Új privát üzeneted érkezett!

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.05.06 13:35-kor.
almi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok gyorsan én is!
Megvagyunk, bár Levi is és én is náthásak vagyunk még mindig, de Levi szerintem a fogzástól, mert egyszerre jön 2 fölső rágófoga, 2 alsó szemfoga és 1 rágó is... szegénykém 5 hónapig nem jött ki egy foga sem, "csak" be volt dagadva az ínye, erre most egyszerre bújik ki egy csomó - mondjuk elég nyűgös is...

Kata,
voltál szerdán? Milyen volt? Korábbi időpont nincs, csak ez az este 8 óra???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, kitartás a fogakhoz!
Torna volt, de én nem estem hasra tőle, úgyhogy most az a terv, hogy kinyomozom, hogy a Kinizsi utcában lévő új fitness teremben van-e este 8-tól torna, mert nekünk csak az lenne jó. Ha gondolod, a jövő héten megkérdezem a korábbi időpontokat is.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

... de egyébként a Zrínyin, ahol voltunk, délutáni időpontban is vannak tornák! Megírom majd azt is...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Köszi Kata :wink: de közben Adri ma mondja, hogy aki szoptat, annak nem annyira javasoltak ezek a tornák... hát nem tudom, mert én közben csináltam egy diétát is még februárban, azzal 3 hét alatt lement 8 kiló, már csak 3-4 kilót szeretnék fogyni, hogy tényleg az összes régi ruhám jó legyen... de így akkor lehet hogy marad az intim torna :roll: - mondjuk az sem ártana :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mondokorsolya 2010.05.23 22:06-kor.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja, és mikor eresztjük össze a gyerkőcöket????

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, szerintem ez csak a kizárólag szoptatókra vonatkozik, Levi már elég nagy, ha már eddig szoptattad, szerintem.....menj nyugodtan, de ha megkérdezitek Fatimét megmondja....

Anita
putyu
 
 


Orsi,

Milyen diétával fogytál le? Átküldenéd nekem?
Köszi

Mi benyaltunk valami jó kis tenyésztett vírust. Iszonyúan szenvedtünk tőle. Zorka és Tamara már jobban vannak, mára én dőltem ki. Zorkának az orra volt eldugulva és köhögött, Tamarának szó szerint taknya-nyála egybe folyt, mivel az első foga is mára jött ki és tegnapra mindkét szeme is begyulladt szegénykémnek. Mára jobban lett kicsit. Nekem is jutott a kötőhártyagyusziból, torokfájásból és úgy fáj mindenem, hogy nehezemre esik megmozdítani a kezem-lábam. Borzalmas...
Az uram jófej volt, ma mindent ő csinált, én képtelen voltam megmozdulni is. Délután meg a csajaim is hagytak 3 órát aludni, nagyon jól esett:)
Vendég
 


Eszter drága,

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!Hogy tetszik a járgányod?:)

Kép
Vendég
 


Eszternek boldog névnapot kívánunk szeretettel!!!

Judit, jobbulást!!! :?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Eszter,
nagyon boldog névnapot! :-) Kép

Anita
putyu
 
 


Eszternek utólag mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Judit, jobbulást Nektek!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Eszter, boldog névnapot! :)
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anita!
Nekem azt mondták többfelől is, hogy a teljes szoptatás alatt nem túl szerencsés (főleg ha korábban se jártál tornázni), mert az intezívebb tornánál a szervezet méregtelenítése is beindul, és sajnos a kiürülő salakanyagok a tejbe is bekerülnek.
Bár én is hallottam azt a verziót is, amit te írtál. De én inkább kivártam, mert elég meggyőzőnek tűnt a másik érv is.
Egyébként milyen az élet az oviban?
Te tudsz valamit arról, hogy mennyire szigorították itt Vecsésen a felvételt (körzet szerint) az ovikban? Előre is köszi az infokat!

Drága Eszter!
Mi is boldog névnapot kívánunk!
Kép

Tegnap voltunk a vadasparkban, nagyon jó időnk volt, majd teszek fel képeket.
Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Eszter,
nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!


Kép

Judit,
gyógyulgassatok!

Íme a diéta:

1 nap HÉTFŐ:
reggeli: feketekávé (én egy pici szelet pirítóst is ettem hozzá....)
ebéd: 2 keménytojás, spenót - csak kevés rántással
vacsi: 1 nagy steak, zöld saláta, főtt zeller - na én zellert sosem ettem....

2. nap KEDD:
reggeli: feketekávé kis tejjel, 1 kenyérke - kétszersült, vagy pirítós
ebéd: 1 steak, zöld saláta, gyümi - kompót nem lehet
vacsi: főtt sonka - bármennyi - én ehhez is ettem egy pici szelet pirítóst....

3. nap SZERDA:
reggeli: feketekávé kis tejjel, 1 kenyérke - kétszersült, vagy pirítós
ebéd: 2 főtt tojás, zöld saláta, paradicsom,
vacsi: főtt sonka - 10 dkg, zöld sali

4. nap CSÜTÖRTÖK:
reggeli: feketekávé, 1 kenyérke - kétszersült, vagy pirítós
ebéd: 1 főtt tojás, dinsztelt vagy nyers káposzta, 15 dkg sovány sajt - én a dinsztelt káposztára rá szoktam olvasztani a sajtot, így nagyon finom....
vacsi: natúr joghurt vagy kefír, gyümölcs - na itt én egy Danon Activia gyümölcsös joghurtot ettem pirítossal....

5. nap PÉNTEK:
reggeli: reszelt sárgarépa citrommal, feketekávé kis tejjel - én továbbra is pirítóst ettem kávéval...
ebéd: dinsztelt hal, paradicsom
vacsi: 1 steak, zöld saláta

6. nap SZOMBAT:
reggeli: feketekávé, 1 kenyérke - kétszersült, vagy pirítós
ebéd: 1/2 grill csirke, sali
vacsi: 1 keménytojás, sárgarépa,

7. nap VASÁRNAP:
reggeli: tea citrommal
ebéd: 1 steak, gyümi
vacsi: ehetsz amit szeretsz, annyit amennyit akarsz a héten felsoroltakból.

A diétát hétfőn vagy szerdán érdemes kezdeni.
2 hét után ismét normálisan lehet enni! De lehet folytatni is, én 3 hétig csináltam :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, ez önkínzó diéta :shock: :shock: ha ettől nem apadt ela tejed a tornától sem fog :wink:

Anita
putyu
 
 


Orsi, ez az anyagcsere diéta :) Ettől több ismerősöm is nagyon sokat fogyott, úgyhogy én is elkezdem valamelyik nap :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Orsi,

Köszi. Asszem maradok a konditeremnél. Szinte tök ugyanezt ajánlotta nekem Kata, csak az 5 naposnak volt hirdetve és max kétszer lehet megcsinálni egymás után. Na én egyszer bírtam és semmit sem fogytam tőle...és nem is a koplalás zavart legjobban, hanem a reggeli feketekávé cukor és tej nélkül brrr...
De múltkor mikor láttalak a játszótéren meg is állapítottam, hogy sokat fogytál...a diéta közben is mérted Magad? Mennyi idő után indult el a fogyás? Miután abbahagytad nem jövöget vissza?
Vendég
 


sziasztok,

köszi Mindenkinek a köszöntéseket!

tök jó hogy "tavasz" van, mindenki diétázik, még a csapból is ez folyik, én meg csak hízom... :) már most hatalmas a pocakom és még hol a vége :?

Évi, egyelôre nem tudok semmit, de inkább nem is foglalkozom vele... egy biztos, hogy jövô héten megyünk nyaralni! :D

Katus, hogy vagytok?

Valakinek nincs egy ezermester ismerôse? kerítést szeretnénk....

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kukk!

Megvagyunk, de most én betegedtem le :(
Viki, szeretgesd azt a pocakot és élvezd ki, hogy hízhatsz! Én is hízom, bakker, de nekem már nem kéne.
Továbbra is vallom, hogy elég szörnyű, hogy csak abból vesszük észre, hogy tavasz van, hogy mindenki ezerrel fogyózik :S
MINDEN nap eláztattam egy-egy adag félig száradt mosást, azzal a felkiáltással, hogy ma már esett, nem fog több jönni. Aha.
De tegnap kibabráltam az időjárással, és mielőtt elmentünk vásárolni, bevonszoltam a szárítót, hiába sütött 100 ágra a nap :D ÉS NYERTEEEM, mire hazaértünk akkora, de akkora vihar lett. Ja, de Ti is láttátok :D

Anita,
készen lett a cucc?

Orsi,
tornázz nyugodtan, ha már nem csak szopik Levi, akkor semmi sem fog történni :D Én így is szeretnék végre tornázni, hogy még csak szopik Villő. Ha nem 100 kilós súlyokat emelgetünk, szerintem nem zavar be a szopiba :D

Judit,
jobban vagytok???

2 napja zúg a fülem,remek. :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Az időjárásról inkább ne beszélgessünk, bár most épp süt a nap (és már vagy fél órája nem esett az eső :D )

Köszi, Zorka már csak köhög kicsit, Tamara még taknyos, de azért sokkal jobban van már ő is. Én csak reggel akarok meghalni, napközben el vagyok.
Neked jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Én ezzel a diétával ugye 8 kilót fogytam, de én 3 hétig csináltam, és nem tartottam be minden betűjét, sokszor ettem vacsira is pirítóst és egy joghurtot is. Szerencsére az elmúlt 3 hónapban nem jött vissza semmi, sőt mivel most meg próbálom úgy alakítani, hogy este 6 után már ne egyek semmit, és nem tömöm magamba az édességeket, továbbra is mennek le a dekák, de persze sokkal lassabban...

Judit,
én minden reggel ráálltam a mérlegre, és tök egyenletes volt a fogyás, minden nap kb fél kilóval voltam könnyebb, de nem is akartam nagyon túlzásokba esni, pont a szoptatás miatt.
Mostanra szinte minden régi ruhám jó lett újra, már csak 2-3 kiló kell és tényleg ott vagyok ahol régen :D

Hát egyébként Levi ma tiszta zizi, voltunk délelőtt cinin, azt is végig nyűglődte, majd a Tescot is, most végre alszik. Szerintem ez az idő nagyon megviseli, egyik pillanatban hőség van, aztán meg ömlik az eső... én is kész vagyok tőle + szegénynek még mindig bújik felül mindkét oldalon a rágófoga is...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Na jó, akkor lehet, hogy nekifutok mégegyszer egy ilyen 3hetes időtartamra.
A kávéba is tettél egy kis tejet ugyeeee?:)))
Vendég
 


Képek :D

Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit,

én alapból abszolút nem kávézom, mert nem szeretem, így nekem tök mindegy volt, hogy van-e benne tej - egyébként a tejet sem iszom meg 5 éves korom óta - vagy nincs, gyorsan felhajtottam, de Te szerintem nyugodtan tegyél bele tejet, nem hiszem hogy ez akkora probléma lenne, pláne hogy pár napon egyébként is van hozzá! Én azt vettem észre, hogy csak annyi történik, hogy amiatt hogy meg van adva, hogy mit együnk, sokkal kevesebbet is eszünk - én biztosan - és ha kevesebbet eszünk, mindenképp elkezdődik a fogyás. Én egyébként csak az első két napban éreztem magam éhesebbnek, aztán egyáltalán nem is voltam éhes, ergó nem éreztem úgy, hogy én most koplalok, mert mindig rendszeresen ettem. Sok folyadékot is ittam mellette, de mindent cukor nélkül... szóval hajrá, majd érzed hogy hogy jön be Neked!
Te még szoptatsz egyébként??

Katus,
nagyon szépek a csajaid :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a betegeskedőknek!

Katus, nagyon édesek a leánykák :-)

Csak egy gyors bejelentkezésre, kérdésre van most időm. Tud vki megbízható "bébiszittert", aki esténként (kb. 19-21-ig) 2-3 órás segítséget tudna vállalni? Inkább 2 óra. És olykor délelőtt is egy-két órára tudna jönni, amíg én ügyes-bajos dolgokat intézek?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Elég félreérthető volt a fogalmazás :-) Nem minden este :-), csak amikor egyedül vagyok, jövő héten 3 ilyen este lesz :-( Egyre már van megoldás, anyósom tud jönni, de marad még 2.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

Az utcánkban van egy Betti nevű lány, aki napközben szokott gyermekfelügyeletet vállalni, nem tudom, hogy este vállal-e. A szépségszalonban azt hiszem kint van a száma, de ha nincs Kati meg tudja Neked mondani.

Katus,

Olyan szépek a csajaid!!!!

Orsi,

Már nem szoptatok. A tejet úgy magában én sem iszom meg, de kakaónak, kávéban igen. Köszi a tippeket majd nekiugrok valamikor...:)

Szandra,

Edó nagyon ügyes volt ma!!! A videon a többiek is látszanak, vagy csak ő?Ha adok egy DVD-t kiírod nekem?Azért a csajomra is büszke voltam:) Andi meg is jegyezte, hogy négyszemközt nem hajlandó Zorka verset mondani, száz ember előtt simán:)
Vendég
 


Sziasztok!!

Nálunk ma volt a ballagás!
Hoztam egy képet a ballagókról!

Kép

Én is tanusíthatóm, hogy mennyire sokat fogyott Orsi! Láttam! :lol: :lol:

Szandra!
Arra a videóra én is kíváncsi vagyok!!!! :lol: :lol:

Katus!

Tényleg szépek a csajok! Hogy telik Ancsi nyaralása??
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszi Gyöngyi :wink:

Lányok, nem ismer valamelyikőtök egy autóhifi szerelőt? Zolinak nemsokára szülinapja lesz, és egy új autórádió az ajándéka, de úgy lenne a tuti, ha be is tudnám szereltetni...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Gyöngyi!
Nagyon helyesek, és szépek a ballagók. Olyan hihetetlen, hogy már ők is ekkorák!

Katus!
Ancsi kész hölgy a kalapban, Villő pedig nagyon hasonlít Ancsira, legalábbis ha jól emlékszem vissza a picuri Ancsira. Édesek a fürdőkádban.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Hahó Csajok, kihalt a topik???

Voltatok valahol gyereknapozni?
Mi nem jutottunk el sehová, csak a Tesco-ba, ahol Levi választott magának egy kis műanyag fűnyírót, ezt kapta meg gyereknapra - Apukája már arra gyúr, mikor adhatja át neki az igazit :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.05.06 13:36-kor.
almi
 
 


Reni!
Ati hozzánk is jöhet füvet nyírni, ha esetleg nálotok kevés van! :lol: :lol: :lol: :lol:
Milyen nagy legény már ő is!

A "remek" idő úgy látszik a topikot is kinyírta, de ilyen időben nem is csoda! :cry: :cry: :cry:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szerintem mi csipkerózsika álmot aludtunk 4 hónapon keresztül vagy nem tudom...más normális magyarázatot nem találok erre az idióta időjárásra.
Tamara 2 hete nem bír kikecmeregni ebből a takonyból, már nagggggyon unom!!!
Ma az oviban a gyereknapi ugrálóvár Zorkáék csoportszobájában volt felállítva, hát elég vicces volt...épp annyi hely maradt előtte, hogy a cipőjüket levegyék...

Füvet nálunk is lehet nyírni:)
Vendég
 


Anita,

BOLDOG NÉVNAPOT!!!!Bocsi :oops:
Kép

Látom kinyírtam a topikot...vagy mindenki csipkerózsika álmot alszik?:)
Vendég
 


CSak most látom a naptárat:

BOLDOG NÉVNAPOT ANITA!!!


És persze az eminens topikgyilkos beelőzött :D - no nem volt nehéz :D :D :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anita,

mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Anita, mi is nagyon nagyon boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anita!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.05.06 13:37-kor.
almi
 
 


-k kimaradt :shock: bocsi...
almi
 
 


Sziasztok!
"Külsősként" lenne hozzátok egy kérdésem: kinek mi a véleménye Lakos és Essek doktorról? Melyikük jobb, és miért?
Előre is köszi, ha válaszoltok!
hetszinvirag
 
 


Hétszínvirág!

Mi alapból az Essekhez tartoztunk, Levente 6 hetes volt, mikor közölte, hogy középfül gyulladása van, és antibiotikumot írt fel, na ekkor elmentünk a mostani dokinénikhez, szó sem volt középfül gyulladásról!!!! Mi nagyon hamar elmentünk inkább Tőle... de gondolom a többiek is elmesélik majd remek tapasztalataikat, szerintem közülünk nagyjából senki sem jár már egyikükhez sem!

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!
Köszönöm csajok! :-)

Én meg vagyok elégedve Essekkel........

Anita
putyu
 
 



Anita, megkésve, de nagyon boldog névnapoooot!

köszi a szajrét.

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Anita, (a 7 napba még talán beleférünk :oops: ), boldog névnapot!
Kép
(és köszi a közreműködést, a fiúk már alszanak :))

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anita,
Boldog névnapot kívánunk!

Kép

Ákos, Maja, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Segítség! Kiirtottam a topicot!!!! :shock: :cry:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?