Új privát üzeneted érkezett!

Mia! Mára nem ígérek semmit, mert még a 4 órás etetés után be kell menjünk Pestre is :( Nem szeretném nagyon megterhelni Marcit sem :(

Van elképzelésed milyen járókát szeretnél? Mi a KIKAban vettünk egy összecsukhatót. Használni még nem használtuk, de úgy voltun kvele, hogy az majd utazáshoz is jó lesz meg itthonra is, ha gondolod és átjöttök valamikor, akkor megmutizom!

Holnap mennénk hematológiára, fel is kell hívjam őket, hogy így náthásan menjünk-e vagy napoljuk el :(

Mikor akarnál menni és hova? Van elképzelésed?

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mia!
Csak egy tanács.Nekünk tök olcsó fa járókánk van.Nem is kell ennél drágább arra a pár hónapra,míg elvan benne a gyerek.A Regi már nincs el benne max 10 perceket.A Szabit 10 hósan már nem is tudtam bele tenni mert sírt.
A Regi amúgy a nappali közepén érzi jól magát :lol:

Kriszti,persz hogy kimehettek!!
Ja a Regi is taknyos lett,és volt hajnalban hőemcsije is..és nem akar aludni..pedig van kb 5adag vasalnivalóm :cry:

mimi12
 
 


Mia!
Nekünk van egy régi konstrukciós fa járókánk. Ha érdekel szívesen kölcsönadom!!!

Kriszti!
Láz nélküli gyerkőcöt nyugodtan lehet vinni levegőre!!!

Itt se.................
Vendég
 

 
 

Noé Bárkája

Minden amit tudnod kell az életben, arra megtanít Noé Bárkája.

1. Ne késd le a hajót.

2. Emlékezz, mind ugyanabban a hajóban vagyunk!

3. Tervezz előre. Akkor sem esett az eső, amikor Noé megépítette a Bárkáját.

4. Tartsd jó kondiban magadat. Mikor 60 éves leszel, lehet valaki felkér egy nagy dologra.

5. Ne törődj a kritikákkal. Csak csináld meg a munkát, amit meg kell csinálni.

6. A jövődet építsd magasra.

7. A biztonságod érdekében mindig párban utazz.

8. A sebesség nem mindig számít. A csiga és a párduc is ugyanabban a hajóban van.

9. Ha stresszes vagy, lebegj kicsit.

10. Emlékezz: a Bárkát amatőr, a Titanicot pedig profik építették.


11. Nem számít a vihar, ha Istennel vagy, a végén mindig vár a szivárvány.
Vendég
 


Mia! Most kajál Marci, utána én is és kb 1-től 4-ig ráérünk egy sétára! Tutira elindulunk 1 körül, még alvás előtt, hogy útközben aludjon!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Zsandi!
Dorinának nagyon boldog születésnapot!!!!!


Edit!
Tomikának is nagyon boldog születésnapot!
!!!


Kép
sylph
 
 


Mi 2-kor megyunk setalgatni :) Gyonyoru az ido. Yupppppppieeee! :D

Dolli: - ha olvasod - beugrunk a meglepivel a seta utan :)



puszka mindenkinek!

sünciboglya
 
 


Szasztok!

Orsi, örülök, hogy itt voltatok, olyan jó volt nem a bajaimra gondolni, csak csacsogni.... :lol: Marci alszik? Enyim kutyák igen, Yodi itt sóhajtozik, Zigi meg kint van nem akart bejönni, szerintem a napon pihen....
Bulira hányan válaszoltunk?

Brigi, nagynéni de genyó... :evil: jó anya vagy!!!!! Én is utálom, ha kaja előtt etetik mindenféle szarral a gyereket....
Szerintem régen az anyukák csinálták a jelmezeket... nem voltak ilyen bolti cuccok...gondolom...
Hajrá kakilás!!! Ügyes Dorci!!!

Kriszti, te is kertészkedsz?! :lol: Milyen néven? Hátha veszek majd tőled egy kis spenótot, répát.... :wink:
Én olyan sűrűn szoktam szityuzni a nózit amilyen sűrűn csak kell, bár Lili már nagyobb, és hagyja, amikor viszont az a vízszerű akkor csak törölgetem neki, mert akkor egyfolytában folyik... amikor sűrűbb a cucc akkor szoktam szityuzni.

Mia, ügyi vagy az úszással!!! Ne izgulj, Orsi nálam is 2x gyorsabban úszik, vagy még gyorsabban!!! :wink:

Judy, nagyon aranyosak a gyerkőcök!!!!! Tejci van?

Dolli, fejfájás elmúlt? Neked tejci beindult? :wink:

Zsandi, ez a kertbirodalom egy játék, sok pihentagyúnak lett kitalálva (mint én :lol: ) ültetgetni kell, eladni vásárolni.... ilyesmi... amúgy semmi komoly :lol:

Lini, nem mondod, hogy megint menni kell vissza?! :cry: :cry: Jajj szegénykém! És a dokik nem mondanak rá semmit, hogy mért van ez?

Ma edig nem csináltam semmit! De szerintem ezután sem fogok! :lol: Kell egy ilyen nap is.... hét közepétől úgyis újra beindul a meló....

Megyek, folytatom a semmittevést....
sylph
 
 


Jah!!!!

Mosószóda!!!!! Itt ez az oldal: http://www.zoldbolt.hu/termekek/mososzerek

5650Ft a 25kilós mosószóda!

Megkérdezem a párom mikor megy Veszprémbe, és akkor hozzon? Mert sokkal jobban jön ki árba! 226Ft kilója...

Vagy Zsandi tudsz valami jobb helyet? Máshol mennyi?

Léptem.. csáóóóó
sylph
 
 


Sziasztok!
Szilvike!
Nemtudok sajnos:((( már kérdeztem a csajt, hogy ahonnan ezt hozza nincs-e nagyobb kiszerelés, de sajna nincs!!!

Enyém Apa is járja a világot, ha megy Veszprémbe sikítok.

Azt hittem valami kerttervezős program :oops: :shock:

Mia!
A szódát színesekhez is lehet használni?
Vendég
 


Szilvi: sys néven nem talállak a kertbirodalomban. :? Én tündeliget néven futok. Üzletelünk? :lol: Teljesen rákattantam erre a játékra mióta írtad, hogy van. Már Aratósegéd vagyok. :wink: :lol: Még jó, hogy nem kell állandóan a gép előtt ülni. Ültetek azt jó napot. :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni, :lol: :lol: :lol: :lol: én is aratósegéd vagyok!!! A kertem neve: sylphgarden :wink: Mid van occsón eladó? :wink:
Már kiírtottam az összes gazt!!! Most a kőírtáson vagyok, és képzeld mit találtam az egyik kő alatt!!!!! 55gyökértallért!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tök jól el lehet vele szórakozni, mi?! :wink: Néha én is ránézek, szüretelek, aztán ültetek, kiszolgálom a vevőket, piacra viszem az árut... :lol:

Zsandi, neeem kerttervezős progi.... :lol: de jó játék..... :lol: :oops:
A párom lehet a héten megy Veszprém felé.... majd én is szólok, ha aktuális!!!!
sylph
 
 


Mosószódáról jut eszembe....

http://cid-fe4ea1f690e844b5.skydrive.li ... px/.Public

Ide töltöttem fel "zöld" takarítási, folttisztítási tippeket, köztük van a mosószóda is....
sylph
 
 


Szilvi: írtam üzit a Kertbirodalomban. :lol: :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Dorinának és Tominak boldog szülinapot kívánok!

Voltunk ma is sétálni,Dorci meg meglátott egy pasit szaladt felé és kiabált Neki,hogy apa. :) És megint találkoztunk egy kisfiúval,egyből adott neki egy szájra puszit.Olyan rámenős kiscsaj!
Tegnap unokatesómék voltak itt,azt mondták délután jönnek,ideértek fürdetés előtt fél órával. :? Dorina meg 2x kiöntötte a sört,egyszer Apa kezéből,egyszer Tomiéból.Természetesen az ágyra.Marha boldog voltam. :?
Nekem is kezd fájni a fejem,Páromnak már reggel óta.
Gyomoridegem is van,majd leírom a titkoba.
Délután kiakartunk menni a játszótérre.Úgy néz ki az időjárás közbeszólt.
Szomszéd meg lövöldözi a madarakat. :x

Kriszti!Én is úgy szoktam,mint Mimi.Orvoshoz nem viszem náthával.Csak ha mondjuk nem akar elmúlni.Szívni akkor szoktam,ha nagyon sűrű már,vagy nagyon fönt van a trutyi.Cebiont télen mindennap kap.Lázat 38 fölött szoktam csillapítani.Párom szerint hőemelkedéskor is kell már kúp,de én úgy gondolom,jobb,ha dolgozik egy kicsit a szervezet.

Szilvi!Ez a bolt már nincs meg?
Prána Biobolt és Étterem - Érd, Balatoni út 54. tel: 23-374395
Amit belinkeltél,ott benne van a listában.


Hallottatok a fél 7 éves kislányról? :)
http://napocska.hu/apro/index.html

Ez pedig egy óvodai teszt.Merre megy a busz?Jobbra vagy ballra? :)
Kép

Kép
tierno
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket !!!!! :lol:

Mangora

De igen nagyon erősen gondolkodom, de most ettő a fizetési csökkenéstől eltekintve újra normális kezd lenni a főnököm.
A két másik állásajánlat mondjuk úgyis csak májustól ill. januártól lép életbe, így még törhetem a buksit !!!!! :wink: :oops:

Sylp

Hajrá láblógatás !!!!!!!!
Én is most értem haza és ezt terveztem be délutánra !!!
Kaja szerencsére tegnapról maradt egy csomó plusz torta és sütik is !!!Nesze neked DIÉTA !!!!!!!!!! :cry: :oops: :lol:

Orsi

Esténként azért 1-2 sort légyszike csak lefekvés előtt egy 5 percre benézni ide !!!!!! :wink:

26-os méretem talán az általános iskolában volt !!!!
:wink: :lol: Nagyon irigy-irigy !!!!!! :oops:

Este nem iszik sem tejet sem kakaót 6 után csak gyümi és PÍ víz egy pohárral !!!Most mit tegyek ?????

Zsand

Tomika is mondta már, hogy nem kell éjjelre pelus de hajnalra csurom pisi volt minden szerencsére én is tettem gumilepedőt a lepedő alá.Lehet még pár estét ki kellett volna így bírni aztán szobatiszta lett volna ????

Kép
kditke
 
 


mellgyulám van :cry: :cry: :cry:
volt valakinek?tippek?
komolyan 100-szor inkább a szülés mint ez...

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Juti!

Nem szívtad a tejet?
Nekem kezdődő volt. Én langyos, kicsit melegebb vízzel zuhanyoztattam a cicim és átmasszíroztam, azátn zuhanyból ki, testápolóval is átmasszíroztam és nekiálltam fejni. Nagyon nagyon fájt, de csináltam, a kórház lehetősége lebegett előttem.
Ki a védőnőd, nem az Andrea néni véletlenül??
Remélem tudtam segíteni, fél óra múlva benézek, szorítok, hogy sikerüljön!!
Vendég
 


Judy!

Fejjél ezerrel és próbáld kitapogatni a csomót és fejés közben erősen nyomni a csomót!Úgy tünhet mintha nem jönne már tej, mert a tejcsatora előtt van egy duzzanat és elzárja az utat a tej elől!
Ki kell nyomkodni, masszírozni, erre szánjál rá 2 órát! :(
Ahogy Zsand írja, előtte egy meleg zuhany!

Jaaaaaaaj szegénykém, nekem is volt többször is, be is lázasodtam! :?
Vendég
 


Judy

nekem is volt, hát nem kívánom senkinek, azt hittem szemem kifolyik mikor fiam szopni kezdett - már előre sírtam a fájdalomtól. Vigyázz mit ajánl védőnő - enyém olyan krémet ajánlott amit szoptatás alatt nem szabad használni - vicces mi - még jó, hogy elolvastam.
Nekem az ősi gyógymód jött be: vettem disznózsírt - ezzel bekentem, papírtörlővel betakargattam, majd körbe törölköző - kész is a dunsztkötés. Éjszakára legjobb, de napközben is alkalmazható két szoptatás között. Csomók masszírozása - aztán fejéssel azért óvatosan - nehogy "túltermelődjön" inkább szoptatni (egy mellszívó se szív olyan erővel:) És a lényeg, hogy más pozícióban mint eddig. (hónaljtartással, fekve oldalt, ülve, vagy akár négykézláb:))

Majd írj, hogy mi lett Veled szegény

Timi
moszat15
 
 


Csajok! Reménytelen a visszaolvasás és még írni is... igyekszem majd felzárkózni.

Zsand!
Dorinának nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D
Kép

Edit!
Tomikának is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D
Kép

Judy!
Meleg vizes tus alatt masszírozás, illetve meleg vizes pelussal borogatás, utána fejni, illetve ha Blanka úgyis cicin lógna egész nap, akkor vele szívatni ki minél többféle pózban (ahol a csomót érzed, arról legyen az álla, az állkapocs masszíroz a legjobban). Baromira tud fájni, de fél nap alatt nekem enyhülést hozott.

Mia, Drága! Ollllyan cuki ez a kis body! :D
Igazán nagyon csajos! :D

Nálunk is van tejci, kiscsaj elég rendszertelenül kajál, de asszem ez még most természetes.
Gézunak tetszik Réka, mindig simizi, fogja a kezét, bújik hozzá, keresi, hogy hova tűnt, ha épp nem látta, hogy hová tettem...
Amikor haza jöttünk, már mondta, hogy " Réka jöjjön játszani velem!" :D

Szülés... Iszonyat hosszú volt így közel egy napig fájogatni, a végére nagyon kimerültem, hajnali fél 3 körül volt holtpont, akkor már sírtam, hogy nekem ez nem megy, amikor a doki próbálta beilleszteni a kis buksiját fájás közben, mert hiába voltam négyujjnyi, nem illeszkedett a feje. Akkor 3-kor még egy 40 perces állásos vajúdás úgy, hogy egész nap alig ettem, tök gyenge voltam, még ülve is remegett a lábam. Aztán mondta a doki, hogy ha ügyesek vagyunk, innentől 10 perc, úgyhogy erőt vettem magamon. És iszonyat nagy élmény volt, ahogy kibújt, most is bőgök, ha rá gondolok! :cry: :D Hogy ilyen ügyes volt az én kislányom, hogy segített nekem!
És csajok örök hálám a dokimnak is, más már rég megcsászározott volna... Én meg még bőgtem is neki. :cry: (Este 9-kor megvizsgált, aztán hazament, hogy pihenjünk mindketten, mert akkor még csak egyujjnyi voltam az egész napos fájások ellenére... Aztán éjfélkor mentem a szülőszobára, mert már hányingerem volt a fájások közben. Szegény dokim nem sokat alhatott, és másnap még ügyeletes is volt. :oops:)
A másik... Párom. Nem terveztünk apás szülést, mert ismerem, milyen rosszul tud lenni a tű látványától is. És végig bent maradt velem! Annyira szeretem ŐT! :cry:
Na befejezem a visszagondolást, mert elázik a klaviatúra. Nem vagyok büszke magamra, mert elvesztettem a fejem közben :cry: , de ennek ellenére megérte.
Utána két napig nagyon rosszul voltam, első nap kísérgetni kellett pisilni is, mert folyton sötétedett a világ. Átlagnál több vért is veszítettem, valszeg ez is ok volt. Irigyen néztem az anyukákat, akik két lábon sétáltak ki a szobájukba szülés után és mintha mi sem történt volna glasszáltak a folyosón. Én meg a "nagy erős Dolli"... háááááááát! :? Még fel kell dolgoznom ezt az egészet.

Judy! Azért ezt milyen jó lehetett hallani az orvostól! :D
Mekkora haja van Blankának! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Most olvastam vissza - régen jártam errefelé:)

Így válaszolok kissé megkésve a Szövő utcában lakunk, de szoktunk túloldalon is sétálni.
Játszótérre még nem járunk - Bence 13 hónapos és igazi lusta férfi:) - még csak mászik és kapaszkodva jár.

Timi
moszat15
 
 


Kriszti!
A nátha első 24órájában amikor csak ömlik a cucc a nóziból, én sem szoktam szívni, mert ürül magától. Másnap érdemes... Mi 20 perccel szívás előtt sterimarozunk. És napi 3x nózicsepp a szívás után. Homeosat Choryzaliát és Oscillot használunk ilyenkor.

Mia! Annyira csini volt a szoknyád! :D

Mosószódára én is beneveznék, csak nincs időm nagyon utánanézni, hogyan és mire is tudom használni. Nincs valakinek valami összefoglalója erről?

Orsi! Azért remélem, napi egyszer jössz egy kicsit bejelentkezni, de értem, hogy néha kicsit sok a net, és jön a tavasz, formába kell lendülni! :D

Mimi! De ügyes Regi baba! :D :shock:

Valakinél a fogacskák is kibújtak, ahhoz is gratula! De már nem emlékszem, ki volt aki írta.. :oops:

Lini! Nálatok mi a baj, hogy így ki vagy merülve? Nem tudtam visszaolvasni! :(

Jucc! Tessék néha írni! :D Köszönjük a gratulát neked is, és hajrá kistesó! :wink:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Timi! Üdv a fórumon! :D Mi is 15 hósan indultunk el, semmiről nem vagytok lemaradva! :wink:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!
Na a Regi is tök beteg.Egész nap láza van,és ölbebaba.Most tudtam kicsit letenni de 2x elalukált már ma a kezemben.
Tiszta taknyos..Már megint kihányta a kajáját.Hála égnek szopizni szopizik sokat is,viszont a gyümi az ki kívánkozott belőle,pedig olyan jóízűen ette meg.De most már tuti hogy ha ő lázas lesz akkor hányni fog,mert ez nem az első alkalom.
De olyan kis elesettek ilyenkor :cry:
Azért remélem most nem lesz olyan makacs láza mint múltkor.

Timi!
Az én Szabim 15-16hós kora körül kezdett menni,addig mászott ezerrel :lol:
De ez nem is baj néha.Bár tény,hogy most így azért egyszerűbb a séta vele :lol:
Vele inkább az volt a nehéz,hogy a szomszéd kisfiú már motorozott a Szabi meg mászott,és kb egyidősek.

Dolli!
Szerintem teljesen normális volt a viselkedésed szülés vajúdás alatt.
És lássuk be!!Azért 2évvel egy császár után ez nem piskóta :lol:
Légy csak büszke magadra!!
És külön gratuálok az apukának,hogy nem ájult el :lol:
Gondolom azért nagy élmény volt neki is.

Szilva!
Zsandi már írta múltkor,hogy talált ennyiért szódát.Én mintha írtam is volna,hogy kéne venni mert én 5kilóra tuti vevő lennék!!
Csak vagy csak akartam írni és mégsem írtam,vagyis elfelejtettem,vagy senki nem reagált rá.. :)
Szóval én 5kilóra vevő is lennék!!Azért nagyon nem mindegy mennyiért vesszük meg!

Mia!
Lehet a mosószódát felezni a mosószerrel.Én kicsit kevesebb mosószert használok így és ugyan annyi szódát teszek hozzá mint mosószert.
Viszont most rájöttem,hogy több szódát is tehetnék,hisz koncentrátum port használok és abból kb 80milinyi kell a mosáshoz :wink:

mimi12
 
 


Juti!

Hogy vagy? javul a helyzet???
Vendég
 


Sziasztok,

Mellgyulladás: én 2 hétig voltam 40 fokos lázas! Iszonyat durva volt, nekem antibiotikumot kellett szednem és az is csak 1 hét múlva segített, már úgy volt hogy mennem kell a sebészetre… Fúúúúúúúúúúú Szerintem ha lehet mindig abból etess, a másikat meg fejd le, de teljesen üresre, nehogy az is begyulladjon. Különböző pózokban estess, lehetőleg úgy hogy Blanka alsó ajka essen a gyullad részre! Melegvíz, masszír jó, de nem erősen, mert az csak újabb eltömődéshez vezet! Kitartás!!!!!!!

Orsi: én szóltam, hogy még nem tudok válaszolni! Lili kezd visszaállni, de ha megint fel kell vágni…….Szóval, remélem tudok menni, alkalmazkodom a többséghez!

Szilvi: sajnos megint kezd gyulladni a keze!!!! Senki nem mond semmit!!! Nem akarom, hogy megint felvágják szegénykémnek a karját, így is látom, hogy fáj neki! Nem tudom, hogy mi lesz, vagy mit csináljak. Várjak még vagy essünk túl rajta előbb???? Olyan tanácstalan vagyok!

Brigi: neked mikor lenne jó ha átmennénk? Csüt vagy péntek? Hány óra? Nem ígérem fixre, szerdáig meglátom, milyen lesz Lili karja. Ha nagyon csúnya, akkor csütörtökön vissza viszem, ha nem lesz sokkal rosszabb mint most, akkor lehet csak a jövőhéten viszem vissza. Addig imádkozom, háta az segít!


Hajni: ezt el is felejtettem feltenni:
Kép

ja ezt meg hazafelé neked fényképeztem:
Kép

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Hajni!

Írtam sms-t!

Kép
tierno
 
 


Szasztok!

Csajooook!!!! Hazahoztam a pözsiiiit!!!!!!
Kép
ÉÉÉÉÉÉÉS! Kevesebbe is került!!! "Csak" 145ezret kellett fizetni érte, nagyon pöpecül megy!!!!
István megmutatta azt az alkatrészt ami ezt az egész galibát okozta! Háááát, nem semmi ahogy az elgörbült!!!!!
Holnap ki is kell takarítani, mert annyira műhely szaga van, olaj szag, meg éreztem a kormányon is, hogy koszos kézzel nyúltak hozzá....

A másik: délután Bubón megjelent egy pötty... mostanra már több van, de még nagyon picik, úgyhogy reggelre tutira kijönnek.... ő is elkapta a bhimlőt.
Remélem az oviban így nem fertőztünk meg senkit!!!!

Mia, Patrikon nincs pötty?

Orsi, látod, milyen rendes a fiam! Megadta még nekünk ezt a délelőttöt és csak most lett himlős :wink:

Hajni, válaszoltam... :wink:

Mimi, szegény Regi! :cry: Jobbulást neki!!!
Mosószóda: szerintem akkor mindenféleképp megvesszük, ha megy a párom, mert kell itt pár embernek.... :wink: és tényleg nem mindegy mennyiért!

Brigi, ezek bioboltok, nem tudom, hogy itt tartanak e ekkora mennyiséget.... lehet felhívom őket holnap! Jó ez a buszos! Régen valahol már hallottam :wink:

Judy, remélem már jobb lett a cickó!!! 1x 2x nekem is volt, nagyon durva, de a meleg, a masszírka, szopi megoldja a dolgot!

Dolli, büszke lehetsz Magadra, hogy így végigcsináltad a szülést!!!! És a párodra is!!!!! A kibújást soha nem felejtem el én sem!!! Annyira nagy öröm, boldogság, mikor odateszik a mellkasodra azt a kis meleg csöppséget, az a finom illat... és az érdekes, hogy addig szenved az ember, de ahogy kibújik, minden fájdalom elmúlik.. és csak a boldogság marad!

Lini, annyira sajnálom szegénykét!!!!! :cry: Ez durva, hogy nem mondanak semmit! Neten nem találtál valamit?
Nagyon cukik a lányok!!! Néztem az alsó képet, hogy mit fotózhattál a Hajninak... néztem néztem, a táblákat, autót.... annak nem sok értelme van... :wink: mire észrevettem a szivárványt..... :lol: gondolom azt fotóztad, nem?!

Megyek, beterelem Bubót, Lili már elaludt kinn.... Ja, Orsi, megpróbálkozunk az esti kakaó elhagyással! :wink: Lilinek egész jól ment, helyette letolt egy fél zsömit :wink: Bubó nyafizik most egy kicsit....

Na, pusszantás!
sylph
 
 


Mia!
egy kis segítség járóka ügyben:
szerencsésebb a fa rácsos változat, mert ott később tud kapaszkodni a gyerkőc a felállásnál, neekem anno a védőnő nem javasolta a hálósat!!

Szilvi!
Örülök, hogy kész a kocsid, gondolom holnap örömmel takarítod!!!
Akkor kezdődnek a pöttyök előröl:)

Csajok!
A Prána már megszűnt!!

Miminek igaza van, hogy én már írtam, hogy máshol lényegesen ócccsóbb a szóda!!
Az általam vásárolt szódán megnéztem a gyártót és ott is van nagyobb kiszerelés, ezért kértem az eladót, hogy kérdezze meg hátha van nagyobb kiszerelés ahol ezt veszik, de azt mondta nincs:(


jó éjt
Vendég
 


Pár szülinapi kép a kerivel természetesen a jövő új "Nánási Páljáról":

Kép Kép Kép

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok,mert hulla vagyok, csak délután nem volt net :(

Mi pont még napsütésben indultunk el sétálni, aztán jól megáztuk és rohanni kellett hazafelé... :(

Dolli! Minden elismerésem! Erős csajszi vagy!!! Csak így tovább!!!

Judi, hogy vagy? Remélem már múlóban a gyulladás :(

Szilvi, Zsandi, aki előbb jut Veszprémbe, mosószódára én is vevő vagyok!

Szilvi, én szerály néven futok a kertbirodalomban :wink:
Ja, és nem tudom megnyitni az oldalon a doksikat :(

Bocsi, most ennyire futotta!

Jó éjt!

Mangora

Kép
mangora
 
 


sziasztok, gyors behuhogas alvas elott:


Ma jol rafaragtunk, amire kiertunk a parkba, eleredt az eso, szanaszet aztunk, a vegen az IKEA-ban landoltunk, vettunk egy-ket okos dolgot. :) Patrik nagyon elvezte :D

________________________________________


Szilvi, Hajni: melyik szerveren vagytok a kertbirodalomban?
En a 2. szerveren, most kezdtem...


Orsi: Megvettem az uszosapeszt es a szemuveget! Szerda este jo neked? ;) Mar majd "beuszok", ugy vagyom a vizre. :D:D:D


Szilvi: mososzoda szerintem jo arban van annyiert!!!


Brigi: szerintem balra megy, mert altalaban a jarda jobb oldalan szokott lenni a busznak,mert az ajto is ott van.... :D De lehet hogy ha angol buszrol van szo akkor jobbra megy........ :D:D:D:D


Judy: mellgyulli: langyos zuhany csak a mellre, utana testapolos masszirozas, atan borogatas (nekem van ilyen mellre valo izem, zsele van benne, ha kell odaadom szivesen. Jah es a folyamatos FEJES az segit!
A mellszivoim Mangoranal vannak, az egyiket elkerheted tole ha esetleg nincs neked motoros.
JA ES VAN BIMBOVEDO KREMEM< MEG EGY MASIK FAJTA AMI SZINTEN A BIMBORA KELL< BONTATLAN MINDKETTO !!!!! Azt is odaadom szivesen. Meg bimbovedom is van valahol asszem...



Dolli: Orulok hogy tetszik a meglepi. :D Akkor vettuk amikor az etetoszeket. Meglattam es tudtam hogy ez Rekanak lett gyartva. :D
(kar hogy nem volt fiunak valo, mert olyan edi az a szoveg rajta, gyerekkorom kedvenc mondokaja volt es klassz hogy magyarul van.) :D

szules: Wow!!! Nem semmi lehetett!!! Jol lestrapalt az egesz de ugye hogy milyen oriasi elmeny?! Annyira fantasztikus!!!! Egyebkent eros vagy te, ma a kapuban nagyon jol neztel ki! En hetekig mint az oszi legy, ugy szedelegtem... :mrgreen: (es szules utan delelott volt,) marnap reggelig siman szunyaltam egyhuzamban.... :D:D:D
EGyebkent nekem is az adott erot a nyomashoz (A vegsohoz) amikor parom extazisban felhorkant: Latom a fejet, latom a hajat!!!! :shock:

Szoval klassz volt olvasni nagyon a szulesed tortenetet!!!!


szoknyam: Jaaaaaaaj, ez egy ereklye! Abban a szoknyaban mentem szulni!!! :D:D:D Ki sem akartam mosni mivel hogy rajta volt a magzatviz. :D:D:D:D

Fogacskak: en voltam, illetve Patrik. :D
Azota kicsit kevesbb a nyaltomeg ami belole jon....




Timi: az en fiam is egy naggggyon lusti babo :) Ha nem noszogatom, kepes a hatan lenni egesz nap es nezelodni, vigyorogni. ;)



Mimi: Jobbulast es sok sok gyogypuszit Reginek!!!! Hanyas meg monnnyon le!!!

Mosas: en ugy hasznalom a mosashoz a szodat hogy fele mosodio es fele szoda. :) Szerintem tuti! Sokkal szebbek a ruhak es ugy veszem eszre hogy konnyebben vasalhatok. (Oblitot nem hasznalok)



Lini: Jaaaaaaaj, emlexem amikor volt neked a mellgyulladas, nagyon durva volt :(:(:(:(:(
Lili karja: termeszetgyogyasz nem tudna segiteni?


Lini, Hajni; tunderek a babok a foton ! :):):)



Szilvi: 145 ezer? Jaaaaaaaj! Rosszul lettem pedig nem is nekem kellett kifizetnem!!! Hat akkor tenyleg nagyon nagy baj lehetett a kocsival. :( De az a lenyeg hogy most mar tutter :D

potty: Jelentem Patrikon nincs potty, pedig lejart a maximalis lappangasi ido. :) Igy hat vagy nem kaptuk el, vagy ugy ment at rajta mint anno rajtam, tunetmentesen. :D Majd meglatjuk ha legkozelebb himlokozelbe kerulunk. :D

Szoval akkor vegul is a fiad is pottyos lett! Legalabb akkor vegre mindenki tul lesz rajta. Csak ez igy neked eleg megterhelo lehet. :(



zsAndi: Jaroka: igen, nekem sem szimpi a halos egyaltalan, olyan bena a kapaszkodasi lehetoseg meg ki sem lat az a szerencsetlen gyerek!!! Csak 1 a baj. Nalunk szinte semmi hely sincs, lattad a lakast. :( Csak az ulogarniturak koze lehetne besuvasztani.... es olyan kene amit ossze lehet konnyen csukni. A tietek milyen?



Edit: :):):):) Annyira edesek a kepek! Elajultam a fotomesteren!!! :D




Kriszti
: te melyik szerveren vagy a birodalomban?
Mikor ertek ra setalni, vagy shoppingolni?
Voltal orvosnal vegul Marcival?
Hogy van a szepszaju kisherceg? (remelem jobban!!!!) :)



Joejt mindenkinek en hullok aludni!

puszka

sünciboglya
 
 


Szilvike!!!!!!!

Köszönöm a tegnapi délelőttöt!!!!!!!!
Nagyon jólesett a dumcsi Veled! Csak bűntudatom volt hogy egész délelőtt feltartottalak! :oops:
Én sem csináltam semmit tegnap csak a szokásos napi rutin(rendrakás,mosás)este meg fogadóóra volt suliban.

Szegény Bubud! :( SZEGÉNY TEEE!!!! :cry: :cry: :cry:

Mia! Szerdán dolgozom! :( Vagyis szerdán dolgozom! :D
Lehet nekem csak hétvégi úszás lesz!

Judy hogy van cicid?????????
Dolli le a kalappal előtted!Nagyon büszke vagyok Rád!!!!!!!

Brigike!

Busz balra megy, mert nincs rajta ajtó! :D
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Zsandi, akkor nem hívom a pránát.... vísírtson az akinek azura előbb megy... :wink: oksa?! És beszerezzük!!!

Edit, milyen szupi tortája volt Tomikának!!!! Ennyire profi fotós már?! :wink: Lili is szeret fotózni.... :wink:

Kriszti, szerály... akkor figyellek!
Milyen oldalon, milyen doksikat? Az enyimén? Rákattintassz arra amelyikérdekel és bejön az ikonja, felette balra van, hogy letöltés, rkattintassz és vagy megnyitod vagy mented....

Mia, az 1 szerveren vagyunk... Örülök, hogy Patrikon nincs pötty!!!! Remélem megússzátok!!! Bubón is csak egy kettő pici van még, állítólag aki másodiknak kapja el azon több pötty lesz... eddig még nincs sok...

Tesó, ne legyen bűntudatod!!!! Annyira jó volt a délelőtt!!!! Kell az ilyen lazázás is!!! :lol: És különben sem tartottál fel, egész nap semmit tettem... délután egy kis elpakolás, hogy mégis látszódjon, hogy csináltam vmit.... :wink:
sylph
 
 


Sziasztok!

Sajna éjszaka belázasodott Marci, úgyhogy most várom hogy ébredjen és megyünk a dokihoz :( Tegnap felhívtam azt mondta csak akkor vigyem, ha lázas lesz, hát az lett :( Így elég sz@r éjszakánk volt, szegény elég nyugtalanul aludt és persze velünk aludt, hogy tudjam figyelni, így mi meg nem nagyon aludtunk... De enni azért evett rendesen, csak most nem akaródzik neki felkelni, de hajnal óta láztalan, egy fél kúpot kapott csak :D

Mia, igen, az egyes szerveren vagyunk a kertben :) Oda regisztrálj!
Így tali nem tudom mikor lehet majd :(

Szilvi, megnézem mégegyszer a doksikat, hátha! Bálintka pöttyei :( De legalább ő is túl lesz rajta!

Edit, ez olyan torta, ami kekszes tésztából van, mint a kókuszgolyó?

Lini, Hajni, nagyon édesek a csajok! Jó, hogy tudtatok talizni végre :D

Orsi, köszi a privit, majd áttanulmányozom :)

Azért valami jó is van, csütörtök-péntek-hétfőn apa szabin lesz, ha minden igaz, így lesz egy hosszú hétvégénk együtt, ha jól megy, akkor nagyimentesen :D Csak az a kár, hogy szegény Manó meg pont mostanra robbant le :( Na, remélem hamar túl lesz rajta, mert így a hematológiára sem tudunk menni, az is tolódik...

Szép napot mindenkinek!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Orsi, ez még nem az a privi volt :( :D:D:D Elnéztem, kicsit hulla vagyok :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
jobbulást Marcinak!

Nem beszélt valaki véletlenül Jutival???

Juti !
Jlentkezz, jobban vagy, sikerült szétmasszírozni a csomót???

Mia!
A méretét sajn nem tudom, de ez nem az az összecsukhatós:(
Az expresszen nézz körül én ott láttam a múltkor. hátha...........
Vendég
 


Juti, az egyik mellszívót ha kell el tudom dobni doki után, csak szólj!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Csajok

köszi mindenkinek:)
talán picit javult a helyzet, már nem fáj és nem is vagyok lázas.
viszont megis csappant a tej :(

fejni nem nagyon tudok, se kézivel, se gépivel, de próbálom...meg szopi ezerrel...

Mangora, Mia
köszi, van fejőm meg krém is.
Marcinak jobbulást

Dolli
nagyon ügyi voltál..nekem a 3,5 óra is hosszúnak tűnt...

Dorina, Tomika
Boldod szülinapot!

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Juti!

Örülök, hogy jobban vagy.
Könnyebben tudsz úgy fejni ha fejés előtt átmasszírozod a cicidet. Ahol csomót érzel ott alaposabban masszírozz:)
Vendég
 


Halihó!

Mimi! Szegény Regi! Ez annyira szörnyű lehet, hogy hány is, nem elég neki a láz! :( Én mindig a hányástól tartottam a legjobban. Tudom magamról, hogy mennyire le tudok gyengülni olyankor egy pillanat alatt! Jobbulást Nektek!
Exed… no komment, de a bírók tényleg nem hülyék! Apu is próbálkozott sok mindennel a váláskor, de szerintem csak maga alatt vágta a fát! Sőt tuti, mert természetesen nem lett igaza.

Lini! De cukor a két Lili lány! :D

Edit! Tyű, de nagyfiad van! És még belefér az etetőszékbe? :roll:
Fotós! Nagyon király kép! :D

Mia! Hű, de gyorsan rákaptál az úszás örömére! :D Én annyira imádtam, és olyan jó volt így a csajokkal elmászkálni, még a korai keléssel sem volt bajom, annyira doppingolt, hogy mozoghatunk és csivitelhetünk is persze egy kicsit! :D
Szoknya története nem semmi! :lol:
Akkor gratu Patriknak a fogakhoz! :D Nyáltenger meg lesz még bőven! :wink:
Igen, olyan rossz, hogy minden bodyn angolul vannak a feliratok… Amelyik maeg magyar, az olyan kis idétlen versike! :D Legalábbis én ilyenekre akadtam rá.

Szilvi! Hurrá a pözsinek! :) Egész jó idő is van asutómosáshoz. :wink:
Szegény Bálintod! :( Persze várható volt, és jobb is túlesni rajta, de azért akkor is! :(

Jaj, lányok! Annyira édesek vagytok, hogy legalább Ti büszkék vagytok rám! :cry: Majd egyszer én is az leszek! :wink:

Kriszti! Szegény Marci baba! :( Hülye tavaszi vírusok!

Juti! Csak így tovább! Blankánál jobban senki nem tud kihúzni a mellgyulából… És aztán lesz tejci is bőven. Csajszi gondoskodik róla! :wink:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Brigi! Rokonság... :evil: Komolyan, én így a távolból is idegrohamot tudok kapni, mikor írod, miket mondanak! :(

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Juti, örülök, hogy jobb a helyzet!
Masszírozásra nekem annó annyit tanácsolt a szülésznőm,hogy mindenképpen szoptatás előtt 10-15 perccel érdemes átmasszírozni a következőképpen: a csomót kitapogatva az egyik kézzel finoman alátámasztani a másikkal pedig két ujjal óvatosan (nem erősen, de enyhén fájdalmasan, kellemetlenül) szét kell "morzsolni" a csomót, érezni fogod, hogy a csomó "szétesik" kisebbekre (pl diónyi nagyságúból cseresznyemag nagyságúra)

Megjártuk a dokit Marcival, úgy kellett felébresztenem, hogy el tudjunk indulni hogy a rendelésre időben érkezzünk... Hazafelé meg megint visszaaludt és azóta is alszik! Próbáltam beleimádkozni egy kis kaját, de nem nagyon kívánta most :( És utána elkezdett nagyon köhögni és szerintem az erőlködéstől kicsi vissza is jött :(
Ilyenkor hagyjam aludni vagy ébresszem fel enni/inni, gyógyszer beszedni???

Diagnózis: sima megfázás, kicsit piros a torka, kaptunk kétféle szirupot, köptető meg hurutoldó, meg kalciumot amiket vasárnapig kell szedni és hétfőn visszamenni!

Na, mentem én is kicsit pihizni amíg alszik, mert az éjszaka rövid volt :) Remélem a ma éjjel már könnyebb lesz neki is, szegénykém mindig köhög meg forgolódik :(
Megyek kertészkedni a szerályba :wink:

Mangora

Kép
mangora
 
 


Dolli, Juti, olyan ügyesek vagytok, hogy már jöttök és ennyit írtok...Én erre még most sem mindig vagyok képes!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Juti

Örülök, hogy már jobban vagy és nem fáj a cicid.
Mikor szültem bennt a kórházban az egyik szobatársamnak volt, hát szegényke sírt szoptatás előtt alatt és utána !!!Úgyhogy gondolom mennyit szenvedtél te is !!!!

A sok-sok szopi vissza fogja hozni a megfelelő tejmennyiséget !!!!

Sylph

Életében először volt a kezében fényképezőgép Tominak, de nagyon beleszeretett, így megkapja az én előző digitális gépem, de csak atyai felügyelettel !!!! :wink:
Merthogy a játék nem jó, mert az nem mutatja vissza a képet amit fényképezett !!!(hogy milyen okosak tudnak lenni) :shock:

Pöttyekkel jobban álltok akkor ezek szerint igaz????

Fényképezés nálatok is felügyelettel ???? :wink:

Dolli

Gézu is halad a bűvös 3 felé !!!Olyan gyorsan eltelik az idő még csak most születnek és ripsz-ropsz máris nagyfiúk és nagylányok !!! :wink:

Én megmondom neked őszintén rettegtem a szüléstől mivel félek a fájdalomtól, így örültem a csaszinak, te hidd el nekem hős vagy !!!!Komolyan mondom !!!! :wink:

Etetőszék még jó szerencsére, így legalább nem tarol az asztalon le mindent !!!!Nálatok már nem ???? :wink:

Kriszti

Jobbulást Marcinak !!!!!!!
A torta csokitorta volt, nem az én kezem munkája !!! :oops:

Kép
kditke
 
 


sziasztok!

Nalunk punnyadas, Patrik most eppen a paplan mintajat vette celba. El van nagyon.
En meg kuszkodok egy kozepes fejfajassal, de olyan lusta vagyok hogy meg a fajas sem izgat igazan....

Szilvi, Kriszti: akkor atmegyek en is az 1. szerverre! Ugy sincs meg sok cuccom a masikon. :)
Süncigarden a kertem neve :)


Most csak ennyi, Patrik betojt igy megyek, levakarok rola! ;)

sünciboglya
 
 


... akarom mondani: levakarom

sünciboglya
 
 


zsAndi:
Negegettem mar, de csak oriasiak vannak, nem osszecsukhatosak. A Brendonban pedig 40 ezer ami nekunk jo lenne........ (no comment...)
De nem adom fel, nezegetek. Addig meg Patrik jol jar mert a franciaagyat betoltuk a falhoz, ove a nagy resze, a szelen meg elere fektetve figyelem hogy mit csinal :D

sünciboglya
 
 


Orsi,
Ma találkoztunk a fiaddal a nagy játszón :D Kivitték őket tesi órán.

Mia,
Nekünk nem volt járókánk szintén helyhiány miatt, a játszószőnyeg volt lerakva a földre, onnan legalább nem tudott leesni.

Zsand,
Dorinának utólag Boldog szülinapot.

Képzeljétek, tegnap Zsombor leszedte magáról az összes ruháját és elkezdte tépni a pelenkáját is. Kérdeztem tőle hogy kell pisilni? Mire nagy bőszen bólogatott és megfogta a kezem hogy menjünk a wc-be. Persze nem pisilt bele csak vigyorgott a szűkítőn de utána nem akarta visszavenni a pelust, így adtam rá kisgatyát és több mint egy órán keresztül abban volt és nem pisilt be :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: