Új privát üzeneted érkezett!

na, sziasztok!

Én már itt vagyok a munkahelyemen és várom a diákokat, hogy ügyes-bajos dolgaikat intézhessem.

A bulira való bepofátlankodásom kérdésére senki nem válaszolt ezidáig!!! Orsi, akkor mivel Te szervezed a dolgot kérlek Te mondd, hogy igen vagy nem!

Mia, Orsi: Érdekel a részletes fogyókúra tervetek!!! Lehet virtuálisan csatlakozni hozzátok?

Na, azt hiszem én is már csak vasárnap este jövök legközelebb....

Szép hétvégét nektek Kép

Kép
bogen
 
 


Szia Bogi!

bogen írta:A bulira való bepofátlankodásom kérdésére senki nem válaszolt ezidáig!!! Orsi, akkor mivel Te szervezed a dolgot kérlek Te mondd, hogy igen vagy nem!


Nanááááá, hogy IGEN! Sok szeretettel várunk Téged is! :)

Írd fel Magad a lista végére és tedd ki az üzibe, hogy a következő áldozat majd azt másolja tovább!

Írd hozzá Hajnikát is légyszi!

Mi meg szereljük össze a trambulint! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

2010 április 17. szombat 20h


SZILVI
BRIGI
MIA
ORSI
HAJNI
BOGEN
Vendég
 

 
 

Orsi!
A gyerekek nagyon fogják imádni a trambulint. Nekünk van, de csak sajnos ritkán van itthon, de ha itthon van nagy az öröm:)))

Itt voltak ma anyukámék, apum olyan rendes volt, hogy lepermetezett, előtte lettek megmetszve a fák úgyhogy ez is kipipálva:)))
Mostmeg gyerek elment a barátnőmmel, apa Csepelen, pedig kettőre kellett volna menni a barátja tortájáér és várnak is minket, de hát mi amolyan késősek vagyunk :oops:

Brigi!
Anyós érdi, sogórnőm két utcára lakik tőlünk onnan jött át, de anyós sem lakik túl messze, de hozzánk nem sétál le, csak a lányához.
A mi fogunkat a barátnőm csinálja.
A barinőm a munka hőse apa pedig nem szeret a dugóba menni így most fél9re ment.
Én is ilyen tájba szoktam menni hozzá :shock:

megyek vasalni
Vendég
 


Sziasztok!

Megint nem jöttetek játszóra. :(
Annyira jó ott!Nem kell mindenért rászólni Dorinára.Csúszik,mászik,nem érdekel!Ő is tök boldog!És ettől én is! :) Ma ott volt Rába Timi is.Aranyos csaj és nem is látszik,hogy 40 éves.

Alig várom a hétfőt.Elkezdem a tornát.Töltöttem le B.Alexandrát.Találtam egy blogot,a csaj 8 hónap alatt fogyott vagy 30 kg-t.Ott vannak étrendek.

Dorcinak is jó lenne egy trambulin,ne az ágyon ugráljon.Mondjuk szülinapra...Meg kéne fűznöm Apát.

Csajok!
Elmehetnénk együtt ide.Na?
Kép

Hajni!Nyárra be van ígérve a jogsi!Ha elég bátor vagy,leszek a sofőröd! :wink:

Lini!Hogy viselkedett ma Lili?Tudtál pihizni?

Kép
tierno
 
 


Most ébredt Dorci.
Kiabál:jaj,jaj.
Kérdezem,mi a baj?Azt mondja Apa.Mi van Apával?Azt mondja eltűnt :) Hihi

Kép
tierno
 
 


Zsandika!

Nagyon tecc a gyerkőknek, de mi is tök jót ugráltunk! :oops:

Anyós: no comment, igaza van Dorinának! :oops: :lol:

Kert: de jóóóóóóóóóóóóóóóóó Nektek, mi még el sem kezdtük! :cry:

Apa fél kettőkör ért haza, még beszélgettünk, megkaptam a kedvenc parfümömet! :D Gyerkők 6-kor már a nyakunkban ugráltak örömükben, hogy itthon van Apika! :lol:
VEGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :lol:

9-re vendégem volt, aztán szereltük a trambulint! Ebéd után meg lefeküdtünk mindannyian aludni!
Még el kell mennünk vásárolni, mert még nincs ajcsija holnapra Apumnak, Tesómnak, Unokahugimnak..... :shock:
Illetve a kajókhoz valóz is be kelle szerezni!

18h-tól Apák napi mise, szóval keltem is Apikát mert fel kell húzni a nyúlcipőt!
Kép Kép



http://www.youtube.com/user/TheLevendul ... WSKcjNh5k0
Vendég
 


SZILVI
BRIGI
MIA
ORSI
HAJNI
BOGEN
Lini

Most csak ennyi. Majd holnap jövök

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


SZILVI
BRIGI
MIA
ORSI
HAJNI
BOGEN
Lini
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Az utóbbi két nap elég gáz volt nálunk is. Tegnap Zsombor aludt 40 percet, kiabál nekem hogy anya, kivettem az ágyából hogy hátha vissza tudom altatni, erre jól lehányt :? Kicsit megy a hasa is de nincs láza és a kedve is jó. Aztán ma délelőtt ott lóg szokás szerint rajtam a konyhában, felemeltem a fazék tetejét és ráfröccsent a forró víz a karjára :oops: :oops:

Mimi,
Bocs hogy nem hívtalak vissza, Zsombor elterelte a figyelmemet.

Orsi,
Nagyon jó lett a trambulin.

Mia,
Én pont az ellentéted vagyok, ha egy napig nem tudok kimenni a lakásból én tiszta zizi vagyok. A házimunkát is utálom, csak muszájból csinálom meg.

Hajni,
Mikor jöttök legközelebb a központba? Mi majdnem minden délelőtt ott vagyunk ovi előtt most már hogy jó idő lett.

Brigi,
Mi a címe ennek a blognak?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


szevasztok leanykak! ;)

Hat eddig birtam, csak itt vagyok mar ma este. Hiaba, a fuggoseg nagy ur!!! ;)

Ma nagy nap volt!!!!! Eloszor mentem gyulekezetbe hosszu ido utan. Ugye terhessegem alatt nem tudtam menni, amiota Patrik megszuletett sem voltam. De most egyutt, mind a harman elmentunk, bemutattuk a babot.:D Mindenki nagyon orult es szeretettel fogadtak. Fel vagyok dobva :):):) Mar alig varom a jovo hetet hogy ismet menjunk :) Nem tudom Petert el tudom-e csalni ismet, jo lenne mert Patrik nem biztos hogy hang nelkul turni fogja ismet. :D De jo kisfiu volt, vigyorgott szepen mindenkire. :D
Asszem most eloszor vagyok IGAZAN buszke a fiamra es erzem at azt amikor mondtatok ezt az anyai buszkeseg dolgot. :D:D:D Es naggggggyon jooooooool esiiiiiiik. :D:D:D:D



Brigi:
ugy volt hogy ma egesz nap utvon leszunk (voltunk is) igy este nem lesz lelkierom feljonni, de csak itt vagyok vegul. :D:D:D:D



Bogi: en szeretnelek megismerni!!!!!! Kerlek gyere a buliraaaaaaa!:)
(nem irtam eddig? Ha nem akkor most irom!) ;)

Brigi: En mennek a bababorzere !!!!! MENJUNK !!!!


Andi: teged Krisztivel kellene akkor osszekotni, o is 2 ezren porog allandoan, mindig menne valahova. :D

hazimunka: rajottem hogy attol a ponttol elvezem amikor mar alakul a dolog. :) A vasalast kifejezetten szeretem mostanaban, csak faj a csuklom tole. :(

Kriszti:
merre csavarogsz? ;)
Kezdhetnenk mar az uszast a gyerkocokkel.... Mikor lesz Marci menetkesz?

sünciboglya
 
 


Jaaaaaaaaj, hadd mondjam meg ezt el:

Ma kikerekedett a szemem:
- sztori csak eros idegzetueknek es gyomruaknak !!! ;)

Gyerek nyomja a kakancsot, varom hogy keszen legyen, ez kb ossz-vissz par perc leforgasa. Sebtiben viszem cserelni mert szaglik kegyetlenul...
Kicsomagolom, fraszt kapok es hanyatt dobom magam a latvanyra.

Patrik szo szerint nyakig (!!!!) kakas. NYAKIG !!!!! Raadasul a 4.-es Libero van rajta ami mar a "marha nagy" kategoria, tehat jo sok cucc bele kell hogy ferjen....

Bontom tovabb es latom hogy TELE van TELJESEN a pelus.

Hat eddig is lattam mar fotokat kakamennyisegekrol, de asszem ez tultett minden elkepzelesemen!

Apaval persze sirva-rohogtunk, gyerek is rohogott, bar fogalma sem volt min....

Azota is sokkban vagyok. :D:D:D:D:D

De legalabb jol mukodik az emesztese. Most mar tuti. :D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Oh es meg ez a foto, oszt' eldugulok:

A kep cime: "Batorsag". :D Kép

sünciboglya
 
 


Köszi csajok, tök aranyosak vagytok!!!
Akkor én mennék a bulira...ha nem is sok időre, de mindenképpen benézek!!! Ezt megígérem.
Priviben valaki írja majd már meg, hogy pontosan hova menjek...no, meg hogy hányra?

És viszek mindenképpen vmi finom saját sütésű dolgot...még nem találtam ki, hogy mit...inkább édes vagy sós "szájúak" vagytok?! Miben gondolkodjak?

:D :D :D :D

Kép
bogen
 
 


Bogi! Írtam privit! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hol vagytok csajszik?????

Képzeljétek vettem ma tulipánfát, bíborvöröset.
Megyek és elültetem.

Ez a mocsadék nyúl galyra vágta a tavaly ültetett csüngő barkámat. Most hogy sokat vagyunk kint jön utánunk apa mindig mondja gyere beviszlek a tepsibe:))
Csak ne lenne ilyen aranyos.
Az összes tulipánomat ami kidugta a leveleit, megkóstolta ez a dög.
Remélem visszavesz a tempójából!!!!
Bezárni sem akarom szegényt húsvétkor lesz 3 éve hogy szabadon van, biztos nem díjazná a bezártságot!!!
DE HA MEGRÁGJA A TULIPÁNFÁMAT NAGYON MEGÜTI A BOKÁJÁT!!!

Buli:

SZILVI
BRIGI
MIA
ORSI
HAJNI
BOGEN
Lini
Andi
ZsAndi
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap az elalvás elég hamar ment,csak annyit kért,hogy meséljek.Aztán kitaláltam,masszírozzuk meg egymást Apával.Naná,hogy mikor én voltam az alany,Dorci fölkelt. :? Folyt az orra,sírt.Ki is kellett Neki szívni.Bekentem a hátát a balzsammal.Ma meg semmi baja nincs.Anyu szerint,lehet meleg és száraz volt a levegő.Nem tudom.Ma is játszón voltunk,most később indultuk,később is jöttünk haza.Legközelebb labdát is vinni kell. :? A kismotort is cipeljük magunkkal,de minek? :roll:

Orsi!Jó lett a trambulin!Az a kis Bubus felvétel annyira cuki! :) Ott hány éves?

Andi!Hogy van Zsombi?Nagyon megégett?Volt azóta hányás?
Húú,én is bezakkanok a 4 fal között.Fura,de vagy megérzi Dorina,ha jobb kedvem van,vagy toleránsabb vagyok,de nem kell annyiszor rászólnom.És egész nap röhögünk.
http://nonoeletmod.blogspot.com/
Kiderült,hogy a csaj érdi.Lehet,még ismeritek is?

Mia!Menjünk! :wink:
Dorina is szokott alkotni!De hogy Patrik ennyiszer!Lehet egy zacskót kéne húzni a hátsójára! :)

Zsand!
De szép ez a tulipánfa!Mondd meg a nyúlnak,hogy ha bántja,nyúlpaprikás lesz belőle! :)

Kép
tierno
 
 


Sziasztok! Csak nagyon gyorsan, olvasni sincs nagyon időm. :(

Játszótér: Mi egyenlőre délutánonként vagyunk levegőn, de ha hivatalos lesz a játszós tali időpontja, lehet, hogy kilátogatunk mi is délelőtt. De ez abszolút Réka függő...

Csajok! 4 hetesek lettünk, most már be merem vállalni, hogy aki szeretne egy kicsit babázni, az jöhet nyugodtan, bármelyik délelőtt! :D Legalább megtudom, mi újság a fórumon. :oops:

Juti! 90-100 grammokat eszünk...

Bocsi, ennyi voltam! :oops:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli,
Jupii :D Mi mennénk szívesen babanézőbe, majd hívlak hogy mikor jó nektek.

Brigi,
Szerencsére már jól van, csak pénteken hányt. Viszont a keze elég csúnya lett :oops:

Bogen,
Részemről édes, krémes minden mennyiségben :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Dollika!!!!!!

Mi is mehetünk babanézőbe????? :oops:
Vendég
 


Jajj, hüle vagyok! Szerdán megyünk tanácsadásra, de azon kívül bármikor fogadóképesek vagyunk! :)

Andi! Okés! :) Most nézem, mi történt Zsomborral. :(

Orsi! Ollllllllyan hüüüüüülye kérdéseid vannak! :D Bocs! :oops: Naná!

Ja, holnap is lehet jönni, bár jó későn szóltam... :oops: De ha valakinek nincs jobb programja! :lol: :wink:

Na tovább...

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Tök jó, Tök jó, Tök jó:)

:P :D :P :D :P :D
Nagyon kíváncsi vagyok Rátok...szóval várom nagyon a bulit:)
Kép

És akkor arra jutottam, hogy viszek sós meg édes sütit is...és én fogom sütni:)
Valószínű vmi édes muffin lesz a befutó (krémes sütikben nem vagyok még nagyon ügyes), illetve csinálok még virslivel töltött sajtos kiflicskéket:)


Hű, a tulipánfa gyönyörű lehet...én is régóta álmodozom már róla.....remélem jövőre ilyenkor már én is ültetek:)

Kép
bogen
 
 


Kép

Kép

Ezeket meg csak úgy:)

Kép
bogen
 
 


Szasztok lányok!

Hááát, most is volt egy hétvégénk..... :evil: a tököm tele ezekkel a betegségekkel! Lili ugye elkapta ezt a fostis vírust, Bálint is fostizott de szerencsére 1nap csak1x, szombatom meg én lettem rosszul, egész nap fájt a gyomrom, rázott a hideg, fájt mindenem (valszínű meg is fáztam) csak feküdtem, délután leküldtem egy rubofent egy jó meleg teával, mert már nem bírtam tovább és elmentem aludni... ma is oylan gyenge voltam, mint a harmatos bocifing. Lili hajnalban összef.tsta magát, szegénykém egész nap nem akart kakkantani, mert fájt neki, de hajnalban kijött az összes, elől-hátul derékig szaros volt, irány a kád.... Ráadásul lecsúsztam a barátnőm babaváróbulijról is emiatt :cry: annyira elegem van már hogy nem tudok előre tervezni, mert valami mindig keresztül húzza a számitásaimat....

Zsandi, bográcsozás jól sikerüt?

Mia, szépen alakít nálatok Patrik!!!! :lol:

Orsi, szuper ez a tranbulin!!!!!

Andi, szegény Zsombi!!!! :cry: Hogy van?

De jóóóóó, látom szépen alakul a bulilista!!!!!!!!! :lol:

Dolli, babalátogatás...... de jó lenne!!!! Majd szeretnénk meglátogatni, csak nem tudom mikor leszek szalonképes/vírusmentes/munkamentes :wink:

Ennyi voltam, megyek alukálni, hátha jobb lesz....

Jó éjt!!!
sylph
 
 


Bogi, ezek a képek.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy Te is jössz a buliba!!!!

Orsi, írtam pü-t!
sylph
 
 


Jaaaaaaaaaaaj Szilvike! :cry:
Jobbulást nektek, remélem egyszer vége lesz ennek a sok betegségnek!

Dollika!

Pénteken mehetnénk babanézőbe? Előbb sajna nem fog összejönni, kedden, csütörtökön 10-től dolgozom.
Jaaaaaaaaaaaj de kiváncsi vagyok már arra a gyönyörűűű kislányra!!!!!
meg a BABAILLATRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
meg Dollikára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ma annyi dolgom van, hogy nincs is időm leírni, rongyolok is!

Krisztiiiiiii! HOL VAGY????? MINDEN OKÉS???????

Lini! Szerda délelőtt????? :wink:
Vendég
 


Drága BUBU!!!!!!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! Sok puszi!!!!!


Kép
sylph
 
 


Orsi, egyszerre írtunk! :wink:
sylph
 
 


Orsi, köszi! Remélem most már tényleg vége lesz! Itt a tavasz, csak szép és jó jöhet innen!!!!
sylph
 
 


Orsi! Jaja, megnyertétek a pénteket! :wink:

Bubukának nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D

Kép

Szilvi! :( Jobbulást Nektek!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Bubukának nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Bogen: én még nem is mondtam, hogy üdv köztünk. :oops: Egyébként, hogy szólíthatunk? VAgy ezt mondtad már? :oops:
Várunk a buliban! :lol:

Andi:
Hajni,
Mikor jöttök legközelebb a központba?

Attól függ, hogy ébred Lili. Vagy fél 10 vagy fél 11. :lol: Megyünk holnap is. :lol:

Brigi: szerdán tali? :wink:

Lini: holnap egy séta megint?

Szilvi: jobbulást nektek!

Liliből lehet színésznő lesz? Tegnap ezren voltak nálunk. Sógornőm + lánya, Após + nője és Lili pánikolás helyett egyszer csak elengedte a kezem és majd' egy percig egyedül állt. :shock: Aztán lépett ( volna) egyet és eldőlt. :lol: Először állt egyedül. :lol: Persze mert volt közönség. :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Jó reggelt, csajok:)

Bubunak BOLDOG SZÜLINAPOT:)

Kép
bogen
 
 


És talátam még néhány érdekes képet:

Kép

Kép

Kép

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Van valaki aki kinyomozta a családfáját????????

Bubu!
Boldog szülinapot!!!!!!

Szilvi!
Jobbulást Nektek!!!!

Mia!
Hol tart Patrik alma evése, már annyiszor szerettem volna kérdezni!!!

Orsi!
Összerakjam a cipőket??? A részleteket emailen vagy telon megbeszéljük, de ha igény van rá összerakom:)))

Ki megy a BabaExpora??? lehet mi is megyünk, de méég nem tudom biztosra mondani, mert lehet vidékre kell mennünk.

ma megyek uhura, majd jövök beszámolni!!
A szöszbe apától még mindig nem kérdeztem a 4D-t
Apa már nagyon várja, hogy megszülessen KisTesó, mindennap elmondja!!!:)))
Vendég
 


Bubunak nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!

mimi12
 
 


Köszi Csajok a köszöntést Bubuka nevében!

Mimi!!!! Neked meg külön köszönöm, nagyon jólesett! :cry:
Jobbulást Regikének!!!!
Szabika is beteg?
Jövőhét után oviba beiratás!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Puszi: O.

majd jövök de most káosz van de nem is kicsi, kiterítettem a ruhákat a teraszra, csajok eltüntették az összes gumipókot. amivel oda szoktam szárítótt erősíteni a korláthoz! nanááááá, hogy felborult ez a car! Fehér ruháknak annyi, moshatom újra! Így jár az aki halogatja a tersz felmosását! :oops:
Vendég
 


Oviba íratás???
Ez mikor van és hogy van pontosan, csajok?
Mi gondolom a Bem téri oviba fogunk tartozni....Balázst 2010 novembertől szeretném oviba íratni, akkor is most kell beíratni?

Kép
bogen
 
 


Orsi
Mi is boldog szülinapot kívánunk Bubunak:)

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


És mi van ha nem veszik fel? Mit lehet akkor tenni??? Jó, hogy rajta vagyunk a tesó-programon...de ha mégsem jön össze addig...akkor meg mindenképp vissza kell mennem dolgozni...
Egyébként kinek van tapasztalata már a Bem téri ovival? Milyen az ovi maga? És milyenek az óvónők? Esetleg tudja vki, hogy ki lesz szeptembertől a kiscsoportos ovónéni? És ő milyen?

Kép
bogen
 
 


Most látom:

Blankának boldog hófordulót:)

Kép
bogen
 
 


sziasztok!

Hetvege nalunk gyonyoru volt! Szombaton (vegre) eljutottam gyulekezetbe (terhessegem kezdeten voltam talan utoljara) apa is jott es vittuk Patrikot. Korbeorulte mindenki a gyereket. :D:D:D:D
Aztan maszkalas, seta a Svab hegyen, csodalatos volt. Patrik vegig sikongatta a setat. Aztan elgombult aludni. :D:D:D

Vasarnap is fantasztikus ido volt, kihasznaltuk, maszkaltunk ismet. Orsieknal rosszalkodtunk es kaptunk finom turogombocot ebedre!! En ettem Bogi mellett (mar az a helyem) es nagyon jol elszorakoztunk. :D:D:D


Patrik visit eppen, laba a szajaban, a "P" betut gyakorolgatja, frocsog belole a nyal es ez nagyon tetszik neki. :D:D:D:D Minden csupa nyar korulotte. (Eleg messze ultem le igy en meg szaraz vagyok...)

Asszem en is meg vagyok fazva, illetve most szakadozik fel a tudombol a cucc. Faj kisse.... de nem erdekel! ITT A TAVAAAAAAAASZ! :D:D:D:D:D

Gyerek mar torkaszakadtabol uvoltozik, sikit, nyaladzik es kozben teli pofaval rohog! Klassz :D:D:D Nem egy halk delelott a mai. :D:D:D







zsAndi:
tulipan csocsalo nyuszka :D:D:D:D:D:D:D:D
Lehet husvetkor nyulporkolt lesz nalatok ? ;)

Csaladfa: erdekes eppen most kert tolem egy ismerosom segitseget, o is a csaladfajat szeretne kinyomozni.
En sosem gondoltam ilyesmire :D

Patrik alma evese: mar a sutotoknel tartunk, azt jobban szereti! Vasarnap olyan szinten sikerult kikenni a gyerek fejet szeleben-hosszaban hogy orom volt nezni. De szerencsere kaptam segitseget Orsitol, igy mar nehany fortely a birtokomban van! ;)



Brigi: masszirozas apaval :D:D:D:D
Amikor meselsz akkor konyvbol vagy fejbol mondod? ;)

Lehet tenyleg kap Patrik valami vedoreteget kakakicsuri ellen..... mondjuk 2 reteg folpack? ;)

Bababorze: akkor erre meg visszaterunk!!! Menjunk! :) Kerlek tartsd az agyamban mert en keptelen vagyok .:S

A csajszi nem semmi, lefogyott 32 kilocskat.... wow! :D


Dolli:
Nagyons szepen eszik a babo!!! :D Mar biztos gyonyoru a kis tunderke :D:D:D

Andi: jaj szegeny Zsombi!!!!! :(:(:( Jobbulast!


Bogi: Aaaaaaaaaaa, folyik a nyalam! Sajtoskifliiiiiiiiiiiiii :D


En is szeretnek tulipanfaaaaaaaaaaaaat! (na jo elobb a haz kene....) ;) De tenyleg gyonoyru!

Paprikakukik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Szilvi: Uhh! Ez durva lehetett! Akkor ez a hetvege nagyon lassan telhetett. :( Jobban vagytok mar? Jobbulast kivanok!


Hajni: hatalmas gratula Lilinek az elso egyedul allasert!!!!! :D:D:D

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

De aranyosak vagytok, hogy úgy hiányoltatok!
Bocsi, kicsit elszaladt velünk a hétvége :(
Szombaton korán reggel kelés volt, piacra mentünk, utána kikísértük apát a motorkiállításra, egész nap kint voltunk, este babalátogatóba jöttek egyik ismerőseink, úgyhogy hulla voltam már estére, csak eldőltem :D:D:D Vasárnap meg szintén vendég jött, volt társasozás megint délután, úgyhogy kicsit pihiztem azáltal :D
Hangulatom sokkal jobb már!!!

Orsi, Bubunak mi is sok boldog szülinapot kívánunk!!!
Trambulin óriási!!! Majd kipróbálhatom??? :D:D:D:D
Nekem a szárító mindig a korlátra dől, így nem lesz koszos a tiszta ruha... De itt fent mindig iszonyat szél van!

Bulira fel!!!!!!

SZILVI
BRIGI
MIA
ORSI
HAJNI
BOGEN
Lini
Andi
ZsAndi
Kriszti


Mia, el is felejtettem mondani, hogy megkérdeztem a gy.dokit, már mehetünk Marcival usziba!!!! Úgyhogy egyeztetünk és elnézünk majd vmikor! Viszont ez a hét nem jó, és én sem tudok usziba menni, mert megjött :( Olyan össze-vissza jön meg megint :( Szombaton megyek nőgyogyihoz, remélem addigra vége lesz :roll:
Én tényleg nem az az itthon ülős típus vagyok és már várom, hogy mikor megyek vissza dolgozni!

Tényleg csajok, ugye jól tudom, hogy két bölcsi (állami) vagy csak érden? Mikor van oda a beiratkozás? Már el kéne kezdjek helyet nézni Marcinak. Januártól kell visszamenjek dógozni és olyan hamar elszáll addig az idő! :(

Szilvi! Jobbulást nektek!!! Tényleg jól elkap most minden titeket!

Dolli, örülök, hogy már fogadóképesek vagytok, majd lehet mi is elnézünk felétek!

Bogi, szerintem itt a többség édesszájú!!! De nagyon :D:D:D
Jó, hogy jössz te is!!!
Építési engedély tényleg hosszú procedúra, kivi vagyok, hogy a vállalkozó mennyire tud közben járni majd :(
Nekem a paprikás kép a kedvencem :D:D:D
Ki vigyáz Balázsra, mikor Te dolgozol???

ZsAndi, Dorci beszólása haláli! A gyerekek mindig őszinték, legalább nem neked kellett megmondani anyósnak :lol: :lol: :lol:
Hogy sikerült a bográcsozás?

Brigi, nekem is a VanBasco van meg (karaoke), azt hiszem te is ezt írtad! És igen, ehhez midi, de abból is rengeteg van (van ami többször is megvan)
El sem tudom képzelni, hogy hogy fogom itthagyni Marcit, ha ki kell menni a postáshoz!
Nem tudsz esetleg egy részt (vagy szobát) bababiztossá tenni és elkeríteni az ilyen esetekre? Akkor mégsem járókában van és nem tud kárt tenni magában sem :( Ne hari, nem tudom milyen a lakás, van-e rá lehetőség, csak egy ötlet volt!

Mimi! De jó, hogy megint itt vagy! Gyere azért ám!!! Nehogy eltűnj nekem!!! ár itt a tavasz, remélem jobb kedved van kicsit!!!

Lini, hogy sikerült anyukádéknál a látogatás? Remélem jót tett neked is és Lili sem volt nyűgi :D Nem csodálom, hogy nem bírja a melegfrontot, nekem is napok óta fájdogál a fejem :(
Próbáltál neki esetleg több vitamint + több folyadékot adni? Hátha segít?

Hajni! Én is úgy vagyok, hogy még olvasni néha van időm leülni, de írni már alig-alig :( Főleg hogy itt a jóidő, tegnap lehoztuk a teraszra a kerti bútorokat, ki is ültünk délután, Marcinak meg kitettük a járókát és abban alukált :D Olyan jó volt!!! Kinek van kedve ehelyett a gép előtt ülni? :D

Na, léptem, kicsit pihizek még, míg Manóm alszik :)

Mangora

Kép
mangora
 
 


Ja, elfelejtettem :)

Brigi, sajna nem jó a vasárnapi börze :( Két barátnőmet hívtam látogatóba!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Ja, még 1 dolog!

Bogi, a cipőket már elkezdtem nézni :D Hogy kell a méretet megállapítani? Csak mert Marcinak extrém nagy lába (talpa) van, már most a 6-12 hós zoknikat hordja meg a 17-18-as zoknikat :D:D:D
Gondoltam ilyen cipőcske jó lenne neki a kúszás-mászáshoz is meg úgy amúgy kocsicipő gyanánt :)

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mangora,

Most csak gyorsan!
Kiscipők méretét ez alapján a táblázat alapján nézd:

0-6 hó: talphossz 11,5cm, belsőhossz 10,5cm, kb cipőméret: 15-18.

6-12 hó: talphossz 12,75cm, belsőhossz 11,75cm, cipőméret 18-20.

12-18 hó: talphossz 14cm, belsőhossz 13cm, cipőméret 20-22.

18-24 hó: talphossz 15,25cm, belsőhossz 14,25cm, cipőméret 23-25.



Itt van fent az összes kiscipő:

http://www.zsibvasar.hu/?op=art_list&u=56404

Nem kell azért regizned a zsibvásáron. Szólsz, hogy melyik tetszik és akkor leveszem Neked.

Amúgy az én fiam is ezt hordja bent a lakásban is...meg nyáron kint a fűvön is....

Kép
bogen
 
 


No itt egy kicsit... aztan pihi lesz



Kriszti: de jo hogy minden OK. En sem voltam hetvegen, de amikor lattam hogy nem irsz elkezdtem filozni hogy rendben van-e minden.

Uszi: Oksi, mehetunk, akkor jovo heten elkezdhetjuk! Viszont, szerintem el kene menni ezen a heten oda szemelyesen, megkukkantani a helyzetet. Mit szolsz?

Mensi: Pffff! Monnnnyon le!
De telllleg, csak most jott meg? Ahoz kepest hogy egyszerre voltunk "besorolva" egy hetet kesett. Hat, erre irigy vagyok! Nekem terhesseg elott mindig 26 napra jott es ugy latom a kezdeti jo kis 28 naprol ismet visszaall a 26-ra. :( -2 nap szabadsag :evil:



Kerti butor: jaj de jo, tuti lehet akkor nalatok mulatni az idot! (atmehetek valamikor?) ;)

Kiscipo: Patrik nem viseli el a laban, pedig van itthon egy vagonnal. :(:(:( Ez a gyerek mezitlab fog jarni kesobb???


Postas: asszem en becsalom majd valahogy a kerten belul, ajtoig! Addig meg a kutya vegignyalja a nadragjat, mig beer :D:D:D:D



Bogi: remelem nektek meg lesz hamar az epitesi! Apa aszongya hogy nalatok nincs az a gubanc mert nem szeleteltek fel a telketeket. :) Remelhetoleg az epito elegge csokos az Onkormanyzatnal, mert akkor tudjak am csipkedni magukat, csak aki nem bennfentes annnak van szivatas ezerrel. (hat mi eddig szepen kivartunk minden atfutasi idot maximalisan. Na mind1, a pocet es a kozmu arkok kiasasat elkezdhetjuk. :D Az is valami. Ha kesz a pocegodor, max beleulunk a gyerekkel. :D:D:D:D

Mimi: vegre irtal! :):):)Ha csak egy mondatot akkor is tudjuk hogy nem vesztel el! Gyere a bulira lecccccci!

sünciboglya
 
 


Bogi! Köszi az infót, most aludt el Marci, de akkor ha felkel megmérem a talpát :D A belső hossz az a lábfeje a bokáig, vagy mia szösz??? Vagy a cipő belső hossza??? Ezen most kicsit fennakadtam :D:D:D

Mia! Nincs semmi gond, és lehet, hogy a pénteki mélypont is a mensi miatt volt?!?!?! Nem tudom...
Hát, nekem meg terhesség előtt is volt, hogy csak 5 hétre jött meg :( Én meg erre állok vissza :D:D:D De útálom, mert nem kiszámítható... :(
Ok, a héten menjünk el megnézni a babauszit, mindjárt meg is nézem hogy vannak!
Patrikkal jól fogtok kinézni a pöcegödörben :D:D:D Ott legalább kakálhat kedvére orbitálisat :lol: :lol: :lol:

Ja, amúgy ma is olyan plötty vagyok, fájdogál a fejem, stb... Tuti mensi + eső miatt :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Ja, és jöhettek tényleg ha jó idő lesz!!! Mondjuk sajna ált 4-ig süt a teraszra a nap, de reggeltől :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Nekem is ma reggel jött sajna meg....pedig mi már rajta vagyunk a tesó-programon...szóval remélem egy hónap múlva már mást írok Nektek:)

Cipőcske: Marci talpacskáját mérd le alul. A nagylábujjától a sarkáig. Ez a belső talphossz...mondjuk ezt zokniba mérd és akkor tuti zoknival is jó lesz a cipőcske rá... de szerintem neki a 6-12 hós fog kelleni, ahogy írtad...

Kép
bogen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: