Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekünk a csütörtök nem lesz jó!

Jön a nagymamám és elég messziről, szóval nem szívessen mondanám le.

Péntekhez mit szóltok?


Puszi.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nekem a péntek sajna már nem jó, mert suliba megyek. A csütörtök 11óra megfelelő. A térkép alapján biztosan megtalálom. Itt a postaközben van játszótér? Kocsival meglehet ott állni?

Pááá!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Csütörtök nekünk tutti nem lesz jó....:(

Szomorú vagyok....de a következő talit ki nem hagyom.

puszi nektek.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Csüt 11 ok, Posta köz is. Végül is 9 is ok lenne, de képtelen vagyok olyan korán :) felkelni. Főleg most, hogy 2 napja nagy sírás rívás van a csúnya gázok miatt fél 5-fél 7 ig.

Akinek segít a Posta köz az ahol a Védőnő szolgálat is van Miklóson az ovi mellett. Remélem segítettem.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Akkor szerintem most mi is kihagyjuk a találkozást, mert egyedűl nem áldogálok 2 óra hosszát a Posta közbe. Nagyon sajnálom, de talán legközelebb! :(
Majd várjuk a beszámolókat, hogy milyen volt a találkozás! :)
Érezzétek jól magatokat!!

További szép napot mindenkinek!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Lányok, lányok :? :?

Így nem lesz jó!!!! Találjunk ki valamit jövő hétre? Bár már most tudom, hogy lesz akkor is olyan, akinek nem lesz jó... Ezt elég nehéz lesz összehozni! Nekem szinte mindegy, mikor és hol Miklóson belül, ráérek holnap is, 9-től és 11-től is, úgyhogy ha akarjátok holnap a talit, akkor az is jó, ha inkább a jövő héten, az is jó...
Hagy' ne én döntsek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziszike azt írta, a legközelebbire eljön, találkozzunk most . Szerintem is , használjuk ki a jó időt, és először mindenkinek jó volt a csütörtök 11 körül. Valakinek kicsit necces, szerintem legyen fél 11, és akkor mindenki meg tudja ebédeltetni a babáját, akinek a 11 JÓ, CSATLAKOZIK HOZZÁNK. :wink: AKKOR HOLNAP TALÁLKOZUNK :lol:
a Posta közt majdnem körbe tudod parkolni, Bebi.jó helyen van.
Sziasztok.
bey78
 
 


Sziasztok!

Akkor 11óra tuti, mert én mennék. Nehogy már egyedül áldogáljak ott várva a nagy találkozásra.

Ha úgy érzitek, hogy jövőhét jobb lenne nekem okés.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Összegezve:
Jasmin, Fleur, Bey78 és én Bebi megyünk.
KutasiKitti és Sziszike1000 nem ér rá.
Mi van a többiekkel????

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Jó kérdés... :) Angliából jön a barátnőm, valamikor dél körül jön pontosan még ő sem tudja, ha itt van, akkor lépnem kell. Vajon megismerjük egymást? Ja és a Posta köz elejénél (a pizzázóhoz közel) van egy kisebb homokozó, sok paddal. Ott találkozunk, vagy kerengünk körbe-körbe, vagy esetleg van még ott egy másik játszó is? (Má izgulok ám :))

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok,

nekünk is jó a holnap remélem nem akkor fog aludni Zsombi, majd megpróbálom úgy alakítani.

A védőnői szolgálat előtt nem jó a talihely???????? Ezt talán mindenki tudja, hogy hol van.

Ritus
ritus28
 
 


Sziasztok!

Akkor most fél tizenegy vagy tizenegyóra az időpont? Mert nekünk az a félóra is sokat jelent ám! :)


Barbara
kutasi kitti
 
 


Én a nagyobb babák ebédeltetése miatt mondtam a fél 11-et, hogy hazaérjünk délre. Bocsika, ha gondot okoztam vele. :?
A védőnői szolgálat előtt tökéletes lesz, azt mindenki megtalálja. De egyébként rögtön mellette van a homokozó is, megtaláljuk egymást biztosan. Én egy sikolyos álarcban leszek, biztosan megismertek... :wink: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Szerintem megismerjük egymást. Mindenki ezerrel kutatja az összes szembejövő embert.
Vajon ő lehet-e vagy sem akivel talizni kell. :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol:
Személy szerint Barbarát ismerem ha mégis úgy dönt, hogy eltud jönni. Én mepróbálok oda érni minnél előbb.

A homokozó jó helynek tűnik, én nem vagyok arra ismerős. Tekinte, hogy csepeli vagyok. Egy homokozót könnyedén felismerek.

Nekem rövid vőrös hajam van 160 magas vagyok és majdnem olyan széles is. Lesz nálam két gyerek az egyik szőke rövidhajú kislány úgy 90cm magas és egy fiúcska sötétkék babakocsiba.

Puszi! Akkor holnap fél 11 és 11 között megyünk.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Én kimegyek fél 11-re a Lilivel, remélem még jó idő lesz holnap is, ma is ott hintázott egy picit. Ennyi embert valóban nehéz összeterelni, pláne babákkal. Nincsen semmi gond lányok, ez csak egy szimpla összefutás. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy mi holnap nem tudunk hozzátok csatlakozni, de 2,5 hét után újra itthon van a párom, Fannit alig lehet mellőle elrobbantani.
A jövő hét előreláthatóan csütörtök délelőttig nekünk is jó lenne, délután a szüleim jönnek vidékről pár napra.

Most kedden volt valaki a Ringatón?Milyen volt?És jövő héten megy vki, mert akkor mi is csatlakoznánk.

Szép időt a találkozóhoz!
Jó éjszakát Mindenkinek!/én kicsi fiam megint nem akar aludni/
Gabi
taga
 
 


:lol: :lol:
még soha nem termett ilyen sok hozzászólás ilyen rövid idő alatt...
:lol: :lol:

Fél11-re tervezem én is az érkezést, bár képlékeny a tízóraija miatt, de igyekszünk :lol:
167 cm, sok kiló, melírozott rövid haj, sötétkék-világoskék-macis babakocsi, hideg esetén világoskék jóidőben rózsaszín takaróval :P :P

Hogy ennek a dr.House-nak milyen hülyén lett vége... :oops:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Mi is megpróbálunk csatlakozni!:)

Jazmin: Mi megint elfelejtettük felvenni a dr house-t. :evil: De tegnap olyan jót dumáltunk apával...ő ragaszgatott vmi matricát, Sebi meg aludt!

Most meg alig látok ki a fejemből, mert Sebi hajnali 3 óta mozgolódik, meg úgy fáj a hátam, hogy nem tudtam rendesen kipihenni magam! :cry:

Megyek bedobok 1 kávét!

Akkor délelött...huuu remélem összejön. Mi délután még megyünk az orthopédiára...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Jajj de jó akkor talizunk. Tegnap már sajna nem tudtam írni mert nem volt netünk :evil: már megint.

Ma amúgy is szuper a kedvem, mert remek éjszakánk volt. Nem tudom mi ütött a lányomba, de 7 órát aludt végig egyhuzamban. :lol:

A homokozónál is ok, meg a védőnői szolg előtt is :).
Én pont úgy nézek ki mint a képeken :), félhosszú melírozott haj, 172 magas, sötétkék, sárga babakocsi :)
Gondolom farmer és egy fehér rózsaszín pulcsi lesz rajtam (az jó meleg, remélem nem sülök majd meg benne :) mert le nem vetem, csak, hogy megismerjetek)

Akkor 11 kor ott. Most fogalmam sincs hogy jön ki az etetésünk, mert kicsit megkavarodtunk, de ha más nem egy padon vagy a védőnők épületébe bemegyek és ott szoptatok :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok,

tényleg jól beindultunk a hozzászólásokkal, mi is ott leszünk fél 11 körül.

Mi kenguruval megyünk mivel a drága kicsi fiam a babakocsiban nem marad el.

Majd talizunk pussza: Ritus
ritus28
 
 


Hello!

Mi meg sajna nem tudtunk elindulni!
Hányt a drágám.:( Most tettem le aludni, nem akartam már piszkálni az öltözéssel! Remélem legközelebb összejön nekünk is a tali!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem tudtunk menni, mert Kitti 8 órakkor olyan hisztisen kellt, és azóta sem jó neki semmi! Az idegeim már pattanasáig vannak. Nincs se láz, se más betegségre utaló jele. Úgyhogy fogalmam sincs mi ütött belé, ritkán szokott így viselkedni szerencsére. Azért majd egy kis élmény beszámolót majd írhatnátok, hogy milyen volt! :)

Addig is további szép napot!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Én személy szerint jól éreztem magam, szívesen összetolnám veletek máskor is a babakocsit :) Jó volt arcokat párosítani a felhasználónevekhez! :wink: :wink:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Szép jó reggelt!

Jázmin, én is pont így érzek, így mindjárt másabb írni is hogy pár anyukát úgymond személy szerint is ismerhetek. Akik nem tudtak eljönni, azok se szomorkodjanak, szerintem minnél hamarabb lehetne egy másikat is szervezni, még a jó időben. Télen nem sok alkalmunk lesz talizni.

Remélem mindenki jól van babák s mamák, sziasztok!!!!!!
ritus28
 
 


Judit, remélem a kisherceg meggyógyult és csak valami kósza szeszély miatt volt rosszul tegnap!

Barbara, sajnálom hogy Kitti ballábbal kelt!

Remélem, mindkettőtökkel találkozhatunk legközelebb!

Ja és üdv mindenkinek Bogi ELSŐ ÁTALUDT ÉJSZAKÁJA után :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jazmin: Sajna viszonylag sokszor hány...:( De hatalmasat aludt tegnap utána, nem keltetem fel délben enni, hanem úgy mentünk oviba, és még 2-kor is aludt.

Megjártuk az orthopédiát is....szörnyű ami ott van! Szerencsére rendesek voltak és beengedtek előre minket, de még így is ott álltunk több mint negyed órát...doki bent meg zenét hallgat, tojik a betegekre. Pedig ezt a 3 és fél órát igazán végigdolgozhatná....

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Jó volt találkozni. Remélem legközelebb a hiányzók is tudnak csatlakozni.
Jövőhéten lehetne a következő????? Legyen megint csütörtök és kicsit korábban mondjuk 9,30 és 10 között.
Azon a játszón ahol elválrtunk végül. Most már könnyebben oda találok.
Jelentem a telefon és a kulcs a kocsiba volt. Már ott kiesett. Bius nagyon örült neki. És persze én is.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Judit, Barbara :(
De legközelebb össze fog jönni.
Sebi remélem már jobban van.

Bebi
:) Örülök, hogy meglett a nagy kincs! Én benne vagyok egy jövő heti taliban is, a játszó is ok. 9.30-ra meg igyekszem magam összeszedni.

Tényleg nagyon jó volt, hogy találkoztunk. :) Így már sokkal könyebb beszélgetni és amúgy, jó, hogy néha össze tudunk futni és nem leszünk egyedül. Amúgy szerintem télen is meg tudnánk oldani a talit, csak mindig valakinél kellene találkozni.
Hozzánk jöhettek :) szép nagy a nappali :).

Amúgy tegnap egészen angyali volt a lányom, csak estére lett nyüszis, addigra én is :( mert azért elfáradtam :)
Sajna ma nem aludt 7 órát egyben, pedig el bírtam volna viselni. De már 5-el is kiegyeznék :)

Pusszantás nektek!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur: Persze, aludt egy nagyot és semmi baja nem volt. De ma is majdnem hányt...legalábbis nagyon olyan hangokat adott, de végül cska csuklott...:) Egyébként szerintem attól van, hogy annyira erölködik néha, és visszafelé sül el a dolog. Mármint nem alul jön ki belőle hanem fent!:)

Hozzánk is lehet majd jönni télen, jó nagy a nappalink, és szerintem még tiszta üres lesz.:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Lesz vmi az eheti találkozóból?Mentek a holnapi Ringatóra?Egyedül valahogy nincs olyan nagy kedvem.

Judit:Jobban van a kismanó?
Jázmin:Gratulálok az első átaludt éjszakához! Nekünk ez még nem sikeredett eddig.Lackó általában éjfélig alszik 8-tól, utána pedig 2-2,5 óránként fent van.Már az is haladás, hogy most 4-kor még visszaaludt fél 8-ig.Igaz, napközben eddig kb.1 órát aludt 3részletben.

Viszont ma egész nap gyakorolta a hasrafordulást.Remélem, úgy kiüti magát, hogy végre alszik majd rendesen.Tök ügyesen nyúl a játékok után is.
Ti mikor kezditek el a gyümi adását?Fanninak először 4hónaposan próbáltam, de neki akkor még nem kellett.6hónaposan viszont falt mindent.

Jó estét mindenkinek!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Gabi! Én nem adtam neki csak a hatodik hónap után. Remélem most sem kell majd előbb. Miért nincs vonalzód? Ügyes kisfiad van. Szépen fejlődik, miért akarsz neki gyümit adni?

fleur, mamiblue! Lehet, hogy hamarosan hűvös lesz a parkban. Jól jön majd egy szép tágas nappali.

Mi a héten szerintem nem tudunk menni. Bius reggelre belázasodott. Semmi tünet csak egy kicsi láz. Azért remélem pár nap és vége. Most azonban nem mennék vele még ki hosszabb időre.

Puszi!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Gabi: én egyszer voltam a ringatón ma is tervbe van csak hát a kicsi fiamtól függ hogy tudunk-e menni. A múlt héten előtte aludt be 10 perccel úgyhogy akkor kimaradt. Remélem ma nem fogja semmi sem zavarni az alvásban s tudunk menni.

Ja s nekem a Zsombi a mai napig nem aludt át egy éjszakát sem, enni kell fel kétszer is pedig már hat hónapos.

Én a Zsombit kínáltam gyümivel már 4 és fél hónapos korától, decsak egy két falatot egy héten 2-3 nap. Ez babától is függ nála nem igazán lehetet volna húzni 6 hónapos koráig. Mostmár minden nap kap annyitv amenyit kér.

Bebi: Biusnak jobbulást!

Szerintem is mostmár valami tágas meleg helyen kellenne találkozni, mivel elég hűvös van. Pénteken állítólag 10 fok lesz. Húúúú már belegondolni is rossz.

Sziasztok
ritus28
 
 


Sziasztok!


Ha gondoljátok gyertek hozzánk, itt tágas a hely. :wink:

Ki-mit szól hozzá????

Csütörtökön, akkor jó mindenkinek?

Kell vkinek segítség, hogy átjöjjön?

Ez azért is jó, mert mindenki akkor jön, amikor akar és nincs gond, ha hideg van , ha éhes vki...

Gondoljátok át és játszóterünk is van.:)

Puszi:Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Gabi: bocsi, de mennyi idős is kismanód? Miokor kezdett el hasrafordulni? Sebi sokszor annyira erölködik, hogy attól tartko megelőzi a nővéreit a hasrafordulásban.:) Én is adtam nekik gyümit meg asszem tejpépet is mikor betöltötték a 4. hónapot...de nem ettek vmi hatalmas menyiségeket. Tami a tejpépet kifejezetten utálta, így nem is kapott...:)

Sebi jól van, bár vasárnap is sikerült összehánynia az ágyat.:( Még az orrán is jött, ilyenkor le kell szívni neki! :?

Vasárnap reggel betettük a hintába, amíg reggeliztünk és elaludt benne a drágám. De aztán kivettük, persze fel is ébredt...

Tegnap voltunk cirkuszban a csajokkal. Tök jó volt, csak rohadt hideg volt a sátorban...hazaértünk ugrottunk is a jó meleg vízbe. Sebi meg elvolt itthon apával, bár volt sírás is, szerintem hiányoztam neki.

Tali: Megint csütörtökön lenne? Asszem nincs semmi dolgom megint. Oltásra csak jövőhéten megyünk szerencsére! De hihetetlen, hogy már 2 hónapos lesz!:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Hát nem fáradt ki a forgolódásban Lackó tegnap.3,5 hónapos egyébként.Még rosszabb esténk volt, mint előtte.3/4 9-kor aludt el, de már 3/4 11-kor fent volt.Utána pedig szépen 2 óránként.Fél 6-kor pedig mosolygott rám egy nagyott, hogy ő bizony már nem alszik.Azóta egyszer egy fél órát aludt.Én már hulla vagyok, de ő kitartóan forgolódik, és vigyorog.Most az ölemben ül, mert így időnként el szokott aludni.

Gyümit azért szeretnék neki már adni lassan, mert irtóra nézi, mikor eszünk,/szabályosan csöpög a nyála/ és szerintem elég érett már rá.Szerintem, mindent előbb fog csinálni, mint Fanni, talán csak beszélni nem.De majd meglátom.

Merre laktok Sziszike?Ha normálisan alszik a fiatal úr, akkor minket érdekel a tali.
Többiek!Nektek mi a véleményetek róla???

Szép napot!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Bius jobban van. Ma reggel óta nem volt láza. Ha holnap sem lesz akkor én is vevő vagyok egy talira. A helyszín nekem mindegy, mobil vagyok. Mondjuk 10 fok elég kevés. Csak egy rövid séta fér bele. Én a tágas meleg nappalira szavazok.

Gabi! Ha úgy érzed akkor mindenképpen kóstoltasd meg vele a gyümiket. Már elég nagy hozzá, ha meg nem jön be neki akkor vársz még pár napot. Bius pl. nagyon nehezen akart átállni. Állandóan fuldoklott a kajától. Egyén függő.

Puszi, szép napot.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Ja, én már 6 hetesen kaptam almát egyébként, mert akkor még ilyen korán kezdték a hozzátáplálást!!!na bummm!
Sebi 2-szer eszik éjjel, de nem ébred fel, csak én szoktam a szájába gyömöszölni, mikor mocorog, kibróbáltam ha nem eszik, akkor nem hagyja abba...általában hajnal 5-6 között kezd el forgolódni , de akkor már nem eszik, de nem is nyitja ki a szemét...szóval csak engem ébreszt és nem hagy aludni...:(

mamiblue
 
 


Bátyám már pár naposan tejbegrízt kapott, mert anyunak nem indult be a teje, és elég szép szál legény lett, és egészséges.Most meg mindentől óvni akarjuk a babákat, és mégis minden nyavalyát elkapnak.

Judit:Én boldog lennék, ha csak 2-szer enne Lackó éjjel.Tegnap 4-szer adtam neki, és mindig úgy kapott rá, mintha előtte órákig éheztettem volna.Igaz, utána kb.10 percig eszik és befejezi.

Anikó:remélem, Bius teljesen meggyógyul és újra találkozhatunk.

puszi
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Taksonyban, de varsány felölirészén...vagyis, halomról, ahogy kiérsz balra az új építési lakóparkban.

Érthetően írtam?

Sztem nagyon közel van miklóshoz.:)

Az úszást meg kipróbálom a héten már talán ott, aztán megírom a fejleményket.

Ha jó nektek a csütörtök, írjatok, illetve, kinek kell segítség átjönni?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csütörtök elvileg akár jó is lehet, de Laci lebetegedett és a nagykönyv szerint ilyenkor én is el szoktam kapni :( :( Másrészt anyósom a múlt héten szólt, hogy jönne egész napra unokázni :? és ha télleg jön, tök gáz lenne ha elmennénk :( :(
Ha a fenti két dolog a legideálisabban alakul, akkor még ott van az, ha Laci megy dolgozni, nincs kocsim :(
Tudom, tudom, nem vagyok egyszerű :( :(

Hát elkezdtem tápszert adni neki :( Péntek estére kifejezetten nem volt semmi tejci :cry: :cry: Féltem, hogy nem fogja elfogadni, de neki persze fel sem tűnt :) Azóta mindennap egy kajája tápszer (dél és 6 között valamelyik). Meguntam a parázást. A dokinéni milupa 1 HA-t írt fel! A fene sem gondolta volna, hogy ilyen bitang drága... :(

Már megint a fürdőkádban fürdött apával, képzeljétek, lebegett a víz tetején! Csak a fejét kellett alátámasztani...

Kép

Kép

Na szaladok, mert nyügizik :) Legyetek jók...

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Hát jó lenne, de mivel a férjemnél lesz a kocsi csüt-pénteken így én nem leszek mozgóképes most :(.

De azért írjatok le minden részletet hátha mégis tudnék menni.

Pusza
Meli

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Egy jó kép Liliről:
Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!
Judit, örülök, hogy Sebi elaludt a hintában, ez azt jelentheti, hogy tetszik neki. :wink: Lili a hasfájós időszakában kezdte, Ő is elaludt benne, vagy nézte a matricákat. Később, csak élvezte, ha beleraktuk, utána kicsit vigyázni kellett rá, mert fel akart kapaszkodni rá és fejbeütötte. :? Aztán mikor állt, ment , onnantól közösen haszálták a babájával. Szerintem jó dolog.
Csütörtöki találkozó nekem azért nem jó, mert anyuék mindíg akkor jönnek, múlt héten mondtam, hogy ne jöjjenek, mert nem érek rá, másik, h 2 hete nem tudok kiállni a kocsimmal, igy nekem a babakocsi a járművem most. Feltúrták a Tebe sort, és még nem gyeprácsoztuk vissza, csak a férjem nagykocsija alja nem ér le, az enyém igen...
Bogika tényleg élvezi a fürdést, és jó husiban van. Az én lányaim, de inkább a nagyobbik volt ilyen husikás. :P Aranyosak. Lillus is.
Bea
bey78
 
 


Hello!

Gabi: Igen ,régen voltak érdekes dolgok! De én annak a híve vayok, hogy minél később kapjon olyat ami esetleg alergiát vállthat ki nála. De tápszer ellenes nem vagyok, mert abból kivonják azokat az anyagokat! Sebi is keveset eszik éjjel.

Kaptam 1 jó hírt...nem kell vigyáznom anyukám kutyájára, viszont így nem pénteken jön, hanem holnap. Mivel pénteken angolra járunk a csajokkal, és így nem tudnak játszani!

ha Beának ennyire nem jó a csütörtök más napot kéne választani...

folyik a tejcsim, megyek megnézem Sebi felkelt-e már esetleg:) Mikor elkezd folyni 10 percen belül ébren van ő is!:)

Lila és Bogi is tündér...én nem merem beletenni a nagy kádba...mondjuk nekünk még az a hagyományos kádunk van. Illetve pont ma vitték ki férjemék a házba a sarokkádakat, de abból is csak olyan kicsi fajtát vettünk!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Ma már szerda este van, ha ennyire nem jó most jövőhét keddre rakjuk át, addigra talán jó lesz mindenkinek.

Mit szóltok?

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ma már szerda este van, ha ennyire nem jó most jövőhét keddre rakjuk át, addigra talán jó lesz mindenkinek.

Mit szóltok?

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nekünk a jövő hét kedd nem jó, mert még itt lesznek a szüleim.A hosszú hétvége miatt szerdán fognak csak haza menni.Így nekem megint csak csütörtöktől lenne jó.
De addig egyeztessünk még!

Lackó a változatosság kedvéért megint nem alszik még.Nem tudom, hogy meddig fogom ezt így bírni.
Ma volt itt a védőnéni.Természetesen neki is előadta mosolygós figuráját a fiatal úr.

Jó éjt Mindenkinek! Én is megpróbálok vmit tenni az alvás érdekében.
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Akkor legyen jövőhét csütörtök és, akinek kell segítség az átjövetelhez szóljon.

Sziszike.

U.I.: kellemes napot.

Kép
sziszike1000
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Látom nem jött össze a tali a héten. Aminek kicsit örülök is, mert mi sem tudtunk volna menni. Két nap lappangás után ugyanis előtört Biankából a torok gyuszi. Most nagyon nyűgös, eléggé fáj a torka.

A hosszúhétvége miatt a kedd nekem se lenne jó, meg azért addig meg is kéne gyógyulni. Szóval én is a csütörtökre szavazok. Nekem van kocsim, ha megírod a pontos címet meg a telcsiszámodat, akkor tuti oda találok. Persze csak privibe.

Botond is a nagykádba szokott fürdeni. A kicsit már végig éri. Nagyon élvezi a pancsit. Ő még nem tartja ilyen szépen a fejét, háton szokott lubickolni.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: