Új privát üzeneted érkezett!

Erről beszélek! Ennyi elütést, hibát! Bocsi! :oops:

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Edina, köszi a dalt! Te tanító-, vagy tanár néni vagy?
A másik dal szövegét leírtam a Bumeráng oldalról, íme: (Hátha másnak is megtetszik, szerintem aranyos)

[color=indigo]Esik a hó térdig ér már,
Hóból épül hófehér vár,
Benne lakik a hóember,
Hócsatázni velünk nem mer.

Gondoltam egy igazán jót,
Húzzuk elő a kis szánkót,
Egyik húzza, másik hajtja,
Csússzunk le a dombon rajta!
[/color]


A dallama pedig A rókának nincs nadrágja kezdetű dalé. Legalábbis szerintem. :lol:

Az a rajzolós oldal nagyon jó! Meg fogok tanulni egyet-kettőt.

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Edina, köszi a dalt! Te tanító-, vagy tanár néni vagy?
A másik dal szövegét leírtam a Bumeráng oldalról, íme: (Hátha másnak is megtetszik, szerintem aranyos)

Esik a hó térdig ér már,
Hóból épül hófehér vár,
Benne lakik a hóember,
Hócsatázni velünk nem mer.

Gondoltam egy igazán jót,
Húzzuk elő a kis szánkót,
Egyik húzza, másik hajtja,
Csússzunk le a dombon rajta!


A dallama pedig A rókának nincs nadrágja kezdetű dalé. Legalábbis szerintem. :lol:

Az a rajzolós oldal nagyon jó! Meg fogok tanulni egyet-kettőt.

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

 
 

Na, csak nem engedte kijavítani. :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Kriszta!
Örömmel nyugtázom, hogy nem vagyunk egyedül a "csípős történettel" :lol: Eddig minden anyuka úgy nézett rám, mikor erről beszéltünk, mintha a Holdról jöttem volna. Mintha az anyák réme lennék, aki a vesztébe küldi a gyermekét. Ezt külön meg kellett tanulnom lereagálni.

Edina!
Dzsungel könyve? Milyen előadásra gondolsz? Mozi vagymi? Bocsi, de nem hallottam erről még :oops:

Szép napot!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Edina!!

Irsz erről a Dzsungel könyvéről kicsit részletesebben???
Lehet benevezünk rá!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Jó sokat irtatok.

Mazsola: nekem is volt ilyen mindkét terhességemnél, hogy becsipődött az ideg, Edina jól irta, igen a szülésre készül a tested, és lazul-feszül, megint lazul-feszül ...

Edina: a növérem először a kisebbik fiát csak 4 évesen vitte moziba, de szerintem a szinház világa az más, biztos, hogy élvezni fogja, ha amúgy is ilyen beállitottságú, szereti, a zenét, táncot, éneket... :wink:

Dodus: jó poén volt! még nem szoba tiszta:-D Csengi, majd azért 1 évesen visszatérünk rá ok? :D

LÁNYOK A PAMPERS PELUS MÉG MINDIG ELADÓ, FÉLCSOMI A NAGYCSOMAGBÓL ÉS AZ ALOE-VAL ÁTITATOTT BELSEJŰ, CSAK CSENGI már kinötte, mivel nagyon combos, popsis gyerkőc.

Ancsi: köszi a tippet a rugiról, én a Semmelweisben vettem, 62-es méretet, de lehet, hogy nagyobb kellett volna rá. :shock:

M.Ági: Üdvözlünk a babanet-en, nagyon jó csapatba kerültél! /amúgy engem is Áginak hivnak! :wink: /

na megyek mert még aludni is kellene puszi mindenkinek
lusti Kép csengebaba.jpg

Ez pedig Csengi fülbije, remélem látszik a képen, kicsi rózsaszin köves fülbi.


sziasztok lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Ez pedig szánkózás előtt a két fiú:
Kép Apa és Ákos.jpg

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Edina: kellene pelus kb.7450g most Csengi, de holnap este megirom, hogy pontosan hány kg most. Próbapelust tudsz nekem adni? Milyen csomagolásban vannak? Lehet nálatok kapni azt a pelust, ami macis, és vonal jelzi ha nagyon sok van a pelusban? köszi előre is.

puszi Ági

Kép
Kép
lusti
 
 


Kedves Lusti Ági és M.Ági!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

BKriszta: köszi szépen.

Ha gondolod, akkor ki javitom neked a vonalzóidat, csak priviben küld el, hogy mikor születtek, és a nevüket.
Milyen legyen?
Lehet nőivonalas is, csak akkor a képet nem engedi elétenni a babanet.

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina!!!

Tudtam hogy elfelejtem!!! :oops: :oops:

ESZTERNEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!! :D

Te hogy a fenébe tettél mind a két vonalzód elé képet????????? :roll: :roll:
Eddig még senkinek se sikerült!!!! :shock:

ancsi26
 
 


Edina!!!

És mettől,meddig tart a kép linkje???
A nőivonalas vonalzó linkje meg megy az egész??
És folyamatosan kell őket összeilleszteni???

Na kiváncsi vagyok sikerül-e majd!! :roll:

Tudnátok nekem ajánlani egy jó bőrgyógyászt?????
Nekem kellenne!!!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Informálódnék, hogy ki milyen babakocsit ajánl.
Mit vegyek figyelembe a vásárlásnál?

Mazsola
mazsola1
 
 


Mazsola!
Nem tudom, hogy hol laktok! Mármint, lakás vagy családi ház,mennyi hellyel rendelkeztek...
Mi családi házban lakunk, van helyünk bőven a tárolásra és így nekünk a Bergon nagyon bevált. Télen is nagyon jó meg nyáron is lehet szellősre alakítani.
De nagy helyet foglal!Összezárt állapotban is nagy!
Viszont ha van hova tenned, ajánlom nagyon.
Neked nincs elképzelésed? Milyet szeretnél?

Szerintem praktikus ha mindkét irányból tolható, téliesíthető, jó a rugózása a kerekének és nem utolsó sorban, hogy esztétikus legyen :lol:

Remélem segíthettem valamenyit :wink:

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja és még valami a babakocsihoz! Én a Bergonunk pelenkázótáskáját nagyon kihasználtam! Soha nem indultam útnak nélküle! Szerintem praktikus egy táska is a babakocsihoz.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Anita!

Köszönöm az infókat.
Családi házban lakunk, hely van bőven.
Szeretnék olyat, ami bébihordózos is egyben, mert ha megyünk valahová, mindig kocsival mennénk, így úgy gondolom jó lenne, ha csak a vázról levenném a bébihordzót babástól, és be raknám a kocsiba. Aztán érkezéskor csak rá tenném a vázra és indulhatna a séta. És a babát sem kellene rakosgatnom ide-oda.

Vagy a bébihordózós nem olyan stabil?

Szeretném ha széles lenne, hogy jó sokáig tudjuk használni.
Állítható toló karral, mert alacsony vagyok.
És könnyű legyen tolni.

Négy kerekű legyen? Vagy három?


Mazsola
mazsola1
 
 


Mazsola!!

Én most akarom eladni a lányok kocsiját.
Nagyon jó állapotban van,szinte új!!!
Van hozzá hordozó amit rá lehet tenni,de nem
a vázra hanem magára a babakocsira(travel system),meg egy textilmózes is!!
GRACO QUATTRO TOUR DE LUXE

Ha esetleg érdekel küldök képet róla!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Edina: nagyon bocsi, egy kicsit későn, de NAGYON-NAGY SZERETETTEL KIVÁNUNK A KISLÁNYODNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!

A férjem fogja hivni a férjedet,vagy téged, hogy hova, és mikorra menjen próba pelusokért.

Mazsola: Amit Ancsi irt a babakocsijáról, az kell pontosan, a Graco babakocsik jók.,
A lényeg ilyenkor, hogy praktikus legyen, babihordót tudjad rátenni a babakocsira, és úgy vinni, /mi is ilyet kaptunk a második babámnál/ csak ez ABC designes volt. majd még irok, csak a picurom felkellt, és éhes.
puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Mazsola!

Szerintem is az a jó kocsi, amit Te elképzelsz magatoknak. A Bergon pont ilyen. Én nem ismerek más márkákat, csak ezt.
Itt egy kiváló alkalom, hogy Ancsival üzletet köss! :lol:
Majd kérünk beszámolót, hogy az üzlet megköttetett -e :?: :!:

Szép napot mindenkinek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Edina! Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk Eszternek!!!
Kép
Bocsi, hogy csak így megkésve, korábban nem érkerztem. Dorka ma kapta a védőoltást. REmélem jövő héten jösztök!!!Nem ér lebetegedni addig!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Edina!!

Nagyon jók a képek!!! :D

Mazsola!!

Megkaptad a mailt????

ancsi26
 
 


Ancsi!

Igen megkaptam, köszönöm.
Nagyon szuper járgány :-)
Kb. hány hónapos korig fér el benne a gyerek?
És úgy látom, hogy a szélessége 48 cm, kényelmesen elfér benne a bébi, amikor már nagyobb?
A vásárolható tartozékok közül, neked van valami belőle, vagy azt be kellene szereznünk?
Az esővédőt és a szúnyoghálót találnám hasznosnak.

Mazsola

Írtam privit.
mazsola1
 
 


Edina, Eszternek boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Nagyon aranyos volt a torátja. Milyen ízű volt?

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Edina: kipróbáltuk a pelust, az 5ös a macis jön be, az a jó méret. Amúgy mindeggyik ennyire gyűrött? :roll: alig tudtam kihúzni a picur popója alatt.
Hétfőn szólok délelőtt ha kell, aznap még jó?

A torta nagyon aranyos, csináltattátok, vagy te vagy ilyen ügyi?

Gani: én úgy olvastam, hogy Ancsiéknak nem BERGON hanem GRACO van, de ha nem ezt olvastad akkor bocsika, /kukkeres vagyok :shock: /

Mazsola: még annyit hozzátennék, hogy nagyon lényeges az is, hogy milyen a pakolótere, a babakocsinak, mármint alul a kosara, az a jó, amelyiknek van merevitője, tehát nem csüng magának, mert az könnyen szétszakad.

Ma megyünk apával venni Csengének igazi kiscsajszis fülbit, kinéztem a Tesco-ban egy szépet, nem olyan drága 5500Ft de nagyon szép , majd teszek fel képet.

Ancsi: én sajni nem tudok bőrgyógyászt ajánlani, miért mi baj van a bőröddel?

na eldugulok mostmár, megyek takaritani puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Gani: bocsi, a tied a BERGON most olvasom csak. /hát tényleg kukkerlencse csere lesz :evil: /

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Megvettük az új fülbijét Csengének, ez már a végleges, 4980Ft-ért kaptunk egy hagyományos /az amerikai kapcsos nyomná a füle mögötti részt/ kapcsolódású szivecskés fülbevalót, a szivecske közepén van egy égszinkék kő /pont olyan mint Csengi szemeszine/ mi vettük a két nagyié pedig a szekrényben pihen. Majd ha nagyobb lesz talán...

Majd lefényképezem holnap, mivel holnap tartom a családi névnaptartásomat, és készitünk arról is képeket.

Meg ha most engedi, akkor teszek fel egy-két képet... Kép Csengebabaágya.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina: ok, gondoltam, hogy van valami oka, hogy ennyire gyűrött, hétfőn akkor szólok, hogy kell -e vagy mivan ok?


Teszek fel még egy képet.
Ez az igazi Huncut Csengemosoly Kép Huncut Csengemosoly.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Látom igen aktív ez a topik és itt is igen csak jó csapat kovácsolódott össze, mint a miénkben,:wink:
Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok lányok? Pedig tettem fel képeket és most is teszek a testvéri szeretetről:

puszi lusti
Kép puszi.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!
Bogink többek között , játék fésülködő asztalt fog kapni szülinapjára. Itt a neten találtam már többet is, de jó lenne személyesen is látni. Nem láttatok véletlenül valahol ilyen játékot? Én még sehol nem találkoztam vele.Ha valaki tud ilyenről valahol, kérem szóljon.A többi ajándékát mind meg lehet venni máshol, de ezt... :shock:
Végülis, ha nem találunk sehol máshol, megrendeljük a netről. Ám ha van valahol, mégiscsak megnézném, hogy élőben milyen.

Lusti!
Nagyon aranyos a tesós képetek! :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! Hol vagytok lányok?

Nemlehet senkivel sem dumcsizni?

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Edina: jó lett a pelus köszi számithatsz ránk továbbra is! :D

Nálunk is volt egy kis hasmars Csenginél, és most úgy látom, hogy Ákosnál is, de szerencsére már elmúlóban van!

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina!
Köszi a linket!Nagyon szép ez az asztalka! Az árát nem tudod? Nekem nincs ilyen partner kódom :( Az ovinak bizti van, de az még 2 nap, mire kiderítem.
Most Pankával értekeztem a témában(Molli is ilyet fog kapni szülinapjára :D ) Ő ezt nézte ki:

http://www.fakopancs.com/aruhaz/product ... ts_id=1221

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Edina!
Köszönöm!
Közben már megoldódott :D Végülis azt kapja, amit belikeltem ide is( a fakopáncsosat ).
Azt hiszem lesz illegetés a tükör előtt :lol: Majd valami gyerek sminkkészletet még veszek neki hozzá.Mindig festené magát :lol:

Kellemes vasárnapot mindenkinek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Isteni hirem van, Csenge a mamájára ütött fogzásilag, /nekem 4-hósan kint volt az alsó kettő és a felső négy fogam/ mert tegnap reggelre kijött a balalsó foga, és ma reggel pedig a jobbalsó foga csücske is kint van.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Isteni hir 2.része: kijött a jobbalsó foga is Csenginek, igy már kettő foggal rendelkezik. :lol: :lol: :lol:

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Hali!

Lusti, boldog névnapot kívánok Neked és Csengének is! Gratulálok a fogakhoz! Volt valami jele? Láttad, hogy meg van duzzadva az ínye? Azt látom, hogy ő is nyáladzik ezerrel, mint Maja. :)
Fésülködő asztal!... Hamarosan nekünk is kell majd? Mármint a lányainknak. :lol:


Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Helló!

Lóri is volt már itt, neki is nagyon tetszett. Csak ő nagyival volt, így nagyinak lett estére izomláza. :D Azt hittem, hogy első alkalommal elég lesz neki fél óra, merthogy sok a gyerek, hangzavar van... aztán két órát maradtak. :lol:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket, Csengibaba nevében is. :D
És a fogaihoz a gratulációt. :D

Dodus: nem volt semmi jele, csupán csak annyi, hogy nem akarta elfogadni a főzit, /ami azért volt furcsa, mert eddig meg a bebát nem volt hajlandó elfogadni, úgyhogy fordult az egész/csak BEBA-t hajlandó volt enni, meg állandóan tömte a kezét a szájában, az inye na az be volt durranva rendesen, de kb. már 3 hó-s korától kentem neki a dentinox-al /mivel már akkor nyáladzott ezerrel, meg tömte a kezét/ de alvás előtt bekenem neki, és ennyi semmi más alszik estétől reggelig mint a bunda de azért /kop-kop/most a felső két fogánál tapasztalom ezt, :shock: remélem nem akarnak még kijönni, legalább kettő hétig, amig 5 hónapos nem lesz. :?

Edina: irok privit a pelusról :( !

puszi mindenkinek most megyek, ezer dolgom van /na melyik maminak nincsen/

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Hahó!!!

Élünk mi is.... :D

Csak sajnos Melit annyira elkapta megint a hisztis korszak,hogy nem sok kedvem van mostanság semmihez!! :( :(
Nem tudom meddig fog ez tartani,de néha tényleg kiboritó tud lenni!!! :cry: :cry:

Edinával már beszéltem...mi is voltunk a játszóházban,vagyis csak lettünk volna,mert Meli az ajtóban elkezdett hisztizni,hogy ő nem megy be!!!! :evil: :evil:
De azért valamelyik nap mondta,hogy menjünk a játszóházba!!! :twisted: :twisted:
Majd megpróbáljuk megint!!!

Molli ő kel éjszaka 2-3-szor rendületlenül,úgyhogy gondolhatjátok milyen pihent vagyok!!! :? :?

Lusti!!

BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK!!!

És gratula a fogakhoz!!!! :D
Nem semmi a kiscsaj!! :lol:
Molli is nyáladzik ezzerrel és töm mindent a szájába,de még nem bújt ki a fogacska!!! :?

Ja,kilövettük mi is Molli fülét!!! :D :D

Lányok!!
Hol lehet szép fülbevalót kapni????
Lehet hogy Melinek kell venni újat,mert kezdi kinőni ami van neki,és azt megkapná Molli!!De lehet ő is kap újat!! :D :wink:

ancsi26
 
 



Edina!!

Molli:jan.23.
Melitta:szept.15.

Sajnos ezek a "modern" nevek még nemigazán vannak benne a naptárban!!! :(

A játszóházzal majd még próbálkozunk... :D :wink:
Nem adom fel!!! :D

Menni akartunk torkoskodni,de már sehol sincs hely!!!! :(

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak éppen takaritás, mosás, főzés stb.../szokásos dolgok :D /

Ancsi: nagyon jók a képek, apa büszke lehet, nagyon szépek a csajszik!
Ti hogy álltok már fogilag? Mászik már a picurotok? Fordulás?

Ma Csengi reggel az ágya aljában verdeste a lábával az ágyvédőt, /még jó, hogy oda is tettem :twisted: / igy mondhatom, hogy elég sokat kúszott hátrafelé,mivel a kiságya tetejében szokott elkezdeni aludni. :D
Hasról hátra fordulunk szépen, jobban szeret a jobb oldalára fordulni, és úgy tovább a hátára, a baloldalát fejlesztem neki egy kicsit, változtatom a helyét a kiságyában, alszik a baloldalon és jobboldalon a kiságyban játszik /mármint amerre a lába szokott lenni, ott a feje/

Ancsi: ti voltatok kontrollvizsgálaton a csipővel? Rátetted rendesen mindig a gatyót?
Bevallom én nem mindig adom rá a gatyót, /igaz ő mindig hason alszik, ami fejleszti a csipőjét/ de olyan nagyon sir, hogy úgy sajnálom.

Fülbevalót mi is most vettünk neki rendes hagyományos kapcsosat, /mivel ahogy te irtad, hogy kinőtte a lányod, ezt akartam elkerülni/ mert az 1-2 éves koráig is jó, tehát nem kell váltani. Mi a sétálóutcán a Centrum mellett vettük, ott van a fagyizó, aztán mellette egy farmerbolt, /de ne kérdezd, hogy hogy hivják a boltot, mert nem tudom, anyu nézte aztán mondta, hogy a harmadik bolt / 4980Ft-ért vettük, még elég elviselhető ára volt, egy szivecskében van egy kék kő /mivel neki is kék a szeme, mint apának/.

na megyek, mert még aludni is kellene. puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Lusti!!

Molli még nem tud,vagy nem akar forgolódni!! :(
Vagyis próbálkozik ezerrel,teljesen az oldalára fordul,de még nem billen át!!! :?
Csurog a nyála ezerrel,meg töm mindent a szájába de még nincs kint egy fogacska sem!!
Nem kellett visszavinni kontrollvizsgálatra és bevallom őszintén talán egyszer volt rajta a terpeszrugi!! :oops: :oops: :oops: :oops:

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi: tényleg én is lemaradtam a névnapok köszöntésével. :oops:

Boldog névnapot Mollinak! / én is kerestem,, de nem találtam rá a naptárban/

Nektek mi volt ráirva a csipőszűréses papirra, mert nekünk az hogy a fejbiccentő nem feszes, meghogy a balcsipő vápa még nem alakult ki, nem akarom én sem vinni kontrollra, mert olyan szépen tartja magát, és ülni akar állandóan, és sikerül is neki, még a buksiját tartja egy kicsit lejjebb, de nem sok kell hozzá, hogy üljön. A bátyusra ebben is hasonlit, komolyan mondom, mint akinek ikrei lennének.

:D

na megyek, mert még ezer dolgom van puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!
Újra előkerültem,ha még emlékeztek rám. Nem volt itthon netünk, de jót is tett nekem egy kis babanet megvonás.
Így most utólag is Isten éltessen mindenkit, akinek mostanában volt, névnapja, szülinapja.
A gyerekek nagyon szépek egytől egyig.
Lusti, már veled is jó rég beszéltem. Hát ez a Csenge, nem is tudom mit mondjak. Nagyon gyorsan fejlődik.Gratulálok a fogakhoz én is.
Davilla, olvasom, hogy gondjaitok vannak otthon a gépekkel. Ne is mond. A párom itthon van már vagy három hete, és minden napra jut valami. Tönkre tette elsőre a turmixot, aztán jöttek a hangfalak, a dvd, meg egy csomó apróság…..Még jó,hogy mi a betegségeket megúsztuk. Igaz nálunk nincs gyerek, aki beteg legyen, mi meg nem kapjuk el olyan könnyen. Kopp-kopp.
Nekem ez az utolsó várakozós hónapom úgy döntöttem. Már a 3. hónap a műtétem óta, és mivel a doki azt mondta,hogy 3 hónapig semmiképp ne próbálkozzunk a bébivel, de szerintem nem lesz semmi gond ezután. Főleg,ha úgy jön össze, ahogy eddig.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Hahó!!!

Köszönjük a köszöntéseket!! :D

Lusti!!

Ez van irva a papirra:fejbiccentő izom nem feszes.Felsővégtagok mozgása szabad.Gerincen kóros nem észlelhető.Lábak középállásban.Izomtónusban durva eltérés nem észlelhető.
Csipő szabad.Ráncaszimetria.

Nektek kellenne visszamenni kontrollra???

Nekünk azt mondták,hogy nem kel visszamenni.
De ha kellenne akkor tuti visszavinném!!!

Molli is nagyon ügyesen tud már ülni!!!! :D :D
Néha a feje még előrehuzza,de amúgy nagyon ügyi!!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi: már nem tudom, szerintem nem kell visszamenni kontrollra, tuti, hogy kevertem mivel csak ennyit mondott, hogy 1 hó terpeszbetétes rugi, és ha lenne valami baj, /pl: nem mozgatná a lábát, vagy húzná/ akkor vissza kontroll, de a papiron sincs rajta, pedig azt rá szokták irni. :shock:

Csenginek tutira nincsen semmi baja, mert már 2 napja kúszik előre, /hátra már tudott, de az előre jobban megy neki/ és mindkét lábával szépen tornázik, tehát nincs gond.

Mazsola: privi ment

puszi mindenkinek lusti megyek fürdeni, kajálni, tentizni jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
lusti
 
 


TEGNAP VOLTUNK JÁTSZÓHÁZBAN ÉS NAGYON-NAGYON JÓ VOLT!!!!!!! :D :D :D

Majd jövök képekkel!!! :wink:

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?