Új privát üzeneted érkezett!

A cumis Mikulás a kedvencem :D
Vendég
 


Kép
(Szandra, mi is köszönjük! :wink: )

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Viki, Anikó, Zéti, boldog névnapot!

Reni, hírek?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

Anikó, Viki, Zéti, mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Szandra munkájával én szerintem már csak januárban fogok dicsekedni (energia, idő hiányában), de nálunk is fantasztikus munkát végzett :P

Mindenkinek meghitt karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Emőke, Ábel és Luca

Kép

Kép


Kép
birdie
 
 



Boldog Karácsonyt!!!!!!

http://elfyourself.jibjab.com/view/P760tXRt2HuzBqIN4CVS




Boldog névnapot kicsiknek és nagyoknak!! :-)

Anita
putyu
 
 


Viki!
Nagyon boldog névnapot!
Kép

Zéti barátunk!
Neked is nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Szandra,
Mikor keltek a Csajok? Mit szóltak?
Képek?

Nálunk is áll a fa (bár még csak most :wink: ). Várom, hogy jöjjön a család. Tomi hív, ha Vecsésen vannak, aztán robogok ki, hisz én sem voltam itthon, csak az angyalkák, akik a fát díszítették, illetve hozták az ajándékokat. Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!

Boldog Névnapot minden Drága Ünnepeltnek!

Anikó!
Jól sikerült, nem volt egyszerű! Hajnal 2re lettem kész a díszítéssel. Reggel 8kor keltek csak. Ajándékok tetszettek de Tamikám hiányolta a babakocsit amit megsúgott az Angyalkáknak. Ilyen szavakkal adta elő magát:
Hát ez jó, de szerintem hasznosabb lett volna ha egy babakocsit kapok mert van egy csomó babám.
KÖSZI angyalka, hogy megsúgtad :wink: , legközelebb a megsúgott ajándékokat is ki kell faggatnom mert most meg nem érti drága Tamika, hogy mi lehetett a gond amiért nem azt kapta :) .
Egyébként nem is tudok kiemelni olyan ajit ami ne lenne a toppon.

Nálatok?

szandrakiss
 
 


Viki, Zéti, Anikó Évi!!!!

Sok-sok boldogságot nektek!

És persze kellemes ünnepeket!!

Mi csak saját, házi képpel tudunk "dicsekedni" Bocsi :oops: Bemutathatnátok már nekem is ezt a fotóst!!! :wink:

Kép
ágyöngyi
 
 


Évi!
Boldog névnapot!
Kép

Köszönöm a köszöntéseket, de én nyáron tartom :D
De Manka lehet hogy most :wink:

Szandra,
Lehet hogy az angyalkáknak is fülgyulladásuk van és a suttogást nem hallják :roll: :lol:
Maja IKEÁ-s rajztáblát kapott, nagy sikere van. Ákos meg szőnyeget a szobájába, és most is bent játszik, tologatja rajta az autóit :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Többiek? Hogy telt a Szenteste?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Kép


Viki!
BOLDOG NÉVNAPOT NEKED ÉS LÁZÁRNAK IS (utólag)!



Köszi a névnapi köszöntéseket :P ! Jó béna dolog, hogy ilyenkor van...

Zéti is köszöni, de neki februárban van :lol:

Nagyon-nagyon jók a képek!!! Szandra eszméletlen vagy!
Én akármikor próbálom fotózni az aprónépet mindig megállapítom, hogy ebből tuti nem élnék meg :roll: :wink:
Szenteste:
Mi úgy csináltuk, hogy míg du. aludtak feldíszítettük a fát és aláraktuk az ajikat. Bár Zéti kelt hamarabb sikerült addig fent tartanunk, míg Borót is felkeltettük :D
Zéti kapott: Thomas vasútpályát, Thomas könyvet, Thomas pizsit, Thomas falvédőt :oops: , Lego Duplo-t (ez nagyon bejön Borinak, rakosgatja, dobálja mind a 150 db-ot :lol: ).
Boró kapott: FP tanuló kukacot, 60 cm-s rongybabát, kisebb rongybabát, pónikat, Rosie vonatot (Zéti kérte Borónak a Jézuskától, persze szinte alig volt még nála, Zé birtokolja)

Képeket majd teszek, ha letöltöttem a fényképezőről, ez nálam pár hét ugye :oops:

Egymásnak nem vettünk ajit, mert tudjátok Apukám halála óta ezt kihagyom.

De most Apának kinyomtattam B. E. "Apához" című versét és Boró+Zéti kézlenyomatot csináltunk rá. Bekereteztetni már nem tudtam :oops: , ez marad ünnep utánra.

(No és magamnak rendeltem egy tuti robot+turmixgépet :P )

További szép ünnepet mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYT!

Zorka Hófehérke házat kapott, projektoros rajzkészletet, Hercegnős Puzzle-t , könyveket, gyöngyfűzőkészletet és kaptak egyforma Peppás felsőt. Tamara állatos kisvonatot, babát, formaberakót, könyveket. Zorkát nem lehetett tegnap ágyba dugni, mi már lefeküdtünk, ő még mindig játszott a Hófehérke házzal meg a projektorral.



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:25-kor.
almi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:25-kor.
almi
 
 


akkor sorban:

köszönöm a köszöntéseket! :) Lázárét nem most tartjuk, ha már legalább Neki van máskor is. de köszönjük, hogy gondoltatok Rá.

Évi, Neked nagyon boldog névnapot! (nekem a szülinapom is hasonlóan jó időpontban van) Zétinek akkor csak később...

Nagyon boldog karácsonyt Mindenkinek! ami még hátra van. mi most jöttünk Veszprémből, én vezettem, pályán 60 km/h-val lehetett menni... tegnap itthon voltunk négyesben. nagyon jól sikerült. majd február környékén én is hozok képeket. :)

nagyon jók a képek, ajándékok, fotós, stb...

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Évi, utólag nagyon boldog névnapot kívánunk!

Szépek a képek, a gyerekek és az ajándékok :-)

Egy gyönyörű 24-e után megkezdődött a karácsonyi "road show" nálunk. 25-én anyósomékhoz (80km) voltunk, 26-tól pedig anyukámnál vagyunk (csupán 280 km-re). Úgyhogy most pihenünk :-)

A hátam mögött a következő "telefonálás" zajlik:
"Felhívom Szandját=Szandrát. Szia Szandja, ok, ha végeztél gyere hozzánk. Jó, jó siess. Csók szeret szia" :P

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


így jár aki írás közben variál, javítok: 25-én anyósoméknál voltunk :-)

Kép


Kép
birdie
 
 



Sziasztok! Teljes döbbenet: hiába a bogyó, most elmarad a várt lehetőség :-( Totál nem értem. Már az elmúlt 4 hónapban mindig volt, most semmi. Álmomban nem gondoltam volna, hogy így lesz. Már megint 1 hónap várakozás :-( Gondoltam kiírom magamból, így könnyebb... talán :?
almi
 
 


Reni, sajnálom, kitartás!!! új év......!

Csajok, nem szeretne valaki zetpolt rendelni, postaköltség spórolás céljából kérdezem..én 2 párat rendelnék...

Anita
putyu
 
 



Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Karácsony tömören:
3 nap 3 helyszín, rohanás, hazafelé a 4-esen szakadó hó, 40-50 km/h-ás sebesség, szerencsére csak ennyivel mentünk bele egy kátyúba is a 2×2 sávos részen miközben sávot váltottunk. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Gumi, diísztárcsa, felni, kerékagy kuka, de élünk! :P :P :P :P
Dóri ajánydékai tőlünk: bölcső, egy "Anna, Peti" könyv, színes ceruzák, fogkefetartó, hajgumi, csatt, gyümölcsös memória kártya.
Persze a rokonságtól és barátoktól is kapott sok szép dolgot!

Hétfő óta Zoli dolgozik, mi pedig a rokonokkal, ismerősökkel találkozgatunk. Így persze továbbra is zajlik az élet.

Karácsony képekben:
Kép

Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!

Reni!
Sajnálom, és küldünk sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát.

Dóri továbbra is nagyon köhög, kicsit folyik az orra, de szerencsére még hőemelkedéde sincs! Nincs valakinek valami jó ötlete, hogy mit csináljak vele! Gyógyszertári köhögös cuccok kilőve, sószoba, sóoldat rendszeren használva. Vagy törödjek bele és egyszer lesz még nyár!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szép és aranyos mindenki :)

Mi még csak a roadshow felénél járunk, 24-én délelőtt jött a jézuska hozzánk (mászócső, bosch fúrógép és szerszámos láda, svájci bicska, könyvek), aztán rohantunk Győrbe, onnan 26-án este vissza. A héten Apánk látástól vakulásig dolgozik, én holnap lemegyek Anyámékhoz, az Uram majd csüt. este jön talán utánunk, és ott is szilveszterezünk. Na, azt már nagyon várom!!!! :wink: De egyébként Péter munkája miatt semmi karácsonyi hangulatom nem volt/nincsen :(. (Öröm az ürömben, hogy az új céges autóját 23-án megkapta, így az is "karácsonyi ajándék" volt - bár ezt inkább becserélném egy bringára és egy másik cégre, ahol nem kell ennyit melózni...)
Néhány fotó:
Kép Kép Kép Kép

Reni, clostilbegyt-et szedsz???

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:26-kor.
almi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:27-kor.
almi
 
 


Anita, én ettől a lánytól szoktam venni. Ha esetleg van kedved megnézheted: http://picasaweb.google.com/fhajne A Pöttyös utcánál vettem át.
almi
 
 


Reni,

Semmiről sem vagy lekésve, simán lehet akár három gyereked is. Egy már összejött, akkor össze fog jönni újra.
Valahol olvastam, hogy nem minden hónapban-évszakban tudsz teherbe esni. Van, aki hiába próbálkozik pl télen, nem jön össze, nyáron meg elsőre. Vagy fordítva. Nem véletlen, hogy sok testvérpár ünnepli szinte egyszerre a szülinapját. Nekem ilyen szempontból a kora tavasz a nyerő:) Mi is hiába próbálkoztunk télen Tamarával, olyan dolgokat produkált a ciklusom, hogy ihaj.
Atti is koratavasszal fogant, ha jól számolom, lehet, hogy most is ez lesz a nyerő időszak. Az meg mindjárt itt van!!!

Mászóalagút: Zorka nem császáros mégis vagy fél évembe telt, mire át tudtam zavarni az alagúton:) Pedig jártunk Bukfencre, minden héten látta, hogy a többiek mászkálnak benne, ő meg bele nem ment volna a világért sem.

BÚÉK Mindenkinek!
Vendég
 


Boldog Új Évet kívánunk Mindenkinek !

Kép

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Reni, köszi! Judit teoriája nálam is helytáll :) Mindkettő áprilisi. Az enyémek nem féltek az alagútban... :roll:

Búék Mindenkinek!!!! :D :D :D

Anita
putyu
 
 



Nagyon Boldog Új Évet kívánunk!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!
Mi is nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép

Nálunk is elég mozgalmasan teltek az ünnepek, de erről már Adri beszámolt :wink:

Aztán tegnap este pedig Éviékkel és Adriékkal búcsúztattuk az óévet, jól sikerült szerintem, ettünk-ittunk és végén közösen a gyerekekkel koccintottunk. Majd rakunk fel képeket is!

Reni,
Levi is császáros volt, de ő imádja az alagútat :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Boldog Új Évet mindenkinek!

Orsi, nekem csak a felmérés eredményét mondták. Gondolom, hogy ez nem áll meg minden esetben. Olyan babákat néztek, akik éppen akkor próbálták először. A többi nem számít :-) :-)

Judit, ez biztató :-) Tavasszal, ha nem alakult volna másképp, akkor december elején érkezett volna. De majd most :wink:
almi
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk mi is Mindenkinek!

Kép

Ákos, Maja, Tomi, anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nagyon boldog új évet kívánunk mi is mindenkinek!

Mi Tordason koccintottunk egy barátunknál. Úgy felpörögtek a gyerekek, hogy Luca fél 11-kor aludt el :-)

Utólag, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Taminak boldog névnapot és minden Tamarának, aki dec 29-én ünnepel :-) Szandra sikerült "jóvátenni" az angyalka tévedését? :-)

Adri, bejött a kalcium Dórinak?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Sziasztok!

Tamaráknak mi is kívánunk így utólag nagyon boldog névnapot!

Kép

Drága Ábel!
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked is!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Boldogságos Tamara és Ábel napokat!!! :-)

Anita
putyu
 
 


Ábelnek BOLDOG NÉVNAPOT!

Szandra,

Tamiét nem raktátok át májusra idén sem?:) Vagy most már nem is fogjátok?:) Ha nem, akkor Taminak is BOLDOG NÉVNAPOT:)
Mi májusban Tamarázunk.
Vendég
 


Drága Ábel és Tami!
Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Alakulunk, de még mindig nem az igazi, igaz már csak ritkán, de néha még kell fújni az orrát, és időnként még elég hurutosan köhög, de van hogy egy napig nincs semmi gond.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik valamelyik nap, mikor azt meséltem, hogy mi eddig még szerencsére nem kaptunk el semmi nyavalyát, elkiabáltam a dolgot, mert ma hajnali 1-kor Levi elkezdett sírdogálni, éreztem, hogy tök meleg a kis teste, 39 fokos láza volt :( Aztán még reggel is 38,8 volt. Most még alszik, de úgy érzem megint lázasodik, mert az előbb benéztem hozzá és megint melegnek éreztem... Tegnap a Tescoban összeszedett egy kis vírust...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

A barátnőmnek van 4 db jegye a vasárnapi Thomas és barátai előadásra, mert véletlenül Ő is és a férje is megvette...

Érdekel estleg valakit????????????????

"Thomas és barátai: A cirkusz a városba jön
Papp László Budapest Sportaréna
Budapest - 2011. Január 09. Vasárnap, 17:00

4 szektor-ban 3200 Ft.-os helyre eladó 4 db. jegy, összesen 10.000. Ft-ért"

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi, boldog szülinapot!

Anita
putyu
 
 


Évi,

mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Anita, Orsi!
Aranyosak vagytok, köszönöm! De az én koromban már nem nagyon ünnepli az ember :wink:


Úgy döntöttem kivonom magam egy időre a forgalomból itt a neten, s amennyire megoldható a valós "társadalmi" életben is. Mostanában kezdenek rajtam túlnőni bizonyos negatív dolgok, s sajnos ez negatívan hat az emberi kapcsolataimra is. A legnagyobb gondom az, hogy már a gyerekeim és a Zuram is elszenvedői eme szörnyű énemnek :oops: :( . Szóval most próbálok túllépni jelenlegi magamon. Amint sikerül újra jövök!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Utólag, de annál nagyobb szeretettel:

Taminak és Ábelnek boldog névnapot kívánok!

Évinek depimentes, vidám szülinapot!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!Sziasztok!

Nagyon ciki, de én még Boldog Karácsonyt sem kívántam..így marad a BUÉK!!!!!!! no és persze mindnkinek a névnapi és Szülinapi jókívánságaimat küldöm ezerrel!!! :)
Sajnos mi még kötőhártyagyulladásokkal is küszködtünk.., múlik már a köhögésem is..csak a fáradtság ne lenne..mostanában óránként fent vagyok éjszaka, mert Liza felsír...jönnek az első fogai..megint ovi..jövet-menet..
Nagyon szépek a képek! Anikó ! Nagyon ügyes vagy, jók a képek, öröm nézni őket.. írigylem a fa körüli rendet, a minden szépséget, látom mennyit készültél vele..gratula hozzá, a lila díszek szuperek, én is ilyet szeretnék már tavaly óta..-de maradt a hagyományos arany-piros, sajna idén időhiány miatt lehoztuk a műfenyőt a padlásról..- de legalább nem kell bajlódni a kiültetéssel..
Judit! A ti fenyőtök tetszik a legjobban, szép, nagy!

Reni! Biztos sablonos, de kitartást, erőt kívánok neked! Egy új év, új lehetőségeket kínál! Ne keseredj el!!!!!!! :lol:

Bogi végül nem rajzolósat kapott, hanem mini babákat tőlünk.. Lizi meg csak egy rágókát, -de egy műanyag palackkal többet játszik.. ill. a rúgós hintát közösen a tesómékkal, anyuékkal,, :)

Anikó! Ráér még a táska, vagy talizzunk vmikor?

Lányok még valami! Ha lenne kedvetek egy tupperpartihoz, most szombaton Január 8.-án szombatra szervezek egy interaktív tupperware partyt, melyre szeretettel meghívlak. Fix időpontot még nem tudok írni / Egyenlőre a szombat du. 15:30-16:00 a kezdés! / , mert alakulóban van, de ha szívesen részt vennél kérlek jelezd felém. Úgy gondoltam valamikor a kora délutáni órákban. Nem vagyok híve a hosszú termékbemutatóknak, a beszélőkém sem a legjobb, így összességében egy 45 percet rabolnám az idődet, időtöket. Nem kell hoznod semmit, - lesz harapnivaló, lesz játék és mindenki számíthat egy apró ajándék ra. Ha mégsem tudsz jönni, szívesen látom valamelyik családtagodat, barátnődet is akár, vagy hozd magaddal, hogy ne gyere egyedül! A vásárlás nem kötelező! A fizeté is ráér, ha megjött a termék..
A jelenlegi akciós termékeket megtalálod a http://www.tupperware.hu oldalon. Ha bármiben segíthetek keressetek bátran!
ui.. ha gondoljátok hozhattok gyerkőcöt is!!!!

puszi nektek,
Anikó
mankalak
 
 


Évi,

BOLDOG SZÜLINAPOT! Dont worry, be happy!

Mankalak Anikó,

Én meg el voltam keseredve, mert nem kaptam olyan nagy fát, amilyet szerettem volna. Ez olyan 180 centi volt, a következő méret már 3 méter volt, a kettő között sehol semmi:(
Jövőre addig megyek, amíg nem találok egy 2,30asat:)
Tupperparty érdekelne, de most szombaton nem jó sajnos.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: