Új privát üzeneted érkezett!

Hú,de pangás van!
Ma Dorci egy angyalka volt!Végre!! :) Mindent meg tudtam csinálni Tőle.Csak annyi volt mára,hogy leszedte a ragasztót a szekrényről és kiborított egy csomó gyöngyöt. :?

Már be vagyok sózva! :) Reggel bömböltettük az MTV-t,diszkósat játszottunk.

Mia!Az jutott eszembe,hogy Te hegedűlsz,nem?Elvileg akkor nem lehet bárhangod.

Kép
tierno
 
 


Noémi,
Meg is köszönöm, ha elsétálsz arra felé...és legalább megnézed, hogy történik-e vmi a telken:) Elméletileg jövő hét végén már elkezdik irtani a bozótot...

Van már nagyjábóli terv, de nem rakhatom fel ide a fórumra, hiszen védi a szerzői jog....de majd ha lesz időm csinálok egy "szabadkézi" ugyanolyan rajzot...és akkor azt felrakom:)

Kép
bogen
 
 


Na, jó bulizást Nektek:)

Kép
bogen
 
 

 
 

Na, kicsit sikerült visszaolvasnom!

Hát, Mia megharagudtam, hogy engem kihagytál elsőre (meg másodikra) a felsorolásból! Úgyhogy öri hari!!!!

Brigi, nem sikerült lefotózni még a kutyit, de ha holnap nem felejtem el megteszem, mert még nem szállt le a vizilóról :D:D:D

Bogen, akkor jövő héttől majd a telek felé sétálunk mi is :wink:
Az jó ötlet, hogy egy gyors rajzot felteszel nekünk :wink:

Na, nálunk ma megy a hiszti ezerrel, nem is tudom hogy lesz így apának az este, de én lelépek 3/4 8kor, megbeszéltük, úgyhogy az esti hiszti az ővé, mint ahogy a reggeli is az övé volt! Mondtam is neki, hogy nagyon jól esett, hogy megmentett reggel!!! Hálás voltam neki!

Orsi, SZilvi, ti együtt tűntetek el??? Szerintem ismét sztrájkolni foga banda, hogy legalább néha beköszönjetek és halljunk felőletek!!! GYERTEK!!!

Lini, megy a drukk az esti alváshoz!!!

Mia, én is benne vagyok a akraokeeban!!!! Valamikor régen volt is hangom, de már elmúlt!!!! Úgyhogy senkit nem kímélek!

Én ugyan kicsit hulla vagyok, de majd feldobtok!!

Bulira fel!!!!!!!

Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)

Mangora

Kép
mangora
 
 


szasztok,

Csajok nem tudok ma menni. Tegnap estére betaknyosodott Lili valamikor 11 után aludtunk el (illetve én ő utána). Hajnalban meg vagy 300szor keltünk mert mindig bedugult azt orra. Ma meg nyügi, nem tudott aludni, mert mindig eldugult az orra. :cry:
Megyek is mert kész vannak a fürdéssel

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Sajnos én sem tudok menni.
Apa ment bulizni így én maradtam Dorinával. Orsival beszéltük, hogy futok egy kört a sogórnőmnél, de itthon van a párja mert külföldön dolgozik és ez a hétvégéjük van így ők is buliba mennek:(((
Szóval én marado lánykámmal, de majd hallgatózok, bár ha idáig hallom akor jó hangosak lesztek!!!

FOTÓKAT KÉRÜNK!!!!!!!

Érezzétek nagyon jól magatokat (irigy, irigy irigy irigy inkább nem is irigy hanem szomrú, hogy én nem lehetek a buliba...........)
Vendég
 


mangora írta:
Orsi, SZilvi, ti együtt tűntetek el??? Szerintem ismét sztrájkolni foga banda, hogy legalább néha beköszönjetek és halljunk felőletek!!! GYERTEK!!!


Most már bizti tudod :lol:
Hogy milyen genya vagyok,mert .......
De gondolom az én vagy a másik verzióját senki nem tudja,meg nem is kíváncsi rá senki... :roll:

mimi12
 
 


Mimi, nem tudom és azt hiszem ezek után nem is biztos,hogy akarom...

Mangora

Kép
mangora
 
 


Hogy sikerült a tegnap buli?

A mi napunk nem úgy alakult ahogy terveztük :? Robinak nagyon fájt a keze, elment orvoshoz és ínhüvelygyulladása van. Két hétig pihentetnie kellene. Aztán a változatosság kedvéért manó kezdett el hányni dél körül. Fájlalta a hasát, a fejét és a hátát is :? többször hányt a nap folyamán, de éjjel szerencsére már nem.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


mangora írta:Mimi, nem tudom és azt hiszem ezek után nem is biztos,hogy akarom...

Kriszta!
Feltételezem Orsi azért nem ír,mert én megsértettem.Csak nem értem???Miattam miért kell mindenki mást büntetni?

mimi12
 
 


Andi!
Szegény Manó :cry: Jobbulást neki!Remélem ti nem kajátok el!
A Szabi meg tiszta takony,így a mai programjaink törlődtek...

mimi12
 
 


Andi! Sajnálom mindkét pasidat!!! És jobbulást nekik!
A buli nagyon jó volt, bár kár hogy kevesen voltunk, de olyan volt, mintha vagy 15 évvel fiatalabbak lettünk volna és olyanokat ökörködtünk, hogy csak na :D:D:D


Mimi!

[/quote]

Lehet, hogy ezen most rám fogsz megsértődni, de szerintem ez egy nagyon rosszindulatú "beszólásod", amivel talán nem kellene a topiktársakat terhelni! Lehet, hogy Orsival van problémátok, de azzal miért minket kell terhelj???? Legyen benned annyi tartás, hogy megtartod magadnak és megbeszéled vele, ha bármi gondod van, de ez a stílusod most engem mélységesen megbántott és felháborított, és nem is szeretnék erről tovább hallani, olvasni :( Ezért is írtam, amit írtam. Nem kívántam volna kommentálni az esetet, de egész egyszerűen kiprovokáltad! És bocsi, ha ezzel megbántalak!!! Nem az a célom, hanem az, hogy ha idejövök, akkor jól érezzem magam és ne egyesek paráját olvassam arról, hogy mások esetlegesen betesznek nekik, holott teljesen alaptalan az elgondolásod!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Kriszti!
Nem bántottál meg!!Igazad van!
Csak tudod...egy idő után kiborul a bili...
És hidd el,nálam még nem borult,ha borulna akkor még inkább nem akarna senki velem beszélni.
Ja és rosszindulat???
Hmm???AZ ellenem is volt.Vannak dolgok amik nekem is nagyon bántóan estek,csak senki nem vette észre,sőt még jót derült is mindenki.
Derüljetek csak tovább,immár nem zavarom köreiteket tovább.
Orsi!!Nyugodtan vissza jöhetsz!! :lol: :lol:
Te nyertél,én lelépek innen :lol: :lol:

mimi12
 
 


Mimi!
Rossz napod van, mert ma bőségesen szórod a borsos megjegyzéseidet???
Miért baj az, hogy mások megvannak és jól érzik magukat?? Fáj az Neked????
Tudnék még erről írni, de inkább nem teszem, illetve amit írtam azt is kitöröltem!!!

Fogalmam sincs, hogy egy topiktárs, hogy tud valakit megbántani. Hisz, nem barátságról csak ismeretségről beszélünk az én normáim szerint!!! Illetve, ha valaki megbántott valakit akor miért nem veszi a fáradtságot és próbálja kibogozni a konfliktushelyzetet.

Bulis Csajok!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!! Sajnálom, hogy nem lehettem ott, remélem mielőtt megszülök lesz még egy összeröffenés, amin nagyon nagyon szeretnék részt venni!! Sajnálom hogy kevesen voltatok, meddig tartott a buli??? Képeket légyszi légyszi akár emailbe is!!! LÉGYSZI!!!



Bulis apánk hazajött, részletesen beszámolt, ő is nagyon jól érezte magát!!!

Kriszti!
volt apának esti hiszti??? Apa könnyen el tudta altatni Marcit!!!

Orsi!
Te meg fogd magad és gyere közénk!!!

Szépen megkérek valakit, ha ennek lesz valami visszhangja a zártba azt másolja át nekem és küldje el emailbe!!!

Köszi köszi!!!

Mi megyünk a Camponába, Dorina beül a mamával megnézni a mókusos mesét én pedig Shoppingolni fogok!!! :roll:

Szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


sziasztok:

Rovid beszamolo a tegnapi bulirol:

Monika show?? Ah, teazsur a Monika a tegapiakhoz kepest! A buli kb. olyan Fabry szinten lehetett. :D 9-re mindenki szinten volt, utana mar csak tartani kellett az allapotot. (Allapotosak voltunk!!!! De megsem volt senkinek terhes) :mrgreen:
Volt ott Zoltan Erikatol elkezdve, a reszeg Jozsiig aki beborult az arokba. YouTube jo szolgalatott tett. Ugy visitottunk a karaoke-ra hogy szerintem meg a Lidl-nel is hallani lehetett.
A keszitett foto es videoanyag meger egy miset! (Akar kettot is!)
Orsi kitett magaert, meg a sokkezu Siva istenno alakzatot is velvettuk egyutt (Kriszti+Orsi+en)
A tarsasozasig nem jutottunk, mivel tul hamar egette romma agyunkat a szesz. (Kriszi es en nem ittunk de mi jozanul is totalkarosak voltunk, tokeletesen illettunk az illuminalt csapathoz.)

Leginkabb emelkedett dumcsizas volt, termeszetesen non-stop rohogessel szinesitve. Elofordultak atoltozesek: vetkozes, oltozes, (Orsi nagy eloszeretettel allitgatta a termosztatot es vigyorgott ahogy folyott rolunk a viz.) Az infraszauna tobbszor majdnem ossze lett keverve a klotyoval.... majdnem!
En felvettem a kedvenc, jol megszokott macinacimat, onnantol tetoterbe hagott a jokedvem s szintre kerultem hulyeseg ugyben is. :D
Mindenki csini volt es bajos (ekezettel)
Bemutatnam a szereploket:


Orsi - hazigazda es showman:
Laza szerkoban, speckos harisnyaban, amirol kesobb kiderult hogy szoros (ismet ekezettel az "o" betukon) emellett arrol is tudomast szereztunk hogy szerzodesben al a FA es NIVEA izzadtsaggatlo dezodorok forgalmazoival es ezt nem rejtette veka ala!!!! (Meg arra is rajottunk hogy sutyiban szerzodott a FANTA-val, ugyanis a bulin CSAK es kizarolag NARANCS alapu italokat fogyasztottunk.
(az en buborekos asvanyviszemet leszamitva...)
Orsi, mint a vinnyogokorus lelkes vezetoje, koreografus es hizlalo gazdasszony kitett magaert. A nasi ahogy fogyott ugy lett azonnal utanarakva az asztalra, nehogy valaki ehen haljon! Irtozat mennyisegu mogyoro es chips fogyott el.


Brigi: Szokasos kis mosolyaval erkezett "sportszelet" ruhaban. (ennek kulon sztorija van.) Uj hajszinnel es levaxolt frizuval. (Aminek kesobb nagy hasznat vette mert nem lett "reszeg seroja", mint Orsinak. :D:D:D
A kis zugivo szepen csondben reszegedett le a percek mulasaval olyannyira hogy mar csak arra futotta hogy a sarokban laposakat pislantva szempillai alol nezegessen kifele a fejebol, kozben csinos kis mosollyal biztositva mindannyiunkat arrol hogy o mar totalisan "szinten van". :)
Kiderult a "majdnem hazavitt" mehlepeny tortenete, tovabba megprobalta velunk elhitetni hogy o "nagydarab" :twisted:
A hang es videoanyagert nagyreszben felelos, de felelossegre nem vonhato.:D:D:D (Szilvivel kooperalva kepesek voltak osszehozni az evszazad legrohejesebb kepeit, videoit. :D (Lapulva, a hatterbol.)
color]

Szilvi: Mint mindig, Szilvi kepes volt urino maradtni (ami ebben a buliban igazan dijazando mivel szinte lehetetlennek mondhato!) Megtudhattuk hogy Szilvi keptelen volt rossz lenni, pedig sokszor probalkozott es hogy a "tavaszi HEV" hozta meg neki az igazi szerelmet !!!!!
Tovabba, hogy Szilvi farmernacija tokeletesen passzolt Orsira es derekban bo volt ra.
A buli kozepefele azert neha-neha kicsillant egy-egy szelidke mosoly Szilvi ajkairol is es nehany moderalt vicc is elhangzott. :D (Gurulva rohogtunk!)


Kriszti:
Na most itt meg kell emlitenem - mert fontos - hogy azon ritka emberegyedek tisztes kepviseloje aki jozanul is tud tokeletesen tokeletlen lenni! Kriszti is csinin erkzett mint mindenki, csendesen bekuporodott a gorgos fotelbe (mi kozben lelegzetvisszatarva lestuk hogy kigurul-e alola a fotel, de resen volt!)
A tancban es enekben kitunoen szerepelt, kiemelnem itt a "Bikini-dalt", amelyet olyan hangerovel adtak elo Orsival hogy repedtek a falak, a vakolat mallani kezdett itt-ott....
Elarlta nekunk hogy amit kihagyott kamaszkorban (a 10 eves kapcsolata miatt) azt szepen bepotolta utana, halmozottan es annyit rosszalkodott hogy az 10 evnyi bocsuletes rosszalkodasnak felert 2 ev alatt. :D
Kiderult hogy estefele a matek nem a kedvenc hobby-ja es hogy o mar okosan beidomitotta parjat a korai gyermekfelugyelethez szoktatas dolgaban! (nagyon helyes!) ;)
Hosiesen vegigvihogta a bulit, tokeletesen belolvadt a reszeg tarsulatba, szinten volt vegig! :D


S vegul Mia neni, a rangidos borult agyu matrona:
Megerkezett ujdonsult kis szoknyajaban, amirol kiderult hogy kifogyott belole miota megvette, pedig Orsi meg el sem kezdte a fogyikezelest. (VUDU a titka a dolognak. Orsi szemmel-veressel dolgozik!) Leverte a kilokat Miarol...
Mia mamarol kiderult hogy jocskan rangidos - korban. Termeszetesen hulyesegben is az elen volt, kameleon modjara azonosulva a tobbi alkesszel. :D
A videos szakosztaly munkajaban tevekenyen reszt vett, eloadast tartott a Feng-Shuirol, amely foto alakban is meg lett orokitve.
Hozott magaval egy "szoros muffot", amelyet az egyik poharra huzva tarolt, kozben nehz megsimogatta, "jol van kiscicam" kiseroszoveggel.
Megosztotta a tarsasaggal mi a velemenye a ferfiakrol (nem reszleteznem), beszelt a zene jelentosegerol az eletben, megtudhattuk hogy a diszkozene olyan mint a trabant es a harfa mint a Ferrari, (Vagy valami hasonlo....)
Kesobb atvette kozkdvelt, agyon nyuzott macinacijat amiben imad bulizni, de a harisnyat nem vette le, a tobbiek tanacsara... (es is egy kulon sztori)



Volt kaja-pia, de leginkabb a narancs uditok szeles valaszteka volt jellemzo :)
A diszes tarsulat jol mulatott, a buli felejthetetlenne sikeredett, aki ott volt mindig jo szivvvel fog visszagondolni ra, aki pedig lemaradt, hianyzott vegig es a banda ivott mindenki egeszsegere. (Vajon miert lett mindenki tajd reszeg?) :mrgreen:

Na szoval jo volt ez az este egyutt.

Koszi lanyok hogy veletek lehettem!!!!!!!!!

sünciboglya
 
 


... en kis naiv! Ugy gondoltam hogy ma kialszom magam.... aham! Turot! A fiam megint korabban kelt a szokasosnal, apja meg ugy aludt hogy semmit nem hallott, igy nekem kellett kezelesbe vennem ot. Ekozben kiderult hogy (szerintem pelus melo hiba miatt) olyan szinten osszehugyozta magat (az aggyal egyutt) hogy kesz muveszet volt kivakarni a gyereket belole. Viszont utana nyugton volt. :D:D:D:D:D
Edes kispofam! Szoval en 8-kor mar nagyban fenn voltam es tisztogattam, ahoz kepest hogy kb 3-kor aludtam el. Most mosottfos szindromam van....
Jah es fejgorcs, mint tegnap este is.......
SZEL MONNNNYON LE !!!!!!!



Visszaolvasgattam, hat eleg gyer volt a hetvegi termes ;)

Brigi:Felkeltel vegul is 7-kor hogy gyarts a csaladnak Sportszelet sutit? (Remelem teljes sztrajkba lendultel!!!!!) ;) :mrgreen:
... most olvastam csak a "bar hang"-os mondatodat. :D:D:D:D:D Hat azota megvan a valaszod hogy milyen hangom van.Illetve, szerintem az egyutt vonyitasbol nem lehetett tudni melyik kie.... ;)


Kriszti: Hehe, csak most jutottam oda hogy olvastam: ori-hari van :D:D:D:D:D Na jo, akkor ennek megunneplesere talizhatnank ha elmult ez az orkan-cunami idojaras. :)
Mar majd "beturizom" !!!:D

Umm: ezt a mondatot nem igazan ertem, szerintem lemaradtam a kanyarban:
Brigi, nem sikerült lefotózni még a kutyit, de ha holnap nem felejtem el megteszem, mert még nem szállt le a vizilóról


De jol hangzik .;)

Latom koran keltel te is! ;)


Lini: Pedig annyira biztunk benne hogy vegul odaersz a bulira!!! :(

zsAndi: legkozelebb apa nem bulizhat, rajad a sor!!! ;)
Igazad van, mint egy gyermekes anyuka mar nem sokaig bulizol ;) De izgi hogy jon a fiad!!! Tenyleg, nevek? (elnezest ha esetleg mar rakerdezett mas, de ez most igy eszembe jutott.) ;)


Andi:
jaaaaaaaj ti szegenyek! Akkor pocsek ez a hetvege :(:(:(JObbulast nektek!!!! LEhet hogy nalatok is a hanyasos-fosasos virus garazdalkodott? :(



Mimi:
Orsi azert nem ir mert most masra orientalodott. :) Szerintem a kijozanodasra! ;)

Egyebkent Orsi nem akar senki sem buntetni.
(Most bevizualtam Orsit borszerkoban, korbaccsal, lakkcsizmaban.) :D :mrgreen:

Aaaaaaaaa, gyere ta szadista amazon, uss :D:D:D:D:D


Bocsi, a tegnapi bulibol meg vissza-jonnek pillanatok ;);) :mrgreen:

sünciboglya
 
 


Szasztok!

Élek!!! Csak annyira behavazódtam... annyi melóm van, nem volt időm semmire. De! a buli nagyon jót tett, feltőltődve, kijózanodva :wink: nekikezdek majd a jövőhétnek... mert meó az van még.... :?
Bubó meggyógyult, csütörtökön már ment oviba, most meg Lilikém taknyol, köhög, remlem keddig kilábal belőle!
Képzeljétek! Lenyírtam a kutyákat! :lol: Yodi volt az első, ő egy kicsit cakkos lett :wink: de Igor már nagyon cukkerre sikeredett!!!! :lol:

Mia, köszönöm a fuvart!!!!! A beszámolód csúúúúcs! Úrinő? Ki? Én? Miről beszélsz! :lol: Jól be lehettél csiccsentve! :lol: :lol: :lol:

Orsi, köszi a bulit!!!! Nagyon szuperül berendezted a szalont! Hányásokat feltakarítottad? :wink: :lol:

Brigi, felkeltél reggel főzőcskézni? Na, aludtál Dorinával? :wink:

Kriszti, Te is hazaértél épségben?! Marci jól elvolt apájával?

Lini, hogy van Lilibaba? Sajnálom, hogy nem tudtál jönni!!!! :cry:

Zsandi, hiányoztál Te is! Fotót majd küldök! :wink: Csak még le kéne szedni a gépről... Csütörtökön várlak!!! Hányra jössz?

Andi, jobbulást a családnak!!! :cry: Voltatok beiratkozni?

Ennyire futotta...... puszilok mindenkit!
Kép
sylph
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, de küzdünk az éjszakákkal. Úgy néz ki, nem a laktoherb a hunyó. :( Néha örülök, hogy élek... max futólag tudom olvasni is a fórumot, nemhogy még reagljak is mindenre. :oops:
Más ez a több gyermekes lét, de élvezem nagyon! :D
Gézu viszont pozitívan változott alvás ügyben, nagyon büszke vagyok rá! :D

Fergeteges lehetett a buli! Megesz a sárga irigység, no de majd pótolok én is, remélem, lesz rá mód! :wink: Mia! Köszi az összefoglalót! :D

Puszi mindenkinek! Andi! Veronikájának és Mimi Szabijának külön gyógypuszik! Remélem, más nem beteg!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Mingyart eldugulok egy alvasra csak irok meg egy ket szot. :D (Ma szofosasom van...) ;)


Szilvi: Tudod, en jozaul is agykarosodott vagyok. Papirral bizonyitan is tudom! ;)

Buli kiraly volt!!!

Gratula a kutyik uj frizujahoz! Hat igen, aki a szabashoz konyit annak a kutyanyiras is megy. :D


Orsi: Tellllllleg, az inraban nezd jol meg a ket fa kozott.... ott lapul a kis taccs. ;);) Hehehe
A Daralos WC es motorja felismeres most csapott agyon. :D :D :D
Koszi hogy ott lehettunk !!!!!

Fotok+Vidok meg ott lapulnak a kameraban.... de hamarosan leszedem oket es akkor lesz nemulass :D:D:D



Dolli: Dejoooooooooooooo hogy Gezu valtozott alvas ugyben!!!!!!

Tegnap elhaladtunk ketszer is a hazatok elott, amikor a lanyokat vettem fel. Mondtuk is egymasnak hogy csongessunk be Dollihoz hatha orul nekunk. :D:D:D (Gondolom hajnal 2-kor lett volna legnagyobb oromod bennunk... ;)


Na en L horpasztani egyet....

sünciboglya
 
 


Most értünk haza. Dorika megnézte a mókusokat. Én kis naiv gondoltam, de jó lesz gyerek nélkül lófrálni. DE helyette lófráltam egy másnapos, kialvatlan nyűgös pasassal. Akinek iszonyatosan fájt a lába a sok táncolástól!!!!
Na, de így is jó volt apával lenni kicsit. Én mondtam neki maradjon itthon, hisz alig aludt, ivott (ritkán szokott) sokat táncolt és még fiatalságomból dereng, hogy ilyenkor az ember mindenre vágyik csak nem shoppingolásra, de gondolom a kis lelke nem vitte rá, hogy itthon maradjon!!!


Mia!

Küldök Neked egy naggggggyyyy naggggggyyyyy cuppanós puszit, a részletes beszámolóért!!!
Nagyon sajnálom, hogy én nem lehettem köztetek!!
Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat.
A következőn nagyon szeretnék ott lenni!!!

Szilvi!
Hányra mehetek??? nekem fél9től jó!!! A táblázaton rajta van a címed??

Megyek, mert nagyon fáradt vagyok, éjszaka sokszor fent voltam, olyan hangosak voltatok:)))))) na jó nem
nem volt itthon a ház ura és akadozott az alvásom!!!
Vendég
 


zsAndi: :D:D:D:D:D:D:D

DE helyette lófráltam egy másnapos, kialvatlan nyûgös pasassal. Akinek iszonyatosan fájt a lába a sok táncolástól!!!!


Nagyon ari a parod hogy veletek tartott. :D


Buli: En csak a buliban tudtam meg hogy nem johetsz igy legorbult a szam, ugy szamitottam hogy koztunk leszel. Hianyoztal, emlegettunk is. Megsugom hogy parszor fel akartunk hivni de nem mertunk. Foleg nem total reszegen (a tobbiek. ;))

Szilvi cime benne van a tabliban. ;) Hehe en mar kivulrol tudom most mar Orsit, Brigit, Dollit, Szilvit! Kivancsi vagyok Krisztihez mennyi ido alatt fogok odatalalni..... ;)
Arra is emlexem Mimi hol lakik, de szerintem az utcat emlekezetbol nem talalnam meg....viszont a hazra emlexem, az mar nagy szo!!!! :D

sünciboglya
 
 


Csak gyorsba, visszaolvasni délelőtt óta most nincs időm :D

ZsAndi, Szilvi és mindenki, aki kérdezte! Apának volt nagy hiszti este, de hősiesen viselte (azaz hagyta Marcit tombolni, mert sem enni nem akart, sem aludni :D VAgyis hol evett, hol belealudt és a vége hiszti lett!) De egy idő után elaludt végül (éjfél körül) és csak reggel fél 7-kor hallottam először a hangját, de utána még fél 9-ig visszalukált, igaz fel-fel sírt és néha a cumit a szájába kellett adnom, úgyhogy mondtam Robinak, hogy ezentúl ő altatja, mert átaludta az éjszakát :D:D:D

Jó éjt!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Azért lehetettek volna halkabbak is hátha akor tudok aludni:)))))) Nem ám komolyan venni!!!!

Mia!

Ez egy rendes ember!!!

Az eltévedésben én is nagy tűz vagyok, bár hozzád és Orsihoz oda találok!!


Jajjjj csajok, nekem régóta nagy álmom egy papagáj. Ma láttunk a Camponába és megint vérzik a szívem. Nagyon régóta nagyon nagyon nagyon szeretnék egyet, csakhát az ára az elég húzós.................... így még álmodozok tovább, aztán hátha mellém szegődik a szerencse és egyszer lesz egy álmaim papagája. Addig pedig időnként megnézem valami kereskedésbe.............
Most is nézegettem a neten, de sajnos nem vitték le az árát:((((


Apa kidőlt, gyerek készülődik kidőlni én is követem a család példáját:)))

Mindenkinek jó éjt, szép álmokat!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok...

Mióta nem voltam csak kapkodom a fejem itt a visszaolvasásokban...ezek szerint a buli jól sikerült, legalábbis a visszhangja alapján ítélve :P :P :P

Viszont nem értem, hogy mi történt Orsi és Noémi között...ebből teljesen kimaradtam!!! Nem lehetne mégis normális keretek között rendezni ezt a dolgot??? De most komolyan!!! :roll:

Annyi fejlemény van velünk, hogy az építész kiment megnézni a telket és konkrétan lemérte. 831 nm. Tehát ha rajta lesz a ház, akkor is marad még kb 700 nm-nyi kert, úgyhogy az tök jó:)

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Orsi!Köszi az estét!!Nagyon jól éreztem magam!Remélem nem viselkedtem nagyon hülyén! :oops:
Dorinának mutattam a Túl sexy lányt!Többször is megnézte!Mondom,Ő az Orsi.Tudod kinek az Anyukája?Azt mondja Bubu.Kicsit meglepődtem,hogy így tudja. :shock:

Mia!
Én is köszi a fuvart!!!Jó lett a beszámolód. :) Mikor láttam,hogy a szereplők jellemzőiről is írsz,kicsit leizzadtam. :? Lapulva a háttérből:Pedig tudod milyen boogie volt a lábamban! :) De úgy voltam vele,a biztonság kedvéért ülve maradok.Az Arankát kihagytad!Az beüdítőzve még ütősebb volt. :)
diszkozene olyan mint a trabant es a harfa mint a Ferrari, (Vagy valami hasonlo....)

valami balettről is szó volt. :roll:
Igen,sztrájkoltam! :wink:
Hogy van a fejed?Miért nem veszel be gyógyszert?

Kriszti!A kutya azóta is a vizilovon tornázik? :shock: Örülök,hogy párod állta a próbát.Lehet,hogy Marci is koktélozott,azért volt jó alvókája. :)

Lini!De kár,hogy nem tudtál jönni! :( Pedig úgy drukkoltam,hogy el tudj szabadulni!Jobbulást Lilinek!

Hajni!Te hol bujkálsz?Gondoltam Rád tegnap!Mikor talizunk?

Mimi!Jobbulást Szabinak!

Zsand!Sajnálom,hogy Te se tudtál jönni! :( Azért aranyos a párod,hogy elment mászkálni veled.Elképzeltem a szitut.Amúgyis férfiakkal vásárolni :roll: ....tisztelet a kivételnek.
Én is szerettem volna régen papagájt,de olyan rosszakat hallottam.Hogy milyen betegségeket okoz.Lehet,nem igaz,de jobb félni.Arapapagájt szeretnél?

Szilvi!Párom 7kor már kukorékolt nekem.Marhára örültem. :x De csak 9kor keltem ki az ágyból,Közben többször ébredtem arra,hogy szól,hogy mindjárt itt vannak a vendégek.Persze délre értek ide. :? Nem aludtam délután.Ültem és pislákoltam,ásítottam.

Andi!Nektek is jobbulást!Robi tudja pihentetni?Otthon marad?

Bogen!Én sem tudom mi volt Orsi és Mimi között.Na,akkor lehet majd kertészkedni!

http://www.youtube.com/watch?v=CooAI9ZlYMI

Raktam fel képeket.Nem sok.A videókat elkezdtem feltölteni a Videoclub-ra.Majd ha kész,megírom a részleteket.Csak feltöltve sötétebb a kép,nem tudom miért.

Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Hajnali huhogas: Mindenki mar huzza a lobort, en nem alszom, nemtom miert nem megy.....

zsAndi: en ugyan igy vagyok a kameleonnal (egy ferde sisakosba voltam teljesen beleszeretve, vagy fel evig minden heten elentunk megnezni a kirakatban. Parom majdnem megvette, de szerencsere csak alom maradt mert most asszem lenyuznam a fejemrol a bort ha meg a hullot is gondozni kene, meg kesobb Patrikot betanitani hogy ne egye meg a szerencsetlen negylabut....
Amugy teknoceink szerintem lesznek kesobb (nekem volt 6 db regebben,amig kint eltem, meg elotte egesz gyerekkoromban is.)

Jaaaaaaaj alig varom hogy Patrik eleg nagy legyen es ismet hozzajuthassak egy kutyeszhoz! Orias uszi lesz (lany) es Bodri lesz a neve, ez mar tuti. Es majd valami zorko frizut csinalunk neki meg szoges nyakorvet. :D


Bogi: Akkor szep nagy lesz a kertetek! :) Marad rajta fa, vagy mindent likvidalnak a szakik? (vagy csak bozot van rajta?)
Nalunk par korhadt bodzafatol eltekintve semmi nincs a telken.... lovarda volt ott regen. Gondolom jol tragyazott a talaj, hehehe. :D
Ha erdekel megmutizom a mi haztervunket. :D Nekem nem copyright-os ;)



Brigi: IGAZAD VAN!!!!! hogy is van akkor? A harfa olyan a hangszerek kozott mind a Ferrari, de melyik a diszko es hogy passzol ossze a trabanttal. (Hat nekem tenyleg nem szadadna innom meg ha akarnek sem! Meg jozanul is mindnt osszekeverek....) ;)


Paromnak is nagyon tetszettek a videok. Azt mondta nem latszott rajtad egyaltalan hogy ki voltal utve a piatol, csak olyan kis szende voltal szerinte. :D Szoval akkor jo volt a rejtozkodes :D:D Azert a klotyos videot feltoltom majd valahova hogy megnezhesd!!! ;)
Jaj nem lehetne az osszes videot akkor egy helyre tolteni, hogy egyutt legyen minden? ;) Nem igazan akarnam a gyerek videoi koze, azt nezi az osszes ismerosunk, csalad, szerintem falra ugrananak a tartalomtol eleg rendesen. :D:D:D

Minden reszvetem a csalad miatt, meg hogy reggel piszkalt ferjed hogy kelj! Ezt figyelem a ferj csaladjaval kapcsolatban. A felesegnek puccban kell lenni allandoan ha a ferj csaladjarol van szo, joban kell lenni mindenkivel meg ha a familia teljesen zsibitox, akkor is! A karacsonyokat a ferj szuleivel kell tolteni, megneznem ha en egyszer be mernem nyogni hogy jaaaaaj akkor most kari anyuval lesz. Mi mindig tobb napra megyunk le anyosomhoz es nekem mindig ott kell allnom a vartan, jofejnek lennem. (ugyanis a tobbiek nem igazan torodnek anyosommal. Klassz mi?) Az en csaladom (ok, csak anyum) meg le van tojva.... Bar engem is hulyenek neznek.... :mrgreen:
(nem zavar egy kicsit sem, jokat vigyorgok.) :D




Jah, meg egy: Patrik minden aron fel akar ulni! Teljes fekvesbol meg nem megy neki, de ha kicsit emelve van, felhuzza magat hasizombol a kis maszatkam. :D Es Naggggggyon akar ulni! Mindig csak ulni akar. :)
Most en is L, probalom az alvast.

sünciboglya
 
 


Brigi, Mia!

Andrejjjjjjjjjja (én) ilyen papagájt szeretne.
Brgi!
Az ara mennyibe kerül???

Megyek mert éhes a kiscsaládom, már kész a reggeli csak megvárnak:)))

A.
Vendég
 


Mia!
Ez a rész nálam is zavaros.Ferrarira nem is emlékszem. :)
Milyen klotyos video? :shock: Amikor előkészűltem a wczésre és próbáltam elindulni?Vagy mi?? :shock:
Tegnap találtam rá a Videoclubra.Ott lehet privátban is felrakni videókat.Majd küldök meghívót.Arra gondoltam,hogy oda tölthetnénk az olyan videókat,amit nem szégyenlünk egymás előtt.Csajos buli,gyerekekről,állatokról,stb. :wink:

Zsand!Nem tudom mennyibe kerül,de az biztos nem olcsó.

Megyek,iszom egy kávét,aztán teregetek.
Jövőhéttől azt hiszem elkezdem a tornát.Láttam a képeket magamról. :( Nem elég,hogy disznó,még részeg is=részeg disznó

Kép
tierno
 
 


Sziasztok!

Na, sikerült kicsit megint olvasnom :)

Mimi, azért gyere te is néha, én nem akartalak elkergetni, egyáltalán nem ez volt a célom!!!!!!

Mia, a beszámoló szuper :D:D:D
Bár az hiányzott belőle, hogy mielőtt elkezdtem volna én is Orsival énekelni erősen gondolkodóba estem, hogy innom kéne, mármint alkoholt :D. Már néztem mi a kínálat, meg az órát, hogy mennyi van vajon hazamenetelig :D:D:D De nem engedtem a csábításnak!!!

Pelus 76 db volt, a corába legutóbb 50Ft/db-ért láttam, úgyhogy legközelebb megy az ára!!!
Én is nagy teknősös vagyok! Nekem csak 1 volt, de az 10 évig kibírta mellettem :D:D:D Ez volt a leghosszabb állattartásom eddig :D:D:D
Tali! Holnaptól már mehetünk bárhová!!! Sőt, még jöhetnétek is végre!!!
Ja, és Marci is állandóan fel akar ülni, húzza fel magát mindig, sőt, belekapaszkodik a gatyájába és annál fogva húzza fel magát :D:D:D Már jó lenne látni Patrikot, hogy mit ügyeskedik!!!

Brigi, Marci koktélozása :D:D:D Nem tudom mit kevert a kajájába Robi :D:D:D
De ma is egész jól aludt, kb 10-től 6-ig, de akkor evés után nem akart elaludni (én meg igen :D:D:D) így betettem a kiságyába, ő fenhanngon visongott, míg mi aludtunk, úgy egy óra múlva elfáradt és elaludt :D:D:D 9-kor keltett minket ismét!

ZsAndi, mit vásároltál??? Nekem volt egy pár papagájom, bár nem tudom milyen fajták voltak (olyan kicsik és színesek voltak :D:D:D) De már nem kéne több, elég piszkosak ám!!! És nem is tudnak beszélni :D:D:D Legalábbis az enyémek nem tudtak! És tényleg hamar meghaltak vmi betegségben!

Na megyek, mert etetnem kell!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Írtam titkosba! :wink:
Vendég
 


Kriszti: hehe, Patrikom kisse le van maradva Marcihoz kepest! Tenyleg ossze kell mar oket ereszteni hatha Marci tanit valamit az en kis lajharomnak :D:D:D:D
Irok privit!


Brigi: aham, jo otlet, en nem tettem meg fel a videokat, nem volt idom :(

Most L :)

sünciboglya
 
 


Orsi vagy valaki!!!

Szánjon meg és másolja át nekem emailbe és küldje el nekem légyszi légyszi!!!!

Aztán istibizi megcsinálom mán én is, hogy legyek én is titkos olvasó:)))

mi ma Csopakon voltunk k.... a jó volt, holnap reggel megyek kopasztásra aztán jövök és írok még!!! :roll:

Sziasztok jó éjt
Vendég
 


Zsandika ment a mail! :wink:

De gyere mert képeket nem tudom küldeni!
Vendég
 


Orsi feltettem a titkosba a nehany fotot amit keszitettem. :D

A videok meg varatnak magukra sajnos, de igerem abbol is lesz valami elobb-utobb! :D

A Yeti udvozletet kuldi minden kedves olvasonknak ;)

sünciboglya
 
 


Nos, krealtam magunknak a bulis videok feltoltesehez youtube account-ot. Irjatok privit es elkuldom a hozzaferest.
De elvileg majd ra lehet keresni, csak meg nem talaltam ki mit irjak a "tag"-re.
Ha meg lesz az is, megirom. :D

sünciboglya
 
 


Mia,
Mindenképpen érdekel a terv...örömmel venném, ha megmutatnád...tényleg:)
Sajna a telken nincs semmi az ég világon csak és kizárólag bozót...de az is embertelen mennyiségben:) Meg eldobált üvegek, szemét hegyek és egy omladozó faviskó....
Szóval ebből semmit nem szeretnénk megtartani:)

Hamarosan jön a jó idő és visszavonhatatlanul végre tavasz lesz:)

Kép
bogen
 
 


Basszus!Dorina nem akar aludni! :x Fél óránként váltjuk egymást Apával.

Kép
tierno
 
 


Bogi: elkuldom priviben, ha felfer :D

Brigi: az idovaltozas! Patrik is teljesen megbolydult furdes elott, kozben, utan es meg sirdogalt is hogy nem akar elaludni, pedig ez nekunk poccre szokott menni...
Jon a tavasz, hiaba ;)

Feltettem az osszes videot !
Ha en nem jonnek, Orsi is tudja az elerhetoseget!

puszka es joejt!

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűű a videók!!!!!!!!!! :oops:
Bakker én ennyire hülye voltam????? :shock: :lol: :lol: :lol:
Miért nem szóltatok rám???

Brigi, jobb vagy baloldalival?????? :lol: :lol: :lol:

Miával az találtuk ki, hogy a kövi buli áprilisban lesz és azon mindenkinek ott kell lennie!!!!!!!!
Vendég
 


Ment a mail mindenkinek! :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Orsi aaaannnnyira jó itt látni Téged!!!!!!! Komolyan mondom NAGYON hiányoztál! Legalább két-három naponta egy mondat erejéig jelentkezz be légyszíííííííí! könyörgős smiley

Lini: hogy van Lilike? Bakker ez a legrosszabb amikor 10 percenként kel mert nem kap levegőt. :( Ráadásul éjszaka közepén porszívózni.... úúúúúgy utálom én is. :evil: De szegények legalább így tudunk nekik segíteni.

Brigi: csütörtöktől jön a jó idő szóval számíthatsz ránk végre!!!! :wink: :lol:

MA meg mennénk a központba de elázott a babakocsi a teraszon. Mi volt itt éjszaka???? És főleg mi ez a hó már megint?????? :shock: :evil:

Megnéztem a bulis képeket nagyon jó lehetett. Írok majd Orsinak de bármelyik áprilisi szombat jó nekem, TUTI ott leszek!!!!! :wink: :lol:
Most szombaton mi már 20 órakkor aludtunk. :oops:

Mire ide érek már nem emlékszem miket akartam írni. 8)

ZsAndi: Lininek van két papagája. :lol: Vagy erről már volt szó? :oops:

Mia: köszi a szemléletes és kimerítő beszámolót a buliról. :lol: :lol: :lol:

Na jó másra már tényleg nem emlékszem. :oops:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


yoregg! :D


Olyan borult az ido kinn mint osszel. Hogy lesz ebbol seta, nemtom.....
Na de nezzuk a dolognak a jo oldalat: ....eloszor megkeresem, aztan majd megnezem..... :mrgreen:




Orsi:
dehogy szoltunk! Epp az volt a lenyeg. :D De atmentel a vizsgan, szinten voltal :D:D:D:D

Aprilisi buli: :D:D:D:D:D


Bogi:
ekkora "maradt" a jpg miutan "Babanetesre" szotyoritottam. :D A meretek nem egyeznek, de az elrendezes legalabb latszik. :D
Alul a nagy a nappali, balra a konyha, bal oldalon feljebb a furcsi es a haztartasi helyiseg egy kulon klotyesszal, balra fent a nagy halo, a jobb oldalon meg a tobbi szoba :D Ja, a jobb oldalon alul van a bejarat, szelfogo, utana meg az a kis teglalap beepitett szekreny csak az ajto lemaradt. :D A konyha felett pedig a kamra van. A kamra mellett pedig a tusolo "szoba" (ez a furdoszobabol nyilik. Parom miatt extrem meretek kellenek. :D
Az ablakok sincsenek fenn a terven, de naaaaaaaaaaagy, hosszukas ablakok lesznek.Imadom az ablakokat! ;)
Jobb oldalon legfelul pedig egy fedett terasz lesz, oda nyilik a nagy halo es Patrik baba szobaja. :D
Asszem mindent megemlitettem........ vagy nem? ;) Nalam minden lehetseges :)

Na kicsit L, a hetvegen kisse robbantottunk a lakasban, el kene ramolni a romokat. :D

______________________________

Kép
______________________________

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Köszi Orsi a mailt, a videók tök jók!!! És jó, hogy végre itt is olvashatunk tőled pár szót!
És egyáltalán nem voltál gáz!!! Magaddal rántottál mindenkit a jó hangulatoddal!!! :D:D:D

Lini, hogy van Lili?

Brigi, tegnap este Marci is írtó későn aludt el, 11 volt már, mire végre le lehetett tenni és 3/4 5kor kelt... Evett és nem akart visszaaludni, nagy örömömre :D Így 6-ig fent volt, csendben játszadozott a kiságyában, utána kelt párom, indult dolgozni és mire mindketten megint visszaaludhattunk volna kelt nagyi és felverte Marcit a csörömpölésével, így 3/4 8kor már fent volt megint :( Úgyhogy én jelentem hulla vagyok mára, ő persze alszik :D :D:D:D

Inkább írok a titkosba a tegnapunkról, nagyival volt megint affér :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


mangora írta:Köszi Orsi a mailt, a videók tök jók!!! És jó, hogy végre itt is olvashatunk tőled pár szót!
És egyáltalán nem voltál gáz!!! Magaddal rántottál mindenkit a jó hangulatoddal!!! :D:D:D


Köszi Kriszti!

Pedig tök ég a fejem, hogy csak én voltam ennyire lökött! :oops:
Remélem felkerül a közös dalunk is végre a videók közé! :wink: :lol: :lol: :lol:

Én is titkosba írtam, Linikének!

Megyek mert vááár rám a nagy sárga, hangos, kárpít tisztító szörnyeteg! :lol:

Zsandika nem sikerült még a titkosba bejutnod?
Segítsek?
Papagáj: nekem volt igaz csak hullámos papagáj, nagyon cukik, de borzalmas szutykosak! :?
Az enyém, a magok héját állandóan kimocskolta, ha már túl sok volt alatta akkor megkapaszkodott a rúdjában és szárnyával hatalmas vihart kavart és repült mindenhova a car és a magok héja! :?
Ami ennél gázosabb, hogy borzalmasan hangosak!
Szerintem várj egy picit ezzel, legyenek nagyobbak a gyerők!
De tényleg nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Orsi, a közös dalunkat én is várom már nagyon :D Szóljatok, ha fent van, nem tudom ki csinálta :)
Abból azért látszik, hogy nem csak te voltál totál lökött :D:D:D

Brigi, én azt a video-izét, amit küldtél nem tudom használni :( Béna vagyok :D:D:D

Papagájokról emlék dettó ugyanez nekem is :(

És a már rég beígért képek!
Szegény viziló kapott apait anyait :lol: :lol: :lol: :lol:
(Még jó, hogy Lili lánykutya :D:D:D ki sem látszik alólaa viziló :D:D:D)

Kép

Kép

Kép

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok,

Lilinek lehet arcüreg gyulladása van?! :shock: Hiába szívom, fújom az orrát nem jön semmi, de mégis el van dugolva és néha teljesen eldugul, akkor szegénykém úgy megijed! :cry: Most adok neki nasivilt, hátha az segít valamit.

Apóstól hétvégén kaptam egy bókot:
"Lilinek mindig kint van a nyelve,biztos a Melindától örökölte. Ő is (mármint Lili) olyan flegma, mint az anyja. Nem? "(kérdi tőlem).
Erre csak nevettem, mert 10 hónap alatt most először ismerte el, hogy hasonlít rám és, hogy ÉN vagyok az ANYJA!!!! :lol: :lol:
(Amúgy meg anyósom szerint apának lógott kint mindig a nyelve, persze ezt após is tudja :lol: )


Orsi: annyira jól esne egy pártatlan emberrel erről beszélni!!!!!! :(
Aki, ha kell helyre tesz, tanácsot ad, jó szívből!!!!!!

A buli miatt nagyon irigy vagyok!!!!!!! :cry:
De a kövire tuti megyek! Csak ne húsvétkor legyen, akkor megyünk Becsére :wink:

Hajni: remélem holnapra javul Lili és akkor tudunk talizni!

Brigi: nadon jó lett a hajad!!!!!!!!!!!!! Mindig a kedves lányoknak van a legkevesebb önbizalmuk! :wink:

Szilvi: te meg annyira fotogén vagy!!!!! Nagyon szép vagy a képeken :oops: :D

Mosószodával mi a helyzet csajok? Van egy két szutykos ruhám.
:oops:

Megyek Lili sajna nem alszik, pedig alvás idő van :cry: Na majd délután.

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Nagyon kezdő fórumos vagyok, nézzétek el ha valami bénaságot csinálok. Érden lakom én is kis családommal, ezért bátorkodtam ide írni.
Segítséget szeretnék kérni, tud-e valaki esetleg megbízható, leinformálható, kertgondozást végző csapatot,( vagy egyént) lehetőleg Érden v. a környéken aki nem horrorisztikus áron, igényesen dolgozik.
Előre is köszönöm.
érdeklõdõ
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudtok lebeszélni a papagájról.
Persze ez még várat magára:)))

Lini!
Ha vízszerűladék átlátszó a váladék akor:
Először szívd ki majd Sterimar, kicsi szünet majd szívás, aztán valami orrcsepp. Éjszakára nagyon sokat javít a helyzeten a babyluff.
Ha annyira náthás szerintem valami köptető is kéne, de azt 3-4 órával alvás előtt. Voltatok gy.dokinál ő mit mondott???
Köhög????
Ha a váladék sárgás, zöldes nem átlátszó akor doki!!!!
JOBBULÁST
Remélem tudtam segíteni!!
Nálunk ilyenkor az is segített, ha hűvösebb volt a szobájába 2-3 fokkal.

Érdeklődő!
Üdv itt köztünk:)))
Hozzánk csak olyan szokott jönni aki megmetszi a gyümölcsfákat.

Sziasztok
Vendég
 


Zsandika! Nem is akarunk lebeszélni a papagájról és hidd el ha ennyire szeretnéd egy szép napon lesz is egy csudaédes madárkád! :wink:
Én csak annyit írtam hogy a hullámos papagáj nem csak hülye hanem dzsuvás és hangos is! :lol:
De egy ara papagájt akárhogy is szeretnénkn nem lehet összehasonlítani egy hullámos papagájjal! :lol: :lol: :lol:
Illetve annyi, hogy amíg pici a babó, addig problémás lehet ha felrikácsolja alvás közben!
Én ezért utáltam meg a mi madárkánkat! :oops: Szegény el is repült, na akkor meg 3 napig folymatosan sírtam, hetekig fütyörésztem, cuppogtam neki, hátha visszajön!
Kép Kép Kép Kép

Most a képeket elnézve nagyon szerettem ezt a kis buta madárkát!!!! :cry:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: