Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Most hívott az üdítős fickó, hogy negyed óra múlva itt van. Még jó hogy nem itt a kapuban hívott fel :evil: :roll:
Úgyhogy aki tud (remélem mindenki) ma jöjjön érte.

Köszi,
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


A piacon van konténeres fenyő.

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Aki még nem jött, annak üzenem, hogy holnap délelőtt itthon vagyok.
A padlófűtésen holnap estére megmakkan:-.(

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

29. perctől szerepel Boglárkám az énekkarban :-)
http://williams.hu/videogallery.php?video_id=49
Hát tavaly ilyenkor nem gondoltam volna, hogy odaáll :-)

Anita
putyu
 
 



Anita,
Sajnos nekem a télapónál, a 18. percnél lefagy :(

Viszont sikerült jól felpackázni az agyam! :evil:
Nem tudom néztétek, hallgattátok-e az elejét, de kedvenc polgármester uram szájából az hangzik el, hogy sikeresen átadták a lakóparkban a játszóteret. KINEK?????!!!!! :evil: :evil: :evil:
A belvíznek esetleg! :evil:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita, Bogi szuper jó, gratula neki :)

Anikó, igen, a héten lecserélték a "belépni tilos" táblát egy "a játszóteret 10 év alatti gyerekek csak szülői felügyelettel használhatják" táblára, de a kapu zárva van - ez mondjuk sokakat nem szokott zavarni, úgyis bemennek...
Ja és Anikó, a leveinket Emőke hozza el, mert mi vidéken vagyunk - köszi Emőke!!!

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Nem mondod, hogy még mindig nem lehet bemenni a játszótérre? Mármint hivatalosan. Ez azért bicskanyitogató.
De legalább fekvőrendőrünk már van:)
Vendég
 



több mint egy óra késéssel, de:

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK TAMARÁNAK!

Viki és

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Tamarának természetesen mi is boldog szülinapot kívánunk :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Majának nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!

Kép
Vendég
 


Tamarának mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Judit,
Köszi :D

Katus,
Elfelejtettem írni, hogy köszi a kendős segítséget :D Juditnak mint kiderült van ilyenje, úgyhogy élőben is megtudta mutatni. Ma találkozom Bogi barátnőmmel, továbbítom Neki a segítségeteket. :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Tamarának és Majának mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Nem tudom miért gondoltam, hogy Majának 13-án van...bocs.

Majának is boldog szülinapot kívánunk :D


off: kinek van 13-án???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Nem Ildi Rékájának?
Vendég
 


Ja és köszi a köszöntéseket:) Torta holnap lesz, majd hozok képet:)
Vendég
 



Dórival már egy hete küdünk a náthával, és az iszonyatos köhögéssel. Néha egy kis időre úgy tűnik jobban vagyunk, majd újra romlik az állapotunk. És most már Zoli is csatlakozott hozzánk, de neki még a mandulája is begyulladt. Nem tudom mikorra fogunk ebből kilábalni, de már napok óta ki se tesszük a lábunkat, és Dóri ezt is nagyon nehezen viseli.

Kicsi Tamara!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is neked!

Kép


Egy kis jó hír a végére:
Unokatesóméknál, Mesiéknél (régebben írt néha a topikba) csütörtökön megszülettek az ikrek.
Tervezett császár volt, 36 hetesen, mert Mesi kezdett toxémiás tüneteket mutatni.
A picik, és Mesi is jól vannak,
Blanka: 52cm és 2400g
Bence: 51cm és 2270g, ő bújt ki először
Mivel ilyen szép méretekkel születtek gond nélkül, hamarosan jöhetnek haza. :P :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gratulálunk Mesiéknek! Mekkorák lettek volna, ha még 3 hetet bent maradnak???Sok boldogságot a családnak!
Vendég
 


Anita!
Ügyesek voltak Bogiék, hihetetlen, hogy már ő is ilyen nagy és ügyes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Először is:
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK MAJA BARÁTNŐNKNEK ÉS KICSI TAMARÁNAK IS!!! :D

Kép

Lányok,
hétfőn vagy kedden készülök leadni rendelést még karácsony előttre az Avonból, kér esetleg valaki valamit:

http://www.avon.hu/PRSuite/eBrochure.pa ... rNr=201017

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Majának nagyon boldog születésnapot kívánunk!

várjuk a szülinapos képeket...

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Szandra, Anikó!

Mikor lesz az oviban a karácsonyi buli? Magdi azt javasolta, hogy ne vigyem már Zorkát januárig, mert állítólag minden gyerek beteg az összes vecsési oviban. A bulira viszont bevinném. Ha már a Mikulásról lemaradt:(

Hoztam szülinapos képeket.
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Judit!

Nagyon cuki a kicsilányod :D

Anikó,
képek???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Luca!

Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!!


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, a kis ünnepelt köszöni a köszöntést :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Boldogságos Luca napot! :-)

Anita
putyu
 
 



Lucának mi is BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT kívánunk:)

Fenyő:
Az Üllői út végén annál a kis benzinkútnál, ahol gyönyörű muskátlit szoktak árulni van ezüst és normand fenyő, FÖLDLABDÁS! 3500-9500 forint között van darabja. a 9500-as az 2 méter magas.
Mi szerintem ott fogunk venni csak az a nagy kérdés mibe rakjuk bele,nincs semmi dézsám, vagy ilyesmi.
Vendég
 


Sziasztok!

Judit,
mi már tavaly is ott vettünk egy földlabdás, kb 180 cm-es fenyőt, 3000 Ft-ért :

Kép

Azt a zöld műanyag dézsát, amiben áll, azt pedig a Tescoban vettük 800 Ft-ért, idén is láttam még :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hű, először a képet láttam meg, és hirtelen betojtam, hogy már karácsony van, csak átaludtam a megelőző 2 hetet :D Pedig pont fordítva, nem aludtam egyben 4 órát már hónapok óta :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Orsi,

Hú köszi, megnézem a dézsát a tecsoban és ha van, akkor megvesszük a fát. Bár mi ennél nagyobb fát szoktunk venni, általában a legnagyobbat, ami van:) 2 méter körüli is stabilan állna ebben a dézsában?
És kiültettétek a kertbe? Kibírta a 2 hét szobanövénykedést?:)Én kicsit tartok tőle, hogy a padlófűtést nem fogja bírni.
Vendég
 


Judit,

Szerintem azon a kb 20 cm magasságkülönbségen már nem múlik, inkább a földlabda mérete számít. Egyébként a Tescoban a műanyagos soron kell keresni ezt a dézsaszerűséget (olyan puha műanyagból van, hogy szinte félbe lehet hajtani, de ez nálunk csak azért volt jó, mert felvette a földlabda alakját), ahol pl vödrök, szennyestartók is vannak.
Ha csak kb 2 hetet lesz bent a fa a lakásban, akkor szerintem nem lesz gond utána vele, de mi tavaly elszúrtuk, mert majdnem 1 hónapig volt bent a melegben, aztán ugyan kiültettük, de addigra már késő volt, mert kb 2 hónap elteltével ki is száradt :(
Pedig nálunk nem is a padlófűtéses földön volt, mert Levi állandóan "érdeklődőtt" a fa iránt, hanem egy kb 50 cm magas asztalkán, és locsolgattam is rendesen, de a hozzáértők azt mondták, hogy a gond a hőkülönbségekkel volt, mert ugye behoztuk a hidegből a melegbe, majd túl sokára vittük ki újra, és ezt nem bírják túl jól. Állítólag úgy a legjobb, ha valaki meg tudja oldani, hogy a kintről először a fűtés nélküli helységbe kell behozni 1-2 nappal karácsony előtt, onnan a fűtött lakásba, majd úgyanígy kell visszaszoktatni is a hidegbe...
De ha véletlenül mégsem bírja ki, akkor sem vesztünk sokat, mert ugyanennyibe kerülnek a kivágott fák is, amikből nonstop potyognak a tüskék, ez meg legalább addig nem szórja a tüskéit annyira.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Na igen az igaz, hogy ha nem éli túl akkor sem veszítünk sokat. Tavaly 9ezerért vettem vágott fenyőt és nem volt olyan szép, mint amiket ott árulnak. CSak akkor mondjuk nem kínlódnék a dézsával....
Mondta a srác nekünk is, hogy így kell behozni a fát, de nálunk nincs nem fűtött helyiség, úgyhogy nem tudom hogy lenne. Esetleg a szerszámos ház. De ott meg pont olyan hideg van, mint az utcán, nem hiszem, hogy sokat számít. Na mindegy, majd kitaláljuk:)
Köszi az infot!
Vendég
 


Sziasztok!

Maja nevében is köszönöm szépen a köszöntéseket!

Luca,
Kissé meg késve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk mi is boldog névnapot! Kép

Judit,
Jók a képek :D Tami nagyon kis szerényen kente össze magát a tortával, vagy az a kevés is Ti voltatok? :wink:

Igyekszem előbb-utóbb én is képeket felrakni.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Hááát..mászott volna bele jobban is, de mi is szerettünk volna enni belőle:) Azt a keveset ő és Zorka együttes erővel kenték rá. Zorka etette:)
Vendég
 


Sziasztok!

Taminak Boldog Szülinapot Kívánunk!Majának is! Meg aki még jön...a sorban..
Nagyon eltűntem, mert eléggé lenyomott minket is a betegség..és készülődöm a karácsonyra, sütéspróba, ..stb. Szülinapozás..ajándékszervezés..stb.
A fát mi is az Üllői kertészetből vettük mindig, és immár hagyomány, hogy 24-én hozzuk haza reggel, nálunk a garázsban van egy ideig, aztán bekerül a lakásba, díszítés akkor amikor alvás van..
A fát eddig mindig kiültettük. Dézsát adnak, de 1500.-, viszont visszaveszik, ha már nem kell..

Anikó! Köszönöm, hogy elhoztad az üdítőket!

Szép napot Mindenkinek! :P
mankalak
 
 


Sziasztok!

Kata, Emőke!

Megcsináltam a mézeskalácsotokat otthonra és a suliba is. Ma volt a gyerekekkel közös mézeskalács sütés és nagy sikere volt a receptnek! Többen el is kérték! Köszönöm!! :D :D

Anita!

Nekem sikerült megnézni a filmet! És megdöbben ve láttam, hogy a lányaim ott etetik a jászol előtt az állatokat - ez tavaly volt :lol: :lol:


Bocsánat, hogy csak ritkán jövök - de ezért nem is tudom követni az ünnepeket!

Minden kis és nagy ünnepeltnek sok boldogságot kívánok!! Kép
ágyöngyi
 
 


Kicsi Lázárnak boldog névnapot kívánunk! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Lázár babának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

MINDEN KÖZELMÚLTBAN ÜNNEPLŐNEK BOLDOGAT ÉS SOKAT!

Bocsi, de csak egy gyors kérdés erejéig jöttem :oops:

Van valakinek elektromos orrszívója? Hatékony? Milyen márkájú? Halk?

Mindkét gyerkő taknyázik :( , én meg közel 2 hete ugyanúgy köhögök :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
Nekünk volt. Még Majának vettük 10ezerért a Brendonban, de egy kalap..... :cry: Nem tudom a márkáját, mert már el is adtam. Halknak halk, de a szívóhatása nulla. Szerintem hasonló lehet ehhez mindegyik.

Szuper jót szánkóztunk délután :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi,
Közben megnéztem. Pesztonka típusú volt.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi, nekünk is volt. Hasonlóan sokba került. Semmit nem szívott ki. Nagyon pocsék, ablakon kidobott pénz...
almi
 
 


És figyelitek! Néhány napig nem jövök, aztán felülre kerülök :-) Viccen kívül: még 2 bogyót kell bevennem. Őszintén megmondom: pocsékul vagyok tőle. Nagyon rossz a közérzetem, kavarog a gyomrom és nagyon sokszor megszédülök... Úgy érzem ez lórúgás az én hatalmas tömegemnek :shock:
almi
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet, bár gondolom mindenki a karácsonyi készületekkel van el.

Maja szülinapja otthon és az oviban:
Kép Kép Kép

Az idei tél 1. szánkózása :D
Kép Kép

Mindenki karácsonyán:
Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk Mindenkinek!
Kép Kép Kép Kép Kép


(Iszonyat nehéz volt visszafognom magam és csak ennyi képet felrakni. :roll: - Örök hálám Szandra :D )

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kár volt visszafognod magad, Anikó :D

Boldog Ünnepet kívánunk mi is mindenkinek!


Reni,
hogy vagy?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Viki,

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!

Zéti,

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Anikó,

Akkor most engedd el Magad és tegyél fel még képeket, mert iszonyat jók!!!Irigy-irigy.

Szandra,

A jövő évi naptáradba jegyezz minket elő lécci fotózkodásra így karácsony előtt:)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: