Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ildikó, az UH nem gond, arra van nem túl távoli időpont (beutaló kell a gyerekdokitól!). Mi 6 hetesen voltunk. Az ortopédia a problémás, én oda kb. Anna 10 napos korában kértem időpontot (még januárban!), és május 2.-án mehettünk volna! Így, hogy nem tökéletes Anna csípője, már nem bánom, hogy elmentünk magánrendelőbe (Wellness-klinika, 5000 Ft). Ugyanaz a doki vizsgál, aki az SZTK-ban. Esetleg még Panni módszerét megpróbálhatod, hogy odamész és megvárod míg behívnak.
Séta: akkor jövő héten egy mainál szebb napot majd egyeztetünk, OK?Kép

Panni, én kertészmérnöknek készültem! Kép Csak nem vettek fel, így lettem vegyészmérnök.

Cicó, mi biztos nem börzézünk! Megvan a fél-belépőm, ha gondolod szívesen odaadom!Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Látom, a jó időben senki nem ül a gép előtt! Nagyon helyes!Kép

Lányok, tud valaki jó fodrászt ajánlani itt Gödöllőn? Már nagyon kéne mennem, szörnyű a hajam. De Pestre mostanában nemigen jutok el a fodrászomhoz. Köszi!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:55-kor.
vas
 
 

 
 

Hello!

Ildi, felőlem akár holnap is! Kép Hétvége felé rosszabb időjárást mondanak! Nektek hány körül lenne jó és hol találkozzunk?

FOdrász, de jó lesz!Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:55-kor.
vas
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:56-kor.
vas
 
 


Ildi, vesekő...brrrKép Jó, hogy megszabadultál tőle!
Én is arra gondoltam, hogy elindulunk egymás felé, aztán aki előbb érkezik, becsönget a másikhoz!Kép Szerintem mi 1/2 11 felé indulnánk, előtte kajál Anna, utána meg aludni szokott egy nagyot. Reggel még én is benézek ide!

Na, ma biztos volt értelme a fürdetésnek: szegénykém tisztáre leizzadt, mire megjártuk a neurológiát (Budán). Kép Olyan rossz, hogy egy vizsgálat egy egész napos (tor)túra!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:56-kor.
vas
 
 


Vettem az adástKépKép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok! Hétfőn voltunk a Praxisban, és megtudtuk, hogy Dórink leszKépKépKép Győrfy szerint 150%. Annyira örülök!!!!!!Kép Persze ami még fontosabb, úgy tűnik, minden teljesen rendben van vele. 15 dekás kis parizerKép
Ildi hogy vagy? Mindig történik veled valami???? Remélem, már teljesen ok minden. Natasa? Kriszta szegény, téged sem irigyellek a tortúrákért...
Mennem kell...

cicó
 
 


Cicó, de jó!Kép Így teljesüljön minden vágyatok!
Hát nem nagy élmény ez az orvoshoz mászkálás, de inkább most, mint később, amikor már nehezen fejleszthető!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:57-kor.
vas
 
 


Sziasztok,

A mi FIÚ-nk augusztusban érkezik. Ennyit arról...hogy Lucának fogják hívni. Kép))
Panny, nem engem érdekeltek a lovak...Kép))
Teljesen meghatódtam Natasa születésén, és gratulálok a szüleinek. Remélem mi majd elérünk a kórházig.
Nem tudom ti hogy bírtátok az SZTK-s vérvételt itt Gödöllőn, de engem iszonyatosan felhúztak...meg is látszott a vércukromon...most diétázhatok.:S
Nálunk 2 hét múlva kezdik a kertet, aztán jön a hinta. Reményeim szerint július első hetére fullosan készen leszünk...legalábbis ajánlom a vállalkozónak.Kép
Alma
u.i.: Kezdődik a vizsgaidőszak...:SSSS
alma17
 
 


Kedvenc kérdésem még...:
Ki hogy van megelégedve a gyerekorovossal... és kihez jár?
alma17
 
 


Sziasztok!

Alma!Kép
A mi dokinénink Solymos Katalin, nagyon aranyos, Ádám is nagyon szereti. Hátránya, hogy házhoz nem megy, mivel nem vezet. De a születésük után mindkét gyerekhez kijött 4x (ingyen), csak azért, mert ő így nyugodtabb, hogy az elején gyakran látja a gyereket. Párom elmenz érte kocsival, meg visszavitte. Még így is jobb volt, mintha nekem kellett volna télen bevinni Annát a rendelőbe. Szóval szeretjük.

Fiúnevetek még nincs? Mi azt választottunk előbb, aztán kiscsaj lettKép Örül Bence a kistesónak, vagy még nem igazán fogta fel? Ádám csak a terhesség vége felé kezdett érdeklődni, addig elég közömbös volt.

Képzeljétek, tegnap felhívott a neurológus: múlt héten elfelejtett szólni, hogy az ilyen fejtertás-problémás babákat, mint Anna, a biztonság kedvéért el szokták küldeni koponya CT-re. Jövő hétfőre lenne időpont. Szertintetek nem túlzás kicsit "biztos, ami biztos" altatásos CT-t csináltatni? A fejét egyébként már tök szépen tartja és forgatja.
Ja, és persze a beutalóért ma mehet a párom Budára, mert az persze kellKép

Már lassan tényleg kezdem azt hinni, hogy komoly baja van Annának! Kép Pedig valszeg nincs

idegesKriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!Miénk is a Solymos dokinéni, és csak ajánlani tudnám. Úgy hallottam viszont, hogy nagyon sok gyerek tartozik már hozzá, és nem nagyon vállal olyant, aki nem amúgy is hozzá tartozik...Azért megkérdezni érdemes.
KrisztaKép Nehéz, és nem is nagyon merek ilyesmibe beleszólni, de ha az én babámról lenne szó, én 100%, hogy konzultálnék más dokival, dokikkal is. (Ha nagyon nincs 5let, pl. a "Kismamás" dokival, sztem nagyon jó fej és nagyon érti a dolgát. A betegségem kapcsán én sem fogadtam el az első és egyetlen véleméynt, hanem továbbmentem, ahelyett hogy rögtön tortúráknak tettem volna ki magam,mivel nekem is kétségeim voltak. Hát ezerszer inkább utánamegyek, ha a gyerekemről van szó. De csak a magam nevében beszélek, uff. SzorTok nektek!

cicó
 
 


éé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:57-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Végül is elmentünk a CT-re, szerencsére nem mutatott semmi elváltozást. kb. 1 órás várakozással megúsztuk, Anna nagyon tündér volt, csak közvetlen altatás előtt kezdett sírni. Cicó, Ildi :Köszi, hogy szorítottatok értünk!Kép

Mai programból az oltást a tegnapi vizsgálat miatt töröltük. Délután megyünk a böécsibe Ádám évzáró és Anyák napi ünnepségére. Biztos megható lesz a sok kis törpe!Kép

Úgy látszik, tavasszal nagyon elcsöndesedik a topic! Ugye azt a talit egyszer azért összehozzuk? Ha jól emlékszem, többünknek is lenne kedve hozzá!Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:58-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Először bocs, hogy már olyan régen nem voltam, de el vagyok havazva a sulival, munkám is akadt és persze itt van Flóra... Most hogy el kezdett tolatni, mindig mellette kell lenni, félek, hogy beragad valahova.
Amúgy mi jól vagyunk! Flóra pénteken lesz 6 hónapos, ma voltunk doki néninél, már 9700 g!!! Hát nem semmi!!!
Mi elvileg a Husz doktornőt választottuk orvosnak, pont azért mert a Solymos doktornő nem jön ki, de nagyon megbántuk... a Solymos doktornő tényleg nagyon rendes és aranyos, mindent meg lehet vele beszélni, nekem is ő volt a gyerekorvosom! A Husz doktornőről se szeretnék rosszat mondani, de engem zavar, hogy össze-vissza beszél... sürget mindenfélét, aztán meg legyint, hogy áááá nem fontos. Szóval az ember sosem tudja, hogy most hányadán áll.

Egy taliban én is benne lennék! Szerdánként reggel 9kor járunk gyógytornára, de amúgy nincsen más kötöttségünk!

Puszi,
Susu
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, nekem jó nálatok! De én könnyen beszélek!Kép Most Ádám köhög, holnaptól itthon lesz kicsit, de remélem hamar meggyógyul. Jövő hétre nekünk eddig csak a keddi szuri a program, egyébként ráérünk!
Később nálunk is lehet tali, de most még zajlanak a kerítés-építési munkálatok (hétvégén, ha jó idő lesz)!

Susu!
Hú, nem kispályás Flóra!Kép 9700g!
"elkezdett tolatni,..félek, hogy beragad valahova" ez tetszikKép
Hát igen, Solymos doktornéni egyetlen "hátránya", hogy rengetegen járnak hozzá! Mikor megyünk a rendelőbe, nála mindig teltház van, a többi dokinál meg csak elvétve vannak! De pont ez jelzi, hogy jól választottunk!Kép

Ültettem ládába egy csomó virágot, míg Anna aludtKép, de most tépázza őket a szélKép

Képzeljétek, Ádám szuperaranyos volt tegnap az Anyák-napi ünnepségenKép Olyan szépen mondta az összes verset meg mondókát!Kép Nagyon büszkék voltunk Apával! Anna pedig ismerkedett leendő gondozóival és bölcsistársaival! (persze ez még egy kicsit odébb lesz!)

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Susuka, még azt elfelejtettem kérdezni, hogy ezen a gyógytornán vajon a feszes karizmokon is tudnak segíteni? Kell hozzá beutaló, vagy hogy lehet menni?

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Én is bocs hogy eddig nem jártam erre,de nekem is a suli eléggé lefáraszt,plusz a gyerekek is elég hosszú ideig betegeskedtek.
Végre már 2 hete TÜNETMENTES mindekettő!!Ja és persze mi is,mert pl én, még betegebb lettem mint ők.Úgy látszik rajtam tényleg kijött a tavaszi fáradtság,na meg a stressz.

A tali nagyon jó lenne,mi mobilak vagyunk a kocsival,úgyhogy mindegy hogy hol!Egyenlőre nálunk is folyik a kert-rendberakás,mi füvesítettün ketten a férjemmel,ültetünk stb..Jövő héten jönnek az ácsok előtetőt csinálni a terasz fölé(mert a tervező ezt elfelejtette,és úgy odatűz a nap hogy nem lehet egész nap kiülni a hőségtől)szóval ha minden kész,nálunk is lehet talizni....jó hosszú mondat lettKép

Kriszta!
Örülök hogy nincs semmi baja Annának.Egyébként ez érdekes,az ikerházszomszédunkban az 5 hónapos Petikének is mindig egy odalra billen a fejecskéje és ferdén is tartja és nem küldték semmilyen vizsgálatra(még ortopédus sem látta)pedig szembetűnő.Valszeg neki sincs baja,és kinövi,ugye?!

Nekün a Gálfi az orvosunk.Nagyon szeretjük,nekem is ő volt.Azért azt ne mondjátok hogy csak a Solymosnál vannak sokan,mert mi is folyton várakozunk,mindig tele a váró(ezt csak a mi szeretett dokibácsink védelmében írtamKép)
Én nagyon meg vagyok elégedve vele:mindig kijön ha hívom(pedig Pesten lakik)és pénzt se fogad el.Az oltásokért sem kell rostokolnom a rendelőben,mindig kijön.Ami nekem fontos hogy nem tömi egyből a gyereket antibiotikummal ha kell-ha nem,csak a legvégső esetben .Nyitott a homeopátiára,anyatejpárti a végsőkig,szóval szeintem klassz!!!

Cicó!
Gratula a kislányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép

Képzeljétek a Márkot felvették oviba végre.Nem tudom emlékeztek-e a tavalyi kálváriámra(elutasítás,fellebezés,könyörgés,felháborodás,újra elutasítás..röviden ennyi címszavakban)szóval most egy kis rásegítésssel sikertült.Palotakert óvoda és vegyes csoport.Nagyon szimpi az egész ovi, meg az óvonők is.

Na jó most megyek aludni!

Senki nem jár a Játszóházba?

Vasárnap Kolompos táncház a Műv.házban 16óra ,akit érdekel

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panni!
Én a szomszédotok helyében biztos megmutatnám egy ortopédorvosnak legalább a kisfiút (ha tényleg feltűnő). Inkább feleslegesen, minthogy valami baj legyen! Végül is ez csak egy sima vizsgálat, nem veszíthetnek semmit (max. egy kis pénztKép.

Gratula az ovihoz! Kép Márk várja? Szeptemberben kezdhet?
Nálunk pont mostanra betegedett meg Ádám, nem vészes (szokásos nátha + ronda köhögés), de egy darabig itthon lesz.

Mi még nem játszóházazunk.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok !
Jól eltűntem . Bocsánat! Én is tanulgattam. Most egy kicsit lazítok. Most mi vagyunk betegek. ' hete ugyanis H.szoboszlón voltunk egy teniszversenyen. Hülye , hol szeles, hol napos, hol meleg, hol hűvös idő volt. Sikerült is Katát "megfázítani"... Nekünk ez az első "komolyabb" betegségünk. Igaz nincs láza , csak az orra tiszta trutyi. Tegnap mégis elvittem a Váradi Máriához kukkantson bele a lukakba. Fülkürtgyuszi. Melegítés, orrcsepp . orrszívás. Jól elvagyunk... A nagyok is és én is szipogunk . Ravasz ez a tavasz.
És elindult a baba! Még döcögős , de alakul. Napról napra jobb.
És mi is megyünk bölcsibe. Õsztől vissza kell mennem dolgozni. :-(
A mi doki nénink a Paksy Andi. Nem tudok róla rosszat mondani. Mindig készséges. Mivel betegek még nem igazán voltunk ezért a bajban m ég nem ismerjük. Én bízom benne. Annál is inkább , mert az anyukáját nagyon tisztelem (Párdányi dokinéni) és feltételezem, hogy olyan lelkiismeretes , mint az anyukája.
Cicó! Nagyon nagy gratula a kisasszonyhoz! Hogy vagytok most?
Kriszta! Szorítok én is nektek nagyon! Egyetértek abban veled , hogy inkább több vizsgálat , mint saját magunkat hitegetni, hogy nincs semmi baj... Tomi fiam is kis "nyaktekercs" volt, illetve emiatt kis lapi a fejének az egyik oldala. Halálra aggódtam magam, mert egy alkalommal korházba is került 3 hónaposan és amikor mentem be hozzá nem volt az ágyában. Persze utólag kiderült, hogy csak vizsgálatra vitték el. Mindenféle szörnyű feltételezés előjött, de végül negatív lett az eredmény és Tomi ahogy fejlődött szépen kinőtte az egészet.
Ja még csak azt szerettem volna írni, hogy a tali az nagyon jó ötlet! Én is szívesen csatlakoznék. Nekem talán a szerdák nem annyira jók. Végülis mi a konkrét időpont?
ssusi
 
 


Sziasztok,
mi Szadán lakunk, jöhetek Közétek?Kép
Kisfiam 16 hos, Bálintnak hivják, és már nagyon igényli a programokat. Nem tudjátok, hogy a gödöllöi müv.házban mikor van tücsökzene vagy baba-mama klub?Kép

Panni,
mi mennénk játszoházbaKép hol és mikor?

KépKép
fibi
 
 


Hello Fibi,persze hogy csatlakozhatszKépKépKép
Játszóház? Szerdánként a Műv.ház Galgatertmében 9-től 13 óráig.
Baba-mama klub:kettő is van.Egy a református templom udvarában csütörtökön 9-12-ig,és van még egy a Petőfi udvarban(a Petőfi szoborhoz közel az új üzletházaknál),Napsugár néven de nem tudom melyik nap.
Van még babatáncház csütörtökönként a műv.házban fél 10-től,azt hiszem.
Ja és Zenebölcsi,hétfőnként,szintén a műv.házban,azt hiszem az is 9-től vagy fél10-től.A műv.házban kérdezd meg pontosan.
Hát ennyi jutott eszembe hirtelen!Kép
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi mostanában, hogy itt a jó idő, sokat mászkálunk. Szinte minden nap megyünk valahova. Persze van fix programunk is. Szerdánként délelőtt angol, pénteken eddig korcsolyázni vittem Botondot, de most legutóbb azt mondta nem akar menni, én meg nem eröltettem, mentünk inkább a Városligetbe ugrálni. Péntek a sportnap Kép Egyébként sokat piacozunk, motorozunk a városban. Fruzsina már áll, megy a bútorok mellett, rámol, és egyszer már dührohamot is kapott, mikor bekötöztem az etetőszékbe Kép Egyébként mindkét gyerek nagyon tündér Kép Botondot beirattam oviba, de esélyeink a nullával egyenlőek.
Vas: van a babáról képed?

Fibi: amit Panny említ játszóház a Petőfi udvarban , az hétfőnként van. Múlt héten mentünk mi is, de sajna nem volt ott senki, zárva volt az ajtó.

Találkozóval kapcsolatban, hozzánk is jöhettek. Mit szolnátok a jövő hét keddjéhez? Gyertek délutén, és csapunk egy kis bográcsozást!!! Na mit szóltok?
Ildi
sildi
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:59-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Mi is benne vagyunk a taliban!
Nekünk jövő hét szerda és csütörtök nem jó!

Írnék többet is, de Flóra már ébredezik és nagyon kajás lesz!

Pusza
Vendég
 


Sziasztok!

Na, ezt nem tudom, hogy hozzuk össze! Kép Nekünk a kedd 4 után nem jó (ortopédia kontroll), és a csütörtök sem (neurológia). De csak jövő héten, egyébként bármi OK, nekünk még nincsenek programok a kiscsajjal!Kép

Fibi, szia! Kép Nekünk vannak barátaink Szadán, tavaly költöztek oda. Egy 5 éves kislányuk és egy néhány hetes kisfiuk van.

SSusi, Sildi! Jó hallani Rólatok is!Kép Ügyesek a lányok!

Ildikó, szépek vagytokKép Natasa sokat nőtt az elmúlt hetekben! Voltatok UH-n meg ortopédián?

Panni, még a múltkor akartam írni, hogy igazad van: a Gálfi doki is jó fej. Bocsi!Kép Egyszer voltam nála Ádámmal (ő végig ordított, mert neki ugye nem a megszokott doktornéni volt), és nagyon kedves volt. De aki a váltója a rendelőben (egy öreg doki), nagyon morci. Alig találtuk meg (nem a rendelőben várta a betegeket), meg sem próbált közös hangot találni a gyerekkel és kb. fél perc alatt felírt egy antiobiotikumot aztán viszlát!

Anna mostanában bőszen próbálkozik a hasrafordulással, aranyos, ahogy küzd!Kép

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


[quote="ludmilla"]
Sziasztok!

Nekem ez az új dizájn még furi egy kicsit, úgyhogy mi lesz a válaszom vége azt még nem tudom.
Kriszta! van egy kedves ismerősöm , aki gyógytornára hordja a kislányát. Nagyon elégedett és dícséri. Megszereztem neked a csaj számát. Ha küldesz mail címet elküldeném neked. Egyébként a Dévényi tornát csinálja.
A jövőhét péntek nekünk is jó, ha ez lesz a vége. De klassz!! JippÍ!!
Ildi! nagyon szép Natasa!! A két gyönyörűségetes srác .... ! A szemeikbe belezúgtam totál! A héten találkoztam Pannival a Tescóba. Ott voltak a fiúk is. A pindúr is a szerelmem lett. Márk ugyanilyen reklámba illő kisbaba volt annakidején. Ő már nagyobbacska , cserfes, tényleg jó , hogy az oviba bejutott, mert tuti, hogy a közösségben jól fogja magát érezni. Nekem mint anyósjelöltnek már időben körül kell néznem ugyebár , hehe!
ssusi
 
 


Hello!
Igen,nekem is kicsit még szokni kell ezt az új stílust...
Remélem nem rontok el semmit... :(
Tali?!Nekünk egyenlőre csak a szerd nem jó.
Akkor mikor lesz végül??De jó :D :) :D

Susi!
Hát igen,Márk kezd a kiskamasz korba lépni.. :o :? van dumája meg egyénisége az biztos,csak győzzem kontrollozni :) mert néha kell.Szerintem is jó lesz az ovi,bár a kis lelek elég sebezehető a "zord"küső mögött.

Sildi!
Nagyon ügyi Fru :lol: zsi!!
Melyik oviba próbáltad a jelentkezést?
Egyébként azt hallottam hogy idén nincs annyi gyerek mint tavaly,talán lesz esélyetek legalább délig.

Kriszta!
Anna is nagyon ügyike :lol: :lol:

Valszeg a Szatmáry dokira gondoltál,ő lett sajna öregkorára elég morc.Nekem ő volt egész kis koromban a dokim,és nagyon szerette őt mindneki.Szakmailag magasan az többi felett volt évekig,talán még most is,ez tény.Csak sajan az alkohol rossz hatása...... :( :( :( Amiatt már nem a régi,nem halad a korral,belefásult lett. :(

Susuka!
Hogy megy a suli??

Tényleg,Cicó ???

Panni
panny
 
 


áő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:45-kor.
vas
 
 


Ildikó!
Én is épp ezt akartam kérdezni! :)
Péntek nekünk jó, megyünk!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Nekünk is jó a péntek!

Addig csak megjelenik mondenki és letisztul a kép.
Huhé! Buli!

:D
ssusi
 
 


Ssusi!
Elhoznád nekem pénteken a telefonszámot (gyógytornász)? Köszi! :)

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


sziasztok, jó a péntek nekünk is!


Tisza utcaiba iratam Botondot, de mi majd csak novemberben leszünk 3 évesek.
sildi
 
 


Hello!
Nekünk is jó a péntek! :D :D :D
Akkor hol??

Panni
panny
 
 


Sziasztok!
Többször próbálta belépni meg írni az elmúlt hetekben, de sosem sikerült, biztos a nagy átalakítás miatt. :) Jól vagyunk, már túl a félidőn, pocakosodom rendesen :P Leadtam a szakdogám végső verzióját (70 oldal lett), és még le kéne június 8-án államvizsgáznom, addig nem nagyon tudok programot csinálni (sajnos még sehol a tételkidolgozás, plusz meg kéne írnom a bemutatást/védést, mert szigorú 10 perc van rá, nem lehet nagyon improvizálni...) A talival még az is a gond, h. péntekenként nincs autóm, mert az uram ügyintéz meg vásárol ilyenkor Pesten. Most ráadásul az építkezés miatt is kell intézkednie, úh, tuti kell neki is :(
Kriszta, örülök, h. minden rendben nálatok!!! Ildi, tündéri nőszemély Natasa, remélem az én lyányomra sem lesz majd panasz! :lol:
Ennyire volt most időm, remélem sikerült fel is tölteni. Mindenkinek a legjobbakat.
cicó
 
 


Sziasztok!
Többször próbáltam belépni meg írni az elmúlt hetekben, de sosem sikerült, biztos a nagy átalakítás miatt. :) Jól vagyunk, már túl a félidőn, pocakosodom rendesen :P Leadtam a szakdogám végső verzióját (70 oldal lett), és még le kéne június 8-án államvizsgáznom, addig nem nagyon tudok programot csinálni (sajnos még sehol a tételkidolgozás, plusz meg kéne írnom a bemutatást/védést, mert szigorú 10 perc van rá, nem lehet nagyon improvizálni...) A talival még az is a gond, h. péntekenként nincs autóm, mert az uram ügyintéz meg vásárol ilyenkor Pesten. Most ráadásul az építkezés miatt is kell intézkednie, úh, tuti kell neki is :(
Kriszta, örülök, h. minden rendben nálatok!!! Ildi, tündéri nőszemély Natasa, remélem az én lyányomra sem lesz majd panasz! :lol:
Ennyire volt most időm, remélem sikerült fel is tölteni. Mindenkinek a legjobbakat.
cicó
 
 


Sziasztok!
Többször próbáltam belépni meg írni az elmúlt hetekben, de sosem sikerült, biztos a nagy átalakítás miatt. :) Jól vagyunk, már túl a félidőn, pocakosodom rendesen :P Leadtam a szakdogám végső verzióját (70 oldal lett), és még le kéne június 8-án államvizsgáznom, addig nem nagyon tudok programot csinálni (sajnos még sehol a tételkidolgozás, plusz meg kéne írnom a bemutatást/védést, mert szigorú 10 perc van rá, nem lehet nagyon improvizálni...) A talival még az is a gond, h. péntekenként nincs autóm, mert az uram ügyintéz meg vásárol ilyenkor Pesten. Most ráadásul az építkezés miatt is kell intézkednie, úh, tuti kell neki is :(
Kriszta, örülök, h. minden rendben nálatok!!! Ildi, tündéri nőszemély Natasa, remélem az én lyányomra sem lesz majd panasz! :lol:
Ennyire volt most időm, remélem sikerült fel is tölteni. Mindenkinek a legjobbakat.
cicó
 
 


őá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:46-kor.
vas
 
 


Ildikó!
Gyógyuljatok meg hamar!+++

Nekünk a jövő héten bármelyik nap jó, ha a többiek is benne vannak a halasztásban!

Voltunk ortopédián, a csípője rendben. A nyakát még kell tornáztatni, bár én már nem látom a ferdeséget. De hát ő az orvos.

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Ildi!
Szerintem tegyük át,hogy ti is ot lehessetek :) :) :)
Amúgy meg gyógyulgassatok!
Ne is mondd ezet a hányást-hasmenést... :cry:
Én szombaton beleestem(egyik barátnőmtől kaptam el akinek az egész szűk és távoli családja elkapta)szóval teljesen levert a lábamról ez a nyavaja... :x Egész éjszaka hánytam meg fo...tam és még másnap se tudtam felkelni.Leadtam vagy 4-5 kg,persze az jó,csak nem ilyen formában.Még a mai napig alig eszem,valszeg összeszűkült a gyomrom.Csodák csodájára tőlem senki nem kapta el,ja persze vasárnap hoztuk csak haza a gyerekeket anyutól,lehet hogy hál'istennek azért úszták meg. :D

Szóval szerinem i, akkor toljuk el a talit,ok?! :?

Cicó!
Sok sikert és kitartást mindenhez!!
Elég sok minden zajlik most körülötted,vigyázz magadra!Olyan mintha magamat látnám másfél éve.Én is akkor lettem terhes a Kristóffal,közben eladtuk a lakást és albérletbe költöztünk,elkezdtük az építkezést és mivel én itthon voltam ,mindent én intéztem(OTP,anyagbeszerzés,engedélyek stb..)ja és közben ott volt a 2 éves Márk fiam,csináltam a sulit is és akkor tettem le a jogsit is.Szegény pocaklakóra nem sok időm jutott.Szóval átérzem a helyzeted,de kitartás!! :)

Panni
panny
 
 


Sziasztok!

Akkor halasszuk el a talit szerintem is. Nekünk egyenlőre csak a szerda nem jó a jövő héten. remélem jobb idő lesz.
Kriszta! A telefonszámot (gyógytornász) őrzöm neked a taliig,de mailba is szívesen megadom . Az én címem: maria_suschka@yahoo.com
ssusi
 
 


Sziasztok!
Nekünk jó a jövőhét is!

Ildikó
sildi
 
 


úő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:46-kor.
vas
 
 


ép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:46-kor.
vas
 
 


Ildi, de jó, hogy túl vagytok rajta! :P

Nekem még mindig jó az egész jövő hét! Holnap elutazunk, valszeg majd csak hétfőn de. tudok benézni, addigra talán eldöntitek.

Ssusi! Köszi, jó lesz a talin, szépen javul a lány! :P

Jó hétvégét! Reméljük szép idő lesz!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: