Új privát üzeneted érkezett!

Ágota! megnéztem, de Alexandrának nincs meg az a könyve amit szerettem volna. azért köszi a lehetőséget!
:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Bocs, már ezer éve én sem jelentkeztem.
Folyton van vmi náthásság erre mifelénk, de azért nem vészes. Csakhát azt hittem, a másodikkal is kihúzzuk 2 éves korig gyakorlatilag betegség nélkül. Mondták, h ez nem így szokott lenni, én reménykedtem, h mi leszünk a ritka kivételek. Hát nem.
Sajnos egy hónapig így úszni sem megyünk. :(

Viranka, remélem, meggyógyult az aprócska azóta teljesen!

Barbi, utólag én is hadd kívánjak minden szépet Neked!

Verus, hogy vagytok azóta?

Nyuszika, eddig úgy néz ki, nagyon jól bevált a cipő. Olyan könnyen veszi le és fel, csak ilyen cipő kell ezután! :D

Hozok egy képet a babáról, már rég ígértem.

Kép
leovica
 
 


Trapista, Veletek mi újság?
leovica
 
 

 
 

sziasztok!
Egész jól vagyunk, Andris kezd beállni egy 3 napos kakilásra, amihez fél decis beöntés kell, szerintem a megszokás miatt pszichésen, mert ül előtte wc-n, nyomja, érzi is, de nem jön ki, és egy minimális kis víztől azonnal....szóval nem hiszem hogy nagyon kellene már neki, de annélkül még nem megy...
Ági köhög( ugat mint egy öreg kutya), nagyon, megyünk Vecserkához, már kezdek aggódni.:(remélem nem komoly).
Amúgy andris alig beteg, szinte sehogy, és köhögése is csak pár napos volt, el is múlt, imádja az ovit, ma alszik benn először a kórház óta!!!!már nagyon akarta, most boldog.Egyre nyiltabb, és egyre beszédesebb idegenekkel....Javul! És nem járunk pszichológushoz, csak havi egyszer, ha van időpont....nov.ben voltunk, és jan.ban lesz legközelebb lehetőség...sokat ér mondhatom!szóval felesleges, a gyerek magától is rendbejön!Csak oda kell rá figyelni picit jobban, türelmesnek kell lenni, hagyni kell, hogy magától alakuljon!
Várjuk a hóesést!!!! Mindenkinek jó vásárlást!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Jol eltuntem megint, ne haragudjatok :oops: ! Most is csak "beugrok".

Remelem jol vagytok, nagyok es kolkok :)!

Vera, hozzad lenne egy kerdesem/keresem!
Norbi otthagyott nalunk nehany szerszamot (1 vodrot es 1 keverogepet), vissza kellene neki juttatni, de eleg maceras, mert alig vagyunk kint mostanaban es o sem jar ki Godre naponta.
Es akkor eszunkbe jutottal Te :)
Olyat lehetne, hogy most csutortok d.u. atvisszuk hozzad a szerszamokat? (Borzsonybe megyunk es utbaejtenenk Godot.) Igy egyszerubb lenne Norbinak atvenni a cuccait....
Igy mar ket csokival jonnek neked :lol:

Irok privit is!

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!! ] Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Halihó,

Bocsi mi is kicsit eltűntünk , de sajna benyaltunk egy -két vírust úgy családi szinten . :(
Kezdte a kicsi lány még a múlt héten egy kis torokgyulával . Kapott köptetőt, amit persze nem nagyon akart bevenni, én meg nem erőltettem, így a köhögése csak lassan javul.
Aztán a nagy vásárolgatás közben én is összeszedtem a kedvenc karácsonyi vírusom ( hányos- fosós...), amit gyorsan átpasszoltam a páromnak is . Szerencsére ezt Zsófi megúszta, talán karácsonyra már nem is lesz semmi bajunk.....

Saara , de jó hogy jelentkeztél :) . Már gondoltam rátok , hogy vajon mi is lehet veletek . Remélem jól vagytok !

Verus nagyon jó hír , hoyg Andris ilyen szépen javul . :D
Nagyon jól ráéreztél , tényleg többet ér a te figyelmed, türelmed , mint bármilyen szuper pszichomókus segítsége.

Leovica , annyira édes a kislányod . :lol: Micsoda igéző tekintet.
Sajnálom , hogy sokat betegeskedtek, de ez tényleg papírforma . Amikor már van egy közösségbe járó nagyobb tesó , mindenféle kórságot elkaphat a pici is .
Meglátod majd mennyire fogja élvezni az uszit egy hónap kihagyás után .

Vera remélem sikerült valamit rendelned közösen Ágotával , mert még mindig nagyon lelkifurdalásom van a múltkori Bookline miatt.

Pusza mindenkinek

KépKép
trapista
 
 


Kép

Mindenkinek Békés ,Boldog Ünnepeket Kívánok!

KépKép
trapista
 
 


Hadd kívánjak Nektek nagyon szép karácsonyt a kedvenc zenekarommal!

http://www.dunatv.hu/karacsony/

Kép
leovica
 
 


Boldog, Békés Ünnepeket Mindenkinek!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


CSODÁS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Trapista!
rendeltem Ágotával :) majd legközelebb rendelünk együtt :)

Saara!
Nagyon csini pocakos mami vagy :) Vince meg milyen gyönyörű kisfiú :) a csokit köszönöm gyorsan elfogyott :oops:

Barbara!
Angi babával s Apájával találkoztam Cba-ban vmelyik nap :) Kicsilány olyan cuki volt :)

Békés boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek :)

KépKép
viranka
 
 


hali

Utolag is mindenkinek Boldog Karacsonyt!!!!

Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


CSODÁS ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Saara

Jol látok?????
Megszületett a kicsi lány?:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Mindenkinek BUÉK!!!!

:D :D :D :D :D :D

Sara: Gratulálok!!!!!!

Ágota: a vonalzó szerint mindenképpen... :lol:

Mi a szilvesztert itthon ünnepeltük baráti (és 5 gyerek) társaságban, nagyon szuper volt!! :P
Bettina hajnali 3-kor aludt csak el... :shock:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Gratula a babának, meg a mamának!!!Jó kis karácsonyi ajándék lett a csemete!

BUÉK!!!

Mi is itthon buliztunk, aztán meg hajnalban átmentünk barátokhoz is, mert idén gyerek nélküli bulit csatak, nekünk meg nem sikerült passzolni!!!! De élvezték a manók a hajnali bulit odaát, és 4re értünk haza, úgy hogy elaludtak tánc közben.... :D Nag móka volt!!!!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek, mi most kezdünk csoki-beigli mérgezést kapni.......

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!


Kedves Anyukák!
Kedvezményes áron juthatsz hozzá minőségi gyermekkönyvekhez! És még pénzt is kereshetsz!
Jelentkezz bátran!
Nem kell beszervezni senkit, nincs min. vásárlás nincs belépési díj! Már csak azért is megéri, hogy saját gyermekednek olcsóbban megveheted a könyveket!
Keress meg és megbeszéljük a részleteket!
Németh Bea
email.: branne.b@invitel.hu
tel.: 06-20-824-94-88

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


koris lehetőséget keresek itt Gödön vagy Vácon!!! Nem tudja vki hol van?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok,

BUÉK MINDENKINEK!!!!

SAARA most látom én is, nagy nagy gratula!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó egészséget kívánok mamának , babának és persze az egész családnak


Verus , mi is keresünk koris lehetőségeket. Vácon van egy tó( a 2es mellett a stadionnál) ,ahol tavaly láttunk korisokat. Szerintem az már tuti jégbiztos, bár most a hó miatt lehet , hogy nem használható. Állítólag valhol itt a neveleki rész mögött is van egy tó , de ezt idáig még nem sikerült megtalálnunk . De azért még kutatjuk....
Ja és dunakeszin is vannak korizható tavak..
Ha pedig műjégre vágytok, akkor szerintem a káposztászmegyeri csarnok http://www.jerce.hu/index.php van a legközelebb vagy esetleg az UTE pálya .[/url]

KépKép
trapista
 
 


Köszi, a fizetős helyeket ismerem, és ha már tél van megpróbáljuk a tavakat kihasználni, ezidáig Berkenyére jártunk, csak most láttam a váci hétkápolna mögött rengetegen koriztak, gondoltam ismeri vki a helyet, meg valaki mondta, hogy itt gödön a kiserdőben az alagútnál leöntöttek egy pályát, én körbejártam de rettentő vak lehetek, nem láttam semmit!! Ha valaki tud erről valamit, várom az infókat, mert Berkenye klassz hely, csak minden napra kicsit messze van...... :D Korizni meg imkádunk....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Koszi lanyok a gratulaciokat, jol lattok, 27-en megerkezett a kicsi lanyunk Piroska, 3150 gr es 55 cm :)

Sajnos streptococcus fertozest kapott + a verevel is voltak gondok ugyhogy szules utan 3 oraval elvittek az intenzivre, azota is ott van, de mar sokkal jobban! Elvileg hetfon hazahozhatjuk, mar annnnnnnnyira varom, h elmondani nem tudom!

Nagyon Boldog Uj Evet kivanunk mindenkinek!

Pusz: Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MI IS :)

Saara!
Gratulálunk Piroska babához s a döcögös kezdés után tuti minden simán fog menni :) Majd mesélj milyen volt a szülés :)

Verus!
Sajna én nem tudok korilehetőséget,nem is tudok korcsolyázni :oops:

KépKép
viranka
 
 


Saara! Gondolunka picurra, minen rendbenlegyen!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Saara, gratula, és minden jót kívánunk Nektek!!!

Lkverus, Németh László sulit próbáltátok? Én ma láttam, h ott is lehet. No igen, az nem tó, de legalább közel van. :wink: Azt sem tudom, mennyibe kerül. Én sem tudok a kiserdei koripályáról, persze attól még létezhet.

És BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT MINDENKINEK!!!! :D
leovica
 
 


Köszi Leovica! Megnézzük...Nem csak sulisoknak van?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Saaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaa! :lol: :lol: :lol: Éljen éljen! Isten hozott kicsilány :lol: :lol: :lol: ! Micsoda tökéletes méretek :lol: !S remélem minnél hamarabb otthon leszel! Részleteket - ha publikusak - nagyon várnám.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Lanyok!

Teli vasar kezdodik 25% kedvezmennyel a Bobita gyermekcipoboltban!!!:):):)

(az akcio minden teli labbelire vonatkozik, a hotaposokat kiveve)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Ha vkit érdekel, a Waldorf-pedagógiáról itt is lehet tájékozódni:


A FÓTI SZABAD WALDORF ISKOLA

FELVÉTELT HIRDET
A 2008. SZEPTEMBERÉBEN INDULÓ

1. OSZTÁLYÁBA

Előadás-sorozat indult a Waldorf-pedagógia iránt érdeklődőknek, leendő elsős, illetve óvodás gyerekek szüleinek.
A szülők és az érdeklődők, az iskolában folyó munkát egy előadássorozaton és a szülői műhelynek nevezett nyílt napon ismerhetik meg, ahol nemcsak a saját gyermekük osztályába (leendő osztályába), hanem a felsőbb osztályokba is ellátogathatnak.
Ezen a szombati, nyílt napon a szülők „beülnek az iskolapadba”, és egy választott főoktatáson, majd szakórán vesznek részt. Így átélhetik a gyerekek helyzetét az iskolában, munkájuk komolyságát. Gyermeki szempontból dolgozzák végig az órát az úgynevezett ritmikus résztől a füzetmunkáig. Szünet és tízórai után következik a szakóra, majd ennek végeztével a tapasztalatok, kérdések közös megbeszélése. Ez az általában igen jó hangulatú rendezvény jó alkalom egymás megismerésére is.


Az érdeklődők a következő előadásokon tájékozódhatnak az iskoláról,
illetve a Waldorf-pedagógiáról.

1. előadás: 2008. január 29. (kedd) 18 óra
Téma: Nyolc év egy Waldorf iskolában

2. előadás: 2008. február 12. (kedd) 18 óra
Téma: Írás olvasás és számolás

3. előadás: 2008. február 19. (kedd) 18 óra
Téma: A középtagozatról

4. előadás: 2008. február 26. (kedd) 18 óra
Téma: Nyelv- és zenetanítás

5. előadás: 2008. március 4. (kedd) 18. óra
Téma: Kézimunka, kézművesség és művészeti tárgyak tanítása

6. Szülői műhely: 2008. március 8.(szombat)
9.00 órától
Szülői műhely, ahol a szülők is kipróbálhatják, milyen diáknak lenni egy Waldorf iskolában. A szülői műhelyre előzetesen lehet jelentkezni telefonon, e-mailen vagy személyesen az előadások alkalmával.

7. előadás: 2008. március 11. (kedd) 18 óra
Téma: A szülők szerepe egy Waldorf iskolában

Az előadásokon a gyermeknevelésről és a Waldorf-pedagógiáról szóló könyveket is árusítunk.

A jelentkezési lapok leadásának határideje: 2008. március 14.

Az iskola címe: 2151 Fót, Vörösmarty tér 2. (A Gyermekközpont területén)
Telefonszám: 27/537-303
e-mail: titkarsag@fotiwaldorf.hu
Honlap: www.fotiwaldorf.hu
leovica
 
 


Nyuszika! Van fekete harisnyád??? Vastag kéne, macskajelmezhez , de csak tiszta fekete! Köszi! Ha nincs tudsz szerezni?elvileg februárban lesz a buli, de jobb hamar elkezdeni a készülődést, nem úgy mint tavaly utsó éjszaka. :) Másik kérdés van e még a helyes kis piros pántos tavaszi cipiből(kislány balerina) legalább 27, v.28as méret?Amit vittem nyáron, ha emlékszel, aztán kinőttük 2 hó alatt. :( Megyünk nézelődni jövő7en!

Lehet lesz munkám!!! :D

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus

Fekete harim nincs, de megnezem a nagykerben, milyen meret kéne?Macskajelmezről majd kifaggatlak, Emi is cica akar lenni.:)
Piros vipőt majd otthon megnézem, mert hazavittem az átmenetiket, február végén pakolom át a télit tavaszira. De ha megtalálom nektek azt behozom.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Szia Nyuszika! Annyira nem sürgős a cipi, csak a leárazás miatt gondoltam bekészülök tavasz-nyárra, de ha ez nem tartozik bele, akkor majd tavasszal veszem meg!
Macsekjelmez klassz lesz, nagyon egyszerű, és aranyos. Azért lesz fekete, mert fekete kesztyünk, és tornarucink van....Szóval kap egy harisnyát, egy garbót, rá tornarucit, kesztyüt, és a haját fülekké alakítjuk kétoldalra, a hugom meg kifesti a pofiját. cipije még nem tom mi lesz, szerintem a benti szandi, vagy egy vastag zokni.... Ja! Harisnyaméret: 110-116. Lehet fehér is, csak ahoz nincs tornaruhánk, meg kesztyünk. :)
Andris lesz nehéz, mert indián akar lenni, és nem tudok alapanyagot szerezni, másik, hogy almafa, vagy meggyfa....még gondolkodós...Az nagyon egyszerű lenne..... :D
Hát ennyi. Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Majd elfeledtem! Megkaptam egy munkát, itt Gödön! A Dunakutatóban! Egész jó lesz, csk közalkalmazotti fizuval, de nagyon gyerekberát, és itt van az ovi melet....szóval jobbat kívánni se lehet!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus

ALmafan jót röhögtem...:)
Hát a tavaszik közt is lesz leárazás... Valszeg bővitem a boltot, hely szempontjából is, meg nagyobb méreteket is fogok tartani (40-ig) és ki akarom majd szórni azokat a modelleket, amikből csak egy-két pár van. Megnéztem amúgy és abból amit irtál már sajna nincs 27-28-as. De van pl. Asso balerinából. (az is akciós lesz... :) ) Meg persze lesznek újak is.
Cica farkinca miből????

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Verus! gratula és éljen a melóhoz :lol: !

Nyuszika! hajrá bővítés :D !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ja a farkinca egy elhasznált harisnyámból kitömve!

Gratula a bővítéshez, az mindig jó!Majd megyünk költeni....
Csak belezúgtunk a piros cipibe....de biztos találunk hasonló édit!
Ha érdelkel az almafás, majd elmodom, de hadi titok!!!!
:D :D

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok

Veronikáknak nagyon boldog névnapot kívánok ! ( persze ha ma ünnepeltek :wink:


Kép

Ja és Ikverus gratula az új melóhoz!


Saara , remélem most már minden rendben van a picivel és otthon vagytok mindketten!
Tényleg Vince hogy fogadta a kishugit ?

KépKép
trapista
 
 


Köszi!!! :) Akit érdekel, tettem fel a honlapomra egy kézkrém receptet!(patikai): http://www.gportal.hu/lkverus

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hali

Veraknak, Verusoknak

Boldog névnapot!!!!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Angi ma énekelt először. Istenem aaaaaaaaaaaannyira, de aaaaaaaaaaannyira édes :lol: :lol: :lol: !

Nyögöm a vizsgákat :roll: 8) :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Verus, gratula az uj melohoz. Tenyleg nagyon jol hangzik! Egyre kevesebb gyerekbarat munkahely van, ugy hallom :(

Trapista, koszi, jol vagyunk. Hetfon volt egy hete, hogy hazahoztuk Pirit. Az elso het huzos volt (nekem) alvas szempontjabol. Egesznap csak az aggyal szemeztem, de kezdem megszokni az ejszakazast.
Kicsi lany jol van, szepen eszik, nagyabol 3 orankent. Sajnos mindig bealszik a nagy zabalas kozepen, ugy kell ebresztgetni kulonben 1 ora mulva ujra cicizni akar. Remelem ezt kinovi, ha kicsit megersodik :)

Barbi, talan lesz majd beszamolo. Akarok irni, de nem jut ra idom. Diohejban, nagyon jo szules volt, masnap mar ujra akartam :lol: Ez azert eleg pozitiv!
BB-ban abszolut nem csalodtam, nagyon jo fej a pasi (ugyhogy koszi, amit anno irtal :)). Itthon vajudtam 12 orat, vegig 5 perces fajasokkal, vartam, h surusodjenek, de nem, csak erosodtek. Delben vegul elindultunk a kh-ba es negyed 2-re kibujt Piroska.
A fertozes, 10 nap intenziv, stb. elegge bearnyekolta a szep elmenyt, de lassan kezdenek elojonni a pozitiv emlekek a szulesrol...

Vince egyelore tok jol fogadja a kishuga erkezeset. A ferjem ma ment vissza dolgozni, most anyukam segit. Meglatjuk mi lesz, ha o is hazamegy 3 het mulva.... :?

Mar nagyon varom a tavaszt.... Tenyleg, Ti mit csinaltok ilyenkor a gyerkocokkel? Maszkaltok a kertben vagy vannak programok Gödön??

Szeretnek egyet kerdezni megint:

Ismertek olyan riasztos ceget, aminek van tavfelugyeleti rendszere a Nevelekben??

Eleg fontos lenne, koszi elore a valaszokat!

Most megyek, at kell adnom a helyet...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Szia Saara!! Örülök hogy jól vagytok, és a baba is otthon! Melyik kórházban szültél? Biztos írtad csak hamar felejtek! Bár nálunk most meló miatt halasztódik a 3. ba kezdés, de majd jövőre!!! :D

Köszönöm a gratulációkat, remélem tényleg olyan is lesz a meló, mint igérték...Ez úgyis gyakorlatban derül ki. Most lett beteg Andrisom, már 3 éve nem volt kruppunk, erre tegnap éjszaka befulladt. Nagyon ebnyhe idő lett, nagyon genny vírusokkal, ha 10 gyerek van a csoportjukban, sokat mondok.(Ágiéknál teljes a létszám, ő se beteg.) Amúgy jól van, annyira nem készítette ki(még) mint kisebb korában! Iszonyúan megy az idő, mingyá 6 éves! Azt hittem sose lesz ekkora nagy(csak lassan...)
Remélem most kibetegszik magukat, és februártól teljes egészség, hogy kezdhessem a melót nyugisan. :D Jöhetne kis hideg, hogy megfaggyanak a vírusok, meg bacik.....
Aztán gyorsan tavasz!!!!!Szép kirándulós idővel!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok ,

Barbara , Angi tényleg nagyon édes lehetett :lol: , olyan ügyes !
Tényleg annyi mindent mond már , és érthetően .

Verus , Andrisnak jobbulást !
Állítólag jövőhéten kicsit hidegebb lesz , talán lesz még koris idő :D

Saara,

Nagyon örülök , hogy jól vagytok. :lol: És persze , hogy jó élményeid vannak a szülésről.
A szopizás nálunk is ilyen volt , azzal a különbséggel , hogy az elején mindig keltegettem 3 óránként a Zsófit , mert képes lett volna egész nap kaja nélkül aludni. Amikor meg szopizott mindig finoman piszkálgattam a pofiját mert 10 perc után beájult :lol:
Riasztós távfelügyeletre gondolsz ? Mert ha igen akkor több cég is van . Bennünket egyszer leszólított egy pasi a házunknál és adott egy névjegy kártyát. Priviben küldöm az elérhetőségét.

Pusza mindenkinek

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Saara:
öröm olvasni, hogy jól vagytok!!! :)
Cicizés majdnem mindenkinél így indul, majd ha erősebb lesz akkor nem fog bealudni, lényeg, hogy a tej beindulásához nagyon sokszor kell szoptatni, nem is kell megvárni míg nagyon éhes, ha ébredezik, akkor cicire rakhatod!

Barbara:
tényleg olyan cukik, amikor új dolgokat csinálnak! :D
Bettina mostanában számolgatja az ujjait: egy-kettő-háom-nyóc-kilenc-tíz, majd kinő a többi is :lol:

Leovica:
nagyon-nagyon édes a babátok!!!! :)

Trapista:
ma is láttam Zsófit a kaputokban apával, nagyon cuki!! :)

Ilyen időben nem nagyon megyünk sétálni, max. itt az udvaron a betonjárdán járkálunk fel/alá...

Bevásárlókp-ba sem jó menni a sok betegség miatt, hétvégén ha nem lesz borzasztó hideg talán kirándulunk kicsit

Végre vége a félévi vizsgáimnak!!! :D
Minden 5-ös lett!! hurráááá

Verus:
mit is fogsz dolgozni??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Tünde!
Gratula a vizsgáidhoz! Ügyi vagy!
Én most elkezdtem az ELOnál egy wellness tanfolyamot(egyszer rekreációs sportoktató leszek), egész jó...De elég komolytalan egyenlőre, erre még ráérek.
Munka majd febr.ban kezdődik, és a Dunakutatóban itt Gödön a Jávorka utcában az ovink melett. Mikroállatkákat kell mikroszkóp alatt különválogatni, meg dokumentálni, meg táblázatkezelni, néha kávét főzni :D , érdekesenk igérkezik. nem hajt a tatár, nem kell váltásra várni, és túlórázni, nincs határidó, ráérős kutatókkal kell dolgozni. És ilyenhez mindig is volt kedvem. Amúgy meg gyönyörű helyen van. Olyan az az egész, mint egy botanikus kert, a hatlalmas fenyőkkel, fákkal...stb.Vácrátóthoz tartozunk egyébként. Hátrány, hogy alig fizetnek, közalkalmazotti....De itt van helyben, utazási költség megspórolva, és nyugis.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


elindítotam egy érdekes szavazást a honlapomon, meg tettem fel kézkrémreceptet(saját), akit érdekel! http://www.gportal.hu/lkverus

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nyuszika! Sikerült fekete harisnyát venni, bár elég drága volt! De legalább van! Köszi a segítséget! Még barnáért megyek hozzád!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus:
mi tegnap vettünk harisnyát, barnát is a C&A-ban, kettő volt 890,-

nézem a honlapodat rendszeresen, nekem is tetszik :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


köszi! Ha nem lesz a cipiboltban itt gödön, megnézem ott is! Szeretem a C&A-t, olyan jó dolgok vannak, másik kedvncem a H&M, kár hogy itt a Buy-Way ban nincsen!Remálem hamarosan.....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: