Új privát üzeneted érkezett!

Cini

Jó nyaralást!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Cini!
Érezzétek jól magatokat,jó nyaralást! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Velünk minden oké! :lol: Most voltam az Adriennél vizsgálaton.halgattunk szívhangot is. :lol: Babóm még mindíg fejfekvésű.(Remélem így is marad! :wink: )
Mondtam neki,hogy megyünk nyaralni és kérdeztem,hogy mehetek e vízbe.Azt mondta termálvízbe semmiképp,de sima medencébe rövid időre bemehetek.De minden este canestennel kenjem "ott lennt" be magam,biztos ami biztos! :)
Jövő szerdán megyünk,már nagyon várom! :lol: 8) :lol: 8)

Rakok egy pocakképet,tegnap készült:

Kép 26 + 5 nap :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Csak visszaolvasni volt időm,megjártam a kórházat,vérnyomás,vizeletfehérje,víz,semmi se volt jó.De már kiengedtek!Majd jövök,csak sokat kellett visszaolvasnom!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Sziasztok!

Cini! Jó nyaralást!

Heni! Jobbulást!

Sziszi! Szép nagy már a pocakod! :)

Melinda! Kitartás!!! Már csak pár hét! :wink:

Kép
Kép
beus.
 
 


Beteszek ide egy linket. Megnéznétek nekem, hogy működik e? Nem csak a link, hanem a naptár is! :)

Köszi!

http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus,
nekem nem jött be! Eszerint két lányomnak kellene lenni és két fiam lesz... :-)))

Tegnap nagyon szuper volt a 4D! Majd rakok fel képeket, egyáltalán nem homályos, éles az arca, szóval szuper képek!
Bence már 1000-1100 gramm, fejvégű és minden ok vele!
Nagyon cuki!
2 héttet nagyobb a koránál.

Sziszi,
szép nagy és kerek már a pocakod!
Nekem is kb. ekkora!

peppisimo
 
 


Beus!
Nekem se jött be! :cry: Kislányt jósol,de elvileg nekünk kukacosunk lesz! :roll: :lol:
Bár ez még pénteken változhat! :lol: Most megyünk 4D-re és párom be is van kakilva,hogy mi van,ha mégis kislány???? :lol:
Tiszta para szegénykém!Örülne ő a kislánynak is,de már nagyon beleélte magát a kisfiúba! :lol: :wink:
Majd hétvégén is rakok a 4D-ről képet! :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán kiderül,hogy Martin lesz vagy Kira. :wink: :wink: :wink:

Köszi lányok a pocakdicsit! :lol: :lol: :lol: :lol:

Peppisimo!
Magadról is rakhatnál már fel képet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Had lássuk a Te szép pocidat is! :wink:

Melinda!
Gondolom jól megijesztettek,hogy be kellett feküdnöd! :roll:
De neked már tényleg nincs sok hátra! :wink:
Jövő szerdán megyünk nyaralni és lehet már arra jövök vissza,hogy megszületett Melcsi! :lol: :lol: :wink:

Képzeljétek Nicol elvileg most 33 hetes,de Nadim rátett Neki 2 hetet,úgyhogy most elvileg már a 35.-ik hétben van! :lol:
Ma is taliztam vele,nagyon nagy már a pocakja! :) :) :)
És még hétvégén Ők is mennek nyaralni! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Szép nagy a pocid, nekem is jo nagy volt:)

Beus

Nekem bejött a naptár :)

Melinda

Kiatartás! Én is vizesedtem eléggé, de itt a védőnő sosem nézett nekem vizeletet, nem is értem. Legközelebb kikövetelem, ha tetszik ha nem. elég érdekes itt, gyöngyösön megnézték míg oda jártam, sajnáltam is hogy nem járhatok oda.

Ma meg megvágtam a lábam egy rozsdás kapával, véletlenül beleütöttem, de aztán azt mondta a doki nem kell tetanusz mert nem nagy a seb. Hogy mindig van valami nyavaja.
Mi jövő hétfőn megyünk nyaralni már nagyon várom.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia Beus!
Köszönöm kérdésed, a gondokat leszámítva jól. :roll:
Lili mindjárt egy éves lesz, és erre nap mint nap rácsodálkozom. Most hoztuk haza a kórházból, most meg...

A 10. hónapos ellenőrzésen 10,7 kg és 73 cm volt. Azóta szerintem inkább csak nyúlt, de majd két hét múlva kiderül, amikor az 1 éves ellenőrzésre elmegyünk.
Sok anyuka szerint Lili le van maradva a fejlődésben, mert még csak most kezd próbálkozni egyedül az üléssel. A dr. néni szerint nincs lemaradva, és nem szabad semmit erőltetni. Inkább neki hiszek, mintsem "az én gyerekem már... " típusú anyukáknak. Mászni sem mászik, hanem kúszik, és a négykézlábra állást is egy - két hete kezdte el. Viszont tegnap már megpróbálkozott a felállással is. Mindent el kell előle pakolni, mert nem a könnyű dolgokat, hanem a nehéz könyveket, CD piramist stb. pakolgatja. :)
Viszont kb. 20 szót ismer és mond, ezeknek a jelentését is tudja. A maga kis nyelvén még énekel is. Sokat beszélek hozzá, és még a pocakomban volt, amikor már énekeltem neki, ezt a mai napig nagyon szereti.

Várom már a szeptembert, mert csak most sikerült kideríteni, hogy a MMK-ban csütörtökönként 10 -tól szokott lenni dúdoló. Most sajnos nyári szünet van, de szeptemberben újra indul, oda szeretném elvinni.

Hipp-hopp elszalad ez a kis idő, és Marci is 1,5 éves lesz!
Veletek minden rendben?

Egyébként a linket kipróbáltam, és nálam működött. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap 4D-n! Most már tuti a kuki! :lol: :lol: :lol: :lol:
Rakok 2 képet Manóról! :wink:

Kép Mosolygós :-)

Kép Tiltakozok!!!! :-)))))

Amúgy minden rendben Vele.3 héttel nagyobb a koránál!Jó húsban van a kis drágám! :lol: :wink: :lol: Jelenleg 1321 gramm.

Kellemes hétvégét mindenkinek! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Nagyon édes ez a mosolygós kép! :) Örülök, hogy minden rendben vele.

Ágota! Marci már elmúlt másfél éves. :D Egyetértek veled a lemaradás témában. Ha a doktornő nem mondja, akkor nincs is lemaradva. Nem kell náluk semmit siettetni. Nekem a védőnő a héten mondta, hogy a Barátok templomában van a Dúdoló kedden és pénteken 10-től a plébánián. Most már én is vinném Marcit, mert kezdi énekelgetni, amit mi énekelünk neki.

Hetti! Veled mindig történik valami! :lol: Jó nyaralást hétfőtől!

Köszi annak, aki kipróbálta a naptárt. Jó, hogy nem jött be mindenkinek! :)

Többiek???

Kép
Kép
beus.
 
 


Itt vagyok, csak mostanában sok mindent kellett csinálnom.
Pelenka még mindig kell, nem akar szólni. Ma is 3x bepisilt, meg egyszer bekakált. Nem zavarja hogy ott van a bugyiban.

Sziszi

Jók a képek manóról, mi nem voltunk 4d-n. De érdekes lehet az biztos. Így már ha megszületik nem lesz teljesen idegen a pici. Mert nekem teljesen az volt, akkor láttam először.

Holnap megkapom az oklevelet. Kicsit sajnálom is hogy többet nem kell menni. Na de a nyaralás után akkor el is kezdem.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus!
Bocsi! Hát elég ciki, hogy nem tudok összeadni! :oops: :shock:
Te mit adtál Marcinak enni, 1 éves kora körül? Lili mostanában nem nagyon akar enni, vagyis inkább a főzeléket nem kívánja. Amikor eszünk, mindig ott kuncsorog körülöttünk, és kéreget... a védőnő azt mondta, 15 hónaposan adhatok neki a mi ételeinkből. :shock:
Hát én azért néha megkínálom, és egy-két falatot el is majszolgat.

Sziszi!
Szerintem inkább Rád hasonlít a "pici" fiad. :D
Lili amikor megszületett ugyanúgy nézett ki, mint a 4D UH képen. Tényleg nagyon jó ez a technikai csoda.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Lányok a bókokat Martin nevében is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ágota!
Tényleg???Én még ezt annyira nem is figyeltem meg,hogy melyikünkre hasonlít jobban. :) de majd mondom Tominak,mit mondtál.Kissé el lesz szontyolodva! :wink: :lol:

Azt akartam kérdezni Ágota,Beus hogy valamelyikőtök ismeri a Dr. Molnár Mariann gyerekorvost?Fennt rendel a dombon.Van valami tapasztalatotok vele kapcsolatban?Nem tudom,kihez vigyem a Manót.Eddig Őt ajánlották nagyon.
És amúgy Nektek ki a gyerekorvosotok?
És még egy kérdés!
Most akarjuk a babakocsit megvenni.És filózunk,hogy olyat vegyünk e amibe van mózes is,vagy az végül is felesleges.Mert néztünk olyan babakocsit,amiben külön nem volt mózes.
Csak ekkor ötlött fel bennem a kérdés,hogy ha viszem egyedül (kocsi nélkül) a gyerkőcöt dokihoz,akkor oda hogy tudom bevinni? Hordozó ugye olyankor kilőve,ha gyalog megyek.De Ti az egész babakocsit beviszitek a rendelőbe vagy kinnt hagyjátok a váróban és csak mózesben viszitek be a babát?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Mi Fister Katalin doktornőhöz járunk, őt ajánlották és ő van a legközelebb. Az SZTK-nál rendel a emeletes házak alatt. Nagyon segítőkész és teljesen meg vagyunk vele elégedve. Itt külön van a betegeknek a rendelés, és külön az egészségeseknek a tanácsadás. A kocsit mindig kint hagytuk, mert általában az elsők között vagyunk és nem nagyon van olyan ember, akitől félteni kellene. ( Ha érted mire gondolok... :) ) Sőt néha sok ismerős is van. :D
Nekünk nem volt mózeskosarunk. Marcit gyerekülésben vittük haza. A dokihoz meg mindig kézben. Még most is viszek neki vagy textilpelenkát vagy a Fixies alátét, hogy ne a hidegre feküdjön. Amúgy nekünk olyan a babakocsink, hogy a rendes kocsira rá lehet kapcsolni a gyerekülést. Hú de értelmesen írtam... Inkább teszek képet.
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!

Igazából területileg mi is a Fister Katalinhoz tartoznánk,de nekem egyik barátnőm épp az ellenkezőjét mondta,hogy ő azért nem vitte Fisterhez,mert a tanácsadás és a rendelés egyidőben van.És nem viszi a beteg gyerekek közé,ha nem muszály. :roll: Na most legyek okos!ja meg azt mondta,hogy sok cigó jár a Fisterhez. :?
Úgyhogy passzolom a dolgot jelenleg.
Még kíváncsi vagyok Ágota mit fog írni,hogy Ő ismeri e a Mariannt.
De köszi,hogy írtál.És ezek szerint hanyagolható a mózeskosár.

Majd még döntünk!
Kellemes vasárnapot Nektek! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!
Mi is Fister Katalinhoz járunk, bár amikor én megkerestem, még a Ringsteden laktunk, és nem tudtam hová fogunk tartozni. Őt ajánlották a barátnőim, és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Amikor megkerestem, elmondta, hogy mikor megy szabira, és ha akkor születne meg Lili, és nem veszi fel a telefont, akkor írjak egy sms-t, és vissza fog hívni, mert a telefont csak azért nem veszi fel, mert nincs a közelében. Amikor hazajöttünk felhívtam, és kijött házhoz, a recepteket pedig még akkor odaadta, amikor felkerestem, hogy mire hazajön Lili, apa ki tudja váltani őket.
Egyébként őt a vele egy épületben lévő Márkus doktornő szokta helyettesíteni, na ő hozzá járnak a cigusok (körzetileg hozzá tartoznak). :?
A rendelés és a tanácsadás ideje nem esik egybe (tanácsadás kedden és csütörtökön van 11:00-13:00), és pont azért, mert a dr. nő is azt mondta, hogy nem szeretné, ha az egészséges gyerekek találkoznának a betegekkel. :)

Molnár Mariannról eddig nem hallottam semmi rosszat (bár dicsérni sem dicsérte senki), de majd az egyik ismerőstől érdeklődöm, mert ők hozzá járnak.

Ha lehet egy tanácsom (csak a tapasztalat miatt), azt is gondold végig, ha egyedül kell vinned manót orvoshoz, melyiket tudod könnyebben megközelíteni. A dombra nagyon nehezen lehet babakocsival feljutni, mert a kialakított feljárók nem passzolnak igazán a babakocsik kerekeihez. De ez csak egy megjegyzés, persze úgy döntesz, ahogy a szíved súgja.

Babakocsi:
Nekünk Pierre Cardin 3in1 van. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ennek a típusnak láthattad a koppintott mását (Babypoint), ami fele annyiba kerül de olyan is minőségben. A Török u-ban árultak olyan babakocsit, és mi is majdnem bedőltünk az eladónak, aztán sikerült utánajárnunk a dolognak, hogy miért is olyan olcsók azok a kocsik, és inkább a másik mellett döntöttünk.
De megérte, mert nagyon meg vagyok vele elégedve, és időközben a boltot is bezáratták. No comment...
Megpróbálok egy képet betenni róla, ha nem sikerül, a Kossuth utcai Chicco bababoltban biztosan meg tudod nézni.

Kép Lilikocsi :)

A mózest csak ebben a pozícióban tudod feltenni, a hordozót és a sportrészt mindkét irányba fel lehet csatolni. A hordozót nagyon sokáig használtuk az autóban is.
Szóval én szeretem, és lehet kicsit elfogult is vagyok. Talán egy rossz tulajdonsága van, hogy nem lehet kicsire összecsukni. :roll:
Vendég
 


Sziszi!
A mózesre igazából csak akkor van szükséged, ha nem olyan babakocsit veszel, amit mélynek és sportnak is tudsz majd használni. Mi azért vettünk mózessel ellátott kocsit, mert az a nélküliek nem tetszettek, másrészt viszont úgy gondolom, hogy abban a legkényelmesebb a picinek a gerince miatt. Fontos a kerékméret, hogy bolygósítható-e, a rugózás stb. De most már befejezem, mert túl sok leszek...

Beus!
Gondolkodtál a dúdolón? Esetleg mehetnénk együtt is. :D
Vendég
 


Most csak gyorsan írok, mert itt vagyunk Alsópáhokon. Délután érkeztünk, de már nem voltunk semerre csak lementünk enni.

Szombaton meg megjártuk a poklot. :cry: Szegény manóval a szombat éjszakát a kórházban töltöttük. Anyós "vigyázott" a gyerekre és azt vettük észre hogy piros a keze meg a ruhája, persze a mérgező bokornál volt, de nem tudtuk hogy evett e belőle. A szája nem volt olyan, de bementünk a kórházba és kimosták szegénynek a gyomrát. :cry: Végülis nem találtak benne a bogyóból. Bennt tartották 24 óráig, tegnap este jöhetett haza. Én is bennt aludtam vele, aztán reggel meg ugye mennem kellett Pestre a tanfolyamra. Éjszaka nem sokat aludtam. Szegény kapott infúziót is, meg vérvétel, ekg, vizelet, stb. Amíg mosták a gyomrát addig kint kellett lennem, én meg sírtam. :cry: Nagyon ordított. Utána meg reszketett, meg lefürdettem. A bokrot azóta kivágtuk, csak az a baj hogy nem lehet kiirtani, de ha megjelenik rögtön vágjuk ki.
Most épp esett itt, de remélem azért jó idő lesz.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hettie!
Szegény Arti! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Biztos nagyon rossz volt neki!És gondolom Neked se lehetett leányálom az az éjszaka!
Mielőbbi jobbulást kívánok Neki!!!!!
Nektek pedig jó nyaralást!Azért élvezzétek! :lol:

Ágota!
Neked is köszönöm szépen a jótanácsaokat,tippeket! :lol: :lol:
Még nem döntöttünk,de eddig a Katalin felé hajlunk.Hozzá könnyebb eljutnom egyedül is,ha Tomi nem jön velem!
Ja még egy kérdés!Ha én kihívom,akkor Ő kijön házhoz?Nektek volt ilyen?
Babakocsi: Kinéztünk egyet,és szerintem hasonlít a Tiétekéhez.Titi Triton a márkája és lengyel.Csak az a gáz vele,hogy ha elromlik valamilye,azt nem javítják itthon,csak Lengyelországban. :? Az meg ugye idő,mire hozzánk visszakerül.addig meg hova rakom a gyerkőcöt?Jó kérdés! :oops: :roll:
Itt van,belinkelem,melyik az:

http://aprosagokboltja.hu/shop_artdet.p ... n3in1vegyi

Lányok!
Most a héten már nem írok,mert holnap reggel indulunk nyaralni és vasárnap jövünk haza!Majd hétfőn jelentkezek!
Jók legyetek és vigyázzatok magatokra és a manókra! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!
Először is jó utat! Remélem jó időtök lesz, és tudsz pihenni is. Már úgysem sokáig! :wink:
Doktornéni:Igen, persze, kijön házhoz, azt hiszem 3.000 Ft-ot kért alkalmanként, de gondolom más is kér. Tavaly, amikor Lili még pici volt az influenza járvány idején, én inkább kihívtam, nem akartam még több beteg gyerek közé vinni. Természetesen éjszaka és hétvégén is kijön, nekem megadta a mobil, és az otthoni számát is.

Babakocsi:Megnéztem, és tetszik, de az, hogy itthon nem javítják, szerintem ellene szól. Elég gáz, ha emiatt nem tudtok kimozdulni 1-2 hétig. :?

P.
Ágota
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok én is 8) . A nyaralás jól telt, mozgalmas volt.

Beus!

Nekem bejött a naptár :D

Hetti!

Jaj nagyon sajnálom szegény Artit :cry: :cry: :cry: :cry:
Remélem, már kiheverte...

Sziszi!

Jó nyaralást, vigyázz magatokra! Tök jók a képek, és a pocakod...már hatalmas!

Ágota!

Mi még nem is írtunk egymásnak
:shock: Ha lesz időd teszel fel ide képet Liliről?

Puszi, és szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Sziszi,szerintem annyira nagyon nem tud elromlani egy babakocsi,hogy a férjed ne tudná megcsinálni...
Velünk nem sok semmi,apa itthon lesz 2 hétig,hát biztos nem szülök meg,majd csak 2 hét múlva,nehogy már négyesbe tudjunk itthon leskelődni.Mindegy,mert kiveszi az "apanapokat" utána.
Hívtak a tejadóba ünnepségre,tavaly sokat hordtam,műsor szokott lenni,meg kapunk egy kis ajándékot.
Hétfőn voltam súlybecslésen,3200 gr,nekem ideális lenne szülés szempontjából,de úgy látom ő még nőni akar... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Ágota! Mehetünk együtt, csak azt nem tudom, hogy mikor. Azt sem tudom hol áll a fejem. :)

Hetti! Remélem már jól van Arti és jó a nyaralásotok is! :)

Anett! Jók a képek az iwiw-en! Szép pocakod van már! És Pepe is nagyon édes! :)

Cini! Nyaralásos képek? Tessék pótolni! :D

Melinda! Csak pozitívan!!! Szólsz majd valakinek közülünk, ha megszületett Melcsi?

Mindenki! Van egy csomó piros pontom a Tesco-s edényekhez. Ha valaki kéri szóljon és szívesen odaadom. Majd megszámolom pontosan mennyi.

Ja, légyszi szavazzatok Marcira!
http://www.pampers.hu/hu_HU/baba_klub/gallery.php

Köszi!

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!

Szavaztam!

A nyaralásos képek azért maradtak el, mert csak 3-at csináltunk, de teszek 1-et azért :lol: Kép

KépKép
Kép
cinix
 
 


Persze,hogy szólok,Sziszi száma van meg,majd őt értesítem.Olyan messzinek érzem még pedig!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk tegnap a nyaralásból! 8) :lol:
Nagyon jól éreztük magunkat.A kaja is nagyon finom volt,svédasztalos reggeli és vacsora.Még nem mertem ráállni a mérlegre! :oops: :oops: :oops: Egy kicsit én is bemerészkedtem a vízbe a strandon,de csak óvatosan!Az időt is pont kifogtuk,szerdától szombatig nagyon meleg volt!Akkor romlott el,mikor vasárnap délelőtt jöttünk el.
Képeket raktam fel az iwiw-re! :lol:

Ágota!
köszi a választ a doktornővel kapcsolatban.Ma megnéztem,hogy mikor rendel és szerintem a jövőhéten el is megyek hozzá.Úgy döntöttünk,hogy Fister doktornőt válasszuk.És ha később nem lennék vele megelégedve,akkor még mindíg elmehetek a másikhoz. :)

Melinda!
Nyugodtan küldd nekem az sms-t,már nagyon várom! :lol: Már tényleg csak napok vannak hátra! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Kitartás! :wink: :)

Cini!
Nagyon cuki Emma ezen a képen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elteszem magunkat holnapra!Jó éjt! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a nyaralásból, kár hogy már vége lett. Most mosom a sok szennyest.

Jártunk minden felé, Sümegen, Tihanyban, Szigligeten, jajj az a vár szerintem nagyon szép. Kár hogy már csak a romjai vannak meg. Mindenki jól lebarnult. Én is attól féltem hogy nagyon meghíztam, mert este ettük meg a 3 fogást, de max 1-2 kilo mehetett fel, mert nyaralás előtt nem mértem magam. Mindegy az lemegy ugyis, mert itthon nem szoktam este lakomákat enni.
Manó nagyon élvezte a vizet, meg a homokozást, mindig Keszthelyen voltunk strandon. Képeket majd teszek fel.

Melinda

Már biztos izgulsz :) Szép szülést kívánok!

Na és akkor másik téma. Írtam hogy elvégeztem a körmös tanfolyamot, ugyhogy el is kezdem a dolgokat. Aki szeretne olcsón manikűrt, pedikűrt, műkörmöt az szóljon, gyertek! Gyöngyösön és környékén ( Halász, Solymos, Atkár, Vámosgyörk) ingyen házhoz megyek, de ha valaki hozzám (Adácsra) akar jönni úgy is jó.
Chrystal Nails-es termékekkel dolgozok, szóval jó minőség, későbbiekben lesz majd japán manikűr is, porcelán műköröm, ha lesz rá igény, megcsinálom, vagy bármit amit kértek.
Majd nyomtatok névjegykártyát is, akkor abból adhattok barátoknak ismerősöknek is.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Melinda! Te nem a 39. hétben voltál? Vagy én vagyok a hülye??? :shock:

Cini! Emma nagyon édes ebben a fürdőruciban!

Sziszi! Nagyon szép pocid van már! :)

Velünk semmi különös nincs. Szombaton 1 éjszakát sátoroztunk Rédén. Most szombaton meg megyünk Pestre kisasztalt meg széket venni Marcinak, mert itt nem nagyon van.

Melissa, Sensi, Ágota, többiek! Ti hogy vagytok? :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Cinix!
Csak a kedvedért... :wink:
Kép Kiscicám 1. szülinapja

Beus!
Egyenlőre nálunk is minden naponta változik, de azért jó volna megnézni, milyen ez a klub. Bár Lili általában akkor szokott visszaaludni. :? Azért egyszer talán kibírja, ha nem alszik. :oops:
Ajánlom az IKEA-t, mi Lilinek ott vettünk etetőszéket 3.000! Ft-ért.

Sziszi!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! Én nem voltam ilyen merész, csak paramami! 8)
Megnéztem a képeket, szépen nől a pocid. Orvoshoz mikor mész legközelebb? UH?

Hettie!
A barátnőm eredetileg szigligeti. Majd megmondom neki, hogy tetszett a váruk. Úgy tudom folyamatosan újítják fel.
Ezek szerint tetszett a keszthelyi strand?. Öcsémék szombaton mennek oda nyaralni. Akkor megnyugtatom, hogy jó hely.... :D
Vendég
 


Igen, jó a strand, de van több is, mi a Libás strandon voltunk, azt tudom ajánlani. Olcsó is 580 a belépő. A városira meg egy ezres.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ágota!

Boldog szülinapot Lilinek (így utólag)! :) Elfújta a gyertyát? :)

Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus!
Hát igen,jól megnövesztettem Manómat! :lol: :wink:
27.-ik héten voltunk 4D-n,akkor volt 1321 gramm. :wink:
Remélem azért 4 kg-nál nem lesz nagyobb! :oops: :roll: :lol:

Ágota!
Lilike nagyon édes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!!!!!
És látszik,hogy nagyon lekötötte a figyelmét a torta! :wink: :wink: :wink:
Ja,vízbe én se merészkedtem nagyon be a nyaralás alatt.Egy medence volt,amit kispéciztem,abban a víz kb 28 fokos volt,és abba mentem csak be,de oda se hosszú ideig.A nagymami áztatós 38 fokosba semmiképp nem mentem! :roll:
Holnap reggel kell mennem védőnénihez.Jövőhét kedden meg a 30.-ik heti uh-ra és egy vérvételre kell mennem.
Ja és ma derült ki,hogy nekem a 16.-ik héten,mikor volt az AFP vizsgálat,lemaradt a HBSAG (hepatitis) vizsgálat és annak az eredménye meg kell,ha megyek szülni,mert ha nincs meg a baba 3 oltást kap.És lehet,hogy feleslegesen.
Úgyhogy szerintem ezt is megcsináltatom a jövő héten,ha már ott leszek.
Ja ezt úgy tudtam meg,hogy ma sikerült Nicollal bemennünk szülőszobalátogatásra és a kórházi védőnő vezetett végig minket,meg mondott egy csomó okos dolgot.Igaz,csak az apás szüléskor használt szobát mutatta meg,mert a másikban épp szüléshez készülődtek,de nekünk ez volt a lényeg.Nikivel is bennt lesz a párja és velem is! :wink:
Érdekes,eddig igazából bele se gondoltam,milyen lesz majd a szülés,de ma ahogy bennt voltunk a szobába és ott beszélgettünk a védőnővel azért a gombóc ott volt a torkomban! :oops: :oops: :lol: :wink:
Na,majd kiderül milyen lesz! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Beus!
Köszi szépen! Igen, próbálkozott vele. Már egy hete tanítottam neki, és ügyesen próbálta is, és anya segítségével sikerült is neki. 8)
Bár leginkább megfogni akarta. :D

Sziszi!
Neked is köszi! A szülőszoba látogatás egy élmény! Én pont a házunkat láttam az ablakából. :wink: Kívánom, hogy minél kevesebb időt töltsetek bent, és az is fájdalomtól mentes legyen. És ha már úgy tervezitek, akkor a párod is bent lehessen. Mi is úgy terveztük, dehát az élet közbeszólt... :oops:

Légyszi szorítsatok mára!
Ma megyünk szemészetre, meg tanácsadásra, és Lili megkapja az agyhártya gyulladás elleni védőszurit is. :shock:
Vendég
 


Sziasztok,

nem tudom csatlakozhatnék-e hozzátok... Igaz még pesten lakunk, de nemsokára gyöngyösre fogunk költözni. ezért elkezdtem keresgélni hátha akad itt olyan babanetes aki ott él, és lám igen. :lol:

Anyósomék élnek gyöngyösön, sokat járunk oda és mivel jön nálunk a kistesó úgy döntöttünk leköltözünk hozzájuk. kertes házuk van ami csak a gyerekzsivajra vár. :D
még fel kell újítani/át kell alakítani a házat de legkésöbb novemberben költözünk...

Párom ott nőtt fel, oda járt fősulira is, hátha vlki ismeri: Szipszer Szabolcs.

Minden jót,
Orsi
snooopy
 
 


Sziasztok!

Akinek aktuális vagy lesz /Beus?/ ajánlom figyelmetekbe!

HEPINET & ZSEBI BABABIZOMÁNYI
Szervezésében 2009. szeptember 19-20 -án
4D BABAMOZI HÉTVÉGE
A komplett 4D vizsgálat ára: 11900Ft helyett 9900 Ft
(lelet, dvd, cd, fotó)
- genetikai 4D ultrahang vizsgálat lelettel, / 20perc
  - a felvételt az általunk adott dvd-re rögzítjük,
  - a képeket cd-re írjuk,
  - ajándékba adunk egy 10x15-ös színes képet.

Kedvezményes KRIO ŐSSEJT tanácsadás
tárolási szerződéskötés
a helyszínen: Gyöngyös Török Ignác út 18/2

Információ kérés és bejelentkezés/ szept 15-ig/:
20/47-47-087
70-360-3363

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Ágota!
Köszi szépen!Remélem minden úgy sikerül,ahogy eltervezzük! :lol: :lol: :wink:
Nektek minden rendben volt tegnap? Lili nagyon sírt a védőoltáskor? :roll: Szemészetre miért kellett vinned?Csak nincs valami baj vagy ez egy kötelező vizsgálat náluk ilyen korban? :roll: :roll: :roll:

Orsi!
Üdvözöllek köztünk! :lol: :lol: :lol: :lol: Hát persze,hogy csatlakozhatsz!!!Naná! :lol: :lol: :lol: :lol:
A karácsonyi ajándékotok kislány vagy kisfiú lesz? :lol: :lol: :wink:
Novemberben költöztök és decemberben szülsz,nem semmi! :shock: És a télen akarjátok elkezdeni a házfelújítást?
Melyik utcába fogtok lakni?(Én is gyöngyösi vagyok)
Párodat én nem ismerem! :roll: legalábbis névről nem rémlik! :oops:

Lányok,Melinda lehet,hogy már megszült??????
Igaz még sms-t nem kaptam Tőle! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Köszi Sziszkó a kedves fogadtatást.
Nem, azért költözünk csak nov-ben mert addig újítunk (de ha előbb kész lesz akkor előbb). ez egy régi ház, 50éves és át kell alakítani, hogy legyen amerikai konyhás nappali, nagyobb fürdő...stb stb. most 50nm-en lakunk 3man, így még jó de ha jön a kicsi nem fogunk elférni.
Aki egyébként kukis! :lol: én lányt szerettem volna de nem baj, majd a következő. :lol:

Csalogány utcában fogunk lakni. és ti merre?

rakok pár képet, hogy lássátok kik vagyunk! :lol:
apa és fia
Kép
én és a pocim :D
Kép
Kolos kukoricázik
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára snooopy 2009.08.14 19:49-kor.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi! Üdv köztünk! Én is gyöngyösi vagyok, buszpályaudvarnál lakunk. A fiaink majdnem egyidősek, egy hét van köztük! :) A férjed nem a gimibe járt véletlenül, mert nagyon ismerős. Gratula a második kukishoz! :)

Zsu! Még nem tudom, hogy aktuális e, de ha az is még korai. De szólok! :)

Sziszi! Nekem is eszembe jutott ma Melinda. :roll:

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Bocs hogy nem jelentkeztem idáig, csak egy csomó galiba akadt az utóbb időben körülöttünk!
Találtam orvost, Nadimnál fogok szülni. Nagyon szimpatikus doki!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Beus, tényleg. Kolos dec 26án bújt ki és 14re volt kiírva. nem siette el. :wink: remélem az öcsikéje dec elején megszületik mert jó lenne ha nem kéne megint karácsonykor szülnöm.

Picurka, köztünk (vagyis a babák között) meg két nap különbség van. :D
snooopy
 
 


ja és de igen, gimibe is oda járt. 78as születésű. ott nőtt fel, még dolgozni is oda jár le majdnem mindne nap. ezért is költözünk le.
snooopy
 
 


Igen, én is néztem hogy csak 2 nap van köztünk! Majd együtt babázunk!

Kép

Kép
picurka2
 
 


és ti mind gyöngyösön szültetek/szültök? jó a kórház? én még pesten fogok, itt a dokim és a kórház is szuper.
snooopy
 
 


Orsi!
Ari a pocakod! :lol: Ás persze a kisfiad is! :wink: :)
Mi a Gyöngyöspatak utcában lakunk,mi is családi házban.Ez a Fő téri nagytemplomtól kb 2-3 perc gyalog.Nincs messze tőlünk a Csalogány út se! :lol:
Én október végére vagyok kiírva,és itt szülök Gyöngyösön.régóta itt van dokim.Hogy jó e a kórház?Hááát....Igazából szerintem eltérő véleményeket fogsz erre a kérdésedre kapni.Én tavaly ősszel feküdtem bennt,nekem nem volt rossz tapasztalatom.Csak elég szegényes.Értem ezen azt,hogy szüléskor majdnem mindent vinni kell a babának,itt nem adnak. :roll:

Picurka!
Jajj de jó,hogy írtál! :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem azért a sok "galiba" mellett is jól vagytok a babóval együtt! :lol: :wink:
Nadim is jó választás tényleg.Közülünk többen is járnak hozzá,eddig csak jókat hallottam róla! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok

Melindával mizu?

Orsi

Üdv itt. Pesten hol szültél, szülsz? Én is ott szültem manót :)
Én a berzébe jártam de nem ismerős a párod :roll:
Amugy én is gyöngyösi vagyok, de most Adácson lakunk. Manó is Gyöngyösre fog oviba járni, meg sokat vagyunk ott. A csalogány utcában merre fogtok lakni? Ott laktak a nagynénémék is. De ők emeletesben.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziaszkó, de jó, akkor közel leszünk egymáshoz! :lol:
igen a szegénységet hallottam, egyik barátunk szült ott, ő császáros volt de pl. a párját be sem engedték, sőt eltelt vagy 1 óra mire mondták neki, h "ja, megvan a fia". ők nem voltak megelégedve.

Hettie, kútvölgyiben szültem, 12. ker. én is itt születtem, tesóim is. :lol: az orvosom akkor volt itt rezidens amikor engem szült anyukám, és ő ajánlotta, hogy jó orvos. és tényleg csak jót tudok róla mondani.
a órház is jó, itt mindent adnak még betétet is a mamának, hálóinget, a babának is mindent (ruha, pelenka..stb)
Csalogány 11. ez az része az utcának ami zsákutcában végződik, tehát ideális ha ki akarom engedni a kölykökeke biciklizni. :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Beus!

Marcinak visszamenőleg :oops: : Boldog névnapot kívánok!

Nők!

Köszi a képet! És boldog születésnapot Lilinek!
Gyönyörű kislány!

Snooopy!

Üdv. közöttünk!
Kolos nagyon cukor! :D Azok a szemek! Rád hasonlít inkább jól látom?

Picurka!

Jó, hogy hallunk végre rólad! Örülök, hogy Nadimnál fogsz szülni.
Nagyon jó doki szerintem is.

Hetti!

Gratulálok, hogy sikerült a sulit végigcsinálni! Hozzám jöhetnél körmöt csinálni, csak az a baj, hogy sokáig tart Emmát meg nem tudnám hová tenni addig.

Sziszi!

Jók a képeitek az iwiw-en! Látszik, hogy jól éreztétek magatokat.

Melinda!

Ha nem szülsz éppen :lol: , írj már egy pár sort, hogy mi van veletek!

Mi jól vagyunk, Emmusnak jönnek a nagy őrlői, ezért most nagyon anyás. Egész nap a szoknyámat fogja, és senkit nem enged oda magához.
Remélem, ultragyorsan kijönnek azok a fogacskák :lol:

Jó hétvégét!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini

Köszi. :) Szerintem nem lesz gond, majd Artit lerakom valahol, ha meg Emmának kell valami- pelenka, inni, stb szivesen mgecsinálom neki. Voltam már ugy körmöt csináltatni én is annakidején hogy mano is velem volt, de nem volt gond. Én mindig azt szoktam mondani hogy mindent meg lehet oldani. :)
Amugy köszi mégegszer, hogy felhívtál délután az állás ügyben, aranyos vagy.

Orsi

Én is pont így szültem, mármint hogy annál az orvosnál ahol én is meg tesóm is születtünk, csak mi a Szt Imrében :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: