Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi!
Az biztos, hogy nagy kosszal jár! Nekem pintyeim (is)voltak, na az extra mocskot csinál, mert félős mikor megközelíted a kalitkát rettegnek és repkednek összevissza.

Remélem egyszer tényleg lesz:)))

Milyen tündéri a Bálint!!!

Sajnos nem jó holnap, mert mennem kell a 16kerbe:(, na de dolgozni is kell. Ráadásul mehetek a nagykocsival, mert az új autóra ma akarták a vonóhorgot és valami elb.....tt és nincs világítás na meg index.
Sajnos nem biztos, hogy holnap délelőttig jó lesz.
Ne haragudj, nagyon sajnálom!!!
Írtam mailt, ha kell holnapután adok be szódát, Trisót is kérsz??? Hány darabot???


Lányok SOS segítséget kérnék!!!!


Dorina márc.1 én volt 5 éves. MA mondta, hogy olyan furcsa a foga megnéztem hát alul mozog neki az első, létezik, hogy már fogcserénél járunk???????????????,

este még lehet benézek..............................
Vendég
 


Sziasztok, ezer éve...

Szuper lehetett a buli, nagyon jó kis csapat vagytok ti! :)

Zsand, simán lehet! Maja 5 éves és 2 vagy 3 hónapos volt, amikor elkezdett mozogni a foga, Adél is asszem. De az első fogai nagyon sokáig mozogtak mindkettejüknek. Adél most lesz hatéves májusban, és az alsó két foga már új. Ugye milyen hamar eljött ez is? :) :cry:

Orsi, hogy milyen szupercuki Bálint ezen a képen!!!

Most megint megyek, egyedül vagyok a gyerekekkel estig, el kell kezdeni a műsort, ha időben ágyban akarom látni őket (IGEN...:))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Zsand: így csinálom én is, nekünk is ez sorrend jött be! De még sem jön ki semmi, ha mégis jönne valami kicsi válladék az szép fehér. A Babylufttal azért vártam eddig, mert nem hörög se nem köhög, a kedves is jó, azt leszámítva, hogy hulla fáradt. Mivel délután is csak fél ótát tudott aludni, mert megint eldugult az orra. De miért csak alvás közben dugul el???? :shock:
Ma már bekenem a babylufttal. Ez a hőmérséklet jó ötlet, megyek és lejebb tekerem.

Orsi: én így vagyok a 2 madarammal. Illetve, csak a fiút utáltam meg, mert az hangos és szemetelős. A lány olyan jó!! Szóval miattuk van minden nap porszívózva nálunk. :lol:

jaja a fűtés, megyek tekerni

Lini
Kép
kicsi lini
 
 

 
 

Lini!

Azért csak akor dugul el, mert nem mozog és nem tud kifolyni a váladék.
Esetleg még annyit tudsz tenni, hogy megemeled a párnáját, hogy magasabban legyen a feje!!! Nekem ezt még anno a fül orr gégész mondta.
Szívjátok naponta naon sokszor, mert utána nehogy jöjjön a köhögés.

pusz
Vendég
 


Jó est!

Lányok! Nincs valakinek elfekvőben nem használatos babamérlege kölibe két napra? :roll:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok csajszik:)

Rengeteget dolgozom mostanában, van, hogy napközben is elolvasom ki mit írt, aztán már válaszolni se erőm, se időm...

Mia
: Rohadt jó az alaprajz...jó nagy ez a ház....hány nm?
És Patrik baba is nagyon czuki:)

Szegény viziló....rojtosra???

Dorina: Azt mondják, ha hamar fogzott kicsinek, akkor hamarabb jönnek a maradandó fogak is....de simán nincs ez korán. 5-7 éves korban bármikor elkezdődhet a fogváltás és az normális....úgyhogy nyugi:)

Hát ma elutaltam letétbe az önrészünket ház ügyben...az ügyvédnek. A héten kerül az építésziroda nevére a telek és akkor elkezdődhetnek a munkálatok...no persze, ha nem esik már több hó...aki elsétál arra, attól örömmel fogadom majd mindig a helyzetjelentést:)

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Mia!Lehet akkor tényleg front lehetett?Ennyit számítana? :shock: Amúgy előbb is csinálta a műsort. :?
Nálunk jó idő volt ma dél körül.Csak a szél fújt.Voltatok sétálni?
Hú,mekkora házatok lesz? :shock: Hány nm?
Megnéztem a videókat. :oops: Nem tudnád privátba felrakni?De végülis mindegy.Én is feltöltöttem egyet,de kitöröltem,mert de tök sötét lett.Úgy is maradhat?

Orsi!Nekem nem tűntél hülyének.És ne égjen a fejed,nekem kéne. :oops:
Te!Én nem értem saját magamat.De már akkor sem értettem. :)
Basszus!Dorina áprilisban már 2 éves lesz! :shock:
De édi Bubu!
Anyum azt mondta,hogy van több méhész Érden,de általában koszosak a viaszok.

Kriszti!De jó,hogy sikerült a kép!Nagyon ott van!
Kérdeztem Anyutól a Te ügyedet is,azt mondta pár hónap,akár fél év is lehet.

Dolli!Nekünk sajna nincs.Mi kölcsönöztük.Az első pár napban meg a konyhai mérlegen mértük. :) Csak ötlet gyanánt írtam,ha esetleg nem tudna senki adni Nektek. :wink: De minden rendben,ugyi?

Lini!Ha besűrüsödik a cucc Dorinának,akkor én sem tudom kiszívni.Luufot használtam akkor is,ha nem köhögött.Úgy rémlik,nem csak akkor lehet.
Köszi!És Te hogy állsz az önbizalommal? :wink:
Kérdeztük is Szilvitől,miért nem ment modellnek,azt mondta,nem érzi magát szépnek.Pedig szerintem is elmehetne.

Hajni!Remélem már tényleg jön a jó idő!Aztán ha lesz valaha kocsink,akkor jöhettek a parkba is :wink:

Holnap délután megint fogorvoshoz megyek. :?

Kép
tierno
 
 


Brigi!
Fogorvos:( Nekem is menni kéne a bölcsességet kihúzatni, naon lukas. Amíg nem fáj halogatom, amire persze én fogok ráfaragni, mert addigra félő nem fog egybe kijönni:(((

Fog "ügy":
Elsőre naon meglepődtem. Hihetetlen, hogy már ekora ez a csajszi.
Emlékszem mikor bújtak a fogai annyira távolinak tűnt a fogváltás!!!

Dolli!
Sajna nincs mérlegünk:(

Juti!
Mellesleg mi a helyzet????
Kezd alakulni a kereslet kínálat??

Szilvi!
Hol kujtorogsz??

Lini!
Én tudok mosószódát venni, de az sajna nem olcsó, ami a neten van az sokkal olcsóbb. Sajnos árat nem tudok, mert az azokat mindig elfelejtem, de aki a múltkor kapott légyszi írja meg mennyi volt akor :oops:
Ha kell valahogy összehozzuk, hogy legyen szódád!!

Jó éjt sziasztok
Vendég
 


Lányok!

Nincs véletlenül valaki aki otthon van a nyugdíjazásba?
Esetleg valakinek valami ismerőse???

jó éjt
Vendég
 


Szijasztok Csajok! :D

Egész jól vettem az akadályokat eddig! :wink:
Éjszaka érdekes volt, mert most Bubuka dobta ki a taccsot!
A hányás és a hasmenés lassan mindennapos váratlan vendég nálunk! :lol: Ráadásul kopogás nélkül jön!
Viszont Bubuka tök jól van, remélem ennyi volt!(csak én vagyok annyira debil, hogy a földhöz vág egy kis hányás! :oops: :D )
Tegnap sikeresen kipuccantottam mindent ami tervben volt, sőőőt túlteljesítettem a tervet, mert kocsimat is sikerült belülről kitakarítanom!Kb 6 tonna sarat,murvát, kenyérhéjat, rágópapírt vakartam ki szegény tütüből! Azt nem értem mi hogy fértünk bele ennyi nem odavaló dolog mellett! :shock: :lol:

Ma áramszünet van 9-15 ig, így nem valószínű, hogy jövök, amúgy a Stop-shopnál van ingyen wifi! :wink:

9-re viszem Marcit nyíratni, drukkoljatok, hogy szép legyen!
Ezt a hölgyet Zsandika ajánlotta! (Kösziiiiiii Zsandii!)
Eddig bejártunk a Kosztolányi Dezső térhez, a generál kb 2 óra, oda vissza út is 1,5 óra. :? Most viszont a csajszi(aki amúgy csodaszépen vág! :cry: ) Beköltözött a Bajcsyra a Westend közelébe! Na oda már nem megyek be!
Generál 5000, benzin 1500, parkolódíj 1000, és ha a Westendbe kell eltölteni 2 órát azt már le sem írom!
Ez meg itt van Zsandiék mellett, 3 perc oda az út(közben mosószódát is be lehet szerezni és a takarítógépet visszavinni! :wink: )vissza is 3 perc, de ha pirosat kapok akkor 4,2 perc! :lol:

Úgy intéztem a dolgaimat, hogy ma ablakot mossak, mert azt lehet áram nélkül!
Autót most nem vállaltam be mert tegnap lefagyott a mancsom! :shock: Azt leviszem a mosóba!


Dollika! Nekem sajna már nincs meg a mérlegem! Hogy vagytok?
Rékut akarod mérni, vagy hogy mennyit szopizik?

Zsandi??? Nyugdíjba akarsz menni???? Akkor nyugdíjazlak! :lol:
Viccet félre(áááááá nem kell félre!)nincs ismim sajna! :(

Krisztiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Annyira aranyos Lili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Behalok rajta!!!! Nem is mondtad, hogy ilyen szép fekete!!!!!!!!!!!!!!Miért van rajta pelu?Mensizett?
Tudod én elfogult vagyok a feketékkel! :wink: :lol: Jaaaaaaaaa nem azokkal!
Másik témára majd ott reagálok! :wink: De szerintem is az lenne a célra vezető amit írtál!

Linike! Jövőhéten már egyenesben vagyok átjöhetnétek dumcsizni! nekem is jólesne! :wink:

Brigiiii! Videót néztem, annyira cuki voltál!!!!!! Én is lennék inkább olyan részeg én az örjöngő, tomboló fajta vagyok! :oops: :lol:
Én értettem mit mondasz! Ja megmutattam Apának a videót!
Kérdezted hogy látott-e így???Válasz: csak így lát! :lol:
Ja és kérdeztem Tőle szeretne-e ha normális lenneé, erre azt mondta én neki így vagyok normális!Így ismert meg!
Kicsit megnyugodtam, hogy 10 év és 3 gyerek hatására sem kezdet citromosodni! :wink:


Fixa Idea: Bolondnak áll a világ

Bármerre ha körülnézek, lenn az utcán kint a téren
Hülyét látok jobbra-balra, köpök én a plakátokra
Adjatok egy rácsos ágyat, adjatok egy gumiszobát
Adjatok rám kényszerzubbonyt és egy marék tablettát

Bolondnak áll a világ
Hülyékből lesz a király

Világ összes baromsága, politika hazugsága
Csinálhattok akármit, az egészet én vállalom
Adjatok egy rácsos ágyat, adjatok egy gumiszobát
Zártosztályon legalább hallgatnak rám

Bolondnak áll a világ
Hülyékből lesz a király

Drogos kurvák minden nyáron
Fekszenek a másik ágyon
Használom is néha őket
Moshatják a lepedőmet

Adjatok egy rácsos ágyat, adjatok egy gumiszobát
Adjatok egy rácsos ágyat, adjatok egy gumiszobát

Bolondnak áll a világ
Adjatok egy gumiszobát
Hülyékből lesz a király
Adjatok egy gumiszobát
Bolondnak áll a világ
Adjatok egy gumiszobát
Hülyékből lesz a király
Adjatok egy gumiszobát
Vendég
 


Szijasztok egy utcsót mielőtt elmegy az áram! :lol:

Zsandika megtaláltam a festék bótot! Elhoztam az összes szódát! :oops: Vettem Trisót is! Annyira aranyos az eladónéni!!!!!

Linike, ha kell mosószoda egyről lemondok az ügy érdekében 12:30-kor megyek a lakcsira csimókért, szólj ha kell és feldbobom!
Amúgy 265 Ft még mindig!

Indulunk kutyival! :shock:
Vendég
 


Mia:

Patrik baby-nek NAGYON BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT Kívánok!
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Zsandi
köszi a tejügy talán rendbe jött, kopp-kopp...mondjuk nem egy hízóbajnok. 2810 volt a legaklacsonyabb súlya és tegnap mértünk 3370-et. Gelli annak idején 900-at felrántott 3 hét alatt...

Dolli
mérleg....hát az enyém is kölcsönbe van....gyerekorvostól nem tudsz kölcsönözni????

amúgy megvagyunk, éjjel továbbra is alszunk azért hellyel közzel, néha van pocakfájás is. espumisant nyomjuk, meg jövő héten megpróbáljuk a GW-t.
nappalok továbbra is nehezebbek...legszívesebben rajtam vagy a kezemben aludna csak :roll: :roll:
ja és úgy tud ordítani hogy már Gellért is megjegyezte hogy borzasztó :lol: :lol: de azért imádják.....

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Patriknak nagyon boldog névnapot!

mimi12
 
 


Dolli: Én tudok adni mérleget. Kölcsönözzük mi is de akkor még nem adom vissza. :lol:

Lini: Hogy vagytok???????

Orsi: Na ez hiányzott!!!! Tök jó Téged olvasni reggel!!!!! :wink: :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Zsand: köszi a lehetőséget, Orsi hozott nekem ma egyet. :D
Holnap mosok gyerek ruhát, nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kaja foltokkal mit kezd :P

Hajni: végre beindult a takony! Most már folyik és szívni is tudom! :D Remélem péntekre jól lesz Lili és akkor tudunk találkozni. (igazából most is jól van. csak nem akarom, h elkapjatok vmit tőlünk)

Brigi: önbizalom?! ŐŐŐ :oops: A fiatalságommal az is elmúlt. :lol: :lol:

Ja, igen én is szeretem a beszámolókat, amiket Orsi szokott írni. Olyankor úgy érzem én is milyen sokat tettem azzal, hogy elolvastam! :oops: :lol: :lol:

Végre süt a nap! Csak a hülye szél ne fújna! Tényleg, hogy van az, hogy akár merre megyek mindig szemből fúj a szél???:shock:

Patikak nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Hajni! Az de szuper lenne! Ti már nem használjátok? Tényleg 2 napról lenne szó. Ha úgy látom, gond van, akkor kölcsönzünk mi is, de lehet, hogy csak túlparázom megint a dolgokat, akkor meg nem érdemes... :wink:
Este meddig lehet Titeket zargatni, mert akkor páromat megpróbálnám átküldeni érte valamikor...

Brigi! Remélem, nincs gond, csak kibújt belőlem a paraanya. :lol: Csak olyan sokat sírdogál Réka, és ez nekem Gézu után nagyon furi. :(
Sajna nagyon kicsi a mérlegünk felülete. :(
Tök ari voltál a bulin! :wink:

Orsi! Mindkettőre kivi vagyok, de inkább arra, mennyit eszik a csajszi, mert olyan gyorsan végez, és most mintha kevesebb is lenne a tej. :? Remélem, nincs igazam. :roll:
Látom, egyedül is hozod a formád, és pörögsz 200%-on. :)
Szegény Bubuka! :( Remélem, jobban van! Gyerekek érdekes, hogy nem kerülnek annyira padlóra egy kis hányástól, mint mi... Nyugi, nem vagy egyedül, én is romokban voltam kari előtt is, amikor rosszul voltam. :oops.
Majd kérünk képeket Marciról! :D
De jó, ilyeneket hallani a párunktól! :D Az enyém annyira fukar az ilyen kis apró bókokkal! :? Kezdem szokni, csak ilyenkor annyira besárgulok, hogy csak na! :lol:

Kriszti! Ez a kutya! :lol: Előttem van, milyen utód sülne ki a románcból. :D

Mimi! Remélem, azért jössz a fórumra, hiányoznál, ha nem lennél! :D

Juti! Réka Dettó Blanka, csak ő eddig éjjel nyomult inkább. :D Most egész tűrhető volt az éjjel, már ha annak nevezhető, hogy ringatni kellett egyszer 1, egyszer meg 2 órát... De legalább nem az a pocifájós ordítás volt... Most viszont napközben nem tudtam tőle kettőt sem mozdulni szinte. Elmosogatni is sírással a hátam mögött. Úgy égett a képem, de muszáj volt. :( Én is számolom a napokat, mikor tudom bevetni a GW-t! :wink:
Gelli de cuki és őszinte! :lol:

Andi! Hogy vagytok? Remélem, jobban!

Mia! Jöhettetek volna leváltani hajnali 2-kor, épp a két órás ringatás kellős közepén voltam! :lol:
Patriknak nagyon boldog névnapot kívánunk! :D
Kép

Zsandi! Bár a többiek már megnyugtattak, ahogy látom, de tényleg normális a fogváltás elkezdődése. :D
Ajánlom apósomat nyugdíjazás ügyben! Tudod, ő mindenhez ért! :lol: :wink: Viccet félre téve, sajna nincs ilyen ismim. :(
Após múltkor mondta, hogy idén már 50 éves munkaviszonya lesz! Persze! Ha a nyugdíjas éveit is beleszámoljuk! :lol:

Lini! Remélem, jobban van a nagylány! Ha nem zöldes-sárgás, akkor nincs vész, de szívni muszáj sajna, még ha úgy tűnik is, hogy kevés jön. Esetleg lámpát nem használtok? Vagy este fürcsi után, mikor a melegben kicsit oldódik... olyankor érdemes szityuzni.
Én sokszor virrasztottam Gézuval, mikor nem kapott levegőt és csak ülve tudott aludni az ölemben, akkor kapott csak némi levegőt. :(

Szilvi! Jól elhavazódtál a munkával!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Mi is itt!
Tegnap tök jót játszott Patrik és MArci! Majd Mia útmutatásával valahova töltök fel videőkat róluk :) Ugyanis Miáék tegnap délután átjöttek hozzánk és a fiúk jól lefárasztották egymást :D:D:D Megismertem végre Pétert is!!!
Marci reggel 7ig aludt :D Persze utána a délelőtt hisztis volt, utána meg mentünk a dokihoz, most kapta meg Manó a 3 hós oltást (a műtét miatt tolni kellett). Képzeljétek, egy hangja sem volt, kicsit elhúzta a száját szúrás közben, de hangja sem volt! Én el sem hittem! Olyan büszke voltam rá!!! :lol: :lol: :lol:
Ja, és 6530 gr és 66 cm és mi még aggódunk, hogy keveset eszik, mert átlagosan kb 450-500 ml-t eszik/nap (és ugye kilónként 100 ml lenne az ajánlott). De mondta a védő néni, hogy ne aggódjunk, lehet hogy mivel kevesebb (=szinte semmi) az anyatej, és a tápszernek más az összetétele, tápszerből kevesebbel is beéri... Hát, minden esetre jövő héten megint leviszem megméretni! (Igaz most mérés után produkált egy hatalmas kakit :D:D:D)

Orsi, jó olvasni téged végre, tényleg! Jó, hogy veszed az akadályokat! Titkosban majd várom válaszod, de tényleg elég tehetetlen vagyok. Ma már kint felejtettem a bejárati ajtóban a kulcsát .... kívülről :( Még jó, hogy mentün kel és hamar észrevettem :(
Marcipánról kérünk majd fényképet!!!
Nem csodálom, hogy a westendbe nem akartál bemenni vele :(

Brigi, szánom bánom, de nem tudom mire válaszoltál nekem, illetve anyukád :oops: Mi pár hónap, fél év??? Sooooorrrrry!!!!!!

Dolli, remélem minden ok lesz, mi pont tegnap vittük vissza a bérelt mérleget!
De olvasom, hogy Hajnittól kapsz! Szuper, amúgy nálunk is felajánlotta annó a védőnéni, hogy a rendelőből hétvégére el lehet kérni!

Juti, Gelli aranyos lehetett!!! Jó, hogy van tejci!!!

Mia, Patriknak boldog névnapot kívánunk mi is!!!

Lini, a loof balzsam tényleg nagyon jó, az úgy kihozza a letapadt váladékot, hogy csuda!!! Szerintem attól indult be, de jó hogy már tudod szívni!!! Remélem jobb éjszakátok lesz!
Após ügyben meg én is csak azt tudom tanácsolni, hogy sok türelem és le kell nyelni a béke érdekében! Tudod, okos enged!!! És meg kell próbálni elkerülni vagy megelőzni a hasonló helyzeteket (persze tudom ez a legnehezebb), de kerülni kell a konfrontációt, mert magadnak adsz vele támadási felületet!

Csajok, amíg Szilvi párja nem jut el mosószódáért olcsón hol is lehet beszerezni?

ZsAndi, hogy van a a pocak? Tényleg, néven már gondolkoztatok? Vonalzót is kérünk :lol: :lol: :lol:

Szilvike, azért benézhetnél néha a sok munka mögül :D

Most ennyire futotta!
Puszi!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Dolli: átküldöm pü-ben a számom. Hívjon párod ha itt van és kiviszem neki. Este 9-ig jöhet bátran. :lol: Mi már csak max. havi 1× használjuk de együtt bérlem a légzésfigyelővel azért van még nálunk.

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Szijasztok! Van áramunk! :D

Hajni kösziiiiii! :oops: Olyan aranyos vagy!

Linike! Jó volt látni Benneteket!

Kutyuskám csupasz lett, feje nem az igazi, de majd megnő a szőre! :lol:
Nemsokára jönnek Máék majd Ő lefotozza, nagyon ért hozzá! :lol:

Nem mostam ablakot mert ott kellett maradni a kutyakozmiba segédkezni, de legalább most tudom hogy csinálják!
Mindenem tiszta szőr lett! :?

Viszont lemosattuk autókámat, csillog-villog!

Dollika remélem megnyugtat a mérleg!!!!
Nekem is tök gyorsan szopizott Fruzsika! :wink:
Mikortól lehet kivinni Rékát?

Andika! Annyira figyelmes vagy!!!!!!!Nagyon köszi a mait! Mikor jó Nektek jövőhéten a torna???
Mia jön kedd-csütörtökön ha minden igaz!

Jövőhéten el kéne menni már Mónihoz is! Hallod Szilvike!!!!!!
Lassan itt a nyár! :wink:

Megyek még felmosok....
Este jövök, nincs jobb dolgom! :cry: :cry: :cry:
Nagyon lassan telnek ezek a fránya napok! :(
Vendég
 


Orsi, mi a baj? Miért írtál ilyen szomorú fejeket?

Lányok, nagyon lassú vagyok, elmondjátok nekem, hol lehet mosószódát rendelni? Annyira sok jót írtatok róla, hogy szeretnék egy kicsit biosodni a takarításban is. :)

Most ahogy leírtam, eszembe jutott, mintha már valaki felrakta volna a linket, mindjárt visszaolvasok. :oops:

Még egy kérdés: Van-e tapasztalatotok szerint olyan turmixpor (fogyókúrás), ami tényleg jó, nem kamu, és nem kerül csillió-millióba?

És még egy, amit szintén mindig meg szeretnék kérdezni: Mit kell csinálni a trisóval a mosógépben? Hogyan kell vele kitisztítani? Mennyit tegyek bele (ha így kell)?

((((Biztos nem baj, hogy itt rontom a levegőt, pedig nem is vagyok érdi????))))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Orsi!

Sajnálom, hogy nem az igazi lett aa kutya, de barátkozz meg vele és amit így spórolsz azt tudod torna dvdre költeni :wink: :roll: Ne haragudj, de ezt nem tudtam kihagyni.

Szépen kérlek áruld el, hogy hogy a túróba haladsz ennyit egy nap!!!!
Én rendszerint nem haladok annyit amennyit szeretnék!!! Bár, annyiszor megfogadtam, hogy leírom mit csináltam aznap, mert ha elégedetlen vagyok magammal akor apa felhomályosít, hogy jó ez így..............

Itt nálunk mosattad a kocsit? ugye milyen szépen dolgoznak???

Lini!
Beszéltem Orsival és mondta, hogy vitt Neked szódát, remélem Nálad is beválik!!!

Orsinak már meséltem hogy jártam ma. Pestre kellett mennem. A kertben áll két autó mind a kettő használhatatlan volt így kölcsön kellett kérni egy autót. Mostanra mind a kettő jó!!!! Az egyikbe összeégtek a kábelek se index, se világítás, se rianyó, semmi. A másikba pedig a fékbetét hallatott kegyetlen hangot így azzal sem lettem elengedve:)) de megoldottam és SIKERREL jártam!!!!

Rita!
Sajna nem tudom pontosan mennyit lehet rakni a gépbe, mert én ezeket találomra intézem :roll: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nem rontod a levegőt és semmi gáz, hogy nem érdi vagy :)

Megyek dolog van!!!
Vendég
 


Orsi! Már csak 2-t kell aludni! :wink: Tudom, milyen nehéz, én 3 napot is nehezen tolerálok már, pedig anno csak havonta találkoztunk. Huh! Visszagondolni is szörnyű...
Már voltunk tegnap meg ma levegőn! :D Majd rakok fel képet, Gézu élvezi a babakocsi tolást! :D

Mennyi tejcsit kell ennie egy 3 hetes babának?

Rita! Gyere csak bátran továbbra is, tiszteletbeli érdi vagy! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli
nekem azt mondta a támadónő, hogy a testsúlya alapján, ahány kiló, annyiszor 150 gramm-ot. tehát pl. egy 3 kilósnak 450-et naponta.
de ha megvan a heti 150-200 gramm hízás akkor nem foglalkozik hogy mennyit eszik.
nekem le kellett mérnem múltkor egy egész napot, hát éppen meglett az előírás.

mi is voltunk ma már kint, igaz csak rövid időre:)

Orsi
kitartás:)

az én mosószódám még bontatlan :oops: :oops: trehány nőszemély vagyok...mire is jó? mosásra vagy takarításra?? :lol: :lol:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Juti!

Örülök, hogy rendeződni látszik a tej ügy:)))
Vendég
 


Szasztok!

Lányooook!!!! Pénteken megy azuram Veszprémbe!!!!!! Vesz mosószódát!!!!!

Sajna alig jutok ide, varrogatok... meg ma vettem anyagot is, mert a barátnőmnek babatakarót csinálok vasnapra.... végre egy kis felüdülés a sok zöld dákótartók közt :lol:

Képzeljétek Bubó ovijában egészségnap lesz pénteken! Meghívtak kozmetikust, masszőrt, maniküröst, pediküröst, lesz talpmasszázs, energetizálás és kedvezményes áron lehet ignybevenni az anyukáknak meg az ovonéniknek!!!! Tök jóóóóó! Majd energetizálásra el fogok menni, kivi vagyok milyen lesz!

Mia, tök tutkók lettek a videjóóók!!!!

Kriszti, Lilikutya nem semmi!!!! :lol: :lol: :lol:

Lini, hogy van Lili?????
Én fotogén???? Ezt még nem mondták nekem..... :oops: :oops: Köszi, de egyáltalán nem vagyok az :lol: :lol: :lol: kevés a jól sikerült kép rólam.

Mia, Patriknak boldog névnapot!!!!!!!
Kép

Zsandi, holnap várlak!!!

Papagáj: nekünk is volt gyerekkorunkba.... elég is volt :wink:

Orsi, Marconáról dobjá fel képet! :lol:

Bocsi lányok, ennyire futotta.... remélem mindenk meggyógyult és jól vagytok!!!!! Puszi Nektek!
sylph
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu
xxxxxxx
 
 


sziasztok!

En kisse elkoszaltam mindenfele :)
De azert egy rovidkere itt termettem.
Megprobalok valaszolgani amig kepes vagyok..... a maradekot holnap folytatom, ami esetleg lemarad!



KOSZONUNK SZEPEN MINDEN KEDVES KOSZONTEST!!! Nem is tudtam igazan hogy ma van Patrik nap mert nem tartjuk a nevnapokat parommal, de asszem Patrik miatt elkezdjuk. :) Marmint csak Patriknak. :D:D:D


Kriszti: Lili jopofa a viziloval. (Bar azota eletben is volt szerencsem a vizilovas afferhoz, ugy murisabb volt mert "mozgott" es a hangjat is hallottam. :mrgreen:

Oltas: WOW! Gratula, Marci ismet bebizonyitotta hogy igazi hos vitez!!! :D
A videot az uzenetem vegen belinkeltem. Majd segitek felramolni a tobbit a Netre! :)

Rita: en tudok jo fogyokuras port, de nem olcso sajnos. A ferjem anno lefogyott tole 16 kilot.
Viszont - mint minden hatasos(abb) cuccnak, ennek is magas az ara. :(

Ha meg egyszer ugy gondolod hogy "rontod a levegot" akkor elmegyek hozzad es jol sejhajba billentelek!!!! Orulunk hogy koztunk vagy!!! :) Nah, irgumburgum! :D:D:D


MARCIPAN: sajnos nem lett foto, mert Marci ki volt zarva amig ott voltunk de annal tobb foto lett rolunk. Vannak nagyon murisak is! :D
Marci szep lett nagyon szerintem!!!! Nekem tetszik!





Orsi: Bubu es a papagaj. CSUCS !!!!
Nekunk is volt, pont ilyen es mindig uvoltott. Hiaba volt letakarva, o hajnalban mindig eneklos hangulataban volt. Vagy inkabb olyan krakogos ize jott ki belole. ;)


zsAndi: Igen, letezik. Nalunk az oviban volt olyan gyerek akinek mar 5 eves kora korul potyogtak ki a tej es jottek a csontfogak. Nekem elsos koromban kezdodott, de nekem extra keson jott mindegyik. (most is no eppen a 3. bolcsesseg fogam.... kisse keson....) :twisted:


Rita: nem irigyellek az altatassal kapcsolatban....
Nalunk most meg egyszeru (meg hat csak egy gyerek van) de majd kesobb kivi vagyok hogy birkozom meg vele. (Meg minden massal is ami jon korral....) :D


Dolli: en szivesen atviszem neked a mienket ha meg aktualis! :)

Hajnali ringatas: asszem en kettetortem volna ha 20 percnel tovabb kellett volna ringatni. Nalunk egyetlen egyszer volt ilyen, akkor meg nem tudtam milyen siras mit jelent, csak tartottam csori gyereket es neztem butan ra, fogalmam sem volt mi a turot kell vele csinalni. Vegul az apjanal kotott ki, apa az agyon, pokroc rajta, gyereket pedig a laba koze rakta fejjel egymas fele hogy lassak egymast. a puha pokroc es a non-stop simi segitett. Asszem 2 orat kinlodtak igy amig a gyerek elaludt. (en aludtam a dilibogyeszoktol, igy nekem ez kiesett....) Most mar tudjk hogy a pocifajas volt a ludas. Rohadt egy idoszak ez a hasfajasos!!




Bogi: 128 nm (netto) az alapterulete a haznak. Eloszor 168 nm (netto) volt az elkepzeles, de csak akkor palyazhatunk az "oko haz" palyazaton ha 130 alatt van. En orulok is mert kevesebbet kell takaritanom. :D
Sajat tervezes ugy hogy ha akarod felhasznalhatod, nincs copyright rajta. :D Ha kell a vegleges alaprajzot is atkuldom.

Meg valami, amig el nem felejtem: Figyi, az alapozasnal jo lenne ha ki-ki tudnatok nezni, meg amikor az aljzatszigetelest teszik fel. (Szokasuk nehanyaknak hogy "szepen" kihagyjak, sutyiban....) Ugye nem a Csurany Invest csinalja a hazatokat?


Brigi: hat a seta nalunk mostanaban nem jon ossze.... a szelet egyikunk sem birja. Nekem sajog a fejem minden szeles napon, Patrik meg fraszt kap ha szelet erez.

Videok: nem baj ha sotet, lehet azon allitani. :) Mindent tegyel fel, majd kisilabizaljuk a lenyeget :D

Fogorvos: oszinte reszvetem! Szoritok!


EZT FIGYUZZATOK:
http://www.youtube.com/watch?v=8btA_b9nwkU

(Marci es Patrik egyutt jatszanak eloszor eletukben!)


Kriszti & Orsi: mindkettotoknek koszonom hogy nalatok lehettem, azota sokkal jobban vagyok lelkileg. (Orsi meg is jegyezte hogy latszik rajtam) :D:D:D:D:D:D



Na en L aludni, ha tudok! Nagyon izgatott vagyok, holnap (ma!!!) lesz az elso fogyis kezeles Orsinal. :)


puszka

sünciboglya
 
 


No akkor a link meg egyszer:

http://www.youtube.com/watch?v=8btA_b9nwkU

sünciboglya
 
 


Kép

Szijasztok Csajok!

Zsandika! Teljesen igazad van, pont Szilvinek írtam, hogy egyre jobban tetszik Marci!
1. Nem megy el vele fél napom
2. Olcsóbb, anyagilag sokkal jobban jövök ki
3. Akár sűrűbben is vihetem, így mindig rendezett lesz, nem lesz csöves kutya! :lol:
4. Amúgy meg nem kiálítási kutyut akarok, hanem egy rendezett bundájú, nem loncsos ebet!

Szóval nagyon köszönöm!!!!!
Kép Kép !


Szilvike!

Mutizz képet hajadról! Kiváncsi vagyok milyen lettél szöszi csíkokkal!
Varráshoz kitartás! Jaaaj Te szegény! :cry:

Mia, Péter! Jó hogy itt voltatok tegnap! Már megint hoztuk a formánkat Miával! :oops: :lol: :lol: :lol:
Azért Pétert sem kell félteni, Ő sem a szomszédba megy egy kis hülyeségért! Vagy Ő a szomszéd? :lol: :lol: :lol:
Tök jó, hogy ilyen közel laktok, de lesztek Ti még közelebb is! :wink:

Én meg elaludtam! :oops:
Már csak 1 nap! :D
Meglepit akarok csinálni a Zuramnak, tiramisu az bizti, főzök valami fincsi kedvencét! :wink:

Andika! Ma mennek Papámék a trambulinért!
Lesz nagy trambuli!!!! Annyira izgulok máááááááár!
Csak jöjjön mááár a szépidő!
Juditék hova rakták a kertbe? Fű van alatta vagy raktak valamit alá? Mert a fű szerintem nem marad meg alatt! :roll:


Kriszti, Mia! JAAAAAAJ DE CUKIK A FIÚK!!!!! :D :D :D
Hogy fogdossák már egymás kezét! Ezek olyan jóóó videók, pár év múlva ha megnézitek bőgni fogtok rajta! :wink:


Megyek mert dolog van ezerrel, helyette meg itt táncikálok, meg megintcsak netezek! :oops:
Vendég
 


Brigiiiiiii!

Láttam raktál fel videót, HOL VAN AZ A VIDEO AMIN KRISZTIVEL ÉNEKLÜNK?????????????????????
Belőlem 1 Porche szerelem is elég!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:
Vendég
 


Mia
Mi is boldog névnapot kívánunk Patriknak:)

Dolli
mizujs? milyen volt az éjszaka? hát ringatás nálunk nincs, illetve hatástalan....csak a cicire nyugszik meg a lány...így viszont garantált a hasfájás. na de ez az ördögi kör:)
tegnap nappal nagyon jó baba volt, ez jó is volt mert itthon volt Gellért is..cserébe viszont most éjjel keltünk többször....én már vissza se teszem velem alszik és csatlakozik a cicire ha kell....
asszem igencsak el lesz kényeztetve.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!

Mutiiiiiiiiiiiiiiiiiiii képet Blankáról plííííííz!

Te is Dollika!!!!

Tudom, hogy rengeteg nehézséggel jár, de én annyira irogy vagyok, olyan jóóó lehet babázni és az a babaillat! Jaaaaaaaaaaaaaj de fincsi ! :)

Rájöttem mi nem stimmel Marci pofiján!
westire lett vágva a pofaszőre, ami aranyos, de olyan széles kerek feje lett, szerintem ezt ki lehetne igazítani, de én nem merek belevágni! :oops:
Szilvike, mutizol egy képet Igiék pofijáról?

Kép
Vendég
 


Rita!

Shake: én eddig a Biotech-es shaket ittam, de most kipróbáltam a Natural Balance Shake-et! Tényleg nagyon jóóóóóóó!

Ez sem olcsó, mert a 3 heti adag 8000 Ft, de most van olyan akció, ha folymatosan rendeli az ember, akkor minden negyedik ingyen van!
Viszont tényleg elveszi az éhséget és csak természetes anyag van benne! :wink:
Így 6000-re jön ki a doboz, az heti 2000 Ft!(Ennél többet költenek az emberek cigire, kólára, chipsre :wink: ) Szerintem az ember más hülyeségre is elkölt ennyit!

Engem az győzött, meg hogy ez energetizál és jót tesz bőrnek hajnak! Kép
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Itt a tavasz végre????!!!!! Remélem már nem jön több hó!!!
Cserébe szörnyű fejfájással ébredtem, ami nem akar múlni :(

Orsi, arra a közös videónkra én is kíváncsi lennék! Lányok, az kinek van meg??? Tessék feltenni!!! Vagy meg kell ismételjük??? Azt ne akarjátok :D:D:D
Orsi, legközelebbre (ha még eszemben lesz) elviszem a karaoke programomat a gépemről, rengeteg dallal (magyar és angol egyaránt) azzal sokkal egyszerűbb, és előre be lehet tárazni :lol: :lol: :lol:

Rita, dehogy zavarsz!!! De ezt már íták páran!

Mia, ha csak ennyi kell a jókedvedhez, hogy gyere, akkor bármikor jöhetsz!!! És még a téglaház feeling sem riaszt vissza? :lol: :wink:

Na, megyek összeszedem magam, mert hulla vagyok :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Ja, Szilvi! Beindult a fantáziám, hogy milyenek is lehetnek azok a dákótartó, amiket varrsz :D:D:D Egy komplett szexboltot látsz el velük? :lol: :lol: :lol: :lol:

Egy algópirin után múlni látszik a fejfájásom...

Kitettem a teraszra az utazóágyat Marcinak, délután megpróbálom abban altatni, olyan szép idő van :P

Mia, ha gondolod gyertek át nyugodtan, csak elindulni nem merek, mert apa azt ígérte korán jön haza és megyünk bevásárolni (és persze nem tudta megmondani, hogy mikor :()

Orsi, szerintem Marcipán tök ari lett, bár az állán talán az a "probléma", hogy kicsit hosszabbra lett hagyva, nem? Vagy mi nem tetszik benne?

Mangora

Kép
mangora
 
 


Jó reggelt! :D Nem most keltünk ám, csak most jutottam géphez, most se sokáig, mert Réka 2-5 percenként felsír. :?

Tejcivel úgy nézem, nem lesz gond, de azért még nem kiabálom el! :D

Hajni! Örök hálám a masináért, legalább már nem parázom agyon magam. :D

Juti! Tegnap melegfront volt, lehet, hogy attól lett Blanka ilyen jó kislány. :D Csak ugye az éjjeli böjtje. :(
Én is mindig cicvel nyugtattam, de attól nagyon hasfájós volt, úgyhogy most betartom a kétórás időszakot, azon belül Mecsek teát kap. Most jobb is a helyzet poci ügyben. Koppkoppkopp.
Nálunk ismét megvolt az 1 illetve másfél órás ringababa, de már egész jól belerázódtam, ebből csak az egyiknél volt pocifájós sírás, hajnalban.

Mia! Ari vagy, köszi szépen, Hajniét már lenyúltuk este! :lol:

Orsi! Tök cukor lett Marci! Nekem tecc! :D

Kriszti! De kis ügyes Marci baba! :D 4. hónapig nálunk sem volt gond szuri ügyben Gézuval. Kíváncsi leszek Rékára!

No pár kép és már itt sem vagyok...

Kép Kép Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jajj! Gabi! Isten éltessen! Remélem, még olvasgatsz minket! :D
Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli, nagyon édesek a képek! Nekem főleg a tesós tetszik :wink:
Örülök, hogy te is megnyugodtál a tej miatt! Akkor mostantól Réka is nyugodtabb lesz, meglátod!!! :wink: :wink: :wink:

Mangora

Kép
mangora
 
 


Lini:
Kép Kép :lol: :lol:

Gabi:
Csatlakozom Dollihoz mert tudjuk ám, hogy zugolvasó vagy. :wink: :lol:
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Dolli: örülök, hogy segíthettem! :wink:

Jöttünk ma haza és találkoztunk egy lánnyal aki otthagyta a gyerekorvosunkat mert a linksége miatt kórházba került az 1 éves kislánya. :shock: Eddig sem voltam biztos ebben a dokiban ( nekem is vannak rossz tapasztalataim vele kapcsolatban) de most már még inkább hajlok az orvos cserére. Csak ki legyen a befutó? :roll:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Mia

Bocsika így utólagosan is Nagyon Nagyon Boldog Patrik névnapot kivánok !!!!!!!!

Nagyon édesek a manók a videón !!! :wink:

Gabi

Boldog szülinapot !!!!!!!Hányadik ??? :wink:

Az enyém is most volt a hétvégén , de le sem merem írni hanyadik !!!! :oops:

Dolli

Nagyon aranyosak a fényképek !!!
Apuka kislányával és a nagy és szép bátty a kicsi hugicával nagyon-nagyon szépek !!!!

Orsi

Nagyon cuki Marcipán !!!

Sylph

Küldenél még egy meghívót a titikosba ha van egy kis időd ????
(meg egy kezdőknek leírást a használatához :oops: előre is köszönöm)

Nagyon jó, hogy süt a napocska, kiteregettem a teraszra olyan jó illatuk van a tiszta ruháknak !!!!!
Várom a holnapi napot szabadnapom lesz !!!

Kép
kditke
 
 


Dolli
Hurrá tejci:)
2 órát én is próbálom tartani..ma éjjel nem sikerült, de azt se akarom hogy felébresszen mindenkit...
mennyiket eszik Réka? most hány kiló? egyébként gyönyörű:)

Orsi
Kép

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Örülök, hogy egyre jobban tetszik Marci:) ez így igaz! időt, pénzt spórolsz, ha ide hordod!!! Nekünk is vinni kell Kavicskát, mert naon kukás kutya már:)))

Olyan aranyos volt a szomszéd nénike van vagy 70 éves jöttünk haza Dorinával az oviból és kérdezte, hogy Andika meghíztál vagy babát vársz,mondtam hogy babát várok erre úgy örült még sírva is fakadt:)))

Szilvi!
Nehezen jön össze ez a mi székes ügyünk, na de sebaj majdcsak nyélbe ütjük:)))) Jobbulást Nektek!!!

Megyek apáék elmentek így gyorsan turbóra kapcsolok:)))
Vendég
 


Dolli, Juti
Mindkét kiscsaj gyönyörűséges :D

Juti,
Ha jól emlékszem Gelli is melletted aludt jó darabig, ugye?

Szilvi,
Beírattuk Zsombort a bölcsibe, májusban lesz döntés. Kellett vinni jövedelemigazolást, ezt nem is értem hogy miért :?

Voltunk délelőtt a játszón, találkoztunk Liniékkel, nagyon édes volt Lili ahogy overallban ült a homokozóban :D

Itt a tavasz, shalalalala :D :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Úgy látszik ma muszáj előbújnom a "zugolvasó rejtekemből". :D Köszi Csajok, nagyon arik vagytok, hogy még így is gondoltok rám!

Amúgy az igazság az, hogy mostanában még olvasni sem olvastam csak hébe-hóba, úgy meg nem akarok írni. Lassan, majd egyszer visszakapcsolódom, de már nem is ígérek semmit...

Azt viszont muszáj megjegyeznem, hogy a két kis csajszi gyönyörű! Nagyon jó egészséget kívánok nekik!

Még egyszer köszi
Puszi

Edit
31 8)

Gabi

Kép
gabusz
 
 


Gabi!

Istenke éltessen sokáig!!!


Ne ígérj semmit, csak néha gyere:))))
Vendég
 


Juti!
Nagyon édes Blanka is, de milyen kis morc a képen :D

És a két Lilink is nagyon cuki!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Drága Gabi!

A JÓISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!

Kép

Judy, Dolli!

Nagyon köszönöm a képeket! JAAAAAAAAJ MÁR ILYEN NAGY BABÁK EZEK LÁNYOK! :shock:
Gyönyörűűűű kis hercegnők! :D
Vendég
 


Annyira jóóóóó ez a tavasz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Andi! Nemsokára mehetünk cangázni! :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: