Új privát üzeneted érkezett!

Zsand! Ne irígykedj, ne tudd meg milyen pár nap áll mögöttem! :wink: (ez most kicsit úgy hangzott, mint akinek annyira nincs dolga és irígylésre méltó! :lol: )
Amúgy én folymatosan unatkozom, ha nem 100 tonna terhet cipelek éppen és nem kell pörögnöm ezerrel!
Ami ugye nem jó, mert egyszerűen képtelen vagyok lazítani! :(
Ha mondjuk éppen lenne egy szabad délutánom, akkor azon parázom, hogy nincs mit tennem! :cry:
Amúgy lenne mit csinálnom, de érzem, hogy szanaszéjjel hajtottam magam, darabjaimra hullottam! :( Ha ilyenkor kezdek bele valamibe, tutira nem érne semmit! Nemakarásnak nyögés a vége! :?

Nálunk kert rendben, mindig megcsináljuk ősszel, így tavasszal nincs mit csinálni egészen addig amíg nem metszem meg a rózsákat és nem lehet elkezdeni a fűnyírást, gyomlálást és ültetést! Onnantól viszon már nincs megállás!
Egyedül a kutyagumikat kell összeszedni, abból mindig van utánpótlás!

Pont ma néztem, hogy kezdenek kibújni a krókuszok és a tulipánok! :D
Az utcánkban meg rügyeznek a bokrok!
Annyira jóóóóóó, pár hét és minden levélbe borúl és újra zöld lesz!
A lányok szülinapjára mindig olyan szép idő van már!
Tavaly bográcsoztunk már a kertben!

Zsand jobbulást Dorinának, nem ááááám beteg legyen szülinapjára!!!!!!!!! Most tartjátok, vagy csak jövőhéten?
Mit kap a lányzó?

Mi van ezzel a vonalzóval????


Dollika! Igazoltan vagy távol! Ne izgulj, megvárunk! :wink:
Vendég
 


Orsi!

A kertet mi is rendbe raktuk ősszel, de egy zacskó szemetet szedtem össze az utcán és bent és mindig dühöngök, hogy mi soha nem dobunk el semmit és mégis rengeteg szemetet szedek. Csokipapír, rudi papír meg a társaik!!!
Ebgumiból mi is jól állunk. Azt is gyűjtöttem ma!!!

Még nincs meg az ajándéka, de talán egy kis magnót kap a szobájába, mert a mostani sokat sztrájkol és nem találja a cdt, hiába van benne kiírja, hogy nincs benne:(((

Úgy lesz, hogy most hétvégén a család köszönti fel jövőhét végén pedig gyerekzsúr lesz. Apa szeretné, ha légvár is lenne, de nem sok esély van rá:((( majd meglátjuk milyen idő lesz:)

Igen, nálunk is hajtanak a virágok:))

Lehet rosszul írtam, de DorinaApa a beteg:((((

Nem is gereblyézitek/gyep szellőztetitek át a füvet tavasszal?
Ha szoktátok itt a gépkölcsönzőbe lehet bérelni, tudod ahol a kárpittisztítót is:)

Nálunk a sövény alját is jó alaposan ki kell puceválni ilyenkor.

Csajok!
Kinek hogy vált be a csodaszóda? Tegnap voltam a boltba és a csaj kérdezte, hogyhogy csak egyet viszek??
Kell valakinek?? valahogy biztos összehozzuk, hogy eljusson.............


megyek megetetem az ebeket, kiscsaládom minden tagja már alszik:)))
Vendég
 


Sziasztok,

Hajni: holnap lehetne 1kor a tali? Jó akkor még neked? Mert Lili 11-13g alszik, csak akkor igényli a csendet.

Felvágták tegnap a karját, még mindig a BCG oltás..... Remélem most már rendben lesz. Ne tudjátok milyen durva látvány volt!! Jobban sírtam mint Lili, nem is hallottam mint mond a doki. Még jó, hogy apa ott volt.

Ma mi is voltunk játszózni! Szuper volt, hintáztunk.

Andi néztelek, mert 5kor voltunk, de nem láttalak sajna, pedig csacsogtam volna.

Brigi: milyen a taxi? szerinted Lili tudná használni? mert akkor lehet kölcsön kérném, lassan be kéne szereznem valami motort (bár lehet az még korai) vagy valamit amivel lent el tud játszani. Már olyan nagy lányok vagyunk!!!!

Szilvi: a kocsi ügy elég gáz.
A maci ráér, akkor is ha már nem vagy elhavazva! Nem fontos, nem akarlak feltartani.

Dolli: te milyen ügyes vagy! Én miután haza jöttünk 2hónapig ide sem jutottam!!!!

Orsi: 1,5kgt tegnap visszaszedtem, de le sem merem írni miket össze nem ettem......

Holnap folyt....

Lini
Kép
kicsi lini
 
 

 
 

Zsand: én kipróbálnám a mosószodát

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


sziasztok!
Ma extra tuti napom volt, egyszerre lehettem egyutt Krisztivel es Brigivel is!!!!!
A parkban volt a randi. nagyon jot dumcsiztunk.... csak kar hogy a vegen mar kicsit hideg lett es Patrik bedobta a hisztit. (Patrik a mintagyerek, hehehe....)



Szilvi:
Auto: :(:(:(:(


Orsi: JAAAAAAAAAAAAJ !!!!!!!!!! Latod, ma tenyleg telefonon kellett volna ertekeznunk. NAGYON ELMENTEM VOLNA szoliba!!!!!!! Csak hogy most jottem eloszor a forumra, miutan elhuztam Parkozni. :(
TUROBA !!!!!!!!!!!!!!
Jah es imadom az infradat!!!!!!!!!!!!! Ki vagyok cserelve teljesen! :D:D:D:D:D

Kerlek szepen pliiiiiiiiiiiiiz legkozelebb ha mesz szoliba akkor sms! :) Mert van hogy csak igy keso este kerulok a forumra. :S

Jah, pentek reggel el akartam hozzad surranni, de jon anyosom du 6-kor erkezik a vonata es puccba kell vagnom a lakast. (Ami kb ugy nez ki mint egy szemettelep) en mindossze vasalast terveztem holnapra de igy fogalmam sincs hol kezdjem....
Pedig megleptelek volna szivesen Patrikusszal. :D


Brigi:
Disznovagas :(:(:( En is nagyon sajnalom szegenykeket!!!! :(
Baby Taxi: en nem is tudom mi az ... :)
Nagyon jo volt latni benneteket ismet es megnyugodtam mert jo szined volt, gyogyulgatsz szepen! Ez a fo, nagyon orulok!!! :)

Judy:

Hat persze hogy gondoltunk ratok!!!! Kozenk tartozol es izgultunk mikor lesz mar meg a kistunderke! :D
Fotokat kerunk szepen ahogy lehet es a vonalzodat is ird at hiszen a hercegnod mar megerkezett ;););)


Dolli: Neked is dukal uj vonalzo !!! ;)
Szerintem mindenki elnezi neked hogy most 1 perc idod sincs! (Magamra visszagondolva....... hajaj!) Es neked 2 gyermeked van mar. Majd ha lesz idod akkor potolsz es imet irsz nekunk mindenfelet. :D


Hajni: Jaaaaaaaj de edi Lili! Tenyleg milyen kis ontudatos igy olyan nagylanyos lett kocsi nelkul. :D Es minden erdekli :D:D:D


WOW, ORSI !!!! Ezek a kepek es a feliratok allati jok! :D:D:D Latom tenyleg nagyon unatkoztal :D:D:D
Ezek szerint delutan is mehetek hozzad trecselni? ;)


CSAJOS EST: JOHET !!!!!!!!!!!!!!!!! Mar majd bebulizok ;)


Geza nap:
Jaj de jo!Akkor nem kestem el sen sem a koszontessel!

NAgyon boldog nevnapot kivanok minden kedves GEZAnak, kicsiknek es nagyoknak egyarant! :D Kicsi Gezunak nagy cuppanos puszka is jar!!! ;)

Kép


Lini: Jaaaaaaj szegeny Lilike! jobbulast kivanok! Remelhetoleg mar nem kell szegenyt tobbet piszkalni sebeszetileg!




Hat en most L, jok legyetek es irogassatok! :D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Mi is voltunk ma játszótéren.Miával és Krisztivel is összefutottam :)
Patrik hatalmasat nőtt.Marci pedig békésen alukált. :)
Dorci elemében volt.Flörtölt meg sokat hintázott.Alig akart haza indulni.
Úgy mennék holnap is játszóra,de egyedűl még nem mehetek.Legfeljebb sétálunk megint az utcában.

Szerintetek az természetes,hogy szúró,feszülő érzésem van a sebnél?

Zsand!Érden is lehet kapni szódát?Kipróbálnám,ha tényleg olyan jó!
Hogy van párod?És Te hogy vagy?Mindjárt szülsz! :wink:

Hajni!De nagy már Lilid!Hétvégén is jöhettek,ha gondolod.Vagy otthon van Jani?

Judy!De jó,hogy már Ti is otthon vagytok!Várjuk a fotókat és a beszámolót.Persze,ha lesz időd.

Lini!Jajj,szegények! :(
Találtam egy képet.Ilyesmi: Kép

Dorci kb10 hónapos volt,mikor először baby taxizott.Belekapaszkodott,tologatta.Figyu!Vidd el nyugodtan,legfelljebb később jó lesz.

Kép
tierno
 
 


Jó reggelit!

Mia ne aggódj, végül én sem voltam szoliba!Hulla fáradt voltam!
Ma én is takarítok, főzök, mosok, vasalnom kell nekem is egy tonnát!
12:30-ra készen kell lennem mindennel, megyünk nagyokért és ebéd, megpróbálom altatni Bogit, 14h-ra már jön vendég, negyed 8-ig tutira dolgozom!

Andika lehet hogy kihagyom a szombati úszást ha nem gond, mert szombaton nekiállunk a padláspakolásnak, selejtezésnek, aztán kipakoljuk a fitness szobát, hogy el lehessen kezdeni a munkálatokat.
Hétvégén jönnek anyósomék, sógórnőmék is, főzök-sütök.
Túl sok megállás nem lesz! :?
Jövőhéten lejár a fogyisvendégem kúrája(amit nagyon sajnálok, mert olyan jóóókat lehetett dumcsizni közben, tök jóóó időpontban járt, mindig vártam a kezeléseket :cry: )
Jövőhetem már nyugis lesz! Az a rossz, hogy van olyan nap, hogy 3 vendég és egy más után 3 ilyen nap, utána meg 2-3 napig senki.
Nem a vendég a sok, hanem az eloszlása! :lol:
Szeptembertől azért más lesz, mert már Bogika is ovis lesz(nagyon remélem :shock: !!!!!!)Jövőre nem fogok minden nap főzni, mert a gyerkők is bent esznek, magamért meg nem fogok az tuti! Max valami könnyed salikat, husikákat, levest stb...Aztán hétvégén lesz nagy dínom dánom! :lol:
Amúgy szeretek főzni,ha van időm! Most ez a rohangálás, a gyerkőkért, délben már cuccolunk, kapkodás az egész délelőtt! Rendszerint nem elég az idő arra, hogy valamibe alaposabban belemerüljek!

Tényleg Zsandi! Te hogy tudtad elintézni, hogy bent alhasson Dorina, ha otthon vagy?????Nekem baromi nagy segítség lenne, de az egy napért is könyörögnöm kellett! :oops:

Szóval rohangálós a napjaim vannak, próbálok jó háziasszony lenni, tisztán tartani házat, kertet, mosás-vasalás, főzés, próbálok 3 gyerkőnek Anyjuk lenni, hisz Apukájukat csak este 7 után látják és próbálok a munkámban is helytállni és a vendégekért élni, mondjuk ez nem olyan nehéz mert imádom csinálni, de azért a masszázs kőkemény fizikai munka! :wink:
Most nem sajnáltatom magam, de mellen ütött, hogy irígylésre méltó a tegnapi unatkozásom! :lol:

Kert: Mi kezdjük a gyomírtással, gyepszellőztetéssel, majd gyeptrágya.
A tuják alatt mi is felássuk, a bokrok, díszcserjék alatt felkapirgál, újramulcsozzuk, elültetek 12 balkonládányi muskátlit és jönnek az egynyári növények!
De ez nem munka számomra hanem a kikapcs! Júúúúúúúj de várom!!!!! :D
EGY KIS KEDVCSINÁLÓ! :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Utolsó képről jut eszembe, bakker de jó lesz megint a teraszon szárítani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én nem rakok ki semmit, mert a szomszéd szarral fűt és tök füstszagúak lesznek a ruhák! :?

Mia! Ha nincs vendég délután akkor jöhetsz!
Ha pl 18h-ra jön valaki, akkor én kb 17h-kor elkezdek készülni, kitakarítom a szalont(tudod minden szösz meglátszik :wink: )ágyneműt húzok, bekészítem a poharakat, ásványvizet, aztán lezuhanyzom, felöltözöm, még átnézem Bubuka háziját, bapkoljuk táskát és szeretek előtte 10 percet már lent tölteni, csak hogy ráhangolódjak! :wink:

Egyszer valaki (Szilvikén kívül)meglephetne és áthívhatna és akkor nem én kapkodok a porszívózással, felmosással! :lol: :lol: :lol:
Szilvike egyedül az aki ha jön már nem leszek szívbajos,hogy mindennel készen legyek, de azt is tudom, hogy Ő nem vetne meg azért ha egy kósza porcica kiröppen a szekrény alól, vagy ha picit vízköves a zuhanykabin! :wink:(nem tudom, Ti hogy csináljátok, de nálunk egy zuhanyzás és már nem átlátszó az az üveg! :? )
Szóval ha valaki csupán szeretetből jön, hogy ne unatkozzak, akkor meg is hívhat egy órácskára beszélgetni! :wink: :lol:

De tudom, hogy senkinek nem jó a délelőtt, nekem 12:30-ra már ovinál kell lennem, a csajok 16h előtt nem igen kelnek, akkor már hova induljunk! :cry:
Vendég
 


Orsi!
Szeretettel várunk! :lol:
Bár tudom,mi messze lakunk..
És nálunk most kb olyan a lakás mintha kitört volna a 3. világháború :lol:
Viszont ez vagyok én,és még a Te kedvedért sem vágom pucccba a lakást :lol: :lol:
Vízkő????Úúúúúútálom!!!!Ha szépen letakarítom mindenhonnan kb 2nap és újra ott van mindenütt,a wc.-ben a csaptelep alján ..és én nagyon nem csípem..

mimi12
 
 


Mimi! De ari vagy!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem a rendet akarom nézni, hanem Boginak annyira kéne egy kis társaság, mert délelőtt uncsizik!Meg nekem is jó lenne egy kistraccs!

Lehet szavadon foglak és jövőhéten valamelyik délelőtt meglátogatunk Benneteket! :wink:


CSAKOK MÉLEKET MEGKAPTÁTOK?????
Lehet csak ketten megyünk Miával bulizni???? :lol:
Vendég
 


Szasztok!

Brigi, hát, igen, baromi drágk az alkatszrészek, az ember 2x meggondolja, sajna nekünk nem volt más választásunk, mert már nem tudtunk vele menni :evil: Mindegy, remélem innentől már nagy baja nem lesz!!!!
Lili sajna vakarózott... ő különösen vakarózós fajta, a szúnyogcsípéseit is úgy elvakarja, hogy tök sok idő mire begyógyul... Azért igyekeztem odafigyelni rá, inkább simogattam, akkor nem vakarta :wink:

Judy, de jó, hogy Ti is otthon vagytok!!! Hogy vagytok? Fiúk mit szóltak? Tetszik a kishugica? :lol: Fotóó?

Hajni, milyen nagy már Lilli!!! :) Annyira cuki!

Orsi, csajos est.... igeeen!!!!!
Hááát, látnád most az én lakásomat!!! Cérna hegyek mindenhol... mert estefelé már nincs kedvem porszityuzni!!! :wink:
Kert: de várom már, hogy mi is kapirglhassunk! De most valahogy másképp kell majd megoldani, mert a kutyink zsétszednek mindent! :? Már bújnak a krókuszaink, virágok, de ezek a dögök letapossák, meg lepössentik :? majd cserepezünk, talán. Levendulát én is akaroook! Azt állítólag nem bírják a legyek, majd egy nagy cserépbe a lépcsőre.... :wink:

Mini, Anették építkeznek? Hol? Nem is tudtam...
A fiúk gondolom már nagyok, mi?!

Kriszta, javult a helyzet? Jobban vagy?

Zsandi, hát szemét az nálunk is mindig összegyűlik az utcán... én mindig odafigyelek, hogy a gyerekek se dobják el ami épp a kezükben van... aztán meg ezek az újságok... van hogy betolják, de nem rendesen és kiesik és szanaszét fújja a szél, vagy eláztatja az eső... szerinted felveszi más kedves szomszéd?! áááá én szoktam összeszedni, meg söpörgetni az utcán, pedig vagyunk 3an! Párodnak jobbulást!
Én kérnék szódat! :wink: Nekem nagyon bejött!

Lini, jajj, szegénykém!!!! Jobbulst neki! Innentől már nem kell hozzányúlni, ugyi?!

Megyek, takarítok egy kicsit (vagy sokat?)
Puszi
sylph
 
 


Hajnika!
Kép

:wink:

Pusza
Vendég
 


Orsi!
Elvileg mi majd minden nap itthon vagyunk.De majd egyeztetünk..Így ami most eszembe jut a csütörtök amikorra lehet van progim de még ez sem bizti.
Úgyhogy jöhettek nyugodtan,a Szabinak is jó a társaság..
Tegnap a hugom volt itt.Na az ő lányával végig verekedett a Szabi.Vagy a Viki verte a Szabit vagy a Szabi a Vikit.ÁÁÁÁ kész katasztrófa a kettő gyerek...
Írok majd a zártunkba csajok...Aki tudja olvassa el,aki nem annak majd elmeséli valaki :lol:

Zsandi!
Én is kérek mosószódát.Mondjuk jöhet három zacsi :lol:

Szilvi!
Igen Anett azt mondta,hogy építkeznek..Nem kérdeztem hol? :lol:

mimi12
 
 


Lini: mi 13-14 óra körül ebédelünk utána meg fél 4-re megyünk Apa elé a buszhoz. Szóval max. Ti tudtok feljönni. Feljöttök? :wink: :lol: Tegnap mi is hintázni indultunk de ezen a játszón csak laphinta van. :roll:
Apósom meg kivágta az egyetlen fát amire hintát lehetett volna tenni.... :evil: Ha hintázni akarunk le kell menjünk a központba. :roll:

Brigi: maradjunk a jövő hétben. Lili annyira Apás mostanában, hogy le sem száll az Apjáról. Jani hazajön, ledől, Lili meg le sem száll róla. :lol: :lol: :lol:

Mimi: Na az exed jól elásta magát már az első alkalommal. :lol: :twisted: HA van esze a bírónőnek ( már pedig úgy tűnik van :wink: ) akkor exednek nem sok esélye van. Nem is értem komolyan minek ez a cirkusz! Tényleg csak Fanni issza meg a levét. :evil: :roll:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni!
Nem nő volt a Bíró hanem férfi...
De azt hiszem ez most mindegy is.Sajnos ez az ügy el fog húzódni elég sokáig.
Nekem sajog a szívem lelkem :cry:
Tényleg ki kell tenni egy 14-15éves szerelmes kiskamaszt egy ilyen megalázó hercehurcának???Tényleg neki azt kell látnia,hogy az apja és anyja marakodnak és köpködnek egymásra??
Tudjátok mondtam a Gyurinak..
Szívem szerint hagynám a francba az egészet csak is a Fanni miatt,hogy lelkileg ne sérüljön..Viszont anyai eszemmel meg tudom,hogy nem hagyhatom!!!
SZóval bárhogyan is cselekednék,sehogy sem jó ez így!!
Ha hagyom akkor az a baj.Mert akkor elkallódhat akár el is züllhet...
Ha nem hagyom, akkor meg a hercehgurca miatt érzem magam cudarul...
No de ez van,majd bele edződünk.
Mindenesetre én most strucc politikát folytatok.Én nem beszélek most itthon erről a Fanni előtt,nem szidom az apját és nem mondok neki semmit a tárgyalásról.
Majd az apja mondja ha akarja.
Én nem fogom az apja ellen hangolni.Hangolja csak ő a Fannit ellenem...egy pszichológus eléggé okos hozzá,hogy erre rájöjjön
:wink:

mimi12
 
 


Sziasztok Csajok!

Zugolvasó bejelentkezik! :lol: :lol: :lol:

Először is:

Dolli, Judy!

Gratulálok Nektek a gyönyőrű szép kislányaitokhoz!!!
Nagyon édesek a kis csöppségek!

Szóval:
Tegnap összefutottunk Mimivel. :D
Remélem nem baj, hogy csak úgy leszóllítottalak, de szinte biztos voltam benne, hogy Ti lehettek azok.
Nagyon örülök, hogy megismertelek Benneteket!
Olyan aranyosak a gyerkőceid! Szabi és Bence tényleg pillanatok alatt tök jól összehaverkodtak.
Most, hogy jön a jó idő, szerintem majd sokszor megyünk arra a játszóra, amikor hozom el a Bencét az oviból. Összefuthatnánk máskor is! :wink:

Mi most építkezünk, ezért is van mostanában ilyen kevés időm.
Egy ikerházat vettünk meg Herceghalmon, most szerkezetkész állapotban van, jelenleg a fűtés és vízszerelés zajlik.
Szeptember környékén költözhetünk!! :lol:
Jajj, már úúúúgy várom. Nagyon élvezem a ház körüli intézkedést, de mondjuk elég fárasztó is, meg sok idegeskedéssel jár, de olyan jóóóóó érzés tervezgetni! :lol:
Pont ma kaptuk meg a konyhaszekrényről az árajánlatot, meg a látványterveket. Nagyon klassz lesz!
Szóval itthagyjuk Érdet. :cry:
Nagyon beleszerettünk Herceghalomba, gyönyörű hely!
Jártatok már ott?

Ne haragudjatok, de most csak ennyire futotta, mert Beni felébredt, és megyünk a Kikába egy kis ötletbörzére! :lol:

Majd még megpróbálok egy kicsit visszaolvasni valamikor, és még jelenkezem.

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
anett_
 
 


Anett!
Sziiia!!

Én a válásom után egy ideig Nagyegyházán laktam.Az ott van Herceghalomtól kb 10-15km-re Szárliget és Csabdi közt :lol:
Szóval én jól ismerem a környéket..szerintem Magyarország egyik legszebb helye.Az az igazság,hogy én rengeteget lovagoltam azon a tájon,és lóháton teljesen más :wink:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Orsi, megvan a DM-es kupon :D Elvetted a szüzességem :lol:
Hozzánk is jöhettek, mondjuk ha előre szólsz, akkor fél 9 körül már fogadóképesek vagyunk :D Bár nem tudom Marci mekkora társaság lenne Boginak :D Főleg, hogy délelőtt is alszik min. 1 órát :!
Én angyal????
Beszereztem gyógyteákat, illóolajokat, grépfuitmag cseppet, meg miegymást. Már sokkal jobban vagyok!!! Nagyon jó volt a tegnapi szauna! Máskor is szeretnék menni! Ja, és miattam nem kell puccba vágni mindent! Én sem szoktam :D Nálam az az el, hogy ha valakinek nem tetszik, akkor ne jöjjön :D Nálunk szőnyegek vannak mindenhol, azt meg a bent lévő kutya (plusz nagyi :D) miatt rendben tartani képtelenség!!!!!

Amúgy én is ilyen pörgős típus vagyok,d e mióta itthon vagyok úgy ellustultam... Nem megy semmi, csak ha megerőszakolom magam :(

Csajos bulit megkérdezem majd apimtól :wink:

Szilvi, te ki sem látszol a munkából!!! Azért reélem Lilinek nem marad a bőrén nyoma a vakaródzásnak :(

Brigi, Mia! Jó volt veletek dumcsizni tegnap!!! Kár, hogy mára elromlott az idő :( Patrik nagyott nőtt, mióta nem láttam és Dorci olyan édes volt! Csak rohangált játékról játékra, a bőség zavarába került! De tényleg a hinta volt a favorit! És ahogy azzal a kisfiúval megfogták egymás kezét, édesek voltak!!! :oops:

Judi! Üdv újra itthon!!!! Fiúk hogy fogadták Blankát?

Mangora

Kép
mangora
 
 


sziasztok!

Orsi!
Dorinát egész napra vették fel az oviba.
Szerintem, ha Bogit is felveszik, akor már nem lesz kérdés, hogy ott alszanak e a csajok!
A barinőm fia 2005 májusi és tavaly nem vették fel a fiát, mondván otthon van a kislánnyal aki nyáron lesz 3 éves. Összességébe szerencsés vagy, hogy felvették Fruzsit, bár hivatalosan nincs ez a délig veszik fel a gyereket (én így tudom)

Én tökéletesen tisztába vagyok illetve tegnap is tisztába voltam vele, hogy aki 3 gyerek mellett unatkozik az vagy naon jól csinál valami vagy csak trehány és mint tudjuk Te az elsőhöz tartozol!!!
Hisz maximalista vagy:)))) Remélem nem bántottalak meg akaratomon kívül!!

Én megkaptam a táblázatot, de még megvárom hova mentek, mert füstbe nem mennék:))) Úgyhogy én lapítok:)

Apa jobban van, bár reggel óta pihen, de délután mennie kell, de lehet én megyek helyette, majd meglátjuk hogy érzi magát!!!

Orsi!
Gyönyörű a levendulád. Megírnád a gyomirtó nevét amit használtok!!!

mennyivel jobb volt a tegnapi napsütés mint ez a szürkeség...........

Hétvégén nálunk is nagy jövés menés lesz, Dorina hétfőn lesz 5 éves és jönnek a rokonyok felköszönteni a gyerkőcöt:)
Vendég
 


sziasztok!
Ma melo lesz, de megprobalok be-benezni... ha sikerul :)




Brigi: igen, normalis a feszules. A szovetek kivulrol befele gyogyulnak. Elhiheted nekem van par varratom :D:D
Azon se lepodj meg ha majd viszketni fog!


Babataxi:
msot mar ertem miert taxi :) Ez a kisebbeknek is jo mert segit a jarni tanulasban. :D ugye? Az a kormany csucs elol ;)
A "lanyos" mamak tuti lecsapnak ra, jo kis jargany :D:D:D:D


Orsi: WOW, hat en orulok ha kesz leszek delutan 4-re a dolgaimmal es erzem hogy nem fogok kivasalni mindent. :( Mondjuk ma extra xar a csuklom (eso miatt) A terdeim meg azt mondtak reggel hogy nem kooperalnak........ majd leszakadnak, ugy fajnak. (eso..) Pfffffff, utalok ilyen oreg lenni! Csuzos venasszony lettem! :(


VISZONT : SZOMBAT ESTE RAERNEK VALAMIRE!!!!!!
Valaki ha jonne valahova velem? ;)
Anyosom vigyaz a lurkora! :)

Fogyis kura:
akkor jovok en, ha a vendeged tavozott vegul. :D:D:D:D Majd szolj ha keszen allsz Mia diszno lefogyasztasara!!!! (Az egeszseges kajalas mar beindult!) ;)


Tegnapi unatkozasod: Jah, gondolom szabadon volt az agyad 5 percre :D:D:D:D:D Nem hinnem hogy a szo szoros ertelmeben "unatkoztal", nalad olyan nincs. :D Mindig tatott szajjal csodalom hogy a turoban csinalod meg mindazt ami rad van merve (ekezettel az "e"-n)

Egyebkent rajottem, az igazan aktiv ember, amikor van 5 perc nyugalma, ugy erzi hogy unatkozik, mivel nem eg a munka a keze alatt :D:D:D:
Bezzeg a lustak (EN). Eluldogelek egy sarokban (par szelet csokival) akar orakat is anelkul hogy "bajom" lenne....
NA EZ A LUSTASAG! CSAK A LUSTA EMBER NEM UNATKOZIK !!! :D


KERT: wow! viragok: WOW!!!! :D Hat lesz vele melo amig ismet keszen lesz, de megeri mert csodalatosan szep lesz!!! :D


Delutanok: TUTI! Akkor ezek szerint 17 oraig lehet teged zavargalni a dumcsira. Meg jol meggyomoszolod a Patikuszt :):)
Jovo heten tuti eljutok hozzad!!!! :) Infrazni is jo lenne ;)
Majd megdumaljuk!

Csak eljem tul a hetveget, idegileg. Ezt most nem jol fogalmaztam: Imadom anyosomat es vegre latni fogom! Csak ilyenkor ez engem ugy lestrapal idegileg hogy 3 napig minden idegszalammal rakoncentralok, hogy a vegere tiszta toprongy vagyok. De lelkileg meg jol fog esni a dumcsi, meg latni hogy uuuuuuuuugy szereti az unokajat!! (Patrik is ot!) :D:D:D:D


Orsi: Hozzank BARMELYIK DELELOTT JOHETSZ!!!!!! (Es az is tuti hogy MINDIG vizkoves lesz a zuhanykabin!) ;) :mrgreen: (Porcica nem mindig van, de az is allando vendegnek szamit nalunk, egesz jol megtanultunk veluk elni) :D
En 10-re keszen vagyok az etetessel, tisztaba rakassal, stb. Tehat hozzank lehet jonni, gyerkocokkel is. :D Max atrendezzuk a lakast :D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Csajok!

Tavasszal szívesen várom a kertépítő tippeket! Mit mikor hogyan :D Még sosem volt kertem, itt ezzel meg kell valamit kezdeni :( Itt még a fű se nő, csak a gaz! Nyárra meg szeretnék szép gyepet meg színes kertet Marcinak :D:D:D Olyan jó lesz majd kimenni vele!!! Már alig várom!!!


Úúúúú, hozzánk vasárnapra jönnek Robi rokonai (nagyi testvére + családja), már a menü megvan fejben, még takarítás hátra van, de nekem még van másfél napom :D

Orsi, nálunk egyszerű a vízkőmentes zuhanykabin, ugyanis nincs zuhanykabin :D:D:D:D:D:
De van egy jó kütyü, amit autómosáshoz használnak, ilyen vízlehúzó vacak (nem tudom hogy hívják, de meg tudom mutatni :D) Mióta azt meglátta nálam apu, azóta ők azt használják a zuhanykabin gyors-tisztításához! Zuhanyzás után letolod a vizet róla, és így nem ül meg olyan könnyen és viszonylag csíkmentes :wink:

Mangora

Kép
mangora
 
 


Orsi,
Reggel voltam a Kéknarancsban tornázni. Nagyon jó volt, Zsombor is viszonylag elvolt, csak egy nénit foglalkoztatott :D Régen én rengetegszer hívtalak hogy gyere fel délelőtt Bogival ovi előtt de sosem jöttél :(

Hajni,
Hú de nagy már Lili ahogy ott áll a kerítésnél.

Lini,
Mostanában délelőtt jártunk a játszó felé, olyan 11- 1/2 12 felé még ovi előtt. Kedd, szerda és csütörtök délután van fix program akkor nem tudunk lemenni mert hiszti lenne, de most már lassan hétfőn vagy pénteken délután is ott leszünk olyan 5 felé.

Judy,
Örülök hogy örültél nekem :D Fiúk hogy fogadták a hugit?

Anett,
Anyum Tatabányán lakik, így minden alkalommal Herceghalom mellett megyünk el :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Kriszti!
Vízlehúzónak hívják :lol:
De van a jégkaparós fajta is :lol:

Kert..hozzánk meg jöhetne egy kertépítő,mert nagyon gáz a kertünk.Meg a szép zöd gyep...
Amúgy tavasszal szép zöld lesz a kertünk de mivel itt is úgy igazán gaz van,csak addig szép míg van valamennyi eső pára.Ahogy ez megszűnik elkezd kiszáradni.
Locsolni eddig nem igazán tudtuk,mert a kutunk nagyon mély és mire feljön a víz addigra nagyon lecsökken a nyomás.
Az eddigi szivattyú most bekrepált és kell venni újat,reméljük sikerül 10.000ft környékén jobbat erősebbet venni.

mimi12
 
 


Rohanásban vagyok, sikerült kivasalnom a tonna ruhát, ebédke is készen van, már csak egy adag ruhát kell teregetnem.
Szaladunk Bubuért, utána lesz egy órám, egy gyors piorszívó, felmos, fürdő takarításra!

Zsandika, nem bántottál meg, ez megint az én parám, hogy ha irigylésre méltóan unatkozom, akkor tutira lusta vagyok! :lol:

Azt figyeltem meg ha tavasszal süt a nap semmihez nincs kedvem, egész nap ásítozom! :shock:

Köszönöm a meghívásokat, élni fogok a lehetőséggel! Igaz már csak 3 hónap és kezdődik a vakáció!

Miaaaaaaaaaaaaaaaa! Mivel most reggel képtelen vagyok felkelni :oops: de az úszást nem iagzán hagynám ki, nem kísérsz el szombat este egy kis pancsira, CSAKIS KIZÁRÓLAG NAPNYUGTA UTÁN!!!!!! :wink:
Fél 7-re átmehetnék, uszi-szauna-szoli!!!!
Annyi minden meg akarok veled dumcsizni, qvaaaaaaaaaaaaa jóóót találtam ki Neked a fogyimasszász kiegészítéseként! :wink:
Lassan meglesz a futópadom és az elipszistrénerem, és hogy tényleg mindent bevetve nyárra csúcsformába légy (VAN RÁ 3 HÓNAPUNK!)átjárhatnál kardiózni én addig szívesen Patrikozom! :wink:
Csak azért hogy ne legyen kifogás!!!!! :wink:
Jó alany vagy mert minden jóra vehető vagy! :D Ezt szeressem nagyon Benned, na nem csak ezt!!!!
Kitalálunk egy menetrendet, ahogy a a kezelések és az edzések követni fogják egymást!
A kezelések és a edzések mellett fontos szerepe lesz a diétának is! Amit viszont én is elkezdenék veled, hogy egymást támogatva erősebbek legyünk! Nekem vacakol a cukrom, nem magas, csak ingadozik, nem stabil, ezért kéne sokkal tudatosabban étkeznem, mert nem jók ezek a koplalós időszakok! :cry:
De ebben meg Te segítesz majd nekem!

Ha jön tavasz csinálhatunk edzéseket a kertben is! :D
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ TELJESEN BEZSONGTAM!!!!!!

na majd jövök aztat nem tudom mikor!
Vendég
 


Ja mi a sima egyszerű permetezős gyomstop-ot használjuk, viszont utána muszáj a fűszellőztető, az jól kiszedi a kimart gyomot, utána a gyeptrágya mi abból is a sima nitrátot(azt hiszem) használjuk.
Ami fondtos, az a locsolás!!!!

Mimi nekünk brutál erős szivattyúnk van és néha ez is kevés, van öntözőrendszer, de egyszerre így sem lehet minden locsolni! :?

MIA!!!!!! Új Oriflame katalógusban brutál jóóóó Puma táska van!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Viszont ahhoz kéne egy olyan cipi ami neked van, sehol nem láztok ilyet, pedig belezúgtam! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy másik zugolvasó, akinek nem nagyon van ideje bekapcsolódni a társalgásba, de örömmel olvaslak benneteket néha - nem kukkolási célzattal :)

Már az is jó kikapcsolódás néhány percre ha társalgást olvashatok:)
Én először vagyok itthon gyerköccel - 13 hónapos Bence - és engem eléggé megvisel az "agymentes" tevékenység így röpke 14 hó után :(

Úgy hogy ne haragudjatok, ha néha olvaslak titeket - majd megpróbálok irogatni is néha - úgy látszik Ti vmit jobban csináltok az időtökkel:)

Orsi írtam neked privit segítségkéréssel - nem tudom, hogy megkaptad-e csak nem akartál/tudtál válaszolni - vagy vmi vacak a rendszerembe. Kivezetnél sötét tudatlanságomból? :lol:

Gabi: bölcsifeltérképezés?

Megyek egy kis házimunkát végezni - ördögfióka végre elaludt:)

Azért majd még megpróbálok jönni - ha nem baj.

Timi
moszat15
 
 


Szija Timi!

Nem kaptam levelet! :cry:
Küldjed mégegyszer! Vagy a batocsalad@t-online.hu -ra is küldheted!!!!!!!!!!!!!

Most tényleg rongyolok, de majd nem tudok koncentrálni a kiváncsiság miatt mi állhat a leveledben! :lol: :lol: :lol:

Pusza: Orsi
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi!Nem értem miért mentegetőzől?Szerintem full tiszta lakás nem is létezik.Én nem várom el,ha megyek valahova,hogy miattam csináljon valaki nagytakarítást.És úgy gondolom,közülünk senki nem olyan.A zuhanykabin sem érdekel,már sok mindent kipróbáltam,eredménytelenűl.Azon még az ecet sem segít.Ha valaki tudja mi segít,várom az ötleteket!
Hozzánk is nyugodtan jöhettek!!!,Dorci sem tud mit kezdeni magával,bár nem tudom mennyire éreznétek jól magatokat ebbe a kicsi házban. :? Hajnin kívűl nem is igen jön senki. :( Nekünk meg pont a délelőttök jók. :wink: Fél 1 körül ebédelünk.

Szilvi!Nekünk se indult a kocsi,tegnap elhúzták Battára a szerelőhöz.Kiváncsi vagyok mennyibe fog kerűlni. :roll: Én úúgy utálom ezt a kocsit.Jól néz ki,de már többször cserben hagyott és sok pénzt elvisz.Párom beleszeretett,de nem gondolta át komolyan.A legjobb lenne eladni.

Hajni!Akkor egy hinta állvány kéne Nektek.Párom biztos össze is hegesztené Nektek.Nekünk is az kéne,mert Papa levágta az ágat.
Dorci ma emlegetett Titeket,hogy jöttök tv-zni.

Anett!Sziaa!Nem voltam még Herceghalmon.Mindjárt meg is nézem neten.Azért fogtok még Érdre járni?Benedek már 9 hónapos???? :shock:

Mia!Viszketés már megvolt.Akkor megnyugodtam,ha természetes.Féltem,nehogy szétnyíljon.

Timi!Üdv köztünk!Te merre laksz?

Kép
tierno
 
 


Csajok segítsetek légyszi!
VAlaki megcsörgetné Linit, hogy jönnek-e ma hozzánk?
Mennem kéne boltba de nem merek elindulni hátha mégis jönnek. :oops:
De még mindig nincs kimenőm. :evil:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni! Nem vette fel, de küldtem neki sms-t, hogy jelentkezzen nálad!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szasztok!

Jó sz@r idő van... :cry:

Lakás kitakarítva (nagyjából :wink: ) egy adag már szárad, amúgy semmit! nem csináltam ma! Hívott a munka, hogy csak szerdán tud jönni!!! Szupiii, addig nem kell varrnom. Vagy lehet varrok, de nem azt!
Most nagyon lusta és tompa vagyok....

Hétvégén, mi anyósékhoz megyünk... meg kell nézni a keresztlányunk farsangját... nagyon örülök neki, 3kor kezdődik, gondolom eltart 4-fél 5ig és csak utána indulhatunk haza, majd 2órás út.... :?

Ja, Andi, assszem elnapolom az úszást, mert nem fogom bírni a napot... majd úsztok kettecskén Orsiborsival....

Szija Anett!!!!! De jó hallani felőletek!!! Szóval költöztök.... :( d ebiztos jobb helyre! Olyan izgi! Én is úgy mennék, de sajna nem aktuális..... :cry:

Kriszti, én is remélem, hogy nem marad nyoma a himlőnek.... egyet mondjuk elvakart az arcán, de nem gyulladt be, remélem megúsza.... a többi helyen, hátán mellkasán, amit elvakart az nem lesz feltünő :wink:
Örülök, hogy jobban vagy!

Kert: én ezzel szórakozom egy napja.... www.kertbirodalom.hu :lol: :lol: :lol:

Hajni, elért a Lini?
Elképzeltem, hogy meglepődhet, hogy a fél bnet csapat egyszerre hivogatja!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilimanó még alszik.... :shock: 3órája nyomja.... biztos ez az idő, aztán este meg le sem lehet lőni őket, úgy bepörögnek.... :lol:
sylph
 
 


Szia Timi! Üdv köztünk! Ti merre laktok?
Bölcsi keresés engem is érdekel! Nem lehet elég korán kezdeni!!!

Orsi, ezeket a szereket majd jól megmutizod :D Mert nagyon nem értek hozzá :D:D:D Meg majd megnézed a gyepünk helyét a gazokkal, hogy arra szerinted hatásos-e? Ezeket bírja Marcipán? Mert nekünk is gondolnunk kell Lili kutyira.... Amit eddig ajánlottak, azoktól el kellett volna zárni a kutyát min. két hétre :(:(:(

Én is szeretnék a fogyitáborhoz csatlakozni!!! Nekem van ellipszis trénerem, ha kell bedobom a közösbe!!!!!!!!!! A jó cél érdekében mindent!!!! :D:D:D:D
Ugyan a diétát még nem merném bevállalni, pedig a tejem már annyira kevés, a fejés ellenére, hogy napi 1 kajálásra sem elég... De úgy vagyok vele, hogy még ez a pici is több, mint a semmi :(

Csajok, van kedve valakinek pilátesre járni velem??? Én azt úgy szeretem és nekem eddig az vált be a legjobban...! Csak az a baj, ha itthon csinálom, akkor fele olyan hasznos :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szilvi! Marci délelőtt aludt 3 órát :shock: :shock: :shock: És most is már majdnem 2 órája alszik :shock: :shock: :shock:

Tutira az idő miatt...

Én most állok neki porszityuzni, remélem nem kell fel rá a csimó!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Ma az eddigi fő művem ez:

Kép

Azt hiszem ma minden fontosabb a takarításnál :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Tök jó....
valami történt a laptop kapcsolatával.Az istennek sem akar csatlakozni a netre.Csinálhatok én bármit,kikapcsoltam,újra indítom,új csatlakozást csináltam,kihúztam az összes modemet meg mindent de nem akarja az igazságot.:cry:
Bekapcsoltam a másik gépet de ezt meg nemszeressem..
No ez van,..menek pakolni..

Szia Timi!
Írj gyakrabban ha tudsz! :lol:

mimi12
 
 


Na bekukk, elobb vegeztem a lakas pucevalasaval. :) Johet anyosom, nem ragja majd le a bokajat a porcica.(Portigris!!!) :D


Zuhanykabin: Utalatos egy szerkentyu! Komolyan, a kadhoz szerelt zuhanyfuggony sokkal jobb!!! Kulso-belso reteg es a belso van muanyagbol, ami 2 havonta kicserel az ember (500 ft/db). Nekunk mindig ez a verzio volt amig nem itthon laktunk.

Brigi: en sem tudok mit kezdeni a zuhimmal, a talca es az uveg talakozasanal fekete.... hiaba minden, az ecetre is immunis az a valami ami ott van, raadasul mindig talalok hangyat a zuhanytalcaban..... SEHOL MASHOL a lakasban, csak ott! Erthetetlen.

Nalunk 3 nap utan szokott olyan lenni a kabin mintha egy honapja lett volna utoljara kipucolva. Igy egyeseget kotottunk apaval hogy megtanulunk vele elni es kizarolag egyszer pucolom ki hetente! :D

Hasvarrat: minden OK, csak NAGYON vigyazz az emelessel! Nekem anno azt mondta az orvos hogy egy uveg viznek megfelelot szabad az elso honapban. (1.5l) Szoval csak finoman azzal a sulyemelesi vilagrekorddal mostanaban! ;)

Anett: Herceghalom gyonyoru!!!! JO helyre mentetek!! :D

Timi: Udv koztunk!!! Barmikor gyere, szivesen olvasunk teged es ha problemad van kerlek oszd meg velunk, itt mindenki talal valami megoldast :D Ha csak egyszeruen olvasni van kedved, tedd azt, sokunkat felvidit az olvasas meg ha nem is tudunk mindig irni. :D


Szilvi: Pont ezt erzem en is! Lusta es tompa. Ez a tunya ido teszi!(Na meg nalad az is hogy nagyon tul vagy hajtva mostanaban. :(
Nalam a lustasag letfeltetel. :D Veleszuletett szerintem. De ez az ido lajharra valtoztatott.... alig voltam kepes kitakaritani es vasalni :(


Kriszti: Dejoooooooooo! Csatlakozz akkor a fogyicsapathoz. :) A dietat is csinalhatod, csak a cukrot es a telitett zsirokat kell lenyomni, a tejhez hasznos dolgokat mind-mind eheted utana is. :D
Tok jo! Igy ha tobben leszunk tuti jobb lesz az eredmeny! Es majd ott feszitunk nyaron a strandon szep sovanyan es barnan. (Jah, en rak-vorosen) ;)

Pilates: szeretem csak nagyon gyenge vagyok hozza. En yoga-zni szoktam, persze abbol sem a "power yoga"-t hanem a nyugisabbat, sajnos a pilateshez nekem meg gyurnom kell...
Egyebkent allati jo testedzes. Amikor meg kondiban voltam csinaltam!

Korom:
nagyon szep! Tegnap is neztem a kormonceidet hogy olyan szep apoltak es klassz a lakk rajtuk. Nekem olyan bena lakkom van otthon :(:(:( Nagyon ugyesen megcsinaltad! A kovek is szepek!





En mara elkoszonok, lehet hogy csak vasarnap jovok ismet, mert aznap delutan megy el anyosom.
Puszka! Ha van valami fontos, akkor priviben irjatok!

sünciboglya
 
 


Na, porszítyu+felmosás kész :D Mégiscsak sikerült rávennem magam :D Holnap már csak a főzés van hátra! :D

Mia, géped már megint szüttyögős :(

Hajni, már akartam írni, hogy Lilid nagyon ügyes már! Tök jó, hogy így totyog!!!

Mia, valóban elég nehéz a pilates, de vannak azért egyszerű gyakorlatok is, külön kezdőknek! Ha elkezdem én is először csak lightos formában!
Körmömmel csak szerencsés vagyok, hogy jó a formájuk :D És persze a kézügyességemmel is, hogy ki tudom így kenni! Neked is kipróbálhatjuk :D Igazából nekem jobb, ha lakk van rajta, kevésbé törik... (tegnap meg már írtó ronda volt, le volt töredezve :( de azért köszi)

Mangora

Kép
mangora
 
 


JAj Lányok annnyyyyiiiiiira aranyossak vagytok! :lol: :lol: :lol:
Brigi, Kriszti meg aki még hívta Linit:
Kép

Olyan jó érzés, hogy ha esetleg baj van itt vagyunk egymásnak!!!!!

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni!

Én is hívtam szegény Linit! :oops: Nem gondoltam, hogy egyszerre mindenki hívni fogja! Beszélt végül valaki Vele?????
Nekem nem vette fel a telcsit! Jól vannak????? :shock:

Jó előre elfáradtam a mai vendégek miatt, végül nem jött el egyik sem!
A srácot nem sajnálom, hisz kedden volt, nem ígérte 100-asra magát, viszont a barátnőmnek azért nem jött mert nincs jól a kisbabája! :cry:
Annyira magam alatt vagyok! Szegényke műtét után belázasodott, visszavitték a kórházba, bivaly erős antibiotikumokat kapott, viszont egész nap nem eszik és nem iszik szegényke! Félő, hogy kiszárad! Még nem sikerült beszélnem a barátnőmmel azóta! :cry: :cry: :cry:

Kriszti!
Tényleg nagyon szééép a lakkozásod, ügyes vagy! Jobb kezed is ilyen szép???? :D
De jóóó Neked, hogy ilyen széép körmöd van, nekem jó körmöm lenne, ha megnöveszthetném, de csutkára kell vágni a masszázs miatt! :wink: Bár alakra meg sem közelíti a Tiédet! :cry:
Ami vígaszt nyújt, hogy idén az egészen rövid, természetes köröm a divat, illetve az élénk matt színek, rövid, oválisan lekerekített formájú!
Szóval a rövid körmű lányok se búsúljanak!!!!! :wink: :D

Andi! Mennyibe kerül a Kék narancsba a belépő? A gyerekfelügyeletért külön kell fizetni?Milyen órán voltál?

Kriszti! pilates: hol, mikor, mennyiért?
Gondolom Neked a Vitál lenne jó, csak az nekem messze és borzalmasan drága! :(
Én jobb szeretem a hangos zenés, pörgős edzéseket! :oops:
Ahol a bugyimból is csurog a víz! :wink: :lol:

Hajnika végül elértétek egymást Linivel?

Mama Mia! Holnap hívlak!

Mimi! Mit művelsz Te a számítógépekkel?????? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Nemrég végeztem a takarítással! A fürdőt körömkefével sikáltam fel. Egész jól haladok a nagytakarítással, de azért még van hátra, már nagy hassal nem akarnék nagytakarítani:) Bár ennek se vége se hossza:)))

Ma apával ismét a szekrény huzogatás volt a téma, mondom neki, hogy ha bent van annyit segítsen már, hogy elhúzzuk a szekrényeket, erre ő minek azt elhúzni, most voltak elhúzva ign mondom két hónapja :twisted: elhúztam egyedül. Még be is szólt, hogy próbáljam meg ugyanoda tolni, mondtam mindent elkövetek az "ügy" érdekében, de voltam olyan genyó, hogy kicsit arrébb toltam :roll:

Timi!
Üdv itt nálunk!!! Azért írjál sűrűbben. A csajos bulira eljössz?

Orsi! az én nagy kedvencem a francia divat idén??
Vendég
 


Orsi!
isten biza most az egyszer semmit nem csináltam :lol:
Szerintem valami vírus kiiktatta a csatlakozást.A wifi csatlakozik a másik gépre,de a net csatlakozás eltűnt.Csináltam másikat de nem csatlakozik :cry:
Most vírus írtok rajta.de tényleg nem tudom mi lelte?
Majd ide hozom a zsinórhoz és kipróbálom,úgy csatlakozik e,ha közvetlen kapcsolata van?

Zsandi!
Terhesen én is mindig kefével sikáltam a fugákat :lol:

Apropó..ha már babanet... :lol:
Képzeljétek!A Regi ül egyedül.És nem ám akárhogyan.Nem a rácsosban tanult meg ülni,hanem a nappali közepén kapaszkodás nélkül.És már kezd mászni is.Tök kis ügyeske :lol:

mimi12
 
 


Mimi! Nem hiszek Neked! :lol: :lol: :lol:
Szerintem meg imádod szerelgetni! :wink:

Kép


HATALMAS GRATULA REGIKÉNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nemröhög....

Szóval az úgy volt.....
hogy izé....

Szóval ,ugye le lett mondva valamikor az inviteles netünk..valamikor novemberben tán.
Aztán december óta t-onlines netünk van.
No de,Noémi nem javította át a laptopon a csatlakozást..
Így adódott,hogy az invitel a mai nappal törülte az előző felhasználó nevet és jelszót....
Háát jó munkához idő kell,és nekem is kellet egy délután míg rájöttem,ott van a jelenlegi felhasználó jelszava a szekrény oldalára ragasztva :lol: :lol:
Ja és persze tök más mint amivel próbálkoztam.
Azért nem is értettem én,miért dob ki folyamatosan?? :lol: :lol: :oops: :oops:

mimi12
 
 


Apropó Orsi!!!
Laptop hűtőpad vagy mi a szösz??Ilyet tud esetleg a párod,vagy multiban is megvehetjük?

mimi12
 
 


Sziasztok,

Néhány gyors infó:

Pilates engem is érdekelne, de csak gyerekfelügyelettel egybekötve, mivel nincs kire hagyományozni kicsi fiam.

Mi az M7 felett lakunk.

Mi az a csajos buli?

Esetleg olyan angol nyelvtanfolyamról tud vki - részletesen: ár stb - ami gyerekfelügyelettel egybekötött?

Ha vmi esetleg érdekel vkit kérdezzen bátran nem vagyok egy rutinos fórumozó:)

Timi
moszat15
 
 


Orsi,
Egy alkalom 850 ft, 10 alkalmas bérlet 7000 ft de az első óra ingyenes volt :D Nincs külön gyerekfelügyelet, ezért nem is kell érte pluszba fizetni, a terem végén van egy rész IKEA-s játékokkal berendezve, ott lehet garázdálkodni. Ma intenzív alakformáló óra volt, has, belső comb és tricepszre.

Kár hogy nem jöttök úszni, én azért elmegyek ha fel tudok kelni :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi, ez szíven ütött... Itt van a szomszédunkban a Vasas, van aerobic, de drágának tartottam. Hát éppen a DUPLÁJA annak, ahová te jársz.. :( 1600.-/óra, 13600/10 alkalom.. Ugye nem vagyok sóher, ha erre nem költök? Itthoni BA ingyéé van. :) :) Pedig nyilván sokkal motiválóbb lenne ha lenne bérletem.
Most jutott eszembe, csinálok magamnak bérletet, és minden alkalom után magamra költök 1600 (na jó, 850) Ft-ot. :) :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ma volt az utolsó adag injekció. :)
Dorina ma 2x kinyitotta a hűtőt. :? Esetleg nem megy valamelyikőtök Brendonba?
És csak 1 órát aludt délután,pedig negyed 7 körül kelt.Bezzeg Anyunál jobban aludt.Mondogatta,hogy kész-kész.Megkérdeztem mit álmodott,azt mondja rágta a körmét.Tök sokat beszél álmában is. :)

Mia!Nekem nem mondta a doki,h mennyi a minimum emelés.Mondjuk nem is kérdeztem.Csak azt,hogy a gyereket nem lehet és ne dolgozzak.Mondom gyesen vagyok.Már letelhetne. :? Kb Húsvétkor telik le a 6 hét.Olyan messze van még. :( Dorinából addig artistát nevelek. :) Szeretnék már elkezdeni a tornát is.

Orsi!Szegény barátnődék! :( Mennyi idős a baba?Mivel műtötték?
Dorci ma is emlegette Bogit,Bubut és a hintátokat. :) Komolyan mondtam,hogy jöhettek.

Andi!Tulipán honlapját néztem,majdnem egy ár,de gondolom oda nem lehet gyereket vinni.Sokan voltak a Kék narancsban?

Hajni!Nincs mit.Engem szeret a Pannon,idén már 2x töltötték fel a telómat :)
Mi van Linivel?

Szilvi!Gyökeres György :)

Kriszti!Én mennék pilatesre,de biztos nem bírnám.Jobban szeretem ezeket a Norbi,B.A fajtákat.

Mimi!Nem röhögtem :)
Most,hogy mondod,én is sikáltam terhesen fugát.Ez valami pocakos mánia?Biztos a hormonok. :)
Gratula Reginek!De nagy már Ő is!


Timi!
Ezt találtam:
http://kreativangol.hu/mama.htm
http://www.ugribugri.hu/rolunk.htm

Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Szijasztok, Jó reggelt!

Igaz fel tudtam kelni, de ebben zimában nem mennék ki az tuti! :shock:
Szélvihar, szakad az eső...brrr

Andi tényleg nem drága a Kék narancs, de én is azon vagyok most, ha gyerek mellett kell torbnáznom, akkor nem költök erre, azt megtehetem itthon is! :wink:
Ha meg ki akarok mozdulni és fizetek érte, akkor inkább gyerkő nélkül! :wink: Régen volt gyerekfelügyelete egy külön szobában, igaz fizetni kellett érte, de annyira aranyos néni volt, megetette, itatta Bubut, eljátszott a csimókkal.
Tök szívesen fizettem ki, mert tudtam hogy jó kezekben van!
Én tök carul éreztem volna magam, ha valaki más rohangál a gyerkőm után miközben én tornázom! :oops:


Brigi!

Az jó, ha Ti is délelőtt értek rá! Azon gondolkodtam pont, hogy akiknek a babája ebéd után ébren van, azokank nem kéne elkezdeni már a hozzászoktatást, hogy aludjanak?
Úgy értem, hogy én tudatosan elkezdtem tologatni az alvásidőket, hogy beálljon egy normális ritmusra, hogy kb 1-1,5 évesen a gyerkő elérje azt, hogy délelőtt már ne aludjon, hanem csak ebéd után 1x.
Mert a két Lili baba is és Patrik is pont ebédidő után van ébren! :shock:
Dorina, Zsombi már tök jól beállt erre, nem?
Mi úgy csináltuk, hogy a délelőtti alvást kezdtük kitolni és hagytuk el délutáni alvást!Vagyis a délelőttiből lett délutáni! :lol:
De már nem emlékszem, hogy volt Bubunála, azt tudom, hogy elég sokáig egyszerre aludt az összes gyerkőm és mindig irigyeltek! :D
Most már csak a nőneműek alszanak délután! :D

Kösziiii a meghívást Neked is, veled tudunk játzsóra is menni! Csak jönne már a szépidő!

Judy, Dolli! Hogy vagytok???? Hogy vannak a kislányok????
Mit szóltak a bratyók? :D

Rita, van már látszatja erőfeszítéseidnek????

Mimi! Baccus most jutott eszembe! GRATULA a fogyáshoz, ahhoz meg főleg, hogy ilyen stresszes időszakban is tudod tartani!

Edit merre van???????????????????? :cry:

Megyek, család alszik, lenyomok egy kardiódzést meg hasazom! :wink:
Vendég
 


Bakkker! :lol: :lol: :lol:

Szépen ellevelezgetünk Moszat Timivel a kertépítésről, tereprendezésről és most esik le, hogy mi ezer éve ismerjük egymást! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagyis Timi tudta, de én nem!!!!! :oops:

Timivel szomszédok voltunk 4 évig!!!!! :lol: :lol: :lol:

Timi gyere el a buliba, valszeg jövőhét utáni szombat este lesz, ahogy a listámon látom eddig az a befutó! :wink:
Megismerkedsz egyszerre mindenkivel!
Jó páran laknak felétek: Mimi, Kriszti, Edina
Tényleg nagyon jóóó társaság, tök lököttek vagyunk!Nehogy azt hidd, hogy itt savanyú otthonülős unalmas anyukák írogatnak!

Timi amúgy nagggyon jófej!!!!!

Szilvi bekéri az adataidat és felvesz a listánkra, Te is megkapod mindenki elérhetőségét! :wink:

Rakok fel egy képet a társaságról, hogy lásd micsoda bolondos társaság ez! :wink:

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: