Új privát üzeneted érkezett!

Ami a hordozást illeti...én nagyon szerettem volna hordozni a fiamat, kenguruba, kendőbe vagy csak egyszerűen az ölembe....de aztán úgy hozta az élet, hogy nem vagyok erre alkalmas...sajnos alig volt 3 hónapos Balázs, amikor bekattant a derekam isiális lumbágó...aztán kb 2-3 havonta előjött, de nagyon dúúúúúúúúrván....volt, hogy menni nem tudtam annyira sugárzott a lábamba....aztán most ott tartunk, hogy kiderült, hogy kezdetleges porckorongsérv....gyógytorna, fizikoterápia....no, meg csonkovács....2 hónapja azt hiszem jól vagyok...de rettegek, hogy mi lesz, ha újra előjön...szörnyű...szóval nekem emiatt dőlt el, hogy nem hordozok:) De egyébként nem tudom mi a jó...szerintem babája válogatja, és minden megoldás jó tud lenni, ha jól használjuk... :P

Kép
bogen
 
 


Orsi!

Szoktam én viccelni?????????????
Okés, megkérdezem, Neked holnap.

Szilvi!
Mit csinálnak a pöttyök, milyen stádiumba jártok, mert a héten vinnék egy széket, ha a pöttyök engedik!!
Vendég
 


Ja, és kérdeztetek a házról is.
Még most alakul a ház belső alaprajza, az igényeink szerint, de nappali + 3 hálószoba az alap, meg garázs....terasz...sima egyszintes, lapostetős...ez így tud költséghatékony lenni...talán 2 héten belül meglesz a pontos alaprajz meg látványterv, akkor úgyis mutatom:)

Azért tud ilyen gyors lenni az engedélyeztetés, meg minden, mert az építésziroda kapcsolatban van már évek óta az építéshatósággal...tehát nem köthetnek bele...elvileg. Ez gyorsít rengeteget a dolgon....

No, jó éjt: Bogi

Kép
bogen
 
 

 
 

Itt van egy látványterv, ehhez hasonló lesz a mi házunk is, ha minden igaz:
http://www.digiplanoffice.eoldal.hu/fotoalbum/referencia/epitesziroda/original/5

Kép
bogen
 
 


Szia Bogi!

Klasz a házikó, kááár, hogy ilyen messze lesztek! Mi Érd másik felén lakunk!

Annyira irigylem ezt a lelkesedét az építkzéssel kapcsolatosan!!
Mindenki ijesztgetett minket, milyen nehéz egy építkezés, de mi IMÁDTUK!!!!!Vagyis nem múltidőben, mert még mindig van mit csinálni a házon! :lol:

Mia! Holnap megyünk 10-re!!! :D

Jóccakát
Vendég
 


Kicsit meglepődtem,mikor kinéztem az ablakon... :x

Mimi!Egy próbát megér...elvileg 30 ezer/hó teljes ellátással.Vajon mennyire igaz?
Én is ezen agyalok,hogy be kéne valahova iratni Dorcit.Aztán amit keresnék,el is menne a bölcsire. :? Nem tudom..
A Spar mögötti terület gyerekkoromban egy cigány telep volt,a fölötti hely,a dombon,meg egy üres placc volt,ott bicajoztunk,rosszalkodtunk.Most meg hogy be van épülve.Ebből látszik,hogy én se vagyok mai csirke. :(
Hol voltál börzén?Miért nem rakod fel netre?

Zsand!Nem tudom.Ha reggel jól van,én lehet elengedném úszni...
torta:Pataki?


Orsi!
Open Stage:Apám!Kik ezek az őrűltek?? :shock: Jót röhögtem! :D
Én meg ezt küldöm Neked:
http://www.funvid.eu/index.phppage=vide ... _id=103249
Azt írták a hozzászólók,hogy udorító és bizarr.
Csak nincs rá zsé, hogy az ötleteket megvalósítsuk!

Ezaz!A másik,mikor rózsaszínt mondok és grapefruit lesz belőle,vagy kibontatnám a falat a szoba meg a konyha között,legalábbis részben,de az meg nem kivitelezhető.Az az egyik álmom,hogy van egy üres telkem,sok pénzem,értek mindenhez és egymagam felépítem,berendezem a házam. :roll: Kép


vers mindenkinek: :)
http://www.youtube.com/watch?v=AJDx3H_hvI8

Kép
tierno
 
 


Aaaaaaa, mindenek elott ezt belinkelem MERT KEEEEEEEEESZ:
http://www.youtube.com/watch?v=RpVqM2TG ... ature=fvwp

sünciboglya
 
 


Mia!Ezt nem ismerted?Dorina nagy kedvence! :D

Kép
tierno
 
 


naszoval sziasztok! :)

Megerkeztem, szokasosan bagoly sztajlban.


Mimi
: en is mennek bababorzere. Szolsz majd ha lesz ismet? ;)

Orsi: A feng-shui szisztema szerint berendezett hazat szeretnem valahogy megvalositani. :D Csak nem ertek hozza, hehehehe. :mrgreen:
De tenyleg logikus a szinek-mintak-anyagok harmoniaja, sarkok kialakitasa, stb....

Meg nem neztem a leveleimet, de arra is sor kerul es akkor a bulis levelre is valaszolok!


Mimi:
en boldogan hordoznam a a babamat, de nem birja a derekam. :(:(:( Sajnos, meg ha karban is kell vinnem, par percig megy. :( Kiprobaltuk a Camponaban. Car a gerincem, a hatizmaim (zero!) De mar uszom, igy elobb-utobb hasznalhato leszek. Csak addigra Patrik olyan nehez lesz, tuti nem tudom sehova tenni, max kocsiba. :( De tenyleg szeret rajtam lenni es nezelodni. :D

Te nekem is lehet hogy ez az izomtonus eloszlas ize van a gyerekkel! Lassabban fejlodik mint a tobbiek. De en is a nappali kozepet jeloltem ki, a foldre, szonyegre, ra egy vekony moshato paplan. :D
En is nagyon szeretnem ha magatol tanulna meg a dolgokat, jonne ra. Nagyon akarja egyebkent csak meg nem sikerul neki. Csorikam annyira nagyon akarja. :D
Szoval nekem tetszik amit irtal!


bogen: Orulunk hogy irsz! En is igy kerultem anno ide, meg nem laktam Erden, csak kesobb koltoztunk. Nagyon klassz itt lenni. :D Jah es mi osszejaros anyukak vagyunk am! Ugy hogy majd radtelepedunk mint a penesz a dunsztosuvegre ;)
Bocsi, en szemely szerint nem vagyok normalisnak mondhato (ezt papir is igazolja!) Igy hat ha Orsit vagy engem olvasol, ne igyal kozben kv-t. :D

Reszvetem a derekad miatt!!!!!!
:(:(
Nekem is van gond, szules elott kezdodott a kereszcsontos fajdalommal, a szemeremcsont is fajt, stb. mostanra mar jobb a helyzet, de a kereszcsont meg eleg gazos es razenditett a terdem de kegyetlenul. Asszem nekem is a csontkovashoz kene elmennem, mert elegem van az allando fajdalombol!!! :S

Huuuuuuuuuuuuu, ilyesmi hazunk lesz nekunk is, legalabb is parameterek alapjan. :D:D:D:D:D
tenyleg, nekunk megvan az alaprajz, majd felteszem, ha el nem felejtem....
(mit is nem felejtek el? ) :mrgreen:

Rovid tavu memoriam enyhen szolva silany......


Klassz a laposteto! nagyon diiiiiiiizajnos! En is azt akartam eredetileg de paromnak nem jott be, igy megalkuldtam :( PEdig nagyon jol neznek ki!


Brigi
: veletlenul talaltam ra erre a gumimacis dalra, de nagggggyon joooooooo! :D:D:D:D


Na en szpatty, jovok holnap este! :D Puszka mindenkinek!

sünciboglya
 
 


Szijasztok, Jó reggelt!

Jó kis éjszakám volt! :shock:
Bogi 1x bepislantott, kutya kb 3x rázta a rácsot, ki kellett engedni, 1x pisilnie kellett, 2x macskát látott!
Aztán nem akart visszaj9nni én meg nem akartam kiabálni így kizártam!20perc múlva arra keltem, hogy kaparja a teraszajtót!
Most vígan alszik ez a szőrös fekette dögi! :lol: Jó neki! :?
Ez a hóóóóóó! :shock: :? :cry:
Mondjon leeeeeeeeeee a tél!
Az a baj, hogy farsangon nem voltunk elég ijesztőek!
Ma smink nélkül megyek ki azt fogják hinni, hogy busójárás van! :lol: :lol: :lol: Kép
Csak nehogy a tavasz ijedjen meg tőlem! :shock:

Parkváros: nem értem mi a bajotok Vele????Csomó rokonom lakik arra!
Kép nagyanyám Kép Nagybátyám, neki tök szép háza van
Kép Kép

http://www.youtube.com/watch?v=kb0jVEFb-dg

Nem értem mi a bajotok??????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szasztok!

Orsi, hozd a gatyót nyugodtan! Én is megkaptam a meghívót!!! :lol: Köszi!!!!!

Zsandi, nem semmiez a hűtősztori....
Bubó jól van, kedden viszem dokinénihez, hátha elengedi :lol: majd szólok akkor kedden, hogy miújság és ha megy akkor akár szerdán is hozhatod a széket!

Mimi, aha, semmi baja már Bubónak, száradnak szépen le a pöttyök, nem viszket! Regi takonykórja múlik?

Ja ezt akartam még:
Kép Kép Kép

http://hugipakk.blog.hu/2008/02/18/baba ... more345023
http://hordozo.hu/hordozokendo/tudnival ... zotortenet

Igaz én kenguruban hordtam Bubót, mert akkor még nem ismertem a hordozókendőt, de szerintem is jót tesz a babának, ha az "anyukáján lóg" persze nem éjjel nappal, de sokszor tényleg könnyebb megoldás ez mint a babakocsi, vagy betenni a kiságyba, vagy foglalkozni vele és nem halad pl a háztartás....
És hallottam azt is, hogy a gyerek mozgásfejlődésének jobb pl. a függőbölcső is, gondolom így a hordozó is, mert együtt mozog az anyával.. Nem értek hozzá, de az hogy az anyával lehet a baba, az mindenképp jó, emiatt aludt velünk mind a két gyerek is mikor picik voltak!!!!
sylph
 
 


zsand írta:Mimi!

Én nem írtam, hogy Te elrontottál valamit a véleményemet írtam le, de úgy tűnik, hogy Neked nem lehet véleményt írni!!!! :(((

Már ne is haragudj, de nem értem, hogy egy magadra kötött gyereknek hogy mozog az izomzata!!!??? Ami lehet az én tájékozatlanságom miatt van.




Zsandi!
Én nem is írtam,hogy írtad,hogy elrontottam.
Én csak reagáltam és leírtam az én érveimet.De nincs kedvem konfrontálódni veled...azt majd akkor,ha leülünk és egymással szemben egymás arcát látva beszélgetünk egymással.Mondom egymással és nem mással!
De addig is léci tégy meg valamit a kedvemért.
Olvass,nézz utána,és ha már kellő infó van a birtokodban utána húzd rám a vizes lepedőt a hordozással kapcsolatban :wink:

mimi12
 
 


Szilvi! :lol:
Köszönöm!!
Én nem akartam Orsi bolgját(Mert Orsinak hívják a hugipackos blog íróját) belinkelni,mert az mellettem szólna nagyon :lol:

mimi12
 
 


Szilvi!
Míg el nem felejtem.A Fannival ma választunk a katalógusból.Kevés volt neki a hétvége a választásra :lol:
Regi is jól van már.Kicsit taknyol de nem vészes.

Valaki járt már Battán babaruhabörzén?Nem tudom érdemes e oda kicumózni,vagy halott hely az is?

mimi12
 
 


Orsi, kikoptem a reggelim falatjat a fotok lattan :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Bocsi :lol: :lol: :lol:
Már tudom,hogy küldöm többször az üziket.
Én elküldöm majd felállok és megyek a dolgomra,ekkor jön a Szabi és a vissza gombot nyomogatja.Mikor később ide ülök,csak azt látom,hogy ott a megírt üzi amit nem küldtem el.Mert persze nem emlékszem rá,hogy x ideje elküldtem már,így elküldöm még egyszer :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mimi12 2010.03.08 09:42-kor.

mimi12
 
 


Erdekes ez a hazimunka ize....

Az igaz, en nem fozok egyenlore (Pfffff es nem rendeltem kajat, igy ma ehen maradok, jut eszembe) de Patrik kajalasok kozott nagyon jol elvan :D

Ha takaritok (mert az sok ido) mindig megdumalom vele (komolyan!!!) hogy most anya kipucolja a lakast es kerek kis turelmet. ;) Valahogy megerti....... nemtom hogy, de respektalja, bar en csak egy heten egyszer takaritok. ;)

Most eppen vinnyog a kisagyban az uj - mellesleg ocsmany! - jatekaval. nagyon boldog. O valasztotta tegnap a bababoltban. Ma reggelre szaradt meg, azota azzal vinnyog non-stop :D:D:D:D

Na en L! Yok legyetek! :D

sünciboglya
 
 


Orsi!
Bocsi de most néztem vissza a képeket amiket belinkeltél.
:cry: :cry: :cry:

Apai nagyanyámban volt némi cigány vér is :cry: :cry:
Csak a hasonló vélemények miatt említeni sem merem :cry:

mimi12
 
 


Nembaj ha cigány vagy mind azok vagyunk! :lol: :lol: :lol:
Amúgy nincs velük bajom, szééép emberek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Eltűntem hétvégére, mert másról sem szólt az egész, csak etetés, főzés, altatás, etetés, főzés, altatás :) És vendégeink is voltak mindkét nap :D:D:D Na jó, sokat társasoztunk is kettesben apával, most hogy itthon volt és jól kikapcsolódtunk :D A vásárláson kívül szinte ki sem mozdultunk... Ez a téli időjárás :(:(:(

Örülök, hogy a betegek jobban vannak! Nálunk is javul Marci (m akell visszamenni a dokihoz), csak apa lett beteg, de nagyon, így itthon maradt ma is, nemsoká megy le a dokihoz :( Szegény elég cudarul van, pedig nem is szokott beteg lenni :(

Látom megint vannak nagy viták hordozás tekintetében :D:D:D Csajok, ne haragudjatok, de én már csak mosolyogni tudok ezen :) Miért ne lehetne más más embernek más más értékrendje? Szerintem nem kell elfogadnunk azt, ha valaki másképp gondolkozik, elég ha nem akarjuk a saját igazunkról meggyőzni a másikat :D:D:D Sokszor jobb, ha az ember inkább hallgat ilyen esetben és nincs belőle vita... Na mindegy, én nem akarok okoskodni :(

Ja, enyim gyerek is nagyon lusta :D Áthelyeztem a játszóhídján a játékokat, hogy jobban kelljen nyúztózkodnia értük és azóta reklamál, nem érzi jól magát alattuk :D:D:D Mikor kézre estem meg cibálta őket vonyítva ezerrel :D:D:D És fordulni sem hajlandó, egyszer megtette és utána belustult :D:D:D Pedig nincs hordozókendőben :D:D:D

Orsi, meghívó szuper lett, köszönjük előre is!!!

Parkváros régen tényleg tele volt cigányokkal, de mikor az autópálya feletti részt parkosították, akkor mindent felvásároltak a gazdag cigányok, akik azóta is építkeznek eladási célból ezekre a telkekre, és persze olyan áron, hogy ezt már nem tudják tarsaik megvenni, így leszünk itt egyre többen pestről kiköltözött fehérek :D Ezt leszámítva a mi ikerszomszédunk is egy erdélyből átköltözött roma, aki fehér emberhez ment feleségül :D:D:D Úgyhogy hiába ikerház, a mi házrészünk kevesebbet ér, mint az övéké...!!!

Lányok, tud valaki olyan szakit ajánlani, aki ért a betonozáshoz???
Szeretnénk kibővíteni a teraszunkat és egy esővízgyűjtő ciszternát is tennénk a kertbe! Még most tavasszal, mielőtt a kertrendezést megcsinálnánk!

Megérkezett a házról készített hőtérkép értékelése is, kiderült, hogy nincs lábazati szigetelése a háznak, a falak szigetelése sem korszerű és a nyílászárók tokjai sem szigetelnek jól :( Na, lesz itt is mit csinálni, már csak azt kellene eldöntsük, hogy tényleg hosszabb távon akarunk-e itt maradni vagy inkább költözünk. De ahogy nézelődtünk a környéken, ezekkel a hibákkal majdnem minden ház rendelkezett, így már csak az ikerház kérdés a kérdés :D:D:D

Ja, a hétvégi sürgés-forgást még fűszerezte az, hogy MArci a nátha miatt éjszakánként össze-vissza evett és kelt kb óránkénk :( Hát, jó kimerült voltam minden reggelre :D:D:D Ma már kicsit jobb volt a helyzet, de nem sokkal :(

Így négy hónaposan elkezdtünk tejpépet is adni MArcinak egy kajálásra, olyan édes, ahogy ismerkedik a kanállal evéssel :D:D: Meg 4 hós kortól adható almalevet is kap. Először olyan furán fintorgott mindkettőre, olyan cuki volt, de mára már minden ízlik neki :)

Na, rohanok, mert balhézik :D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Ja, Szilvi, az önkormányzatos csomagról annyi, hogy a minap mondta a védőnő, hogy most tartanak az októberi születésű babáknál :D:D:D Úgyhogy nemsokára sorra kerülünk :D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok!!!

Mimi!
Akor ezt a hordozást majd személyesen!!!

A battai börzén én már voltam mint vásárló, de az valamikor ősszel volt.
Az nagyon jó volt!!!
Mikor lesz???

Szép napot mindenkinek
Vendég
 


ZsAndi,állítólag most hétvégén lesz.
Hordozás...Nem akarok én senkit meggyőzni,csak élmény beszámoltam és kicsit elragadtattam magam.
SZóval én nem akarlak meggyőzni de Te se próbálj arról meggyőzni hogy nem jó:-)
Mert ahogy Kriszta is írta.AMi neked jó nem bizti,hogy nekem is jó,és fordítva...
És beza itt van Hajni akitől elcsakliztam Dolli Mei-Tai-ját.Kicsit szomorú vagyok de elfogadtam,hogy Hajninak ez nem jött be.Bár néha óvatosan célzok rá,hogy pedig tök jó de nem merek erőszakoskodni vele:-)

Kriszta!Önkoris csomi.A Reginek valamikor 5hós korában kaptuk meg.Úgyhogy nyugi!!Megy az majd.
Amúgy tök jó cuccok vannak benne.Szerintem :wink:

Amúgy meg a Szabit ma úgy elruházom,hogy tuskulánumig repül....
Kész katasztrófa ma.
11körül fel lökte a Regit,szegény koppant a földön,majd a SZabi menekülőben leverte a laptopot....és amúgy is,ááááááá

mimi12
 
 


Orsi:
Feldobodtam teljesen mert itt voltatok! Szivemben langra gyult az eletkedv :D
Jah, arra is jarottem miert nem aludt a Patrik: csendben, halkan jol telerottyantotta a gatyajat es nem szolt, csak aszalodott benne. Persze ilyenko nem alszik el :D (Mondtam neki hogy szoljon ha zoldet csinal, de nem szol....) Jol ra volt szaradva:D:D:D:D De szaga nem volt, erdekes :D:D:D:D
_____

Kriszti: Dejooooo hogy Marci jol van. Parodnak jobbulast!!! Hehe, a te fiad lusta???? Latnad az en is lajharomat....
:D

A jatekhid alatt kepesek am belassulni :D Dokineni tiltja is rendesen, pont azert mert "tul kenyelmes" a gyereknek. Na ne felj, amiota nincs hid, a gyerek ossze-vissza forgolodik az agyban. ( amig vegul teljesen ossze nem gabalyodik, vagy beszorul a racsok koze....) elementalis latvany, kozben rohog :D


Noemi: ugy latszik Szabinal mar tavaszodik azert ilyen kis eleven. A laptop tulelte a "megrazkodtatast"?

[/b]

sünciboglya
 
 


Mia! Rakhatnál fel egy képet arról, hogyan rendezted be Patriknak a játszósarkot az ágyon :D:D:D Kíváncsi vagyok!
Már olyan jó lenne talizni (mellesleg a pelusunk is elfogy a héten, és direkt nem vettem másikat, mert TALIZNI AKAROK!!!)!!!
Megnézném már Patrikot milyen, mikor játszik, hogy lássam hogyan kellene Marcinak játszania :D Ő még csak ritkán kezd el gagyarászni a játékainak, de párszor már rajtakaptam :D

Mimi, Marci is tök hisztis ma... kezdte reggel azzal, hogy korábban kelt, mint a kajaidő (és mint szokott és mert ő állította így be a napirendjét), már fent volt fél 7kor, 8-ra mire jött a kaja már majdnem bealudt, alig evet, ugyanezt eljátszotta ebédnél is, úgyhogy most megint alszik... Pedig lassan indulnunk kell a dokihoz, úgyhogy kelthetem fel :( Ja, és persze az ébren töltött időt végig nyűgösködte, és tegnap is alig aludt valamit napközben... Lehet megint elért egy növekedési ugráshoz és ilyenkor újraírja a napirendjét :D
Hol volt most a börze? Itt Érden? Nem is tudtam, máskor szólj!!!
Battán még nem voltam!

Mangora

Kép
mangora
 
 


No azert a feher ember is tud muris lenni (+1 fekete) :D

Kép Kép Kép Kép

sünciboglya
 
 


Kriszti, ma csinaltunk fotokat ahogy Patrik "rendbetette" az agyat...... mindjart feltoltom, atmeretezem, felteszem hogy rohoghess :) Mi nagyon vihogtunk rajta!
Bogika edes volt, probalt rendet tartnani Patriknal, de nem sok sikerrel, de nagyon jol elvolt a ket gyerek egymassal. Bogika mintha az anyukaja lett volna. Eljatszott vele, beszelgettek, visszatette a Patrik cumijat a szajaba es adogatta neki a jatekokat szep sorban. :D:D:D:D

Talizzunk!!! Viszem a pelust!!! :D:D:D
Ird meg mikor jo neked!! :D


Hat Patrik jatekozasi hadmuvelete eleg erdekes szokott lenni. O mindent a szajaba tom, ha lehet az osszes jelenlevo jatek a fejen kot ki, onnan vonyit boldogan kifele, az osszes cuccal a fejen. Kb most ilyen a sztajl nala. ;)

Na elvonulok kepet feltolteni meg etetni...... kesobb jovok!!!

sünciboglya
 
 


Mangora,
Mi 4 hósan álltunk át a 4 óránkénti etetésre. Milyen társassal játszottatok? :D

Bogi,
Nekem is tetszik a házikó.

Mia,
Én sem tudtam sokat hordozni Zsombort szintén derékfájás keresztcsont tájékon, pedig nekem is volt hordozókendőm. Akkor kezdtem el én is úszni járni meg kellett menni fizikóterápiára meg Orsi jól kimaszírozta :D

Dolli,
Hogy megy a mélyvíz?

Juti,
Nálatok mizújs?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Kriszti:
Feltoltottem az albumba a mai kepeket (is) amint eppen Bogi es Orsi nezegetik Patrikot az agyban (kupi-hegy jatszosarok van, illetve az egesz agy egy nagy jatszohalmaz) :D

(vonalzom feletti link, ott keresd a marciusi albumot, utolso fotok.)

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Andi, Brigi! Köszi, épp jót bőgtem, úgyhogy el lehet képzelni, hogy megy a mély víz! :cry: :wink:
Réka úgy néz ki hasfájós (legalábbis ez a tipp, miután éjszakákat üvöltünk végig), Gézuval nem bírok, szóval befuccsoltam. :cry:
Tudom, hogy lesz jobb is, de most nagyon car érzés! :cry:

Orsi! Nagyon köszi, hogy írtál, olyan jó, hogy valaki megért! :cry: És jó, hogy szavakba tudtad önteni, amiket érzek! Nekem most erre sincs erőm, pedig sokat segítene, tudom!
Nem is ismertem ezt a pasit! :oops: Le vagyok maradva!
Én is cserélnék a fekete kis dögiddel! :D

Andi! Azt hiszem most tudlak igazán megérteni, mit érzel, amikor nem bírsz Zsomborral. :( Annyira tehetetlen érzés, és már eszköztelen az ember. Legalábbis én az vagyok.

Bogen! Üdv köztünk, jó, hogy máris ilyen aktívan bekapcsolódtál kis csapatunkba! :) Klassz kis házikó lesz! :D

Mia! A baltádat kölcsönadod? :wink:
Édes lehetett Bogi és Patrik játéka! :D
Én is dumáltam mindig Gézunak, hogy most épp mit csinálok, és büszke voltam rá, hogy ilyen szépen "megérti", hogy anyának most dolga van! :D

Mimi! Én MT hívő vagyok! :wink: Most épp gondolkodom egy hordkendőben, mert ha ilyenek lesznek az éjszakáink, akkor legalább az könnyebbség, hogy a karom nem fárad el.
Szabinál is tavaszi zsongás van? :roll:

Lányok! Mik a hasfájósság ismérvei? És mit tudok vele kezdeni?

Szilvi! Hát pont ezért tartok én is a fogaktól, bár tudom, hogy még odébb van. Meddig tudtad így szoptatni Lilit?

Kriszti! De jó! Mi utoljára Gézus terhességem alatt társasoztunk... :roll: Ki az úr a tengeren? -t

Zsandi! De jó, hogy jól sikerült Dorina bulija! :D Már gyakorlott zsúrozó vagy! :D

Brigi! Hú, ez az olajos sztori! :? De olyan cukin tudnak vigasztalni! :wink:

Lini! Hogy van Lilid karja?

Juti! Veletek mizu? Te is jól eltűntél... Tejci alakul?

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Mia! Engedelmeddel én is megkuksiztam a fotókat! :oops:
Olyan szép Patrik, mintha lánynak készült volna! :D
Nem semmi játékkavalkád! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli, Brigi
köszi megvagyunk...
a mellgyula után kisebesedtek a cicik de úgy hogy sírva szoptattam :roll: :roll: most már ez is javult...viszont B nem sokat hízott eddig, 2810-el jöttünk haza és ma reggel 3120 volt...
még küzdünk aztán meglátjuk. gellikém anno 3 hét alatt 900-at hízott.
sajnálom az éjszakákat...
hasfájás :roll: :roll: húzkodja a lábait, asszem ez a jel és persze bömböl...miket eszel, iszol? nem a szopis tea a ludas? próbáljátok ki az infacolt, vagy saab simplex, espumisan....

puszi

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Dolli:

Mi ugy oldottuk meg apaval ezt a gyerekpesztrat hogy en nappal tartottam a frontot (mar amennyire tudtam) este jott es 7-tol kicsit lazabb volt. 9-kor apa elment aludni, en 11-kor etettem. Akkor en is L aludni, apa kelt 5-kor etetni es en 9-kor legkozelebb. Tehat 9 oram volt alvasnak ejjel. :D (jah, alapbol fuldugoval aludtam) Persze a 2mg Frontin (ua. mint a Xanax hatoanyagra) azert sokban segitett. Laza voltam/vagyok mint a rigalanc.... :S

sünciboglya
 
 


DOLLINAK 1DB BALTA KIUTALVA, SOXERETETTEL :D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Mia vazze!!!
Az az utsó kép arról a majomkinézetű fickóról nagyon durva :lol:

Szabi....Ez nem tavaszi zsongás.Ez unatkozás.Most értem azokat akik csapkodják az asztalt az önkorinál.Bakker csajok!!!Én nem tudom már a Szabi játék igényét kielégíteni.Én az anyja vagyok és nem a kishaverja...Annyira kéne neki az ovi,és annyira gáz az itteni helyzet...
Én nem gondoltam volna,hogy ezt fogom mondani.3évesen még olyan kicsinek tartottam ahhoz,hogy oviba engedjem.Most meg olyan nagynak tartom ahhoz,hogy itthon tobzódjon.
Szegénykémnek én tényleg már nem vagyon jó társaság...Unatkozik nagyon...
Most pl virág spricnivel spriccolt..de mindent!!!A Regi fejétől kezdve a plafonig,mindenhonnan csurgott a víz.És kerülget ám.Nem a szemem láttára csinálja a rosszaságot.Ha a rötyin ülök akkor lejön és itt tombol,ha lent vagyok akkor a rötyit tisztítja le a 2hete vásárolt dezodorommal :roll:

Na Reginek ma 3.x-ra sikerült 20percet aludnia...

Orsi!
Mire válaszoltam msn-en leléptél.Most meg behalt nekem az msn..
Szóval sajnos nekem nem jó a szombat..8h-körül indulunk felfelé fürödni majd enni stb.Mire a Regi elalszik lesz vagy 22h :cry:
Úgyhogy én sajnos most kihagyom a talit :cry:
De majd csináltok videót és jól megnézem :lol:

Dolli!!
Bár használom a kendőnket...de kölcsön adom!!!
Ne vegyél egyenlőre.Inkább próbáld ki az enyémet!!Ha beválik akkor max nézel egyet magadnak.
Én most tudom nélkülözni,mert itt a Te Mei-Tai-od :lol:

Börze...
ZsAndi!
Battán állítólag három helyen is szokott lenni börze.Te melyiken voltál??Azt mondják az Ófaluban lévő nem jó...
Itt Érden nem tudom mikor lesz,de állítólag ez sem olyan húú de jó.
Áprilisban Vácra megyünk.Az azt mondják tök jó.
Ez a Gazdagréti meg tök car volt amúgy.1500volt az asztal,és 4000ft-ért árultam...háááát..max tapasztalat volt a nyereségem :lol:
De amúgy k..va jó volt!!Végre kijött belőlem a kereskedő,végre a szakmámban tobzódhattam kicsit.Na jó nem ruházati eladó vagyok..de ez mán ilyenkor oly mindegy...
Max a kövire visztek pár autó alkatrészt is :lol:

Ja laptop túlélte.Hála égnek nem magasról esett le,csak a dohányzó asztalról....

mimi12
 
 


Dolli: Hasfajas: Nekunk a Grippe Water lett a nyero vegul, az bevalt. Ismervek: Gyerek "kunkorodik", magasra felhuzza a kis labait, kozben nyogdecsel, aztan tehetetlenul uvolt. Ilyenkor nagyon jo a masszazs, hason korbe-korbe, meg a labfeltolas rekeszizomhoz. No ebben parom az asz!!! Amikor o csinalta Patrik mindig tudott pukizni es megkonnyebbult. En most is szoktam csinalni csak ugy tornakeppen, hozzaszokott, szereti.

En nagyon megertelek!!!!! En aztan megjartam a poklok poklat! Masfel hetes volt Patrik amikor befordultam, fejem a hatsomban kotott ki. De ti mar tul vagytok az elso ket heten, ez nagyon jo!!!! Fogalmam sincs mit lehet csinalni a nagytesoval, ebben abszolut analfabeta vagyok tapasztalat hianyaban! Annyit tudok, en ugy szoktattam Patrikot hogy ne legyen "karbababa" es igy sokkal konnyebb vele, minden szempontbol.
Ja, hasfajaskor enekelgettem neki. O szerette. :D


Patrik fotoi: ugye hogy lanyos? Szerintem is. :D:D:D:D De remelem kesobb azert megcsavosodik mert meg raugranak a ratyik :mrgreen:


Judy: szerintem nem gyarapszik rosszul Blanka! Mi is ilyesmi eredmenyeket produkaltunk, szuletesi suly is kb ilyen volt es most van egy szep nagy elefantom itthon. :D:D:D

sünciboglya
 
 


Na erre varrjatok gombot!!!
Kép

sünciboglya
 
 


Judy!
SZerintem teljesen okés amennyit hízott Blanka!! 30dkg-t hízott 2hét alatt..Ez pont a statisztikai adat.
AMúgy a Regi 40dkg-kat hízott sokáig havonta :lol:
Most hízott 70dekát 1hónap alatt,és ez majdnem a duplája az eddigi hízásoknak :lol:
Amúgy meg!!!Ez a mellgyuszi meg kisebesedés bizony közre játszik a hízásban is.Én úgy gondolom ez neked sem jó,a tejcsi is lehet lassabban jön és Blanka is esetleg hamarabb elfáradt.
Majd meglátod,most már beindul és rendben lesz minden!

Mia!
A Gripe Water 2hós kortól lehet adni ,ha jól rémlik :lol:

A többi hatóanyaga ugyan az...szerintem az infacol nagyon drága.A többi olcsóbbra jön ki ha jól rémlik,és a Reginek ugyan úgy használt a sabsimplex is.

mimi12
 
 


Dolli!

Nem tudom, mennyire emlékszel, de így az elején elég kevés dolgot ehet anyuka!
Amit nem szabad: semmi olyat ami puffaszt (pl.: borsó, baba, karalábé, káposzta)
Tojás, erősen fűszeres, csípős, füstölt, nekem a tejtermék kicsapta a Dorina arcát, tiszta pötty lett
Mikor Dorina hat hetes volt ettem őszibarack befőttet és egyből vinni kellett a gyereket az ügyeletre, mert csak üvöltött, nem evett, nem csinált semmit. Az ügyeletes orvos ajánlotta a szélcsövet és az segített.
Emlékszem húsvétkor még sonkát sem ehettem, mert attól is fájhat a gyerkőc pocija.

Mennem kell mert apa igényt tart a gépre
Vendég
 


Mia
:lol: :lol: :lol:

Mimi, Mia
köszi remélem most már tényleg beindul...

Zsand
oké, nem eszünk babát :lol: :lol: :lol:
őszibefőtt se mehet? ezt nem is tudtam, most ettem pont :roll: :roll:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Juti!
örülök, hogy babát nem esztek :oops: :) :) :) :) :) :) :) :)

Enyém gyerkőc nem bírta. Remélem Nálatok nem jár akkorra zajjal, mint anno nálunk járt!!!

Nagyon kevés az amit az elején ehet az anyuka. Emlékszem naon figyelni kellett.


Emlékszem mikor a gyerkőc négy hós volt akkor mondta a védőnő, hogy bepróbálkozhatom egy kis rizi-bizivel.

Remélem idén a dinnye szezonba már ehetem a dinnyét, mert ha nem az naon érzékenyen fog érinteni!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsand! Úh, tojás sem? Tejtől Gézu is kiütéses lett, azt most nem is iszom... de nagyon gáz hogy ennyi minden korlátozás van. Ennyire nem is emlékeztem. b és k betűsökre igen, + egy csomó minden, amire figyelni kell. A csecsemősök most azt mondták, hogy mindent mértékkel és figyelni a babát, mindenki másra érzékeny.
Egyébként izgi volt, mikor zöldborsófőzit hoztak az anyukáknak ebédre. Ki is akadtam rendesen... Egyébként sem volt túl jó koszt, utolsó nap már könyörögtem páromnak, hogy hozzon valami extra szendvicset, mert a vajas kenyértől nem kapok erőre. :D :roll:
Csokit Rékánál is el kell felejtenem pl, mert pörög tőle.

Köszi a segédanyagokat lányok, most infacolozunk, nem tudom, mennyit használ.
Szopis teát megpróbálom elhagyni... Pedig olyan fincsi! és van dögivel. :)
Ez a hasfájás dolog éjjel szokott bedurvulni? Mert napközben meg olyan jókat alszik a kiscsaj! :roll: És nem is minden éjjelről van azért szó, csak tehetetlenek vagyunk és sakkozunk, hogy mi lehet olyankor a baj...

Juti! Szerintem tök okés Blanka gyarapodása! Be fog ő még jobban indulni, most, hogy a kezdeti nehézségeken túl vagytok! :)

Andi! Köszi a hívást! Kitartok! :D

Mia! Próbálnám én is, hogy ne legyen ölbebaba, de olyankor semmi nem jön be neki... még a kornyikálásom sem, pedig azért nincs olyan rossz hangom... :oops: Vagy mégis! :lol:
Apa hazajön, etetünk (én Rékát, párom Gézát), aztán egyik gyerek fürcsi, másik fürcsi, fél óra szünet és jön az ordítás... Az a baj, hogy kicsi a lakás, így mindketten ébren vagyunk, ha sír Réka. Mondjuk párom még jobban tud aludni, ha átmegy a másik szobába, nekem nem megy, tegnap próbáltam, 3 percet bírtam... Utána átvettem.

No ennyi...

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szoptatás alatti kaják.
Én a Regivel a tejtermékeket hagytam el,mert véreset kakilt :cry:
Most már hála égnek nincs ilyen gondja,szépen megszokta a szervezete.
De sokáig laktozmentest vettünk,no meg próbáltam is kiiktatni az étrendünkből.
Úgy amúgy mást nem nagyon hagytam el.Én ettem ami nekem jól esett.
Nem is tudom,volt e olyan amitől fájt a pocakja?Vagyis fájt a pocakja egy ideig de akkor is ha semmi olyat nem ettem.
Az az igazság hogy én egyiknél sem csináltam gondot abból mit eszem..
Viszont a Fanni volt a leg hasfájósabb.És vele nagyon sok narancslét ittam.Akkor még senki nem mondta,hogy csak azt ne!!!

Dolli!
A Szabi volt ilyen..hála égnek nem sokáig.De neki is éjszaka meg késő este fájt a pocakja.
VISZONT!!! Neki fájt ám a görcsoldótól is,úgyhogy erre is oda kell figyelni.
És bizony a szoptatós teával is csínján.Én 1liter vízhet 1-2filtert tettem mindig.De amúgy most spec nem is iszom annyit amennyit kéne néha.Tuti van olyan,hogy nem iszom 3litert 1nap.És a Regi ma pl még csak szopizott és ha 4-5órán keresztül nem szopizik akkor dől a tej a csöcsömből és kő kemény lesz.
Hát és igen...Szopis teát a Regivel max 1 doboznyit ha megittam,de azt is kb 2hó alatt.SZóval nem attól lesz sok tejünk
:wink:

mimi12
 
 


Ja ölbebabasághoz még annyit.ű
9hónapig az anyaméh védelmében cseperednek a bébik.Majd egyszer csak kijönnek erre e világra.Addig szimbiózisban éltek velünk,és még jó néhány hátig az anyukával szimbiózisban él a baba.Nem kell elvárni tőlük,hogy nélkülünk jól érezzék magukat hirtelen.
Nekik is kell idő,hogy megszokják az önálló létet de pár hónaposan még éretlenek erre.
Ők lehet még csak azért sírnak,mert szükségük van a testkontaktusra,szükségük van az édesanyjukra :wink:

mimi12
 
 


Na, sziasztok:)
Nem volt kedvem egész nap ideülni...mert annyira fájt a derekam, de most, hogy jártam a csonkovácsnál sokkal jobb...máris elkezdtetek hiányozni:)

Én is nagyon be vagyok zsongva ház ügyben, nagyon remélem, hogy minden összejön...úgyis írok majd mindig.

Orsi:
Szerintem nem akkora távolság Érd másik fele, ha már ott fogunk lakni, biztos megoldjuk, hogy találkozzunk:)

Meg a többiekkel is....tök jó, hogy ilyen klassz kis közösséget alakítottatok ki....

Én nagyon elégedett vagyok az én "csonkovácsommal", szóval örömmel ajánlom nektek is, hátha:
http://www.gerincgyogyito.hu

Várom már nagyon a jó időt...meg, hogy beinduljon ez az építkezés dolog...aztán majd nem tudtok "levakarni" ha már elkezdek kijárni Érdre....úgy vigyázzatok:)

No, jó éjt - megyek visszafekszem...mégis csak a parkettán fekve a legjobb ilyenkor:)

:oops: :oops: :oops:

Kép
bogen
 
 


Noemi: Mi eloszor 6 hetes kortol hasznaltuk ha jol emlexem. Egyebkent ugy irja a hasznalati papirka hogy 2 hetes kortol lehet adni, de akkor csak 2.5ml-t es max 6x egy nap. (Mi ezt az adagot sosem emeltuk meg egyebkent, eleg volt ennyi.) 1 honapos kortol meg lehet adni az 5ml-t :)
En azert is nagyon szerettem mert olyan finom edes ize volt, annak ellenere hogy semmi cukor nincs hozzaadva. :) Evszazados jol bevalt kis vudurecept, hehehe.
Ja a legjobb meg az szerintem hogy felnott korban is lehet alkalmazni, ugyan olyan hatasos (na jo, egy felnottnek egyszerre 30 ml "jar") :D:D:D:D


Infacol:
Mi azzal kezdtuk, jo is volt a kezdeten, de valahogy idovel (a 6. hetre) mar nem hasznalt neki. Az izet naggggyon imadta. (en is) :D

Espumisan: Olyan gazokat okozott a gyereknek hogy visitott kinjaban es egesz nap oriasiakat pukizott mikozben ossze-vissza tekergett. Soha tobbet nem adnam neki!!!! :(

SabSimplex: Nekunk sajnos nem hasznalt.

Hasfajas idopont: Nalunk du 5-tol este 11-ig tartott kb. De pl. Krisztieknek egesz mashogy van a "beosztas".


Dolli, elhiszem, igy rohadt nehez ha kicsi a lakas! Mi el tudtunk vonulni a lakas egyik, illetve masik vegebe, de akkor is kellett fuldugo. Parom meg mindig ugy aludt hogy elinditott a laptopon egy reszt az egyik kedvenc sorozataval es fejhallgatot a fejere tette. (hat ez is egy megoldas, de nekem nem menne....)


Jah es MIT DUMALOK EN ITT????? Hiszen amikor masfel hetes volt Patrik akkor "vonultam be" a dilihazba 2 hetre. Tehat a legdurvabb resznel otthon sem voltam, a jo kis korhazi agyikomban aludtam a napi 20 oramat..... :mrgreen:
Amikor hazaengedtek pedig jott anyosom es 3 hetig ott volt. (En minden este el lettem kuldve aludni este 9-kor, bevettem a 2mg cuccot es reggel 9-ig mint akit fejbevagtak..... (addigra lett lecsokkentve a dilibogyom annyira hogy kepes voltam felkelni ejjel a gyerekhez amikor hazament anyosom.)

Es igen, rohadt nehez volt nekem is!!!!!! Szoval kitartas!!! Meg en is tuleltem valahogy, te pedig egy nagyon ugyes, eros, celtudatos anyuka vagy!!!!! Kuldom a sok-sok pozitiv szeretethullamot :D:D:D

Kép

Olbebaba: Nem tudom. Nekem sosem volt a gyerek felkapdosva, anyosomra is ramordultunk amikor csinalta. O olyan tipus hogy nem birja a gyereksirast egyalatlan, igy mindent megtesz hogy a gyerek meg se nyikkanjon. En az elso hetekben totalkaros voltam agyilag, keptelen voltam barmire is, igy hat elegge apatikusan nezegettem ki a fejembol. Talan ezert (is) alakult ki az hogy nincs hosszan olben a gyerek. Meg a hatam egyenlo egy nagy nullaval. Alig birom most is felemelni amikor pelenkazni kell. Viszont az olbevetelt nalunk a hozzabujas helyettesiti, mindig osszebujva jatszunk, szundizunk. Nalunk a pelenkazas is egy elmeny. Enekelek neki, rituale-szeruen. :) Meg mellettem alszik, fogjuk egymas kezet elalvaskor. :D
Imad megerinteni bennunket es mi is apjaval nagyon simizosek vagyunk Patrikhoz. :D:D:D
(Huh ez a mondat nagyon rosszul lett fogalmazva. Magyarbol egyes.)

Szoval szerintem az "olbebaba" kifejezesnek lehez ez is a jelentese, csak maskent nyilvanul meg :D:D:D:D:D


Orsi: majd lesz egy meglepim a szamodra....... de picit varni kell meg ra!! Csak elore bezengem hogy legyen jo nagy luk a hasadban ;)



bogen: nagyon koszi a csontovacs linket.... lehet ellatogatok majd hozza egy "nepirtas" erejeig.:D (Anno jartam majdnem 3 evig, egy autobalesetnel serult a nyakam) Vegul rendbetett teljesen! (Na jo, en mindezek mellett napi szinten sportoltam, igy mindig volt valami gondom) De a nyakam azota sem faj!!! ;)
(Ja,visszamennek az illetohoz szivesen de nagyon messze rendel.) :D


SZAVADON FOGUNK
hogy "nem tudunk majd levakarni". Gyere csak, legalabb megismerhetunk szemelyesen.
Majd az epitkezeshez szervezunk egy Pom-Pom lanycsapatot, hogy gyorsan falazzanak a fiuk! ;) :D


:)

sünciboglya
 
 


sziasztok,

Már olyan régen voltam, hogy már nem is emlékesztek rám! :oops: Én vagyok Lini, akit néha Hajni Lilijével kevertek! :lol: :lol:

Olyan jól esik, hogy érdeklődtök! Lilikarja nem javult, de nem is romlott. Ma kellett volna felhívnom a homeoPATát, de elfelejtettem :oops: Lili ma olyat alakított, hogy a szomszéd néni megjegyezte, hogy milyen erős hangja van Lilinek :oops: Most aludt csak el, már olyan ideg voltam, vagyok!

Plusz asszem meg fog jönni, mert fáj a hasam, és annyi csokit összezabáltam, hogy még magamon is meglepődök! És ma tornázni sem tudtam! :oops: Pedig már épp elhatároztam, hogy nyárra rendbe szedem magam!

Orsi: bulit mondtam apának, ilyen fejet vágott: :shock: Hagyon aludjon ré egyet :lol:

Na ennyi mert hulla vagyok! :cry:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Marci gyógyultnak nyilvánítva, viszont apa marad itthon betegácsiban a héten, most ő vette át a stafétabotot!

Dolli! Annó azt mondta a dokink, hogy a hasfájásnak az a legfeltűnőbb jele, ha mindig ugyanakkor van a sírás! És a szélcső tényleg számít! Mi Sabsimplexet adtunk neki, szerintem semmi haszna nem volt, csak a saját megnyugtatásunkra :( Utána 6 HETES KORTÓL már lehet adni a Grippe Watert és az nekünk is nagyon bevált! És hát igen, a szélcsővet is alkalmaztuk egyszer-kétszer, de szerintem Marcinál a sérv is betett, hogy nem tudott rendesen kajálni :(
Ja, és ha tejserkentő bogyót iszol attól is lehet hasfájós (homeós Ultrica)!

Juti, szerintem is normális a gyarapodás!

Mia, Patrik fotók aranyosak! Én azt hittem, hogy a nagyágyon rendeztétek be a játszó sarkot :D:D:D Még agyalok rajta,hogy nálunk hogyan lehetne ezt megoldani, mert a kiságyából nem szeretnék játszóteret :D:D:D Az az alvás helye legyen, akkor már inkább jön a járóka majd!
Te fotót brutál :D:D:D:D:D:D:D:D
Taliról ment privi!

Bogen, mi lakunk akkor hozzátok a legközelebb szerintem :) Festő u Sóskuti felé eső végében! Tudom is a telket, amit vesztek melyik! Szoktunk arra sétálni!

Képzeljétek ma séta közben arra lettem figyelmes, hogy egy anyuka, karjában a gyerekkel kiabál,hogy segítsen valaki! Páromnal szóltam, rohan ezerrel, hát elesett a lépcsőn a gyerek, beütötte a fejét, vérzett szegény, de szegény anyuka meg olyan pánikrohamot kapott, hogy tétlen volt! Párom átvette a gyereket, mondta az anyukának, hogy hívja a mentőket, mert ez sem jutott eszébe szegénynek! Totál tétlen volt! Mondák a telefonba, hogy addig míg kiérnek, próbálja eloltani a vérzést, hát ezt sem tudta hirtelen hogyan lehetne, párom csinálta, bement velük a házba és segített míg én kint vártam Marcival és Lili kutyussal (nem tudtun kbemenni mi is, mert Lili tüzel és nem volt a kapu a kerítésen :( ) Úgyhogy én kint szobroztam és vártam hogy a mentőknek integessek! Hát, fél óra volt, mire kiértek, totál szétfagytam, mert már 6 óra is elmúlt, de szerencsétlenek eltévedtek, mert az utcának csak az egyik végéből lehet behajtani, amit a nő mondott is a központosnak a telefonba, csak hozzájuk nem jutott el az infó :( Hála az égnek a gyereknek nem történt nagyobb baja, a szemöldöke és a szeme alatt kicsit felszakadt a bőr, de szerencsére a szemének nem lett baja! Nagyobb volt az ilyedtség! Hát, örülök hogy ép parra jártunk, mert nagyon nem volt túl sok ember a környéken (szomszédoknál is sötétség) és szegény anyuka tényleg teljesen leblokkolt, úgy sajnáltam! Remélem nem kerülök majd ilyen helyzetbe, de ha mégis akkor remélem nem ilyen hatással lesz rám, bár ezt sajna előre nem lehet kiszámítani :(

Na, most ennyire futotta!

Jó éjt!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Lini: Kell neked a kikapcsi, mindent kovess el hogy apa belemenjen a pesztralasba. :D
A csoki meg a mensi elott "kell". :D (Na jo, ezt most Orsi nem olvashatja mert kapok egy sallert!) :D:D:D:D:D Szoval en is meg szoktam kattani mensi elott es osszeeszem minden csufsagot amiben cukor van.
Szegeny pici Lilike! Hat ez a kar dolog egy rusnyasag. Asszem holnap Orsival el kell jarnunk a legujabb gyogyitos koreografiankat vudu modra! (Holnap delelott igerem meglesz es tuti jobban lesz Lili!!!!)

Puszka es joejt!


Ps: Jah, itt van a legujabb jatek amit Patrik maganak valasztott a boltban. "Szornyunek" vagy "Ocsmanykanak" hivjuk es a fimarol le sem lehet robbantani.

http://picasaweb.google.com/mariaoakley ... 8555831698

sünciboglya
 
 


Jó reggelt!

Mia, édes ez az Ocsmányság :D:D:D Ilyen nekem is kell!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon gyermekded lelkem van :D:D:D

Lini, és a sebészeten mit mondtak, miért van ez az oltásnyommal?

Andi, Marci már most is ált. 4 óránként eszik, azon már túl vagyunk, csak szerintem visszavett a kajamennyiségből a betegség miatt és most kezd visszaállni "normál üzemmódra" :D

Éjjel 3-tól 5-ig fent voltam vele, evett, de rengeteget, utána meg rájött a köhögés és kicsit visszabukott tőle, mivel előtte volt a pelus nem is gondoltam, hogy a pizsi is olyan lett, de miután már 3/4 órán keresztül altattam és nem akart, kivettem a kiságyból és HÁTUL volt tiszta nedves a pizsije :shock: Hogy ezt hogy csináltuk, nem tudom, de ettől nem tudott szegénykém elaludni :o Nekem meg tiszta lelkifurdalásom volt, mert még nekem én elégedetlenkedtem, hogy nem tudok aludni, mert nem szokott ilyet csinálni, hogy éjjel nem alszik vissza... :twisted: :roll: :oops: Átöltözés után meg elaludt egyből! :oops:

Csajos buli jól hangzik, ha nem is az elejére, de megpróbálok legalább kicsit később egy rövid időre csatlakozni hozzátok!!! Upsz, apának még nem is mondtam :D:D:D

Szép napot mindenkinek!

Ma megyünk a hematológiára, majd délután leszek csak!

Mangora

Kép
mangora
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: