Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

köszönjük Mindenkinek a gratulációkat, Juditnak az infokat, Katának+Emőkének a hálóingeket! :)

a szülésről nagyjából mindent leírt Judit, volt 1-2 komplikáció, igazából senki nem gondolta, hogy ekkora baba van bennem. szombat de. derült ki, hogy mégsem jöhetünk haza, csak másnap... :?

de azóta itthon vagyunk és minden rendben, Eszter nagyon kedvesen várta Lázárt és azóta is tart a lelkesedése. a héten Anyukám, aztán 2 hétig Zoli lesz velünk itthon, úgyhogy nem panaszkodhatok.
Kép

Kép

Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Nagyon szép :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Wiki,

Irigy-irigy:))

Csajok,

Megrendeltem a lötyiket, Anikónak viszik 4-8 napon belül.
Vendég
 

 
 

Csajok!

Kivonták a Vigantolt a forgalomból, mert a cseppentőgumiból káros anyagok oldódnak ki.

http://www.ogyi.hu/dynamic/vigantol39207_5_2010_1.pdf

Feltételezem, hogy ez is mint minden hasonló szitu túl van lihegve és akkor lenne ártalmas, ha napi 50 üveggel innál belőle, de azért jó, ha tudjátok...Én megnéztem az itthonlévő Vigantolt, rajta van a listán.
Tiszta mázli, hogy mindig elfelejtem beadni:)
Vendég
 


Judit!

Naccerűűűűűűűűű...én meg szinte soha nem felejtettem el a Zétinél sem, s most a Borónál sem :? ... Azt meg már el sem merem mondani, hogy mindketten szeretik szopogatni a "csőrét" :oops: :(

Már nálunk van a fellépőd, /KÖSZI/ mert jól sejtettem én, hogy a mi szekerünk nem kompatibilis mindegyikkel...a Katusékéval biztos nem...a tiéteket ma már teszteltük is...úgy néz ki tetszik Zétinek...eddig...kiváncsi vagyok így lesz-e ez 3 nap múlva is :roll:

Lenne egy nagy kérésünk hozzád (Adrinak és nekem): ha viszünk neked DVD-t vennél fel nekünk pár órányi JIMJAM anyagot?

Háttérinfó: június végén azért váltottunk szolgáltatót, mert a kábeles UPC-nél megszűnt az adás...2 éves hűségidővel kötöttünk szerződést az AD-al...direkt megkérdeztük előtte, hogy ugye marad a JJ...persze, mondták hiszen most került be a programcsomagba és nem terveznek változtatást(mi meg elhittük :evil: )...beszerelték...mármint felrakták a tetőnkre az antennát...átvezetékezték Adriékhoz...van hozzá 2 nagy bazi beltéri egység...s élvezhették is a gyerekek aug. 1-ig...akkor kikerült tőlük teljesen :evil: :evil: :evil: Szuper :twisted: :twisted: :twisted:

Wiki!

Szép kis duci babótok van :P Nekem a tesós a kedvencem :) Olyan gondoskodóan nézi Eszter.

Attól azért kiakadtam, hogy a doki megvágta szegénykét:evil: ...gondolom Ti is :roll: Hogy fordulhat ez elő? S bár tudom, hogy "nyom nélkül" begyógyul, de akkor is :evil:
Azt mondjuk nem értem miért nem tudták hogy ilyen nagy babóka :roll: (Katusnál sem értettem) Hol szültél?
Sajnálom a csaszit, de ha tényleg szükséges volt jobb így.
Van tejecskéd? Hajlandó szopizni a kislegény?

Lányok!

Nem aggódom én a hozzátápi miatt, csak furi volt, hogy eddig evett, aztán meg nem...bár most ismét igen...de lehet csak azért, mert nagyrészt sütőtököt kap...az a kedvence :wink:
Pláne mert Zéti meg olyan volt mint Tamara :arrow: kis mindenevő :P

Viszont a banántól pöttyös lett...pedig csak kb. 1/6-nyit kapott 2 napig...ezt most hanyagoljuk.

Ha valaki nem akar velünk progit, de úgy szeretne tenni mintha igen, akkor itt az alkalom! A héten sehova sem jutottunk még el...tegnap nem tudtunk Cinire menni, mert nálam nem indult a tesóm kocsija (Ő előttem kb.1 órával, Uram meg előttem 1/2 órával ült benne...nekik működött :? ) Szegény Zétikém! Annyira akart menni a Mónihoz! Ma meg a hordozós napra nem jutottunk el :( Tegnap Zétit megcsípte egy szúnyog a jobb szeme alatt...mára feldagadt neki, s bár látott, azért kicsit "belelógott" a látóterébe...kocsi ma ismét nem indult (mondjuk most a Zuramnál sem)...Boró 3/4 10-kor kelt...én meg fejfájósan hányingerezve ébredtem:evil: Pffffffffffffffffffffff

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Viki,
Nagyon szép Lázár. A tesós kép nekem is nagyon tetszik. Eszter annyira helyes rajta.

Évi,
Hogy Veletek mindig történik valami :shock: :wink:

Az üdítő jó apropót ad egy kis talihoz. :D Ha jeleznek hogy mikor hozzák, írok, és szeretettel várlak Titeket a lével a lötyiért :D
Bár aki 2x szeretne velünk találkozni jöjjön bátran a lével :wink:

Találtam a babaszobán egy csajt, aki Assot és Superfitet árul. Még nem böngésztem végig, de úgy tűnt, hogy megrendelésre is tud hozni. 4.900 - 5.500.- os áron.
http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/A ... 8;f_page=7

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi,

JimJamet szívesen felveszek, de max videora tudok, a DVD lejátszóm nem felvevős. Barneyból megvan az összes, amit a JimJamen adtak a számítógépemen, azokat ki tudom írni DVD-re, de nem mindegyik lejátszó játssza le és amelyik igen az is baromi lassan tölti be.
Írjátok meg milyen mesét szeretnétek még, megpróbálom letölteni ugyanonnan, ahonnan a Barneykat.

Örülök, hogy jó a fellépő. Zorkának nem jött be.
Vendég
 


Csajok,

Aki kíváncsi a bodzalére azt szeretettel várom kóstolóra. Legalább hamarabb elfogy :lol: :lol: :lol:
Ez valami botrány...leginkább a megecetesedett vörösborra hasonlít az íze, csak ehhez olyan sűrű, mint a puding. Nagyon savanyú és tényleg ihatatlan!
Vendég
 


Sziasztok!
Viki!
Mi is szívből gratulálunk a nagy legényhez, és reméljük nagyon gyorsan, és hegnélkül gyógyul a buksija!
Eszter pedig tünemény, úgy fogja, nézi Lázárt, mintha a sajátja volna! :P :P :P :P

Judit!
Előre is köszönjük!
Dóri Nagy Barney rajongó, és jelenleg csak a kiszámolós mesénk van meg, így azt napjában 5×-6×is meg kell néznünk.
Szóval nekünk Barney jöhet minden menyiségben, valamint szereti Bob a mestert, Sam tűzoltót, Kippit, és gyakorlatilag egy-két gagyogós mesén kívül mindent.
Hamarosan letámadunk néhány dvd-vel!

Most sajna én vagyok dögrováson, mert csütörtök éjszaka leizzadtam egy kicsit, és Dóri pedig felsírt. Így átmentem hozzá, persze minden köntös, stb nélkül, és reggelre meg is volt az eredménye, fáj a mellkasom, folyik az orrom, és köhögök. Ma pedig Dórinak is elkezdett folyni az orra, de ez még nem vészes.

Anikó!
Mi szívesen visszük előre a pénzt, hogy ne legyen ez neked se gond. Valószínűleg kedd délután (5 után) tudnánk átvinni, főleg, ha addig rendbe jövünk!
Mennyibe is kerül most egy darab??? :oops: :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Beszéltem én is a gyümileves emberrel, mert pénteken felbontottam egy őszi levet, és takony szerű valami jött belőle... Abban maradtunk, hogy a következő rendelésnél odadaom neki a rosszat, Ő pedig hoz helyette egy jót, szóval akkor hétfőn ismét megcsörgetem, hogy Anikóékhoz megy a közös rendelésünk, és akkor egyeztetek majd vele, hogy mi legyen....

Mi egyébként elvagyunk, csak Levinek a sok hasmenéstől még mindig annyira gyenge a kis szervezete, hogy múlt héten elmentünk usziba, na utána megint 2 napi fosi volt... Próbálom feltuningolni szegénykémet!

Viki,
Lázár gyönyörű kisfiúcska, de azon hogy megvágták én is kiakadtam, mert belegondoltam, hogy Levinél szerencsére minden oké volt, de jövőre mi is tervezzük a kistesót, és szinte 90% esélyem van a császárra, szóval inkább bele sem gondolok! Mégegyszer gratulálunk, és sok tejcsit kívánunk!

Anikó,
majd hívlak, ha beszéltem a gyümilevessel, hogy mi legyen!

Reni,
pénteken mi is kementünk a cipővásárra, és mivel az ASSO-ba nem ment bele rendesen Levi lába, így D.D.Step cipőt vettünk neki 5.500 Ft-ért. Szerintem jól néz ki :wink:

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:47-kor.
almi
 
 


Kedves vecsési Anyukák!

Szeretnék gyűjtést szervezni a kolontári és devecseri kisgyermekes családok részére. Nem pénzbeni adományra gondoltam, hanem tárgyi dolgokra, attól függően ki mit tud felajánlani.
Ma reggel beszéltem a Devecseri Védőnői Szolgálattal. Azt mondták kisruhákat már rengeteget kaptak, arra már nincs szükség. Kiscipő, csizma viszont mehet. A ruhákon kívűl, viszont minden mást szívesen fogadnak amire a babáknak, kisgyerekeknek szüksége lehet. Jómagam pelenkát (textilt és eldobhatósat is), bébiételt, popsitörlőkendőt, popsikenőcsöt, babafürdetőt, gyerekjátékot, ilyesmiket rakok a csomagba. Illetve még jól körülnézek mi az amit tudunk nélkülözni.
Ha valaki tud nagyobb dolgokat (kiskádat, gyerekülést, babakocsit, stb.) felajánlani, ezekre is nagy szükség van, hiszen vannak olyan gyermekek akiknek minden holmiját elmosta az iszap.
Ezen kívül várnak még az anyukák tartós élelmiszert, törölközőt, tisztálkodási szereket.
Terveim szerint az összegyűjtött holmikat személyesen visszük le a férjemmel, és vagy a védőnői szolgálat munatársának adjuk át Devecserben (Kolontár is hozzájuk tartozik), vagy ha sikerül megtalálni a rászoruló családokat, akkor nekik. Ha olyan sok holmi gyűlik össze, hogy nem fér be a személyautónkba, akkor más módját keressük a lejuttatásnak.

Várom a jelentkezőket
Köszönettel
Holhosné Molnár Erika
(06-20/373-1673, ermika@freemail.hu)

Sokan ismertek már (aki nem, az megtalál iwiwen)

Kép
Kép
ermika
 
 


Erika,
klassz vagy! Mikor mentek? Most épp elég vacakul vagyok, de mozgósítom magam mihamarabb!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!
Még nem tudom mikor megyünk. Most csinálok először ilyesmit. Attól függ hányan, és mennyi holmit ajánlank fel, mennyi idő kell a gyűjtésre. Úgy gondoltam talán egy hét.
Jó volna konkrét családnak/családoknak is adni, így biztos lehetnék a csomagok célhoz jutásában. A TV-ben csak két családot mutatnak/mutattak rendszeresen, őket talán könnyen meg lehetne találni. Az egyik az anyuka aki most korházban van, és a katasztrófában elveszítette az egyik gyermekét. Nekik pl. nem maradt semmijük, és még három gyermekük van, tehát biztos elkelne minden segítség. A másik egy apuka aki a Házon kívül adásában is szerepelt. Nekik is mindenüket elvitte az iszap, és van egy 3 éves gyermekük. Most ugyan pont olyanokat írtam, akiknek nem babaholmira van szüksége, de biztosan vannak rajtuk kívül még sokan akik örülnek majd a csomagnak. Tisztálkodószerek, törölköző, takaró, ágynemű, játékok pedig a nagyobb gyerekeknek is jók.

Kép
Kép
ermika
 
 


Erika,

Tökjó!!!!
Egy kiskádat tudok adni, meg plédet, cipő-ügyben körülnézek, azt nem ígérem.
Hozzád vigyem, vagy hogy legyen?
Vendég
 


Sziasztok!

Reni!

O.K., hogy sokkal több csatorna, de nincs nekik JimJam :evil: Nálunk ez volt/lett/lenne a fő szempont...ezért váltottunk. Na, nem is agyalok rajta, mert az egész bandát fel tudnám rúgni :twisted: pláne a JimJam "tulajokat", mert olyan árat kérnek a sugárzásért, amit a szolgáltatók már nem hajlandóak kifizetni :evil:

Judit!

Köszönjük szépen! Mi is támadunk majd Dvd-vel... Sztem azért utánanézek milyen áron teszik át kaziról Dvd-re a cuccost...hátha nem egy felvevő ára megy el rá :wink:
Zéti szinte minden mesét szeretett a JimJam-en...

Fellépő:bár ma már 3x is leszállt róla Zéti "futkározni" a vásárlás nagy részét ezen töltötte...meg a zebrán átkelésnél is hasznos.
Majd mondd hogy kölcsön-, vagy eladnád inkább!

Ja, és olyan kedvet csináltál a bodzaléhez...azt hiszem kihagyom :wink:

Anikó!

Ja, ja...de miért nem inkább jó dolgok :roll: ??? Amúgy bár csütörtök délután csitult a fejfájásom (én naiv azt hittem el is múlik) péntek reggel újult erővel támadt, s ki is tartott vasárnap hajnalig :? Ekkor már ott tartottam, hogy kimegyek a teraszra és talit szervezek a fejemnek a járólappal :evil: Még szerencse, hogy nem az a nagyon erős hányós fajtája volt...így is túl sokk volt a közel 70 óra!

Erika!

Én tuti összedobok pár cuccost, de csak a hétvégére ígérem...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Judit!

Köszi. Hozzánk hozhatod, az alsó szinten lesz a gyűjtőhely. Idetalálsz még hozzánk?

Akik lakóparkban laktok, azt is lehet, hogy összegyűjtitek ott valamelyikőtöknél és egyszerre hozza át hozzám valaki. Kertekalja vasútállomástól 2 percre lakom.
De, pl. kisebb csomagokért én is el tudok menni biciklivel amíg Gergő az oviban van (délelőtt) és Tomika épp nem alszik.

Úgy örülök, mert ahogy szárnyra kapott a hír, hogy gyűjtök, elég sokan ajánlották, hogy segítenek és hoznak ezt-azt. :D :D :D Ezért most úgy néz ki, mindenképp várunk és ezen a hétvégén még nem szállítjuk le, mert nem mindenki tudja addigra idehozni a felajánlását.

Évi, Katus így ti is nyugodtan ráértek hétvégéig.

Kép
Kép
ermika
 
 


Sziasztok!

Most olvastam egy cikket amiben a szükséges dolgokról írnak. Ott szerepelt, hogy ruha valóban már nagyon sok van, de a tiszta, új fehérnemű azért hiányzik. Úgyhogy ha valakinek esetleg van otthon régebbről valami bontatlan csomag bugyi, alsónadrág. Az is jöhet.

Erika

Kép
Kép
ermika
 
 


Sziasztok!

Megjött az üccsi.
Ma 5-től várok mindenkit :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Szuper, megyünk!:)
Vendég
 


Anikó, az is benézhet hozzátok, aki nem rendelt? :wink:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
Naná :D
Kicsit szűkös a hely a sok lötyi mellett, de sok jó ember.... :D
Legalább odaadom a DVD-ket, ha még aktuális :wink:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,
én egyedül megyek, és össze is húzom majd magam, ne foglaljak sok helyet :D A csajok dögrováson. :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kinek vihetek még egy kis bodzalét? :lol: :lol: :lol:

Anikó,

Köszi a bulit!!!Tök jól elvoltak a gyerkők! Nem-nagyon volt veszekedés, hiszti, stb:)
Vendég
 


Erika!
Pelenkával, és néhány aprósággal hozzájárulnánk mi is az adományokhoz.
Nem tudom, szükségetek van-e esetleg papírdobozokra a pakoláshoz, szállításhoz, mert azt is tudunk adni, ha kell.

Anikó!
Köszönjük a bandázást, és a gyümileveket, jó volt újra látni mindenkit!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Anikó, köszi a bulit+lötyiket! Szandra, köszi a segítséget!

nincs valakinek véletlenül felesleges jegye a holnapi alma együttes koncertre? Anita, nem tudnál az oviban szerezni?
mire mentem, elfogyott...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Adrienn, egy-két doboz jól jönne belepakolni a csomagokat.

Még nem tudom mikor megyünk. Most úgy néz ki Apukám céges autójával mennénk, mert annak valamivel nagyobb raktere van mint a mi személyautónknak. Csak Apunak a hétfő délután lenne jó, nekem meg a kedd vagy szerda délelőtt. Szóval az indulási nap még képlékeny, de azért ha valaki még szeretne felajánlani valamit, akkor azt vasárnap estig jó lenne eljuttatni hozzánk, vagy mi is érte mehetünk.

Erika

Kép
Kép
ermika
 
 


Tamikának nagyon boldog 6. szülinapot kívánunk!

Kép Kép

Maja, Ákos, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Tami,

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép
Vendég
 


Tami, mi is nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Tami, mi is nagyon boldog 6. (mááár :shock: ) szülinapot kívánunk!!!
Kép

Anita
putyu
 
 


Drága Tami!
Mi is kívánunk neked nagyon boldog szülinapot!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Drága Tami, nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Viki, Eszter és Lázár :)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Tami, boldog szülinapot!
Kép

Viki, 42. hét? :lol: Jóból is megárt a sok! :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Drága Tami,
Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Csajok, tökre sajnáltam, hogy a múltkor a gyümilé átvételnél mi nem voltunk ott, de én pont akkor értem oda még délelőtt Anikóhoz, mikor a szállító is, így én rögtön el is hoztam a leveket, utána pedig, mivel Zolinak szabadnapja volt, elmentünk a Medveotthonba Veresegyházára. Szuper időnk volt, jó volt kiélvezni még az idei utolsó napsütések egyikét :wink:
Van egy jó képem is:

Kép

Ezenkívűl Levire "rájött" hogy mindenre fel akar mászni. Kezdte a csúszdával, ezzel még nincs is semmi gond, tök ügyesen felmászik már rá egyedül:

Kép

De ma már felmászott az etetőszékébe, ácsorgott benne, majd kb egy tigris ugrással ugrott ki belőle, ezenkívűl felmászott a nálunk dolgozó szerelő után a padlásfeljárónk létrájára is... szóval marhára résen kell lennem, mert ráadádul mindenhonnan nem visszamászik, hanem lerepül, leugrik....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Judit, Katus, Adrienn, Évi !

Úgy alakult, hogy mégsem viszem ezen a héten az adományokat.
Múlt héten, amikor beszéltem a devecseri védőnővel, akkor azt mondta nagyon örülnek a felajánlásnak, és a szétosztásban is tudnak segíteni. Azóta azonban annyi mindent kaptak, annyira tele vannak most pakolva, hogy nem tudnak egyelőre adományt fogadni. Elmondtam neki miket gyűjtöttünk össze. Azt mondta, hogy ezekre a dolgokra szükségük lesz a jövőben, mert a károsult családoknak elkél még a támogatás az elkövetkező hónapokban. Ezért arra kért tároljam még egy kicsit az adományunkat és egy-két hónap múlva, amikor már a családok lakhatási gondja is talán kezd megoldódni, és tudnak hová pakolni, akkor szállítsuk le. Úgyhogy egy szép karácsonyi, vagy újévi ajándék lesz majd abból amit összegyűjtöttünk. Addig tárolom. Szerencsére van annyi helyünk, és romlandó dolog nincs a csomagban.
Amikor eljuttattuk a csomagokat, mindenképp írok majd róla.

Erika

Kép
Kép
ermika
 
 


Erika,

Én raktam bele két tejpép-termékmintát, annak azt hiszem novemberben lejár a szavatossága. Nézd meg légyszíves és ha úgy van, akkor Tomika fogyassza egészséggel:)
Egyik szemem sír a másik nevet. Örülök, hogy olyan sok adomány gyűlt össze, hogy most nem tudják hova tenni a mienket...másrészről viszont jó érzés lett volna tudni, hogy valakinek egy picit legalább segítettünk. De végülis karácsonyi ajándéknak sem lesz rossz:)
Vendég
 


Sziasztok!
Rendelek amwayt kér esetleg valaki valamit?

Orsi, medve :shock: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 





Szandra,

nagyon szépen köszönöm! És képzeld, az volt a meglepim, hogy színházba vitt Zoli :D :D :D már az idejét sem tudom, mikor jutottunk el utoljára színházba....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szandra,

nagyon szépen köszönöm! És képzeld, az volt a meglepim, hogy színházba vitt Zoli :D :D :D már az idejét sem tudom, mikor jutottunk el utoljára színházba....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Mi is kívánunk , így utólag nagyon boldog névnapot!
Kép

Mit néztetek meg?
Kicsit irigy vagyok. :wink: Én is annyira vágyom már színházba, ráadásul iszonyat jó darabok vannak most.

Ákos, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

köszönöm Nektek is :D

A Pesti Színházban voltunk, 2 db 1 felvonásos darab volt, az egyiknek: Egy, kettő, három volt a címe: Norrison bankelnöknél egy amerikai milliomos csemete, Lydia vendégeskedik. Ám épp mielőtt a bankár visszaszolgáltatná a lányt féltő szüleinek, jövendőbeli üzletfeleinek, kiderül, hogy Lydia beleszeretett egy szegény munkásba, sőt a fiatalok titokban már örök hűséget is fogadtak egymásnak. Norrisonnak mindössze egy órája van arra, hogy ezt a kínos házasságot ragyogó partiként tüntesse fel...

A másiknak: Az ibolya:
Egy pesti színházban kóristákat keresnek. Az igazgatónak már elege van a felvételiző színésznőcskékből, azonban az érzékeny lelkű zeneszerzőnek megesik rajtuk a szíve. Egy hirtelen ötlettől vezérelve a két férfi szerepet cserél, amit később többszörösen megbánnak, mert váratlanul belép az ajtón egy igazi virágszál, egy ibolya...

Tök jó volt a szereposztás, Kern András, Reviczky Gábor, Igó Éva, és a többiek, annak ellenére, hogy ez nem egy ismert darab, nagyon jól éreztük magunkat :D :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Drága Gyöngyi!

Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Elmaradásaimat pótolván:

Tami!
Boldog Szülinapot!


Kép


Orsi!

Kép


Drága Gyöngyi! /ha olvasol még minket/


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: