok!

Pupika megint itthon van :( fosik szegénykém :cry: ma már 5x kirakta az adagját, most alszik. Vettem smectát és normaflort, remélem helyre jön a kisdrágám!!!!

Holnap akkor játszó?! Hány körül lesztek? Elviszem a cuccost és megyünk is, mert nem akarom, hogy Lili átadja másnak is....

Hajni, annyira sjanálom szegény Lilibabát, jobbulást neki!!!!
Én is kiskertész vagyok... nemrég küzdöttem meg az 5000spenóttal :lol:

Lini, persze csinálok! Anyag van? Kell majd a párna mérete is...
Játszóra jöttök holnap? Maci azóta is lukaslábú? :wink: :cry:

Bogi, azért nem kell ám mindent elhinni a csajoknak.... :wink: nem is annyira alkoholisták!!!! vagy mégis????? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovival kapcsolatban, nem akarlak elkeseriteni, de ne nagyon bizakodj!!!! Nagyon gáz itt a helyzet, alig akarják felvenni a gyerkőket!!! Ha nincs csókosod, akkor elég kicsi az esély :cry: :cry: Az én fiamat úgy nem vették fel, hogy volt munkáltatóim és egy papír, hogy a kicsit felvették bölcsibe!!!!

Lányok, szavaztok a büdösdögeimre?! :wink:
http://www.allati.com/allateledel.php?a ... d=1&sz2=43
Yoda és Igor... egyenlőre még a lap alján vannak.... :wink:
sylph
 
 


Lili 10-től fél 1-ig aludt! :shock: :shock: Viszont nem lázas és tök jó kedvű. :lol: :lol:

Kditke: nagyon köszi a tippet. Imádja a kölesgolyót bár a bulátát jobban favorizálja. :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Orsi: Nagyon jo otlet!!!! :) Ha van ablak akkor levego is szurodik valamelyest befele es tudunk hanyni is kifele gond nelkul. :D:D:D:D
A "semleges terulet" is jo otlet mert igy mindenki eljohet (Mimi kerlek gyere el te is!!!!) es az is jo hogy nem kell takaritanod utanunk! :D
Az arak milyenek ott? (vagy bevadaszunk 1 uveg vodkat sutyiban magunkkal? ;)
"kerunk szepen 40 db narancslevet." :D:D:D:D:D

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, szerintem a narancsot is vigyuk magunkkal :D:D:D:D:D:D:D:D
(bocsi, ma allat vagyok.) ;)

sünciboglya
 
 


Edit: telek.......hmmm, azt sem tudom nekunk milyen fekvesu a telek.... :( Azt tudom hogy a nappalit fogja sutni szepen a napocska meg a hatso balkonra is jut belole es delutan pedig az utcai reszre....

Kene muskatli, de en zero vagyok kerteszkedesbol..... Csak szobanovenyeim vannak, azok kisebb-nagyobb sikerrel eletben vannak nalam mar evek ota. :D Ah mindegy, most ugy is csak a hazikora van piiiiiiiiiiiiiiiiiiiz, a kert szerintem jo sokaig romokban lesz.... :roll:


Cellulit kezeles: MEGERDEMLEK MINDEN FAJDALMAT!!!!!!!!!!!!!! Orsi annyira kedves-aranyos, mindent megtesz, a minimalis fajdalommal jar az egesz!!!! En meg nem tartom be igazan az en reszemet! Ezert irtam hogy megerdemlem a fajdalmat. SOT!!! Megerdemelnem hogy sokkal jobban fajjon. :twisted: :shock:

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Orsi!Ne már! :( Igaz,1 gyerekem van,de nem vagyok annyira parázós,betegen is kiviszem a gyereket a levegőre,tény,hogy ott jobban gyógyul.Azt is tudom,hogy a megfázás NEM fertőző,csak ha vírusos.Na,de mikor a gyereknek hurutos köhögése van és bele köhög a másik képébe,azt nem szeretem.
Gondolom Nálatok sima nátha vagy meghűlés.Gyertek,mert tuti,hogy akkor más sem jön. :(
Mondtam Dorcinak,hogy holnap talizunk veletek.Azt mondja,Bubu is. :) Gondolom Ő suliban lesz.
Szerintem nincs olyan hely.Már múltkor is mondtam,menjünk a Tescoba!Van ott kaja,pia! :wink:

Hajni!Áfonyabáró :) Micsoda nevek.

Kditke!Védőnővel nem lehetne beszélni a tej ügyben?

Mia!Holnap a parkos játszó,10 körül.Gyertek,gyertek!

Szilvi! :( :?

Bogen!Honnan szeded ezeket a képeket? :shock: :lol:

Olyan ideges lettem.Párom most mondja,hogy nem jó az alkatrész a kocsiba,amit vettünk. :evil: Nem tud valaki egy lúzert,aki megvenné ezt a tragacsot?

Kép
tierno
 
 


Lányok akkor mi legyen????
Megkérdezzem a Sziesztát?????

http://www.sziesztacafe.hu/

Vannak fent árak is!

Nekem bejött a hely csak a füst volt nagy....
2 boxot kéne lefoglalni az ablak mellett. :wink:

Bogika megy holnap nagyihoz én meg babanézőbe! :D
Nem valószínű, hogy utána még kimegyek gyerkő nélkül mászókázni! :lol:
Vendég
 


Ha jo lesz az ido (szel nelkul) akkor megyunk delelott a jatszora. (10 utan) :)

Orsi, kar hogy nem jossz, pedig en veled szerettem volna maszokazni. ;)

sünciboglya
 
 


szieszta: Nekem jo ami a tobbieknek jo :)

sünciboglya
 
 


Orsi: Lattad milyen fotot tett fel Peter magarol? (fentebb, ezen az oldalon) :):):):):):)

sünciboglya
 
 


Mia! Láttam felhőcskét, de szóhoz sem jutottam! :lol:

Kedves Hegy Yeti-Felhőcske-Akármi!

Nagyon szép a virslid, de inkább kihagyjuk, mert elég sajátos módon készíted!
Ettől függetlenül lehet még finom! :lol:
Akármi orrod alá, szalámi! :lol:

Mi főzni szoktuk vízben és fazékban!

Most L, ennél sose legyen carabb napom!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok

Ettől éltem:
Lili 6:30kor kelt egy hatalmasat kakkantott, és utána még 4szer, de az már elég folyékony volt. Nem akar enni csak tejet, nyügi, egyfolytában sír! Annyira félek, hogy egy fosos vírust köhögött rá a gyerek! Csak nehogy kiszáradjon vagy kórház legyen a vége! Úgy félek ettől a vírustól! Itatom, itatom, nehogy baj legyen.
Mit lehet tenni, hogy hamar kiheverjük ezt a hasmenéses izét? Van valami amit ilyenkor ajánlott neki adni?

Szilvi: anyag van, párna van, maci lyukas! :wink: :lol:

Orsi: én csak azt mondtam, ha fertőz a gyerek, akkor is mehet játszóra, csak anyuka figyeljen oda, hogy ne köhögjön másik gyerek arcába. Ezzel nem akartalak megbántani, se azt h miattunk ne menj játszóra!

Mi holnap tuti nem megyünk! Megyek, mert már nagyon sír Lili, apa nem bír vele.

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Orsi: szar napod van? :(:(:(
Tudok valamiben segiteni?
Barmit, barhogy, barmikor = Mia mottoja.
De komolyan!

(Leginkabb valami eros fizikai munkara gondolok hogy fogyjak is kozben.)

De az is segit ha szettepsz egy politikust :D:D:D Manapsag jo sok futkarozik szabadlabon a valasztasok miatt. ;)

Na en is L. Faradt vagyok mint egy oszi legy. :roll:

sünciboglya
 
 


Volt egy vendégem, szerencsére ez helyretett lelkileg! :)
zene, illat, fények, beszélgetés, és egy kis fizikai munka....

Mia! Képzeld jött a porszívós csávó! :shock: :shock: :shock:
Bakker nem is hívtak fel! :?
Ledőltem 15h felé mert én inkább döglött légy voltam! Annyira kivette az erőmet a borsóleves és mirelit gombóc kínkeserves elkészítése! :lol:
Ez vót az összes dolog, amit ma csináltam!
Fél 4-kor kipattan a szemem és felültem az ágyban és kinéztem az ablakon!
Ott állt a kapuban a porszívós gyilkos! :shock: Szoltam Bubunak hogy laposkúszásban közlekedjen az ágyamra! Ott rejtőzködtünk több mint fél órán keresztül, közben 2x telefonált a csóka, de nem volt annyi bőr a pucámban, hogy kimenjek és elküldjem! :oops:
Lányok aludtak amúgy is!
Ja és 16h-ra volt megbeszélve! Végül Apát riasztottam, hogy S.O.S. mentsen meg!
Felhívta a muksót majd az eltünt! :D Szerencsésen megmenelkültünk!
De mekkora baromság, hogy nem adnak elérhetőséget! :?

Ja észrevette Nagyi a rőzséket! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Húúúúúúú, szerencsére nem kaptam semmit! :D
Vendég
 


Sziasztok,

Nekem tetszik a Siesta így a weblap alapján...és főúton van, szóval legalább tutira odatalálok:) :roll: :roll: :roll:
De egyébként nekem teljesen mindegy, hogy hol lesz a buli, a lényeg, hogy megismerjek minnél többőtöket...szóval gyere Mimi Te is:) :wink:


A képeket még tök régen szedtem le a netről, s most végre megtaláltam a gépemen.
Mára az utolsó:

Kép

Kép
bogen
 
 


Voltunk ma Dolliéknál, Réka nagyon belevaló kiscsaj, a két fiú ott zörgött a szobában ő meg édesdeden aludt :D

Szilvi,
Köszi a szódát :) Jobbulást Lilinek is.

Mimi,
Merre vagy?

Lini,
Normaflore-t adhatsz Lilinek. Hányt is?

Hajni,
Nálunk is kezdődhet a spórolás mert júniustól már csak gyest kapok. Lili jobban van már?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Orsi: a porszivos gyilkos :D:D:D:D:D:D:D
En is ilyenkor apat szoktam csatasorba allitani, en sem mentem volna ki mert tuti amilyen eroszakos csak befurakodott volna hozzad. Es akkor ki tudja mi tortent volna....... meg a vegen felszedte volna a burkolatot is!!! Ezek mindenre kepesek !!!!! ;) :mrgreen:

Bogi: mami a tiaraval es a hajcsattal !!!! :D:D:D:D


Sporolas: Na lanyok, ez evben mi leszunk a legcsorobbak, az is tuti. (de legalabb lesz sajat kuckonk vegre....) Aztan majd 35 evig torlesztunk, hehehe. :mrgreen:
Szoval a garas foghoz vereset elkezdem serenyen gyakorolni........ hatha az egyharmad zsido ver gyozedelmeskedik bennem es megtanulok sporolni. (No erre az esely szazalekban kb 2,4%) ;)

joejt mindenkinek! Ha tudok - marmint lesz kocsim holnap - akkor en is megjelenek a parkban. :)

Puszka

sünciboglya
 
 


Elment a kedvem. :( Pedig úgy vártam a holnapi napot!Jó lett volna találkozni veletek,Réka babát is megcsodálni.
Andi/Kriszti!Ti nem néztek ki holnap?

Orsi!Most haragszol rám? :( Nem Rólad volt szó,hanem a nemtőrődöm szülőkről!Mi még soha nem kaptunk el Tőletek semmit!
Jó hely az a Siesta!A pasinak legalább lesz megint egy jó napja!! :wink: Csak ott nem lehet táncolni,meg karaokezni. :? És ha a belső részt foglalnánk le?Ott nem volt annyira füst.

Lini!Szegények. :( Jobbulást Lilinek!Hányt is?Láza is van?
Amikor Dorinának hányás+hasmenése volt,ezeket kapta:
Humana Elektrolyt,B6,szén tabletta,kúp,c vitamin,calcimusc,Normaflore
És sok-sok folyadék kell!

Andi!Zsombi is mindjárt 2 éves.Milyen picur volt Ő is,mikor előszőr találkoztunk.

Hajni!Lili hogy van?

Mimi!Jösz bulizni,ugye?

Bagzanak a macskák. :?

Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Bigike!!!!!! Dehogy haragszom!!!!!

Eredti terv az volt, hogy Bogi nagyinál mert köhög én meg Dollikánál csodállom Réka babát!
Aztán azt beszéltük Dollival, hogy mindenkinek jó legyen talizzunk játszón (ott nem fertőzhet a gyerek), csak miután olvastam a felelőtlen, dühitő, köhögős gyerekes anyukákról inkább marad az első verzió! :lol: :lol: :lol:

Tudod ebben para vagyok, hogy bunkónak néztek valami miatt! :oops: Egyébként nem is szoktunk játszóra járni, mert ott mindig sorban állás van, mindig veszekedés, az anyukák rosszalóan néznek(túlsok gyerekem van, túl nagy a Bubu mi a frnacnak hozzom a picik közé, túl csinos, túl slampos stb)
Meg amit írtatok: nem is lenne időm, én haladok az itthoni teendőimmel miközben játaszanak a csimók!
Brigi jövőhetet nemn ígérem de eljöhettek délelőtt és legalább lesz időnk csacsogni és csimók is elvannak a kertben!Csak legyen jóidő!!!
Vendég
 


Mia:
Csóróság ügyben azt hiszem mi is beállhatunk a sorba:)
Mi is hitelt veszünk fel, jövő héten azt is intéznem kell!!!
A ház 40%-a az önrészünk csak...szóval mi is 15 évig eladósodunk "mindjárt"...és még tesót is szeretnénk, tehát ha összejön, akkor az én fizum is megint kiesik min. 1 évre....
Nem egyszerű, de a saját családi ház nekem mindent megér:)

Kép
bogen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: