Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánok én is!
Bár még nem igazán ismerek itt senkit, de néha-néha bele olvasgattam a fórumba már régóta. Néhányatokat látásból is ismerlek, illettve a cini-cini vagy bukfenc tornáról.
Szeretnék csatlakozni hozzátok, amennyiben engeditek.
Anikó vagyok, van két lányom, Bogi 3év 10 hós , Liza pedig 7 hós.
Otthon vagyok velük, mi még nem ovizunk, van valaki aki szintén így járt? Azt mondták nincs hely az oviban..
Olvastam korábban, hogy rendeltetek szörpöt, gyümilét..?, ha esetleg megint rendelne valaki onnan a családellátótól én is szívesen rendelnék.
üdv,
Anikó
mankalak
 
 


Sziasztok!

Szandra!

Kép



Laura!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Csajok!

Nagyon örültem/örültünk a talinak :lol: ! /csak azóta még nem jutottam ide.../

Gyöngyi!

Jó volt látni Titeket is végre :P !

Én ismerem ezt a dalt...még Boróval voltam terhes, amikor hallgatgattam...nagyon tetszik :D

Kata!

Ha úgy alakul az alvásunk és meg tudom oldani a logisztikát is, akkor ott leszünk :wink:

Anikó!

Milyen sztárséród lett! Gondolom azóta így hordod :roll:

Mankalak-Anikó!

Üdv. köztünk :P ! Most így hirtelen nem tudlak beazonosítani (gondolom Te sem engem), ha dobnál esetleg fotót magadról és a gyerekekről...
Pont a múlt héten beszéltük a csajokkal, hogy milyen régen csatlakozott hozzánk új (és aktív!) tag, pedig tudjuk ám, hogy sokan olvasnak minket :wink: (már amikor van mit ugye...)

Ovistéma engem mindig feldühít :evil: , nálunk jövőre lesz aktuális.

Ha rendelünk gyümilét látni fogod, mert itt szoktuk összeszedni a rendelést :)

Na, próbálok pár képet lekicsinyíteni és feldobni a taliról...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

 
 

Orsi nagy családot szeretne :wink: Sztem jól áll neki a sok gyerek :roll: Látod ezt Zoli :?:

Kép


"Ühüm, ezt most installálom...és már kész is!"

Kép


Hölgykoszorúban :P

Kép


Tesók :)

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Fiúszakasz :P

Kép

Fiúk egymás közt...

Kép

Körtánc

Kép

"Ha jól gondolom, most épp nem lát senki...(csak a fotós :wink: )

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


"Miket csinál? Miket csinál! Ezt közelebbről is látnom kell..."

Kép

"Aha! Installál..."


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Egyelőre ennyi, mert felébredtek. Ugye mehetnek anyukás fotók is??? (Orsitól ezt utólag...)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
szuperek a képek, részemről abszolút nem zavar, hogy rajta vagyok, átmásolhatom majd őket :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Csajok,
most adom le az Avon rendelést, kér még valaki valamit?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Anikó (Mankalak),
üdv közöttünk! Holnap mi megyünk elvileg a 9.45-ös bukfencre, ott esetleg beazonosíthatjuk egymást :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, köszönöm :).

Laurának mi is boldog szülinapot kívánunk.

Mankalak!
Üdv köztünk.

Évi!
Persze hogy mehet anyuka kép csak én ne legyek rajta :wink:
egyébként szuperek a képek, és milyen gyorsan :), nagyon ügyes vagy

Kata!
Szerintem mi csütörtökön nem megyünk, Edó szülinapozunk itthon :).
Pedig jó lett volna látni megint a bandát.

szandrakiss
 
 


Évi,
Szuperek a képek! Akkorát röhögtem :lol: Én is kérem majd a képeket :D

Mankalak Anikó!
Üdv közöttünk.
Én sem tudom sajnos ki vagy, de cinin talán összefutunk :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi!
A képek is olyan jók, mint a hangulat volt!
Ugye milyen ügyes kicsi nyuszi voltam, szinte észre se lehet venni a csajok között!!! :lol: :lol: :lol:

M. Anikó!
Üdv köztünk! Szerintem mi beszélgettünk is a múlt héten. De ha most is jöttök cinire, akkor majd beazonosítjuk egymást!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2010.11.11 12:12-kor.
almi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az üdvözlést! Sajna a cinire végül nem mentünk..
Képet sem tudtam még feltenni, mert nem vagyok egy profi ebben,hiába próbáltam azt írta, hogy nagy a méret, a pixel.. de majd igyekszem!!!
Anikó! Rád és a Mayára emlékszem, de akkor még nem volt kistesó..és ti oviba is mentetek....
Biztos, jó lehetett a tali, ahogy látom a képeken..gyakran jöttök így össze? Jól elvannak a gyerkőceitek?
Most megyek és próbálok feltenni képet...
mankalak
 
 


Sziaszok!

Nekem is vannak "kép" elmaradásaim még korábbi "bulikról":


Kép Csoportos hintázás - 1

Kép Csoportos hintázás - 2

Kép Csapatbuli

Kép Boróka - Nem baj ha ezt megeszem???

Kép Ákos a masziniszta


És végül pedig Levi legújabb hobbija, hogy mindenkivel "egy cipőben jár" :wink:

Kép Levi a Nagyi papucsában

Kép Levi Apa bakancsában

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi, Orsi, jók a képek :)

Mankalak Anikó, üdv közöttünk! Csatolsz képeket a gyerekekről?

Lányok, megint érkezett egy L'Oréal-os szállítmány, amiben most arckrémek mellett nagyon jó Bonacure (Schwarzkopf) hajápoló cuccok is vannak, pl.
- Bonacure korpásodás elleni szérum 1700 Ft
- Bonacure hajnövekedést serkentő szérum 2200 Ft
- Bonacure férfi sampon, korpásodás elleni szérum, hajnövekedést serkentő sampon, szérum 1400- 3200 Ft
- L'Oréal kollagénes ráncfeltöltő 2700 Ft
- L'Oréal perfect slim laser narancsbőr elleni testformáló koncentrátum 2700 Ft
- L'Oréal revitalift mélyráncok elleni krém 3200 Ft
- L'Oréal age perfect bőrmegereszkedést gátló és pigmentfoltok elleni nappali kré 3200 Ft
stb....
Ha valakit érdekel, hívjon, írjon :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Anikó,
üdv itt!

Évi,
de szuper képek!!! :D

Kata,
sajnos nem tudunk menni, pedig nagyon jó lenne találkozni már végre veletek!
Adri válaszolt a tornás kérdésedre? A Halmy oviban van este héttől, kedden és csütörtökön, a Toldy fitnessben meg szerdán héttől. Bede CSilla tartja, aerobikos-erősítős-pilateses cucc, szerintem szuper :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, sajnálom :(

Ez a torna tök jó lenne nekem is, csak az a baj, hogy az Uram nem ér haza soha 7-ig :(. Ezért keresek még mindig olyan helyet (nem sok eredménnyel), ahol 8-kor kezdődik bármi is...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Edóka!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!
Kép Kép

Marci!
Nagyon boldog névnapot kívánunk (remélem személyesen is tudok, de Áki még alszik :( )
Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Drága Edókánk!

Boldog születésnapot kívánunk!

Kép


Marcinak boldog névnapot kívánunk!

Kép
ágyöngyi
 
 


Edóka Boldog szülinapot!
Kép

Marci barátom, boldog névnapot!!
Kép

Anita
putyu
 
 


Milyen volt a mai buli? Képek? Legalább a nyálam csorgathassam :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Edóka!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked:

Kép


Marci!
Neked pedig nagyon boldog névnapot kívánunk:

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Edó!
Nagyon boldog szülinapot kívunk!
Kép

Marci!
Sajnos a mai névnapi bulidra nem tudtunk elmenni, ezért így kívánunk neked nagyon boldog névnapot!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Egy nap késéssel, de annál nagyobb szeretettel kívánunk minden jót Marcinak névnapja, Edókának születésnapja alkalmából!

puszi Nekik! :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Mi is megkésve, de nagy-nagy szeretettel kívánunk EDÓ barátnénknak BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kép




No, és Marcinak itt is kívánunk

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


mi még jobban megkésve :oops: :

Edónak, nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Marcinak meg nagyon boldog névnapot!


a vonalzó már nem mutat 47. hetet... :D

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Edó,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!


Kép

Marci,

BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép

Eszter!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kép
Vendég
 


Eszter!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Eszternek mi is nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Eszti!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Eszternek mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Laura nevében köszönöm a köszöntéseket:-)))

Így utólag mi is kívánunk minden jót minden szüli-, illetve névnaposnak.

Köszönöm a babysitteri segítséget:-))) de egyelőre úgy néz ki, hogy férjem itthon tud maradni, amikor mennem kell a fogorvoshoz és akkor ő marad Pannával. Laura meg ilyenkor maradhat az oviban délutánra is. De ha nincs segítség, akkor biztos, hogy élni fogok valamelyik lehetőséggel:-)

Tapasztaltabb anyukáktól azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek normális, hogy Panna még semmit sem mozog? Pontosabban a mozgása annyira korlátozódik, hogy néha-néha hátról-hasra fordult és talán eddig kétszer fordult vissza magától. Van akitől azt hallom, hogy nem kell idegeskedni, majd csinálja magától, de mástól meg azt hallom, hogy teljesen le van maradva és mi az hogy még nem ül, nem mászik. stb.? Lauránál nem volt ilyen gondom, mert ő mindent egész gyorsan csinált. A doki szerint még nem kell idegeskednem, majd 8 hósan vigyem vissza és akkor meglátjuk, hogy mi legyen a további teendő.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem... :oops:

A mostanában ünnepelteknek SOKSOKSOK boldogságot kívánunk!!! :D

Andi,
nagyon nehéz ilyenkor okosat mondani, én nyugtalankodnék a helyedben és elvinném olyan szakemberhez, aki erre van szakosodva. Azt is mondják ugyanakkor, hogy a gyógytornászok már csak "hobbiból" is találnak valamit minden gyereken. Nehéz döntés, nem segítettem, bocs. :S

Csajok! Közös fakopáncsos rendelés? 9000 Ft felett hozzák házhoz ingyen, de annyiért nem vennék most. Hm?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Andi, korban hozzánk, Lucához álltok a legközelebb. Én LUcát megmutattam 1-2 hónapja gyógytornásznak, akihez Ábellel jártunk. Azt mondta, nincs gond, nem kell járnunk, (Ábellel jártunk dévény tornára) de kb. 1 hónappal később fog mindent csinálni Luca, mint a nagy könyv szerinti átlag. Ez be is jön. Ábel ilyenkor már állt, Luca még csak kúszik, de azt már 1 hónapja. Még nem megy négykézláb, nem ül... Ha nem vittem volna el megmutatni, nagyon aggódnék, de így megnyugtatott és tényleg látszik a következő "lépés", fejlődési állomás.
Én megmutatnám Pannát, már csak a megnyugtatásomra is.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Atti, Eszter boldog szülinapot nektek!!!

Anita
putyu
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:46-kor.
almi
 
 


Sziasztok!

Drága Ati,
nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk! :wink:

Kép


Andi,
Levi is mindent kicsit később csinált, mint például az unokatesója a Dóri, már 11 hónapos volt mikor elkezdett mászni, addig csak kúszott mint egy kommamdós. Kétszer látta Pető Intézetes konduktor (Makk Ádám) és Ő mindig azt mondta, ne aggódjunk, semmi gond nincs vele, legrosszabb esetben az iskolába tanulási nehézségei lehetnek... végül Levit is látta még egy gyógytornász is, de Ő is azt mondta, hogy semmi gond nincs vele, csak egyszerűen később csinálja a dolgokat, most, hogy már lassan 2 éves lesz tényleg minden oké vele. Szerintem megnézetni mindenképp érdemes, már csak a saját megnyugtatásod miatt is!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Andi!
Dórit is látta Dévényes, de nálunk tényleg gondok voltak, még a Heim Pál-ban is észrevették. Csak az akkori háziorvosunk szerint nem volt semmi gond. :twisted: Ráadásul, mikor kijárt hozzánk a gyógytornász, megnézte Levit, Zétit, és unokatesómék kisfiát,..., és CSAK Dórinak mondta, hogy kell a kezelés! Nekem ez elég bizonyíték volt, tényleg kell a kezelés, főleg, hogy hirtelen látványos javulás is volt.
Ezek után én biztos megmutatnám. Főleg, ha anyagilag bírjátok, és ez akkor se hátrány, ha csak annyit kell korrigálni, hogy kevesebb tanulási problémája legyen a suliban. Mert azért az se mindegy, hogy a sulis éveket, hogy szenveditek végig!

Drága Ati!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Fakopáncstól más nem szeretne rendelni? :D
Aki igen, küldje el nekem mit kér, hétvégén küldöm a rendelést. Mondjuk vasárnap este.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok-sok reagálást és megnyugtatást, nagyon jól esett:-))
De közben annyi fejlemény történt, hogy az egyik ismim testvére gyógytornász, aki megnézte Pannát és közölte, hogy minden rendben van vele, nem kell megijednem, csak lusta a kisasszony.
(azért még egy picit ideges vagyok, de már nem annyira, mint előtte).
Jól megtornáztatta Pannát, megmozgatta, húzogatta, nyújtogatta és mondta, hogy minden okés, csak hát kicsit kövérebb és emiatt nem akar még semmit sem csinálni, de majd eljön annak is az ideje.

Katus, engem valszeg érdekel, ha igen, akkor vasárnapig küldöm a megrendelésemet, de még itthon a pénzügyminiszterrel meg kell beszélni, hogyan is állunk anyagilat. :oops:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Katus!

Csak most láttam a hsz-ed :)

Amint tudom megnézem, és küldöm a rendelésemet.

Sztem Adri is kér 1-2 dolgot.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Reni!

Utólag bár, de annál több szeretettel kívánunk Atinak:


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Reni!

Hova tűnt a 10-i hsz-ed :shock: ???

Csajok!

Rendelünk mostanság gyümilét?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hello Mindenkinek!

Boldog szülinapot annak aki soron van..sajna még nem igazán jutottam előrébb az ismerkedésben.... :( van esetleg valamilyen listátok erről? Ki kivel van, mikor szülinapozik..stb? Ha igen dobhatnátok nekem egyet-..
Az én lányom is eddig mindent később csinál mint az előző, ne aggódj..-persze én is megnézettem.
Valaki közületek jár a Lilafecskébe? Elképzelhető, hogy felveszik Bogit valamikor oda..ha lesz hely...Ha igen tapasztalatokat várok..stb..

Most képeket is megpróbálok újra...

Anikó Kép
mankalak
 
 


Eszter, Ati!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép Kép

Anikó,
Emlékszem Rátok :D

Katus,
Lehet hogy én is kérek, vasárnapig jelzem, ha igen. Köszi.

Évi,
Rendelhetünk, de már csak a jövő havi fizuba fér bele nálunk. :oops: Akkor viszont megint jöhet ide. Főleg, ha a Judit megint profi módon összesít :wink: :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Decemberi üdítőrendelés minket is érdekel :D Főleg, ha Anikóékhoz megy ;)

Fakopáncsos dolgokat jegyzetelem bőszen :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: