Új privát üzeneted érkezett!

Andi! Tyű, de nem semmi Zsombor! :D Gratula és csak így tovább! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!
Mit szólt Gézu a KisTesóhoz? Hogy bírod a két gyerkőcös anyuka szerepét??
Vendég
 


Sziasztok!

Dorci is megfázott. :( Szegénykém alig tud aludni,felriad,hogy nem kap levegőt.Olyan rossz ezt hallani. :( De amúgy kedve jó,eddig még nem volt láza.Voltunk sétálni is.

Juti!Hogy vagy?Sikerült a csomót eltüntetni?1x nekem is csomós lett,kimaszíroztam,meg fejtem.Nem egy leány álom. :(

Dolli!Milyen bodyt kaptál?Scamp?
Hú,ez a szüléstörténet nagyban hasonlított az enyémhez.Még mindig felkavar. :( Legyél nyugodtan büszke Magadra!Igenis "nagy erős Dolli" vagy!Végig csináltad! :wink: És párodnak is gratulálok! :wink:

Lini!Hogy van Lili?Bármelyik nap jó.Fél 1 -1 körül ebédelünk,utána 1-2 óra alvás.Nem tudom hogy legyen most,hogy Dorina beteg.Kint maradunk az udvaron?Vagy 8-án megyek a fogorvoshoz,előtte vigyem el Neked? :roll:
Hihi.Én is néztem,hogy minek fényképeztél táblákat. :)

Szilvi!Hajrá kocsi!
Nekünk még nem telefonált a szerelő. :?
Jaj,Bubó is?De minden rosszban van valami jó...

Edit!Nagyon jó ez a torta!Úgy látszik a gyerekek szeretnek fotózni.Jaja,okosabbak,mint gondolnánk. :)

Mia!Amíg pici Patrik,lerakhatod a földre is szerintem.Teszveszen is nézted?100X100 as a legkisebb,nem?Az is nagy Nektek?

Andi!Gratula Zsombinak! :) ez a március úgy látszik a fejlődés hónapja. :)

Fölkelt Dorina.

Kép
tierno
 
 

 
 

Brigi! Dorcinak jobbulást!

Mimi, hogy van Regi és Szabi?

Marcinak is jó a kedve, láza hajnal óta nem volt, mi is voltunk délután egy nagyot sétálni!
Olyan jó, hogy sütöget a nap is kicsit, de holnaptól megint mondják a rossz időt :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szasztok!

Kriszti, jobbulást Marcinak!!! Örülök, hogy jobban van! Sikerült a doksit megnézni? Ha nem, mondd mit szeretnél megnézni és átküldöm...

Judy, örülök, hogy jobb a helyzet!

Mimi, Regi, hogy van?

Dolli, nem takarítottam pözsit :oops: :lol: talán majd holnap.... :lol:

Edit, ahoz képest, hogy először volt a kezében... nagyon profin tartja!!! Lili is felügyelettel próbálkozik..
Pöttyök, ugyanannyi van még a testén, csak nagyobbak lettek, a fején viszont találtam újat.... úgyhogy innentől jön a java... Lilinél a fején vettük észre először aztán elöntötte az egész testét...

Andi, de ügyes Zsombiiii! Aztaaa! Gratula neki!!!!

Brigi, Dorci is? :cry: Jobbulást neki is!!!!

Skacok délután nyúztak, hogy ki akarnak menni, de nem akartam, hogy menjenek, mert folyik az orruk... de addig rágták a fülem, hogy kimentünk.... de lányok! olyan füst volt kinn, alig kaptam levegőt, ráadásul a ruháim is kinn voltak, be is hoztam rögtön.
A kutyák, meg néztek rám boci szemekkel: hogy, na..... mivan? mikor rúgod a labdát?! :lol:
sylph
 
 


Sziasztok!

Regi nagyon nyűgöske.Ma extra nehezen alukált el többször is.Éjszaka lázas volt de a nurobt ofen levitte és most volt hőemelkedése,ma nem is kapott nappal kúpot.De sz.tem estére fog kapni mert van egy olyan érzésem,hogy fáj a foga vagy torka vagy csak a takonytól nyüszike szegénykém.
Viszont a kedve jó volt amúgy.
Szabi csak taknyos,neki kutya baja.
És köszönöm az érdeklődést.

Viszont nagy szarban vagyunk..de szó szerint :roll:
Tele a pöce,de már a kádban sem folyik le a víz.Nem tudok mosogatni sem mosni..Holnap vagy holnap után tudjuk hívni a szipantóst mert ugyi hó eleje van...Na ez a szívás...
Ja és ráadásul a pinyóban el van repedve az egyik cső,és ott áll a szarlé...Tök faca :roll:

mimi12
 
 


Helyzetjelentés...
Úgy néz ki a fiúknak sikerült szétrobbantani a dugulást.Szó szerint könyékig a carban...Szegényeknek szét kellett szedni a csövet a pinyóban. :evil:

Énmeg szerintem megfertőződtem.Már tüsszögök és az orrom is elkezdett folydogálni,krihácsolok és érzem hogy gyűlik a trutyi a fejemben.

A Fannival muffint sütünk épp.Holnap lesznek a barátjával 1éve együtt,és sütit süt neki :wink:

A Regi meg eddig alukált a hátamon Dolli MT-jában.
Úgyhogy Dolli!!Nagyon köszönöm!!!Ez tök jó MT!!Valami hihetetlen,hogy mennyi szabadságot ad :lol:
Tök jó!!Már alig várom,hogy legyen sajátom is. :lol:

mimi12
 
 


Huuuuuuuuuuh allati jo volt ma az uszas! felemeltuk az idot 40 percre!!! (Ennel tobbet szerintem egy jo ideig nem birok meg...) De nagyon jol esett. Megtalaltuk az edzogepeket is, ra is ugrottunk egyikre-masikra! Tok jo, amig a szolira vartunk tudtunk kicsit bicajozni es taposogepezni. :) En meg amig Orsi volt bent, combira gyurmaztam. Lehet holnap nem tudok majd menni, de megerte !!! ;)
Ujaszulettem es ezt Orsinak koszonhetem (meghatodott es halas szmajli) :D
______________________________________


Jaroka: NEM LESZ! Ez ma este lett eldontott teny. A nappaliban eleg nagy a szonyeg, arra teszunk valamit (azt megvesszuk valahol) es radobjuk Patrikot a jatekokkal egyutt. :D Ez igy lesz a legjobb. Kesobb meg ha nagyon spurizik mar negykezlab akkor egy elvalaszto ajtocskat. :D Igy nem kell a szegeny gyereknek egy icipici racsos izeben szenvednie. :)
(es a piiiiiiiiiiz is megmarad!) ;)


Krszti: Hol voltatok setalni? Csak a kornyeken? Enyim gyerek 2-kor elromlott, egeszen 4-ig amikor vegre el tudtunk aludni egyutt.... el is aludtunk igy majd egy oraval kesobb ettunk. De onnantol teljesen jo kedve lett. :D Este jol viselkedett apanak amig mi uszni voltunk Orsival. :D:D:D:D

HOlnap nincs mese, mennem kell anyuhoz! Krsziti, gondolni fogok rad, mert ott van Anyutol az Asia Center egy kopesre. :D
Lehet be is ugrok kicsit szetnezni..... ;)


Mimi:
Juj ez az emesztos dolog durva lehet :( Most tudtam meg hogy ahol lakunk csatorna van....... fura, azt hittem errefele nincs. SOkba kerul egy szippantas?

Regi remelem holnapra mar ujra jokedvu lesz. :) Meg jo hogy Szabi jol turi...... de az car hogy te is belekerultel :( Talan nem tor ki rajtad, remelhetoleg!


En most L! Joejt mindenkinek!



Gondoltam azert mellekelem a legujabb VUDU divatot 2010-ben, ez mar a tavaszi kollekcio!

Kép

Kép

sünciboglya
 
 


Mimi!Nálatok se egyszerű az élet! :?
Jobbulást Nektek!

Szilvi!Én tök szívesen kitakarítanám a pözsidet! Egyik kedvencem az autó takarítás:) Lehet,ha a sajátomat kéne,akkor megenné a kosz :)
Orrfolyással nem lehet kimenni?Mi ma kint voltunk.Úúú,nem kellett volna? :oops: Én meg olyan hülye vagyok!Egy vékony szabadidőben voltam,már tökre fáztam. :?

Dorcim alig tud aludni,mindig felsír. :( Vettem a teszveszen Luuf balzsamot egy érdi csajtól.Remélem a napokban át tudom venni.
Szoktátok nézni a Tiszta a lakásod?-at?A mai kegyetlen volt.Létezik,hogy valaki ennyire igénytelen legyen?

Mindenkinek jobbulást!
jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Kép

Szijasztok!

Mimi! Hogy van Regike????
Car ügy............nálunk még nem telt meg ennyire, de voltak már necces helyzetek!Nagyon várom, hogy legyen már csatornánk!
Az a röhejes, hogy régen a Balatonon a nyaralóban nem volt és ott is mindig para volt, nehogy megteljen és sietni kellett a zuhanyzással, de bakker kb 15 éve ott is van már csatorna, hogy lehetünk ennyire lemaradva????? :shock: :cry:
Még jó, hogy Gyuriék tudtak valamit csinálni vele(szegénykéim :( )
Fannival süti sütés: irigy-irigy-irigy!!!!!Én is imádok minden csajos programot amiket a lányaimmal lehet csinálni!

Kriszti, még mindig lógok Neked a kertes privi levéllel! :oops: Ami késik nem múlik! :wink:
Hogy van Marcika????

Jaaaaaaaaaaj Brigi már Dorina is beteg???? :( Jobbulást Nektek is!
Én is szoktam nézni azt a műsort, szerintem az kamu és nem léteznek ennyire koszos lakások!Vagy ezekben nem laknak, mert csak így lehet!Ha használnak valamit mégha poros is, nem lehet ennyire, mert a menetszéltől elszáll, vagy ha rápakol valamit.....
Amikor kislány voltam mindig nekem kellette takarítanom, mert Mami valami okos nevelési tanácsadó könyvből kitalálta, hogy naponta x órát kell segítenie a gyereknek.
Mindig hófehérkének képzeltem magam, ahogy a törpék rendetlen, koszos házából csinos kis otthont varázsolok!
Annyiszor álmodoztam arról, hogy bárcsak lenne egy varázspálcám és egy-kettőre rendet tisztaságot tudnék varázsolni! :wink:


Judy, hogy van a cici??Tejci mennyisége vissza fog jönni!
Dollika Ti hogy vagytok????

Andika! Hatalmas gratula Zsombinak!!!!! Nagyon ügyes, enyimé gyerek egyiksem jelezte ennyire korán, csak két éves koruk körül!
Neked Veronika is über gyors volt ebben ugye?
Bubunak mondtam, hogy tudom, hogy voltak játszótéren! Úgy csodálkozott! :lol: :lol: :lol:

Hajni, Rita! Hogy vagytok???? Megy a diéta? bele kell taposni a dologba mert 3 hónap múlva itt a bikiniszezon! :wink:

Edit! Nagyon aranyos Tomika!!!!!! Remélem rendeződnek a munkahelyi gondok! :wink:

Mama Mia! Én is köszi a tegnap estét! Baromi jól esett nekem is!
A török fürdőt nem is írtad! :lol: :lol: :lol:
Bementünk és egy "tapasztalt" bácsi belocsolta hidegvízzel a hőmérséklet érzékelőt és kb 150 fokos gőzt kezdett nyomni a gép! Bácsi nem bírta és kiment, mi meg majd meg fulladtunk, de mivel csak ketten voltunk baromkodtunk egy jóóót! :lol: Locsoltuk magunkat a jéghideg vízes slaggal!A vége az lett, hogy alig bírtunk kimenni, mert ahol ültünk ott nem volt vészesen tűzforró, de az ajtó környékén már elviselhetetlen volt! :shock: Kimentünk és úgy néztünk ki mint két szép Kép

Szilvike!

Neked nem írok, mert úgyis hívjuk egymást! :wink: Hogy van szegény Bubo????? :(

Viszont a tegnapi szuper napom után iszonyat éjszakánk volt!
Szegény pici Bogika 5x!!!!!! hányt éjszaka!Már össze ágynemű, párnánk, lepedőnk, pizsamánk elfogyott!
Valszeg elrontotta a gyomrát!A vasárnap ragulevet ette meg, lehet hogy nem kellett volna már odaadni neki! :oops:
Gondolom a gomba nem volt már friss benne!Aztán egész nap össze vissza evett mindent, túrórudi, macisajt, estére ez a bogyókás kakaós tejbe bizbaszból két tállal! :?

3-tól 5-ig fent voltunk!

Most teli vagyok a hányásos ágyneműkkel................
Megyek mert ma én viszem Bubcsit, utána meg mosok, takarítok...
Tegnap szerencsére mindent kivasaltam.

ja Mia! Majd dumcsizzunk, tegnap írtam privit délben, de most látom még nem olvastad! :lol: :lol: :lol:
És nagyon köszi, hogy autóval jöttél, ez így nagy segítség volt!!!!!!!!!!!!!


Jaaaaaaaaaaj Linikének nem írtam, hogy van Lili karja?????? :(
Remélem nem kell már többet felvágni!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Na csajok,a fiúk megoldották a dugulást.Le volt rakódva a csövön a trutyi,vízkő húgykő és tsa. és emiatt dugult el az egész rendszer.De ne tudjátok meg!!Már fent az emeleten a fürdőkádból sem folyt le a víz,és a pinyóban meg a csövek illesztésénél ömlött a víz.
Szóval a pince ázott..még az a mázli,hogy nem a car folyt ki csak a víz...(na meg némi pisis,meg mosogatós víz)

Viszont mindjárt itt vannak a szippantósok.

Mia!
Sajnos sokba kerül.Most jönnek és az egészet kiszipuzzák.Kb 35-40.000ft lesz.És az a felháborító hogy országos viszonylatban itt Érden a legdrágább szinte.
AMúgy nekünk évente kb 100.000.-ft-ra jön ki a szippantás.Ha ezt elosztjuk kettő felé havi viszonylatban,úgy nem vészes .Viszont sajni nem havi viszonylatban kell fizetni hanem azt amit épp kiszívnak.De kb 1600.-/ köbméter

mimi12
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, Marcinak már nem volt tegnap éjjel óra még hőemelkedése sem (kopp-kopp-kopp), viszont a köptetőtől+hurutoldótól elkezdett köhögni és szegénykére néha annyira rájött a köhögés, hogy bukott is kicsit tőle. De viszonylag rendesen eszik és már az orra sem szörcsög annyira... de éjszaka kb fél óránként fent voltam mert hol köhögött, hol szörcsögött, hol meg amúgy is felkelt enni :D Ja, és estére páromnak is elkezdett fájni a torka :( Cserébe én már egész jól vagyok :D:D:D

Orsi, szegény Bogika :( A vasárnapi kajának még tegnap nem lehetett baja szerintem, ha hűtőben volt :(

Mia, Orsi! A tegnapi úszásért nagyon irigy vagyok! De ha végre kikecmergünk ebből a kórságból, akkor csatlakozom!!! Már nekem is rá kéne vennem magam arra, hogy legalább itthon tornázzam vagy kardiózzam, mert a lehetőség megvan rá!!! Csak lusta dög vagyok!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szasztok!

Csak egy gyorsra jöttem..

Küldtem mindenkinek mélt mosószóda ügyben!!!!
Kérlek válaszoljatok rá, kinek hány kiló kell, nehogy a 25kiló ne legyen elég és valaki ki maradjon.... :wink:
Zsandi, ha esetleg Ti mentek érte majd közlöm a végeredményt! Oksa?!
sylph
 
 


Ja, a másik:

Ha valakit érdekel, tettem fel a teszveszre akciós Avont!!!!

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=14296147
sylph
 
 


Szilvike válaszoltam! :wink:

Kriszti!

Én is erre jutottam, hogy hűtőben nem romolhatott meg a kaja, inkább gyanakszom valami vírusra!
Reggel még kétszer hányt szegény, utána azért nem mert már nincs benne semmi! :cry:
Mami jól beparáztatott, hogy Rota vírus és ki ne száradjon, mert infúziót fog kapni! :shock: :shock: :shock:

Jól betojtam, szerncsére bele tudtam imádkozni egy pohár teát két részletben. Hatalmasat alukált délelőtt, mire felket jobban is lett, ivott, evett egy fél kiflit magában.
Voltunk kint kertben is, nagyon jó kedve van, szaladgált, labdázott, rollerezett stb...
Elhoztuk nagyokat, most megint fáj egy kicsit a pocakja, de reggel óta nem hányt szerencsére!
Úgy aggódtam érte! :cry: :cry: :cry: :cry:

Úszás, gyereeeeeeeeeeee ne csak mondd!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:
Hányra szokott hazaérni párod????
Mi most 3/4 7-kor indultunk, negyed előtt voltunk vízben, ennél később nem érdemes elindulni, mert így is Mia volt az utolsó vendég zárás előtt!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Még jó, hogy nem zárták rá az uszit! :lol:

Mia hol vagy?????? Élsz még???? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dorcinak sűrüsödik a cucc az orrában.Az éjszaka szörnyű volt. :( Ma elsétáltunk a Dm-be,kapott új fogkefét meg cumit.Odafelé meséltem Neki a gyerekszületésről.Erre felémfordul és húzta volna föl a kabátom,hogy meg akarja nézni a hasam :) Olyan aranyos volt :)

Orsi!Szegény Bogi! :( Jobban van?Itasd ezerrel,vagy csinálj Neki levest!Ez lehet nem rota. :roll: Dorina egyszer elkapott valami vírust,hányt,hasmenése volt,meg egész nap feküdt.A doki megfogta a hasán a bőrt,mondta,hogy ki van száradva,de szerencsére nem lett kórház.
Ne is mondd a 3 hónapot!Vészesen fogy az idő. :( Ma kimostam 2 adagot,porszívóztam,a hasam meg majd szét szakad. :( Mikor leszek a régi?Arra gondoltam,elkezdek egy kismama tornát.Szerinted lehet?

1kg mosószóda mennyi mosásra elég?

Betegek hogy vannak??????

Kép
tierno
 
 


Sziasztok4


Orsi!
Dorinának is úgy megy a hasa mint a vízfolyás egy nap kétszer esetleg háromszor, időnként fáj a hasa, de se nem rosszkedvű, se nem bágyadt annyi hogy nincs étvágya!!!

Rohannom kell
Vendég
 


Orsi! Tényleg az a legfontosabb, hogy igyon Bogi! De ha jó kedve van, akkor szerintem sem lehet nagy baj :) Ilyenkor az a legjobb, ha azt adsz neki enni is, amit kíván (na jó, nem csokihegyeket :D:D:D)

Úszni megyek, ha jobban lesz Marci, és mikor így indultok, akkor mikorra értek haza? Csak mert apa mondta, hogy menjek nyugodtan, de nem biztos, hogy belegondolt, hogy akkor övé lenne a fürdetés+az altatás :D:D:D Múltkor délutánra (kb fél 5-től fél 8-ig) ketteseben voltak és pont akkor kakilt Marci, hát mondanom sem kell, hogy nem lett tisztába téve és csodálkozott apa, hogy nehezen aludt el :D:D:D Lehet, hogy inkább majd a reggeli csapathoz csatlakozom :D Vagy lehet, hogy hamarabb odamegyek és előbb lelépek, mert nekem kb 6-tól 8-ig lenne jó! Nem tudom ebbe a két órába mi fér bele, mert gondolom az út maga majdnem 1 óra oda-vissza :(
Most ha Marci elalszik lehet megpróbálkozom egy torna dvdvel...

Mangora

Kép
mangora
 
 


Na mi mentünk egy jó nagyot.Voltunk a Regit lemázsálni.7200gr.
Végre 1hó alatt hízott 700grammot és nem 3-400at :lol:
Kb másfél óra alatt mentünk innen le a rendelőbe,kb 3km-re van innen.
Hát remélem a Szabi jól kifáradt.Most már csak 1 baj van..Nem tudom lefektessem e még?

Orsi!Jobbulást Boginak!
Én nem igazán értem a parádat..Mármint a rota vírusos dolgot..
Van kb 100féle rota vírus,a hasmasis hányásos betegségek simán lehetnek valamilyen rotátol.Viszont egy szalmonella pont ugyan olyan veszélyes...
Attól nem parázol??Mert azt a cipőd talpán beviheted,vagy a madárkaka meg a ki tudja milyen rtágya meg hasonlóak,meg a tojás a nyers hús..stb.
Ja bocsi!! Szalmonella ellen nincs védőoltás:lol:
Így nem is kerítenek neki nagy feneket :roll:
És amúgy bizony simán lehet,hogy Bogin rota ment keresztül..viszont azért annyira nem veszélyes mint ahogy fel van fújva.
Ja és bocsi!!!Csak engem annyira fel tudnak húzni ezek a népparáztató szóbeszédek :oops:
Na ja...így a 38évem alatt kb 2gyerekről hallottam a tág ismeretségi kőrben akik ilyen betegség miatt infúziót kaptak,és az egyik 16éves volt.Ha hozzá vesszük,hogy az oviban és a suliban is tömeges hányós vírus szokott lenni,akkor ez eléggé elenyésző szám ..
No megyek emailt lesni..
de sz.tem nekem 5kiló szóda tuti jöhet!

mimi12
 
 


Kriszti!

Mi kb. 10 perc alatt érünk át, 9 után értünk haza nemsokkal!

A hétvégi csapat az a szombat hajnali én szeretnék benne lenni mindkettőben, mert rájöttem ez a legobb mozgás, a hátamnak nagyon kell!!!!
Korábban én biztosan nem tudok menni, mert nem ér haza Api, max pénteken, de akkor Miának nem jó!
(péntek naplementétől-szombat naplementéig)

Én ahogy a vendégeim engedik hétköznap egyik este és szombat hajnalban járnék!

Andi! Tavaly mikor zárt be az uszi??? Júni elején???Már nem emléxem! :roll:
Ha más nem akkor majd megyünk az érdi usziba! Egyenlőre a battainak nagyon baráti ára van és nincsenek sokan!
1040 Ft-ot fizetünk az usziért, wellnessel(összes szauna)+6 perc szoli! Ha elmegyek este egy órás tornára az ezer forint! Szerintem ez sokkal tartalmasabb! :wink:
Igaz Neked nincs annyira közel! :cry: Ha eljösz hozzánkig, innen mehetünk a mi autónkkal!

Dorciknak jobbulást!!!!!

Megyek iszom egy kávét, aztán elkezdek pakolászni, készülődni, 6-tól dolgozom.
Most jutott eszembe hiába keresem Miát, Anyukájához mentek ma!

Állítólag márc 15 után beköszönt az igazi tavasz! :D
Annyira várom, hogy mehessünk cangázni! :D
Lepasszolom a nagyokat és Bogival meghódítjuk Érdet! :wink:
Vendég
 


Mimi! Nem értelek! :shock:

Nem azért parázom mert rota! Felőlem anyámfaca is lehet, a gyerekemet féltem!Eszem ágában sincs beoltatni.......nem tudom, hol írtam ilyet.
Már megint én vagyok a hülye... :? és bocs, hogy aggódni mertem, hogy beteg a gyerekem! :?
De akkor nem írok inkább senmmit, nehogy felhúzzalak a náparáztatós hülyeségemmel!
Vendég
 


Orsi, Mimi, nehogy félreértsétek egymást! Ne veszekedjetek gyerekek! :)

Miminek abban teljesen igaza van, hogy az eslő három gyerekem idejében nem volt rota-oltás, nem is féltem tőle. Maja nagyon könnyen elkap ilyeneket, volt, hogy 4 napig !!! hányt és f-sott, semmi nem maradt meg benne, cérnaszálon függöt a kórházbamenetel, de kihoztuk belőle (erre azóta is büszke vagyok :oops: ). Petinek felajánlotta a drnő, hogy vehetünk rotaoltást, hónapokig ezen megitáltam, nem vagyok-e ócska anya, ha nem veszem meg 17000-ért az oltást. Érdekes módon ekkor már az internet, a rendelő és minden tele volt a rota veszélyeivel. hmmm...

Orsi, ezt csak arra írom, hogy nem feltétlenül kell ahhoz rotának lenni, hogy gáz legyen a hányásból, DE nagyon kicsi rá az esély, hogy komolyra forduljon. Ráadásul ha Bogi tök jókedvű volt délelőtt, akkor pláne no para - no rota! :)
Egy a lényeg: ha sokat hányt, közvetlenül utána nem szabad itatni, csak kb 20 perc-fél óra múlva, akko is csak keveset. Amikor Maja ennyire beteg lett, kávéskanalanként adhattuk csak neki a vizet, de ötpercenként kellett adni. Amikor már a sokadik egy kávéskanálnyi benne maradt, akkor lehetett kicsit többet, de azt is kanállal, nehogy túl sokat igyon egyszerre.
Annyira nehéz volt, könyörgött a vízért, én meg megszántam, persze kijött belőle. Akkor a férjem vette kezébe a dolgot, ő pontoan betartotta az orvos utasításait, és lassan-lassan jobban is lett M.
Ez persze egy extrém eset volt, számtalan hányásos nyavalyán vagyunk túl, vacak-vacak, de legalább rövid betegség.

Nyugi!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita :lol:

Orsi!
Én nem is írtam sehol,hogy beoltattad volna a gyerekedet..
De most is félre értettél mint sok más alakalommal..
De leírom érthetőbben...
Mint ahogyan Rita is írta,míg nem volt rota elleni oltás nem is jött szóbe ez a betegség.
Mióta van ellene oltás azóta kampányban riogatják az anyukákat..
Na ja 40.000ft ért persze ,hogy riogatják és ennyi pénzért persze,hogy nagyon veszélyes a betegség..
És igen!Azért írtam én is,hogy egy szalmonella is veszélyes mégsem így vélekednek róla...
No így gondoltam én a paráztatást...

Amúgy meg...
Bele untam a bűnbak szerepbe..Nekem erre nincs szükségem.

mimi12
 
 


Orsi! Tudom, hogy ez a legjobb mozgásfajta, az úszás mindent átmozgat (még azt is, amiről nem is gondolod hogy van :lol: )
Megpróbálok csatlakozni,megbeszélem apival. Legfeljebb csinálunk egy próbát, a legrosszabb az lehet, hogy végigüvölti Marci az estét neki és meg jól érzem magam :D:D:D
Az jó, hogy tőletek már csak 10 perc :) Tőlünkig hozzátok meg még 15 :D De ha már ott vagyok autóval, ami addigra bemelegszik, akkor már simán mehetünk az enyémmel :wink:

Ja, és szerinem Mimi pont azt írta, amire Te is gondoltál, csak elbeszéltetek egymás mellett! Legalábbis így kívülről. Inkább arra reagált, hogy anyósod parázik a rotától... De no comment, nem szeretnék beleszólni :)

Nekem meg megvolt ma 1 óra torna és utána betekercseletem magam, most abban ülök itt :D Pilatest választottam, már így egy kezdő program után is érzem a hátamon, hogy sokkal jobb!!!

Mimi, jó kis túra volt, de merre mentetek, hogy 1,5 óra volt az út? Bián át??? :D:D:D
Grat Regi gyarapodásához!

Andi, Dorinának jobbulást!

Brigi, Te Dorcidnak is jobbulást!
Szerintem a tornával 6 hetet várjál! Bár nem tudom mekkora a vágás, de a császár után is ezt javasolják és nekem még az is kevés volt :( Kb a 8. héten tornáztam és másnapra úgy éreztem majd szétszakadok :(

Marci már egész szépen köhög, szakad fel neki :) És már annyi váladék sem jön a nózijából! Délelőtt is meg most is nagyokat alszik, kicsit kevesebbet eszik, mint szokott, de gondolom ez normális!

Na mentem, hazaért api, kicsit kényeztetni kell, mert tök carul van :( Most ő lépett bele ebbe a nyavalyába...

Mangora

Kép
mangora
 
 


Na jólvan...

Orsival jól elküldtük egymást a halál faszába msn-en..kb úgy írtunk egymásnak mint a kocsisok..
Most már jobb :lol:

Kriszta..mennyé má te is :lol: :lol:
Bián át???
Amúgy félre olvastad :lol: :lol:
Ennyi idő alatt jártuk meg.Nem ennyi idő alatt értünk oda :lol:
És ennyi idő alatt úgy jártuk meg,hogy a Regi le lett vetkőztetve lemérve,felöltöztet,beszélgettem,majd a hátamra varázsoltam amin jóóóól kiakadtak :lol:
Majd hazafelé benéztünk a KisKatához a virágüzletbe.Ő a Gyuri unokahúga és ott dolgozgat,így kicsit dumcsiztunk vele.Majd makkot is szedtünk.és amúgy is a Szabi csigatempóban jött :lol:

Amúgy most már tudom mit érzett szegény Regi..
Én dem kapok levegőt az orromon,fájdogál a torkom is..De nem az a gyulladt fájás,hanem az mikor a trutyi le van tapadva még és nehezen jön fel...
Gondolom reggelre jobb lesz..de úútálom a gyerek betegségeket..

mimi12
 
 


Mimi bocsi, tényleg féreolvastam, azt hittem ennyi volt az odaút :D:D:D Így már érthető és tök gyorsak voltatok!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


sziasztok,

Brigi akkor napoljuk a dolgot. Jó? Amióta megvan Lili baci fóbiás lettem! :oops: HA meggyógyultatok átmegyünk. ok?

Szilvi: akkor hozzátok sem dobom be a macit. Még én sem voltam pettyes. :P Attól jobban félek mint a náthától :lol:

Mia: a természetgyógyász jó ötlet.

Tud valaki egy jót????????????

Csajok, kb. 2 hét múlva csatlakoznék a szombati úszokhoz, ha Lili is engedi! :D Lassan lehetne kérni csoportos kedvezményt is, nem? :lol:

Most csak ennyi :oops:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Jó estét!

Kriszti! Még "könnyen vagyok, péntekig itt van anyum. :wink:
Jövő héten mélyvíz, lehet, hogy nem lesz erőm/időm minden nap írni. :roll:

Orsi! 3 hónap? No akkor én belekezdek a hízókúrámba! :lol: Tegnap óta annyit zabizok, hogy jajj! :oops:
Remélem, jobban van Bogika! Már asszem írtam, én is a hányástól tartok a legjobban. :? De ha jókedvű volt, hátha csak valami futó vírus!

Brigi! Scamp igen! :)
Szerintem várd ki a 6 hetet mindenképp!!!!!!!! Addig csak séta, az is sokat számít, és megerősödsz kicsit! Egyébként hogy vagy? Még mindig nem jutottam el, hogy visszaolvassam a kórházas "élményeket" : :? Csak tudom, nekem milyen lassan ment a felépülés.

Rita! Tényleg tuti ötlet ez a saját bérlet, lehet, én is bevezetem majd. :)

Na megyek esti szeánszra! :D

Puszi

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Mimi!

Szerintem jóóók voltunk! :wink: :lol: :lol: :lol:
Amúgy van egy barátnő, már több mint 10 éve! Úgy indult a kapcsolatunk, hogy úgy össszevesztünk, hogy miattunk a pasijaink is összebalhéztak, ha összefutottunk volna, akkor tutira kitépjük egymás haját! :lol:
Aztán sikerült rendeznünk és azóta is nagyon jó barátnők vagyunk! :wink: Igaz ritkán talizunk, de telcsin tartjuk a kapcsolatot és nagyon szomorú lennék ha nem lenne!
Te pont ilyen vagy!
Valamiért irritáljuk egymást, de közben mégse tudunk elszakadni egymástól! Vannak olyan barátságok amik szétmennek ez első adandó konfliktus után! Na az nem barátság!
Nem mondom, hogy Te vagy a legjobb barátnőm, de éreztem ahogy egymás fejéhez vágtunk dolgokat, hogy nem tudok sokáig haragudni Rád!
Már hányszor akartuk hóra hívni egymást????
Te nyersen fogalmazol én meg sértődékeny vagyok!
De szerinte elég jól kezeljük a dolgokat, hogy képesek vagyunk túllépni ilyen hamar a dolgokon! :lol:
Te tyúúúúúúúúk!

Üdv: lökött liba, hogy ne sérüljenek a szomszéd csirkék! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Te hüle pica..Miattad szétfolyt a muffinom...
És igen miattad!!Hogy miért???Tudod azért mert :lol: :lol:

Bakker!Ezt le is fényképeztem.Annyira ciki lett ez a muff...izé.
Én ilyet nem szoktam csinálni de a tegnapi akción a Szabi felbuzdult és kellett neki süti.Na persze szinte semmi alapanyag,de fejből valamit össze dobtam.Hááát senki nem mondta,hogy nem jó ehhez az a szokásos hígabb tészta :lol:
No majd holnap feldobom a képet..
Most viszont megyek,mert már kész vagyok..37.3-am van...az szörnyű :( :(
:lol: :lol:

ÁÁÁ talán túlélem,de kb 5 éve volt utoljára hőemelkedésem is(hála égnek kop-kop)

mimi12
 
 


Mimi!

Muffin! :lol: :lol: :lol: (áááááá alig vagyok kárörvendő! :wink: )
Látod nem szabad velem összeveszned, mert belebetegszel! :cry:

Viccet félre, ne legyéééél máán beteg!
Kép

Én L hullok, mert fáradt vagyok!

Krisztiii! Nagyon ügyi vagy, beírtam egy csillagot a naplómba, mindenkinek vezetni fogom a pirospontjait, feketepontjait! :wink:
Enyimekről nem nyilatkozhatom és ezúton kérek elnézést mindenkitől, hogy túl sokat írtam magamról edzés, fogyi témában, innentől lakat a számon! :oops:

Bogika jól van és nekem csak ez számít, mivel egyik gyerkőm sem volt Rotás,sosem érdekelt a téma nem tudtam, hogy ekkora felháborodást kelthet egy szó leírása!
Rita! Én azt sem tudtam, hogy mennyibe kerül a védőoltál, sosem merült fel nálunk a védőoltás lehetősége!
Gondoltam kapok egy-két bizatató együttérző szó, mert igenis lehet aggódni a harmadik gyerkőnél is....... :cry:

Dollika! Nem féltelek a mélyvíztől, nagyon ügyes, talpraesett csajszi vagy!!!! Hamar belerázódsz!
Nagyobb étvágy a szopi miatt gondolom! De Te ehetsz bátran! :wink:

Linike! Várunk Téged is a reggeli csapatba! :wink:

Brigi! Szerintem ráérsz azzal a tornával, gyógyúlj meg rendesen!!!!
Vendég
 


Orsi, én abszolút együttérzek veled, csak a konfliktust szerettem volna tisztázni, bár ez nem az én feladatom (csak nem bírom a feszkót... :) )
Nekem nem kell magyarázkodnod, én teljesen bele tudok betegedni, ha valamelyik beteg. Nagyon aggódós vagyok, ezt nem tudom lazán kezelni. Már így fogok megöregedni, ez van... :)

Puszi!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Orsi! Már miért ne aggódhatnál Bogiért ugyanúgy!!! Még jó hogy aggódsz!!! Örülök, hogy jobban van! Marcinak sem kellett már szityuzni a nóziját délután óta, már csak a köhögés van!
Köszönöm a piros pontot (már ha azt kaptam :) )

Mimi! Belevetegedtél a nagy harcba? :lol: :lol: :lol: Jobbulást!
Muff...izéra kíváncsi vagyok! :)

Lini, akkor Te is úgy vagy az uszival, mint én :) Majdcsak összejön nekünk is! :wink:

Dolli! Tuti bírod majd a mélyvizet is!!! Tudsz úszni, nem? :lol: :lol: :lol:
Én most kezdem tudni megállni szülés óta, hogy ne zabáljak össze mindent :( De már muszáj, mert elefántnak érzem magam :):):)

Mia, voltál Ázsiában? :wink:

Na, mára elteszem magam!

Szilvi, hogy álltok pötty fronton?

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok!

Csajok!
mondjátok, hogy nem igaz ez a hétvégén jön a tél....................... annyira nem szeretém már, olyan jó, hogy süt a nap, hogy nincs hideg............

A héten vagyok 26. hetes kismama, akár tetszik akár nem beleléptem a 3. trimeszterbe.
Már a gyerkőc súlya meghaladja az 1 kilót:)))

A héten nem nagyon haladt a nagytakarításom, merthát itthon van Dorina és inkább vele foglalkozom!!!

Mimi!
légyszi küldd el a pogácsa receptet, elég a hozzávalók. A múltkor nem mentettem
:oops: és pénteken begyúrnám és szombat délelőtt megsütném.

12 gyerek lesz a zsúron, remélem minden okés lesz, kicsit parázok, merthát én is a parás anyukák táborába tartozom:))))

Csajok!
Van köztünk olyan aki tud és szokott zenét letölteni Cdre???

jó éjt A.
Vendég
 


sziasztok!

Ma anyuhoz utaztunk Patrikkal, jo kisfiu volt, beleadott apait-anyait. VOlt figyor, gugyoges, visitas, kapalodzas a nagyinak. :) Szoval teljes a mamaimadat. :) Anyu varrt nekem egy szoknyat. JO meleg es beleferek!!! ;)


Ja igen, a tegnapi torokfurdot kifelejtettem! Ugy dontottunk Orsival hogy nekik lesz "rendes" szaunajuk is, mi meg epitunk egy brutal nagy torokfurdot es alaguttal osszekotjuk a kettot!!! ;)
Es hat igen, a rakocskak szepen kisomfordaltak a torokfurdobol miutan brutalis kodot varazsoltak belul. Latni nem lehetett. Orsi a hideg vizzel locsolgatott engem en meg orgazmaltam kozben. :D Szerintem kivul a ferfiak csak neztek es hallgattak, de bejonni nem mert senki sem. :D:D:D:D


Orsi
JAAAAAAAAAJ Szegeny Bogika!!!! Mitol volt ez a szornyu hanyas??? Ja most olvasom hogy az osszevissza zabatol. (Ismeros, nekem voltak ilyen "kalandjaim"....) Hat jol bekajalt ez a leanyzo! :( Juj. Remelem jobban van szegenyke!!!! (Gyogypuszi elkuldve!)


Uszas: apa mondta hogy most mar az en kocsimmal kell mennunk, ez ultimatum. :D Max te vezetsz hogy odatalaljunk. ;) Megyek erted es viszlek is haza. :D
A privit elolvasom, ahogy a kozost befejeztem! :D (De lehet hogy meg elobb is mert kivi vagyok mit irtal!!!!!)

ORSI< NEM JOTT TOLED PRIVI!!!!!!!! :(:(:(:( Legalabb is nalam nem jelzi! Es e-mail-t sem kaptam rola! Megteszed hogy elkuldod ismet? Letezik ilyen hogy nem kapja meg az ember a privit??? :shocked:



Mimi:
UHH!!!!! Ez rengeteg piiiiiiiiz! Mi egy evig laktunk a "Duka rezidenciaban", de egyszer sem kellett szipuzni....es csak felig volt tele, parom megnezte parszor. Nah, az is tuti valahogy jatekosan lett megcsinalva, azt elszivarog a talajban... klassz, a szomszedok gyumolcsfai meg felszivjak!!!! Fel kene ezt jelenteni. :( Bar ugy is elarverezik azt a hazat, a tulaj nagy gazban van, semmit nem fizetett mar fel eve..... :S

Regi 7200g? A Patrik mar most 8 kilos!!! Mi lesz ebbol a gyerekbol, elefant????? Kezdek felni. :(



Kriszti: Ha eljossz velunk uszni, a masodik alkalom utan egyszeruen kivanni fogod a tobb mozgast, nem csak az uszast! En ma mar legszivesebben futottam volna vagy valami videora billegtem volna! Elohozza am az uszas a tobbit az emberben. :D
(Jah, es nalam lustabbb diszno NINCS a vilagon.) ;)

mososzoda: En anno 2 kg-t vettem, hasznalom kb 2 honapja es meg mindig van vagy masfel kilo.... :D
en 4 kanallal teszek a 30 ml-es adagolokanalkaval. (A tapos kanallal.) Minden foltot kihoz. Legalabb is a jol beszaradt, 2 napos almat kihozta, eszre szem vettem hogy elfelejtettem beaztatni. ;)

Uszas: idomitsd be parod surgosen!!!!! Egy apanak is tisztaban kell lennie az alapveto dolgokkal, mert kell neked a szabadsag, ezt neki is be kell latni! Ha egyutt furdettek, akkor azt mar tudja. A kakat meg annyira konnyu kitakaritani! Az en parom jelesre vizsgazott pelenkazasbol, ha o teszi fel SOHA nem bugyog ki a kaka!!!! Tegnap ameddigre hazaertem az uszibol, gyerek megfurdteve, elaltatva vart otthon. :D:D:D:D:D
Parom meg vigyorgott es nagyon buszke volt. (Hat en is buszke voltam ra!!!!) ;)
Ebbol erzem hogy tenyleg fontosak vagyunk neki es az is hogy en ki tudjak kapcsolodni ebbol az egesz napos egyformasagbol. Ulj le a paroddal es beszeld meg vele. A modern apukak tudnak ezeket a feladatokat. ;););)



IGAZA VAN ORSINAK A BATTAI USZI JO ARON VAN !!!! Es meg fitness gepek is vannak!!! Meg pezsifurdo!!! :D:D:D



ROTA VIRUS: Hat azt sem tudom mivel jar, de a Patrik be lett oltva (itatva) 3 es 4 hosan, ket reszletben.... Remeljuk nem olyan mint a b.himlo hogy el lehet kapni meg ha be is van oltva, akkor megfojtok valakit mert csilllagaszati arat kertek erte!!! :evil:


Ha mar a "hasmarsnal" tartunk! Nekem volt szalmonella toxikozis es verhas betegsegem is! Egyszer korhaz, 2 hetig....... hat nem volt leanyalom, de kibirhato volt..... na az meg egy szar betegseg.... es azt aztan barhol ossze lehet szedni. :( Ha valakinek ilyen lesz esetleg, sajnos expert vagyok! Tudok segiteni.

KRISZTI:
tornahoz gratula!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D::D:D:D:D:D Buszke vagyok rad!!!!



Lini: Nekem van egy doktono ismerosom, sogornom nala dolgozott, igy jol ismerem, voltam is nala felmeresen, meg az egesz csalad hozza jart. O belgyogyasz orvos es termeszetgyogyasz egyben. Sajnos benn van a Nyugati pu.-nal a rendeloje. De ha erdekel itt az elerhetosege:
http://www.naturport.eu/
Es itt egy video rola, az RTL-ben a reggeli musorban volt:
http://www.youtube.com/watch?v=XAlO_PblNfQ
Rendes a doktorno es nagyon ert az akupresszurahoz, akupunkturahoz. :)
Van nala biorezonancia teszt is.



Mimi+Orsi= Edes-kedves aranyos viragszalaim. :D Nelkuletek ures lenne az elet. :D:D:D:D:D:D:D


Mimi jobbulast neked!
A muffit megennem, meg ha hig is! ;)


Kriszti: nem maradt ido Asia-ra, mert anyuval setaltunk egy oriasit a parkban. :D:D:D:D:D Megtartom az Asia-t majd egyuttre! OK? ;)



zsAndi: Huuuuuuuuu! Gratula a 3. trimeszterhez!!!!!!!! Jaj de jo! Most mar csak egy keves ido es meglesz az uj babo!!! :D:D:D:DI
Igazan tehetnel fel vonalzot a babocanak is hogy tudjuk pontosan mennyi idos! ;)



Na en is L, ejfel van.... :( puszka!!!!

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Orsi/Mimi!
Elolvadt már a hó,ne veszekedjetek!Vagy most kezdődhet az iszapbírkózás? :wink:

Orsi!Persze,hogy féltetheted a gyerekedet!Ilyet senki nem írt!Gondolom nem is a rota miatt parázól,hanem a kiszáradástól!Jobban van Bogi?

Szerintem mindegy is,hogy mi a gyerekünk baja,nem jó látni,ha betegek. :( Még ha egy kis megfázásról is van szó.Nem igaz?

Zsand!Én sem akarok telet már! :x Dorina hogy van?Nem ám lebetegszik a partyra!Nem baj,ha nem haladtál a nagytakival.12 gyerek után gondolom meg se látszana. :? Szülők azért jelen lesznek,nem?Már 3.trimeszterben vagy? :shock: Én szoktam zenét letölteni.

Lini!Ok,napoljuk.Amúgy levegőn nem fertőz.Hogy van Lili karja?

Dolli!Séta az meg van minden nap.Köszi,jól vagyok.Csak akkor rossz,ha kicsit túlpörgetem magam,vagy rosszul emelek,mozdulok.De a szülés utáni lábadozás sokkal rosszabb volt.
Dorinának is van Scamp bodyja.Nagyon jó pofák. :)
Szerintem simán megbírkózol 2 gyerekkel!Ügyes vagy!És Gézu is okos fiú!

Juti!Veletek mi újság?

Hajni!Hol vagy?

Tök jó,holnap reggel hozza az eladó a balzsamot. :) Bár most elég szépen alszik Dorina.kopp-kopp.És ma piknikeztünk a szobában.Játék virslit,grill csirkét és paprikát ettünk.Tök jó,hogy nemsokára igazából is lehet. :)



Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Sziasztok,
Szeretnék információkat kérni tőletek...meg bepofátlankodni a csapatba...

Kicsit visszaolvasgattam a topikot, tök jó:) Tetszik:)

Szóval...én most egyezkedek egy építésszel és ha sikerül dűlőre jutnunk, akkor építkezni fogunk Érd-FelsőParkvárosban...s ha minden jól megy nyár közepén-végén költözünk is.

Ezért érdekelne gyerekorvos, aki jó és Parkvárosi...meg mit lehet tudni az oviról? Meg minden egyéb? Amit Ti tudtok, s nekem meg hasznos lehet.

Segítsetek:)

Kép
bogen
 
 


Sziasztok

megvagyok csak nem nagyon jut időm írni..én már hétfő óta mélyvízben vagyok, anyum hazament vasárnap. igaz, napközben kettesben vagyunk csak Blankával...az egész jó :lol:

mellgyula szépen visszavonult...nem volt igazán csomós (sajna sosem voltam egy tejcsárda...) inkább arra gondolok hogy mivel kisebesedett a bimbi felment valami fertőzés...a tej megcsappant benne, de küzdünk....

Orsi
Bogikának jobbulást!!!

Mimi
Neked is jobbulást!!!

Látom elvagytok egymással :lol: :lol:

Dolli
én is zabizok :roll: most ettem egy túrósbatyut reggelire de még meg bírnék enni 5-öt....
a szokásos 5 kilóm rajtam maradt most is....na nem baj, csak ne legyen még több.

Lini
Hogy van a kezecske? sajna én nem ismerek termgyógyit...

Brigi
örülök hogy már jobban vagy!!!csak így tovább...

Többieknek is puszi

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Jó reggelt sziasztok!
No én túléltem az éjszakát. :lol:
ÁÁÁ amúgy este bele ültem egy jó forró vízbe...volt kb 40fokos :lol: és utána már sokkal jobb volt.
Már dől a cucc belőlem ..

Orsi!
Én a rotás baromságnál nem ellened voltam ,Te hüle tyúk!!!
Én attól akadok ki,hogy pl Téged is beparáztatnak..
Vagyis nálatok most a Mama jól beparáztatott Téged.És ezt nem kellett volna!!!
Amúgy meg minden normális szülő aggódik a kölkéért.Én pl a Regivel összebújva alszom ha lázas,és óránként nézem a lázát..
Sőt minap egész nap a kezemben volt,és a kezemben is aludt napközben......

Mia!
Rotából állítólag van több féle az oltás meg állítólag nem is véd mind ellen..
De most olvasom,hogy a hányásos hasmasis betegségek nagyrészét valamilyen rota okozza.

Na ez jól megvan fogalmazva..
http://tud6.com/beoltottak-bennunket/

ZsAndi!Küldöm priviben

A Szabi kezd kikészíteni...
Tegnap leamortizálta a lakást.Kimosta a ruháját,kiöntötte sót de csak játékból,behordott fakérget az udvarról,kb 3 nadrágot és 4-5polót mocskolt össze..Most meg áll a konyhapult tetején és a szekrényben kutat..
ááááááá,most a Fanni szobáját pakolja

Szia Bogen!

Hová költöztök?
Ovi..hát az itt Érden eléggé húzós.Nagy a helyhiány,és nagyon sok gyereket vissza utasítanak.Több havi asztalborogatás kell néha,hogy felvegyék a gyerkőket oviba...
Nekünk is jön lassan a harcunk,ugyanis bepróbálkozunk mi is...
Orvos.Én maradtam Budaörsön az orvosunknál így nem is ismerem az ittenieket.De a csajok bizti majd ajánlanak valakit.

mimi12
 
 


Csajok szerintetek mi ez? Lili talpán tegnap kijött egy piros vonal. Azt hittem rálépett egy játékára és megnyomta de még ma is látszik. Erre ma reggelre a ,másik lábán is kijött egy piros vonal meg egy piros karika! :shock: Ha megsimizem még érzem is a kidudorodást. :roll: Mi a fene lehet ez? :shock:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni!
Nem tudod lefényképezni??Így én passzolom..esetleg cipőcskéje van?

mimi12
 
 


Szasztok!!!

Lányok, balhé volt?! Ne csináljátok már!!!

Hajni, :shock: nem tudom mi lehet az a lábacskáján.... :(

Mimi, látom, szar helyzet volt nálatok.... :wink: örülök hogy megoldódott! Ennyi egy szippantás?! :shock: húúúú.
Regi jobban van?! Jobbulást neked is!

Lini, jaja, most Bubóval küzdünk... vele rosszabb is mert vakarja... pasi... :wink:

Kriszti, Marci hogy van? Pötty: nagyon sok van :cry: több mint Lilin... szegénynek az arca is tele van, a szeménél is és olyan mintha boxolt volna :wink: :cry: piros és fel is van dagadva...

Brigi, jobbulást Dorcinak!!!

Szia Bogen!!! Nem voltál véletlenül a babafalván is?!

Bocsi lányok, most ennyire futotta.... elkezdődik megen a meló.... jó lesz, most Bubóval itton... :wink: Szegénykém szenvedős... vakarja ezerrel őket... :evil: remélem holnapra már jobb lesz! Lilinek is két nap volt húzós... Most is meztelenül van, hintőporozza magát :D az előbb meg feküdt az ágyon és pögött körbe, úgy vakarta magát! :lol: :lol: :lol:

Léptem...
sylph
 
 


ilyen:
Kép Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


sziasztok,

Ma punnyadas van, berendeztem a gyereknek a hempergot a lakasban. Egyenlore a franciaagyon hogy lassam mire jut. Korberaktam jatekkal. Butan nezi oket, sikotozik, hatha kozelebb jonnek es meg tudja oket fogni. AMikor nem igy sikerul, csalodottan sohajtozik. :D De egyenlore nem mozdul. Lusta diszno !!! :mrgreen:

sünciboglya
 
 


Brigi:
Iszapbirkozas !!!!!!!!!
:D:D:D:D:D

Kép

sünciboglya
 
 


Na meg ugye LAPTETO !!!!! CSuhajjjjjja :mrgreen:

sünciboglya
 
 


Hajni!
Ezt passzolom...nekem 1x volt a cicimen hasonló.De akkor még a Szabi szopizott.Én azt hittem begyulladt a cicim,de első nap fájdogált másnak nap meg viszketett mint állat.Nem tudom???Nem e valami csípés volt e??Pl pók?

mimi12
 
 


hát nem hiszem, hogy csípés. Első nap az egyik talpán most meg a másikon is? Ráadásul a karika mellett van egy hosszabb vonal is csak az a képen nem látszik rendesen.
Minden esetre este lemegyünk a Dokihoz.

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni,
Nekem fogalmam sincs mi lehet ez, még sosem láttam ilyet.

Mimi,
Nekem Zsombor borzolja az idegeimet, mostanában mindennapossá vált a földön fetrengős hiszti :( Ma pl azon borult ki hogy nem emeltem fel a lépcsőházban hogy elérje a csengőt erre levetette magát és ott fetrengett. Tegnap az oviban is ott fetrengett (Orsi ezt már nem is láttad, csak az Ákos anyukája mosolygott rám részvétteljesen)

Orsi,
Igen nekem is úgy rémlik hogy június elején-közepén zártak be tavaly. Tegnap voltam én is úszni, rengetegen voltak, ráadásul egy apuka tanította úszni a kislányát aki folyton szembe úszott, még őt is kerülgetni kellett.

Juti,
Gergőt ki hozza el a suliból?

Hamarosan megyünk beíratni Zsombort a bölcsibe :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
egyenlőre a férjem hozza el amíg még mi nem tudunk menni érte..
ő napközis. szerencsére szeret a napköziben.
aztán majd meglátjuk...

Ja és a dilemmám...
a védőnő mondta hogy ha gondoljuk irassuk be Gellit áprilisban a körzeti oviba mert életkor alapján fel kell venniük.
csak nem tudom jó-e utolsó évre váltani neki...
kényelmesebb lenn mondjuk a férjemnek nem kéne behordania Pestre. de mondjuk 1 évet még kibírunk.
Zsandi Ti oda jártok és dícsérted az ovit, ugye?

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: