Új privát üzeneted érkezett!

Gyümilé jöhet, főleg, ha Anikóhoz mehet és én rendelhetem:) És ha megvárjuk vele a következő fizut.

Katus,
Küldtem emailt, két dolgot kérnék a fakopáncsból. Megkaptad?
Vendég
 


Jó reggelt!

Sajnos a profilomba még mindig nem tudtam képet tenni..mindegy, majd megkérem apát! Gyümölcslét én is kérnék decemberi szállítással, abba én is benne vagyok..ide kell írni ki mit szeretne? :)
Nekem biztos kell 4-5 doboz..

Fakopáncsot megnézem..ha lesz időm..
Itt jegyezném meg, hogy engem pedig Tupperware termékekkel kapcsolatban kereshettek. A honlapon van is fenn az akciós termékekből, ha pedig mást is szeretnétek tudok adni 10% kedvezményt! és nincs postaköltség! Karácsonra még ide érhet, 2 hét a rendeléstől!

Most mennem kell..
ui: Továbbra is várom az ovival kapcsolatos hozzászólásaitokat...
Anikó! Ti melyik oviba jártok?
mankalak
 
 


Ákos ma 1 éves??? ha jól látom....
Nagyon Boldog Szülinapot neki!!!
Milyen tortája lesz?
mankalak
 
 

 
 

Mankalak Anikó!

Ákos már egy fél éve 1 ÉVES!!!! :), csak az Anikó nem akarja öregbíteni magát így a gyerekei is mindig ua évesek :) :) :).

Igaz??

Azt hiszem a Lilafecskébe járt egy ismerősöm kisfia, nagyon meg volt elégedve vele. Ovival kapcsolatba semmi jóra ne számíts, ha jelentkeztetek és elutasítanak akkor írj fellebbezést (akkor nagyobb az esélye, hogy felvesznek), első körön sok mindenkit elutasítanak.

Anikóhoz mi is rendelünk szívesen :), úgyis régen ittam fincsi kávét :).

Fáj a fejem, kedves fejfájós barátaim ti hogyan vagytok ezzel?

pussssz

szandrakiss
 
 


Ezek szerint mindenkinek jó a hóvégi rendelés. Az akkor hóelején itt van.
Judit, a rendeléstől számítva hány nap múlva hozzák ki?

Mankalak Anikó!
Szandra jól beszél :D Kissé lusta vagyok, így nem frissítettem a vonalzót. Ákos áprilisban volt 1 éves. Azért jól esett a köszöntés :D
A gyümilé rendelésnél egy listát szoktunk indítani, amit mindenki bátran bővít. Aztán begyűjtöm a pénzt, majd mikor megérkezik a szállítmány össznépit tartunk, és mindenki elviszi. Azt viszont villámban, mert padlófűtésünk van és megromlik rajta hosszútávon a lé. Olyan sok szokott lenni, hogy csak a nappali padlóján fér el. :roll:

Ovival kapcsolatban én is csak azt tudom mondani, hogy nem egyszerű. Mi a Toldyba (most már Bálint Ágnes) járunk. 1. körben Maját se vették fel, aztán fellebbeztünk.
A Lilafecskét sajna nem ismerem.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Már nincs fent a weboldalon, hogy hány nap a szállítás, de nekem az emlékeimben az él, hogy 4-7 munkanapon belül.
Akkor indítom a listát.

Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Vendég
 


Szandra,

Edó is már egy hete 4 éves:)
Vendég
 


Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy

Mankalak Anikó,
Ancsi a Halmyba jár, szeretjük.
Nincs olyan lista azt hiszem, hogy kinek ki a gyereke és mikor mit ünnepel :D Kitartó aprólékos munkával (=gyakori fórumolvasás, ami mostanában nem annyira nehéz, tekintve a hatalmas forgalmat) elsajátítható ;)

Szandra,
nekem most kivételesen nem fáj a fejem.

ZORKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Köszi Katus!
Vendég
 



Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy
Manka (Anikó) 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi, 1 szilva

Katus!

Rád nem emlékszem, és sajna rólad sincs fotó a profilodban, de a lányodra, Ancsára emlékszem a ciniről. .. a mamával érkezett (tavasszal).

Judit! Zorkának Boldog Szülinapot Kívánok! vagy szüliestét...!

Anikó!
Nem vettek fel szeptemberre minket, nem lebbeztem fel akkor, mert Liza még nagyon pici volt, nem akartam egy tömött oviba dugni Bogit..most viszont nagyon azt érzem, hogy szüksége van gyerektársaságra, közösségre, más felnőtt írányításra, új impulzusokra..én már keveset nyújtok neki, és én is nehezen viselem. Így reménykedem, hogy mehetünk a Lilafecskébe, aztán pedig jövő szeptemberében mehetne, mert kötelező akkor már felvenniük az állami oviba.

jó éjt...bár gondolom mindenki Megasztárt les...még..
mankalak
 
 


Zorka!

Boldog Szülinapot!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Zorka!
Boldog szülinapot!
Kép

Manka!
A lilafecskét mi sem ismerjük, és mi is szeptemberben szeretnénk kezdeni az ovit. DE még nem tudom, hogy hol. Szeretném, ha Dóri nemzetiségi oviba járna, hisz én is egy nemzetiségi suliban(ami állami, de nem körzetes) tanítok németet, és más nemzetiségi tantárgyakat. Sajnos itt Vecsésen az a helyzet, hogy még a nemzetiségi ovik is körzetesek. És aki nem körzetes, annak mi van a nemzetiségi oktatáshoz való jogával????
Ráadásul kiakasztott, mikor több ovi ovónőjétől hallottam, hogy 30-32 fős csoportok vannak. Hát le a kalappal előttük! Így fejleszteni...

Rendelés:
Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy
Manka (Anikó) 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi, 1 szilva
Adrienn 3 meggy, 2 kajszi, 1 körte, 1 alma

Előre is köszi a rendelést intézőknek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Pótolom az elmaradásokat :oops: Atinak és Zorkának utólag minden jót kívánunk születésnapjuk alkalmából!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Zorka!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk így utólag is.
Kép

Judit,
Látom megint boldogít Anyósod. Láttam tegnap a LIDL-ben :roll:

Manka,
Nekem is kicsi volt Ákos mikor kezdte Maja az ovit. De pont azért, amit írtál mindenképp szerettem volna, ha felveszik. Neki nagyon kell e gyerekközösség.

Adri,
Maja csoportjában is 30 gyerek van :cry:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Köszi mindenkinek a köszöntéseket.

Egy hétig volt itt anyós, tegnap Lidl után ment haza:) Asszem már immunis vagyok rá, csak egy dolog verte ki nagyon a biztosítékot.
Egyik nap elmentem itthonról 2 órára, hazaérve pedig az a látvány fogadott, hogy Tamara szájából lóg ki a nyalóka. Majd megkérdeztem, hogy uzsonázott-e a gyerek, a válasz az volt, hogy megevett majd' egy tábla Milkát. Ezután nem volt több kérdésem...
Aki ismer az tudja, hogy elég szabadelvű vagyok és Tamara már szinte mindent eszik, csokit is kapott már. De a nyalóka meg a csokimennyiség...na mindegy azt hiszem nem kell magyarázni...
Vendég
 


Zorkának és Atinak mi is kívánunk - bár eléggé megkésve - boldog szülinapot:-))))


Pannával kapcsolatban: minden okés, egyik ismimnek az ismerőse gyógytornász és ő átnézte Pannát és megnyugtatott, hogy minden rendben van vele, csak lusta a kisasszony.

Manka! Laura nekem a református oviba jár, és eddig csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. A körzetibe (Kisfaludy) helyhiányra való hivatkozással nem vették fel, pedig protekciónk is volt. Vagy lehet, hogy a protekció miatt?

Judit! Nem irigyellek anyósod miatt, de a Tied legalább nem jár mindennap a nyakadra, mint az enyém, aki csak átugrik a szomszédból:-((((

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Zorkának és Atinak boldog szülinapot kívánunk!
(ebből is látszik, hogy milyen sűrűn sikerül babanetet olvasnom...)

Rendelés:
Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy
Manka (Anikó) 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi, 1 szilva
Adrienn 3 meggy, 2 kajszi, 1 körte, 1 alma
Kata 2 őszi, 1 kajszi, 1 meggy

Manka, én nem hallottam jót a lila fecskéről, és nekem az se tetszett velük kapcsolatban, hogy ott min. 3 napra kell beadni a gyereket egy héten, ami nekünk pl. sok lenne (árban is). Marci a Kalimpába jár, szuper hely, imádja (Zazit is beadtam már két napra, sőt, holnap is megy bölcsizni). Link: http://www.kalimpa.hu/

Most ennyire futotta...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:42-kor.
almi
 
 


Sziasztok!

Zorka,
ugyan nagyon megkésve, de azért boldog szülinapot kívánunk Neked!!!! (Idén is volt Barney torta? :wink: )

Kép

Gyümilevet én is fogok kérni, csak még egyeztetek a családdal, hogy milyenek legyenek!

Andi, és egyben infó Manka Anikónak,
Levit mi idén szeptemberben beírattuk a református oviba, mert jókat hallottunk róla, és itt még azt mondta a vezető ovónő, hogy időben vagyunk, felkerültünk a várólistára :wink:
A Kisfaludyban is jártunk, de szinte biztosítottak róla minket, hogy oda a nullával egyenlő az esélyünk a bejutásra, mert nem vagyunk területileg illetékesek, és nincs hozzájuk várólista sem amiatt, hogy önkormányzati ovi...
Viszont, Andi örültem, hogy Neked is jó véleményed van a református oviról :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,
miért részesítenéd előnyben a Kisfaludyt a Toldival szemben?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ovikról: nekem mindenki azt dicsérte eddig, amiről tapasztalata van. Kimondottan rosszat nem mondott senki. Hogy éppen melyik hogy néz ki, az egy dolog. Sajnos mindenhol sokan vannak egy csoportban, de szerintem manapság ez sem egyedi. Az biztos, hogy én már annak örülni fogok, ha a körzetibe felveszik. Ati születésekor még gondolkoztam azon, hogy hova volna jó helyet intézni neki... mert ugye egy jó ismerős mindenben tud segíteni... ezt mára elvetettem. Csak vigyázzanak rá, legyen kedve oviba járni... én meg majd "fejlesztem" :lol: Manapság a szülők úgyis sokszor hárítanak, hát én megpróbálok nem :wink: Ezt most jól leírtam! :oops:
almi
 
 


Reni,
tökre igazad van, mindenhol sokan vannak. Csak azért kérdeztem Orsit, hogy miért pont a Kisfaludy, mert én arról hallottam nem túl jókat, míg a körzetis Toldyt eddig mindenki dicsérte. Éérted? ;)
Atti a vonalzós képen tiszta Te!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:43-kor.
almi
 
 


Orsi, mi két évet vártunk a református ovira. Már teljesen letettem róla, hogy talán felveszik Laurát, és meglepődtem, amikor jött az értesítés, hogy felvették.
A Kisfaludyhoz tartozunk körzetileg, protekciónk is volt, és mégsem vették fel Laurát, de nem bánom, mert csak rosszat hallottam róla, sőt tapasztaltam is. Még amikor jobb volt az idő kint, arra sétáltam Pannával és az ovónénik beszélgetnek egymással szép nyugalomban, mikor tőlük nem messze két gyerek éppen egymást püföli, de úgy, hogy az egyiknek az orra vérzett. Az ovónénik még oda sem mentek hozzájuk, amikor a többiek szóltak, hogy mi is történt.
Ja, igen, Lauráék is 26-an vannak, de persze eddig még nem volt olyan, hogy a csoportban ott lett volna mindenki egyszerre. Laura egyébként vegyes csoportba jár, és én eddig szinte csak a jót tudom mondani, mert rettentően sokat fejlődött jó és rossz értelemben is:-) de inkább a jó dolgok ragadnak rá. A nagyok segítőkészek a kicsikkel szemben, úgyhogy egy jó bandába sikerült neki beilleszkednie:-)))

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Kata!
Megnéztem a honlapot..aranyos..a helyzet az, hogy nekem messze van, nincs autóm, és a picivel babakocsizunk még..
Végül kaptunk nemhivatalos helyet az oviban, heti 3 nap! De mi már jócskán ovisak lennénk,sőt már tavaly is oda mentünk volna.. Bogi januárban tölti a 4 évet! így oda nem is vihetném...
Jövőhéten megyünk próbanapokra.. Aztán Apa el tudja vinni reggel, délben meg el tudom hozni én is, vagy akár valamelyik mama..

Mi a kisfaludyba vagyunk hivatalosak vagyis a Tompai utcai részlegbe ,( Én is ide jártam!!! ) idén nem vettek fel, mert nincs hely...nem reklamáltam mert esélytelennek gondoltam, hogy felveszik, amikor is megmondták a sorrendet, hogy kiket vesznek fel..
tavaly ápr.ban voltunk a Falusiban, várólistára kerültünk, idén meg azt mondták már nem tartozunk a körzethez..ezért próbáltuk meg a Kisfaludyt.

Amúgy a református oviról én csak jókat hallottam,de nem vagyok református,ill messze is van..és azt mondják, hogy oda már akkor kell beíratni a gyereket amikor tervezed, hogy lesz..de legalábbis amikor terhes vagy..


Manka
mankalak
 
 


Csajok!

-Lesz idén közös nagy Mikulás bulink?
-Ha igen, hol?
-Mikor?
-Ki vállalja a csomik összeállítását?
-KI LESZ A MIKULÁS???

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Katus,
nálunk a Kisfaludy csak 1 dolog miatt szimpatikusabb, a német "oktatás" miatt. Szeretnék ha Levi nemzetiségi oviba járna, utána pedig nemzetiségi suliba szeretnénk továbbküldeni.
Itt Vecsésen ugye két nemzetiségi ovi van a Kisfaludy és a Falusi, egyikbe sincs túl sok esélyünk :(

Most jut eszembe, hogy még mindig nem konzultáltam meg a gyümirendelést itthon :roll:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


És igen, jogos Évi kérdése:

Lesz idén is Mikulás Bulink????

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Katus, Kata!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Nektek:-)))


Kép

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Mi is mi is :-) nagyon boldog névnapot kívánunk Katának, Katusnak!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Andi aranyos vagy, ilyenkor én mindig bezsebelem a köszöntéseket, de az igazi névnapom nekem április végén van. De azt még én is mindig elfelejtem, úgyhogy köszönöm, elrakom addigra :D

Katának én is kívánok boldog névnapot :D

Ha lesz Mikulásparti, én talán tudok szerezni embert. Péntek este megmondom. Időpont? dec 6, du?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


köszönöm mindenkinek :) bár amitóta nevet változtattam (rövidítettem), hivatalosan nekem se novemberben lenne szerintem, de ez maradt... :)

nekünk jó a dec. 6. , csak ne legyen senki beteg.... helyszínt nem tudok. mondjuk most éppen a praktiker játszóház jutott eszembe, de elég homályosak arról az emlékeim, nem emlékszem, hogy az a terem pontosan mekkora...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata! (Katus majd áprilisban, ahogy kérted :wink: )

Kép
ágyöngyi
 
 


Kata,
szerintem a praktikeres játszóház gáz. Kicsi is és tökkoszos és töröttek a játékok :(

Gyöngyi,
:lol:

Csajok!
Dec 31-ig van a Fakopáncsnál 10 % kedvezményünk, ha összejön 5000 Ft. Ingyen 9000 Ft felett hozzák házhoz. Ha valakinek kell valami, szívesen intézem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata & Katus! :wink:



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata, talán még időben:

Nagyon boldog névnapot!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Sziasztok!

Katának, és azért Katusnak is nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Kép

Gyümirendelés:
Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy
Manka (Anikó) 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi, 1 szilva
Adrienn 3 meggy, 2 kajszi, 1 körte, 1 alma
Kata 2 őszi, 1 kajszi, 1 meggy
Orsi: 1 alma, 2 körte, 2 őszi, 1 kajszi, 2 szilva, 1 erdei, 2 meggy és 1 doboz

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szandra, kérésed parancs:

Kép Kép Kép Kép [/img]

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


tetszenek az új vonalzók :)

Lányok, itt egy januári program azoknak, akiknek az enyémekhez hasonló Thomas-őrült gyerekei vannak:
Thomas és barátai: A cirkusz a városba jön
Papp László Budapest Sportaréna
http://www.jegy.hu/info.php?event=27632

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus, a mosogatógépes a legjobb :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra!

Hol a hó????????????? :shock: :shock: :lol: :lol:

Katus!

Tündér! Nekem is a mosogatógépes a kedvencem! Bár remélem őt nem így mosod :wink: :wink:
Vele nincsenek kilós gondjaitok, igaz??

Viki!

Jó a kép a vonalzókon! Főleg Lázár!! Láthatunk róla is nagy képet??

Adri!

Gondoltam rátok! Tanultam a kétemberes gyerekekről! :lol: :lol: Majd írok privit, hogy miket!
ágyöngyi
 
 


Évi, csak nem Zéti manó szaladt nem is olyan régen a CBA felé olyan fürgén??? :lol: Sajnos csak messziről láttalak titeket, szerintem titeket :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:44-kor.
almi
 
 


Katus, a mosogatógépünk ajtaja nekünk is ki lett használva, most nyikorog :lol: :lol: Nagyon jó képek :-)
almi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:31-kor.
almi
 
 



Gyümirendelés:
Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy
Manka (Anikó) 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi, 1 szilva
Adrienn 3 meggy, 2 kajszi, 1 körte, 1 alma
Kata 2 őszi, 1 kajszi, 1 meggy
Orsi: 1 alma, 2 körte, 2 őszi, 1 kajszi, 2 szilva, 1 erdei, 2 meggy és 1 doboz
Szandra: 1 körte, 1 szilva, 1 meggy

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Katus!
Nekem meg az a kedvencem, amelyiken egy másik kislánnyal van a Villő :wink: :wink: :wink:

Kata!/és mindenki más is.../
Megnéztem a jegyrendelést...látom, még nem kapkodták el :)
Szerinted/szerintetek hova érdemes jegyet venni? Biztos ciki, de én még nem jártam a P.L. sportarénába, s nem ártana olyan helyre kerülni, ahonnan MINDENT látnak az én Thomas fan-jaim :lol: Igen, igen már Boró is megfertőződött :P


Reni!
Persze, hogy o.k. lesz! Most kicsit lazítsatok, aztán majd jön minden magától :wink:

Ha 6 után volt, akkor minket láttál :D

Gyöngyi!
Én is jobban örültem volna a hónak, mint ennek a szutykos esőnek :(
Mire leírtam már át is váltott havazásba :D

Lányok!

Ha vesztek mostanában valami olyan dolgot, amit hungarocell (így kell ezt írni vajon :roll: ?) lapok közé csomagoltak lsz. ne dobjátok ki a hungarocellt, hanem szóljatok és megyek érte! Kicsi és nagyobb lapocskák is lehetnek, a lényeg hogy sík legyen! (azt nem is mondom, hogy hány rakatnyit dobáltunk ki mióta ideköltöztünk)



Gyümilérendelés:

Judit 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi
Katus 3 őszi, 1 meggy
Manka (Anikó) 1 őszi, 1 meggy, 1 kajszi, 1 szilva
Adrienn 3 meggy, 2 kajszi, 1 körte, 1 alma
Kata 2 őszi, 1 kajszi, 1 meggy
Orsi: 1 alma, 2 körte, 2 őszi, 1 kajszi, 2 szilva, 1 erdei, 2 meggy és 1 doboz
Szandra: 1 körte, 1 szilva, 1 meggy
Évi 3 meggy, 3 őszi, 3 körte, 1 alma

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam előre jelezni, de tegnap (pénteken) délelőtt voltunk Devecserben és levittük az adományokat. Csütörtök estig még képlékeny volt, hogy tudunk-e menni, de végül elengedték apukámat a munkahelyéről, és anyukám is itthon tudott maradni, hogy vigyázzon a gyerekekre. Éppenhogy, de mindent be tudtunk préselni apu céges kocsijába. Szerencsére az időjárás is nekünk kedvezett, amíg haza nem értünk nem esett semmi csapadék.
Devecserbe kicsit körülményes volt bejutni. Az Ajka felől odavezető út még mindig le van zárva, mert továbbra is folyamatosan hordják ki a területről a vörösiszapos földet hatalmas teherautókkal, úgyhogy kis kerülővel tudtunk csak odajutni. A város bejáratánál szintén rendőrök posztolnak, csak azok mehetnek be Devecserbe (és Kolontárra) akik ott laknak, ott dolgoznak, vagy odaszállítanak valamit. Szerencsére az utat elzáró rendőrök nem akadékoskodtak, mikor látták, hogy adományt viszünk, simán beengedtek.
Élőben látni mi pusztítást végzett ez a lúgos iszap, tényleg sokkal megrázóbb, mint a híradásokban. Beleborzongtam az elhagyatott vörös falú házak látványába. A kastélypark is siralmas látványt nyújtott. A gyerekek (legalábbis a kisiskolás csoport, akiket láttunk) még szájmaszkkal az arcukon sétálnak az utcán. A felnőttek nagy része viszont már nem hord maszkot.
Szerettem volna több képet készíteni, de 4 fotó után a gépem felmondta a szolgálatot. Ezeket az autóból fotóztam.

Kép

A védőnői szolgálatnál pakoltunk le. Örültek a sok holminak, mondták, hogy folyamatosan osztják szét amit kapnak. A sok játék, mesekönyv pedig jó ajándék lesz mikulásra és karácsonyra.

Manka (Anikó), mégegyszer bocsi, hogy az utolsó pillanatban korán reggel estünk be a csomagodért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ermika 2010.11.27 08:05-kor.

Kép
Kép
ermika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: