Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Mindjárt indulunk a Heim Pálba. A felvételes doki megvizsgálja és ha úgy ítéli bennmaradunk.
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

De mi történt?????????? Kép

Mi is betegek vagyunk. Ugye kedden kaptunk oltást......

Annyi volt, hogy egyszer csak péntek du. 4-kor 39-et mértem popsiban. Kapott kúpot, de 38,5-re ment le egy óra múlva. 7-kor 37,7 volt. Dokinak telefon, megnézi. De a Peti nem köhög, nem folyik az orra, meg semmi egyébb. Doki meghallgatta, azt mondta a tüdeje tiszta. A torkát megnézte. piros. De hát nem is köhög.......
Kaptunk antibiotikumot, ospent. Az van ráírva egyes baktériumok okozta fertõzésekre. Este 38,2 volt 8-kor popsiban. Éjjel tapogattam, tapogattam, kicsit volt meleg. 6-kor popsiban 37,7. 8-kor szintén. Kapott egy kanál panadolt a bizti kedvéért. Most délben 36,6 szintén popsiban.
A szomszéd gyerekorvos megnézte ma. Azt mondta kicsit piros a torka valóban, hátrafelé csorog a váladék és nem lát tüszõket. De más baja nem nagyon van. Mondjuk, azt mondta, hogy az ilyen, hogy magas láza van, és piros a torka, az lehet a skarlát és a tüszõs mandulagyulladás jele is. De ugye a tüsszõs mandula kizárva ebbõl kifolyólag. Gondolom, azért kaptunk rögtön ab.-t, mert a múltkor legelõször nem kaptunk, aztán hörghurut lett belõle.
Norcsi! Mi történhet a felesleges antibiotikumtól???? Melyik oltást kapta az a kicsi a játszótéren, és milyen betegségre lett ráoltva? Mik voltak a tünetek, hogy "majdnem ráment"? Mert most azért betojtam, ha most peti beteg, lehet, hogy kedden is bujkált benne? De akkor meg lett nézve a torka, és nem volt piros....az a fura, hogy azóta sehol nem voltunk......

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sasha,
mi van mar veletek, jelentkezz!!!

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Sasha, mi történt Gabóval? Jelentkezz légyszi ha net-közelben lesztek, mert nagyon izgulunk miattatok!!!

Kata!
A felesleges ab.-tól úgy lehet járni mint ahogy mi Annával jártunk, vagyis teljesen tönkrement az immunrendszere és volt ehhez írdésmondd 3 éves! És mikor a "kedves" doktornõ aki üptre írta a különféle ab.-okat, és mikor egyiktõl ilyen allergiája lett abbahagyatta pár nap múlva (ezt szigorúan tilos lenne) aztán kapta a másikat, attól meg amolyan allergiája lett, na azt is abbahagyatta, és így tovább, és a végén meg nekem támadt hogy akkor õ most mit írjon fel a gyereknek ha mindenre allergiás????
No és akkor szerencsére hozzájutottunk egy homeopata dokinõ elérhetõségéhez, és õ hozta rendbe, illetve a homeopátia amire azóta is esküszünk! Azt írtam már korábban is hogy tüdõgyuszit nem vett észre a lányomnál, de ugyanígy járt vele a lányom kis barátja is, õk mentek át ahhoz a dokinénihez akihez mi is most már járunk hála Istennek. A kislány még valamelyik egy éven aluli oltás után lett nagyon rosszul, ezer mázlijuk volt hogy nem vártak az ügyeletre hanem berohantak a Heim Pálba, ahol mondták ha fél órával is késõbb jönnek akkor a gyerek meghalhatott volna. Nagyon nehezen jött rendbe, ezt követõen folyamatosan lázgörcsöket kapott, mindenféle allergiái lettek, meg nagyon lemaradt a fejlõdésben. A kisebbik gyereknél mikor anyuka még mindig hozzá járt legjobb meggyõzõdése ellenére, és a dokinõ le akarta állítani a kicsit a szopásról mert cicibõl nem igazán akart szopizni (pedig teje volt bõven és fejte és üvegbõl etette), na ekkor beszéltünk végre és õk is otthagyták. Az LLL-hez fordult az anyuka, és utána boldogan szoptatta a kicsijét MELLBÕL, és ha nem hallgat ránk meg a józan eszére, akkor a pici már régen tápszeres lett volna, hála a doktornõnek. Mondjam még???? Aztán ott az ovi, ahol a szemmel láthatóan skarlátos gyereknek olyan papírt adott hogy "egészséges, közösségbe mehet" némi díjfizetés ellenében, aztán a gyerek fél nap múlva rosszul lett és haza kellett vinni, de addig fertõzte a többi gyereket. Meg mikor elõre bejelenti RENDELÉSEN, RENDELÉSI IDÕBEN hogy õ mennyit szokott kapni, meg hogy milyen kevés az õ pénze, bezzeg a pelenka ára, utalva arra hogy elvárna ezt meg azt. Na ezt nem velünk tette, mert keresetlen szavakkal küldtem volna el melegebb éghajlatra. De ez az eljárás egyszerûen felháborító!!! Szóval én jót nem igazán tudok róla mondani, emberileg kedves, viszont ezt a pénzsóvárság sokat levon a kedvességbõl, de szakmailag, háááááááát.
Szerintem nálatok biztos hogy valami kis utóhatás lehet, illetve az hogy az oltás legyengítette az immunrendszerét és könnyebben összeszedett valami kis fertõzést. Sok C vitamin (Cebion cseppek), Béres csepp, gyümölcsök, és hamarosan rendbejön! Bár én nem vagyok orvos, de a mi dokinénink ilyenkor ilyesmiket szokott ajánlani!

Puszi, és írj hogy mi van veletek azóta!

u.i.: Tikkel telefonon beszéltem, mert nincs egyenlõre még net-jük, egy hete elköltöztek Békásra. Minden klassz, minden jó, nagyon jól érzik magukat az új helyen, majd jön a topicba ha már net-közelben lesz!
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Hááát igen. Mivel hallottam tõletek ezt-azt, azért jobban nyitva van ámn a szemem!!! Na meg hála az Égnek, itt a szomszéd Ildi, aki gyermekorvos, és mindig "lekontrolálja" a Petit. Tehát szerencsére a "nem észrevett tüdõgyuszi, meg hasonlók"-nak talán nem leszünk kitéveKép na meg engem nem lehet eltéeríteni, ha már kapta azt a nyavajás ab.--t akkor végigszedetem vele.
Elküldenéd e-mailben a homeopata doki elérhetõségét? Lehet, hogy már elküldted, de a Csabi újratelepítette a gépet, és minden levelem elszálltKép El akarom Petit vinni, hogy nekünk is legyen házipatikánk személyre szabottan. Szedjük a vitacolánt, szerinted az jó? Érdekelne még az aole verás immunerõsítõ, te honnan szerzed be??
Ha van idõd, írhatnál e-mailt ,mert úgy könnyebb bizonyos dolgokat kibeszélniKép

Puuusz: Kata

Sasha!!!!!!!!!!!!!!! Mi van???????????
LadányiKata (ladán
 


Írok mindjárt!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Kata írtam. Ez a freemail-es címed remélem oké, mert más emil címet én nálad nem ismerek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Jajj, mi lehet Sasháékkal???????

Jelentkezz, amint tudsz!!!!!!!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok! (vagyis szia Norcsi, más már úgysem olvas minket)

Beszéltem Domeddel, kórházban vannak Sasháék, elvileg ma jönnek haza. Hidegpárásítottak, meg nyitott "ablakozták" Gabócát. Majd a részleteket Sasha meséli.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata! Sajnálom hogy már nem nagyon látogat ide rajtunk kívül más!

Sasháékat meg méginkábbKépKépKép mert ezek szerint kruppos, vagy krupp-gyanús volt a kis Gabó! Szeretnék már részleteket is megtudni, remélem hamarosan itthon lesznek már!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Nemrég jöttünk haza a Heim pálból. Gyerek gyógyulgat, hideg párás levegõ kell neki én meg összeszedtem egy jó kis fosós-hányós vírust, lázam van, jól ki vagyok ütveKép Egész nap aludtam, most is csak a Gabcsi ébresztett akin szerencsére nincs nyoma ennek a virusnak.
Ne harizzatok többre nincs erõmKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, az jó hogy újra itthon vagytok!Kép
Fosós-hányósértKép

De MI MIATT voltatok bent? Hogy zajlott a dolog? Voltál valamelyik dokinál elõtte és õ mondta hogy feküdjetek be , vagy hogy mentek a dolgok? Én még ott tartottam hogy péntek du. megírtam Neked a levelet, aztán egyszercsak írtad hogy bementek a kórházba, azóta meg nem is tudtunk rólatok. Illetve amíg Kati nem írta amit írt.

Gyógyuljatok meg minél elõbb, és a kórházat most már nagyívben kerüljétek el!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sasha! Jajj de jó, hogy itthon vagytok!

Majd ha van idõd/erõd írd le mi volt, meg hogy ajlott a két napa kórházban!!!

A fosós hányósért én isKép

PuszI: Kata
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Na. Úgyahogy jobban vagyok. Bár a lázam 38,4 és a hasam is megy még. A Soós doki beutalt a kórházba, mert a fiam hörgésben még a Star Wars-ból a Dart Wédert is lekörözteKép Nehezére esett a légzés, fulladt. A kórházban "béreltünk" egy anyás szobát 4000 forint/éj. Kis luk, de legalább nem borult a napirendünk. Beraktak egy hidegpárásítót, és nyitva kellett hagyni az ablakot. Kaptt kétfajta aeroszolos kezelést. Az egyik krónikus hörghurutra, a másik asztmára van. Ezeket bent puffoknak hivják. Szóval napi 10 puffot kap+orcsepp. Ez a nagy helyzet. Ma éjjel nem cseréltem vizet a párásítóban és az ablak is csukva volt és ugyanúgy elkezdett hörögniKép
Ja és arra rájöttem, hogy tui nem refluxos.Kép Simán sokat bukik.

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Akkor ez most mi? Asztma, krupp, vagy mi a fene? Nagyon sajnállak érti benneteket! Ilyen picike aztán mi mindenen kell keresztülesnie! Kép Az jó hogy legalább volt ilyen anyás szoba! A mostani egészségügyben még ennek is örülni kell! És ezt a doki elõbb nem vette észre hogy itt ilyen probléma van? És most mi a további teendõ? Kell majd menni kontrollra, vagy mi? Belgyógyászaton voltatok?

Gyógypuszik mennek Neked is, gyógyuljon meg a kis családotok minél elõbb!!!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Na szépen vagyunk már mennyi idõ eltelt és senki nem írt ide!Kép

Mindegy, majdcsak ellevelezgetek itt magammal!Kép
Nálunk a Bánk beteg (volt) egy hetet. Vírusos torokgyuszi, aztán a fülére is ráhúzódott, meg persze fogzik is! Aztán Julcsi rákontrázott, szombaton belázasodott és vasárnapra ki is jöttek a szép kis bárányhimlõs kiütések. Mint ahogy a nagykönyvben meg van írva, minden úgy, úgyhogy nagy úsdonságot a doktornõ sem tudott mondani mikor ma kijött. Lassan már ideköltözhet, múlt szerdán is volt, ma is...Kép Úgyhogy ovi Julcsinak nincs, és nagy valószínûséggel a másik kettõ is meg fogja kapni, ami Bánknál nagyon rossz lenne, lévén neki még nem nagyon lehetne megmagyarázni hogy ne vakarja a kiütéseket ha egyszer viszketnek. És ráadásul a régen várt farsang most csütörtökön lesz az oviban, amire ha addig nem lesz pöttyös akkor Annát elviszem, egyébként meg a héten mindhárman itthon vannak!Kép De jó is nekem!!! És Julcsi a jövõ héten is, de ha Anna is elkapja akkor õ is a jövõ héten is, szóval remekül vagyunk...

Azért jó volna ha írna ide más is, Sasha, Kata, de a többiek is akik csak kukkolnak, nyugodtan írjatok ne haljon ki ez a jó kis topic!!!

Cuppppp: Norcsi

u.i.: Sasha, azóta minden rendben?
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi szegényKép

Jobbulást a gyerkõcöknek, neked meg iszonyú sok energiát kívánok.Kép És drukkolok, hogy Anna ne kapja el a farsang elõttKép

Mi már úgyahogy jobban vagyunk, de majd csak holnap megyünk kontrollra...

Kata!? Merre is kóborolsz? Szoktatok sétálni még? MIKOR?Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Köszi, igyekszem kitartani. Bár most megint nehezebb a dolog, mert estére jó magas láza lett Julcsinak, és a kúp sem igazán vitte le így Panadolt is kapott (most az ülõfürdõzés szóba sem jöhet a kiütések miatt, hisz nem is fürödhet csak zuhanyozhat). Remélem hogy a többiek nem is kapják el, fõleg Bánk, mert neki még nem mondhatom meg hogy ne vakarja el a kiütéseket!

Az jó hogy legalább már Ti jobban vagytok! KOntrollról majd számolj be légyszi hogy mi volt, mit mondtak!

Kata, tényleg, merre is vagy????

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi

Jobbulast lanykadnak.


Nekem anno 2 hetig nem engedtek oviba nagylanyomat. Aztan kicsi is megkapta igy vegul osszesen 4 hetet voltunk szobafogsagon. De meglepo Kozepso lanykam akkor volt 16 honapos dogig tele volt potyokkel es nem vakart el egyet se. Igaz o fenistil csepeket kapot vakarozas ellen.

Napocska
Napocska
 


Norcsi!

Jut eszembe! Én is csecsemõnek kaptam meg a bárányhimlõt... valamikor 1 éves korom körül. Rajtam volt kb 5 pötty és én sem vakartam.... ez azért biztató ugye? Lehet, hogy a kisebbek másképpen élik meg. Azért remélem nem kapják el, bár én majd szeretném, ha a Gabcsi 6 éves kora elõtt átesne ezeken a gyerekbetegségeken, mert felnõttként rosszabb. Pl. milyen rossz volt, mikor 13 évesen lemaradtam az elsõ olyan osztálykirándulásról ami 3 napos volt a hegyekben... egy fránya mumsz miatt. Ráadásul a betegség tetõpontjánál járni sem birtam. Mentem volna wc-re erre összecsuklottam. Nem birták a lábaim... Na jó elég az ilyen nyomasztó témákbólKép Gyógyuljatok meg hamarKépKépKépKépKépKépKépKépKép (gyógymosoly)

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Napocska köszi! Akkor Te tudod mirõl van szó! Nagy-nagy szerencsénkre úgy látszik az Aloe Verás First meg a zselé tényleg nagyon jó szer, mert egyáltalán nem viszketnek a kiütései, pedig tetõtõl talpig telistele van velük a gyerek, a hajas fejbõrön is van. Legalább 20 perc mire mindet lekenem, de megéri, fõleg ha nem vakarja majd el õket. Remélem álmában sem vakaródzik!!!

Sasha. Köszi a biztatást, remélem tényleg megússzuk, illetve ha a másik kettõn ki is jön hamar túlleszünk rajta! Mumpsz ellen kapják már a védõoltást, többek között a 15 hónapos oltáskor. Így remélem azt már elkerüljük, nekem pl. sosem volt, a férjem esett át rajta még gyerekként, egyidejûleg a bárányhimlõvel! Na az lehetett még szép dolog!Kép

Most megyek, mert nagyon nem szereti hogy itt üldögélek, puszi, és írni, írni, írni...

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Igen? Nem tudtam, hogy mumpsz ellen már védõoltásKép Akkor jó... ilyen súlyos betegség? Mert én nem éltem meg súlyosnak... De bárányhimlõvel kombinálva biztos "super" lehetettKép

Vannak új képek az Ismerjük meg egymást/"sasha" topikbanKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Köszi, megnézem!!! Mi volt a dokinál?

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Norcsi!
Dokinéni nagyon aranyos volt. Azt mondta, hogy Õ nem adott volna szteroidot egy ilyen kicsi babának... Micsoda??? Kérdeztem... Azt mondta, hogy az egyik inhalálós puff szteroidot tartalmaz. Fasza! A gyerek már alig hallhatóan sípol, szabad füllel már nem is hallani csak a sztetoszkópon keresztül. Torka egyáltalán nem piros már. Sõt! A Ventolint (hörgtágítót) el lehet hagyni és csak szükség esetén kell alkalmazniKép Ha hörögne. A szteroidosat meg fokozatosan kell elhagyni vasárnapig. Eddig napi 2x2-t kapott most napi 1x2 utána 1x1 és vasárnap utoljára, hogy ha mégis kéne neki akkor ne maradjunk hétvégére segitség nélkül. Örülök ámKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


NA sziasztok!

Most csinálták meg ezt a fránya netet.
Nálunk minden rendben (kopp kopp), csak az oltás veszett össze egy kicsit egy kis torokgyuszivalKép De miost már mérem naponta többször a lázát, mert amikor 7.-én belázasodott, észre se vettem tapintással, csak túl jó volt. Most is gyanús, mert 1/2 2-kor feküdt le, és még alszik. MOndjuk, itt voltak az internet-szerelõk, azokkal is elszórakozott, aztán a vízóra szerelõk itt voltak 1/2 2-ig, szegény már csak imbolygott. Aztán már beparáztam, hogy benyalt itt a sok kütyübõl valamit, és azért szédelgett...csak nemKép
Sasha! Végül a Soósnál vagytok még? Szteroidról annyit, hogy amikor a Petinek ekcéma-szerû volt a füle mellett, meg a kezén, szteroidos krémet kaptunkKép mondjuk elmúlt tõle.......
Örülök, hogy jobban vagytok, már ideje kimászni ebbõl a nyavajából....
Norcsi: Na, hát a bárányhoimlõ nem egyszerû...hol kapta el a lány? Mennyire van összeeresztve a többiekkel? Hát, nem tudom, nem akarok károgni, de könnyedén elkaphatják,nem? Magas lázzal jár bárányhimlõ??? HurráKép gyógyuljatok meg hamar.....

Tényleg a kisgyerekesek álma a tavasz!!! Már csak egy hónappal arrébb is boldog lennékKép

Megyek, mert éhenhalok

ppuusszz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Sasha, annak örülök nagyon hogy jobban vagytok, de ez a szteroid nagyon nem hangzik jól!KépKépKép Tényleg kicsi még az ilyesmihez, de ezt még a nagyoknak sem egészséges adni (ld. ekcémás topic). De az tényleg jó hogy gyógyulgat a kissrác!

Kata. Ugye, hogy nem mindig lehet észrevenni hogy lázas??? Bizony, sokszor az ember az ösztöneire hagyatkozva veszi csak észre hogy gond van! Az jó hogy már kimásztatok belõle, meg az is hogy most már a netetek is jó. Mi volt vele a gond?
Gondolom az oviban kapta el Julcsi, bár egyelõre mástól nem érkezett panasz hogy bárányhimlõs lenne. Majd lesz!Kép Na ez jó vicc volt!KépTeljesen össze van eresztve, hisz ez kis lakás, és nem börtön hogy teljesen el tudjam szeparálni, meg különbenis a panell aztán olyan, ha valahol valaki fertõzõ beteg, a remek szigetelés meg szellõzés révén bárki elkaphatja a házban.Kép Nekünk magas lázzal jár, nem mindenkinél van így. A kicsiknél meg a felnõtteknél viszont általános a magas láz. Köszi, gyógyulunk...

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Megkaptad a mail-emet? Mit jelent nálatok a magas láz?
Amúgy állítólag járvány van bárányhimlõbõl. Úgyhogy mi se szivesen megyünk sehováKép majdnem mentünk baba-mama klubba, meg internetes talira is. Még jó, hogy nem.

Bocsi, de rángatnak

Puszi:

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata, meg, persze, bocs hogy még nem válaszoltam, fogok ígérem, csakhát nem olyan könnyû hogy mindhárom gyerek itthon van + házimunka. A bárányhimlõnek ilyenkor mindig "járványa" van, szóval ilyenkor klasszul terjed, meg egy sor más kórság is, de még nektek is el kéne kerülni 1-2 évig. A magas láz nálunk a levonás utáni 39 fok fölötti hõt jelenti, tehát ha popsiban 39,5-öt vagy többet mérünk. A homeos dokinéni szerint egyáltalán nem is kéne csillapítani a lázat a popsiban mért 39,1 fok (vagyis levonás utáni 38,6fok) alatt, mert addig hadd dolgozzon az immunrendszer! Én azért már 38 fok fölött szoktam, elõbb Panadol majd jöhet a kúp. Ülõfürdõzni, priznicelni viszont csak levonás utáni 39,5 vagy magasabb láznál szoktunk és csak akkor ha a kúp egy órán belül nem viszi le. Volt ilyenben is részünk sajnos ezértis nem várom meg hogy úgy felszaladjon.
Akkor jó "raboskodást". A másik kettõn még nem látszik hogy megkapták volna, de még van rá 3-4 nap, addig még sajna belefér.

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Hát, nem irigyellekKép Nagyon remélem, hogy elkerüljük, pont ez nem hiányzik mégKép
Náluk eddig a maximum 39 volt popsiban. (Tehát 38,5) Csak nekünk nagyon dög a digitális hõmérõnk, csipog 37,4-nél, nagy sóhaj, picit még benntartom, és felmegy 38,5-igKépKépKépKép legszivesebben kivágnám az ablakon ilyenkor. Egy másik digitális megoldás lenne?? Mert a higanyost biztosan nincs türelme kivárni, meg ugrabugra amúgy isKép

Gyógyuljatok!!

Majd ha ráérsz írni, esetleg ha tudsz valami viszonylag elfogadható árut MO-n, hasonló adottságokkal, az is érdekelneKép

Nem sürgõsKép

Puuusz: Kata

TÖBBIEK!!!!!!! MI VAN???????????

Ildi egyébként lebukott, a chaten elkaptam a múltkorKép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Most vagyok itt eloszor, Sasha kedves volt es meginvitalt, miutan "felfedezett" a Friss kismamakban :-)

Szoval eloszor is bemutatkozom, en vagyok a Kaska, aki jelenleg egy szepen gombolyodo poci boldog tulajdonosa. Talalkozasom az odabent lako jeles szemelyiseggel junius vegere varhato :-)

Ezen kivul Wekerlen lakom, vagyis valoban beferek a topicba, csak eddig nem sikerult idetalalnom Hozzatok.

Most csak picit olvastam vissza, hat tenyleg rajar a rud szegeny kicsikre es az o mamajukra... En is eppen itthon kuralom magam egy torokgyuszibol, de ezek szerint vannak ennel joval rusnyabb bacik is :-( Hat gyors gyogyulast kivanok az aprajanak es nagyjanak, talan ez a szep napsuteses ido segit eluzni a bajt! :-)))

Minden jot Nektek, majd meg jovok es irok!

Kaska
kaska
 
 


Szia Kaska!

Örülünk, hogy idetaláltál!!Kép
Gratulálok a pocaklakóhoz, de jó lenne már nekem is újra....de amíg Peti ennyire nagy fokozaton pörög nem merjük bevállalni.......

Írj sokat!

Puszi, mert rángatnak

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kaska üdv a topicban, pocaklakóhoz nagy gratula! Írj sokat és sokszor mert a topic nagyon nagy fellendítésre szorul!Kép

Kata! Nem az eleme merül a digitális hõmérõtöknek, nekünk akkor csinált ilyen kis allûröket! Szerencsére (lekopogom) Annán meg Bánkon még mindig nincsenek pöttyök!!! Ha ez még pár napig így marad akkor megúsztuuuuuuuk!Kép Ildivel én is elég régen beszéltem már, szerintem jobban leköti a két gyerek mint azt korábban gondolta volna! Vagy nem így van Ildi?

Sasha? Veletek mi újság?
Golyó is nagyon-nagyon régen írt utoljára!

Puszi, most mennem kell!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Most csak gyorsan, mert megyünk sétálni!Kép Apa egész héten itthon vanKépKépKépKép

Kaska!
Örülök, hogy ellátogattál ideKép Wekerle? Irigyellek nagyon! Imádom Wekerlét, mesés hely! Én októberben adtam életet egy csodálatos kisfiúnak aki a Gábor névre hallgat.. illetve majd fog, ha megtanulja, hogy így hívjákKép A héten lesz 20 hetesKép

Norcsi!
Remélem Bánk akkor nem kapja már elKép Szorítok!

Kata!
Hát nem is tudom! Kétlem, hogy Peti alacsonyabb fokozatra kapcsol... legalábbis még jódarabig nem, bár nem a tapaszalat mondatja velem, csak félig. Az unoketesóm 13 éves fia még mindig olyan rossz mint a bûn...

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Koszi az udvozleseket! Igyekszem majd sokat irni, eleg nagy dumalada vagyok :-) Mondjuk aprilis vegeig meg dolgozom, ha minden igaz, es huzos heteken neha nehezebb, de nem panaszkodom, hiszen Ti meg 24 oras uzemmodban vagytok igenybe veve...

Kata,
megneztem a kepet a profilodban, nagyon jopofak vagytok a kis csibesszel :-)
Ahogy a barataink gyermekeit elnezem, a "fordulatszam" tenyleg inkabb vermerseklet kerdese... A baratosnem mindig aranyos kis rosszcsontokat szeretett volna, es meg is kapta :-) Most meg nyog :-) De nekem igy is nagyon tetszenek :-)

Kistesot termeszetesen en is szeretnek majd, de en se bannam, ha ugy ket ev lenne koztuk.

Norcsi,
Neked 3 gyereked van? Gratulalok! Es mennyi idosek?
Ugy vettem eszre, total kiszamithatatlan, hogy egy csaladon belul ki mit kap el egymastol es mit nem... Drukk, hogy megusszatok! :-)

Sasha,
gratula Gaborhoz, es a 20 hetesseghez :-) Benneteket is megcsodaltalak, naggyon husi a srac, es ugy no, mint a gomba :-)
En is iszonyu nagy makdaralonak tartom magunkat, hogy itt lakunk! Persze sok csaladi segitseg kellett hozza mindket oldalrol.

Mondjuk pont reggel morgott a parom, mert mogottunk berlok laknak, es a kocsibejarot folyton telepakoljak roncs autokkal, biztos ilyen bontott alkatreszekkel kereskednek. Nekunk nincs kocsink, nem is lesz, de a latvany eleg lehangolo, es sajnos nem is vigyaznak tulzottan ki-beallasnal, ami a kaput meg a kerti csapot illeti :-( Kene szolni, de sajnalom is oket, mert ok is tobbgyerekes csalad, biztos nem konnyu alberletben...

Minden szepet s jot!

Kaska
kaska
 
 


Szia Kaska!

Gyere is, mert látod sajnos halódunk itten, Tikkék elköltöztek, Ildi lustálkodik, TÁgiék is azt írta költöznek, Golyóról sem hallani mostanság, szóval maradtunk csak így szûkecskén.
Rólunk bõvebben az Ismerjük meg egymást rovaton belül "Norcsi és kis családja" topicban olvashatsz illetve láthatsz képeket, csak fõbb vonalakban vázolnám hogy Anna 6,5 éves, Julcsi holnap lesz 4 éves, Bánk pedig elsején lesz 16 hónapos. És majd tervben a negyedik, de éppen holnap kezdjük az építkezést amit egy éven belül be is kell fejeznünk az illeték miatt, szóval majd utána kerülhet sorra az újabb baba. Wekerle tényleg jó hely, de nekem inkább sétálásra, túl picik a telkek, meg ahogy írod ilyesmi sajnos elõadódhat ha több lakás van egy házban. Na ilyet én már nem szeretnék, látom Anyukáméknál eleget mennyit szenvednek a társasház miatt. Elég csak egy nem odavaló, lusta ember, aki nem takarítja a havat, nem takarítja a lépcsõházat, nem gondozza a kertet és máris egyere több a perpatvar. A másik hogy szerintem a realitástól nagyon elrugaszkodtak az árak. Mikor mi még ezt a lakást vettük valamivel többért kaptunk volna wekerleit is, de emellett döntöttünk, most meg azért van különbség a kétféle lakás ára között. Aki akkor befektetésnek vette bizony nem járt rosszul!

Sasha. Még nem kapta el, kopp-kopp, úgyhogy lehet hogy tényleg megússzuk???! Jó lenne!

Na megyek, mert Annával RSG-n voltunk, így csúszik a megszokott napirend.

Pussssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Mi az a RSG? Bocsi, de hülye vagyok........

Kapott a Peti "Õrült" amerikai rokonoktól Harley davidson bõrdzsekit........
Nagyon vagyány benne, apja nagyon büszke, ma kapta, apa most ért haza, de elvitte volna "mutogatni"...jajj, ezek a férfiak....ja, meg közölte, neki is kell bõrdzseki, hogyegyformák legyenek......
és én kivel járok egyformában????????

Ma volt egy kis riadalom ,Peti Olivérrel (felsõ szomszéd kissrác) karöltve megitta (szerintem nem) a Panadol szirupot. Utólag kimértem, maximum 20 ml volt benne, ha egy hajtásra megitták. Mondjuk Olivér volt a gyanús, mertt az õ kezében volt a szirup, és pont a szájában volt,. meg Peti száját szagolgattuk, annak nem volt panadol szaga. na meg Olivér tud üvegbõl inne, Peti nem -ha peti itta volna meg, valahol ragadnia kellett voolna. A hálóba bejutottak, ott volt az éjjeliszekrényen (mert mostanában bömbi van éjjel a 3 örlõ miatt), de be volt csukva! Peti kinyitotta a fogával!!! (gondolom) Na, és a háló padlója ragadt a panadoltól, meg a cipõjük talpa is vastagon olyan volt. Aztán az üveg alján is volt még vagy 5ml. Tehát ha csak 5 ml-t locsoltak a padlóra, amit kétlek, mert ha egyszer kiborult az üveg, miért áttl volna meg 5ml-nél, az alján is volt annyi, akkor összesen elfogyott max 10 ml. Annyi meg az egyszeri adag, ha fáj valamijük. Andi felhívta a Heim Pált, ahol gondolom kötelességbõl megvizsgálták, és kapott Valami olyan gyógyszert, amit szerintem mi is szedtünk (elfelejtettem a nevét) nyákoldó. Még holnap ennie kell. Na, az Andi férje most engem utál ezért. Na, és amikor a két gyerek a szikével játszott náluk, amíg lejöttem porszívózni???? NA mindegy, szerencse, hogy csak annyi volt az üvegben. Mindemt el lkell ezek elõl pakolni.....

Megyek, mert elaludt, én is alszom, mert szörnyûek az éjszakák............Kép

Kata

ja, puszi!!!
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Ritmikus sportgimnasztika (RSG).Kép Én sem tudtam amíg a rokonkislányok nem kezdtek el járni!
Ez a Panadol sztori nem semmi, Julcsi volt hasonló mikor nyáron a Junior rágóvitaminból bekajálta a dobozban levõ negyed doboznyi adagot. Neki nem kellett semmi, csak mondták a Heim Pál toxikológián (én is telefonáltam) hogy talán a gyerek a héten már ne kapjon többet!Kép Kösz, nem is kaphatott volna, hisz mind megzabálta! Szóval a Panadolt még én is kínkeservvel tudom kinyitni mert annak gyerekbiztos teteje van (a vitaminnak simán nyitódott). Úgyhogy ha tényleg õk nyitották ki az nem semmi. Mondjuk a gyerekek irtó leleményesek, mert szintén Julcsika egy játék-kulccsal simán kinyitotta az Anyukám kulcsrazárt kocsiját. Hogy hogy csinálta rejtély, de kinyitotta, méghozzá gyorsan és könnyen!Kép
A lényeg, hogy Panadol dolog miatt nem lett semmi gond! Tanulság valahol elzárva tartani vagy a plafonhoz közeli helyen ahol még ti is nehezen éritek csak el. Ez a szikés sztori sem lehetett rossz!Kép Hiába, nem elveszett kölykök ezek a mai gyerekek!Kép

Na megyek, puszi, jó éjt!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Vegre hetvege!!! Tegnap tettem egy batortalan kiserletet a netezesre, az emberem meg reggel is azon mulatott, hogy milyen komas fejet vagtam...

Szerencsere vege a betegeskedesnek is, ilyenkor tudom igazan ertekelni a jo kozerzetet :-)

Norcsi,
megcsodaltam a kepeiteket, nagyon helyesek a gyerekeid, a lanyok arcfestese kulonosen tetszett :-))) Boldog szulinapot Banknak, es visszamenoleg Julcsinak is! :-)))

Kata,
biztos nagyon jol all Petinek a bordzseki! Meg tudom erteni a ferjed, en is imadom a mocidzsekimet, (bar most pocisan szerintem nem fogom hordani :-), mindez megfejelve az apai buszkeseggel... :-))) Szoval kell egy-ket ilyen "orultebb" cucc, amit mi biztos nem vennenk meg, hisz "ugyis kinovi", de rendesek a rokonok, hogy ok megteszik :-)))
Ne legyen lelkifuratod, egyszeruen LEHETETLEN mindenre figyelni. A gyermeki kreativitas vegtelen, es egy pillanat alatt kepesek akcioba lepni. Az ocsem anno azalatt megette az osszes csikket a hamutartobol, amig a szuleim kikisertek a vendegeket... :-]

Minden jokat Nektek!

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Kaska, látod milyen jó hogy írtál, mert most nem írtam volna én sem! Szóval írjál majd magatokról sokat, azt tudod már milyen nemû a pocaklakód? Mik a lehetséges nevek? Hol fogsz szülni?
Köszi a dícséretet, mindig nagyon elpirulok így magamban!Kép De jólesik! Meg a jókívánságokat is!

Na ez volt a jó része a beszámolómnak a rosszabbik hogy a két másik gyereken is kitört a bárányhimlõ!Kép Hogy a fene enné meg!Kép Szóval Anna már tegnap mindenféle nyûggel nyafogott, hol a feje fájt, hol a hasa, hol szédült, aztán estére feltornázta a hõjét is lázzá, így megvolt a kezdet (Julcsinál is így kezdõdött) meg a hátán volt egy gyanús kiütés. Aztán mára több lett, és még több, és lázas is lett. Aztán észrevetettem hogy Bánknak is a kis fenekén megjelentek a kísértetiesen a bárányhimlõre emlékeztetõ kiütések, de rajta még nincs máshol meg láza sincs, szóval azért már kezdem magam beleélni hogy egyszerre lesz beteg Anna is meg Bánk is. Úgyhogy ovi továbbra sem lesz, Julcsinak már mindegy, a másik kettõt meg amúgysem lehet most pár napig kivinni!Kép

Kata, biztos aranyos lehet Peti az új cuccban, én is meg tudnám zabálni Bánkot pl. a kis öltönyében, olyan édes!Kép Ma is büszkén feszített benne!Kép
Balesetek terén tudod hogy nagy tapasztalatunk van, úgyhogy e téren sok újat nem tudsz mondani, ezek a gyerekek mindenre képesek!!! Olyan helyzetekbe kerülnek hogy az embernek fel sem merül a fejében hogy ilyen megeshet.

Sasha, bocs hogy nem álltunk meg tegnap, csak fontos ügyben telefonáltam, meg addigra már olyan fáradt volt a két lány hogy úgysem hagyták volna hogy sokat idõzzünk! Majd legközelebb! Minden oké veletek? Olvastam a másik topicban hogy a hozzátápláláson gondolkozol, szerintem tartsd magad az elveidhez és tarts ki a 6 hónapig csak szopi mellett! Nálunk is jött anyós minden gyereknél a hülye szövegekkel hogy ezzel vagy azzal etessem meg õket, de finoman, késõbb már nem annyira finoman rendberaktam. Anyukám nagy szerencsémre nagyon felvilágosult így nem ragaszkodott a már elavult elvekhez, sõt õ is biztatott hogy csak szoptassam amíg csak tudom. Ennek is köszönhetõ hogy mindegyik 6 hónapos koráig csak szopott, aztán Anna 18 hónpos koráig szopott (önmagát választotta el akkor), Julcsi két éves volt mikor a terhességem miatt elválasztottam, és Bánk is szopizik még lelkesen, és fogom is szoptatni amíg csak akar!

Na mára ennyi, megyek, mert még nem vacsizott a jónép!

Puszi, és jó hétvégét mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Jajj ne.......

kisregényt írtam, pont akor ment el a net egy pillanatra (gondolom) amikor küldtem...

Na, röviden: Norcsi, nagyon sok kitartást. Én, amilyen para vagyk, már bizosan a hajamat tépném. Nem véletlen, hogy a kisgyerekeses anyukák vágya a tavasz. Már nekem is tele a hócipellõm.
Nálunk valami érdekes kórság van, mondjátok, meg ha tudjátok, micsoda!
Peti csütörök reggel úgy ébredezett, hogy rondán, hurutosan köhögött. Az ébredés után is még egy óra alatt többször, aztán allig. A déli alvás után megint, aztán megint szinte nem is. (megnézte pénteken a szomszéd gyerekorvos, azt mondta a tüdeje tiszta, a torka majdnem tökéletes). Péntek, szombat, semmi baja nem volt,egy darabot nme köhögött, ma a déli alvás után megint köhögött, ébredezéskor, meg utánna lévõ félórában párszor. Aztán megint nem. Most, mikor írtam, az elõzõ levelem, mondtam, hogy nem, de azóta néhányszor megint, és sajnos most taccsantott is. Pedig az elõzõ levelemben pont dicsekedtem ,hogy vagy három hete nem taccsolt. Mondjk, Csabi azt mondta, ezt ne vegyem taccsnak, (mármint kórós taccsnak) mert egyrészt köhögött elõõtte, másrészt 100% almalére ivott kaakót szinte rögtön. Mondjuk, talán arra jó volt a taccs, hogyha ott a torkát birizgálta valami slejm, az most feljött. Nem tudom, mi a fene ez. Van ötletetek? (mármint a köhögéses dogog).

Norcsi, a ti dokitok hétvégén kijön? Adott számot, amin bármikor elérheted? Érdekelne.
Még az érdekelne hogy a keresztelõ menyibe került, meg a kispap elérhetõsége. Meg néhány infó, hogy hogyan zajlik ez az egész. Kell oktatásra járni a keresztszülõknek? Minkettõnek katolikusnak kell lennie? Hát nekünk?

No, megint nincs net. Most elmentem. (03.02. 21.23.) és elküldöm, ha lesz.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kata, kösz, kitartok amennyire lehet. Anna nagyon csúnyán benne van, mindenén foltok vannak, Bánknál nagyon light-os a dolog, jó lenne ha ennyivel megúszná!!!

Nem tudom mi lehet ez a köhögés Petinél!Kép Passz. De jó lenne ha kikeveredne belõle!

Nem tudom hogy kijön-e. Van mobil-száma amin el tudom érni elvileg bármikor de nem szoktam hétvégén zavarni, csak hét közben. Van két gyereke, gondolom azért õ sem lelkesedne ha állandóan hivogatnák! Hétvégén azért az ügyelet megteszi aztán hétfõn már el lehet érni.

Keresztelõ. Ha itt akarod ahol a mi gyerekeinké is volt, a Fõ utcai nagy templomban, na ott nagyon macerásak, nem keresztelik meg a gyereket ha bármelyik feltétel is hiányzik. A Koós K. téren nem ennyire maradiak úgy hallottam. Szóval legalább az egyik szülõnek katolikusnak kell lennie, nem árt ha volt egyházi esküvõ is (nálunk ez hiányzott) rossz pont volt náluk, a keresztszülõknek katolikusoknak kell lenniük, ha házasok ott is feltétel lenne az egyházi szertartás. Az egészet a plébánián kell intézni ami a postával szemben van a templom mellett. Ki kell tölteni valami adatlapot, kell születési ak.-i kivonat, és egy hétvégés elõkészítõ van, nem vészes, pár órás. Mindenki annyit fizet érte amennyit akar, van egy doboz oda kell berakni a pénzt a keresztelõ után. Ha van még kérdésed írj bátran.

Most megyek, nálunk is szarozott a rohadt HDSNET tegnap, hogy a fene vinné el õket!Kép

Pusssssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Hát, érdekes ez a köhögés. 9 óra óta figyelem, egyetlen egyszer köhögött 1-kor. azóta nem, most alszik.. szorítok a felébredést ússza meg köhögés nélkül...
Jajj de jó lenne, ha Bánk megúszná!!!

Na most elkenõdtem a keresztelõ miatt.
1.) csak én vagyok katolikus
2.) nem volt egyházi esküvõnk.
3.) Zsuzsi református, András katolikus, de református esküvõjük volt.

Na, már nem is tudom, hová vigyem........
Tényleg, hogy lehet akkor, hogy mi leszünk a Kitty keresztszülei? Mert református keresztelõ lesz, én katolikus vagyok, Csabi pogány ugye, és nem is volt egyházi esküvõnk............Na, erre mit lépsz????

Puszi, mert vackol a net

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Na, kopp kopp, reggel óta nem köhögött. Azaz már tegnap dél óta csak elvétve ivás után, meg ilyenek. meg éjjel, de akkor casak azért, hogy stresszeljen a dög.
No, ki hogy van? Nagy a csönd. Én sem írok , ahogy Norcsi, amíg valaki nem ír.
Hol is vettétek az öltönyét Bánknak? Kiütések? Lányok?

Pussz, mert betojt valaki

Kata
LadányiKata (ladán
 


Ej-ej!
Sziasztok!

Norcsi!
Sajnálom, hogy az Anna és a Bánk is elkapta, de legalább a jó a rosszban, hogy Bánknak ilyen lightesKépKép Nekem is babakoromban volt bárányhimlõm mint irtam és rajtam is kb 5 pötty volt. Lehet, hogy ilyen kicsi korban nem olyan vészes? De ha igen akkor mitõl kevesebb a pötty? Vagy az nem számít?

Kata!
Mi az hogy nem irsz amig valaki más sem?Kép Mikor olyan sokáig el voltál tünve... nem ér tüntetniKép
Nem tudom mi ez a dolog Petinél, de nem lehet, hogy "csak" valami kaparja a torkát. Múlt héten én is igy köhögtem, hurutosan, mert valami úgy kaparta a torkom, hogy még! De még semmi nátha jele nincs. Szorítok hogy nálatok is így legyen!

Kaska!
Mi újság a pocakakóval? És veled? Június végére vagy kiirva akkor kb 5 hónapos a babó... De jóKép Úgy lennék én is megint babás, pedig az utóbbi héten igencsak megszenvedünk a tökmaggal! Ja képeket rólunk is láthatsz az Ismerjük meg egymást/"sasha" topikban.

Úgy néz ki a történés, hogy a fiamnak már megint jön a foga! Kíváncsi vagyok, hogy ezúttal kibújik-eKép Másfél hónapja is volt egy húzós hét amig lejött a foga az álkapcsából az ínyébe, de ott megállt. Azt hiszem megint elindult valamelyik. Iszonyat nyügös. Szerencsére inkább délután mint este, bár tegnap nem birtam elaltatni fél éjfélig! Fél 7-kor elaltattam, mert féltem, ha tovább dörgöli a szemét az kiesik, mert már olyan álmos volt. 7-kor felébredt, na nem baj, úgyis fürdés idõ van. Nálunk 7 és 8 között, ahogy esik. Na megfüdött 8-ra végeztünk és nem lehetett vele birni. Ha altatni akartam úgy visitott hogy még. Szórakoztatni kellett, akkor nem nyüszögött. Néha még egy vigyort is elengedettKép
Mindjárt megyünk dokihoz, kimondják az ítéletet Gabcsira. REmélem meggyógyult és nincs semmi zörej a tüdejében és végre megkaphatja a 4 hónapos oltását, hiszen vasárnap már 5 hónapos lesz!
A foghoz visszatérve: Meg onnan gondolom, hogy a foga miatt nyaff, hogy a kakija más. Zöld és nyálkás, és többször kakál és kevesebbet. Mint másfél hónappal ezelõtt!

Puszi gyerkõcöknek, meg a pocakra..
sasha és gabcsi

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kata! A reformátusok az egészen más, a katolikusok ilyen bigottok, pláne ez a Fõ utcai! Lehet hogy érdemes lenne máshol próbálkozni!
Az jó ha már nem köhög, a Te köhögésed miattKép.
Öltönyét egy ismerõstõl vettük, de nagyon édi!Kép

Na azóta már nem light-os sajna a Bánk, ezernyi, randa, nagy kiütése van, a feje szörnyû és a kis feneke. Az valami borzalom! Ma reggelre jöttek ki nagyon, viszket is neki, úgyhogy kenem, kenem, és a fejére sapkát adok hogy ne vakarássza. Az arcával nem igazán tudok mit kezdeni, ott is nagyon sok van, még a szemhéján is, attól félek is hogy elvakarja, fõleg mikor a kis szemét dörzsöli!Kép Szóval úgy néz ki hogy nálunk bejön amit a dokinõ mondott hogy ilyen picinél sokkal rosszabb mint a nagyoknál. Lázas is már több napja, az elõbb is 38,6 volt neki levonás után, így kapta a kúpját meg be is fujkáltam!Kép Szóval nagyon-nagyon szenvedünk! Ráadásul ez a szobafogság!Kép

Gabi fogzásáért is Kép, ismerõs, nekünk még mindig csak kijövõfélben van az alsõ szemfog, most már szerintem csak napok kérdése!

Megyek, puszi mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!!

Hát Kép Kép Kép Kép Kép

Norcsi, sajnos annyira éreztem, hogy ez lesz !!!!!! Kép szegény kicsi, csak nem vakarja el !!! Ez a magas lázas állapot hány napig tart? Jajj szegény !!!!!
Én most az infulenzától félek, nem merek senkit sem beengedni. Jönne egy barátnõm csütörtökön, de oviban dolgozik (logopédus) és félek, hogy hoz valami bacit. Szerintetek lemondjam? Jönne egy kis barátnõje is az anyukájával a Petinek, de lehet, hogy inkább áttetetem velük a jövõ hétre, mert itt a fél ház infulenzás, nehogy valahogy összeszedjék. Mi is kezet mosunk minden liftezés után (mert az a fõ kedvenc), hátha megússzuk. Andi is beteg (a 10.-en) gondolom, Olivér is el fogja kapni, csak még lappang, úgyhogy nem találkozunk. ...
Nagyon várom már a tavaszt...........Kép
Szeény Peti egész nap "mondogalódott" nem sírt, nem hisztizett, de nyafi volt. Mondjuk ez az idõ is......na meg a fogai........bezzeg az apjával este akkorát viháncolt, hogy csak na!!!!!! Úgyhogy gondolom, nem beteg.
TAVASZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megyek, mert visít Apa, végezteka fürdésselKép

Puszi, mindenkinek jobbulásdt, egészségeseknek NEM BETEGSÉGET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Hali!

Norcsi!
Sajnálom, hogy Bánk ennyire rossz bõrben vanKép

Kata!
Remélem megússzátokKép

Gábor mára belázasodottKép Levonás után 38. A jobb lábához hozzá sem lehet érni, a balhoz talán. A foga miatt is nyüszít... Nem is biromKépKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kata, Sasha, köszi! Azóta még szarabbul van, az éjszaka egy rémálom volt, dobálta magát, két kézzel vakarózott, meg mint a medvék a hátát dörgölte az ágyhoz, nem aludtunk hajnalik egy percet sem, akkor kidõlt. Ma volt a dokinéni is, kaptunk mindenfélét, a popsija iszonyú hogy néz ki, arra pl. olyan krémet kaptunk amilyet az ótvarosok szoktak kapni. Most éppen elaludt (nagyon ritka dolog ez pár nap óta, így most nagyon örülökKép).

Kata! Hát ez az influenzás idõszak el fog húzódni még egy darabig, bár ovis közegben dolgozóval tényleg nem lenne tanácsos találkozni. Mi már márciusban biztos nem megyünk oviba, gondoljátok hogy ép ésszel fogom ezt túlélni??? Most nagyon le van gyengülve az immunrendszerük, illetve még csak Julcsié, mert a kór lezajlása után (ami úgy két hét) két hétig kb. 0 az immunrenszer így MINDENT összeszedhetnek. Na még csak az hiányozna!!! Én is várom már a tavaszt, meg a nyarat, de nem a 40 fokot, mit válogatok, mi?Kép Kata, köszi hogy szóltál reggel, nagyon aranyos vagy, és tényleg jól is jönne ha ez így ebben a formában érvényesíthetõ lenne! Vigyázzatok, tényleg nehogy összeszedjetek valamit!!!

Sahsa. Szegény kis Gabó!Kép Oltást is kapott? HOgy van egyébként, mármint mit mondott a doki, a múltkori bajából meggyógyult? Gyógyuljon meg minél elõbb a kis beteg!!!

Puszi, megyek, sziasztok, és tessék írni, nem csak kifogások, stb!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
BánkKépKépKép
Gabcsi teljesen kigyógyult a hurutból és olyan a tüdeje mint újszülött korábanKép Igen 2 oltást is kapott, már megint lázas, úgyhogy el kell mennem a patikába mielõtt feljebb szökik, mert még csak 37,9 de még elöttünk az éjszaka. Próbálom én is óvni a gyereket, de sajnos nem lehet kiszürni az olyan embereket akiknél még csak lappang bármilyen betegség!

sasha

Kép
sasha
 
 


Norcsi, jobbulast a gyerkoc/ok/nek, Neked meg mielobbi pihenestKép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: