Új privát üzeneted érkezett!

Fáradt vagyok és nyűgös :( Reggel egy komplett hangyaboly masírozott a konyhánkban :(

Buliba én sem tudok menni mert jön anyum, itt lesz egész hétvégén kicsit lefoglalja a gyerkőcöket. Megvettem az ehavi Praktika újságot, hétvégén csinálunk manóval barkadíszeket húsvétra.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Mangora,

Én is óva intenélek Titeket 1 éves kor előtt a TV-től, mert a vibráló fény a fejlődő szemnek rettentő rosszat tesz. Ráadásul meg nagyon hamar rákattannak az ilyen picik...amikor én egyetemre jártam, már akkor az volt a trend, hogy 2 éves kor alatt nem szabad az idegrendszer fejlődése miatt sem Tv-ztetni a gyereket...szóval szerintem is csínján a dologgal...de persze nem okoskodni akarok, csak leírtam, amit tudok....
...vagy ha már néz, akkor inkább DVD-t, ami gyereknek való....



Milyen bulit szerveztek, csajok?! Remélem a következőre már én is tudok menni:) Vagy az azt követőre:)

Ház ügyben folyamatosan változik a felállás, már tárgyal az építész az építéshatósággal...van 1-2 dolog, amit be kell tartani ... értelemszerűen:)
Pl. az északi oldalon a kerítéstől maximum 1 m-re lehet a ház....stb.
De ezek még beleférnek a tűrésbe...
Folyamatosan alkul a látványterv és az alaprajz....

Kép
bogen
 
 


jaj nem tudok visszalvasni, olyan sokat írtatok.

Kérhetnék egy összefoglalót? :oops: :lol:

Lili a héten 10 előtt nem hajlandó elaludni! :evil: :cry: Má ideg összeomlást kapok tőle! :oops: Pedig már 8kor hulla fáradt, de mindig felébreszti magát. ááááááááááááááá

Napközben meg ha nem rá figyelek, jön és addig mar, amíg fel nem veszem! :shock:

Betegek, hogy vannak?

Orsi: kár volt eltenni a téli cuccokat :lol:

ennyi, mert manókám már megint mar :shock: :cry:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 

 
 

sziasztok!

SEGITSEG ! VALAKI ELRABOLTA A HAZUNKAT ES AZ ESZAKI SARKON POTTYANTOTTA LE !!!! (Dorothy jobban jart amikor Kansas tunt el....)

MI EZ A HOMENNYISEG??????? :roll:





Patrik reggel 7-kor ugy dontott hogy felkel jatszani! A tok sotetben elkezdte zorgetni a jatekat meg sikongatni teljes hangerovel... Kepzelhetitek mennyire odavoltam erte......
Naszoval delelott visszafekudtunk, 2 orat sikerult aludni. Most persze ismet visitas van teljes hangerovel, elvezi a hangjat es bogdosott hogy ebredjek fel.... :D:D:D


NINCS KEDVEM FELKELNI! :mrgreen:


Kriszti: tv: A szinek amik tetszenek a gyereknek es a mozgas. De foleg az eros szinek. Csak arra vigyazzatok hogy mindig legyen a hatterben vilagitas ha este van es be van kapcsolva a tv. (en teljesen leallitottam Patrikot mert olyannyira ra volt tapadva a Monika Show szineire hogy teljesen bezarult a vilag elotte. Es en is feltem a szemeit, foleg hogy en anno komoly szemproblemaval szulettem. : :shock:
:)
Koszi az 5 pontra az infot :D:D:D



Brigi: Wow, sampon receptek!!! :D:D:D Elmentettem gyorsan! Ugy latom nalunk is boszikonyha lesz hamarosan. hogy maradjon hajam es fejborom.:D:D:D:D Koszi a reciket!!!
El ne felejtsem a vonalkodot hozni neked !!!!!! :roll:

Koszi a valaszokat az 5 potnra. :)


Amid van hozd (tarsas, kartya) es az After Party-ra tessek szepen jonni mert Orsi kettesben nem mer menni. (Fosik hogy megesznek a mokkak) :D:D:D:D:D:D:D:D

HOGY KI MIT VIGYEN ARROL ORSI FOG TAJEKOZTATNI MINDENKIT CSAK ELOSZOR VELEMENYTKUTATNI KELL AZ 5 PONTTAL.

TOVABBRA IS VAROM A VALASZOKAT :):):)


Hajni:

Szóval mi este már kikapcsoljuk, csak napközben megy de akkor észre sem veszi mert fenn van a szekrény tetején.



A gyerek, vagy a tv van a szekreny tetejen napkozben? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Kar hogy nem jossz a bulira. Azt nem lehet hogy parod kicsit kesobb indul? ;);) es akkor te kicsit tudsz velunk is lenni? ;)


Andi: Jaaaaaaaaaaj nalunk is masiroznak mar hetek ota. Itt-ott felbukkannak...... elorekuldik a felderitoket!!!!! Tavaly a "Duka rezidencian" ahol akkor laktunk, szarnyashangyainvazio volt egyszer a furdoben! Azt hittem elajulok!!!!!



Bogi: Orsinal lesz a "nyitobuli" ott mindenfele jo kis jatekot szervezunk, lesz KARAOKE is! (termeszetesen Zoltan Erika rulez!!!) es mindenfele mas jo kis tarsasjatek. :D
Utana pedig a bevallalosabb bandatagoknak After Party, egy jo kis Retro buli tanci-tanci teljes izzadasig! :)

sünciboglya
 
 


En most L, hoesest bamulni meg etetni. :D

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Mi is behavazódtunk és még mindig szakad... Brrrr! Én imádom a havat, de ez most már nekem is sok! Tavaszt akarok, de MOST!!!! És punktum :D:D:D:D

Köszi lányok a tv-vel kapcsolatos infókat! Nálunk csak este van bekapcsolva tv, napközben rádió szól, hogy ne forduljak be teljesen :D:D:D
Akkor nem csinálok egyelőre tv függőt MArciból :D:D:D

Éjjel lehet rájöttem miért nem alszik Marci rendesen! Hajnali 3kor felkelt, de még csukva volt a szeme, csak felsírt. Bemegyek, lehúzom róla a paplant és egyből visszazuhan alvásba :roll: Melege volt a drágámnak! Úgyhogy így aludt még másfél órát, mikor már tényleg az éhség ébresztette fel, nagyon gyorsan bezabikált és mikor visszatettem az ágyikóba egy hang nélkül aludt fél 8ig és csak vékonyabban volt betakarva. Az utóbbi napokban már 6-fél7 körül kelt reggel mindig!
Szóval végre én is tudtam kicsit pihenni :wink:

Mangora

Kép
mangora
 
 


Baccus, Lili kutya épp a vizilóját dugja :D:D:D
És pont most merült le a fényképező, de már töltöm! Ha még feltöltés után is akció van, akkor lekapom! NAgyon édes, mert a viziló nagyobb, mint ő és ő próbálja maga alá gyűrni :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Köszönöm nektek a hasznos tanácsokat! Hihetetlen egy nap alatt mennyit írtatok,nem győzöm olvasni :)

Elvira
manoturka
 
 


Sziasztok!
Én is elő elő kerülgetek :lol:

TV ..nálunk sajnos ilyenkor majdnem egész nap megy.Én nagyon úúútálom!!!!És nagyon károsnak tartom!!!
SZívem szerint likvidálnám az életemből.
A Szabi ilyenkor sok mesét néz,és ilyenkorra már látom rajta a hatását.Nyáron hála égnek nincs bekapcsolva egész nap a tv.
Viszont sajnos a párom tv függő,és szedi le a Szabinak a meséket folyamatosan,és sokszor ő kapcsolja be a tv-t reggel.Ha nincs itthon én be sem kapcsolom és a SZabinak sem jut eszébe csak valamikor 11körül :lol:
Szóval aki még teheti most számüzze a gyerek életéből.Vagyis a kicsiknél most alakítsátok ki,hogy ne nézze a tvt,és ne azzal kösse le magát.
3-4évesen már nehezebb..

Bogi!
Elvileg csatornáznak.Itt a mi utcánkban már van szerződés és a pénzt tényleg szedik.
Mia!
Állítólag 2012-ig készkell,hogy legyen.Ez már EU-s pénzből megy és állítólag már most beszóltak Érdnek,hogy ha nem lesz kész 2012-ig akkor ugrott a támogatás.Ugyhogy tuti csinálni fogják nemsokára.

mimi12
 
 


En most L, hoesest bamulni meg etetni. :D

sünciboglya
 
 


Mimi: en is ezt hallottam a csatirol. Csak tudod mitol felek? Hogy el **arjak ezt is, mind sok minden mast es a vegen nem lesz meg. :( Mostanaban csak beszedik a piiiiiiiiiizt mindenfelere aztan meg semmi...
AH, nem akarok paranoias lenni ! Hatha most vegre nem lesz igazam es pozitivan sul el valami!
Bocsi hogy en ilyen veszmadar vagyok, ugye mint emlitettem en 15 evig kulfoldon eltem. Szoval ami itt megy nekem az fura es keptelen voltam az 5 ev alatt megszokni amiota ismet itt elek. Mar azt sem tudom kinek lehet hinni. :S

Lepattanok mert most atcsusszantam negativba.


FAJ A FEJEEEEEEEEEEEEM MEGINT ! LE A HOVAL ES A TELLEL !

sünciboglya
 
 


LANYOK. BULIVAL KAPCS. NYILATKOZZATOK PLIIIIIIIIIIIIZ

Addig en lecserelem a fejem.....

sünciboglya
 
 


Mia!
Talán most ennek a csatorna dolognak mennie kell!!
Itt nem a város állja a pénzt hanem az eu.És ez így teljesen más.
A vasúti alúljárót is azért adták át olyan gyorsan,mert az eu beszólt..ha nem lett volna kész x időn belül ,akkor vissza kellett volna fizetni a pénzt,és gondolom kamatostól.
Háát bízzunk benne,hogy lesz csatorna,mert katasztrófa ami itt van..
Ja és a víz...
Felháborító!!!Olyan drága a víz itt Érden,hogy csak na....Emelték az alap díjat és a köbméter díjat is.Most itt kb 100-150ft al drágább a víz köbmétere mint pl Budafokon.Azért ez eléggé durva!!!
Mi kb 20-25köbméter vizet használunk 2 havonta,..ha még a csatorna is ennyibe fog kerülni az nagyon gáz lesz!!!Lehet szrtájkolni kéne..
Ja és a szippantás.Jelenleg kb 16000/köbméter ,no ez is máshol 1000ft körül van..
:roll:

mimi12
 
 


Hát, nagyon bzom a csatornázásban...jó lenne ha tényleg kész lenne 2012-re...de egyenlőre elég hihetetlennek tűnik.


Bizony egy kis gyerek pillanatok alatt tv-függő tud lenni...meg az jutott eszembe, hogy kb 3 éves korig nem tud különbséget tenni a tv és a valóság között....ez is fontos szempont.
Szerencsére nálunk ez elég jól megoldható....ha tv, akkor dvd és ugrifüles, kisvakond ...és ilyenek. nem engedek semmi mást.

Mikor áll már el végre a hóesés?????????????

Kép
bogen
 
 


sünciboglya írta:LANYOK. BULIVAL KAPCS. NYILATKOZZATOK PLIIIIIIIIIIIIZ

Addig en lecserelem a fejem.....

Én sajnos nem tudok menni a buliba.A Regi mostanság eléggé későn alukál el.
Mostanság 20h után megyünk fel,fürcsi majd kis ugrabugra játék és mire a Regi elalszik ,már el is múlt 22h...
Úgyhogy érezzétek jól magatokat!

mimi12
 
 


Halihó! Tegnap írtam és elszállt, jól begurultam a babanetre. Pedig nem is az volt a hibás. :oops:

Bogi! Képzeld, most nálunk is angyalka üzemmód van, Gézu már 4x (délutáni alvásokkal együtt) aludt el gyönyörűen! :D Kezdem látni az alagút végét! :D
Szobatisztaság még nálunk sincs, én is a nyarat várom. :) Elkezdtük tavaly, de közbejött Réka baba, és mivel az elején fekvés/pihire voltam ítélve, meg a végén is, megszakadt a szoktatás, pedig már voltak sikerélményeink.

Mia! Szegénykém! Jobban van a fejed? Visszadobom a baltádat! :wink:
De ügyi vagy a tornázásokkal! Hajrá, így tovább! Nyáron bombázó anyuci leszel a strandon! :D
Tegnapunk tényleg jó volt, pláne, hogy végre tudtam házimunkázni! Porszívóztam, fürdőt körbenyaltam, mostam, mosogattam, vasaltam… Olyan jólesett! :D

Hajni! Ezek tényleg olyan megható pillanatok! :D Ilyenkor gondolkodom el, hogy milyen gyorsan eljön majd, amikor ballagnak az oviból, suliból, érettségiznek, házasodnak… Már előre sírok ezeken a pillanatokon! :cry: :D

Kriszti! Nem lehet finoman célozgatni a Nagyinak, hogy inkább ebéd után beszélgessen Marcival? Erre én is mindig allergiás voltam!
Alvás: amikor Gézu beteg, olyankor van, hogy inkább nem is fekszem le olyan hajnali 4-ig, mert a szakaszos alvástól nagyon idegroncs tudok lenni. 4 körül általában kidől teljesen, akkor le tudom tenni, ha mégis ébredne, akkor apáé a terep, én meg alszom 4-6-ig, és ezzel elvagyok. Persze több ilyen éjjel egymás után nem kivitelezhető.

Brigi! Nem ismersz! :lol: :wink:
És Dorina nem mondja, hogy szedjél Magne B6-ot? :lol:
Kivi leszek a Dörmire…
De ügyes Dorina, hogy ráül a WC-re!

Juti! Országomat egy ilyen éjszakáért! :D
Szénhidrátot más formában eszem: müzli, zabpehely, Jó reggelt keksz.
Nálunk Gézu tutira nem csinált ilyen ribilliót, mint Réka! Erre fixen emlékszem! De hát csajszi a drága a javából! :lol:

No idáig jutottam, nehéz pótolni, ha csak fél napra is kimaradok! :roll:

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


hi,

Van valami tábla a bulira?

Lili még mindig tombol :cry:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Délután Dorina alig akart elaludni.3x kimászott az ágyból.Már elbarikádoztam,de akkor is.Aztán fél órát sikerült is aludnia.
Most este viszont 2 perc alatt kidőlt.
Nálunk megy a tv szinte egész nap. :? Nem is mindig nézzük,de kell valami,hogy szóljon.Szoktunk ovizenét is hallgatni.

Akkor a buliba ki jön?4en leszünk? :(

Mia!Én voltam Hajninál.És nem fogod elhinni:Lilit rakják a szekrény tetejére. :D :D

Mimi!Az aluljárót jól el is cseszték. :x

Andi!Nálatok is vannak hangyák?Akkor előttük nincs akadály.Nálunk is megjelentek. :?

Kép
tierno
 
 


Dolli!
Gézu:kopp kopp.Csak beszélnni kellett Róla :) Réka hogy alszik?
Most nézem,hogy van a Vörösmarty utcában is napközi.Ugyan olyan távolságra van,mint a Dörmi.

Dorina hisztije már ott tart,hogy meg akart ma ütni.Ettől féltem.Nem tudom kezelni,csődöt mondtam. :( Szerencsére nem sokáig tartanak a kitőrései,de gondolom ez még fokozódni fog. Egész nap megy a nem szabad,ne csináld...Igazi energia vámpír gyerek. :) Azért vannak jó pillanataink is,mikor babázunk,főzöcskézünk,segít mosni,takarítani.Akkor feltöltődöm,hogy utána lemerítsen. :D

Lini!Nem tudok tábliról.Te is tudsz jönni? :wink:

Kép
tierno
 
 


Brigi!
Nálunk is volt verekedős hiszti.
Amikor megüt határozottan fogd meg a kezét és mond, hogy ezt nem szabad, nem verekszünk, ne kiabálj csak légy határozott nálunk bevállt.
Lesznek még hosszasabb és tartalmasabb hisztik is!!!
Ne reagálj a hisztijére és ne lássa, hogy a hisztivel kihoz a béketűrésedből!!!
Ez szokott segíteni, de hidd el kijön a jó idő többet csavarogtok és egyből kezelhetőbbé válik a gyerkőc is.
Enyém Dorinának sem használt ha nem nagyon csavarogtunk!!!


Lányok!
ez a tél már tényleg lemondhatna. szeretném a madárcsicsergést, napsütést.

A hosszú hétvégén Veresegyházán a medveotthonba lesznek programok, ha esetleg valakit érdekel medveotthon.hu

Megyek, mert még dóóógoznom kell:(( holap délelőtt fogorvoshoz megyek így ma kell haladnom!!!

ébredésmentes jó éjt mindenkinek4!
Vendég
 


Mimi: szerintem is pocsek ez az allapot! En is felfigyeltem ra hogy mennyire drga a viz. Azzal meg eleg nehz sporolni... max ha nem furdik az ember egy hetig, mint az irek! :D:D:D (Brrrrrrr!)

Kar hogy nem tudsz jonni a buliba :(:(:( Pedig jo lesz am ;) Foleg a karaoke resze. Keszulok hogy oruletbe kergessem az egesz bandat... nem tudod mit hagysz ki ;)



Dolli: mar jobban van a fejem, de meg nem az igazi. A balta maradhat nalad, nekem van itt keszleten kisebb-nagyobb, alkalomhoz illoek. ;) :mrgreen:

Hazimunka: hehe, en is alig vartam hogy megszuljek es eletre keljek ismet! Azota boldogan sikalok-surolok en is. Vegre nem kell hogy mas csinalja helyettem. - amit amugy sem szeretek. ;)


Lini: Patrik is kitett ma magaert, egesz nap verte a tam-tamot. Egyszer moderaltan, aztan teljes hangerovel, ezek valtakoztak. ROhadt front meg a ho. :(

Buliba tuti jon: Mia, Orsi,Zsandi, Brigi, Lini. A tobbiek meg nem nyilatkoztak mindannyian...

Hehe, szoval akkor Lili a szekreny ura! :D:D:D Ez jo :D:D:D

Hangya: mindenhol ott garazdalkodnak a kis nyavajasok. Sajnalom oket mert ok is csak elolenyek, de amikor csapatostol tornek ram akkor kiakadok es vedekezem mindenfele permettel. (vudu)

sünciboglya
 
 


Juti:

Gergőnek Nagyon Boldog Névnapot!
Kép

Brigi:
Mia!Én voltam Hajninál.És nem fogod elhinni:Lilit rakják a szekrény tetejére.

IMÁDLAK! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szegény Jani egy hete nem látta a lányát. :cry: Olyan későn ér haza hétfő óta, hogy Lili már rég alszik. :? Még jó, hogy hosszú hétvége lesz. Azt hiszem nem sokat lesz velem Lili. :lol: :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


buenosz morningosz evribodri:)

sünciboglya
 
 


Buliba jon:

Brigi
Lini
Mia
Orsi
Szilvi - Legalabb is nagyon remelem!!!! ;););)
Zsandi



TOBBIEK?????

sünciboglya
 
 


Buliba jon:

Brigi
Kriszti (elnezest hogy marha fejjel kihagytalak!!!!!) Bocsi bocsiiiiiii!!!!
Lini
Mia
Orsi
Szilvi - Legalabb is nagyon remelem!!!!
Zsandi

sünciboglya
 
 


BULI:
Nasi lesz, Orsi mondta hogy beszerzi (meg en is hozok)
Tea, kv lesz (gyumolcstea. feketetea, stb)
Udito (vigyen mindenki 1 uveggel, Fanta-t n viszek, rostos is kene)

sünciboglya
 
 


MINDENKI HOZZA A TARSAST. KARTYAT! :D

sünciboglya
 
 


Boldog nevnapot Gergonek! Kép

sünciboglya
 
 


köszi lányok,átadom :D :D

jó bulizást, picit irigy :D :D :D igyatok a két kiscsajra :D :D

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!

Gergőnek Boldog névnapot kívánunk!

mimi12
 
 


latom, pangas van....

sünciboglya
 
 


Judy: igy lesz! Majd leiszom magam narancsevel a tiszteletetekre!!!! :D:D:D:D Puszka

sünciboglya
 
 


:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:


SHALLALAAAAAAAAAAAAA

sünciboglya
 
 


Nos ,igy fogok kinezni jovo hettol, hetente haromszor....... asszem csak z foto miatt jegyeztem meg, mert vinnyogva rohogtem, amikor meglattam : Kép

sünciboglya
 
 


szoval a foton lathato mumia holgy SZUPERMAN (vagy inkabb Superwoman) volt elozo eleteben, a tekercseles elott, valszeg azert van a vallan a voros lebernyeg......... Hatha a fogyikezeles ideje alatt valakit meg kell menteni (hercegkisasszony sarkany-karmabol pl.)

sünciboglya
 
 


Gergőnek mi is nagyon boldog névnapot kívánunk! :D
Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


szio Dolli, hogy vagytok? :)

sünciboglya
 
 


Juti,
Gergőnek mi is boldog névnapot kívánunk :D

Brigi,
Nyugi nálunk is ez van, egész nap rá kell szólni hogy ne nyúlj hozzá, ne csináld, ne dobáld ne pakold stb. Én már estére olyan vagyok mint a mosott rongy. Ráadásként még jönnek a hisztik :( Nálunk most a fő hisztiforrás a lejövetel, nem akar a saját lábán lejönni a lépcsőn, emeli a kezét hogy vegyem fel. De már 12 kg és fáj a derekam. meg amúgyis le tud már jönni csak lusta. Úgyhogy ezt most napjában kétszer eljátsszuk, le sem lép az első lépcsőfokra hanem elkezd hisztizni. Tegnap dühében már rugdosta a szomszéd ajtaját. Én hátat fordítottam neki, megvártam míg lecsillapodott, időnként próbáltam motíválni hogy gyere megnézzük a macskákat, kutyákat stb de erre csak jobban üvöltött. Ez tartott kb 10 percig,utána elindult. Majd a másodikon újabb próbálkozás, hogy vegyem fel miután mondtam hogy nem, jöjjön szépen, akkor földön fetrengős hiszti megint 10 percig. Mire leértünk a negyedikről én már teljesen kiakadtam. Tegnap délután Veronikával nézegettünk volna egy könyvet és nem vele foglalkoztunk erre fél percenként csinált valamit, odahozott egy fésűt és jól fejbekólintott vele, utána kinyomta a kint felejtett tubus krém felét majd a klaviatúrát kezdte püfölni. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Mia

Gratula a kilóhoz !!!
Csini leszel a múmiaszerkóban !!!!!

Juti

Gergőnek Boldog névnapot !!!

Mimi

Utólagosan is boldog Fanninapot !!!!!!!

Dolli

Tomika a mai napig úgy alszik el, hogy egy szobában vagyunk én üldgélek a fotelban ő pedig 5 perc alatt elalszik. Hát bizti nem tökéletes, de inkább ez, mint a másfél óra küzdelem !!
Anyukám és anyósom betakarja és nekik egyedül is elalszik !! :lol:

Torna, takarítás ????Még pihizzél !!!!Porcicák huss !!!!!

A héten elkapta Tomikát a nátha így anyukám idehaza volt vele, így kicsit pihiztem, olyan jók ezek a napok !!!Gonosz vagyok ??? :wink:

Orsi

Mi újság veled nagyon eltüntél !Azért nem gondoltam volna, hogy ennyire keveset leszel !!! :(

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Gergőnek boldog névnapot kívánok!

Megjöttem.Voltam OTP-ben,postán.

Este a fürdőszobában is megjelentek a hangyák. :?

Mia!Unatkozol? :D

Csak üdcsit kell vinni?Biztos nem kell más?

Andi!Ja,teljesen le tudnak meríteni.De ők miért nem fáradnak el? :? Reggelente én még lustizok az ágyban,ma Dorina kipakolt a ruhásszekrényéből mindent.A krém nálunk is kedvenc.Meg a kisollót lopkodja.Na meg a szekrényre mászik fel.Szerencsére a hisztik még rövidek.Én is olyankor átnézek rajta.Párom meg is jegyezte,hogy sokkal fárasztóbb itthon a nap,mint a munkahelyén.

kditke!Dorinát is úgy altattam,hogy Ő a kiságyban,én az ágyon,aztán mindig távolabb mentem.Most már nem is kell ott lenni mellette.Csak most meg résen kell lenni,mert kimászik. :?

Kép
tierno
 
 


Kriszti!Sikerült videót csinálni a kutyuról?Megnézném.Biztos ari. :D

Kép
tierno
 
 


Legközelebb menjünk shoppingolni: :lol:

http://www.funvid.eu/index.php?page=vid ... _id=103386

Kép
tierno
 
 


szasztok,

Sok sok drukkot kérek, hogy szombaton 8kor már aludjon Lili! Remélem nem megint 10kor alszik el, mint egész héten! :evil:
Bár tegnap nem altattam, hagytam hogy kint legyen amíg ki nem dől. :oops: :lol: :lol: Legalább az én idegeim nyugiban voltak.

Na szóval akkor egy üditő rendel. Van activitym, vigyam? Igaz a béna fajta, de hátha bejön....

Ja és most szólok: NEM énekelek!!!!! Ne is kérjetek! Sírva rohanna el mindenki én meg kellemetlenül érezném magam! :oops: :lol: :lol: :lol:

Szilvi: te jösz? Rég voltál itt, vagy csak én nem olvastam?

Orsi: te is rég voltál?

Brigi: meggyógyultál? Dorina is?

Andi: lépcsőzés nem semmi :shock: Még jó, hogy van liftünk! :oops: :lol:

Mia: nagyon ügyi vagy a fogyóval! Irigykedem is!

Oris: lehet úgy fogyozni, hogy mozgással, de diétázás kihagyásával? Én képtelen vagyok diétázni! De olyan lelkesek vagytok, hogy én is szeretnék jó formában lenni!
Hogy jártok szombaton usziba? Lili 4kor és 8kor eszik (van amikor 7kor, de egy órát csak kibír).

Pockom alszik, csak alszik hogy lesz így este alvás??? :shock:

megyek rámolok...

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Megkötöttük ma az előszerződést....és elvileg jövő héten már elkezdik a bozótirtást a telken:)
A végleges szerződést márc 26-án kötjük meg:)

Kép
bogen
 
 


Vettem a postán Dorcinak bűvös kifestőt.Ehhez csak víz kell.Tökre élvezte. :) Ma elég jó kislány volt.
De most este alig bírtam öltöztetni,kitalálta,hogy bogár van az ágyon,meg a pelenkázón.Apa tartotta ölében,én meg adtam rá a ruhát. :roll:

Lini!
Én drukkolok,hogy elaludjon Lili és ne is keljen föl reggel 10ig! :)
Mi már meggyógyultunk.
Igen,hozd az activityt! :wink:
Te miért akarsz fogyózni? :shock: Tök vékony vagy!
Amúgy lehet csak mozgással is fogyni.Én csak annyit szoktam ,hogy kevesebb szénhidrátot viszek be.Így is tök jól lehet fogyni.Bár én enni nem szeretek,bírnám is a diétát.Egyszer csináltam fehérje diétát.Az elég nehéz volt.

Akik nem jönnek holnap:
Gyertek már!

Kép
tierno
 
 


végre :wink:

Kép
tierno
 
 


Lini: Persze, hozd az Activity-t. Egy ket vodka-narancs utan mar biztosan izgi lesz :D:D:D:D
En meg sosem jatszottam ilyen tarsast, nagyon erdekel milyen lehet!

Enek: nyugi, majd Orsival megcsinaljuk a kezdohangulatot (orsi fog inni) szoval garantalt a ket "hazi szarvasmarha" bogese es "kujtorgo ordasfarkas" uvoltese!!! Annal rosszabb senki nem lehet, fizikailag keptelenseg!!! ;)

fogyi: szerintem az uszas es a torna lehet a "ludas"

szombati uszi: van tobb verzio is, vagy koran reggel, vagy pedig este 7 utan, mert akkor olcsobb. :) (en az esti verziora szoktam menni)


Bogi: Gratula! Hat akkor tenyleg nem tetlenkednek!!! WOW!

sünciboglya
 
 


Lanyok:

En holnap mar nem hiszem hogy jovok csak vasarnap igy most irom le:

Szilvi es Orsi reggel megveszik a ragcsikat. (En is fogok venni valam finomat :):)) Akkor keszitsetek a kartyakat, tarsasokat, hangotokat,

es mindenki hozzon magaval egy jo adag jokedvet! Igy majd igazan joooooooooo buli lesz a holnapi, garantalt!!!

Na puszka es joejt!

Aki nem jon, JOJJON megis!!!! ;)

sünciboglya
 
 


Jó bulizást nektek!
Biztos sokkal jobban fogjátok magatokat érezni,mint egy Mónika Show-n :lol:

Bogi!
Gratula nektek!Ha 1x már végre jó lesz az idő,el fogok sétálni arra,meglesem hová építkeztek.
Majd ha lesz már terv,akkor mutasd meg léci!

mimi12
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni, most is csak gyorsan írok, hogy este jövök, amikor érek :D Nem tudom pontosan megmondani!

Szép napot mindenkinek!

Mangora

Kép
mangora
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: