Új privát üzeneted érkezett!

Hali

Mi kozben megjartuk Angliat, mert sajna meghalt aposom es a temetesere utaztam ki a parom utan.:(
MA van a farsangunk ,de sajna Emike benyalta a hanyos-fosos virust igy majd itthon farsangolunk. Danny is beteg volt az ove alatt, igaz, o nem is akart menni.:)

Ikverus

Megtalaltam a piros 27-es balerinat, ha meg erdekes. Es meg nem 28-as a laba...:)

Tunde

Ugyi vagy a vizsgakkal.

Jelentem a jovo hettol hozom a tavaszi cipoket es elotte a tavalyi maradek modellek NAGYON kedvezmenyesen(beszerzesi aron) ki lesznek akciozva. Ha valakit erdekel valami szoljon, mielott meghirdetem a nagykozonsegnek.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszika!
Sajnos már 28as lába van legalább....Nőtt ez a csaj egy csomót! De azért köszi! Majd megyünk nézelődni a tavaszikból, biztos beleszeretünk majd másba!!!!!Már nézett is valami fehér extrát....ahoz lesz még egy két hozzászólásom! :D Szóval nem bálicipit vennék....De olyan helyes, mert tiszta nőből van!
Gyógyuljatok! Sajnálom hogy kimaradt Nektek a farsang. Remélem nekünk jól sikerül!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Saara! Az szuperül hangzik, hogy rögtön vállaltál volna harmadik szülést is :lol: ! Remélem (önzőn kíváncsian :mrgreen: ), hogy vmikor sikerül leírnod.
No és milyen hármasban?
Költözés?

Trapista! Köszönjük a dícséreteket. Zsófi is nagyon ügyes lányka :lol: !!!

Tünde! Számolgatás nálunk is megy. Egy-kettő-három-hat-hét-nyolc :lol: . Angi akkor teszi (legtöbbször) amikor tornyot épít.
Ezer éve nem láttalak titeket! (sem :( )
Még mindig várom egy vizsgám eredményét, de én azt nem írhatom hogy mind ötös. Sőt :oops: :D ! Csak egy van. S volt két buktám is :roll: .

Verus! Hétfőn kezdesz?

Nyuszika! apósod :( részvétem. párod?
fosis vírushoz ++++++++
Tavaszi cipi minket érdekel. Szerintem 21-es lehet a lyány lába. A téli 20as Asso még jó.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyermekorvossal kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.
Április elejére várom a kisbabámat és szeretném kiválasztani a gyermekorvost, de tanácstalan vagyok, mert a két gödi gyermekorvosról eddig csak rosszakat hallottam. Tényleg így van ez? Várom a tapasztalatokat pro és kontra.

Előre is köszönöm!

Szilvi
szinagy
 
 


Szilvi

Nekunk Dr Vecserka Zsolt az orvosunk. Mi eddig elegedettek vagyunk vele, ritkan ir fel antibiotikumot es ami szerintem ugyancsak fontos, hogy nem az az ijesztgetos tipus, de ugyanakkor alapos. Sokan hozza jarnak innen Felso-Godrol, pedig ALson rendel....kivancsi lennek milyen rosszat hallottal rola....

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!
Mi is Vecserkához tatrozunk, és nekem őt ajánlották a patikából ahol dolgoztam, mert gödön jobb nincs, és ő még elmegy. Van egy stílusa, de gyerekek szeretik, viszont diagnózis terén már csalódtam benne....Amúgy ami nagy előnye, hogy nem szívesen ad antibacit, viszont igazolást se, ha már semmi gondja a gyereknek....Mível az Inceffy patikában dolgoztam, ami vele szemben van, sok receptje, betege jött hozzánk vásárolni, és abból leszűrhető pár dolog...vannak korszakai, mikor pl. mindenkinek ugyanazt a köhögőst írja....Ha gödön szeretnél dokit, csak őt tudom ajánlani én is!
Most ajánlottak egy nagyon jó dokit, aki nagyon aranyos,és szakmailag is jó, és éjszaka is lehet hozzá menni ha gond van, ő vácon van, a kórház után a rendelőben, és valami Újhelyi nemtomki a neve. Még nem voltunk nála, szerencsére nem vagyunk betegek most...:) És attól függetlenül, hogy a Vecserkához tartozunk, áll. fogad ingyen, és kedvesen. A kórházban is szokott ügyelni. Hát ennyit tudok róla.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ágota! BOLDOG NÉVNAPOT!!! :lol:
Gyerkőcök már jól?

Verus! nem is tudtam hogy az Incenffy-ben dolgoztál :) . s milyen az új meló?

Trapista! tegnap láttunk :D (szerintem ti nem vettétek észre hogy integetünk), de kutyuval voltunk + a csaj már reklamálta az ebédet.

Szilvi! szia :D . mi a sződi dokihoz járunk. semleges a vélemény.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a véleményt!

Nyuszika,
Én Vecserkáról azt hallottam, hogy mivel rengetegen járnak hozzá, nagyon hamar kiszórja a gyerekeket, szinte meg sem vizsgálja, nem túl szimpatikus emberileg, az anyukákkal nem kommunikatív, tehát nem mondja el, hogy mi baja a gyereknek, csak felírja a gyógyszert, ami sokszor a felnőttekéhez hasonló erős gyógyszer. Ha ki akarja hívni az ember a gyerekhez, reggel 8-ig be kell jelenteni és 5000 Ft alatt ki sem jön. Te ilyeneket nem tapasztaltál?

Ikverus,
Igen, Gödön szeretnék orvost, mert talán megnyugtatóbb az embernek, ha közel van és ha gond van, ki is jön. Csak kicsit elbizonytalanodtam, mert sokan a rossz tapasztalatok miatt nem is Gödön választanak gyerekorvost. Én azon gondolkodom, hogy választok itt Gödön orvost, aztán ha csalódom benne, váltok. Csak hát itt Gödön is el kell dönteni, hogy a kettő közül melyik legyen. A másik orvosról azt hallottam, hogy elég idős és 30 évvel ezelőtt használt gyógyszereket ír fel. Mondjuk azt már leszűrtem, hogy a két orvos közül azért inkább a Vecserkát ajánlják, de sajnos általában úgy, hogy a két rossz közül a jobbik. A váci gyerekorvosokról én is sok jót hallottam, csak közülük nem mindegyik jön ki, bár ez nem is mindenkinél szempont.
Azon viszont csodálkozom, hogy ez az Újhelyi doki úgy is fogad, hogy közben a Vecserkához tartozol. De ez jól hangzik. Nem tudnád kideríteni nekem a teljes nevét? Előre is köszi. Egyébként Vecserkáról én is hallottam, hogy félrediagnosztizált. Te ilyenkor mit csináltál? Beadtad azért a gyógyszert vagy elvitted másik orvoshoz a gyereket?
szinagy
 
 


Szia Szinagy!

Kommunikativnak tényleg nemigen kommunikatív az anyukákkal a doki, de elviselhető...egy nagyon jó dokink volt Bpen, nekem azér nem annnyira tetszik ez, de jobb nincs itt gödön. A többi folyton antibacit ír fel, és szarik a gyerekre....legalább Vecserka értelmes gyógyszereket ad...volt már hogy nem adtam be a gyógyszert, és nem bántam meg....vagy más köhögőst adtam pl, és jó lett.... mível ő az orvos és nem én, ezért nem igen szeretem felülbírálni, de már mi sok mindenen keresztül mentünk, és a régi dokink módzserét szoktam követni. Szerencsére csak ritkán megyünk dokihoz...Ha meg muszály, akkor meg ált.ban szívok...
Amúgy a dokinak kötelessége kimenni gyerekhez, főleg babához!!!!Nem kérhet pénzt, esetleg Te adhatsz ha úgy gondolod. Én egyszer kihívtam mer nagyon szarul volt mindkét gyerek, és adtam, neki 2000ft-ot, biztos szokott kapni, mert nem csodálkozott, de nem mondta, hogy pénzt kér érte. Viszont utál kijárni, és nagyon elérhetetlen. Éjszaka, vagy este fel se lehet hívni, csak a rendelős idejében.....ez nem volt szimpi nekem.És nem épp volt kedves, mikor kihívni akartam....De mondták, nagyon hangulatember. Amúgy rendes...oltásokat beadja, oviba is ő a doki, és a gyerekek tényleg szeretik...jobbat itt nem találsz! Ha nagy gond van ne hozzá menj szerintem, hanem egyből szakemberhez, vagy magándokihoz (pl. Nika Erzsi Dunakeszin, bár ő is egy érdekes vki, de jó szakember), vagy a vácihoz....annak utánaérdeklődök! Üdv!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ki a Nika Erzsi?
gödibarbi
 
 


Én még egy tökéletes körzeti dokival sem találkoztam, de ez azért van, mert több ezer ember/gyerek tartozik hozzá és nem lehet mindenki megelégedve

Én egyszer hívtam ki V-t (hozzáteszem, hogy akkor költöztünk ide és még nem voltunk átjelentkezve), kijött de közölte, hogy soha többet és ne is akarjunk hozzá tartozni (mert ez ugye sződ).

Utána egy Dunakeszis doktornőhöz jártunk, de ő meg nem jött házhoz, végül mi is a sződinél vagyunk most.
Biztos ha komoly baj lenne én is szakemberhez fordulnék, de azért kisebb bajoknál nekünk bevált...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ma volt Dorinának a farsang:

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Nyuszika!
Boldog névnapot :) Cipik minket is érdekelnének :) Gőzőm sincs mekkora Míra lába :oops:

Szinagy!
Én megvédeném kicsit Pruzsinszkyt :) Ő sem ír fel állandóan ab-t csak akkor ha tényleg szükség van rá.Vagyis Míránál mindig így csinálja :) Viszont Ő nem jön házhoz csak mikor hazahozod a babát.Igaz h. kicsit furi,de én is hozzá jártam még gyerekként,és szerintem őt is szeretik a gyerekek.

Tünde,Barbara!
Sulikkal hogy álltok?

Trapista!
Zsófi hogy van?Nem teszel pár képet fel róla?

Míra farsangon pillangó volt :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
viranka
 
 


Szilvi

Hát elég rossz tapasztalata lehetett az illetőnek akitől ezt hallottad.... hozzánk mindig kijön, én még sosem adtam neki többet 2ezernél. AMúgy mikor kiköltöztünk 5 éve azzal kezdtem, hogy mikor először kijött tisztáztam vele ezt a tarifa dolgot. Nagyon korrekt volt, azt mondta nincs tarifa, ki mennyit gondol. Persze láttam hogy azért szivesen veszi ha adnak, hiszen neki is pénz az idő és miért dolgozna a rendelési időn kivül ingyen. Neki is felesége, kicsi gyereke van.
Én úgy szoktam, hogy ha vinnem kell hozzá valamelyik gyereket, akkor a rendelési idő utolsó félórájában megyünk. Még akkor is vannak 4-5en, de nem 14-en mint csúcsidőben.

Verus

Nem tudom ti mióta ismeritek, mi 5 éve. Egyetértek, tényleg hangulatember. De amiket mesél néha, hogy milyen idióta (már bocsi) szülők fordulnak meg néha nála.... Mellesleg iszonyúan túl van terhelve, mert több, mint 2000 betege volt 2 éve, ma már biztosan több van. Kevés 2 gyerekorvos Gödnek, talán most lesz valami változás, olvastam a Gödi Körképben, hogy terveznek egy gyerek és 2 felnőttorvos praxist az Oázisba. Kéne is nagyon. Én mióta ismerem a pasit fogyott vagy 10 kilót! Igyekszem amúgy nem minden náthával szaladni hozzá, csak ha durva köhögés van a tüdőgyuszi gyanú miatt.
Amúgy mire gondolsz azalatt hogy nagy gond van? Akkor persze ő is továbbutal. Nálatok hogy van az oviban, egy-két napos hiányzásra is kérik az igazolást?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Ismételten köszönöm a véleményeket a gyerek dokikkal kapcsolatban. Azért kicsit megnyugtattatok, azt hiszem, megpróbálom a Vecserkát, aztán majd a saját tapasztalatom szerint maradok vagy továbbállok. Végülis, tényleg ahány ember, annyi vélemény, csak a személyes tapasztalat lehet a döntő, tökéletes orvos pedig tényleg nincsen. Annak azért örülök, hogy Vecserka nem antibiotikum-mániás, mert én még felnőttként is rettegek tőle (mondjuk meg is van rá az okom, párszor már kúráltam magam a mellékhatásai miatt…) és ha lehet elkerülöm, nemhogy a gyerekemnek szívesen beadjam.

Ikverus,

Ha este/éjjel lesz beteg a gyerek, de mondjuk súlyosan (ne adja Isten!!), akkor kihez kell fordulni? Váci kórház? Vagy itt hogy van ez az „illetékesség” kérdés? Vagy tegyük inkább mi kocsiba és rohanjunk be a Heim Pálba? Lehet, hogy butaságokat kérdezek, de semmi tapasztalatom ezen a téren és Gödre is csak 3,5 hónapja költöztünk, szóval egyáltalán nem vagyok képben:(

Viranka,

Ma megkérdeztem az egyik kisgyerekes szomszédomat, hogy kihez viszi a gyereket, ő is a Pruzsinszkyhoz hordja és ő sem panaszkodott rá, igaz, hogy neki túl sok tapasztalata nincs, mert velünk együtt költöztek ide. Örülök, hogy eszmét cserélhetek veletek, mert így kicsit kiegyensúlyozódnak a rossz vélemények, amiket idáig hallottam.
Nagyon édesek a gyerkőceid, a lányod már kész hölgy, nagyon helyesek a farsangi képek:)

Nyuszika,

Megnyugtattál a tarifával kapcsolatban, úgy gondolom 2000 Ft-nál többet én sem adnék, az meg, hogy ad az ember, a mai világban már természetes. Igazad van a rendelési idővel kapcsolatban, én sokszor a saját körzeti orvosomnál is megjátszom, hogy az utolsó fél órában megyek és általában sokkal hamarabb végzek, gyerkőccel is így fogok tenni:)
szinagy
 
 


Hali! Na mi nem fogunk kijelentkezni Vecserkától, mert annyira nem gáz, és amúgy megértem a pasit, és amióta itt vagyunk azóta is fogyott sokat, és látom hogy sok a dolga, a "hülye"szülőkről meg ne is beszéljünk, mer van egy pár....aki pl. csak trécsalni jár a dokihoz....csak csalódtam benne, ahoz képest, amilyen ódákat zengtek róla, na meg a régi dokinkhoz képest....Nyuszikának nagyon igaza van, kéne még vagy 2 gyerekdoki ide, mer nem bírják.....Nem könnyű itt vidéken. Az oviba 3 nap után kell igazolás sajnos...Nem szívesen futkosok ilyenér, örülnék ha letenné nekem valami portára az igazolást, és sorba se kéne állnom érte, de hát ez nem így műkszik. A meló jó, most épp nyugi van, ezért ráérek, de nem sokáig...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ágota!

köszönjük a cipőt :) tegnap este óta egyfolytában abban járkál a lakásban Míra :)

Bettinának boldog szülinapot kívánunk :)

KépKép
viranka
 
 


Tünde! méhecskelány nagyon édi :lol: (bár aki a kezét fogja talán már kinőtt a csoportból :mrgreen: ). Édi az új szalagkép is Bettusról :lol:
BETTINÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!! (hihetetlen már 2...) :lol: :lol: :lol:

Vera! Mírapillangó nagyon cool :lol: ! S az a "visszanézős" kép aaaaaaaaaannyira csajos! Igazi nő :lol: 8) ! nyelvnyújtogatós :mrgreen: . fiacskád is tündéri! azon az uccsó képen zabálnivaló :lol: !

Nyuszika! új avatar :lol:

Szilvi! s hogy telik a babavárás? nemet tudtok? nevek? mindgyá szűlsz :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok! A csemetéim:
Kép
kiscica
Kép
Zöldfülű kisindián
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Andris boldog szülinapot :)

felébredtünk a téli álomból talán ?
mi lehet Gyöngyivel olyan régen írt ő is :cry:

KépKép
viranka
 
 


Andris köszöni!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok,

Először is nagyon boldog szülinapot kívánok Bettinának és Andrisnak !
Kép

Szinagy üdv itt a fórumon és gratulálok a babaváráshoz ! Végre ismét van egy kismamink :lol:
Gyerekdoki ügyben sajnos nem tudok tanácsot adni, mert nekünk is sződi dokinénink van.

Tünde , gratulálok az ötös vizsgákhoz! :D Érzem én hogy szuper kozmetikus lesz belőled. :lol: :lol: :lol:
Nagyon csini volt a kis méhecske a farsangon :lol: , hihetetlen milyen nagy lány már ő is.

Barbara , bocsi valószínű nem vettünk észre. :oops: Sajna elég vaksi vagyok.

Ikverus nagyon helyesek a farsangoló csemetéid. :lol: :lol: Jók lettek a jelmezek is, te készítetted őket?
Ja , tényleg szeretnék rendelni aloés termékeket, majd küldök privit .


Nyuszika apósod miatt részvétem . :cry:
Tavaszi cipőket majd mi is megkuksizzuk . Meddig tart az akció?

Viranka, csuda édesek a gyerekek . :lol:
Cuki volt a kis pillangó , ő akart az lenni ?
Annyira jók ezek a fotók,pont a legjobb pillanatokat sikerült elkapni.


Saara nálatok mi újság ? Remélem jól vagytok !

Nálunk ugyan nem volt farsang , de csatolok egy két képet a mazsolámról :lol:

Kép

Kép

KépKép
trapista
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!!!

Andrisnak is nagyon boldog szülinapot!!!

Trapista:
tündéri ez a leányzó!!!! :D

Vera:
nagyon cukik, látszik, hogy szeretik egymást :P
Suli jól megy, egyre többet tanulok és így egyre jobban látom, hogy mennyi mindent nem tudok még... :? :lol:

Most magamon tesztelem a krémeket, eljárásokat, így másfél év múlva olyat fogok használni ami tuti :lol:

Verus:
nagyon helyesek a gyerekeid, Andris teljesen rendbejött már??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Trapista! Jelmezeket nagyjából én gyártottam(fejdísz gyári) :) Privát nagyon nehezen jön nekem át, nem tom miért, inkább telcsin mond meg mi kellne, mert az biztosabb:06204631984 Ha tudod jó lenne még a héten, mert megyek raktárba! Zsófi nagyon édipofa!!!
Tünde! Andris magától megy 3-4 naponta wc-re, mármint elküldöm, de nem kell se beöntés, se egyéb hashajtó, és kinyomja magától...volt már hogy 2 nap után szaladt, mert érezte hogy kell, és sikerült neki!!!Szóval ami 6 évig nem sikerült, az most sikerül!!!!Végre normálisan működik, és kezd természetessé válni! :) Bár még nem kiabálnám el......de már 3 hete így megy!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


most csak a lényeg:

BOLDOG SZÜLINAPOT ANDRISNAK!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Gödibarbi,

A babavárás kellemesen telik, itthon vagyok, úgyhogy igyekszem testileg-lelkileg felkészülni rá. A csemete kislánynak ígérkezik és Lilien lesz a neve. Tegnap voltunk az orvosnál, 2198 grammos a pocaklakó:) Csütörtökön pedig 4 D uh-ra megyünk, már nagyon várom! Ha jól sikerülnek a képek, majd teszek fel egy párat:)

Trapista,

Jól esett az üdvözlésed, köszönöm. Nagyon édes a kis "mazsolád":)

Ikverus,

Jók a farsangi képek, a lányod nagyon hasonlít rád!

KépKép
szinagy
 
 


Szinagy! köszi!Én is cica vagyok?:) amúgy mindig azt mondják inkább apára hasonlít...De olyan mint én voltam kicsiben!:)(szerintem)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok

Bettinának, ANdrisnak sok boldog szülinapot!!!!:)

Kriszta

Az akciós tavaszi vásár addig tart, amig a készlet el nem fogy. Mármint az egyedileg beárazott akciós darabok.
Nagyon édi Zsófi a képeken!

Ikverus

Nagyon ügyi voltál a jelmezekkel, nagyon tutik lettek a csemeték!:)

Tünde

Te meg a vizsgákkal voltál ügyi!

Viranka

Pillangós mozdulat a képen nagyon tetszett!:)

Barbi

Örültem Nektek tegnap.:) Nagyon cuki a kiscsajod továbbra is, ahogy elrendezgette a plüssöket...:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Tünde! szerintem pont az a "jó" tanulás ahol egyre többet látsz :D 8) ! persze azt nem mondom hogy könnyű :mrgreen:

Veruscsemeték nagyon helyesek! :lol:

MazsolaZsófi pedig tündéri :lol: !

Szinagy! tök jó hogy ilyen jól telik a babavárás :lol: . UH-n mi volt?

Ágota! :lol:

no és ha mán ennyire megy a képezés akkor én is farsangon kívüli szereplőt mutatnék :lol: :

Kép ufo 1

Kép ufo 2

már úúúúúúúgy várom a melegebb napokat! no nem azért mert elégedetlenkednék az Anyácskatermészettel, hanem hogy rendezhessek kertibulikat :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Én is várom a melegebb napokat!!!!!!!!!Naggyon!!!!
Iszonyú édes mindegyiktek gyerkőce!!!Annyira birom ezeket az élettel teli klassz képeket! Jó a gyerekeket fényképezni!!!Mindig jól sikerül! Angi fején jól mutat a lábos!!!!unja már a sapiját?:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


hali

Melegebb napokat en is nagggyon varom,brrrr, utalom a hideget!:)

Gondoltam kozzeteszem, hogy tortent haladas jatszoter-ugyben. Az onkormanyzatnal megpalyaztattak a Bozoki-ter atfogo rendezesi terv reszekent a tervezest, amit egy helyi tervezono nyert. A legutobbi Bizottsagi ulesen tortent dontesek utan el is kezdte a tervezest. A God fejleszteseert ALapitvany ad nekunk egy alszamlat, amire elkezdjuk gyujteni a lovet...:)
Megjegyzem a Bobita gyermekcipoboltban es a szomszedos 2 uzletben mar december ota gyujtjuk az adomanyokat, foleg 1-2 forintosok formajaban, de mast is dobnak be, es mar jopar ezer ft osszegyult. Nade ez a szamla hozza meg majd remelhetoleg az attorest, mert erre lehet az adotok, illetve ferjecskek adojanak 1%-t iranyitani, aki szeretne. Es bizzunk benne, hogy sokan szeretnek majd. Lesz majd cikk is rola a Godi korkepben, a majusi adovallas elott, de addig is barki adakozhat!
Es persze korbejarjuk a godi vallalkozasokat is.
Ha megvan a szamlaszam szolok, amugy ki lesz majd tobb helyen is plakatolva.

na megyek furdetni

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Iza:

Nagyon boldog első szülinapot Sárának!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Teszek fel pár képet a tegnapi 4 D uh-ról. Egyébként nem volt egyszerű meggyőzni a kiscsajt, hogy vegye el a kezeit az arca elől, de aztán addig-addig noszogattuk, míg egy-két pillanatra megmutatta magát:) Hát nem lesz kis baba, az uh már most 35 hetesnek látta, pedig még csak 32 hetesek vagyunk. Hát vagy előbb fogok szülni, vagy 4 kg körül leszünk szép "kis" fejkörfogattal, hosszú combokkal... Bár én is és a férjem is elég magasak vagyunk, szóval ezen nem is csodálkozom :)
Kép Kép Kép

KépKép
szinagy
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT BÁLINTNAK ÉS BOLDOG SZÜLINAPOT SÁRÁNAK!!! :lol: :lol: :lol:

Verus! de az is lehet hogy a főztömet unja :lol: :mrgreen:

Szinagy! naaaagyon szép kislány :lol: !!! a szája és a nózija meg különösen feltűnően :lol: Méret: sokx többet mérnek :wink: majd amikor meglátjátok az lesz a valós :wink: :lol:

Nyuszika! köszönjük a jóhíreket :lol: !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sárának nagyon boldog szülinapot kívánok!


Kép


Kicsi Bálintnak pedig boldog névnapot!

Kép .

Barbara látom azért nálatok volt farsang :lol: :lol: :lol:
Nagyon édes a kis "Ufo" lánykád :lol: :lol:


Szinagy , nagyon jók lettek a 4d -s képek ,igazán szép a kisbabád. :lol:
Méretügyileg csatlakoznénk Barbara hozzászólásához. Nálunk a 32. héten szintén 35 hetesnek mondták a babót és 4kg felettire becsülték a születési súlyt . Ehhez képest teljesen átlagos méretekkel született a kislányom , igaz a vártnál 2 héttel korábban.
Szóval elég sokszor tévednek ....

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Köszönjük :) átadtam legkisebbnek :)
Sárának mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk :)

Angibaba tünemény :)

Szinagy!
Nagyon aranyos a kislányotok :)
Bálintot mindig nagyobbnak mondták az uh alapján :) 4d-n 24 hetesen 27 hetesnek, doikinál sztkban 30 hetesen 33-nak 38 hetesen meg meg bőven 40 hetesenek mérte gép :) súlyra mindig kevesebbet írt :) aztán kiírás után 2 napra született,mondjuk Ő nagy súllyal született (4550gr) :) nálunk szerintem ez genetikailag van,mert mi is nagy súllyal születtünk :) Mírával szedtem terhesvitamint,Bálinttal mikor eszembe jutott,azaz szinte semmit :)
Hol fogsz szülni? S merre laktok?

Míra bárányhimlős,kicsit félek Bálint el ne kapja :)

Meleget mi is várjuk már :) mi is volt Barbara amit mindig írtál s bevált?
Napsugaras szép napot (vagy hasonló)

mék is mert meseóra van :)

KépKép
viranka
 
 


Hali

Viranka

Honnan van barihimlotok? Mi mernem tudjuk mar elkapni? Meg Emi sem volt.... :roll:

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


haho!

1 kezzel irok, bocsi elore is a hibakert :lol:

szulinaposoknak - Betina,, Andris, Sara (mar 1 eves! :shock: :shock: ) boldog szulinapot!!

Agota, eljen, pont gondoltam, h megkerdezem mi ujsag jatszoter ugyben :D
koszi a hireket, nagyon orulok, h halad a dolog! :P

koszi az infokat a gyerkdokikrol, azert nem annyira biztato. nalunk Vince asztmas sajnos + tejre, tojasra (nagyon) allergias, most penteken kiderult, h poratkara is :(
szoval nekunk fontos egy jo doki, akire lehet szamitani es akit konnyen lehet elerni.
mi megtalaltuk az alomdokit, budaorson van, es komolyan azon gondolkozom, h nala maradunk... tok messze van, de telefonon, sms-ben ugyis szoktunk konzultalni.
kepzeljetek annyira rendi, h visszahiv, ha nem tudja felvenni, mikor keresem, ezen minden alkalommal elajulok!

a vaci kh-ban milyen a gyerekreszleg, nem tudjatok? sajnos az asztma miatt elo szoktunk fordulni ilyen helyen, azert erdekelne.

Szilvi, udv itt es gratula a picihez. jo pocakosodast! (sohaj :) )

nalunk minden ok, Vince kezdi megszokni, h mar nem csak o a kozpont. Pirinko meg csak zabal-zabal-zabal :lol:
egyelore meg totalisan anya fuggo, napkozben szinte semmit nem alszik kisagyban, a kendoben "lakik", most is itt szuszog rajtam :)

ferjem szerint marciusban koltozunk, en inkabb aprilis/majusra tippelek, no majd meglatjuk.

gyerkocok nagyon edesek!!

a tavaszt en is nagggggyon varom!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Saara !
De jó hallani Rólatok :)

Ágota!
óviból :( a csoportban már Ő a 4. aki elkapta :) vigyem be a boltba mikor gyermekeid ott vannak? szegénykét sajnálom,mert mondja h. nem akarok himlős lenni,a nuniján is van petty és éjszaka küzdünk folyamatosan h. ne vakarja.de legalább ezen túl leszünk :)

KépKép
viranka
 
 


Halihó!!!
Hogy Ti milyen édesek vagytok!!!
Nem feledkeztek meg a távollévőkről!!!
Puszka mindenkinek Sára nevében, köszönjük a gratukat, ígérem hamarosan újra csatlakozom, s visszaolvaslak Benneteket. Kicsit zűrös az élet, Apucink már 1 hónapja Nyíregyházán dógoz, így hármasban meg kicsit bonyolult minden... PUSZI

Kép
Kép
yuta
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat és a tapasztalatokat a súllyal kapcsolatban, ezek szerint az uh általában többet mutat, nem vagyok vele egyedül. Mondjuk az azért érdekes, hogy pár nappal előtte voltam a 2 D-s uh-n és ott csak pár nap volt az eltérés.

Viranka,
Hát ha számít a genetika, akkor nekem is jó esélyem van a 4 kilós bébire, mert én is 4005 grammal születtem, a férjem ugyan 3 kilóval, viszont 7,5 hónapra...
A SOTE II. számú Női Klinikán fogok szülni. A fórumokon elég jókat olvastam róla. Az orvosom egyébként a Schöpf-Méreiben dolgozott, amíg nem adták el a kórházat. Hétvégén egyeztetünk a szülésznővel időpontot a kórházlátogatással kapcsolatban, úgyhogy hamarosan személyes tapasztalatom is lesz, remélem biztató...
Az Oázisban lakunk, október közepén költöztünk ide és nagyon szeretünk itt lakni. Pesthez képest igazi megnyugvás, jó levegő, sokkal kedvesebb emberek, szóval tök jó itt lenni! A sógoromék voltak az "úttörők" júliusban, őket követtük mi és januárban anyósomék is feladták 30 éves múltjukat és ideköltöztek, a nyugalom szigetére... Szóval azért a család egyik fele itt van a közelben, ami azért szintén megnyugtató, főleg most, hogy jön a baba :)
Ti merre laktok?

KépKép
szinagy
 
 


Hali!

Yuta, hu ez nem lehet egyszeru neked. Bar Anna mar egesz nagy lany, biztos sokat segit :)

en is egyedul vagyok most a gyerkocokkel szerdaig, nem egyszeru...

Szilvi, mi a Nevelekben lakunk, azaz fogunk nem sokara remelhetoleg :)
A fiam a II. noin szuletett. ki a szulesznod?

blööö! most irt a ferjem, h csak csutortokon jon haza :( :( :(

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Szia Szinagy!!! Mi is az oázisban lakunk, már több mint másfél éve!!! Ti saját házban vagytok? (Azért tetszik Neked biztos! )Na meg Bp után tényleg tuti jó, csak mikor már megszoksz itt, és ismered jobban a környezetet, meg Göd más helyeit "csalódzs "kicsit, de Veled ez Ne történjen!!!! Azért szeretjük ám, csak jó lenne egy saját kégli, penészmentesen....:( Meg tök jó hogy itt a család, nekem ez nagyon hiányzik itt!

Minden most ünneplőnek Boldog Névnapot, és Szülinapot!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Saara,
A szülésznőmet Tóth Annának hívják. Csak nem te is…? Klinikáról milyen tapasztalataid vannak? Látom, hogy a kislányod nemrég született. Őt hol szülted? És milyen volt a szülés?

Ikverus,
Igen, saját házban lakunk és szerencsére egyelőre nincs gondunk a házzal. A szembe szomszédaink elég sokat panaszkodtak beázásra, penészedésre, de ott más volt a kivitelező, ami nagyon nem mindegy. Olyannal is találkoztam, aki azokba a házakba fizetett be, amik évek óta félkész állapotban állnak és a kivitelező lelépett a pénzzel. Hát nem egyszerű a mai világban, nagyon észnél kell lenni… Nekünk szerencsénk volt. Előtte ti is pesten laktatok? És mi volt az érv Göd mellett, hogy pont ide költöztetek?

KépKép
szinagy
 
 


Szinagy! Mi is azokra a házakra fizettünk be, amik nem épültek meg....de mi voltunk az első beetett család, megúsztuk, mer elcseszték a szerződést! Így sikerült arrább menni, de már kicsit megbántam, mi nagyon penészedünk és ázunk alulról. Amúgy Budáról jöttünk albiból, és a keresztlányunkék laknak itt a temető felöli részén a lakóparkanak ezért jöttünk ide, meg én imádom a Dunát.... és göd volt elérhető áron. Amúgy göd jó hely szerintem, ovit imádjuk, és tök helyes, jófej anyukák vannak itt.......:) Szeretnénk telket saját házzal, de ezt már gödön nemhiszem hogy meg tudjuk fizetni......:(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Szinagy!
Mi a Deák F. utcában lakunk felsőn :) s lassan már 20 éve :roll:

Verus!
miért gondoltam h. Ti alsón laktok?

Míra jövő héten mehetne oviba de a dokinő azt mondta hányás hasmenés meg kötöhártyagyulladásos járvány van,inkább maradjon még 1 hétig itthon :)

s már hív is :) :)

KépKép
viranka
 
 


Viranka! Biztos azért, mert alsógödre járunk oviba, meg melóba.....:):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus,

Hát még szerencse, hogy megúsztátok a dolgot! És a beázás, penészedés miatt nem tudtok reklamálni? Ki volt a kivitelező? Lehet, hogy csak nekünk van mákunk, de ha volt valami gond (szerencsére apróságok voltak), mi azonnal hívtuk a kivitelezőt és küldte az embereit és kijavították a dolgot. Igaz, aki nálunk vitte az egész építkezést, ő itt is lakik az Oázisban, szóval elég utolérhető, de azért korrekt is.
Ha már így szóbahoztátok Virankával: az Oázis Felsőgödhöz tartozik? Csak azért, mert én is úgy tudtam, viszont az irányítószám akkor miért 2131?? Legalábbis az okmányirodában a lakcímbejelentéskor hiába volt az adásvételiben 2132, a lakcímkártyára 2131 került és még mondta is a nő, hogy 2131 a helyes irányítószám.

KépKép
szinagy
 
 


Helyileg felsőgöd, de amúgy minden tekintetben alsógöd, doki, fogorvos, védőnő, és hasonló ügyekben alsógöd, posta(ajánlottlevél, pénz...stb.) felsőgödire kell menni....ne kérdezd miért, és hogy van ez, de már okosodunk...:) nekünk is 2131 az ir. szám....felsőgödön voltunk gyerekkel fogorvosnál, akkor mondták, nem is oda tartozunk, és alsóra kell menni.....hát így van ez.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Trapista! elfelejtettem megdícsérni Zsófi csini új frizijét :lol: én ált arcokat nézek, s ott ugye mindig ugyanaz az édiség van :lol: :lol: :lol: .

Szinagy! tavasszal lesz 3éve hogy ittlakunk. ahogy látod Nevelek, s nagyon szeretek itt lakni. Nekem a nővéremék laknak Felsőgödön már több mint 10éve, s így sikerült ideszeretni ( s hála a férjemre is átragadt :lol: )

Verus! én is ahittem mint Vera :shock: :wink:

Saara! akkor mindjárt itt laktok :lol: :lol: :lol: !
Vincénél ezek a kinőhető fajták? én teljesen megértem, ha budaőrsi dokinál maradtok (én is megtettem volna ha úgy alakul). S milyen ügyes bátyó :lol: Kiscsajról lehetne egy fotót?

Megosztok egy kis Angimókát: kergeti az árnyékát :D .ami addig mókás míg nem épp pl. balra található az árnyék, s ő rohan ezerrel pocsék utcáinkon :roll: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: