Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
Jól feladtad a leckét, hogy keljek fel időben :D:D:D
Marci 8-kor szokott enni, ha befejezte el tudunk indulni, ha én előtte felkelek és összeszedem magam meg a cuccainkat :D:D:D 9-re talán odaérünk :D
Az úgy jó, hogy reggel felhívlak, ha el tudunk indulni? Ha nem, akkor marad a délután :D (!-kor megint kajál Marci és 5 körülre érnénk, ha akkor megyünk) De ha jönne más vendéged, akkor fogadd nyugodtan, miattam le nem mondd!!!

Óóóóó, de jó programotok van délutánra! Én is akarok ilyen anyóst!!! Rácsos süti meg még bébiszitterkedés is!!!!
Mia, jó kikapcsolódást!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Lini: szegény Lilike! :( :cry: :cry: Remélem most már meggyógyul a pici karocskája. Ha akarod holnap v. pénteken lemegyek a fél 11-es busszal és sétálunk, dumcsizunk egy nagyot. Na? :lol: :wink: Csak írd meg melyik nap legyen.

Brigi: basszus még fogdoki is? :evil: :evil: Te szegény! :( Jövő héten már fel merek menni Lilivel, meglátogatunk jó? :wink: Mennék Veled is sétálni de gondolom ez most még nem aktuális, zárt térbe meg még nem szívessen viszem Lilit. :roll:

Mimi: megy a drukk ezerrel! Épp most kínoznak ha jól számolom. Erős lány vagy, tuti ügyes leszel!!!!!!!

Kriszti:
Kép

Orsi: boszi és javasasszony? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Voltunk ma Otp-ben és Lili annyira édes volt. Már teljesen felültetem a babakocsiban mert mindent látni akar. 15 percet intézték az ügyemet addig Lili meg tök édesen elnézelődött. Látszott, hogy már minden érdekli, olyan nagy lány már. :shock: :lol: Volt ott egy kisfiú vele szemezett. :wink: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


HAjni! Köszi! Édes lehetett Lili, ahogy pasizik :lol: :wink:

Mangora

Kép
mangora
 
 

 
 

Egy kis tavasz a kertből:
Kép Kép Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni,
Nagyon szépek a hóvirágaid :D

Kriszti,
Nekem is nagyon nehéz reggel korán kelni. Hagymateát nálunk mézzel és citrommal megisszák a gyerkőcök, én is azt szoktam adni nekik ha náthásak.

Orsi,
Én mennék úszni és a héten én vagyok a sofőr.

Szilvi,
Te tudsz jönni?

Beszéltem ma Judyval, holnap már ők is jöhetnek haza.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok! Újra itthon! :D

Kép Kép Kép Kép

Jutiéknak mi is gratulálunk, Isten hozta a kis Blankát! Sok boldogságot és egészséget kívánunk Nektek! :D

Most csak ennyit, igyekszem visszakapcsolódni, de most előbb megpróbálom felébreszteni kis Csipkerózsikámat! :D

Puszi, és nagyon köszönöm, hogy gondoltatok ránk! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Reggel én is nehezen keltem.Dorci rá szokott,hogy 7 előtt kel.
Jaa,azt még kihagytam,hogy műtét után 2 napig fájt a bordám mögött.Alig kaptam levegőt.Azért állítólag,mert fölpumpálták a hasamat,és maradt bent még levegő. :?

Dolliék hazaértek?
Akkor Judiék hamar haza jöhetnek.

Hajni!Gyertek nyugodtan!Pénteken is jöhettek,ha gondolod,mi kint vagyunk délelőtt az udvaron,ha jó idő van.Emelni még nem emelhetek,így a babakocsizást most hanyagoljuk.De lehet megerőltettem magam,mert tegnap óta szúrkál belűl.
Nekünk is van hóvirág.Már a nagy havazás előtt kinyílt.


Vettünk tegnap pomelot.Nekem nem jött be. :oops: Úgy látszik nem tartoznak ezek a gyümik a kedvenceim közé.

Mimi!Mi volt a tárgyaláson?

Orsi!Babi taxit mikor vihetjük vissza?

mennem kell

Kép
tierno
 
 


Dolli!Jaj,de édes!Milyen szépség!Mesélj,milyen baba?Gézu mit szólt?Hamar elteltek a kórházi napok?

Kép
tierno
 
 


Sziiiijjjjjaaaaa Dolli és Réka! Üdv újra itthon!
A kis Csipkerózsikád nagyon édes és gyere amikor tudsz!

De jó, hogy Judyék is jönnek haza!!!

Brigi, nekem bejött a pomelo, de csak úgy, hogy a belső hártyát is leszedem róla, de anélkül nagyon fincsi nekem :lol:

Hajni, szépek a hóvirágok, nálunk még nem láttam, igaz még a hó is csak mára olvadt el a kertben... Majd körbejárok, hátha :D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok!
Na túléltem....
Végül 14h körül volt a tárgyalás..
Hát csajok ezt senkinek nem kívánom.Ez annyira megalázó és kellemetlen fájó dolog.Bár néha somolyogtam magamban..De ez egy nagyon húzós rázós sokáig elhúzódó ügy lesz.
AZ én exem az az ember akihez 1x hozzá mentem és és megszültem neki első gyermekemet..no ez az ember nem hajlandó peren kívüli megegyezésre..Csak úgy ha bele mennék,hogy lemondjak a Fanniról.Na annyi engedményt adott volna,hogy eltekint a gyerektartástól.Vagyis hogy nem kell nekem fizetnem de a Fanni nála lakna:roll:
No én mondtam,hogy a Fannit nem engedem viszont gyermektartásra nem tartok igényt!Amúgy a mi peren kívülink úgy szólt volna,hogy 1hétitt 1hét ott és nem kérek gyerektartást.Neki ez nem jó :cry:
Csajok viszont ha nem sikerül egyezkedni ezután nagyon csúnya dolgok fognak jönni..
Környezet tanulmány,pszichológus és egyéb megalázó dolgok :cry:
Sajog a szívem,hogy a gyerekemet ennek kitegyem.Nem tudom mi lenne a jó az ő érdekében???Engedjem,hogy az apukájánál lakjon??De a felügyeleti jogomról akkor sem mondanék le..hisz sosem lehet tudni mit hoz a jövő?

Ja amúgy volt 1-2momentum amibe bele sült az exem..Pl amin a Bíró is mosolygott.
20perc az út állítólag innen oda ..és elmondta,hogy 3/4 6-kor kel és 6-ra itt van a Fanniért :lol: :lol:
A Bíró megkérdezte,hogy pizsamában jön? :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Mimi!
Nagyon nagyon sajnálom!!! Azért a bíró is vette a lapot és Remélem hamar át fog látni a szitán!!

Remélem nálunk nyugisabb napok jönnek!! Az elmúlt napok jövéssel, menéssel, intézkedéssel teltek, de megvan az eredménye ma mehettünk a tegnap vásárolt kocsiér. Ami egy Renault Scenic, nem ez volt az álom, de az álomautó amiket néztünk nagyon le voltak pukkanva:(((

Dorinűval meg is sirattuk a szívünk csücskét a mi kis piros autónkat!

Dolli!
De jó, hogy itthon vagytok, KisPasi mit szól a Hugihoz??

Brigi!
A pamelo nálam sem a kedvencek közé tartozik!!
Vendég
 


Mimi! Sajnálom, hogy ennyire reménytelenek a kilátások! A láthatásról nehogy lemondj!!!!
Azért az nem semmi, hogy még a bírót is hülyére akarja venni expárod, de reméljük már látott pár ilyet és hamar kapcsol majd!

ZsAndika! Gratula az autóhoz! Titkost még nem olvastam :(

Mangora

Kép
mangora
 
 


Orsi, ma már nem biztos, hogy jövök! Próbálok úgy készülni, hogy 9 körülre ott legyünk nálatok! Ha közbejön valami (ami azon múlik, hogy milyen éjszakánk lesz meg én hogy leszek reggel :( ) akkor hívlak, vagy küldök sms-t és szólok, hogy a délután összejön-e!

Úgy tűnik ma nem megyek dokihoz, párom még mindig nincs itthon :(
De már kétszer infráztam, sokat pihiztem, csomó vitamint ettem, úgyhogy most jobban érzem magam :D

Na, megyek is, mert kezdődik az esti műszak :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mangora!
Örülök, hogy jobban vagy, de azért nehogy a kis jobban léttől megtáltosodj és betegebb legyél, továbbra is kúráld magad!!!

itt se..........
Vendég
 


Kriszti, ha még olvasod, várlak holnap!Jösz amikor tudsz! :wink:

Még itt van a vendég, utána jövök.................
Vendég
 


Dolli!
Gyönyörűséges Réka baba!Még egyszer hatalmas gratula nektek!

Kriszta!
Ez az ügy még sokáig elhúzódhat.Az ügyvédem szerint még 1évig elhúzódhat sajnos.
Én azt nem értem???Miért jó ez???Miért nem lehetett leülni négyszemközt megbeszélni a dolgokat??Miért kell egy 14-15éves kamaszt megalázó dolgoknak kitenni??
Amúgy most még csak meghallgatás volt.Majd kapunk összesítést(nem tudom mi a neve).Majd be kell nyújtani a bizonyítékainkat a cáfolatokat stb...szóval lesz kis meló még ezzel.Ha beadjuk a cuccost akkor átnézik és kiírnak egy új tárgyalást.Majd környezet tanulmány pszichológus ..stb..Szóval ez még elhúzódik sajnos..
Na szép álmokat!
Amúgy lelkileg nem viselt meg :wink: (annyira)Inkább elszomorít..

mimi12
 
 


Sziasztok,

most nem olvasok vissza, mert hulla vagyok

Hajni: holnap még vissza kell mennünk, csak elfelejtettem mondani a telcsiben. Remélem 11-12 körül hazaérünk. De ha neked a péntek is jó akkor legyen inkább az, mert akkor tuti itthon vagyunk.

Brigi: de jó hogy vagy, igyekszem elolvasni, mik történtek veled

Dolli: de kis husis Réka!! Nagyon édes!!!!

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok, itt van az ejjeli varju! (ize, bagoly....csak varju jelmezben.) ;)



Brigiiiiiiiiiiii:
VEGRE :) De jo hogy itt vagy koztunk ismet!
A korhazas sztorin kikerekedett parszor a szemem. Keseruso......ANYAM, borzalmas lehetett!!!!!! En beontest sem kaptam sosem, de szerintem a so viszi a palmat!!! JUJ!

Dorci rajza: (nagyon elerzekenyult szmajli!) EDES kislanyod!!!

Nagy GRATULA a jo szovettani eredmenyhez!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D (unneplos szmajli!)

Mimi:
Most olvastam amit reggel irtal, targyalas elott. Hat tenyleg rosszindulatuak az ex-edek.......de meggondolatlanok, csupa valotlansagot allitanak es EZEN fog megbukni a kedves exferjed!
Tudod, en csak azt kivanom hogy a biro mondja el neki a sajat velemenyet, amiben kozli hogy a birosagot ne nezze hulyenek. :D:D:D:D



Szilvi:

Jaj, ez a kocsi!!! Nem egyszeru eset es milyen sokaig tart a szereles!!!!
Nem irigyellek a sok meloert. :( Mi is varrtunk anno anyuval egyutt, irto car melo volt (en utaltam, de kellett csinalni mert nem volt mas akkor eppen...) szoval minden reszvetem hogy Lili pottyos. Remelhetoleg tenyleg nem kapja el Balint!!! Vagy nem jon ki rajta, en is ugy eltem meg, semmi sem latszott anno, nem is fajt. :D (csak ketszer hazakuldtek a bolcsibol hogy pottyos. Anyu meg nem talalt semmit.) :D:D:D

Koszonom szepen az Avon cuccot! Meg nem probaltam ki oket, (csak a parfumot, nagyon fincsi!) Az uj katalogust atbongeszem amikor lesz idom!!! :D Koszi meg egyszer!

Orsi:
Kiraly volt nalad mint mindig!!!!!!!! Feltoltodtem teljesen!!!! :D Koszonok mindent! A szauna allati jo, olyan a borom mindenhol mintha ujra huztak volna :D:D:D:D:D Es joooooooooooool erzem magam!!!!!!
Patrik elaludt ahogy mentunk, otthon kitettem az erkelyre meg egy orat. Utana be kellett szednem mert hidegedett a nyaka.:( Ez neki nem tetszett es bevagta a sirasos durcit.
Utana keptelen voltam visszaaltatni, volt nagy musor, de rendbejott amikor apa hazaert :D
Eleg nehezen aludt el furdetes utan, de most mar huzza a lobort, horkol mint egy mopsz. :D:D:D

Holnap jo lenne elmenni feletek... :D De ha megsem, akkor holnap utan! Elek a lehetoseggel hogy lepasszolom a fiatalurat. Nagyon jot tett neki a mai nap, szeret benneteket es jo hatassal vagytok ra. (Asszem Bogi a kedvence a gyerkocok kozul.) :D:D:D De azert a vigyort, amit Bubu kapott amint koszontotte Patrikot, sosem felejtem el!!! :D
Koszi hogy vagy nekem!!! :D

Honlap
: meg nem neztem meg, de elmentettem a linket! ;)




Kriszti: Natha: Neocitran (tuti mukodik) es ORRSZIVO PORSZIVO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
En mindig hasznalom, nagggggggyon jo, foleg ha arcureg-gyulladas-gyanus vagy!
Az infraszauna meg egyenesen csodat tud muvelni!!!! (Tanusithatom!) ;)

HUUHA, Orsinak van Bioptron Lampaja! NAH AZ AZ IGAZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Szinten sajat tapasztalat!) Majd meselek, nagyon jo a lampa!!!!!!


Hagymatea
: Asszem inkabb meghalnek mint hogy megigyam (ugy is megpusztulnek ez izetol, ehhehheee) :mrgreen:

Jo lenne mar teged is latni, nagyon regen taliztunk! :(Hianyoztok Marcival egyutt!!! :( Mielobbi gyogyulast kivanok!!!! (gyogypuszi kiutalva!!) ;)



Hajni:
Hooooooooviraaaaaaaaaag :D:D:D:D:D:D Csodaszep!



DOLLIIIIIIIIIIIIIIIIIII:
Gyonyoru a babad!!!!!!!!Aaaaaaaaaaaw! Annyira edes!!! (meghatodott szmajli, jo nagy!)

Megkerdeztuk, nem fertozunk, ajeszt nyugodtan el lehet juttatni hozzatok. Valamelyik nap elviszem. Ugye otthon van most parod veletek? (Csak hozzavagom a zacsit es mar ott sem vagyok.) :D:D:D:D



Mimi:
sok kitartast kivanok! Latod, mondtam en hogy meg a biro is mosolyogni fog az exed altal eloadott hulyesegeken! HAJRA MIMI!!!


Megyek, Patrik fel-felriad, odabujok hozza.... de elobb megnezem az "embert" el-e meg! :D

joejt!

sünciboglya
 
 


ennek a kepnek az a cime hogy : calm corner - nyugodt sarok. :) Annyira edi hogy meg kell osszam veletek. Megyek is az en kis nyugi-sarkomba, Patrik babahoz. ;)

Kép

sünciboglya
 
 


Brigiiiiiiii te ilyenkor még úgyis olvasol: holnap is jó Nektek? :lol: :lol:


Na a többit majd holnap...... jó éjt!

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Szép jó reggelt! :D

Tegnap beájultam! :shock: :oops:

Dolli! De jóóóóóóó, már itthon vagytok? :D GYÖNYÖRŰŰŰŰ RÉKA BABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy vagytok? Tejci beindult?Gézu mit szólt Hugihoz?
Annyi mindenre kiváncsi lennék, de gondolom, most még bele kell rázódnod az otthoni dolgokba, majd utána jut idő a babanetre is! :wink: Addig lerágom a körmömet kiváncsiságomban! :D

Mimi! Baccus nagyon sajnállak! Jó, hogy ilyen erős vagy és belerokkantam volna egy ilyen ügybe! :oops: Ex jó nagy genyó! :cry: Remélem nem húzódik el 1 évig!

Hajnika meggyógyultál? Hóvirágok nagyon szépek!!!!!
Fogyi hogy megy?

Zsandika! Nagy gratula az új autókához!!!!!!! :D

Andi, köszi a szombati fuvart! :D



Linike! Tényleg bővíthetnénk a szalon szolgáltatását, az extra gyors fogyival. napi 1,5kg mínusz és csak Lilit kell babusgatni! :wink: Hogy van a kis karja? Ez még mindig a kifakadt oltás helye???? :shock:

Brigi! Babytaxi nem kell már nekünk, nyugodtan adjátok tovább valami ismerősnek ahol van baba! :wink:

Mia! Tök jó volt a tegnap! :D Nagyon cuki Patrik baba!
Képzeljétek pelenkáztam, etettem is bi-bi-bíííííííííííííí! :lol:
Ha van dolgod szívesen vigyázok Rá(ha nincs vendégem!

Szilvike hol vagy???? Belevarrtad Magad egy dákótartóba????
Autó ügyben van valami???? :shock:
Lilinek meddig kell otthon maradnia?

Ritám, nanááá, hogy Tiéd is ez a topic!!!! :D
Hogy vagy???Figyi?

Edit merre vagy???? Én lemaradtam, hogy végül mi lett a munkahelyeddel??? :oops:
Arra emlékszem, hogy a másik hely jobb lenne, de az 68e-rel kevesebb!
Hogy sikerült disznóvágás?????
Na az az amire soha az életben nem mennék el! :oops:
Egyszer tv-ben láttam disznóvágásból egy részletet, de úgy megviselt, hogy 1 órán keresztül zokogtam a szobámban! :oops:
Persze tudom, hogy ez az állatok sorsa, csak ne kelljen végignéznem!
Gondolom mire Ti odamentetek már nem élt szegény jószág, nekem az a visítás a borzalmas és az hogy azt mondják a gazdák, hogy annyira értelmesek szegény állatok, hogy már aznap tudják, hogy meg fognak halni! :cry: :cry: :cry:
Ja és a kedvenc mesefilmem a Babe a kismalac

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Orsi bakker!!!Lehet nem eszem többet tepertőt??
De így bele gondolva...én imádom a töpörtyűt...viszont tényleg a disznó intelligensebb mint a kutyák..És én egy ilyen intelligens állat ropogós zsírját rágcsálom??? :roll:
Na lehet maradok a libatepertőnél :lol:

Hajni!Hóvirág :lol:
Még pár hét és ibolyát fogunk fényképezni...

Húú én meg olyan álmos vagyok..Szegény Regi annyira rosszul aludt éjszaka.Felkelt óránként de volt,hogy a cici kiesett a szájából és elkezdett sírni keservesen..
De én annyira bugyuta vagyok!!! :oops: :oops:
Tök ciki!!
Reggel teszem tisztába és volt pici kaki a pelusba.
Szegénykém lehet még este fürcsi után produkálta,és egész éjszaka abban aludt??
Sosem szokott már este kakilni de olyan rosszul aludt szegény,hogy szerintem a kaka lehetett az oka..
Úúúgy szégyenlem magam :oops:
Na jó tudom ilyen elő fordul bárhol..De azért tojhatna büdösebbet ez a csaj :lol:

Dolli!
Majd ha lesz kis időd..meséld el a szülést léci!!Én annyira kíváncsi vagyok ,hogy sikerült?

No aztán had dicsekedjek kicsit..
Ugye amennyire bírunk elkezdtünk egészségesen kajálni..És persze ez nem minden napi,mert azért az ember néha a sültkrumplit is megkívánja.Kenyeret kb 2hetente 1x eszünk,és rengeteg rengeteg zöldség gyümölcs szerepel a palettán.
Nos nem tudom mennyit fogytam,hisz a mérleget kidobtuk..
DE!!! Tegnap már fel tudtam venni azt a farmer nacit ami terhesség előtt jött fel rám.Szóval lehet lement már 5-6kiló körüli de 3-4tuti.
Ezt a nacit nem tudtam begombolni a hasamon,és most kényelmes volt.Okés,hogy nem vehetek fel hozzá szűk felsőt,mert a hájam kibuggyan még de határozottan kényelmes volt a naci :lol: :lol:
SZóval tök büszke vagyok magunkra!!
És ha 1x elindul lefelé akkor megy az tovább is!!

Ami meg az exemet illeti..
AZ a baj,hogy ott abban a megalázó szituban az ember le sem tudja reagálni a dolgokat..De az ellenem felsorolt litánia nagy része nem igaz.
Bele keverte anyukámat is..Ez nagyon dühít és nagyon bántó!!
Anyukám a mai napig felköszönti születésnapján névnapján a Mamikám ha jön akkor visz neki pogácsát,és ő is meglátogatja..Szóval attól hogy elváltunk attól az én családom az exemmel tök jóban van..És ennek ellenére képe az anyukámat belekeverni..
Mégpedig azt...Hogy szerinte a Gyuri és Fanni kapcsolata nagyon rossz...
Ez nem is igaz!!!
És okés nem tökéletes,és persze szokott néha vita is lenni.De bakker!!!Én akkor is össze veszek a Gyurival ha a Fannira joggal szól rá.Én akkor is megmondom neki,hogy majd én elintézem és hagyja békén a FAnnit!!!
Az anyám férje nem áll szóba velem.Mióta elváltam azóta vissza sem köszön,söt sok esetben elfordul elmegy a helyszínről ha megjelenünk..
És az exem a Bíró előtt azt állította ,hogfy sajnos én ezt láttam anyukámtól és én is így viselkedek mint anyukám.
Bakker!!!Ezu annyira nem igaz!!
Sőt sokszor meg is mondtam a Fanninak,hogy én átéltem azt,hogy anyukám a férjének ad igazat,még akkor is ha ő bántott minket,ha nem volt igaza,és én nem engedem nem hagyom,hogy pl a Gyuri vele úgy viselkedjen mint anyám férje velem..
De az az igazság,hogy a közelébe sem ér anyum férje viselkedéséhez a Gyuri!!!
És tudjátok ebben az a szomorú,hogy a Fanni módszeresen ellenünk van hangolva, úgy ,hogy észre sem veszi.. :cry:
Ja és tuti el fog húzódni a dolog..

Ja apropó!!
Valaki tud infót arról,hogy a borravaló adóköteles e??Vagy bele számít hivatalosan a keresetbe??Lehet azzal érvelni hogy a fizu felett borravalót kap valaki??Mert borravalós sofőri állása van??

mimi12
 
 


Drága Gézunak Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Gézunak boldog névnapot ! :lol:

mimi12
 
 


Dolli!

Nagyon boldog névnapot!!!!

Kép
sylph
 
 


Drága Gézu!

Boldog névnapot kívánunk Neked!



Kép

Puszi: Orsi
Vendég
 


Szasztok!

Dolli, gyönyörűségs Rékababa!!!!! Mégegyszer nagy gartula hozzá!!!! Majd mesléj, ha lesz egy kis időd!!!! Gézu hogy fogadta?

Orsi, bartnőd kisfia hogy van?
Lilit szerintem holnap elvisszük a dokinénihez, alig látszanak már a pöttyök! Remélem mehet hétfőn... :wink:

Kriszti, hogy vagy? Javult a helyzet? Soksoksok Cvitamin is jó a náthra!!!! Grapefruitmagcsepp is nagyon, jó, ahogy Orsi írta, én pl. most Lilinek adtam, a himlője miatt és a tusfürdőjébe is csepegtettem, szerintem azért gyógyult ilyen hamar...

Hajni, de szépek ezek a hóvirágok!!!!

Andi, uszit nem tudom.... :cry: nem tudom mennyire leszek kipurcanva, meg anyósékhoz is megyünk, mert meg kell nézni a keresztlányom farsangját...és nem tudom, hogy birom majd egész nap... :cry: :cry: :cry:

Judyék is jöhetnek ma haza? De jóóóóó!!!

Mimi, sajnálom ezt az egész ügyet! Annyira szomorú, hogy az exed nincs tekintettel a lányára, hogy miken kel most neki végigmenni miatta!!!! Peren kívűl is simán meg lehetne egyezni, és akkor Fanninak nem kellene ezen átesnie!!!!! :(
A fogyáshoz meg nagy Gratula!!!!! Ügyes vagy!

Zsandi, autót cseréltetek?
Jajjj, múltkor mért voltál rosszkedvű?

Lini, hogy vagytok?

Mia, bhimlő: a bölcsiben 3héttel azelőtt kezdődött mielőtt Lili elkapta, nekik elég jó az immunrendszerük szerencsére! úgyhogy nem biztos, hogy elkapta Bálint is.... majd meglátjuk. De remélem Patrik megússza!!!!

Egy kicsit mesélek: :wink:
Autó: valószínű a hétvégén kész lesz... a vége majdnem 180ezer forint!!!!!(+ az ezelőtti 2x20ezres szerelés) Úgyhogy a számlánk le is nullázódott, még a párom hitelkártyájához is hozzá kell nyúlni.... Fain!
Ja és nem is szakadt el a vezéműszij hanem valami tengely tört el, 8 szelepet kellett cserélni (vagy mit) az a lényeg, hogy az előző tulajéknál már hozzá nyúltak a motorhoz és összetákolták az egészet, és most ennek isszuk a levét :twisted: hogy rohadnának meg! :twisted:
El kellett valami másik műhelybe vinni, hogy lemarjanak valamit... és valami új alkatrészt kellett bele tenni ami "csak" 80ezerbe került volna!!!! de szerencsére pont egy olyan műhelybe vitték, ahol István ismerte a tulajt! éééés, a 80ezres alkatrész beszerzési áron nekünk adta, 25ezerért!!!!!! Na ezt kapjátok ki! Durva, hogy megveszik x összegért és hogy mennyit rátesznek!!!! Szóval bazi nagy mákunk volt ezzel....

Úgyhogy szép az élet.... :wink: csóriskodunk egy kicsit aztán remélem jobb lesz. :wink:

A varrnivaló halad, kicsit döcögősen... Lili néha a hátamon lóg közbe, hol szórakozatom, hol etetem, hol itatom... úgyhogy lassan, de biztosan :wink: csak szeretném azt is mielőbb befejezni, hogy legyen lóvé...

Lépek is.... puszi minkednkinek!
sylph
 
 


Kép

Bocsi, kicsit hosszú lettem....

Olyan rossz, hogy nem tudok sűrűbben jönni....

Hiányoztok!!!
Kép
sylph
 
 


Dolli,
Boldog névnapot Gézunak :D

Orsi,
Nem is vagyok mindig morcos. A napsütéssel egyenes arányban nő a mosolygós óráim száma :D

Szilvi,
Péntek estig akkor még gondold meg aztán szóljál. Kocsi :(

Mimi,
Borravalóhoz nem értek de szerintem nem adóköteles, mert a húgom a vendéglátásban dolgozott és érdekes módon mindig csak minimálbérre volt bejelentve, mondván még zsebbe jön a borravaló.

Mia,
Nagyon jó ez a nyugi sarok. Bár nálunk Zsombor folyton lerámolná a köveket.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Mimi: kolcsonadom Patrikot, ultra-brutalt tud kakkantani ;)

sünciboglya
 
 


no asszem mi elhuzzuk a seggunket a parkba, a lakasban bent 26 fok van (!!!) es az ablak nyitva.
(az egesz lakast hosszaban suti a nap, marmint a szobakat.)

Folyik rolam a viz!!! :(


A szep, szokokutas parkba megyunk - a kedvencunkbe :D:D:D


puszka! jok legyetek!

Kép

sünciboglya
 
 


MIA! Ma este egy szoli??????? :wink:

Érted megyek, mikor ér haza Péter bácsi???
Vendég
 


Sziasztok!

De szupi idő van!Sétáltunk egy nagyot.Volt pipi etetés,patakba kavics dobálás.Nekem meg húzódik a hasam. :? Remélem ez nem baj.Tegnap levettem a kötést,szépen gyógyul.
Jaa,volt egy barátnőm...Egy sms sem jött tőle,mikor tudja,hogy műtöttek.Biztos nagyon elfoglalt... :? De nem érdekel.

Gézunak boldog névnapot!Idén milyen nagy ajándékot kapott! :)

Hajni!Bocsi! :oops: Már nem olvastam.Mostanában korábban fekszem.Dorci rá lett szoktatva,hogy korábban aludjon el este,így korábban is kel reggel.
Akkor mikor talizzunk? :roll: Dorci sokszor emleget Titeket.Kérdeztem Tőle,mikor jöjjetek el,azt mondja,tegnap. :)

Orsi!Akkor itt felajánlom valakinek,jó?De szupi helyen voltatok!Anyóssal minden ok?
Én voltam már disznó vágáson.Én is végig sírtam az egészet.Bevonultam a házba,befogtam a fülem.Az volt az utolsó ilyen eset.Többet nem vagyok hajlandó menni,csak ha már nem élnek szegények.

Szóval,valakit érdekel egy baby taxi?Rózsaszín.

Mia!Gratula a fogakhoz!Jó korán kibújtak!

Kriszti!Hogy vagy?

Szilvi!Akkor Nektek szerencsétek volt az alkatrésszel.Elég szemetek,hogy ennyivel drágábban adják!Most mi is gondban vagyunk.Rohadt drága. :( Vaterán találtunk egyet,sokkal olcsóbb,mint máshol,de Angliából hozzák.Garancia sincs rá.Szóval ezt át kell gondolni.
Lili meg tudta állni,hogy ne vakarózzon?

Mimi!Ez nagyon gáz! :( Gondolom a bíró sem hülye.De miért jó így szivózni?Nem értem,miért boldog ettől.Remélem minden megoldódik!

Judi!Hazaértetek?Ha van időd,energiád,gyere mesélni! :wink:

Lini!Mi van Lilivel?Az oltás miatt kell sebész?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tierno 2010.02.25 14:35-kor.

Kép
tierno
 
 


Mia!Mi is úgy tervezzük,hogy ma kinézünk oda,ha Dorci fölkelt. :)

Kép
tierno
 
 


Sziasztok!

Orsi, még egyszer köszönet a szaunáért! Szuper volt és jobban is vagyok tőle! Ilyen nekem is kell itthonra :D:D:D

A védőnő mjad' 2 órás késéssel érkezett :shock: Basszus, ha ezt tudom nem kellett volna elrohannunk :( Ja, és 1 órát itt volt... Most ment el... Persze pont alvásidőben volt itt, úgyhogy még én sem tudtam se pihizni se haladni a dolgommal :( Ja, és fél órát csak az én náthámról beszélgettünk :D
Bogi olyan édes volt, ahogy Marcit simogatta alvás közben :)

Köszi a kérdéseket, már sokkal jobban vagyok! De ZsAndi anyu, nem fogom abbahagyni a kúrát! Most is a DMbe készülök venni ezt-azt, amiből kifogytunk itthon!

Szilvi, autó :twisted:

Mia, próbálnálak elérni, hogy elindultatok-e a parkba, mert ha igen, akkor mi is leszaladunk :D Úgyis útba esik a DM :D De foglalt vagy :D

Mimi, Marci is jó büdit kakál, küldjek Reginek? :lol:

Na, megyek is teregetni!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Dolli, Gézunka mi is boldog névnapot kívánunk!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Kriszti! Örülök, hogy itt voltatok! :D

Marci egy tündér!!!!! Te meg egy kis angyalka!!!!!!!!!!!!! :D
Akkor tényleg maradhattatok volna, én utána végig uncsiztam délig , valahogy semmihez nem volt kedvem! :?

ITTHAGYTÁTOK A LÁMPÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:? :cry:

Megyek durmolok egy kicsit! :oops:
Vendég
 


Csajok

Itthon vagyunk...most itt bőgök, hogy így gondoltatok ránk, köszönjük:):)

mindjárt jön haza Gergő és Gellért, úgyhogy megyek.
majd még jövök képpel.

Andi
köszi hogy hívtál, nagyon örültem neki:)

puszi mindenkinek

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Tavasz vaaaaaaannnnnn!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi csak ez az első, hogy babakocsi nélkül voltunk odakint. :oops: :wink:
Na most pedig indulunk Apa elé. :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Itt is tavasz van :lol: :lol:
Most jöttünk a játszóról.
Csajok!!!Annyira jó volt végre kimenni a házból,végre trécselni a játszón.
De a játszó is tele volt ám babákkal.Tök jó volt,mert ott voltak a csajok akikkel nyáron terhesek voltunk.Vagyis én már egész nagypocakos ők meg 3-4 hósak,vagyis azért egy évjáratu bébijeink vannak.

És képzeljétek.
Már jövünk el a játszóról,egy anyuka szál ki a kocsiból,pakolja a gyermekeit ide oda.
Sétálunk el mellettük,hát nem megszólít !Mimi???? :lol: :lol:
ŐŐŐ Igen! Néztem bárgyun..De bemutatkozott Anett :lol:
Szóval jelentem! Anették jól vannak!
És tök jó,hogy taliztunk még ha véletlen is :lol:
Remélem össze futunk még!

mimi12
 
 


Kép
Vendég
 


Réka baba
Kép
Vendég
 


Judy! De jóóó, már Ti is otthon vagytok?
Hogy vagytok???? Van már képetek Blankáról???
Előbb az Érd tv-n láttam a gyerkőket, a Mariánumban a hamvazó szerdán forgattak! :D

Hajni! Olyan nagy lány már Lili! :shock: Nem is babás!!!!!!
Nagyon ügyesen áll már!!!! :D

Mimi! Miért nem ír Anett???? Olvas minket? Bence jár oviba? Beni már nagy baba???
Oda járnak játszóra?

Ha holnap is szép idő lenne, mi is kinézünk játszóra Bogival.
Vendég
 


Hugiiiiiii!

Holnap egy órácskára nem függeszted fel a munkát????
Kimehetnék a csajokkal a játszóra! :wink:


Kép
Vendég
 


Csajok!!!!!!

Márciusban fizu után egy csajos est???????? :wink:
Vendég
 


Lányok ment a mail mindenkinek! :D

http://www.youtube.com/watch?v=KjZ34zTadCA
Vendég
 


Orsi!
Olvasgat minket Anett de írnia már nincs ideje.Építkezés +gyerekek + gondolom a háztartás stb :lol:
Gyerekek tüneményesek.Bence tök jó fej szerintem..kb 2perc alatt találták meg a közös nevezőt a Szabival.Együttes erővel elkezdték felbontani a Fényező u aszfaltját a játszó előtt :lol:
Beni meg már tök nagy baba de már félálomban volt a babakocsiban.
Most voltak előszőr ezen a játszót.Remélem máskor is össze futunk velük!

mimi12
 
 


HAJNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
HOLNAP VAN GÉZA NAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bevezettél minket a susnyásba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! :D

Orsi! Ma van Géza nap, csak szökőévben van 26-án. :)
De szép képet csináltál Rékámról! :D

Csajok! nagyon igyekszem jönni, meg írni, de még olvasni sem nagyon megy egyenlőre, ide ülök 2 percre, pörgetem az oldalt, és konstatálom, milyen sokat írtatok ismét. Holnapra megpróbálom kicsit összeszedni magam, de nem ígérek semmit.... Hiányoztok nagyon, csak még nem megy. Sorry! :(

Puszi lányok! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Délelőtt már az új kocsival voltunk nagy bevásárolni.

Orsi!
kicsit irigyellek, hogy unatkozol én is úgy szeretnék unatkozni!!!

Reméljük tényleg itt a tavasz! Én ma már a negyed utcafrontot összegereblyéztem!! Bezsákoltam a szemetet:)) a szomszéd nénike is kertészkedett.
Olyan jó volt kimenni, kapirgálni.

Délután egyedül voltam itthon, gondoltam gyorsan rendbevágom a fürdőt, tetőtől talpig átmostam mindent. Olyan jó ilyenkor bemenni a csempe csillog. Holnapra a szőnyeg is megszárad!! És teljes lesz a rend:)
Végig szeretném nagy takarítani a házat, mire végzek rakhatom össze KisTesó dolgait:)

Dorina a sógornőmnél volt apa pedig elment egy két dolgot venni, aztán jön haza és mondja, hogy rázza a hideg nemjól van, szegénykém azóta alszik, remélem hamar megjavul:)))

Gabusz!
Beszéltem anyuval okés a dolog, remélem nem jön közbe semmi!!!

Mangora!
Jobban vagy??

jó éjt mindenkinek!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: