Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Ma delelott hivatalosan is elindultam a kinok utjan. (De remelem nem lefele.) Elkezdodott a fogyi kura Orsival. :D:D:D:D Le lettem merve, centizve, mazsalva. Merleg kicsit nyogott alattam.
Most itthon pihegek, erom nulla, gyerek is horkol eppen. :D
Klassz volt a kezeles, a mumiatekercseles nem semmi. :D
Kopolyozott is Orsi az aztan a vadito erzes. Majd ossszeszartam magam oromomben. ;) :mrgreen: (Nem is!)

Marcipan
szerintem is nagyon cuki lett. Bar nekem akkor is szep volt amikor a csoves korszakat elte. :D

El kell hogy mondjam, Orsinal toltott esti latogatasunkbol szuletett par video es foto, amelyek ismet csak megernek egy miset!
Asszem egy kepet majd felteszek, csak a statisztika kedveert :D:D:D


Kriszti: reszvetem a fejfaas miatt. Engem valami csoda folytan elkerult, pedig nekem mostanaban sokat sajgott...
Pedig ejjel nem sokat aludtam, 3-ra sikerult elalatatnom magam es mar fel 9-kor kukorekoltam, izgultam a fogyi miatt. :D

Video: Hat en sajnos csak annyit csinaltam amit feltettem online. De legkozelebb majd minden oldalrol csinaljuk a felveteleket es semmi sem marad ki, igerem ! :D:D:D
Vegyuk ugy hogy ez volt a foproba ;)

Kriszti, szavadon foglak es atkujtorgok hozzatok ismet! Most hogy itt a joido, lehet kujtorogni a kertben. :D A teglahaz filingert nem voltam oda, szerintem meg is hultunk egy picit, de vasbol (vagy inkabb fokahajbol) vagyunk es nem teper le minket egy kis megfazas. ;)
ITT A TAVASZ !!!! YEAH!!!!

PATRIK HORKOL HANGOSAN :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jaaaaaaaaj olvasom hogy atmehettunk volna ma. De nincs semmi erom hogy felkeljek! ORsi kiszipolyozta az eromet, teljsen, nullara :D:D:D:D:D



FOLYT. KOV !!!!!!!!!

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Patriknak boldog névnapot kívánok!
Gabi!Neked pedig boldog szülinapot!


Nem tudom mi van Dorinával.3.napja nem akar elaludni. :x Főleg este.Tegnap délután fél 2kor beraktam az ágyba,elindultam dokihoz,Apa meg mondja,hogy csak fél 3kor aludt el.Állandóan ki
akar mászni az ágyból,de már nem is az ágy felé veszi az irányt,hanem előre.Még wc-re sem merek elmenni.Eddig beraktam a járókába,ha nem tudtam figyelni rá,de most nem fér el a fotel miatt.Ti hogy oldottátok/oldjátok meg ezt?Meg ha ki kell menni a postáshoz,hova rakjátok addig a gyereket?
Hétfőn olyan fura volt a párom...csak feküdt és a tv-t bámulta,észre sem vette,hogy takarítok.Csak akkor ugrott fel,mikor a széken akrobatizáltam.Este se akart velem kávézni. :roll:
Ma megérkezett a kocsihoz az alkatrész.Remélem már működni is fog!
Teszveszen is láttam mosószódát.Van próba csomag is.Meg mosódió is van.Meg a Dm-ben is.

Ha valakit érdekel esetleg faragott szobor vagy maszk,akkor szóljatok!


De jó idő van ma!!!!!Voltunk sétálni,Dorci kis barátnőjével találkoztunk.4 hónap van köztük.Olyan aranyosak voltak,ahogy fogták egymás kezét,meg fogócskáztak! :)

Itt a tavasz!Úgy látom érzi a fogorvos is meg a postás is. :)

Mia/Kriszti!A Ti fiatok is hogy barátkoznak!Nagyon édesek! :)

Dolli/Juti!Nagyon szépek a lányok!Olyan formásak!

Orsi!Hogy van Bubu?
Nem mindig vagyok ám ilyen,visszafogtam magam,hogy ne járassam le magam.Na,majd legközelebb.
Nekem tetszik Marci!Mármint a fazonja!

Kriszti!Igen,arra értettem.Csak nem akartam részletesen írni,gondolom nem véletlen írtad a titkosba.
Nálam van a videó,de lehet fel sem rakom,ismételjétek csak meg! :wink:
Milyen karaoke programod van?Én a Vanbascot szoktam használni.Ezzel csak az a baj,hogy Midi.De van egy csomó zene.

Andi!Veled mi újság?Hogy van Robid?Jövedelmigazolás? :shock:

Lini!Lili homokozóban ült?De fura,hogy ilyen nagy már!Gyógyulgat?

Elkezdtem tölteni a videókat.Este folytatom,mert fölkelt Dorci.
Holnap délelőtt eljöttök játszóra,ha ilyen idő lesz???

Kép
tierno
 
 


FOLYT KOV:


Dolli: Reka babatol kesz vagyok! Es hogy szeretgeti Gezu ot!!!!!!! Latom osszebaratkoztak mar! ;) nagyon edesek !!!

Hajni,Lini: Babak edesek egyutt !!!


Gabi: Csatlakozom az elottem szolokhoz: Boldog szulinapot! Irj neha par sort hogy vagytok mostanaban. ;) 31? Babakor edeskem! Majd ha annyi leszel mint en es mem mankoval glosszalsz a teraszon.... ;)

Edit: Neked is nagyon boldog szulinapot (22.-et!) kivanunk :D:D:D:D:D:D

Judy: Blanka de gyonyoru! Azok az orrlukacskak es az a rancolt homlok. Ugy nez ki a szep kis szemeivel mint aki analizalja az egesz vilagot. :D

zsAndi: tenyleg, kerunk szepen pocis fotot !!! ;) Hogy erzed magad? Remelem minden OK! Ne hajtsd tul magad!!!! Kepes vagy nagyon beporogni ;)

Andi: hosiesen bevallom, en is egyutt alszom a fiammal. (Es valahogy nem fullik a fogam "visszavaltani" apara.... Patrik halkabban horkol es nem mocorog ejszaka. Azon felul kezen fogva alszunk es az en kezem a nagyobb. (Apa kezeben elveszek, akkora....) :D:D:D
De lassan illo lesz kipaterolni a gyereket a sajat agyaba, hat tetszik, ha nem. :(

Jovedelemigazolas bolcsibe???? Ez fura! :S Mik vannak manapsag! Ez is egy uj marhasag?


Brigi: nalunk is pont 3 napja megy a hepaj az esti alvaskor (persze lehet hogy csak en lihegem tul, 10 perc kell most a 2-hoz kepest...)De akkor is, erzem raja hogy inkabb fent lenne hajnalig ha rajta mulna. talan ok is erzik a tavaszt. :D:D:D:D

Parod kisse lement alfaba....... talan tavaszi faradtsag? Vagy egyszeruen stressz, attol szoktak a pasik ilyen "semilyenek" lenni. Az enyemnel is szokott ilyen bezombulos idoszak lenni amikor sok a melo. Szerintem meg magarol sem igazan tud akkor, nem hogy a kornyezeterol... :mrgreen:



Most lepek, szundi lesz, egyutt fogunk horkesztanozni Patrikkal ;)

sünciboglya
 
 

 
 

Halihó! Kint voltunk a levegőn közel másfél órát! :oops: :D
Patikában kértem infacolt, meg rákérdeztem más pocifájós gyogyóra is, aszondja az idős patikus néni, hogy tápszert nem próbáltam még? :roll: Köpni-nyelni nem tudtam... Mondom 3 hetes, szopizik. Azt mondja igen, de hogy hasfájós piciknél az jó! Kérdezzem meg a dokinkat!!! Kiakadtam!

Andi Jövedelemigazolás? :roll: Lehet, hgy ha szerintük túl jól keresel, akkor elutasítanak, mondván menjél csanába vagy magánbölibe??? Szerintem jogtalan, nem kérhetnének!!! Mi közük hozzá???

Zsandi! Ez tök megható, milyen aranyos a néni! :D

Edit! Neked is akkor nagyon boldog szülinapot utólag is! :D Nem olyan vészes ám az a 20 év! :lol: :wink:

Judy! De cuki kis komoly kép Blankáról! :D

Mia, Kriszti! Csúcs két pasi együtt! :D

Hajni! Nagyon édes a két Lili! :D

No megyek is, mert le mertem tenni a kisasszonyt, ordítás van. :D

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Csajok lebénultam! :(
Beállt a hátam mint állat! :?
Szegény Miát is 2 voltarennel masszíroztam!Vagyis krémmel masszíroztam csak be kellett vennem fájdalomcsillapítót! :lol:
Ebédre anyósomhoz mentünk, 3-ra értünk haza, lefeküdtünk és fél 7-ig aludtunk! :shock: :shock: :shock:

Tavaszi fárdtság+begyógyszerezés= Kép

Dolli!

De jóóó, hogy már ki tudtatok menni, gondolom élvezted Te is a napsütést, a madárcsiscergést! Mikor szoktatok játszóra menni?
Annyira megható a tesós fénykép! :cry:
Te hogy vagy, mert arról nem írtál? Nagyon fáradt vagy, kezded megtalálni Önmagad?
Mérlegelésnek lett valami eredménye?

TÁPSZERES NÉNI!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Én elküldtem volna a francba! :oops:
Vendég
 


Ma olyan brutál napunk volt, hogy estére azt hittem elsírom magam!! :cry: Remélem nem ilyen lesz az egész nyár!

banyek el is felejtettem, hogy mit is akartam!
Mindegy is beülök egy kád forró vízbe, mert az agyam szétrobban :?

A csajok nagyon cukik!!!!!

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


levettem innen a képet, mert Mia felrakta még1x :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.19 13:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Lini!
Tegyél a vízbe egy kis fürdősót, az segít!!!

Mia!
Mára hoztam a tervet:)
Tegnap bevizesedett a bokám, de mára ennek nyoma sem volt:)))
Tegnap ittam egy csalánteát, az elintézte a vizesedést.

Dolli!
Mi a helyzet Gézu alvásával???

Csajok!
Hétfőn megyek ultrahangra, na nem 4D-sre csak olyan hagyományosra, remélem pocaklakó még kukacos.
Mindig elfelejtem megkérdezni apát, hogy ő akarna e 4D-sre menni, mert én nem zsongok erre a 4Dsre.
Volt még így valaki én Dorinával sem voltam, mondjuk akor házfelújjításosdi volt.

Orsi! Felírtad a múltkor az ebkozmetikus számát vagy elküldjem, de még az jutott eszembe, hogy van egy másik kozmetika a Kossuth Lajos utcába, annál még nem voltam, árat sem tudok, de ha igény van rá felírom a számát.
Én hűséges maradok az ittenihez, mert már az elmúlt két alkalommal is a Dorina jelentette be, ő vitte ki és ő hozta haza, hát nagyon elégedett volt magával!!! Szóval nem venném el az örömét!!
Na, meg Kavicska elég sajátosan autózik. Szeretne mindent látni a kocsiból, amiért mindent el is követ, gyakorlatilag rohangál a kocsiban, előre, hátra, felállva az ajtókárpitra, műszerfalra és ha rászólunk sem hagyja abba. Nem azaz észlény a drágám, dehát nem az eszéért szeretjük, mert azért nem nagyon lehetne, remélem nem olvassa :shock: , biztos megsértődne:)))))) Na jó tünök, mert

Jó éjt, szép álmokat!!!
Vendég
 


Sziasztok,
Mi ez a fogyókúra pontosan?!?! Ez engem is érdekelhet...én azt hiszem a hízott koca jelzőt kellene, hogy megkapjam...nagyon gáz, ahogy kinézek. A terhesség előtthöz képest 25 kg plusz van rajtam.

:oops: :oops: :oops:


Jaj, nagyon örülök a tavasznak:)
Csak ne fájna így a derekam...meg a térdem...héfőn még megyek a csontkovácshoz, aztán remélem meggyógyulok már végre...
http://www.gerincgyogyito.hu

Képzeljétek, úgy tűnik, hogy a telken 1-2 gyümölcsfa is van...és azokat meg tudja hagyni a kivitelező...
...jövő hét elején mindenképpe elkezdik a terepre kivonulást...lebontják a tákolmányt is...

Patriknak meg... Kép

Kép
bogen
 
 


To help you keep track of your purchases, we're sending you this order update. You can also keep track of all your purchases

Lefordítanátok. Lééééééégyszííííííííí

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Dorcinak azt hiszem az a baja,hogy nem akar a helyén elaludni.Ki kell venni az ágyra,ott hamar elalszik.Nem tudom miért állt vissza erre. :? Pedig olyan jól alakultak az esték..

Holnap jöttök játszótérre?Mi kinézünk 9-10 felé,ha jó idő lesz.

Mia!Még sose láttam ilyennek a páromat.Azt hittem haragszik rám.De valószínű, a stressz. :( Féltem Őt. :( Ráadásul már nemcsak a térde fáj,hanem a dereka is. :?

Dolli!A biciklissel szemben voltatok a patikában?Hány óra felé?Mi is arra jártunk ma.Az a nő nem normális. :?

Orsi!Akkor elmondod mire gondoltam?Mi az,hogy a jobb oldalit ott hagytam? :shock: :oops:
Mit csináltál,hogy beállt a hátad?Vigyázz magadra!!!
Volt már visszajelzés az áprilisi bulival kapcsolatban?

Mi baj Lini?

Zsand!Tök jó név,hogy Kavicska. :)

Fent vannak a videjóók.Valamit csináljatok vele,hogy ne legyen sötét.

Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Brigike!

Meddig lesztek játszón??? Én 9-re megyek fodrászhoz, ha utána még kint lesztek mi is kimegyünk.....báááár borzalmasan fáj a hátam!

Én tudommiről beszéltél!!! :lol:
Mia megkérdezte, hogy mostál-e kezet pisi után és erre mondtad, hogy igen a jobb oldalival!Te a kézmosóra gondoltál, mert 2 db ugyanolyan lila flakon van egymás mellett! Az egyik a kézmosó, a másik a kézkrém!Nayon ügyesen a kézmosóval mostál kezet! :lol:
Mia viszont nem értette, ezért a jobb KEZEDRE gondolt, és azt hitte azzal törölted ki, és akkor jött az arabokkal, közben az indiaiak törölnek ballal! :lol: :lol: :lol: :lol:
No tehát ebből az a tanulság, hogy Orsi résen van még részegen is, Mia anyánkra meg nagyon odafigyelni :wink: , Te meg ne hagyd Magad csőbe húzni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lini: nagy vonalakban:
Hogy segítsünk neked nyomon követni a vásárlásaidat, ezt a rendelés frissítést küldjük neked. Szintén nyomon tudod követni a vásárlásaid közül mindegyiket.

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Itt a szép tavaszi időt megint csak az ablakon belülről lehet élvezni, mert akkora szél van megint :(

Mia, sajnálom, hogy megfáztatok :( Miért nem szóltál???

Brigi, köszi az infót, így már összeállt a kép :D
Megnézem a sötétség-videókat rögtön :)
Nekünk a reggel 9-10 még nagyon korai az elmenetelhez :D Bár Marci mostanság a hajnal 5 órás evés után 7kor már újra fent van... Én meg kómásan támolygok, mert épphogy visszaalszom már kel is :D:D:D Lehet, jobb lenne ilyenkor nem lefeküdnöm, de akkor meg nem bírom ki estig és napközben olyan nehezen alszom el :(

Dolli, patikus néni mégis mire gondolt??? Mitől tenne jót a tápszer a pocaknak??? :twisted:

ORsi, mit tettél magaddal, hogy így beállta derekad???
Megvan már apának a meglepi menü? Mi a terv?
Igez, ez a Brigi-Mia féle jobb-bal kéz nekem is lejött, én is pont így értelmeztem, ahogy te, de jó volt őket hallgatni, ahogy elbeszélnek egymás mellett :D:D:D
Tényleg, Bubu már teljesen jól van?

Lini, jót tett a fürdő? A fürdősó tényleg jó, én fürdőolajat használok, de csodákra képes egy kis illóolaj is :wink:
Hogy van Lili náthája?

ZsAndi, így utólag visszagondolva a 4Ds uh-ra, az éppen csak akkor élvezhető, amikor ott vagy és látod a pocaklakót!!! Ugyan megvannak a felvételek, de még egyszer sem vettük elő megnézni. De szerintem ha apát is el szeretnéd vinni, mert ő is látni szeretné, akkor jobb a 4D, mert aon már élvezhető minden látvány. Bár a 3Dn is :D A hagyományoson még én is alig látok bármit :D De szerintem ez csak élmény, a lényeg, hogy rendben legyen minden, azt a szakik meg látják a hagyományoson is :wink:
Kavicskáról kérünk képet!!!!!! Aranyos lehet Dorina, ahogy elviszi a kozmihoz :) Milyen messze van tőletek?

Lányok, én mára teljesen padlón vagyok :(:(:( Már tegnap este éreztem, de ma reggelre kitört belőlem, hogy annyira úgy érzem magam, hogy itthon csak kiszolgáló személyzet vagyok :( Csak az a legnagyobb gáz, hogy igazából (ha jól belegondolok), akkor ez nem így van, mert Robi is mindent megtesz, hogy nekem is jó legyen itthon minden, de én most annyira kikészültem... Teljesen belelovaltam magam, hogy másra sem vagyok jó, csak kiszolgálni mindenkit, mindenki nyűgjét (lásd nagyi) meghallgatni és még jó pofát is vágni hozzá, és ebben az egész nem érzem, hogy hol vagyok én?!?!?! Nem érzem, hogy a saját valóm létezne ebbe a beszűkült kis világban és nem tudom, hogy mit kezdhetnék ezzel az érzéssel!!! Ráadásul erre a hangulatomra megkaptam megint reggel nagyitól, hogy én emberszámba sem veszem őt, és mondjam meg mi a a bajom vele... Már megint már filmet néz szegénykém, de nekem ez most pont nem hiányzott...:(:(:(
Kérek tanácsot, hogy mit tegyek magammal!!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mangora

Nekem tegnap volt ilyen "nagyon " jó hangulatom, de ma hogy megjött a tavasz+szabadnap eltüntek a felhők az én fejemben is !!Te is adj magadnak legalább egy kis szabadságot !!!

Marcival babázzál önfeledtem és a többi "rossz gondolatot" a fejedből töröld ki !!!!!Sétáljatok egy nagyot, csak szép dolgokra gondolj, olyat csinálj amit nagyon szeretsz. A nagyit és a beszólásokat meg ne halld meg !!!Tudom nagyon nehéz én is néha nagyon magam alatt tudok lenni ilyen dolgok miatt, de tényleg próbáld ki a szabadnapot !!Aludj Marcival együtt, ha ő alszik, pihend ki magad vagy egy jó fürdés amíg Marci alszik, ébredés után sétáljatok egy nagyot, házimunkát senki nem viszi el, megmarad és megvár !!!!!Kényeztesd el magad valami fincsivel amit nagyon szeretsz !!!Tudom javasolni a Milka fehérrizsescsokit, jelenleg nálam ez a kedvenc !!!!(sajna meg is látszik) :wink: :oops: :cry: :lol:

Orsi Mia

A fényképes feliratok miatt "szégyeljétek"magatokat, ezután már el sem merek menni egy talira sem, ha ti ezeknek gondoljátok magatok akkor mit gondolnátok rólam ?????(szoptatás abbahagyása után és a hormonproblémáim miatt az amúgy sem vékonyalakomra felugrott 25 kg-al ?????) :wink: :cry: :oops:

Felrobbanok a dühtől, most hozták meg az autóm, mert lejárt a műszakija, röpke 32 000 Ft volt a műszaki és a zöldkártya !!!!!!!!!
Neten néztem, hogy Érden és Budaörsön 17 000 lett volna !!!!!!!!
Hú de PIPA vagyok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De én vagyok a hibás kellett nekem ide Biára menni, miért nem néztem szét előtte ?????????????????????????????? !!!!!!!!!!
:oops: :twisted: :evil: :oops: :twisted: :evil: :oops: :twisted:


Dolli

Sajna az a 20 év elmúlt már 18-al több !!!!!!De még a negyvenen innen !!!!De furcsa még leírni is a negyvenet, pedig márcsak 2 év addig !!!De öreg vagyok !!!!!!De ez legyen a legnagyobb bajunk amíg ilyen szép gyermekeink és drága férjünk van eddig semmi baj nem lehet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Zsand

Nálunk apuka nagyon élvezte a 4D-s felvételeket, no meg a többit is, de látványosabb mint a hagyományos !!! :wink:

Nekünk is el van téve mind a 2 db 4D-s eddig egyszer néztük vissza !!! :wink:

Tierno

Nálunk is voltak Tonikának ilyen időszakai, hogy nem akart a saját ágyában aludni, de én következetesen ebben az egy dologban nem engedtem !!!!!Mert rettegtem, hogy nem tudiom kiszoktatni a mi ágyunkból !!!!(később még a csajokat is megkapnánk mellé ha nagyobb lesz, annyian meg már nem férünk be az ágyunkba !!!!Hi-Hi-Hi !!!!!) :lol:

Bogen

Nyugodj meg én még téged is hajazlak, mivel én a terhesség előtt sem volt egy nádszál alkat +25 kg hát sajna ez van !!!!

Majd ha egyszer sikerül akkor lefogyok egyenlőre nem úgy néz ki, pedig nagyon szeretnék !!!!!

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Kriszti! nem tudod Marcit egy fél napra valakire bízni, hogy kicsit csak Magaddal tudj törődni? Kis illatos fürcsi, egy jó kis masszír Orsitól, egy jó kis torna... Ezek nekem mindig segítenek! És ha rendszeresíteni tudod a testeddel/magaddal való foglalkozást, az lenne igazán szuper!!! Heti egy alkalom vagy valami hasonló?
Addig is küldöm a pozitív energiákat!!!
"Nem tudom a napot neked adni,
sugarával meleget árasztani,
de elküldöm neked szívem melegét,
áldásként küldöm, legyen a tiéd."


Orsi! Jah, mert én vagyok az utolsó jelenleg a fontossági sorrendben, és mire magamról írnék, már nincs időm. :lol:
Köszi jól vagyok, egy nagyon boldog, kicsavart felmosórongy vagyok! :lol: :D Kezdek hozzászokni az éjszakázáshoz, már beállítottam a kis agyacskámat rá, hogy ez van, majd lesz jobbis, és így lényegesen könnyebb átvészelni a sok sírdogálós éjjelt-nappalt. babakocsizás viszont úgy tűnik, nagyon bejön a kisasszonynak! :D
Jajj, Te már megen a hátad! :( Vigyázz Magadra!!! Mikor érkezik haza párocskád?
Mi egyenlőre csak délután sétálgatunk még a héten, jövő hetet meglátom, milyen idő lesz, de mennénk mi is majd játszózni. De most egész jól beállt, hogy 1 és 2 közt alszik Gézu és olyan 3 körül indulunk csavarogni. Élvezem nagyon. :)
Tejcivel nincs gond, egyszerűen csak sírós lánykám van. :( :wink:
Az tuti, hogy más habitus, mint Gézu! Géza tiszta apa, Réka szerintem rám hajaz! Lesz vele bajom rendesen! :D

Tényleg Szilvi! Tudsz nekem infot adni, hogy Rékában mennyire fog megnyilvánulni a vízöntő jegy? Mert ugye 4 órával léptünk csak be a halak jegybe. Tudom, hogy ez így kevés info, csak érdekelne nagyon.

Judy! 3220-szal jöttünk haza és most 3970 Réka, úgyhogy szépen gyarapszik, hurkásodik is rendesen.

Brigi! Hú, ez az altatás!!! És ha bealszik, utána át tudjátok tenni a helyére? Vagy felébred rá?
Dede! Biciklissel szembeni patika! Látom, ismered! :D

Lini! A náthásságtól vagy ennyire kész? Vagy más baj is van?

Zsandi! Köszi, Gézu úgy néz ki "megjavult"! :D Mese után 5, max 10 percen belül alvás van! :D Olyan büszke vagyok Rá! :)
Mi voltunk 4D-n. Gézuval kétszer, Rékával már csak 1x. Nekem Gézuval bejött a Kárpát utcai rendelő, ott olyan alaposan végignéztek és részleteztek mindent. De igazad van, a hagyományos uh mindent elárul a pocaklakó egészségéről, és igazából az a legfontosabb info, hogy jól legyen!
Szopi alatt lehet szerinted csalán teát inni? :roll:

Mia! Hajrá fogyi program és életmód váltás! :D

Anett!


Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!! :D

Kép
Remélem, legalább olvasni van néha egy kis időd! :wink:

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Edit!
"ezután már el sem merek menni egy talira sem, ha ti ezeknek gondoljátok magatok akkor mit gondolnátok rólam ?????"

No ezt meg sem hallottuk, ha jót akarsz magadnak, mert nagyon kikapsz!!! :wink:
Én már most is nagyon sok mindent gondolok Rólad! :wink: Nyugi, csupa pozitívat! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szasztok!

Dákótartó kupac tetejről jelentkezem! :) Készen van a második adag, jövőhéten valamikor folyt.köv. most a barátnőmnek varrok takarót, nehogymá' unatkozzak :wink: de ez legalább felüdülés kicsit a sok zöld anyag után...

Szerda éjjel Lilikém kidobta a taccsot, csütörtökön egész nap fosti volt :cry: ez a fránya vírus elérte szegénykémet is. Bubó ma reggel fostizott, de azóta semmi, remélem csak a kakaó hajtotta meg....
Most emiatt nem mehetünk sehova, nehogy átadjuk :(
Annyira elegem van már ebből a bezártságból!!!!!!!!! Eddig a bhimlő miatt nem mehettem sehova, most meg ez..... ááááááááá ráadásul ez a meló is uncsi már..... és még van belőle bőven :(

Zsandi, annyira sajnálom, hogy most sem jött össze a székes dolog :cry:

Mia, Kriszti naggggyon aranyosak a srácok!!!!!!!!!!!

Orsiborsi, hááát elég westy-s lett Marci :wink: Hogy vagy? Minnyá' hazajön Azurad!!!! Séród milyen lett? Dercsidnek jobbulát!!!!

Krisztakrisztaaaaa, beindult a fantáziád?! Egyszerű zöld billiarddákótartók.... :?
Óóóóó, hányszor éreztem én is ezt, hogy én vagyok a cselédlány itthon.... tanács....hmmm, elmúlik..... Talán el kéne menned shoppingolni, kozmetikushoz, fodrászhoz, hogy egy kicsit feltöltődj, nem?!

Dolli, annnnyira gyönyörűűűű Réka!!!!!!!!!!! És milyen aranyosak Gézuval!!! Örülök, hogy alakul a pocak!
Ez így tényleg kevés infó... Szül.hely, idő, óra, perc.... :)

Judit, Blanka mennyire szép kiscsaj!!!!!!!!!!

Hajni, Lini, mekkorák már a lányok! :shock: Nagyon helyesek ahogy eljátszanak egymással!

GABI! Nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!

Andi, jövedelemigazoláááás? :shock: Minek? Én nem is emlékszem hogy kellette ? Hmmm... :roll: Drukkolok Nektek!

Brigi, na? műxik az autó?

Lini, mi a baj? Mért volt rossz napod? :cry:

Anett, nagyon boldog szülinapot!!!!!!
sylph
 
 


Na, tornáztam egy kicsit úgyhogy most már sokkal jobb a hangulatom :D:D:D

Az ötleteket mindenkitől nagyon köszönöm! És igen, én is arra jutottam, hogy a legjobb, ha kicsit magammal foglalkozom, az helyreteszi a lelkemet! Úgyhogy most már alakulok!!! :wink:

Dolli, ez a boldogságos kifacsart felmosórongy szindróma ismerős, pedig még csak 1 gyerkőc van :D:D:D
Jó, hogy ki tudtok mozdulni!
Szerintem mi ma nem megyünk sehová, akkora a szél, hogy elvisz még engem is, ha kimegyek, és hideg is van tőle :(

Szilvi, gyerkőknek jobbulást!
Párod eljut/ eljutott Veszprémben? :wink:
Persze, persze, tudom én, hogy billiárddákó :lol: :lol: :lol:

Mia, még ma is tart a mozdulni sem bírsz hangulat??? Hol csavarogsz??? Hogy vagy így "másnaposan"?

Mangora

Kép
mangora
 
 


Dolli
az igen:) mi 2810-el jöttünk haza és tegnap volt 3450.
és mennyiket eszik egy alkalommal? az enyém még mindig sokszor picitket és egy szopi így is sokáig tart neki...dehát még híznia, erősödnie kell.

Szilvi
Jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Kriszta
néha elfogja az embert az ilyen hangulat, de ez van...
szél :roll: :roll: asszem mi se megyünk ki ha így marad...

Zsandi
én csak Gergővel voltam, a másik kettővel már nem...a dokim minden hónapban csinált jó uh-t a magánrendelőjében. meg nekem olyan kis ufónak tűnnek ezeken a képeken :oops: :oops:
Hogy vagy egyébként? mindjárt Te is babázol:)

pusz

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Mia
analízáló Blanka:) hát tényleg. Gergőmre hasonlít egyébként, neki is ilyen arca volt, és most 7 évesen még mindig ilyen kis filozófikus alakt :lol: :lol:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hoztam képeket a kutyákról....

KépYoda KépIgor

Nagyon figyelünk a gazdira....
Kép

Alvás különböző variációban! :)
Kép Kép
Kép

Itt meg Yodi nagy segge, ahogy kilóg a homokozóból.... :lol:
Kép
sylph
 
 


Ja, igen!!!!
Páromnak sikerült elmenni mosószódáért!!!!
Még nem beszéltem vele, hogy kapott-e, de remélem igen!!!!!
Hétvégén kiméregetem az adagogat..
...
:lol:
sylph
 
 


Eloszor is:
Kép

sünciboglya
 
 


Csajok, jövök majd és olvasok, de nem vagyok a toppon! :cry:
Most jött ki rajtam a fáradtság!

Fodrásznál minden oksé, egyre jobb! :wink:
4 hét múlva megyek megint! :lol:
Igazából másjusra végére vagy júli 24-re kéne hogy jó legyen! :wink:

Szerintem már nyoma sincs hogy én fekete voltam! :D
Kép
Vendég
 


Umm, hoppa, Orsi beelozott!!
Nem baj, ketszer is lehet rohogni akkor :mrgreen:

sünciboglya
 
 


kint fekszem az erkélyen. Patrik les ki a fejébõl és vigyorog... De lassan megy az írás a telefonnal! De most van ékezetem...

sünciboglya
 
 


egyszál pólóban napozom. nincs mese.. Itt a tavasz... Az emberek is egészen mások az utcán...mindenki felszabadult.. Annyira jó a nap, melegen süt. Állati kellemes...

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Anett!Boldog szülinapot!

Lementünk a játszóra.Jó sokan voltak.Olyan aranyos volt Dorina.Végre fölment a mászókára,mert meglátta rajta a kormányt.Bár eléggé tériszonyos,fölállni nem mert.Négykézláb mászott a csúzdához.Aztán megdícsértem milyen ügyi.Láttam rajta,milyen büszke.Állt ott egy nő,azt mondja,megmutatja a néninek.És megint felmászott.
Orsi!Nem jöttél. :( kb délig voltunk.

Én meg folyamatosan flashelgetek a tavasz miatt! 8) Már annyira vártam!Mindenkit szeretek! :wink: Boldog vagyok!Majd elmúlik. :)
Jövőhéten elkezdem a tornát is.Dorina szülinapjáig le akarok fogyni 5kg-t.A többire meg lesz még 2 hónapom.

Orsi!TÉÉÉNYLEG!!! :lol: Akkor tényleg erre gondoltam.Kopp!Leesett.Van még egy tanulság:Brigi részegen is tud olvasni.
Jó lett a hajad!Az a bogár direkt van benne? :) Azt hittem fura leszel más színnel,de nem.

Kriszti!Ez a női sors. :( Én is sokszor érzek így.Akkor megyek sétálni.Dorcival vagy egyedűl,de utána sokkal jobb.Páromnak már annyiszor elsírtam,hogy nem érzem magam másnak,csak cselédnek.Takarítok,pakolok utánuk,de meg se becsülik. :( Esküszöm,Dorina sokkal figyelmesebb ilyen téren.Azt is meg lehetne nézni,hogy havi vagy évi szinten ki költ többet magára.Ez alatt nem kimondottan a ruházkodást értem,hanem úgy összességében.Ezek a csajos bulik nagyon jót tudnak tenni a lelkemnek,meg a Napsütés!
Én csak annyit tudok mondani,hogy majd elmúlik. :wink: Addig is pihenj,sétálj,vagy nézz meg egy vígjátékot!

Szilvi!Nincs még hírem a kocsiról.

Juti/Dolli!Dorina 3150el született,2900al jöttünk haza,3 hetesen 3030g volt.Nem mondta senki,hogy gond lenne!Szóval nyugi,szépen fejlődnek a lányok! :wink:

Zsand!Mi voltunk 4D-n.Nekünk tetszett,utána többször is megnéztük.Bartók Béla úton voltunk.

kditke!De ha nem veszem ki,akkor vagy kimászik,vagy annyira keservesen sír,hogy nem bírom hallgatni.Tegnap úgy voltam vele,nem dőlök be neki,nem fog meghatni a hisztije,meg a sírása.Apa sem volt itthon,szabad volt a pálya.Kiabált folyamatosan nekem,aztán el kezdett sírni.Ááá,inkább kivettem.10 percen belűl el is aludt.

Dolli!Be tudjuk rakni a helyére.Ismerem a patikát,én is oda járok.Az a fiatal csajszi aranyos.

Szilvi!Mekkorát nőttek a kutyák! :shock: Ezek a pózok nagyon jók!

Mia!Megfáztatok?

Csajok!Holnap játszó???

Kép
tierno
 
 


Jaaaaaj Krisztiiiiiiiiiiiiii!
(csak most jutottam el a visszaolvasásig )

Nagyon megértelek, eleinte én is ezt éreztem, volt egy munkám amit szerettem és ahol nagyon értékelték a fáradozásimat, gyakorlatilag létezni nem tudtak nélkülem és én csak pörögtem- pörögtem-pörögtem és IMÁDTAM!!!!
Nagyon szerettem, hogy mindenki nyűgjét megoldhatom, hogy dolgokat helyrerakhatok, hogy kibogozzam a problémás ügyeket, hogy elsimítsam a feszültséget, kézben tartsam a dolgokat és a cég összes apró és nagy dolgaival kapcsolatban képben legyek! (ezt csinálom most is :wink: )
Aztán ugye félidősen nem bírtam a napi 10 órás melót és hazakerültem.....Aztán megszületett a Bálint és mindenben analfabéta voltam, a kezdetleges bizonytalanságomra rásegített a Nagyi, hogy minden egyes megnyilvánulásában ott volt, hogy nem jól csinálom a dolgokat!
Akkoriban hálóingben voltam 10-11-ig, rendeltünk kaját, nem főztem, nyűg volt a takarítás, főzés, mosás, vasalásról nem is álmodtam!
Azt éreztem, hogy mindent én csinálok és nincs benne köszönet.
A napok, hetek hónapok teltek el és én vegetáltam.
Borzalmasan sajnáltam magam, elveszítettem a munkámat, elveszítettem az életemet, a testem, önmagamat!

Aztán rájöttem, hogy nem csinálok semmit és pont ez a bajom!

Akkor jöttem rá, hogy az otthoni dolgaim éppen olyan fontosak, (mai fejemmel tudom, hogy CSAK ezek a fontos dolgok! )mint a munkám!
Megráztam magam és elkezdtem a batyuba pakolni és egyre több dolgot csinálni!
Megtanultam főzni, sütni, befőzni.
Rendben tartani a háztartást.
Rendben tartani a családot, ápolni a kapcsolatokat.
Mikor úgy éreztem ez sem elég, akkor mindig kitaláltam magamnak valami újabb és újabb feladatot:építkezés, kert, fogyókúra, iskolák, munka stb....
Kerestem a kihívásokat és hatalmas boldogsággal töltött el, hogy képes vagyok dolgokat elérni!
Ez most nagyképűen hangzik, de azt hiszem ennél szebb karriert el sem tudok képzelni magamnak!!!
Minden nap büszke vagyok magamra, mert tudom honnan indultam!
Senki sem születik háziasszonynak, de nem biztos, hogy képesek vagyunk azzá válni! Vannak nők akik képtelenek hosszú éveket tölteni otthon, ők nem lelik őszinte örömüket a háziasszony szerepben! Ezt is el kell fogadni!!!!!! nem vagyunk egyformák! Szerintem mindegy mit csinálunk, hogy otthon éljük ki magunkat vagy visszamegyünk dolgozni és ott, az a lényeg, hogy megtaláljuk önmagunkat, a feladatunkat és hogy ha tükörbe nézzünk büszkék legyünk magunkra!
Jut eszembe!!!!!!
Ma reggel láttam a Lidl-ben egy nőt! Volt vagy 100 kilós és nem tudtam róla levenni a szemem!!!!!!!!!!!!
Annyira csinos volt és ápolt!!!! Csodaszép vörös haja volt divatos frizura, gyönyörűűű sminkje volt, egy kötött pulcsi volt rajta és egy sötét nadrág bőrcipővel!Szép kiegészítő voltak:óra, nyaklánc, fülbevaló. A körme csodaszép manikűrözött volt! és az egész énjéből sugárzott az elégedettség, úúúgy megöleltem volna!
Szóval nem a kilók számítanak, hanem hogy minek érezzük magunkat!

Jól elkanyarodtam! Mit akartam?????

Ja igen! Kriszti! Nem kiszolgáló vagy hanem ANYA, pótolhatatlan, nélkülözhetetlen, utánozhatatlan!
Ha hamar visszamész dolgozni, képzeld azt hogy hosszú szabin vagy és használd ki minden percét!
Szerintem nagyon-nagyon jól csinálod a feladatodat, Marci csodaszépen fejlődik, jó Anya vagy, helytállsz a háztartásban, gondoskodsz a Nagyiról!
Picit fordíts több időt Magadra!!!! Én is csak ezt tudom tanácsolni!
Nemsokára jön a kövi buli, el tudod hozni a karaoke progit??????
Kirúgunk a hámból az tuti!
Vendég
 


Na itt vagyok, csak gyorsan elküldtem nehogy elszálljon!

Hátam: megemeltem Patrikot, múltkor a barátnőm kisfiát emeltem meg ugyanígy és amíg picik voltak az enyémet folymatosan meghúztam a hátam!
Na ebben roppant béna vagyok! :lol: :lol: :lol:

Mivel Apa éjfél felé ér csak haza, a kajó csak holnapra lesz, de már ma megcsinálom!
Apa kedvence a csirkemell kiklopfolva, sózva, lisztbe mártva forró srpenyőben két oldalát megpirítom, de csak annyira hogy kifehéredjen a husi.
Lerakom jénaiba egymás mellé és csinálok rá egy hagymás gombapörit, tejszín+tejfölel behabarom. Ráöntöm, reszelt sajt a tetejére és összesütni az egészet! :D
Hozzá krémes krumplipürét! Azt le szoktam nyomni a nyomón, nem csak összetörni és szoktam a forró tejbe felolvasztani egy kis bocisajtot +egy kis vaj(nem margarin!)Habverővel habosra keverni!

Tiramisut akartam csinálni, de nem kaptam Mascarponét reggel! :?
Ha lesz még lelki erőm, akkor elszaladunk csimókkal Tescoba.

Most viszont takarítok, azt szeretném mikor hazaér Apuci mindenhol szép rend és tisztaság legyen, ágyneműt húzok, magamat is rendbeteszem! :wink:
Nagyon várom máááááááááár!!!!!!

Brigike, ne hariiiiiiiiiiiiiiiiiiii :oops: , fél 12-ig voltam fodrásznál, utána mentem Bogikáértz Nagyihoz, éppen csak hazajöttünk, kipakoltam a reggeli vásárlós cuccokat és már mehettünk is vissza központba a nagyokért!
Nézegettem az autóból, de olyan sokan voltak!
Nem akartam nekimenni az előttem álló autónak! :lol:
De jövőhéten tutira megyünk!!!!!! Csak azt nem tudom mikor! :roll:

Mia jön kedden csütörtökön.
Linike, Nektek melyik nap lenne jó??????Nektek délután is jó?

Valamelyik nap csinálhatnánk egy játszós talit!!!!!!!CSAK NEEE KEDD CSÜTÖRTÖKÖN PLÍÍÍÍZ!!! :wink:

Én hétvégén nem érek rá, holnap de. is van vendég és vasárnap is!

Folyt köv.. most el csinálni a dolgomat, ha nagyon elfáradok ideülök írni! :wink:
Vendég
 


Orsiiiiiiiii!!!!!!!

Köszi, köszi! Pontosan megfogalmaztad, mit is érzek!

És már egész jól vagyok, mert kicsit le is tudtam dőlni délután Marcival, és nemrég még Robi is hazaért!

A kitalálni magamnak dolgokat már elkezdődött, csak a megvalósítás van hátra! A kertet én is rendbe szeretném tenni, magamra is több időt szeretnék fordítani. Erre még meg kell találni a lehetőséget, szeretnék egy olyan embert keresni Marci mellé, akire lehet számítani és az lenne a legjobb, ha egy nagymamát is tudna pótolni, ami ugye neki nem adatott meg :( Pl. később akár a bölibe, oviba is el tud érte menni, ha mi nem érünk haza, tehát hosszú távra szeretném :) Ha tudtok ilyet ajánlani szívesen veszem!

Úgyhogy terveim már vannak, csak meg kell valósítani!!!!

Tény, hogy nem a kilók számítanak, hanem hogy az ember elfogadja önmagát! Hát, én most nem érzem így, de teszek érte, hogy ne így legyen!!!

Persze, elviszem a progit, van már időpont? (bocsi ha írtál mail, nem néztem :) )

Mangora

Kép
mangora
 
 


na itt egy kicsit, oszt' huzok tovabb :D


zsAndi: a kis kuruzslo csalanteas ;) Az a lenyeg hogy lement a labdagadas!

Bogi: dejooooooo, a gyumifak megmaradhatnak!!! Akkor mar kezdesnek lesz a fuvon kivul mas is, ami dekorativ. :) Nekunk csak par bodzabokor van, de azt is ki kell irtani. :(

Ja,aprilis 26.-ig semmit sem adhatunk be, csak a valasztasok utan adnak ki epitesi engedelyt nekunk. Pffffff! TUROBA !!!!!!!! Addig alapozni sem tudunk, meg semmit. :(:(:(:(

Lini: Rendeltetek valamit, ez az uzenet azt takarja hogy a rendelt arurol infot kuldenek, (hogy hol van eppen) es megnezhetitek a kovetkezo linken. (A link ott van a szoveg alatt bizonyosan.)


Brigi: Esti massszazs parodnak, toled! Lehet barmivel, de a legjobb ha van (barmilyen olajod) otthon, felmelegited es azzal atgyurogatod, simized a hatat. Itt nem maga massszazs a lenyeg hanem hogy hozza erj, a tapintas orome oldja a stresszt es persze a hatanak is jo ;) :)


Kriszti: azert nem szoltam mert nem tudtam hogy megfaztunk:D:D:D:D: Nem faztam nalatok, csak ereztem hogy nyirkos. A gyereknek kutya baja egyebkent, csak en vagyok kohogos kisse. Pedig en infraztam, o nem :D:D:D:D:D:D (apja vere, azt agyon sem lehet verni.) :mrgreen:

Edit: en telllllleg tehenyke vagyok. Tobb mint 80 kg! Orsi a tanum ra, lemazsalt, lecentizett. Gaz! Szoval a tehen nevtablat tovabbra is magamenak kisajatitom ;) ;)

sünciboglya
 
 


Mia, olyan jól esett, hogy hívtál, tényleg!!!! Köszi!!!!

De te hogy napoztál polóban??? Nálunk olyan car idő volt, úgy fújt a szél, hogy még ahhoz sem volt kedvem, hogy az orrom kidugjam a házból! És ahogy alább hagyott a szél, úgy elment a nap :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Haddddd durrogjak man egy kicsit.....

Kuldtem apanak sms-t fel 6-kor hogy mikor jon haza.
(fel 5-ig van penteken munkaido....)

6-kor felhivom hogy akkor mi van.....

Erre kozli hogy ja, mar elindult (2 perce) es majd jon.
Mondom; hat nem fel 5-kor van vege ma a melonak?
Valasz: Tudod jol, nalam nem igy vannak a dolgok.

Apa megigerte mielott megszuletett a baba hogy emberi idoben fog hazajonni, foleg a penteket.
Valahogy ez elfelejtodott.....

....mint minden mas ami NEKEM lenne fontos!

Es igenis! En is haztartasi alkalmazottnak erzem magam!!!!!!!!!!!!
(Bar en elfoglalom magam es emiatt nincs kulonosebb gondom mar....) :D
Patrik meg nyafog maganak, begyurte a feje ala, fejere, feje melle az osszes megtalalhato cuccot. Parnahuzatot, pelust, Szornyut, masik jatekokat. Olyan a gyerek feje mint a zsibvasar es alola nyekereg kifele. :mrgreen:

sünciboglya
 
 


Kriszti: van egy olyan erzesem hogy nem kapod meg a priviket amiket kuldok... Van 3 olvasatlan a kimeno fiokban, abbol ketto eleg regi....
Szerintem inkabb mail-t kuldok :( Valami nem koser a privikkel itt. :S

sünciboglya
 
 


LÁNYOK!

KÖVI BULI ÁPRILIS 17. (szombat)????????


Kép

Mimi! Téged is várlak, vagy ha csak azért nem jösz mert nálunk van akkor várom az ötleteket hova lehetne menni, ami nem füstös és nyitva van sokáig! :wink:


Légyszi jelezzetek vissza, szóljatok Apikáknak véssétek be a naptárba! :lol: :lol: :lol:

Kész vagyok a kajóval, csimók nem akarnak vásárolni menni(nem csodállom), max elszaladok hajnalban!

Kezdek takarítani! :?
Vendég
 


Rita, Edit! Ti nem tudok eljönni????? Nagyon örülnénk ha megismernénk Benneteket is!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Most visszaolvastam végre...annyit írtok szerencsére:)
Aztán este, ha alszik Balázs, akkor majd írok is:)

Kép
bogen
 
 


Sziasztok, csajok!

Akkor megpróbálok írni...most altatja a férjem Balázst...ez úgy néz ki, hogy bemennek a szobába fél9-kor...és mire betölt a gép már hallom is itt kint, ahogy horkol a párom:) És folyamatosan dumál a fiam....majd 9-körül Balázs elcsendesedik... :P :P :P

Én is nagyon örülök, hogy maradhat pár gyümifa a telken, az tényleg sokat számít...
Mia: Hogyhogy nem adnak ki építési engedélyt?? Ezt nem is értem...ne riogass. Remélem, hogy nálunk ez gyorsabb lesz...mert amíg nincs meg az építési engedély, addig csak terepet lehet rendezni, meg a közműt bevinni a telekre, meg esetleg pöce???

Házicseléd: Hát én is ugyanolyan tapasztalatokkal vagyok, mint Ti. Én is voltam szar passzban, főleg Balázs picibaba korában. Úgy 7-8 hónapos koráig. Addig bezárva egyedül éreztem magam és tehetetlen is voltam. Aztán valahogy eljött a nyár, Balázzsal is lehetett már mindenhova menni....közben pedig nem panaszkodhatom, mert rengeteget segített a párom, mégis mindig azt éreztem, hogy EGYEDÜL vagyok....aztán alig múlt 1 éves Balázs visszamentem úgy dolgozni, hogy heti 2 délután. Ez olyan sokat segített, lendített a lelkemen. 2009. szeptemberétől pedig már a heti 2 délután mellé az egész szombatokat is bevállaltam. Jó érzés, hogy pénzt is keresek, elismernek újra, és PÖRÖGHETEK ezerrel a munkámban...
...közben itthon olykor úszik a háztartás...de ezt is megtanultam elfogadni. :oops: :wink:

Derék ügyben még mindig csak a csonkovácsomat tudom ajánlani: http://www.gerincgyogyito.hu
Már az első alkalom után sokkal jobban vagyok mindig...bár sajnos le kéne fogynom, hogytartós változás legyen, mert mégiscsak 25 kg felesleg van rajtam, a versenysúlyomhoz képest is...pedig az sem nádszál....a csudába! De hát ha szeretek enni :roll: :roll: :roll:

Játszótér, szívesen csatlakozom egyik délelőtt Hozzátok Balázzsal...csak nem a jövő héten, mert akkor intézem az adásvételi szerződést, hitelt...meg mindent...de utána mindenképp örömmel megismerkednék Veletek személyesen is...

Meg akár a buli-ba is szívesen elmegyek, ha nem veszitek tolakodásnak...legalább egy órácskára benézni, hogy lássam kik is vagytok valójában...no meg, hogy Ti is megismerjetek engem! Persze nyugodtan mondjátok, ha NEM vagyok hivatalos erre a bulira, azt is megértem...semmiképp nem tolakodni szeretnék:)

És akkor még vmi eszembe jutott. Nem tudom ismeriktek-e a Carozoo puhatalpú bőr kiscipőket, elég nagy számban eladok belőle már minden hónapban...még pár hónapig van kapcsolatom Kanadában, ahonnan beszerzem őket. Most megint jött egy újabb szállítmány...ha esetleg bárkit is érdekel a dolog, akkor nézzétek meg itt van fent az épp aktuális "raktárkészletem":
http://www.zsibvasar.hu/?op=sres&opt=Zz ... XRhbHDDug..

Meg most úgy tűnik, ezt még nem akarom elkiabálni Zetpol cipőket is fogok tudni rendelni a gyártótól...azok is ilyen 2500-3000 Ft-os árban lesznek szerintem, mire ideérnek...de majd úgyis szólok, ha ez is aktuális lesz.

Na, igen...meg mikor szar passzban voltam én ebbe a netes "kereskedelembe" fogtam bele... és adok-veszek állandóan...tök élvezem:)

No, hagylak Titeket mára már...jó hosszúra sikerült.

Szép napos hétvégét Nektek is.

Jó éjt: Bogen

Kép
bogen
 
 


Orsi:
Maximalisan csatlakozom az elhangzottakhoz !!!!!!!!!!!!

hatad: mondtam is Patriknak hogy rokkantta tette Orsit es jova kell valahogy tegye ;) Meg nem adott valaszt hogy mit gondol... ;)

sünciboglya
 
 


Szasztok,

Orsi nekem jó, csak előtte még szóljatok egy párszor.

Nem gondoltam volna, hogy visszasírom még a hideget. A melegfrontot nem bírja Lili se este se napközben nem tud aludni. Így fáradt, hisztis és ordít. :cry: Én meg már annyira fáradt vagyok, hogy ma délután már annyira szédültem, hogy fel sem bírtam állni. :? Nincs valami homeos cucc, amit lehetne adni Lilinek frontra?

Hajni: képzeld miére a házhoz értem fel is ébredt Lili. :?

Én is néger rabszolgának érzem magam, köszönet nélkül. Csak igazából én szeretem. Persze időnként idegesít, hogy apa semmibe veszi a munkám. De szeretek itthon lenni, szeretnék megtanulni sok fincsi kaját főzni, szeretek pakolni, takarítani és szeretnék majd kihívásokat magam elé állítani. De egyenlőre a háztartás és a Lili elég kihívás. Most az a cél, hogy magammal is elkezdjek foglalkozni. Ezt 2 hét múlva el is kezdem, akkor fogok tudni járni úszni. Apa kémény seprő tanfolyamra jár szombatonként és még 2 alkalom van hátra és utána jupiiiiiiiiiiiiiii megyek úszni. :D

Ja csajok csak nektek, csak most: miután apa levizsgázott kedvezményes áron húzhatjátok meg a fülit. :P Hisz tujátok a kéményseprők szerencsét hoznak! :lol: :lol: Na majd én is gyakrabban húzogatom. :oops: Őőő a fülit. :lol:

A fordítást köszönöm

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Yesss,Dorci szó nélkül elaludt! :)
A háztartással nekem sincs bajom.Azt hiszem a megbecsülés hiányzik.A másik:utálom,ha szabályoznak.


Orsi!Ez mind szép amit leírtál,de mi van akkor,ha a megvalósítás akadályba ütközik? :(
Remélem a parkos játszón lenne a tali!!!!
Nekem 17-e lenne a legjobb a bulira.

Kriszti!Milyen karaoke programod van?

Csajok!Ti hogy oldottátok/oldjátok meg ha pl ki kell menni a postáshoz?Hova rakjátok addig a gyereket?

Lini!
Pároddal beszélj,hogy szeretnél kicsit szusszani.Ebben sem partner?
Hát,csak ennyivel tudlak segíteni:
Sedatif PC (napi 3-4*1 tabletta)
Komplex készítmény.
Jellemzők: átmeneti szorongás, nyugtalanság, el- és átalvási zavarok kezelésére alkalmazható, akár heteken keresztül is. Nem okoz függőséget vagy hozzászokást.
ACONITUM (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: Hirtelen rossz hír, ijedtség, testi-lelki sokkhatás utáni állapot, elalvási nehézség erős félelemérzet miatt.
IGNATIA (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: túlérzékeny gyermek, változó a hangulata. Nagy, hangos nevetés váltakozik sírással. Sóhajtozik, sírdogál. Ellenkezés által kiváltott sokkhatás által kiváltott alvászavar állhat a háttérben. Javul, ha bármivel eltereljük a figyelmét. Érzelmi terhelésre rosszabbodik.
NUX VOMICA (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: ideges, türelmetlen, ingerlékeny, túlzottan aktív gyermek, aki semmiféle ellentmondást nem tűr, dühös, agresszív is lehet. Hajnalban felébred, nehezen alszik vissza, reggel fáradtan kel.
ARGENTUM NITRICUM (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők:nyugtalan, hajszolt, szorongó, mindig siető gyermek, akinek lázas tevékenyésge eredménytelen. Fél a magasban, hídon, esetleg tömegben, zárt helyen. Riadt, lidérces álmai lehetnek, hirtelen ébred.
CHAMOMILLA (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: szeszélyes, ingerlékeny, a fájdalmat rosszul tűri. Dührohamok jelentkezhetnek az egyébként jó természetű gyermeknél. Megnyugszik, ha karba veszik, ringatják, vagy sétálnak vele.
KALIUM BROMATUM (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: nyugtalan gyermek, aki nem tud mozdulatlan maradni, muszáj fizikai aktivitással levezetni az energiáit. A kéz és az ujjak egyfolytában mozognak. Álmatlanság, rémálmok, fogcsikorgatás jelentkezhet alvás közben. Holdkórosság, éjszakai rémálmok gyógyszere.
GELSEMIUM (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: szorongó, lámpalázas, félénk gyermek. Elalvási nehézségek, nyugtalanság jellemzi.
COFFEA TOSTA (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: szellemileg túlfűtött gyerek, agyi túlfűtöttséggel. Álmatlanság nagy örömtől, alvászavar a túl sok gondolat miatt.
STRAMONIUM (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzők: sötéttől való félelem, éjsakai rémálmok, csak lámpafénynél tud elaludni.
PULSATILLA (15 CH, esténként 5 golyó)
Jellemzől: sírós, érzelmileg labilis, bújós gyermek, hűvös levegőn jobban érzi magát. (Testvérféltékenység gyakran áll az ilyen állapot hátterében.)
Arsenicum album 15 CH (napi 1x5 golyócska + alkati kezelés) - Fél az elalvástól, ezért alvási rituálékat alakít ki: gondos, aprólékos gyermek, aki a rend és a szüntelen pakolás, rendrakás rabja. Nagyon szorong, az egészsége miatt aggódik, a magányosságtól, a sötétségtől fél. Néha nyugtalan, izgatott, máskor fáradt és levert.
Borax 15 CH (napi 1-2x5 golyócska, 17 órakor és lefekvés előtt) - Ideges, labilis, nyugtalan gyermek, az álmossága a lefekvést követően elmúlik ezért felkel az ágyból. Éjjel hirtelen ébredéskor kapaszkodik az ágyba, a felnőttek ruhájába, attól fél, hogy leesik, mikor lefektetik.
Coffea tosta 15 CH (napi 1-2x5 golyócska) - A gyermek nyugtalanul alszik, hirtelen felriad, apró zajokra nagyon érzékeny. Oka a napközben átélt túl sok jó élmény.
Chamomilla vulgaris 15 CH (napi 1-2x5 golyócska, 17 órakor és lefekvés előtt) - A gyermek billegeti ide-oda a fejét, és ringatja magát. Sokszor szeszélyes, elviselhetetlen, dühös, izgatott. Amikor fogzik, az egyébként nyugodt csecsemő nyugtalan lesz estére (21 óra után), nem tud elaludni, minden irányba mozgatja a fejét, nyugtalan az alvása, éjszakai félelmek és sikolyok szakítják félbe az alvását. Ahogy kézbe vesszük és ringatjuk, lecsillapodik.
Hyosciamus niger 15 CH (napi 1-2x5 golyócska, 17 órakor és lefekvés előtt) - Félénk, féltékeny, gyanakvó, érzelmileg bizonytalan gyermek, aki nagyon nyugtalanul alszik, álmában beszél, nevet, kiabál. Gyakran előfordul furcsa arcizom-rángása, ún. tic formájában.
Ignatia amara 15 CH (napi 1-2x5 golyócska) - Ha a mama szorong, rosszkedvű, bizonytalan, ez az állapot átragad a csecsemőre, aki emiatt meglehetősen ellentmondásosan viselkedik, sóhajtozik, ásítozik, riadt.
Kalium bromatum 15 CH (napi 1-2x5 golyócska, 17 órakor és lefekvés előtt) - Ezt a gyógyszert rémálmokra, sikollyal járó éjszakai félelmekre, nyöszörgésekre, fogcsikorgatásra ajánljuk. Képtelenség a gyermeket megvígasztalni: nagyon nehéz rémálmából felébreszteni. A holdkórosság gyógyszere is lehet.
Natrum muriaticum 15 CH (napi 1x5 golyócska + alkati kezelés szükséges) - Annak ellenére, hogy a gyermeknek nagy az alvásigénye, elalvási nehézségekkel küzd, mániákus ellenőrzési kényszerrel: megnézi zárva van-e az ajtó, le van-e kapcsolva a villany, van-e valaki az ágy alatt. Fél a tolvajoktól, a sötétségtől.
Nux vomica 15 CH (napi 1-2x5 golyócska 17 órakor és lefekévs előtt) - Türelmetlen, értetlen, hirtelen haragú, dühös gyermek. Felébred és élénk hajnal 3-4 óra körül, majd 6 óra felé elalszik és reggel fáradtan ébred. Szüksége van napközben az étkezések után rövid alvásra.
Stramonium 15 CH (napi 1-2x5 golyócska 17 órakor és lefekévs előtt) - A csecsemő és a gyermek is csak lámpafénynél tud elaludni, nagyon fél a sötétben, nem akar egyedül lenni.

Kép
tierno
 
 


Sziasztok!!!

Brigi!
Mindenkinek nagyon tetszik Kavicska neve:))) Én voltam a névadó.

Mangora!
Olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy az ebfodrászat itt van nálunk a sarkon. Azért kint szoktam állni a kapuban a kozmetikus mellett van egy zöldséges oda is ki szokott menni egyedül, de még szoknom kell a gondolatát, hogy a gyerek egyedül az utcán!!!
Mert én para mari vagyok ilyen téren (is)

Mennem kell
Vendég
 


Kééész vagyok mindennel! :D
Szilvike, még erőt vettem magamon és mindent megcsináltam, gyerkők olyan aranyosan segitettek! Olyan rend van az egész házban mint még soha! :shock:
Remélem jó érzés lesz Apikának így hazajönnie! :D

Zsandi! Tényleg aranyos név a kavics, Dorci meg nagyon ügyes kis önálló! Fruzsika is egyedül megy be oviba!Egyedül öltözik át!
Bubu ennyi idősen bement a benzinkútra fizetni! Nagyon önállóak és ez ííííígy jóóó! :D

Nem írtam, hogy Bogika úúúgy berrregteti az R hangot, hogy öröm hallgatni(na jó pl. a V-t nem tudja kimondani! :oops: )
Egész nap ez megy RRRRRobo, RRRRRobi, kéRRRRek! :lol:
És amíg Apuci nem volt megtanult bicajozni a pótkerekes cangával! Eddig mindig hátra hajtotta a pedálokat!

Brigiiii akkor elkezdem írni a listát a bulira, csak szólok, hogy most fogsz velem táncolni! :wink:
Nanááááá, hogy arra a játszóra megyünk!!!!!!!!!!!! Az a legjobb! :wink:

SZILVI
BRIGI
MIA
ORSI



Lini! Annyira sajnállak! Nem tudok valahogyan segíteni???? :cry:
Vendég
 


na vissza jöttem csak apa fogorvosnál van és hívott aztán inkább elküldtem, nehogy husssssssss elszálljon!!!

Orsi!
meg lett csinálva a gy.szellőztetés, olyan rendes volt apa megcsinálta!!!
Nagyon örülök, mert jó előrehaladottak vagyunk:)
Bár még van mit csinálni, bent is kint is:))

Brigi!
Ez nálunk is mindig gond volt, ha menni kellett vizeshez, postáshoz.
Azért mostmár jön a jó idő és ha jön valaki nem kell annyit öltözni.

Mangora!
Nem csak azért vagy elkeseredve, mert fáradt vagy??? Én emlékszem a fáradtabb időszakokban mindig világvége hangulatom volt, mindent ködösebbnek láttam. Úgy éreztem se vége se hossza na és persze semmi látszata a munkámnak, de hidd el egyre könnyebb lesz. A harmadik gyerek után pedig a kisujjadban lesz minden (lásd Orsit) :shock: :roll: :wink:

Csajok!
Ma itt volt anyósom. Átjött megnézte a sorozatát és elment ENNYI VOLT A LÁTOGATÁSA!!! A gyerek kérte, hogy játsszon vele, de sietnie kellett, mondta holnap átjön, de a gyerek besértődött és azt mondta holnap nézze meg otthon a sorozatát. Úgy csináltam mint aki nem hallotta.
Elég cikis volt.
Én nem szóltam a gyerekre törtem a fejem, de nemtudom, hogy helyesen tettem e.

Lini!
Próbáltál alaposan szellőztetni alvás előtt. Szegény gyerkőc mi lesz vele a nagy melegbe???

Holnap délután bográcsozni megyünk apa gyerekkori barátjához, vaddisznó pörkölt lesz, amit én ki nem állhatok :roll:

Ébrdeésmentes jó éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


hi,

Holnap megyek anyuékhoz, remélem front nem lesz és akkor a Lili lekötése meg lesz :P Csak kapjam a végén vissza!

Orsi drága vagy, ha a fronttal tudnál valamit kezdeni az jó lenne.

Brigi: hűűű mennyit homeot kigyűjtöttél, de ez egyik sem jó nekem. Lili azért nyügi mert meleg frot van, gondolom fáj a kis buksija vagy nem tudom, hogy ők, hogy érzik ezt. Remélem vagy elmegy a front vagy megszokja :oops: :lol: , mert ha egész nyáron ez lesz :shock: Na abba bele sem gondolok! :? vaaagy esténként kap majd egy kis páleszt :lol:

Postás: ajtóhoz jön, így az nem téma. De amikor Orsi jött, akkor levittem magammal Lilit.
Ha wcre megyek, akkor meg jön utánam. Időnként eljátszik az ajtóval kinyitja-becsukja.... ha megunta jön az ölembe :oops: :lol: (erre ne is írjatok semmit). Ha végeztünk kirakom mondom neki, hogy várjon meg. Már olyan okos, akkor türelmesen vár az ajtóban és megyünk a fürdőbe. Persze ott is fel kell venni, de így legalább már most szokja a kézmosást.
Fogmosás ue. felteszem a lábam a kádra, Lilit ráültetem, odaadom neki a "fogkeféjét" és így mind a 2n fogat mosunk. Hasznos mert szokja, hogy a reggelt így kezdjük :lol:

na lépek, mert csak baba kaja recetért jöttem

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Esti huhogas, oszt' majd csak vasarnap jovok estefele...



Bogi: nekunk szet kell valasztani a telkunket mert az Onkormanyzat utcat fog epiteni ezert elszednek a telekbol. A valasztas miatt viszont nem adnak ki terkepmasolatot amig nem zajlott le minden. Nem tudom ez massal is igy van-e de velunk sajna evvan. :(
Fogalmam sincs mit lehet epitesi engedely nelkul elkezdeni. Mi nem csinalunk semmit az tuti.
(azert meg beprobalkozunk, hatha....) ;)

tulsuly es eves: pontosan igy vagyok ezzel en is! 2005-ben egy eleg durva betegsegen estem at, 4 evig dietaznom kellett, fokozatosan lehetett csak beilleszteni a kajakat ismet az etrendembe. Aztan fokozatosan mar tudtam enni szinte mindent. (most is vigyazni kell par dologgal, nehany pedig most is tilos) Terhesseg alatt cukorbeteg lettem, akkor nagyon durva dietam volt, viszont jot tett. Kezdtem a terhesseget 75 kiloval, szules utan masfel hettel 68 kilo voltam.....
Teltek multak a napok en meg szepen felzabaltam magam 80.9 kilora....
Szoval ennyit arrol hogy mennyire szeretek enni. :D:D:D:D
Foleg: csokit csokival!!! (kis csokival a tetejen....) ;)

... es nekem is a tulsulytol faj a terdem. :( De nyarra lefogyok, Orsi segitsegevel! Csak meg kell tartani utana. Viszont a sport addira rutin, eletforma lesz igy konnyebb dolgom lesz. ;) Meg hat Orsi all majd a hatam mogott es ostorral ut ha hizok. ::D:D:D:D:D

Kiscipo: Canadai kapcsolat? :) Ott eltem 8 evig. :D Imadtam! Soha nem felejtem el! :D A cipo markat is ismerem. (Bar sosem hasznaltam mivel nem volt eddig babam.) ;)

BULI: beirva telefonba, Apa felkeszitve. ;)
Apa aszongya, ha kesz lesz a haz, akkor nalatok fognak a lanyok bulizni, hozzank meg addig jonnek az apukak a gyerekekkel. :D (Szerintem Apa nem gondolt bele mit vallal...) ;);)

RABSZOLGASAG, HAZVEZETONOSEG:
Jobban belegondolva, nekem sincs semmi bajom ezzel. Nekem sosem volt. (Amikor a baba meglett en nem ezen paraztam be hiszen en imadok itthon lenni bezarva! Nalunk a felelossegerzet es a megvaltozott eletem hogy mar nem egyedul vagyok otthon egesz nap, az tett be.)
Most csak az a gond hogy parom nagyon sokat melozik es este mar annyira varjuk a gyerekkel egyutt hogy tisztara kifeszulnek az idegszalaink. Ha apa nem er haza "idoben", ami 7 ora korul, Patrik elveszti a turelmet es meltatlankodik. (mar mint az o kis nyugis verziojaban.) De 9 ora utan feladja es belenyugszik. (ez nagyon ritkan van szerencsere.)
Viszont apa ha itthon is van, agyhalott, meg itthon is dolgozik szinte mindig. Sajnos ez egy ordogi kor. Vagy meg van mindenunk es ki tudjuk fizetni a rakas halom szamlat es a csalad kisse szet van borulva ezert, vagy ehen halunk. Klassz kis opciok ugye?
Es ez igy van mindenkinel sajnos. :(:(:(

Egyebkent en elvezem ha napokig nem kell mennem sehova, csak itthon jatszom a gyerekkel. De akkor nem csinalok semmit! Egesz nap csak Patrikozom!!! Aznapra nincs hazimunka, csak etetes es pelus csere. Ide is csak este jovok akkor. :D
Ilyen a boldog remeteelet. :D:D:D

Nekem az jelent megprobalhatast ha KI KELL TENNEM A LABAM a biztonsagos kis csigahazambol....

Nem hianyzik a karrier, barataim is csak innen a Babanetrol vannak (ami nekem szinten nem gond) bar kezdek beleszokni hogy talalkozom veletek idonkent! Kulonosen a setak es a dumcsik esnek jol :D:D:D:D:D Talan megtalalom a foltjaimat (mint zsak..) ;)

Szoval ez a "videki" eletforma nagyon joooooooooooo! Tavol a zajtol, a nyuzsitol. En mar be sem megyek a "varosba" csak ha nagyon-nagyon kell. (Pl: HADA turkalo)


Lini: Elore is gratula parodnak a kemenysepro vizsgahoz!!!!! Vegre te is kicsit szabadabb lehetsz! Uszas fantasztikus! Jot fog tenni a lelkednek. A viz valahogy gyogyitja a lelket - legalabb is en igy vettem eszre. :)
Mi Orsival Battara szoktunk menni, de most kesz van az erdi uszi is, ki kene probalni hatha jo.... ;)
Te mikor fogsz menni?


Brigi: szabalyzas: egyetertek! Szar!!!! En nem is viselem jol ha valaki megprobalja es sundisznokent reagalok....

Postas: en nem megyek ki senkinek :D:D:D:D:D Meg az kajafutarral is az van megdumalva hogy becsonget amikor jon hogy tudjam, ott a kaja es megyek erte amikor nekem megfelel. :D

Sedatif PC : lehet felnottnek is? (Elhagynam mar a diligyogyszert, az esti nyugtatot mert kezd elegem lenni belole.... kene valami naturalis inkabb..... :)


zsAndi:
Kavics nekem is nagyon tetszik nevnek!
Viszont a kutya, amit veszunk majd kesobb, tuti hogy a BODRI nevet fogja kapni. Orias uszkar lesz, sotetbarna es brutal frizuja lesz. :D



Na en L, vasarnapig szinemet nem latjatok! :D


joejt!

sünciboglya
 
 


Zsand!Anyósod érdi?Szerintem jogosan mondta Dorina.Ilyen későn van párod fogorvosnál?

Orsi!Táncolni?Akkor iszom még egy pohárkával. :)

Lini!Már megforult a fejemben,hogy bejön velem,míg kakálok,de valahogy engem idegesítene,hogy ott bámul közben.Inkább visszatarom.Egyik nap meg ráült az ágya szélére és háttal beesett.Már nem tudtam utána kapni. :( Meg fölmászik a szekrényre,meg ilyenek.Résen kell lenni.
Kerestem Neked frontra,de nem találtam semmit.
Remélem Lili jó kislány lesz!
Hajnival mi van?

Hajni!Mi van veled?Elfoglalt vagy?Vagy haragszol valakire?Remélem nem rám!Gyere sűrűbben!

Mia!Hol leszel vasárnapig?
Én inkább kimegyek a postáshoz,mert utána meg mehetek a nagypostára.Meg neki mindig van 1-2 kedves szava. :)
Sedatif PC:ezt találtam:
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=22218&p4=2

Tényleg!Apukák nem akarnak találkozni? :wink:

Jó idő esetén holnap játszó!Aki tud,jöjjön!!!!!

Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Jó reggelt!

Buli OK!!!!!


Brigi: nincs semmi baj csak valahogy sosem jutok oda, hogy írjak is. :oops: Játszóra én is akarok menni de oda nem tudok. :evil: Így vagy a József térire megyek vagy Linivel a központba.

Szép, napsütéses, szabadban levős hétvégét mindenkinek! :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: