Új privát üzeneted érkezett!

Helló Judit ez volt az Oázisban szerdánként.

Az erős tejre nem tudom, hogy mit kéne enned s mit nem, nekem azt mondták, hogy régebben egy szopizást teáztatással cseréltek fel s ez bevált általában. Én ezt nem tartottam be, mivel mi csak tejcsit eszünk, iszunk, igény szerint. A puffasztó dolgokat én kerültem nagy ívben még mai napig nem eszem olyan dolgokat amitől fájhatna a pocikája. Egyszer-kétszer volt részem benne s azt tényleg nem kívánom senkinek sem.

Ritus
ritus28
 
 


Sziasztok Lányok! Újjak és régiek!!!!

Nagyon eltűntem, Bocsi. A helyzet az mint tudjátok házat keresgetünk. Most már finisben vagyunk. Nagyon ráfeküdtünk a témára és lám meg is lett. Ezért nem volt időm rátok. Ezer bocsi.

Nem tudok sajnos visszaolvasni, nagyon lemaradtam. Remélem, mindenki jól van.

Lesz tali???? Mert én nem szívesen hagynám ki.

Mi amúgy jól vagyunk. Botond áldott jó gyerek. Szépen eszik, sokat alszik, és nagyon jól tűri, hogy folyton úton vagyunk.

Millió puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Anikó!!! És merre találtatok házikót??? olyan kiváncsi vagyok és erről semmit nem írtál!

Ritus: Hát a sárgaházba szivesebben megyek én is, oázist nem szeretem...az a bajom, hogy olyan nehezen indulok el bárhová is.:(

mamiblue
 
 

 
 

Jaj, lányok, tök hülye vagyok! Nem is a Helga védőnőt akartam írni, őt igazából nem is ismerem. Hiába, nem vagyok még képben, de ma voltam védőnőnél, és kiderült, hogy ki a Helga. Biztos ő is aranyos, de én arra a rövidhajú csajra gondoltam, aki a második előadást tartotta az első szoptatásról, és a filmet vetítette a sarokban a kistv-n. Nem biztos, de azt hiszem Zsuzsanna. Szóval ő volt nagyon szimpi, meg szakmailag is nagyon ott van, tudja, hogy mit miért mond, ha visszakérdezel.
Azért írtam, hogy a többiről no comment, mert a dietetikus előadása nagyon nem tetszett, és bosszantott, hogy ilyet tartott, mert szerintem ezek nagyon fontos témák, és sokat tudott volna segíteni, de ez így teljesen használhatatlan volt.
Na mindegy.

Képzeljétek, rendeltem az internetről csodaszép babaszoba textileket, és tegnap érkezett meg! Mindenkinek nagyon ajánlom, nem csak babaszobába. Egy nyíregyházi nő varja őket, mint kiderült, de nagyon kedves és ügyes. Sajnos képeket még nem tudok felrakni, mert még a dobozban vannak, majd ha berendeztük a babaszobát... Addig is itt a honlapja, ha érdekel vkit.: www.chinookdesign.hu
Tök véletlen találtam rá. Az enyémek teljesen egyedi igények alapján készültek, de azokat is meg lehet rendelni, amik a honlapon vannak!

Mindenkinek jó babázást! Én még egyenlőre csak gondolatban...

Reni
rerereni
 
 


Ja, és még valami!
Ismeritek ezt a Ringatót? Mennyibe kerül, és meddig tart?
Én tényleg alig tudok néhány gyerekverset, dalocskát, jó lenne átfutni rajtuk, bár sajnos nem vagyok egy primadonna :oops:

Reni
rerereni
 
 


Hello!

Fél óra, asszem! Nekünk rengeteg gyerek cd-énk van és csajok sokat hallgatják, nekem a Halász Judit jön be nagyon!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak titeket én is közben, csak rengeteget próbálok tanulni, ha engedi Kittike.
A Ringatóról annyit, hogy mi Kittikével voltunk kedden a Sárgaházban. Nekem annyi a hozzáfűzni valóm, hogy 600 ft-ért többet várna az ember. Kb 4-5 dalt, mondókát énekelt el a Timi, különböző hangszerrel kisérve. Szóval nem a Timivel van a baj, nagyon jó hangja van és szimpi, csak szerintem ez a fél óra kevés.
De azért próbáljátok ki, és akkor tapasztalat is lesz.


Mindenkinek további szép estét!!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Kedves Mindannyian!

Barbara, köszönöm a dícsérő szavakat, és Kittit puszilom! :D

A félórás RINGATÓ foglalkozások inkább az anyukáknak szólnak, nekik, Nektek próbálok mintát mutatni a családban történő zenei nevelés lehetőségeiről.

Valóban 4-5 dal hangzik el egy foglalkozáson, ám arra többször vissza-vissza térünk, hisz a cél épp az, hogy az édesanyák meg tudják tanulni a dalokat. De nem csak énekelünk, hanem ölbeli játékokat - lovagoltatókat, höcögtetőket, arcsímogatókat, tenyérsímogatókat játszunk - ezeket is ismételjük, hogy meg tudjátok tanulni.
A gyerekeknek nem kell csinálnia semmit, hiszen 3 éves kor alatt minden pedagógiai és pszichológiai kutatás szerint nem szabad direkt tanítani a kicsiket! Körbevesszük őket a zenei ingerekkel, TI játszotok velük, hiszen ez az időszak az úgynevezett egyszemélyes kötődés ideje - és kihez is kötődnének a babák leginkább, ha nem az édesanyjukhoz. :D A Ringató nagyon sokban az anya-gyermek kapcsolatról szól!
Azért félórásak a foglalkozások, mert a gyerekek nem nagyon bírnak többet. Még első osztályos gyerekeket sem lehet tovább terhelni, nemhogy ilyen pici gyerekeket...a túl sok inger is elfárasztja őket, ezért a 30 perc az az idő intervallum, ami "bevált".

Nagyon szívesen válaszolok a kérdéseitekre, ha felmerült volna bárkiben!

December 12-én a Művészetek Palotájában nagy "Ringatós Ádventet" tartunk majd, Sebestyén Márta lesz a vendégünk.
Nagyon büszkék vagyunk a kolléganőimmel együtt, hogy egy világhírű magyar népdalénekes megtisztel bennünket a jelenlétével, együtt énekel majd velünk.
Hiszen a Ringató lényege, ez: a közös éneklés, a közös játék!

Szeretettel:
Timi

Timiringató
timiringató
 
 


Barbara vörös hajad van? Tegnap előtt sétált egy házaspár kisgyerekkel, babakocsival a Gere pék környékén, és olyan érzésem volt, hogy Ti voltatok azok, Reggel pedig ültem be a kocsiba, és ugyanaz az anyuka jött babakocsival a pékhez. Nem akartam mégegyszer beégni mint a Bogikával, úgyhogy inkább itt kérdezem meg. :roll: Én egy világoszöld kis Yarissal voltam.
Tényleg találkozzunk már, így csak a Juditot ismerném meg biztosan az utcán, vele is csak egyszer találkoztam, mikor megvették a bébihintát, Tényleg Judit, lassan már használhatjátok, én is remélem, hogy Sebinek tetszeni fog.
Sziasztok. Bea ( Holnap megyek vendéglátós osztálytalálkozóra, én szerveztem. Már nagyon várom.) :D
bey78
 
 


Sziasztok!

Bea: Mi Kittivel voltunk tegnap a pékségnél olyan háromnegyed-kilenc óra között. Rövid vörös hajam van, szeműveges vagyok és Kittit egy kis baba kocsival toltam. Tudod mi a mozi mellett lakunk!!Remélem minket láttál, ha igen kicsi a világ!! :)

Timi: Köszi a választ! Remélem nem voltam durva!! De tényleg jó a foglakozás, szép a hangod is. De én ezt a fél órát akkor is keveslem. Dehát ez az én véleményem. De azért ha az időjárás engedi akkor jövőhét kedden ott leszünk!! :)

Addig is mindenkinek további szép napot!!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Titeket láttalak Barbara. Legközelebb köszönök is. :P
Taria?Mi van veletek?
bey78
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy Dunaharasztiba költözünk, új építésű, kertesbe. Még rengeteg intézni való van. Ezért lehet, hogy ritkábban jövök majd.

Lányok szervezzünk már egy tali és akkor nem kéne találgatni vajon kit láttál az utcán. Én szívesen látlak titeket vendégül, mondjuk jövő héten kedden vagy az utána valón. Tavaly már taliztunk páran, akkor a szabadban. Most azért már nincs annyira jó idő.

Puszi!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


na elszált a hozzászólásom asszem. kicsit később majd újra beírom :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!
Miis szeretettel várunk titeket!
Taksonyban lakunk...

Annyit írtatok, amíg nem voltunk.:)
Mostis csak pár gyors képpel, aztán olvasgatlak titeket.

Bence 9hónapos.
Kép

Bence a gondoskodó, én teljesen elájultam, hogy már ebben a korban
is...
Kép
Kép Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Anna
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

TALI: Szerintem tűzzünk ki egy napot és aki tud az eljön. Azt is döntsük el hol lesz. Nekem a keddek a legjobbak. Akkor az uram tovább dolgozik. Én Csepelen lakom, a buli lehet nálam is.

Sziszi! Nagyon édesek.

Én is dobok képeket:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Sziszike: DE nagyok vagytok már, hihetetlen hogy repül az idő!:)

Anikó: nagyon szépek vagytok ti is!:)

Tali: Én meg még mindig benne vagyok! Bár Sebi hasfájós, így kicsit félve indulok el mindenhivá...hiába adom neki a gw-t van amikor így is sír szegénykém!

mamiblue
 
 


Hello!

Sziszike: DE nagyok vagytok már, hihetetlen hogy repül az idő!:)

Anikó: nagyon szépek vagytok ti is!:)

Tali: Én meg még mindig benne vagyok! Bár Sebi hasfájós, így kicsit félve indulok el mindenhivá...hiába adom neki a gw-t van amikor így is sír szegénykém!

mamiblue
 
 


Hello!

Sziszike: DE nagyok vagytok már, hihetetlen hogy repül az idő!:)

Anikó: nagyon szépek vagytok ti is!:)

Tali: Én meg még mindig benne vagyok! Bár Sebi hasfájós, így kicsit félve indulok el mindenhivá...hiába adom neki a gw-t van amikor így is sír szegénykém!

mamiblue
 
 


Jasmin
Köszi. Bogi nagyon édes, és már így tartja magát??!! :)
Mikorra kell a szakdolival elkészülnöd? Azért le a kalappal, hogy babó mellett csinálod.

Csuresz
Ez a beszéd!! Hogyne lehetne! Tudod, hogy nincs 2 egyforma. A fiaddal mi volt, hogy olyan nehéz lett?

Csajok
A baba mama torna engem is érdekel. Hol? Mikortól lehet menni? Mikor van? Meg ilyenek.

Ritus
Köszi.

A sárgaház az melyik is? A posta mellett, ami van?

Bebi
Akkor sok sikert a költözéshez.

Én már annyi képet raktam. Remélem megismertek és meg is mertek szólítani az utcán :)

Sziszike
Jajj de kis édesek :), gyönyörűek a gyerekeid :).

Tali:
Ha úgy jön ki a lépés én is benne vagyok. Azért jó lenne, ha már legalább 1 hónaposak lennénk addigra, mire összehozzuk! :)


Tegnap a lányom sikeresen kiborított, mivel a nyüszi és sírás rívás ment kb 7-fél 10 ig. Nem is tudom egész napot,
hogy lehet kibírni. Ez olyan vegyes érzés, mint amikor a szíved szakad meg, közben meg olyan jó lenne már ha végre csend lenne és nyugalom.
Az esténk is elég nyugtalan volt. Szóval nem tudom mi történt a kisasszonnyal. Arra godnoltam, hogy lehet félre értelmezem a jelzéseit??
Remélem azért eccer belejövünk :)
Amúgy a tejcsi mintha kicsit kevesebb lenne. Ez az állandó enni akarok is elgondolkodtatott. Lehet nem mindig ugyanannyi, vagy sűrűsségű tej jön neki és
akkor még éhes marad, tehát hamarabb kéri. Szóval a hülye könyvek a 2,5-3 órás szoptatással elmehetnek a fenébe. Mikor üvölt a gyerek torka
szakadtából ki az aki nem ad neki enni???
Amúgy a közök 2,5-3 órásak kb, de egy szopi az előfordul, hogy 2 óra is mire befejezzük, mert közben játék, büfi meg minden van. Néha már nem tudom
hol a szopi eleje és a vége és mihez képest nézzem az időt :)

Pusza nektek és szép álmokat!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Szia Fleur!

Nagyon jól csinálod!!!!!

Minél többet szoptatsz annál több lesz a tejcsi, s ahogy nő a baba a tejed állaga is korának megfelelően változik.
A teteje a szomját oltja , majd a táplálórész.

Sosem vártam meg a "kötelező" 3órákat csak a babára figyeltem..ha mellen van és nem sír az jó, ha szeretnéd még szaporítani, akkor, amíg egyikből etetsz másikat fejd..
Laktoherb tea és napi 2l folyadékami még fontos.

puszi...

Kép
sziszike1000
 
 


Hali!

Fleur: Én is igény szerint szoptatok! Már napközben is sokszor kibír 4 órát is! De hajnalban meg leginkább máfél-2 óránként kelt! De az elején én is úgy éreztem, hogy semmi mást nem csinálok csak szoptatok!
Nem lehet, hogy a hasa fáj szegénynek? Az kb. 3 hetes korban szokott jelentkezni. Azt mondják a fiúk hasfájósabbak, nálunk sajnos ez jött be!:(

mamiblue
 
 


Hol vagytok??????????

Tali jövőhéten nálam?
Kinek melyik nap a jó???

Csajok jár vki uszodába? Ha igen hova?
Nekem nagyon jó lenne már, annyira vágyom rá, s párom is beszerveztem vigyázna addig a 3manónkra!

Puszika.-

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálam elég kiszámíthatatlan, mikor van itthon a férjem - tehát mikor van autó a fenekem alatt... :( Elvileg jövő hét kedden oltásra megyünk és nem tudom, hogyan fogja lereagálni, mennyire lesz nyűgös, lázas vagy mittudomén... Állapodjatok meg valamiben, és ha tudunk, megyünk :)

Judit, kitartás, a hasfájós korszak első felén lassan túl vagytok! Változtattál valamit az étrendeden? Mi a helyzet a pöttyökkel?

Fleur, tedd annyiszor cicire ahányszor csak akarja! Én is így kezdtem, és most már gyönyörűen eszik 3óránként hol kevesebbet - hol többet. Szerintem még ne nézd az órát :)

Jajj, nem is mondtam (kop-kop-kop) második éjszaka zsinórban 9-kor elalszik, 3.30-kor (!!!!!) eszik egy kicsit 10 perc alatt utána visszaalszik 8-ig!!! Elsem hiszem!!! 6 órát egyben alszik!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszike, uszodába én is mennék, de semmi ilyen intézményt nem ismerek... :( Meg nem jön rám a fürdőruhám! Milyen szépek a gyermekeid!!! Anna szeme hihetetlenül gyönyörű!

Bebi, a te gyermekeid is nagyon helyesek. Főleg a nagylányod tűnik nagyon huncutnak!!! :)

Lányok, fogós kérdés és egyben elég intim is... Mit használtok fogamzásgátlásra? (gumi kilőve, mert röhögőgörcsöt kapok tőle) Mivel milyen tapasztalatotok van?

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!
Lányok, nem jó a Posta köz vagy egy játszótér a találkozáshoz? Javarészt Miklóson, vagy környékén lakunk, és így Fleur is letolhatná a babakocsit mondjuk a József Attila suli melletti nagy játszótérre. Szerintem amíg mi beszélgetünk, a gyerekek elhomokoznának mellettünk, és kötetlenebb lenne az egész.
Jázmin mi Pharmatex tablettával védekeztünk amíg a Lili kicsi volt. Kicsit kiábrándító, hogy egy kb. fél órával előbb fel kellett helyezni és semmi spontanitás, de allergiás vagyok az óvszerre, úgyhogy nálunk az szóba sem jöhetett. El lehet ütni az élét a dolognak..
Nálunk is voltak ilyen problémák a szoptatással, ilyenkor jönnek az okoskodók meg az anyósok, hogy érzi rajtad az ideget, ezért sír, add ide, majd én elviszem sétálni stb. Aztán mégiscsak akkor nyugszik meg a gyerek, ha érzi, hogy ott vagy, igaz, elérte, hogy ölben van, meg is szoptattad, de legalább csöndben van. :lol:
egyébként erre a mi védőnénink azt mondta, hogy vannak 2-3 napok mikor ilyen a gyerek, akkor jelzi, hogy picit többször szopizna, mert csinálja magának így a több tejecskét. Aztán szépen ez is beáll magától. észre sem veszitek, és megy minden a maga útján, beáll a gyerek egy rendszeres szopizásra. Nekem sokszor elég volt egy kis víz is ilyenkor, mert Ő mindíg szomjas volt. A barátnőm lánya viszont , meg az én nagylányom is, szinte alig kaptak fél éves korukig vizet, csak tejet. Ez isváltozó. ÜDV. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!!

Nálunk is van homokozó, hinta és jobban szerte ereszthetjük őket itt..amúgy Miklós 2perc tőlünk, így bármi jó.

Miklóson is van uszoda és tökölön is, kb egy ár.
Ha vkinek lenne kedve jönni.:)
Amúgy egyrészesem már nekem sem jönne rám, de 2részes sztem nem ciki az meg van.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Én járok usziba! A Campona mellett van egy suli meg művház meg uszoda egybe építve. Nagyon szép tiszta, az öltözők, a zuhanyzók és a víz is. Egyébként ez a Hófehér úszóiskola uszodája, rengeteg gyerek jár, van mindenféle foglalkozás is. Én pl. múlthétig még jártam aquafitnessre is. Nagyon szuper, mindenkinek ajánlom! Ja, és van babaúszás is!!! Mi biztos fogunk menni. 3 hónapostól lehet. Az uszis felnőtt jegy 800.- szaunával (asszem).

Reni

Kép
rerereni
 
 


Tök béna vagyok! Hogy kell ezt a babafalvás vonalzót felrakni?

R
rerereni
 
 


Profilodba tűzzd be a bcc-s kódot...próbálkozz, s mielőtt elküldenéd, amit írtál nézzd meg előnézetben sikeredtt-e a vonalzó is:)

Azt hiszem a középső részt kell kimásolni..

Ha nem megy utánna nézek konkrétan is..

Uszoda Campona nekem nincs olyan közel, hiszen szigetszentmiklóson és tökölön is van, ha jól tudom 1100 körül és lehet bérletet is venni, így olcsóbb. Meg is nézem az oázis árakat..

USZODA, SZAUNA, TERÁPIÁS
MEDENCE, AEROBIC, TESTÉPÍTÉS,
CARDIO TEREM 1 300.-

USZODA,
SZAUNA, Relaxációs medence-1 100.-
---------------------------
20.00 óra után 700 Ft/fő

Bérlet:
USZODA, SZAUNA,
RELAXÁCIÓS MEDENCE 9.000 Ft

KOMBINÁLT JEGY :
(USZODA, SZAUNA, TERÁPIÁS
MEDENCE, AEROBIC, TESTÉPÍTÉS,
CARDIO TEREM) - 13.500 Ft


Jó lenne együtt járni vkivel, mert azért az sokkal jobb:) Több erőt ad és nektek közel is van.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


na? sikerült!
köszi!
Tudom, nincs olyan közel a Camponás uszi, de nagyon tiszta. Az Oázisba pont ezért nem járunk már régóta. Lehet, hogy azóta változott a helyzet, de nem hallottam róla... :?

Kép
rerereni
 
 


Szió,

A képek alapján nagyon szép hely és én a közelben szeretnék vmit keresni...amúgy, ha nem jön be ott a tököli is.
Campona meg marad vész esetre.
Fontos nekem az időben, hogy közel legyen...

Szívessen, örülök, hogy sikeredett:D

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk még!!!Zömében csak olvasgatunk Titeket, de majd igyekszek gyakrabban írni.
Lackó most volt már 3 hónapos./6600g és 65cm/Kevesebbet fáj a hasa, viszont úgy tűnik, hogy jönnek a fogai.Az utóbbi 3 napban megint 2 óránként kelünk, holott nappal lazán kibírja a 4 órákat két szopi közt.Ma pl.hajnali negyed 2-től fél 4-ig voltunk fent.Ő jó nagyokat mosolygott, én meg alig tudtam már nyitva tartani a szemem.Szerencsére Fanni békésen aludt.

Napközben mennyit alszanak nálatok a babók???Nekem ez a fő problémám, hogy Lackó szinte semmit.Az utóbbi pár napban délelőtt alszik egy órát, de zömében elmondhatom,hogy Fanni a maga 2,5 évével többet alszik, mint Lackó.Igaz, régen ő is ilyen rossz alvó volt.

Köszi a tippeket a táncra, még nem sikerült felhívogatnom őket, mert közben lebetegedtem, és úgy tűnik kb.2-3 hét után mostanra szünt meg teljesen a köhögés meg minden más...

Az oázisról én se hallottam túl sok jót, pedig az nekünk nagyon közel lenne.Állítólag higéniailag nem állnak a toppon.A szomszédjaink már voltak és ők mondták.

Szép napot Mindenkinek!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Részemről én is jobban támogatnék egy szabadtéri találkozót, a Posta köz meg hozzánk kifejezetten közel van :) Inkább azt mondanám, hogy én gyalog, babakocsival vagyok mobil...

Gabi, nagyon eltűntél, de örülök hogy jelentkeztél! Jó súlyban van a fiatalúr! Képet láthatunk róla? Jó korai fogzás lesz ez, ha minden igaz! :roll: Hátha csak átmeneti időszak, és hamar elmúlik az éjszakai fentléte!! Kitartás!

Bea, köszi! Kipróbáljuk! :lol: :lol:

Reni, hogy vagy? Babó hagy még aludni? Tudsz eleget pihenni? Most kéne, szülés után 3 évig garantáltan nem fogsz :lol: :lol: :lol:

Átütemeztem a szakdolgozatleadásomat áprilisra. Segítség nélkül nem tudok szigorlatozni, szakdolgozatot írni és államvizsgára tanulni, hogy a háztartásról ne is beszéljek... :? :? :? :? :oops:

Legyetek jók,
szép napot!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Tali: Nekem minden megoldás megfelelő. Én Csepeli vagyok, kocsim van. Szívesen megyek bárkihez és bárhova, csak tudjam pontosan hova. A jövő hét szerdán megyünk oltásra 10-re. Ezért, az nem lenne jó. Vagyis csak később tudnék menni. Mivel 13óra körül lefekszik Bius aludni, rövid lenne az idő.
Én nem tudom milyen idő lesz a jövő héten, de ha olyan, mint mostanában akkor 10-13 óráig lenne jó a szabadtéri program. Én szavazok a keddre vagy a csütörtökre.

Uszi! Én nem tudok menni. Suli meg három gyerek mellet. Sok sikert nektek.

Botond nekem is össze-vissza szopizik, igény szerint. Néha én is úgy érzem, hogy nincs elég tejem. Szerintem szoptasd, annyiszor ahányszor igényli. Én attól vagyok kiborulva, hogy még mindig éktelenül fáj a cicim. Állítólag rossz technika, de én nem tudok jobbat.

Alvás: Nekem szopi után egy órát ébren van, aztán alszik kicsit. Persze ez is elég változó mennyit. Néha fél órát, néha meg két órát. Néha viszont teljesen kihagyja az alvást. Szerencsére ritkán nyűgös, jól elnézeget magába, csak legyenek körülötte.

Puszika! Írjatok!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Köszönöm, nagyon jól telnek az utolsó hetek!
Hál' istennek jókat tudok aludni, pihenni is van időm, sőt néha még majdnem, hogy túl sok is...
A héten kifestettük a gyerekszobát, úgyhogy most dekorálgatok! Rám tört a kreatívság, már nagyon alakul, bár még a kiságy nincs összerakva.

Beszéltem a Lakos Piroska doktornővel! Nagyon szimpi volt, úgyhogy egyenlőre vele kezdünk. Remélem marad is...

Milyen szép ez a hétvége is... :D Használjátok ki!

Reni

Kép
rerereni
 
 


Sziszike, Jasmin, Mamiblue
Kösz a tanácsokat.

Tali: nekem ok jövő hét, de csak Miklós jöhet szóba egyenlőre. Program annyi, hogy kedden 1 körül jön a védőnő és szerdán mi megyünk reggel vagy du 3 körül súly mérésre. Na ennyi.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Van arrafelé játszótér?
Miklóson....

Nekem ma és péntek kivételével a d.u.ok jók.

Csütörtökön, ha jól látom senkinek semmi....Nekem 1től jó.
Előtte Zsoltiért megyekoviba...

Rendben legyen most egy sétálós tali, de, jöhetnétek hozzánk is, mert jó idő van és itt a kert, s aki szoptatni vagy bármi mást akar annak ott s lakás, hisz bármi közbejöhet.......

Puszi...

Uszoda. én kipróbálok a miklósit, majd mesélek milyen, ha nem jó megyek tökölire!
Ha vmelyik bejön írok és jöhettek velem.:)

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok,

rég nem jártam erre úgy látom kezd kialakulni a tali. Nekünk is jó bármelyik nap itt Miklóson.

A szopiztatásánál nekem is voltak olyan időszakok mikor azt hittem elmegy a tejem aztán a védőnőm mondta, hogy a gyereknek nő az evési igénye, pár nap s helyre áll minden. Tényleg így is volt. Az elején fontos, hogy minnél többet legyen cicin a gyerek annál jobban termelődik.

Múlt héten voltunk a ringatón. Nem jön holnap valaki?????????

Pussza
ritus28
 
 


Sziasztok!
Az én lányom kb. ilyenkor alszik egy délutánit, nekem a délelőttök, vagy a15 h után jobb lenne, de ha csak rajtunk múlna, mi alkalmazkodunk. Van játszótér, szerintem találkozzunk a Posta közben, és onnan egy háztömbnyire van oda át tudunk majd sétálni.
Voltunk szombaton kirándulni a gyerekekkel a Margitszigeten, tök jó volt. Raktam föl az iwiw-re új képeket közülük, ha valaki szeretné megnézni, olyan aranyosak rajta a gyerekek.
Megyek, sziasztok: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Akkor csütörtökön mindenkinek jó? (A holnap nekünk nem igazán, mert Bogit beoltják és még nem tudom, hogyan reagál rá)

Harapjon mindenki egy vörös rózsát a fogai közé, hogy egymásra ismerjünk :lol: :lol: :lol:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Én a délelőtti talira szavazok!!! Egyórától Bius alszik.

Pontos címet mondjatok, mert nem vagyok Miklóson túl járatos.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Nekem jó a csütörtök délelőtt. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!


Lányok túl vagyok az első VIZSGÁMON! Juhhhhé!!!! Kettesre páyláztam, de szerintem jobb lesz, sőt megvan állítólag a szakdoli eredményem is, de nem közölték velünk személyesen, majd e-mailbe elküldék. Nagy szemétségnek tartom, de ez van!!

A csütörtök délelőtt nekünk is jó lenne találkozás ügyben, sőt a Posta köz meg egyenes jó!! Majd pontosítsunk még!!


Pusza Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Ritus: Sajna nem tudom a 2 nagyot hova rakni! Most látom, hogy 3 év alatti gyerekenek van! Pedig Sebi élvezné, mert nagyon muzikális...az én hangom sajna nem túl jó.:)

Csütörtök jó nekem! Hol is van ez a posta köz? Hány órakor is lenne? Mondjuk szerdától esőt mondanak, de reméljük csütörtökön nem lesz!

mamiblue
 
 


Barbara: Grat! Hogy van erőd tanulni?

Én csak nagolozni szoktam itthon, bár most hanyagoltam, mert éppen nagy burkolólap választásban vagyok. annyi szép van, nem tudok dönteni!:(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Nekem ok a csütörtök, kora délután, késő délelőtt. Valahogy úgy 11 után már jó lehet. Legfeljebb, ha csúszik a szopi vagy valami kicsit késünk. De amúgy a levegő mindig jót tesz neki és elnyomja.

Na pusza nektek

Ja Oázis uszija nagyon gáz. Mármint a belső. Mi egyszer voltunk, de egyáltalán nem volt bizalomgerjesztő. Én úgy éreztem tiszta retek a medence és azért az nem jó, ha az embernek ilyen érzése van.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek! :D

Akkor csütörtök 11? Posta köz? Azt hiszem, nem fogjuk egymást eltéveszteni, nem sok babakocsi szokott ebben az időben arrafelé kószálni :)
Judit, nézz körül a neten, biztos találsz szépet! Mondjuk mi 6 hétig kerestük, mire megtaláltuk álmaink járólapját - egy spanyol csempét. Azóta is, aki látja, mindenki megcsodálja... :) A Zalakerámiának van egy lerakata a Soroksári úton, közel a hévvégállomáshoz, ott nagyokat szoktak akciózni, oda is érdemes bekukkantani. Egyébként nagyon tudom ajánlani a Brico-Baumax-Praktiker választékát is. Ha ráértek, azt hiszem 18-án nyílik egy új barkácsáruház Dunakeszinél, a Bauhaus (ez épül a csepeli Auchan mellett is a nullásnál - decemberben nyitnak)

Barbara, gratula!!! Minden kezdet nehéz, na de azután...!!! Nagyon ügyi vagy! (Én áttettem a szakdoli-leadást áprilisra, júliusban pedig védek meg államvizsgázom)

fleur, megoldódtak a szopis "gondok"?

Ritus, milyen volt a ringató? Kicsit később lehet hogy mi is elnézünk rá, még most kicsit korainak tartom...

Posta köz: http://www.terkepbank.hu/show.asp?id=7D ... 53F25D00EF

Hétvégén semmit nem aludt a lányom, csak az esti kötelezőket :lol: , vasárnap már sirdogált a fáradtságtól, de látszott rajta, hogy baromira nem akar semmiről lemaradni és szó szerint küzd az elalvás ellen :oops: :lol: :lol: :lol:
Erre tegnap reggel óta semmi mást nem csinál, csak alszik. Komolyan, tegnap összesen 4 órát töltött ébren!! Ilyet még a kórházban sem csinált!!! Teljesen beparáztam, hogy éjszaka nem fog aludni, de igen!! (Azt hittem, anyum csak viccelt, amikor azt mondta, hogy én végigaludtam a nappalt-éjszakát, csak kajálni keltem fel... ) Most küzdött egy kicsit 5-től fél7-ig, és úgy döntöttem, már nem fekszem vissza, pedig a tegnap esti fogorvos után nehezen sikerült elaludnom :( Ráadásul sok a rossz fogam, jövő héten mehetek újra... :( :( Eddig semmi bajom nem volt, ha fúrtak, tegnap viszont a hideg rohangált a hátamon :(

Jajj ma oltás van! Én már úgy izgulok!!! de fogadjunk, hogy pont akkor hozzák a parfümöket, amiket megrendeltem... :twisted: :twisted: :twisted: Na mindegy.
Később még benézek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Na, a link valamiért nem működik, megpróbálom még egyszer!
http://www.terkepbank.hu/show.asp?id=1C ... EDAE6E859E

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Nem megy ez nekem :? :( :( :( :( :twisted: :twisted:

Kép

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!


Csajok nekem egy kicsit előbb lenne jó a találkozás olyan 9 órától mert nállam Kitti ebédel dél-félegy körül és ő megy aludni. De ha még valakinek ez az időpont megfelel akkor lehet szerintem előbb is találkozni, és akinek meg a 11 óra jó az meg csatlakozni fog a csapathoz. Na mindegy, majd gondoljátok át!!


Barbara
kutasi kitti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: