Új privát üzeneted érkezett!

Írtam tök hosszút, de a netünk nem működött rendesen és elszállt!

Minden ok, semmi fájás! Robi szerint jövő héten lesz csak meg!

Kép
tokajkincse
 
 


Edit tessék bejelentkezni! Ugye nem előzöl be? :lol: :P :lol:

Kép
tokajkincse
 
 


Itt vagyok! :D De az anyós szerint már megvastagodott a szám, és az arcom is foltos! :shock: Hogy fogok én kinézni! :!: :?: Egyébként én még nem érzek semmi arra utaló jelet, hogy szülnék, csak esténként szenvedek attól,hogy nem tudok, hogy aludni.Már a hasam sem feszül annyira mint a múlt hét végén.

KépKép
editmaci
 
 

 
 

Sziasztok!
Ma is voltam NST-n,szerencsére az jó lett, de el kellett mennem vérvételre is a lábdagadás és a vérnyomás miatt! :( délután 1/2 három körül lesz meg az eredmény! Remélem nem lesz semmi eltérés,mert azt mondta Cziáky ha nem lesz jó a labor be kell feküdnöm! :cry: Nem akarom! :!:

KépKép
editmaci
 
 


Jaj Edit, az nem lenne valami jó!
De ha kell, akkor kell. Már kibírjuk ezt a két hetet! Ne most legyen már gond! De amíg nincsen meg az eredmény ne parázz!

Kép
tokajkincse
 
 


Megjöttünk a kórházból.Voltak a laboromban eltérések,de nem olyan vészesek,így nem kell befeküdnöm szerencsére! :D Amire ügyelnem kell,hogy fűszerszegény kajákat egyek,(nincs pizza :( ) és sok folyadékot kell innom!
A jövőhéttől már kétszer kell NST-re járnom, úgyhogy megyek hétfőn is.
Ma nagyon sokan voltak a kórházban,amíg vártuk reggel a dokit két nőt is hozott a mentő akiket rögtön vittek a szülőszobára! :shock:

Orsi,te hogy érzed magad? Semmi jel? :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Úgy jönne be az ötösöm, mint ma az a megérzésem, hogy nem lesz doki!
Holnap kell mennem Miskolcra, mert ott csinálják meg a mai NST-t és a doki is beszélni akar velem. Na, akkor csajok a Megyeiben hol a francban csinálják az Nst-t? A kórház sztk részében vagy ott hátul a szülészeten? Ja, és mikor van? Gondolom csak reggel. Meg kell valami papír hozzá vagy betrappolok? Mert ugye nekem semmim sincsen. Kb. 5 éve voltam a Megyiben, úgyhogy úgy magyarázzátok, mint a hülye gyereknek!

Edit, jó, hogy nem kell befeküdnöd!

Nekem a tüneteim mind megszüntek, semmi. Mintha még hónapjaim lennének hátra!

Ja, amúgy ma én vezettem el Tokajig és vissza. Kocsi is és mi is egyben és még halálfélelme sem volt a férjemnek mellettem! :lol:

Kép
tokajkincse
 
 


Ahogy bemész a szülészetre,keresztül mész az uh-os folyosón.Ott a földszinten balra fog ülni a portás,vele szemben jobbra van a szülőszoba,az mellett van egy folyosó. Azon végig mész,és miután beérsz a kórtermekhez bal kéz felé van az NST. Az az első ajtó,de ki is van rá írva. Nekem Imit kiküldték,nem ülhetett ott velem.
Reggel héttől csinálják hivatalosan,de ma is már elkezdték 3/4 hétkor. Ha tudtok akkor menjetek hamarabb, mert én ma 6.40-kor a harmadik voltam, :( és nagyon sokan voltak.
Nem kell csak a kiskönyv,abból írják ki az adatokat.

Ha valami nem érthető akkor írj,most itt vagyok a gépnél!
Ja, aki csinálja az NST-t Az "nagyon kedves"! :(

KépKép
editmaci
 
 


Oke, de meddig van? Mert nekem innen bemenni kicsit gázos korán! Ameddig van kismami?

Kép
tokajkincse
 
 


Délután kettőig vannak. Még szombat délelőtt is csinálják 7-10 h.között!

KépKép
editmaci
 
 


Hát akkor én csak 10 körülre megyek. Így is el kell indulnom 6.30 körül. Próbálkozom felhívni még a dokit, de ki van kapcsolva. Nyílván műtőben van.

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!
Mi újság veletek? Orsi már biztos itt van Miskolcon.
Ma megint olyan meleg van,csak szenvedek! Ráadásul ettől a vérnyomáscsökkentőtől olyan álmos vagyok, állandóan csak aludnék. :( Bezzeg éjszaka! Akkor meg csak a virrasztás! :cry:

KépKép
editmaci
 
 


Edit, tarts még ki egy kicsit, nemsokára "könnyebb" lesz... :wink:

Én egy kicsit megnyugodtam tegnap, mert kiderült, hogy keresik az utódomat, így legalább lesz kinek átadni a dolgokat (meg lesz, aki utána hónapokig hívogat). :roll:

Talán ma már jobban vagyok, mint egy pár napja. 11 nap múlva már megyek a nyaki tarkóredő vizsgálatra. Rohan az idő. :shock: Ja, mindenesetre megnyugodtam, mert az, hogy 1,5 kilókat ingadozok egy hét leforgás alatt le-fel, az nem jojó, csak víz. Szóval most a megtapadt kilók száma 2 körül van. :roll:
vbea
 
 


Nekem is úgy volt,hogy mielőtt eljöttem át kellett adni a munkámat a munkatársamnak.miután megbeszéltük, hogy minden oké,utána még kb. 2 hónapig hivogattak különböző kérdésekkel! :!: :evil:

Eni,te vagy izgulós a vizsgálatok előtt! Én ilyen tarkóredő vizsgálat meg AFP előtt alíg aludtam.Ráadásul amikor nekem vettek vért AFP-re nem volt hozzá teszt; úgyhogy majdnem három hétig kellett várnom az eredményre! A munkatársaim mindennap nézegették, hogy kész van e már! :oops:

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!
Mi újság veletek? Orsi, mi volt tegnap? Sikerült beszélni a dokival?

KépKép
editmaci
 
 


Na, itt vagyunk!
Hát Apa hőn áhított dátuma úgy tűnik nem jön be! Mármint ugye a 06.07.08., mert az ma van!

Tegnap: 3,5 órát vártam, mert csak egy gép működött! Ez a rendszer úgy szar ahogy van. Fogalmam sem volt ki volt előtte, utánam, mert mindenki mászkált ki-be. De nyílván, hiszen volt, aki 7,30-tól volt ott és előttem ment be. A dokim lejött szólni a nőcinek, hogy én legyek a következő. Bemegyek, erre a nagyon kedves nő engem cseszett le, hogy érkezési sorrend van, bla-bla-bla.... Ha olyan fontos a dokiknak ez a vizsgálat miért nem rendeznek neki másik gépet! Könyörgöm, nekem mi közöm van hozzá? Na, 3,5 óra után 2 kicsi mocorgással ( megjegyzem ott könyörögtam a gyereknek magamban, hogy mozogjon, mert nincsen kedve anyának lépcsőzni és visszajönni kedves nénihez és amúgy is vár a doktor bácsi! Megértette!) Doki elment ebédelni mire készen lettem. Akit megelőztem pont utánam jött ő is oda, olyan kellemetlen volt, de ha szólt a doki, mit csináljak? Én türelmesen ültem magamnak. Anyukám már teljesen kész volt! Végre megjött a doki, csinált Uh-t. Még mindig fiú! :lol: 3054 g ( ennyit, hogy mekkora gyerek). Minden jó. Kérdezte, hogy nem akarok-e holnap (azaz ma) szülni, mert még itt van. Hát mondom szülhetünk! :wink: Aztán bevallotta, hogy gondolt rá, hogy megindítja a szülést, de mivel első baba úgy döntött, hogy nem piszkálja meg. Így átadott egy másik dokinak. Azt mondta kedvesebb ember, mint ő és be fog jönni éjjel is, ne aggódjak. Kedden kell mennem megint Nst-re. Remélem nem kell kétnaponta járnom, mert az nagy szívás lenne ílyen melegben! Ja, és a poén: Kaptam új szülési dátumot! 07.23! Ugye nem gondoltátok volna, hogy 6-7 dátum mellé jön egy másik! :lol: Úgyhogy Edit, lehet mi még találkozunk odabent! Nekem még mindig megvan az az érzésem, hogy hamarabb szülsz! :wink:

Vettem pár dolgot. Bodyt, szoptatós teát és kádbetétet a Brendonban. Volt szinte minden kuponos! Siettem, mert nem akartam melegben mászkálni, így még van vásárolni való, de
majd kedden!

Ja, amúgy a szülőszoba látványától teljesen rosszul lettem! Jobb is, hogy van még pár napom! Nekem fel kell készülnöm még!!!!!!!

Kép
tokajkincse
 
 


Nem semmi napod volt! Akkor én nem szólok semmit a félórás várakozásommal! :( Egyébként én is gopndoltam rá, hogy már biztos szülsz; de jobb ez így;mindennek megvan a maga ideje! :D Az új dokival beszéltél? Milyen? Úgy látszik neked minden dokihoz egy új dátum is társul! :shock: :D
Nekem hétfőn kell mennem megint NST-re,de ha csak egy gép jó,akkor megyek korábban.Csütörtökön még jó volt mind a kettő,de az egyiket már akkor is cserélgette; valahonnan -gondolom a szülőszobáról-hozott még egyet!
A megelőzés miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod; mert csütörtökön is jött egy csaj,csak beköszönt, hogy itt van,és máris ő következett! :twisted:

a szülőszobán voltál bent szétnézni,vagy csak kívülről láttad? Nekem még soha nem sikerült "belesnem".

A kuponos bodyból én is vettem :mrgreen: , meg a teából is; persze teljes áron mert akkor még nem találtam a kuponokat,de aznap mikor vettem,utána megtaláltam azért! :lol: Ja,meg vettem a melltartóbetétből is egy dobozzal.

Most várom az anyósomat,mert jön takarítani,meg ablakot pucolni. :D Imi kint a telken ajtókat fest,úgyhogy jelenleg egyedül vagyok!

Ja,a nyolcadikával kapcsolatban: Hosszú még a mai nap...... :mrgreen: Imi azt szeretné,ha a jövőhéten születne,mert a 28 a mi számunk,és az lesz a 28.hét! :D

KépKép
editmaci
 
 


Ma jön 2 rokon család, esküvőre is megyünk, meg tök jól vagyok, úgyhogy szerintem ma nem szülök!

A dokival nem találkoztam, kedden kell őt keresnem az Nst eredményével.

Nem láttam a szülőszobát, de nekem már a kiírás is elég volt! Engem oda nem is lehetne berángatni megnézni! Majd ha szülök meglátom.!

Hát végülis 18-23 között vannak a dátumok igazán, amiket dokik számoltak, úgyhogy akörül lesz az valahogy. Ezt most a méretekből a gép számolta.

Majd lesz valahogy! Robi 13. után nem dolgozik már a hónapban, így bármikor jöhet!

Kép
tokajkincse
 
 


Hahó! Hová lett mindenki?
Kriszti írta, hogy aug.-tól már lesz nekik is net! :D

Velünk minden rendben.
O.

Kép
tokajkincse
 
 


Mi is egyben vagyunk még,ma pihiztem egy csomót,mert tegnap eléggé elfáradtam.Ugyan az anyós takarított, de azért segítettem neki, nyolc után végeztünk, de még jön holnap is befejezni,mert a nappalit még nem csináltuk meg.
Ma hívtak keresztanyámék, hogy szerdától front várható,készüljek! :D

Reggel megint mennem kell NST-re! :(

KépKép
editmaci
 
 


Edit, nem tönkretenni azt az egy gépet is! :lol:

Még mindig jól vagyok, bár napi 1-2 Magne B6 tegnap már 6 volt... Pocok ahelyett, hogy kibújna bent próbál meg fészkelődni. Néha nagyon feszít. Nem tudom 2 hete mi váltotta ki azokat a fájásokat és jeleket, de most szinte semmi sincs! :?

Edina, szeretitek a hordozótokat? Most olyasmit néztünk használtan neten.

Kép
tokajkincse
 
 


Kész is vagyok az NST-vel. :D Én voltam az első,aztán ahogy kész lettem a dokim jött velem szemben a folyosón;meg is nézte a papírkámat. Szerdán menni kell megint,akkor vérvétel is lesz megint. :(

Orsi,mostmár két gép volt; de az egyik elég vacak volt( amelyiknél én voltam),nehezen akarta a papírt beszedni! :?

Nekem tegnap este volt minden bajom; mindenhol fájt,feszített, nem tudtam hogy ülni,feküdni. :( Aztán reggelre minden oké! :P

KépKép
editmaci
 
 


ugye! Te vagy itt a gépgyilkos! :lol: Rossz hatással vagy rá! :wink:

Holnap megyek én is, de csak 9.30 körül érek oda. Ez van. Lehet megint ott ülök egy csomót!

Megvettétek a forgót a Tégelben? Néztem, hogy a Tégel meg a Napsugár összeköltözik. Legalább egy utat megspórolnak nekünk! :lol:

Most hordozó után kutatok!

Kép
tokajkincse
 
 


Szerintem mindegy melyik nap megy az ember,mindig nagyon sokan vannak! :shock: :( Én is mire végeztem,már legalább 10-12 kismama ült ott. És még csak 1/4 nyolc volt!

A Tégelben még nem voltunk, :( talán a héten valamelyik nap már kijutunk végre. Már csak a sterilizáló folyadék hiányzik,és nem volt sem a Brendonban,sem a Sparban -pedig a múltkor ott is láttam-; ott meg biztos lesz!
Az tök jó, hogy összebútoroznak a Napsugárral! :P külön-külön is jók voltak; de egyben biztos jobb lesz.Melyiknek a helyén lesznek,nem tudod?

Hordozót mi is az internetről rendeltünk,mert olcsóbban találtunk itt mint a boltokban, ráadásul helybe hozták! :D Fő a kényelem!
A miénk azt hiszem 11.000 ft.volt.Három helyzetbe lehet állítani; és jó stabil, az anyaga is elég masszív! A Tégelben ez a fajta akkor 14.000 ft.volt.

KépKép
editmaci
 
 


Melyik netes áruházben vettétek és milyet? Találtam tegnap egy jót a neten, Robi teljesen beleszerelmesedett. nem tudom eladó-e még, mert neki olyan színű kell! :roll: Használt, de nagyon megtetszett neki! az egész család lelépett meggyet szedni. Azaz remélem, mert nem találom az anyóst sehol. :?: De nem szőlt, hogy megy ő is!

Kép
tokajkincse
 
 


Nézzetek szét a www.interstore.hu-n. Én ott láttam külön babarészleget, és több hordozót is...
Bárcsak ott tartanék, hogy már csak a sterilizáló folyadék hiányzik... :( Tegnap voltunk kedvenc bababoltomban, hát még nagyon gyengék vagyunk. Tudom, ráérünk még a vásárlással, na de egyszerre meg nem lesz 2-300 ezer forintunk, muszáj apránként beszerezni mindent. :roll:

Ediéknek ezek szerint még mindig rossz a gép.
vbea
 
 


Orsi,mi a bebibolt.hu-ról rendeltük.Oldalt kiválasztod, hogy biztonsági ülések, azon belül pedig vannak a hordozók.Nekünk a Primeur féle van.

Eni,mi is kezdtük valahol... :D én már 15 hetes terhesen meg akartam venni mindent, Imi teljesen ki volt akadva tőlem! :mrgreen: Aztán,ahogy szaporodtak a bútorok,úgy vásárolgattunk. Nem azt mondom, hogy most nem tudnék még néhány ezrest elölteni, de a legfontosabbak közül tényleg már csak ez kell!

KépKép
editmaci
 
 


Persze, nem is irigykedés volt bennem... Majd mi is odaérünk. végül is, olyan rosszul sem állunk, mert legalább már a nagyobb befektetésekben biztosak vagyunk. Kiságy, pelenkázó, babakocsi... A többi meg majd jön szépen, sorban. :wink:
vbea
 
 


A vásárlásnál már csak az a jobb,amikor ott tartasz, hogy ki kell mosni,vasalni őket! :D
Egyébként meg mindig talál vagy hall az ember valamit, hogy még ez is de jó lenne,azt is ajánlatos megvenni......; :shock: úgyhogy szerintem olyan nincs is, hogy minden megvan! :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Csajok, szerintetek melyik jobb?
A p.c. 8000 a másik Avanti márka és 7000. Vagy vegyem meg az újat 10-12000 -ért?

Kép Kép

Kép
tokajkincse
 
 


Orsi,
Az Avantiról semmit nem tudok. Így a PC-re szavazok. De talán nézz meg valami összehasonlító tesztet vagy ilyesmi... :?:
vbea
 
 


Eni, nem találom még a P.C. eredeti árát sem. Semelyik bababoltban nem bukkantam rá! De nekünk is az tetszik jobban! Gondolom olyan 14-15000 körül lehet!

Kép
tokajkincse
 
 


Persze amit nem kellene, azt megtalálom: www.takoo.hu Esetleg, ha érdekel titeket. Édesek! De csak majd, most nincs szükség rá! :wink:

Kép
tokajkincse
 
 


Első ránézésra mind a kettő jónak tűnik,de a P.C-ban van merevítő is ami a fejét kitámasztja, és az jó, főleg újszülötteknél. Szerintem bármelyiket rendelitek jól jártok, mert megkímélt állapotban vannak; nem hiszem hogy sokat nyúzták őket! Ja,meg a P.C.kockás,amit én imádok! :D

KépKép
editmaci
 
 


Igen, amellett döntöttünk mi is! Majd Robi lemegy érte. Debrecenben van, így annyira nincs is messze. De csak akkor mehet, ha már megszültem! :lol: Remélem azért már 10 napon belül túl leszek rajta!
Holnap Nst. Jaj, de jó! Szerintem semmi értelme annak a vizsgálatnak!

Ja, a Tégelben lesz egy 3 szintes bababolt, ha jól emlékszem!

Kép
tokajkincse
 
 


El is felejtettem nektek írni, hogy van egy gólya, ami folyton itt járkál a környéken. Most a villanyoszlopunkon volt és kelepelt egy csomó ideig. Már csak pár méter és a házon köt ki! :oops: Lehet jelent valamit? Ha holnap megszülök, akkor igen! Egyébként már hónapok óta kinéztem magamnak ezt a 11-ét.

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!

Őrület ez a meleg, szerencsére Zsombor jól bírja!! Sokat alszik..
Jövőre már ezerrel strandolhatunk!!!! Szegényként ebben a melegben alig viszem ki. Jövő hétre egy kicsit "hűvösebbet" mondanak szerencsére, de aztán megint jön a kánikula 35 fokkal....

Orsi, hozott a gólya ma vmit?????
Szerintem a p.c hordozó a jobb a kép alapján. Amúgy olyan sok időt nem tölthetnek benne még a gerincük miatt. Nekünk 10kg-ig van a teherbírása (kölcsön kaptuk), Zsombor már most több minta 6kg, lehet hogy gyorsan kinövi, ha ilyen ütembe halad.... Egyébként olyan sokat nem használjuk, csak a kocsiba. + nagybevásárláskor jól jön, mert a bevásárlókocsra jól rá lehet rakni. Jót tudnak benne aludni, Zsombor mindig szunyál benne.

KépKép
sz.szilvia
 
 


Lilinek boldog névnapot!!!

KépKép
sz.szilvia
 
 


Csatlakozom Szilvihez.

BOLDOG NÉVNAPOT LILINEK!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
vbea
 
 


Igen,igen! BOLDOG NÉVNAPOT LILINEK!!! :P :P :P

Orsi,mi újság? Mi volt NST-n?

KépKép
editmaci
 
 


Hali!

Most csak 1 órát vártam. Pont egy olyan csaj ült le mellém, akinek az új dokim a dokija. Kicsit kifaggattam. Ő nagyon elégedett volt vele, már a második babáját szüli nála. Fiatal a doki és nekem is nagyon szimpi. Sőt Robinak ő a legszimpibb mindhárom közül. Olyan nyugodtnak tűnt, kedvesnek. Ideadta a számát, bármikor hívhatom. A csajhoz is éjjel ment be szüléshez. Szóval szerintem nem lesz gond vele. Állítólag szereti a természetes szülést és ha az apa is jelen van. Hát ennyi. Csütörtökön kell mennem ismét.
Megvettük a hordozót. Tök szupi!

Gólya még nem csinált semmit! De a derekam valami iszonyat mennyire fájt éjjel! Most sem érzem, hogy szülnék. Papíron már csak 1 hét!

Kép
tokajkincse
 
 


Tegnap én is olyat éreztem mint még soha.Olyan volt mintha valaki apró kis kalapáccsal ütögetné a derekam.Nem fájt csak olyan hülye érzés volt.

Ma a változatosság kedvéért az anyám volt itt nálunk; még ő is takarítgatott egy kicsit! Mostmár olyan szép tiszták lettünk! :P

KépKép
editmaci
 
 


Edit, azt akartam megkérdezni, hogy ha éjjel megyünk be, akkor hol kell kocsival behajtani? Mert én ilyenkor a Tesco felöl megyek és ott a rendőr sulinál megyek be, de az a bejárat csak 5-ig van nyitva. Ott a Blaskovics utca felől vagy hol?
Ja , és azt tudtad, hogy csak 4 apás szülés lehet egyszerre, mert annyi szoba van? :cry:

Kép
tokajkincse
 
 


A Blaskovics felől lehet éjszaka behajtani.
Ne,már!!! :shock: Remélem nem mi leszünk az ötödikek! :?

Tök jó a hordozó, a tipegőt szerintem én sem hagytam volna ott! :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


A Flórában vettük mindkettőt! Egy bababoltot felszámoltak kint és minden cuccot elhoztak! 12 000 volt, de az ilyen talpasakat csak 45 000 körül láttam, úgyhogy mákunk volt! Minden papírja megvan. Nem figyeltem még, de a Blaskovicsra rá lehet menni, ha a város felöl jövünk? Remélem nem egyirányú vagy ilyesmi. Nem tudom mi ez a nagy káosz a fejemben erről a bejutásról! :roll:
Ja, még 6 másik hely van, de az egy nagy szoba és csak paravánnal vannak elválasztva a szülő nők. Na én nem igazán akarom más vajúdását végighallgatni és az enyémet se hallgassa már más! Az apás azért ennyi, mert azok külön szobák. Én szülök a folyosón, de a férjemmel! :wink:
Most a hátam és a hasam alja is le akar szakadni. Nem tett jót nekem ez a mai nap!

Kép
tokajkincse
 
 


Persze,be lehet hajtani a város felől is, mi is innen megyünk mindig.

Megvolt az NST,de ma nem ment olyan egyszerűen. Első voltam, de nem sok mozgást produkáltunk! :( Elküldött a doki flowmetriára,és újabb NST lépcsőzés és evés után.Jól el is fáradtam! :shock: Szerencsére akkor már mocorgott rendesen! Voltam vérvételen is megint. Mire mindennel végeztünk,úgy elfáradtam, alíg bírtam a kocsiba beszállni! :wink: Még kimentünk a Corába is, úgyhogy nem olyan régen értünk haza. Most azt hiszem tudnék egy keveset aludni.... :P

Na a paravános megoldás valahogy nekem sem jön be, nagyon zavarna ha közben mást kellene hallgatnom, de az mégjobban, ha engem hallgatnának. :x

KépKép
editmaci
 
 


Szia!

Hát szerencsére én nem vagyok ilyen fáradékony! Holnap megyünk mi is megint. Nagyon nem akarok, de kell! :(

Már azt hittem szülni mentetek! Végülis bármikor megindulhat neked is!

Éjjel nagyon fájdogáltam. Lassan magnéziumon élek. Apa ma éjszakás, utána már nem dolgozik egész hónapban!

Holnap biztosan találok még valamit Pocoknak!

Kép
tokajkincse
 
 


Minden éjszakának meg nappalnak úgy indulok neki, hogy lehet, hogy ma.... :!: :?: Imi tegnap este már hivogatta, hogy bújjon ki! :D
Én csak 3x1 Magnéziumot szedek.Nem tudod hány mg,abból a maximum?

Akkor még a mai éjszakát bírjátok ki! :mrgreen: Ma a Corában megvettük a sterilizáló folyadékot, úgyhogy elvileg mostmár tényleg menetkészek vagyunk! :D Viszont ha belegondolok ,hogy már csak napok vannak hátra,akkor néha elfog a pánik! :shock:

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!

Először is bocsánat amiért bepofátlankodok a beszélgetésetekbe, de Edina (pedina) ismerőse vagyok és miatta olvasom a topicot, így akaratlanul Titeket is. Gratulálok a babákhoz nagy öröm a terhesség, csak az a 9. hónap ne lenne:)
Amiért most mégiscsak írok, az a magnézium. Nekem a doki és a védőnő is kifejezetten szólt, hogy a 36. hét után ne szedjem, mert elvileg késleltetheti a szülést, azaz pont amiatt nem indulnak meg rendesen a fájások. Esetleg nektek is érdemes lenne megkérdezni, hogy szedjétek-e tovább.
Az első babánál én is végig szedtem, pont amiatt nehogy hamarabb induljon a szülés és hááát még 2 hetet ráhúztam :) . A másodiknál már nem szedtem a 36. hét után és korábban jött, bár tuti nincs vele összefüggésben :D (elkaptam egy vírust).
Még1* bocs a beleszólásért.

marika
 
 


Nekem még nem szólt senki, (doki,védőnő) hogy ne szedjem, de azért pénteken rákérdezek a doktoromnál! :shock:

KépKép
editmaci
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?