Új privát üzeneted érkezett!

Zsandika! Az is előny Miáék telkében, hogy Orsiék is közel vannak!
De jó, hogy nem jön nagynéni! :D Legalább nem erre megy elaz energiád és Dorinát sem zavarja meg! :wink:

Telek: mi annó úgy kerestünk telket, hogy a gyerkőkre gondoltunk, mi is néztünk többfelé, de mindenhol hosszú kilómétereket kellett volna gyalogolni sáros utakon.
Mindkettőnknek van autója, de a gyerkők 6-7 év múlva gyalog fognak közlekedni! Nem mindegy, hogy mennyi idő alatt jutnak el suliba!
Aszfaltos út egyenlőre luxus Érden, mi azt néztük, hogy a közelben legyen busz!
Igaz nálunk van vonat(szerencsére eu-s támogatással nemsokára elkezdik építeni a zajvédő falakat!
Tegnap annyira carul voltam, hogy anyósom hozta haza csimókat és 13h után már itthon is voltak, meg is lepődtem mennyire hamar!

Mia! Mi házunk is hamar épült és nincs penész! Szerintem télen nem szabad építkezni, illetve a vakolás után szabad csak berakni a nyílászáróka! :wink: Nekünk nagyon jóóóó forró nyarunk volt akkor, szinte egy csepp eső sem esett!

Én jobban vagyok, nekem is fáj a fejem, szédülök, gyenge vagyok még!

Bakker jóóóó olcsók lettek a telkek! :shock: Mi 2005-en vettük 8,2M-ért! 280 nnöl Víz villany bent, az emésztő gödör készen volt és egy bővízű ásott kúttal! Szerelem első látásra, és szeretem hogy közel a központ, igaz én pösti lány vagyok!
Imádom a kertet, de pl az tök jóóóóóóóóó Andiéknak, hogy csak lesétálnak oviba, központba, posta, vásárolni stb! Annak is megvan a varázsa!
Vendég
 


Az aljzatbeton száradási ideje az centiméterenként 1 hét!
Tehát 6-8 hét átlagos vastagságnál!
A hidegburkolatot le lehet rakni, a parkettát TILOS, mert felpuposodik, vetemedik! Mi ezért költöztünk aljzatbetonra(a szobákban) :?
Vendég
 


Mia!
Nem hiszem,hogy vírus.Illetve remélem!Tegnap Apja össze-vissza etette mindennel.
Ökoporta:Azt írták,a Totál kút mögötti üzletházban vannak.

Sikerült aludnom 1 órát,de a fejem jobban fáj,mint előtte.Már hányingerem van.Nem bírom a szelet. :?

Orsi!Örülök,hogy jobban vagy! :)

Zsand!Akkor ez is megoldva! :)

Parkvárosról nem tudok nyilatkozni.Azt tudom,hogy Ligeten a telekárak magasak.Amúgy én nagyon szeretek itt lakni.Minden közel van.És Miáék,ahol laktak,az tényleg nagyon szörnyű hely volt!

Kép
tierno
 
 

 
 

Jaaaaaaaaaaj Brigi!

Nehogy beteg legyél!!!!! :shock:
Nekem is szétmegy a fejem! De már annyira, hogy alig bírom kinyitni a szemem!
Én is érzékeny vagyok a szélre,de lehet, hogy front is van????

Brigi Ti nagyon-nagyon széép helyen laktok! Oda én is szívesen költöznék, azt Érd rózsadombjának szokták hívni! Nem véletlenül! :wink: Az meg főleg jó, hogy közel vagytok központhoz!

Apa elszaladt lányokért, már 1 órája hazahozta Bubut, csak a csajok aludtak!
Olyan car nap volt ez, csomó mindent csinálhatam volna gyerkők nélkül, de ha felálltam szédültem, idegest ez a tehetetlenség! :?
Meg hiányoztak a gyerők is..... :oops:
Vendég
 


Orsi!

Eszembe jutottál ám!!! Ara gondoltam tudsz e pihenni gyerekek nélkül vagy folyamatosan ott jár a fejed???
Őszintén!!!! Mikor töltöttél el egy fél napot egyedül otthon!!!
Csak az a gáz, hogy betegen feküdtél, de örülök, hogy jobban vagy, nemtudom, hogy leszel hétfőn, de áll a zászló ha nem vagy jól hazaszállítom a gyerkőket:)))

itt se........................
Vendég
 


zsAndika!

TÜNDÉR VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Remélem hétfőre már kutya bajom se lesz
Olyan jól esett a tegnap sms-ed, hívásod is!!!! :cry: :cry: :cry:
Nagyon köszi!!!!! :D

Az igazat megvallva nemtudom mikor voltam gyerek nélkül utoljára! :shock: Ne tudd meg, egész nap azon agyaltam, hogy kéne vasalni, rendet rakni, takarítani!
Vagy ha nem lennék beteg elmehetnék csavarogni!
Felkeltem az ágyból, de fél percet se bírtam mert szédülök! :?
Ez lehet attól, hogy legyengültem????? :shock:

Amúgy egész nap Dollin járt az eszem! Belegondoltam mit érezhetett, hogy semmit nem csinálhataott amíg Rékuci pocakban volt! Én csak egy napja fekszem, de már nagyon dühítő!Dolli egy hőőőős, hogy épp ésszel átvészelt több mint 3 hónapot! :shock:
Vendég
 


sziasztok csajok,

Olyan pipa vagyok hogy felrobbanok! Feltettem a teszveszre a babakocsinkat. Egy csaj meg is vette, kiviszem neki az Auchanhoz ma, erre kinyőgi, hogy nem is neki lesz hanem a barátnőjének, neki ez meg "túl designes"! És nem venné meg :evil:
Az iged szét vet! Mondhatta volna előbb is és akkor nem megyek ki Budaörsre, emiatt nem tudott aludni Lili, most meg tiszta nyügi! :evil:
Apja fürdeti, aztán 7kor kiharcolok egy alvást!

Bocsi, hogy most csak ennyi, de le kellett írnom.

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Lini!

Baccus! :? :twisted:

Az a minimum, hogy írsz róla egy brutál negatív értékelést!
De tényleg szemétláda, legalább kijött volna érte, akkor nincs benzinköltséged!
Vendég
 


Lini,
Nincs erre valami szabály hogy aki megnyerte köteles megvenni?

Nekem is nagyon fáj a fejem :(

Tud valaki egy jól bevált szűzérmés receptet? :D

Mia,
Csak az kap csomagot ahol az anyuka érdi állandó lakos. Én sem kaptam mert nekem sem itt van az állandó lakcímem.

Brigi,
Nálunk is ez megy, venné már fel egyedül a zoknit, nadrágot de még nem tudja és ezen behergeli magát és eldobja jó messze.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi!

Nekem van egy szuper szűzérmés receptem! :wink:
Vendég
 


Aludtunk 5-ig, elmult a fejfajas. :) :)

A gyerek torkaszakadtabol visit, vigyorog, keresztben van az agyaban, a fejen az OSSZES jatek!!! Levideoztam, nagyon durva :D:D:D


zsAndi es Orsi : Hehe, igazatok van! 5 percre leszunk egymastol!!!!!!!!!! :D:D:D Igy a telek erteke legalabb egy millaval no! :D:);)


Orsi: akkor ezek szerint a "Duka rezidenciaban" azert volt felpuposodva a padlo midenhol!!!! Klassz!
Szoval azt mondod hogy kovet lehet, parkettat nem...... lassuk csak. Tulajdonkeppen csak a szobakban lesz parketta, es a nappali egy reszen..... jaj, akkor ez gaz. :( Ezek szerint azert mondta Peter hogy oruljunk ha oktober-novemberben koltozhetunk.... Mert hat betonra csak nem koltozunk igy a rengeteg butorral :(:(

Brigi: Dejooooooooooooooo! akkor csak elkoltoztek, nem szunt meg!!!!!!!!!!! En anno annyit kerestem bio boltot itt Erden es amikor elmentunk s lattuk hogy be van zarva, a frasz jott ram !:( De akkor ez igy tuti! :D


Orsi: Aham, front van ma! En is attol vagyok ki. Egesz nap aludtunk kisebb megszakitasokkal. Gyerek is, en is. ;)

Jah, kepzeljetek, ez gyerek minden aron fel akar ulni!!!! Ma jottem ra. Az olemben felhuzza magat. Eloszor segitseggel aztan ketszer sikerult neki magatol. :D Nagyon megdicsertuk, attol meg ugy beduralta magat hogy le sem akart allni. :D


Orsi: nagyon orulok hogy jobban vagy! Aggodtunk itt ossze-vissza. Nagyon le tud gyengiteni egy ilyen nap barkit, azert vagy ilyen "oszi legy" tipus most. De hamar erore kapsz csak pihizz. Mar amennyire ez toled, az orok mozgo sajtkukactol elvarhato! :D

Es keremszepen engem is sajnalni meg hoskent emlegetni (legalabb dalban, balladat irni rolam!) Mert en szinte az egesz pocak-idot fetrenge toltottem. (Na jo en lusta lajhar vagyok, igy a ballada eleg ha 10 versszakos lesz!) ;)


Lini: Ez a TeszVesz-es dolog felhaborito!!!!!!!! Adj a csajnak egy akkora negativot amekkorat csak tudsz! :(


Andi: Szabaly az van ra hogy meg kell venni, de mit csinaljon az ember ha igy jar? Ha nem fizet az illeto akkor nem fizet. Ooooooh, annyi balhe volt mar ebbol a TeszVeszen! En pl. januar 4.-en nyertem meg egy szandit, mar vasaroltam az illetotol elotte, o kihozza hazhoz mert kozel lakik. A szandi a mai napig nem ert ide...... mindig elfeleji. Hat evvan....

Csomag: aaaah, igy mar ertem. De akkor a diszno XV. keruletiek igazan kuldhettek volna. :D:D:D:D Bar ott szerintem nincs ilyen... :evil:

sünciboglya
 
 


Mia cica!

EGY HŐŐŐŐS VAGY!!!!!!!!!!!!! :D
http://www.dailymotion.com/video/x3d58f ... esias-hero

Köszi az aggódást!!!!

De cuki lehet Patrik baba!!!!!!!!!!! :D Majd jövőhéten jól megcsodálom! :D

Erőt kell gyújtenem a jövőheti úszómesterhez...........őőőőőőőőőőő.......akarom mondanom úszáshoz!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Orsi: Ballada elfogadva, foleg hogy Iglesias!!! :D Nyalam folyik patakokban.

Uszi: asszem az uszomesterre felkeszules nekem legalabb 1 honapot venne igenybe! Azt kene kinyomozni mikor NEM o van ott, mert a noi hormonjaim foxtrottot jarnak amikor meglatom! :mrgreen:

sünciboglya
 
 


MEGVESZEK EGY ICIPICI DARABKA CSOKIEEEEEEEEEEEEEEERT (Vagy barmiert amiben CUKOR van!)

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Orsi,
Meg is osztod velem? :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Mia!!!!!!!!!!!!!!! Megverlek ha csokit eszel! :?
Most igyál meg gyorsan egy nagy pohár vizet!!!!!!
Vagy egyél egy almát, vagy igyál egy shaket!!!

Andi! egyszer leírtam már, ez az a ragus amiben van minden fincsi:zeller, oregáno, gomba, pirosarany, tejszín, camembert sajt
mennyi húsbol csinálod?
Vendég
 


Orsi: Latom, resen vagy :D Nem eszem csokit, nincs is itthon. Vizet ittam, de enni semmit nem fogok. Szerintem csak a fejfajas miatt vagyok ilyen cukor-komaban. :D:D:D

sünciboglya
 
 


Nekem is elmúlt a fejfájás. :) Csak a sebnél fáj már 2 napja.És keménynek érzem.A szeméremdombnál meg szúr.Ez természetes?

Mia!Nekem is rákéne állnom ezekre a bio cuccokra.Mosgatószer,meg társai,mert allergiás vagyok a vegyszerekre. http://www.okoporta.hu/tajekoztato.htm
Szerintem az András utcára gondolsz.A honlapon fel van tüntetve,örültem is neki,hogy az közel van hozzánk.Rákérdeztem és azt írták a Bajcsyn vannak.

Lini!De durva! :x És a kedves barátnő nem látta,hogy milyen kocsiról van szó?Adj egy nagy negatívot!Szórakozzon máshol!Én pont ettől félek,hogy összeakadok ilyen vevőkkel.Pedig van pár eladni való holmink.

Andi!Én állandó lakos vagyok,mégse kaptam. :(

Kép
tierno
 
 


Még mindig pipa vagyok a csaj miatt. :evil: Midegy igyekszem terelni a gondolataimat!

Unatkozom! Pakolni nincs kedvem, van 3 adag ruha ami vasalásra vár, de nincs kedvem! :oops: Mindenki alszik! Enyém enber mindig alszik :cry: Már 1 hete nem is beszéltünk, haza jön eszik, Lilizik egy kicsit és már alszik is. :? Ennyi erővel egyedül is lakhatnék mármint 2n Lilivel. :(

Orsi: örülok, hogy jobban vagy/vagytok.

Mia: nagyon aranyos volt a nő, azt mondta nekem egy homeopata kell. Ez a szó annyira vicces homeoPATA :lol: :lol: :lol:
Szóval most egy homeoPATát keresek.

TUD VALAKI AJÁNLANI EGYET???

Brigi: többet kéne pihizned! A baci dologot tudom, hogy túlparázom, de jobb félni... :P

Húú mennyi új mama jött közénk. Üdv mindenkinek.

Sajna Lili karja nem javul, sőt.... Szóval mihamarabb kell találnom egy patát hát az segít. Egyáltalán nem szeretném megint elvinni a sebészetre, ott felvágják megint, majd begyullad újra, aztán megint vágás..... és a végén úgy néz ki a karja, mint egy vágó lap! :cry: :cry:

Megyek, zuhizok hátha megnyugszom, ha nem hisztizek magamnak egyet :lol:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Nekem napok óta nem megy fel a nyomásom és nem fáj a fejem és ez azóta van így mióta elkezdtem szedni a vasat!!!
Nagyon jól érzem magam!!!! Nincs szédülés az állandó fáradtság is elillant!!!!

Képzeljétek.
7 óra felé kimentünk Dorinával a pékségbe, felnéztem az égre és láttam, hogy nagyon szép csillagos. Mondom az Aprótalpúnak nézd milyen csillagos az ég, felnéz............ azt mondja anya ez gyönyörű, megyünk...........felnéz még egyszer, aztán azt mondja, anya ezek azért ültek ki szerintem, mert holnap ünnepeljük a szülinapomat és ők is engem köszöntenek!!!
Hát olyan édes volt:)))))) (minden anyai elfogultság nélkül) tündéri ez a kiscsaj:)))))

megyek kicsit arcot radírozok, hajat mosok, zuhanyzok!!!

KisTesó pedig rúgja a ház oldalát:)))

Orsi!
A szédülés tuti a betegségtől van nálam influenza után pár napig megmarad, hogy hajolásnál szét akar szakadni a fejem!!

jó éjt, szép álmokat
Vendég
 


Lini!Ha esetleg nem tud senki patát ajánlani,nézd meg ezt.

Zsand!Nagyon aranyos Dorinád :) Tesó milyen nemű lesz?Lehet tudni?

Kép
tierno
 
 


Két különböző orvos, nagyon határozottan állította, hogy fiú. :))))
Vendég
 


Brigi: Huzodik ossze a belso resz, amit megbolygattak, normalis a szuro erzes es a kemenyseg is. (sajnos ilyenkor szoktak ilyenek lenni.)
Nekem eppen az iment viszketett a 2005-os varratom, majd' szetvakartam a hasam!!!
Ja es fronterzekeny is lehet majd a varratod. (Nem mindenkinek, de nekem nagyon !


Okoporta: IGen, ez a honlapjuk ezen jartam en is! Jo aron vannak a cuccok es itt helyben, ez a lenyeg. Amiota attertem a bio mososzerre, tisztitoszerre, rajottem, soha nem ternek vissza mondjuk a sokak altal istenitett Ariel-re... semmikepp!!!
Meg valami jo bio oblitot kene talalni, csak a torolkozoknek, agynemuknek hogy jo illatuk legyen, mert az illoolajok amiket lehet hasznalni eleg dragak.... (persze nagyon finom illatuk van!)


Lini: Megertelek! Nagyon szar helyzet!!!!! En 10 eve vagyok kb igy..... ember melozik, hazajon (gyerek elott a szamitogep volt a kozpont) most legalabb babazik az ido alatt, utana furdes es alvas a tv elott..... ez a musor allandoan nalunk. En mar teljesen berendezkedtem arra hogy csak a fiammal kommunikalok. (Legalabb meghallgat es csak vigyorog valaszkent) szerintem ez a legtutibb kapcsolat. :D:D:D:D:D:D


Homeopata. (PATA!) :D:D:D:D:D
Na viccet felreteve, nekem is jol jonne egy ilyen! De sajnos nem tudok egyet sem. :( Marmint olyan valakit aki tenyleg ert ehez. Sok a sarlatan sajnos. :(:(:(

AAaaaaaah en most eppen egy thai labmasszazsert orulok meg! talan jobban mint egy csokiert!!!! Annyira kene mar, de a III. keruletben van akiben megbizom..... asszem mostanaban nem erek el oda...

zsAndi: Dorci tenyleg egy angyal! Irto aranyos a csillagos beszolasa :D:D:D

Kerlek csinald akkor meg az also vonalzodat fiusra :D:D:D es akkor vegre lathatjuk majd az ido mulasat is! ;)


EN most szpatty! HOlnap csak este leszek ujra... puszka es joejt!

sünciboglya
 
 


Na sziasztok, csajok:)
Úgy látom szombat reggel én vagyok a legfrissebb...én már reggel 8 óra óta itt ülök a munkahelyemen....és még nagyon messze van a 15 óra, hogy elindulhassak haza a kisfiamhoz (no meg a férjemhez:))

Homeopata ügyben, ha van ötletetek én is szívesen venném...nem akarok senkire semmit rátukmálni, de a H&I termékek (tisztítószerek, öblítők...), amiket én is használok azok ugyan nem bio termékek, de biológiailag könnyen lebomlanak...én nekik használom az öblítőjüket, nagyon tartós, jó illatúak.
Ha esetleg vkit érdekel, csak szóljatok...lehet tőlem rendelni...még akár házhoz is viszem:) Legalább megismerem Érdet...

Jól elbizonytalanítottatok most ezzel a ház kérdéssel kapcsolatban...
...de úgy tűnik, hogy döntöttünk tegnap!!!
Megnéztük a telket újra....800 nm a telek kb, két utcára nyílik: Szirtes és Zengő, de hogy legyen normális hátsó kert, szerintem mi csak a Szirtes utca felé fogjuk megnyitni....
Ez a telek a 3. telek a Szirtes utcában a Zengő utca felől...tehát elég közel van a Sóskúti úthoz...
Nem tudjátok véletlenül, hogy itt is tervezik-e a csatornázást? Vagy mit lehet erről tudni? Meg mikor lesz ez? Mert én felhívtam az önkormányzatot és nem tudták pontosan megmondani, hogy ebben az utcában lesz-e csatorna?!!?
Viszont azt mondták, hogy ha meglesz mindenhol a csatorna akkor aszfaltoznak is....hát, kíváncsian várom.
Nekem nagyon tetszik a környék...és a telek amit kinéztünk minden oldalról körbe van építve...van 2 szomszédja és szembe is ház...nem úgy, mint a másik telek, ahol a közelben sehol senki....
És ha már így előkerültek a romák...ezen a környéken nem láttam annyit, mint Érd többi részén...meg normálisnak tűntek...persze én alig voltam még Érden, inkább kívülálló szemével látom...

Meg fogom keresni legközelebb a Fényező utcában a játszóteret, mindenképpen!!!

Jövő héten kötünk szerződést az építésszel, ügyvéddel...s aztán neki is állnak a dolognak....azt ígérik, hogy július végére kész lesz ... az akárhogy is számolom 4-5 hónap...remélem, hogy mindenbe időbe bele tudok kötni:)


Szép hétvégét Nektek....



:P :P :P :P

Kép
bogen
 
 



Szia Bogen!
De jó helyen van a telketek!
És eszembe is jutott,honnan volt ismerős a Zengő u...Ott a sarkon van egy magán ovi.Azt szeretnénk majd a Szabinak megnézni,mert egész baráti ára van.Nem tudom milyen??Beszéltem velük telefonon,szimpik is lennének...csak kb 2éves az átlag életkor..Hát majd meglátjuk..Minden esetre valamikor elmegyünk arra megnézni,és akkor meglesem a telketeket is :lol:
Amúgy azt nézem,hogy ott is épül be rendesen,már lassan csak új házak lesznek arra is :lol:

Homeos dokinő.....Budaörsön meg akiket ismerek mindenki őt ajánlja..
http://www.tovarosiorvosok.hu/menuitem4.html

mimi12
 
 


Sziasztok!

Végre alszik ez a rosszaság!
Ma mit csinált?Kiborított legalább 1 l olajat,ha nem többet.Mert ő kezet mos vele. :roll: Folyt mindenfelé,a hűtő meg a gáz alá. Olyan ideges lettem!El is sírtam magam,Ő meg jött,hogy puszit ad,meg rongyot keresett,hogy letörölje a könnyemet. :)
Amúgy ma nagyon nem bír magával. Tök hisztis.:x

Zsand!Ügyesek vagytok! :)

Bogen!Én arra lennék kíváncsi,miért pont Érd mellett döntöttetek?Van itt ismerősötök?Vagy csak úgy?
Megnéztem mi ez a H&I.Nekem olyan szer kéne,amit allergiások is használhatnak.Ezek olyanok?

Kép
tierno
 
 



Kép
tierno
 
 


Merre vagytok csajok?

Kép
tierno
 
 


tierno írta:http://www.ize.hu/click.php?id=14677&url=http%3A%2F%2Fajanlo%2Ekapu%2Ehu%2Fpics%2Ephp%3Fd%3Dmatek
:D


Ez nagyon jó:)

Kép
bogen
 
 


Mimi12:
Szerintem is jó helyen van a telek, nekem mindenesetre nagyon tetszik:)
Ha megnézed a Zengő utca sarkán a családi napközit, akkor majd meséld el nekem is...nagyon kíváncsi vagyok rá. Amúgy én is elvégeztem a csana tanfolyamot..akár én is nyithatnék egyet, ha lenne hozzá helyem...gondolkodom is rajta....

tierno írta:Bogen!Én arra lennék kíváncsi,miért pont Érd mellett döntöttetek?Van itt ismerősötök?Vagy csak úgy?
Megnéztem mi ez a H&I.Nekem olyan szer kéne,amit allergiások is használhatnak.Ezek olyanok?

Tierno: Több minden is szól Érd mellett, fontos szempont volt, hogy közel legyen Bp-hez, ahova költözünk, kertvárosias nyugpdt környék legyen, ne legyen túl drága, Buda környéke legyen...Törökbálint...stb sokkal drágább.
Fontos volt az is, hogy új építésű legyen, mert így pont ki tudjuk még használni a Fészekrakó programot a hitelhez...
Meg a párom ismeri Érdet valamilyen szinten...így ezek együttese volt...meg a Digiplan akivel építtetünk, azoknak itt van kapcsolata az Marcsi ingatlanossal ... így picit olcsóbban jutunk telekhez...
Nagyjából ennyi, mert egyébként most a 2. kerületben lakunk....

Hát, a H&I-t azért allergiás bőrre nem ajánlanám...de az Ökonetet igen, annak is van öblítője, az viszont nem hagy szinte egyáltalán illatot a ruhán, sajna....

No, jó éjt csajok:)

Kép
bogen
 
 


sziasztok!

Ma hosszu napom volt, lelkileg sem vagyok a topon, de ez nem lenyeges. :) Jottem kotnyeleskedni igy ejfel elott! ;)bogen: Asszem tudom melyik telekrol van szo! Illetve ott van tobb is ami elado, mi is ott nezegettunk (csorgattuk a nyalunkat...) anno, amikor eloszor jottunk ki Erdre szetnezni... A Marcsi ingatlan altal kaptunk cimeket es ez a telek is koztuk volt. :) Nem tudom ki melyik irodaval vagytok.

Azt irod hogy jovo heten irjatok ala a szerzodest e julius vegere (akkor legyen augusztus) kesz is lesz! WOW, akkor tenyleg gyorsak! Marmint az osszes engedely, stb. :)
Nekunk 3 honapot mondtak az engedelyekre (megjegyzem most eppen az Onkormanyzatnal all 3 hete a paksametank....
Hat nem sietik el !!!!! :S
Na mindegy. :) Lenyeg hogy megvan a telek amit igazan szerettek, jo erzestek van es csak ez szamit!
Nekunk is ez volt, amikor a Bagoly-telket (ez a nev ragadt ra) megtalaltuk. Csak alltunk ott es mar tudtuk hogy ez lesz az igazi. :D:D:D:D

Meselj, milyen hazatok lesz? Mekkora, hany szintes, milyen stilus, szinek, minden. :) De csak ha nem tul sok amit kerdezek. :) Tudod, en most mindenkitol lopkodom az otleteket - mivel nekem nem sok van. :D Csak annyi hogy kineztem egy gyonyoru (nekem leglabb is) tukrot, parom meg utalja. Szoval ezen lesz harc meg boven.... De sok mindennel kapcsolatban meg halvany lila elkepzelesem sincs! (Hideg, melegburkolat pl.)
Na eldugulok, megint nagyon beelenkultem a temara. :D:D:D:D
Olyan regen keszulok mar feszket rakni, lassan 40 leszek es meg SOHA nem volt egy olyan hely amit igazan otthonomnak mondtam volna.... (bejartam a fel vilagot...de vegul ittt kotottem ki ismet.)

Most erkeztem a linkhez!!! IGEN, ezt a telket lattuk anno! :D Kivancsi vagyok mennnyire ment le az ara tavaly ota. ;) Biztosan olcsobb lett. Nekunk most "jol jott" a valsag.... Mar ha szabad ilyen morbid modon fogalmazni. ;)

szerintem is jo a telek! Ott tenyleg nyugalom lesz es eleg messze van a palyatol is! :D jo kis mezo a kozelben! Nyaron hajnalban a szaraz fu illata elvegyul a reti viragokeval. Paratlan!!! :)

Feszekrako program??? Azt hittem olyan mar nincs! MESELJ kerlek! Hogy van ez? (bar ahogy regebben volt, csak 35 eves korig johet szoba ez a megoldas. :( Mi meg ezt mar tulleptunk....


Brigi: Olaj es Dorci. Jaaaaaaaaaj hat elhiszem hogy szemed guvvadt amikor meglattad....De azert edi hogy hozta a rongyot hogy letorolje a konnyeidet! Hat ezek a pillanatok amikor az ember meg az olajozasi muveletrol is megfeletkezik. :D



Ma nagy pangas volt, pedig azt hittem novellakat irtok majd. :D En mos t elhuzok az almok birodalmaba, mar hat az altatom, kisse osszeakadnak az ujjaim a gepelesnel. :mrgreen:

Joejt es puszka!

sünciboglya
 
 


HA LENNE PENZUNK, ILYEN HAZAT EPITTETNENK:
Kép

sünciboglya
 
 


Szasztok!

Bogen, 20 óra, ejha! Ügxes voltál! Én is ökonetes vagyok! :wink:

Mimi, már nem tudom Bubón kipróbálni a szappant... már nem viszket, szerencsére!

Zsandi, örülök, hogy megoldódott a nagynénis sztori! :wink:
De helyes Dorina!!!!

Hajni, Lili lába hogy van? Elmúlt már?

Brigi, hogy vagy?

Osrika, Te rendbejöttél?!

Lini, babakocsi... :evil: Hogy van Lili karja?

Mi anyuéknál punnyadunk.... tegnap zsugáztunk megint egy jót. Én nyertem :mrgreen:

Lépek is, további szép hétvégét!
sylph
 
 


Sziasztok Lányok!!

A bulin túl vagyunk, nagyon jól sikerült, voltak nagyon jó játékok. Szegény Dorina annyira szerette volna a légvárat, így megígértük neki, hogy május végén tartunk egy pót bulit:))

Egész kerek lenne a világ, DE reggel Dorina nyöszörgött, hogy fáj a hasa, oda ült az ölembe éreztem, hogy meleg, gyors lázmérés és 38 volt a láza. Az ideg majd :twisted: :twisted:

Gondolom ez már egy újabb betegség, mert a másikból már tegnapra kilábalt:((((

Orsi!
Te hogy vagy??

Csajok hol jártok???

Megyek én is, mert még porszívóznom kell.

Szép napot mindenkinek
Vendég
 


Hurrá esik a hóóó! :? :shock: :cry: :twisted:
Bakker hogy lesz így tavasz???? ÉS MIKOR????????
Köszi Csajok, jobban vagyok, csak még diétáznom kell, mert ha bepróbálkozom valami normál kajával, akkor még fáj a hasam! :(

Többi beteg hogy van???? Szegény Dorci! :cry:
Lili lába???? Kiderült mi lehetett????

Brigi! Olaj!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :shock: :?
Elhiszem, hogy kiakadtál, de azért kárpótolt a kislányod! :wink:

Szilvike! Jövőhéten lenne időd Bubunak bevenni a gatyája derekából? :oops: Péntekre kell!
Egész hétvégén ünneplőért rohangáltunk, mert mindent kinőtt Bubuka: cipő, gatya, ing, a genyó auchan, cora már nem árul, vagy 100 helyen voltunk.
Végül egy öltönyösnél kaptunk gatyót, inget meg kínaiban.
Vendég
 


Sziasztok!

Ez a hó eltévedt!!!!!

Képzeljétek!
Anyukámék vettek egy hűtőt tegnap az auchan meg is beszélték, hogy ma mennek érte. Mondták jó rendben.
Anyuék megkérték a páromat, hogy vigye el a nagykocsival.
Majdnem nem adták oda a hűtőt, mondván ezt már lehet, hogy tegnap kivitték. Párom jó ideges lett lehívatta az osztályvezetőt és vitatkoztak, mindjárt megjelent 3 bizt. őr.
Mondták, hogy végig kell nézzék a tegnapi kivitt aruk listáját, hogy nem e vitték már ki egyszer.
Apa mondta, hogy kérjenek egy listát a gépből, hogy hány van a raktárba és egyből kiderül!!!! Háááát azt állítólag nem lehet.
Másfél órát várt apa a már tegnap kifizetett hűtőre!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre megint kitavaszodott! :)

Örülök,hogy írtatok Parkvárosról.Bennem mindig az volt,ha meghallottam,hogy egy roma telep.De tök jó,hogy nem így van!Így legalább arra is lehet nézni házat/telket,ha esetleg arra kerül a sor.Mert én mindenképpen Érden szeretnék maradni!

Szilvi!Köszi,megvagyok!Egész nap prüszkölök,folyik az orrom.Dorci már javulgat,alváskor néha köhög.
Ezek szerint Bubó javulgat?

Mimi!Nézd mit találtam:
http://www.erd.hu/data/cms575933/ER_15.pdf
Az Érdi újságban volt.Közel is van hozzátok.
http://www.hárompillangó.hu/

Dolli!Milyen a mélyvíz?

Juti?Ti hogy vagytok?

Zsand!Hülye Auchanosok! :x
Szegény Dorina! :( Valami vírus?Jobbulást Neki!

Mia!Ez a Teletabi ház. :)
Húú,nekem annyi ötletem van!Érdekel a lakberendezés.Gondoltam már,hogy elvégzek egy tanfolyamot,de hol tudnék vele elhelyezkedni? :shock:

Bogen!Értem.És mire ideköltöztök,lesznek barátaid is :)

:) :
http://www.funvid.eu/index.php?page=vid ... _id=103294

http://www.ize.hu/click.php?id=14681&ur ... aa0cb909ca

Kép
tierno
 
 


Brigi!
Köszi :lol:
Ez valahol erre van mifelénk de nem éppen dicsérik...
A játszón egy csaj mondta,hogy csak ide ne vigyük a gyereket,mert a barátnőjét nagyon átvágták.Mondjuk attól egy megnézést megér szerintem a dolog,mert lehet ami neki nem jön be .az nekem bejön :wink:

Parkváros.Azért biztos mint mindenhol itt is vannak gázosabb helyek..
Itt spec amerre mi lakunk max a tv sztároktól hemzseg a környék :lol:
A Gyuri nővéréék a fa neves utcákban laknak,hát az sem épp a gettó.
Viszont az ikerszomszéd szülei arra laknak kb mint Hajniék,csak a főút túl oldalán és talán kicsit lejjebb is.Na ők már szitkozódnak sokszor.Viszont ott is az eltelt 3évben jelentős javulás történt.
Ma már nem lehet azt mondani,hogy ez vagy az nem jó rész.Nagyon sok szegény embert(bőrszíntől függetlenül) kivásároltak,és új szép házak épülnek a lepukkant viskók helyére.
Pl itt a mi utcánkban alik van olyan régi ház mint a miénk.Ez itt nyaraló övezet volt..és itt a közvetlen szomszédságban van pár régebbi ház,de amúgy meg szinte csak 5éven belűl épült házak vannak.
A szomszéd azt mondja,mikor ők ide költöztek ,alig lakott itt valaki.Most meg.....már lassan nem is lesz üres telek,és lassan tök ciki lesz mert a mi kérónk lesz a legrégebbi :lol:

Szilvi!
Akkor jobban van Bálint?

Brigi!Nektek is javulgatást!!!Mi már kifelé vagyunk belőle de a takony az nagyon makacs nálam...áááá úgy utálom..

Ma voltam babaruhabörzén árulni.Hát sokat nem adtam el sajnos :cry:
Viszont a Regi...kb 1/2 9-től 11-ig a hátamon volt kendőben.Tök jól bírta!!És magamra is büszke vagyok,mert fel tudtam kötni a hátamra.
Viszont csajok.Aki még teheti,hordozzátok a csemetét!!
Annyira hihetetlen..Azokon a napokon mikor a Regit hordozom,sokkal sokkal kiegyensúlyozottabb vigyorgósabb édesebb és nem sírós.Pedig zömében alszik a hátamon.De most így a 3. gyereknél látom,hogy mennyire kell ez a gyerekeknek.
Tényleg nem gondoltam volna,hogy ennyire látványos a különbség.

mimi12
 
 


Hááát Mimi ne haragudj, de ezzel a hordozással nagyon nem értek egyet, szerintem a gyerek az ágyába aludjon vagy persze ha úgy hozza az élet akor babakocsiba. A fent töltött idő sokkal hasznosabb, ha játszószőnyegen vagy akár járókában telik, hisz az izomzatának fontos a mozgás.

Aucan:
Apának meg kellett várnia még végignézik a tegnapi kivitt nagyobb áruk listáját és szerencsére nem vittek ki ilyen hűtőt, mert ha vittek volna ki akor még gázosabb lett volna a hűtő kiadása :shock:

Kicsit tanácstalan vagyok. Gyerek teljes üzemmódba működik, eszik jó étvággyal, szóval nyoma sincs a reggeli láznak, DE holnap úszni mennek még nemtudom menjen e!! Szerintetek???
Vendég
 


Végre elállt a hó!
A mi kertünk csupa fehér! :? Múlthéten felpakoltuk az összes téli cuccot a padlásra! :lol:

Lányok! Akik válaszoltak a bulis véleménykutatós táblicskus mail-emre azoknak ment az üzi az infókkal! :D

Akik nem válaszoltak még jelentkezhetnek! :wink:

Brigi engem is nagyon érdekel a lakberendezés!!!!!!!! :D
IMÁDOM!!!!! Csak nincs rá zsé, hogy az ötleteket megvalósítsuk! :?
Egy ismerősöm lakberendező, belső építész! Szállodáknak dolgozik, tök jó lehet, hogy ott tényleg megvalósul amit megálmodik!
Szerintem nagyon szép, kreatív és irigylésre méltó szakma!
Engem ennél jobban már csak a Feng shui lakberendezés érdekel!!!!! :wink:

Megyek vasalok egy picit, egy pici Himaláját!

Kép
Vendég
 


Csak egy mondat:
Orsi: szuper lett a meghívó! Én tuti ott leszek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


ZsAndi!
Nem is kell,hogy egyet értsünk.
Tök más a felfogásunk.
Szerintem meg hasznos a hordozás..mert jó a léleknek,jó az izomzatnak,jó a csípőnek és a mozgásfejlődésnek is. Egy hordozott baba együtt mozog a hordozójával épp ezért az izomzata jobban is fejlődhet..
őőőőőőőő a Reginek izomtónus elosztási zavara van,(volt)36 hétre született...
sokat hordozom,keveset babakocsizunk,alig van járókában..a lakásban a nappali közepén van,segítséget nem kap a mászás lés stb dolgokhoz.
8hós és szépen mászik,egyedül ül..ma holnap feláll.
Szerinted???????Valamit nagyon elbactam????????vagy esetleg segítettem az izomtónusán a hoordozással????????Hm????????

Ja bocs csajok!!!
Ne hordozzátok a babákat!
azt csak örömömben írtam,nem nektek írtam csak tök jó élmény volt nekem,és ezt próbáltam megosztani :cry: :cry:

mimi12
 
 


Lányok!

Véletlenül nem tudtok Érden méhészetet ahol lehet kapni méhviaszt???????
Pesten a Körúton tudok egy üzletet, de oda nem mennék be egy 100gr-os méhviasz lapért! :?
Esetleg érdemes megkérdezni kreatív boltban??? Ezekből szoktam ugye gyertyát is csinálni!
Nekem krémbe kéne.
Vendég
 


Mia! Bocsi elvettem a laptető lehetőségedet! :shock: :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s

IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Jaaaaaaaaaa ezzel Szilvi és István fertőzött meg!
Vendég
 


Mimi!

Én nem írtam, hogy Te elrontottál valamit a véleményemet írtam le, de úgy tűnik, hogy Neked nem lehet véleményt írni!!!! :(((

Már ne is haragudj, de nem értem, hogy egy magadra kötött gyereknek hogy mozog az izomzata!!!??? Ami lehet az én tájékozatlanságom miatt van.


Orsi!
A szomszédunk méhész, ha gondolod holnap megkérdezem tőle!!!
Nekünk már adott ilyen cafatokat, mert apa azzal szokta ápolni az íjjaknak az idegeit!! Szóval azt tudom, hogy ő is használ ilyet, sőt, ha szerencséd van mostanság szerzi be!!!
Vendég
 


tierno írta:Bogen!Értem.És mire ideköltöztök,lesznek barátaid is :)


Hát én is ebben bízok, de ahogy a csapatot nézem nem lesz nehéz dolgom:) Jó, hogy ilyen nyitottak és befogadóak vagytok...tényleg tök jó érzés:)

Kép
bogen
 
 


JUUUUUUUUUUUUUUUUJ ZSANDIKA EZ KOMOLY??????????

Nekem csak 100gr kénem, de az meg nagyon!!!!!

KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!
Vendég
 


Azt el is felejtette, megírni Nektek, hogy a Sósba van fagyi. Nagyon szemezgettem vele tegnap, de nem ettem, mert nagyon rohantam :(((

Kutyások!
A rendőrség utáni eborvosnál oltási akció van. Minden oltás 2900 ft.


Szerintetek melyik érdi cukrászdába kapok holnap tortát, mert az oviba kell vinnem, de nem rendeltem sehol. Ez lesz idén a gyereknek a 4. tortája!!!
Mind nagyon finom volt!!!

itt se...............
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: