Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!

Szuperek a képek.Biztos jól éreztétek magatokat.

Hajni, most volt Dani az Állatkertben. Én nem mentem csak az apukája és a keresztapukája volt vele. Nem is bánom, annyian voltak, hogy fél 10-től 12-ig álltak sorban, hogy bejussanak. Igaz, utána egész végig bent voltak.

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!
Mi van kihaloban a topik???Röviden rólunk:
Na szóval mi kipakoltunk,Kíra és Miron szobája holnap készen lesz.Ajtók bennt vannak,festés kész,Apa most rakja a parkettát.Kíra szobája nagyon tuti lett,igazi barbi színt választott.Mironnál eddig kék volt,most zőld.Majd rakok képeket ha kész vagyunk.Már ha addig nem kerülök a sárga házba.
A konyhába mindent megvettünk,de csak 12-én jőn a gázszerelő,addig lesz két hét pihi.Jővő héten jött volna de Kíra bulija lesz,aztán ő nem ér rá,ugyhogy maradt a 12-13.Már várom,hogy készen legyünk.
:twisted: :twisted: :twisted:
Hétföre remélem már minden a helyére kerül,akkor még kitakaritom itt a nappalit,kedden pedig a kertet kell pucra vágnunk mert szombaton lesz 15 gyerekem plussz estére terveztünk egy garden paryt a szülőkkel.Kicsit most agodom mert keddtöl mondanak lehűlést,remélem nem minuszok jönnek,mert semmi kedvem a 15 gyereket a frissen elkészült szobákba beereszteni. :roll: :roll: :roll: :roll:

Hajni!
Ti hogy álltok???Nyaralási uticél megvan már???Mi is szeretnénk még egy hosszú hétvégére augusztusba elmenni a Balaton környékére,de nem puccos szállodába csak egy házikóba vagy apartmanba ellátás nélkül,nem tudtok valamit???

Lehet,hogy lesz nagy teranova buli???30 éves a cég állitolag készülnek valamire ami titkos,ti tudtok valamit??Ez csak szeptemberre várható,hát remélem családos lesz és akkor végre leülhetünk traccsolni.Talán már a gyerekek után se kell majd annyit szaladgálni,mint tavaly a campingbe. :lol: :lol: :lol:
Na jó megyek,bár akkora a kupim,hogy azt se tudom hol kezdjem nincs kedvem hozzá.Ja és még hab a tortán,hogy ma garden partyra megyünk dupla szülinapot ünneplünk kereket, baráti körben.
:lol: :lol: :lol:
Fricike és Sancsi nagyon eltüntek!!!!
Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!
Mi van csajok sztrájkoltok??? :lol: :lol: :lol:
Nekem se igazán van időm,csak gondoltam jővők dicsekedni,hogy elkészültünk a két gyerekszobával,rend a lelke mindennek.Márcsak vasalnom kell,de arra most van 2 napom,szombatra a bulira nem akarom,hogy itt álljon ez a nagy hegy.
Jővő héten én is otthon leszek,csak hétfön megyek be kitakaritani,aztán majd csak utána héten pénteken megyek.Szóval majdnem két hétig itthon "logatom a lábam" Ez pont jól jön mert kezdjük kipakolni a nappalit,konyhát és verjük a falat.Ugyhogy ez mégse nagyon lesz láblogatás,de legalább itthon leszek.
Eddig jól telik a nyár,sokat vagyunk a kertbe(már ha itt bennt nincs munkám)elég jól birom ezt a meleget,még napozni is kifeküdtem tegnap. :lol: :lol: :lol:
Hajni!
Ti hogy álltok a fürdővel???Nyaralás megvan már???
Évi!!
Ti hova mentek nyaralni???
Ki mikor kezdi az ovit???Miron most már otthon van egész augusztusig,nem akartuk otthon tartani,de aztán ugy gondoltam hogy 5 hét alatt(leállás) ugyanugy elszokik mint 8 hét alatt.Igy legalább nem kell szaladgálni vele ide-oda.
Na jó dobom a képeket aztán neki esek a vasalásnak. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép Kíra uj ágya ami kihuzható,és a szekrény egy része.

Kép Az új iróasztal


Kép Új rózsaszin polc,ezt nagyon eltaláltuk,szinbe nagyon megy a szobafal színéhez.

Kép Mironnál végül is zöld lett,nem kék kicsit bánom már.

Kép Ezeket a játékokat nem lehet elpakolni,állandoan olyan kupis ez a sarok.
Vendég
 

 
 

Andi, gyönyörűek lettek a szobák. Remélem, örülnek neki a gyerekek.
Mi Balatonra megyünk nyaralni egy hétre.
Jó neked, hogy bírod a napot. Én egyáltalán nem bírom, még kint sem tudok lenni 10 óra után egy percet. Ez van.

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de elég sok minden volt mostanában, itthon már nem volt időm és erőm a gép elé ülni. Bent meg nem mindig van lehetőségem írni.

Velünk minden rendben, a fürdő készen van, már csak ki kell takarítani, meg egy-két szekrényt csináltatni. Tök jó a kád, meg minden, szerintem szép lett nagyon. Majd ha már tudok ott is egy kis rendet varázsolni, lefényképezem nektek. :)
Egy hétig anyumnál pakoltuk ki az egész lakást, munka után este 8-fél 9-ig dolgoztunk lent, aztán még itt fent is rendbe kellett hozni a dolgokat. Elég fárasztó volt. Ma már jöttek a kőművesek bontani, kezdődik a látványos része a munkának. Ez nekünk már pihentetőbb lesz. Jövő héten kezdjük mi is keresgélni a járólapokat, konyhát, bútorokat stb.... Igazából most nem nagyon lelkesít a dolog, fáradt vagyok ehhez is. Pedig a munkahelyemen most nincs hajtás egyáltalán, de én általában jobban elfáradok olyankor, amikor egész nap nem csinálunk semmit, mintha végigdolgoznánk a munkaidőt.
Nyaralás: ma sikerült hosszas keresgélés után lefoglalni a szállást. Végül Csopakra megyünk 6 napra, hotelba félpanzióval. Füreden van aquapark, meg ott a görögfalu stb. Lesz program, remélem jó időnk lesz majd. Nagyon nehezen találtunk szállást, már szinte minden le van foglalva, ami meg üres még az nagyon drága.

Andi!
Nagyon szépek lettek a szobák, mondjuk nekem ez a sok rózsaszín már kicsit vad, de hát a gyerekekért mindent! :lol: :lol: :lol: Ügyesek vagytok, szépen haladtok ti is! Gondolom ti is fáradtak vagytok...
Terranova buliról nem hallottam még semmit, jó lenne találkozni! :)
Aisa nov. 10-től megy majd oviba, addig még mamázik itthon. :) Szoktak menni egy-egy órára délelőttönként, az tetszik neki, de hát ez teljesen más, mint amikor majd ott is kell maradnia. Majd meglátjuk, biztos nehéz lesz az elején. Jó nektek, hogy már túl vagytok ezen.
Kirának milyen lett végül a bizonyítványa:?

A meleggel én is hadilábon állok, a lakás már rendesen fel van melegedve. Az irodában szerencsére van klíma, igaz régi nagyon, de legalább hűt. Anélkül megbolondulnék estére szerintem.

Sancsi, Fricike merre lehetnek????

Na, megyek nézem a meccset egy kicsit, meg el kéne vinni a kiscsajt fürdeni....
:?

Aisa és Hajni
odex
 
 


sziasztok,

én is csatlakoznék a vörösvári mamik táborába, és gyorsan egy kérdéssel nyitnék: tényleg van itt a környéken babaúszás?

mia_snow
 
 


Sziasztok!!
Üdv Mia köztünk. :lol: :lol: :lol: Ez a becsületes neved???Bátorkodtam a profilodba belépni,hátha ugy többet megtudok rólad,de sokkal okosabb nem lettem.Viszont a honlapodon már többet megtudtam.Gratulálok kicsi Milánhoz,nagyon édes baba azt is megtudtam,hogy valamelyikötök (férjed vagy te) görög származású.Vagy rosszul értelmeztem???Vörösváron hol laktok??azt is olvastam,hogy a Jánosba szültél,csak nem a Mihályi doktonál??
A szüléstörténeted nagyon jó lett,olyan jó volt olvasni,szinte átéltem veled az egészet!! :lol: :lol: :lol:
Na akkor ide is írhatnál néhány rövid sort magatokról,hogy ne kérdezzünk állandoan.Hidd el jobb ha mindent egybe bevallasz!! :lol: :lol: :lol:

Babauszás van Vörösváron,pontosat nem tudok róla,ha emlékeim nem csalnak akkor vagy a Kápolna utcában vagy a Kálváriában (mindig keverem öket)Ez a Vásár-téri ált.iskola mögött van.Bizinger a becsületes nevűk,ez biztos.Sztem ha a védőnődet kérdezed ő pontosan fog tudni mindent.A Ligában (egészségház) nem tudom te minek nevezed,még szórólapot is láttam,sőt a gyerekrendelöben is,bár gondolom ott még nem jártál Milánnal.Ki a gyerekorvosotok??
Na jó tényleg nem kérdezek irj meg mindent!!

Hajni!!
Kíra két 4-essel zárta az évet (olvasás,nyelvtan)Erre is számitottam,sajna a magyarral én is és Gábor is hadi lábon állt.De a bnőm magyartanár,ugyhogy most szeptembertöl kézbe veszi a dolgokat.Viszont matekbol és németböl dicsérettel végzett.NJekünk ez a lényeg a többi nem igazán számit.Na jó azért remélem megbukni nem fog.
Túl sok a rozsaszin??Na nem adok nektek 5 évet és majd megszereted.Hidd el engem is kilehetett kergetni vele a világból.Most én is szivesen hordok rszin ruhákat.De a pókembert még nem sikerült megkedvelnem,Miron ugyanis abba utazik mostanába.De ami késik nem mulik,tudok én alkalmazkodni.Majd akkor leszek bajba ha a "csillagok háborúja,harry potter stb...jönnek,azokat nagyon utálom.
Szóval várd ki a végét fogjátok még ti is rózsaszinbe látni a világot.

Megyek,mert nálunk holnap nagy buli lesz 15 gyerek és 18 felnött. :shock: :shock: :shock: :shock: De hála az idő nagyon kedvező,ugyhogy nem lesz összehányva a frissen festett falam. :lol: :lol: :lol:
Vasárnap megyünk a Sucsa-motára ,remélem olyan jó lesz mint minden évben idén már 3-dik éve lesz,hogy kinn vagyunk.Jővő héten pedig a Hajógyári-szigetre megyünk a T-com gyerekszigetre.
Remélem nem lesz 40 fokos kánikula.De holnap legyen,medence már felkészitve a nagy csatára. :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd jővők beszámolni hogy sikerült a buli.
Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Helló Andi, köszi a gratut. :)

hú írjak le mindent?? annyira merész nem vagyok. :D
szóval a becsületes nevem Fehérné Mészáros Lívia, jövő héten leszek 29 éves, tavaly volt az esküvőnk, most rá 1 évre pedig megszületett az első gyerkőcünk, Milán. remélem lesz 2 kistesója is az elkövetkezendő pár évben, kicsi korkülönbséget szeretnénk köztük - 1,5-2 évet kb.

A Rózsa utcában lakunk (Gildétől kell még jönni kifelé), Krupp Melinda a védőnőnk, és a Kelemen doktornőhöz tartozunk. Őt választottuk, a másik két dokinőről eddig csak rosszakat hallottam. :oops: most jól jártunk, mert azt mondta a dokinő, hogy ha Milán 6 hetes lesz, akkor menjünk hozzá, de ma mondta a védőnő, hogy akkor épp szabadságon lesz. úgyhogy jövőhét szerdán menjünk inkább, addig még átgondoljuk a rota vírus elleni védőoltást is. először szerettem volna, de a védőnő háát.. nem lebeszélt, de annyira már nem ragaszkodom. majd meglátjuk, mert ha szeretnénk, akkor viszont fel kell íratni már jövő héten, mert az első kötelező oltással együtt kapná meg Milán. ti kértetek valamilyen nem kötelező védőoltást? ja és a gyerekorvosi rendelőben voltunk már, mielőtt Milán megszületett, "bejelentkeztünk" a doktornőnél meg kértünk recepteket, de a babaúszásról nem láttam semmit, mondjuk előfordul, hogy vaksi vagyok. :lol: ha jövő héten megyünk szerdán (őő akkor most asszem a "Ligába?") akkor ott megnézem.

Sajna nem vagyok nagyon ismerős itt Vörösváron, 2004-ben költöztünk ide, a férjem is és én is a II. kerületben, Pesthidegkúton születtünk és nőttünk fel - ja és itt jegyzem meg, hogy egyikőnk sem görög, sajnos. :D nagyon szeretjük Görögországot, és igyekszünk minden évben ott tölteni 1-2-3 hetet, amennyit a pénzünk és az időnk enged. ha tehetnénk, valószínűleg ott élnénk, de ez csak álmodozás. szeretjük azt a kultúrát, az embereket, szeretjük felfedezni azt az országot, így minden évben másik részére megyünk el, hogy minél többet megismerhessünk belőle.

János kh, szülés: Szuromi doki a fogadott orvosom, fiatal, jóképű pasi, hozzá járok már kb 3 éve, egy rossz szavam nincs rá, szerintem ez a szüléstörténetből is kiderül.

Kérdeztem a védőnőt (pont ma volt itt) az úszásról, 3 hónapos kortól lehet menni, és tényleg van itt, mondta az utca nevét de persze elfelejtettem. :oops: Bizinger az oké, most hogy így írod erre rá tudom mondani hogy ezt a nevet mondta, de magamtól ez sem jutott volna eszembe. kicsit szétszórt vagyok mostanában. :)

Köszönöm az érdeklődést, remélem mindent leírtam amire kíváncsi(ak) vagy(tok). :)

pókember, csillagok háborúja, stb... én a micimackóval állok hadilábon, de manapság akkora divat, hogy még a pelenkákon is az van. na amikor megláttam, azt hittem hülyét kapok. :D nálunk szerencsére még a szülői akarat győz, úgyhogy a drága jófiunknak elsősorban tengeres (halacskás, tengerészes, vitorlás, stb) dolgai vannak. a vízhőmérőnk is hajó formájú. :D

na most ahogy elnézem, a pár rövid mondatból lett sokk hosszú, nem baj, úgy látom úgyis olyan keveset írtok mostanában ide. :lol:

mia_snow
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a társasághoz.

A nevem Hajni és Marci kisfiam 11 hónapos. Már jön is a kisöcsi valamikor október legelején, vagy amikor ő gondolja. Sajnos itt kevés hely van, ahol össze lehet futni kisbabás anyukákkal, mert nincs játszótér és az óvodába sem hordom reggelente a nagyobbat... A környéken született és még fog nemsokára pár baba, remélem kialakul egy jó kis babás-mamás társaság.

Lívií: Valóban van babaúszás Bizingerné Kati 06 30 560 2194 régen szerda délelőtt volt a Tompa Mihály utcában. Mi sajna nem járhattunk Marci bab bőre miatt :(

Most mennem kell, de nemsokára benézek.

Üdv mindenkinek, Hajni

Kép
pusy
 
 


Sziasztok!

Lívia, Hajni üdv. köztünk! :lol: Remélem, gyakran jöttök majd, és kicsit felpörög a topic! :)

Andi!
Na, hogy sikerült a hétvégi buli? Rendben ment minden?

Hogy bírjátok a meleget?

Hétvége jó gyorsan telt nekünk is. Szombaton elmentünk csavarogni, Ikeában vettünk egy-két apróságot még. Aisa nagyon be akart menni a játszóházba, be is engedték, de kb. 5 perc után elkezdett sírni, hogy ki akar jönni. Pedig kint ültünk a padon, látott minket. Utána még megbeszéltem vele, hogy menjen be mégegyszer, kint várjuk őt. Vissza is ment, de ahogy belépett a labdák közé, már megint kezdett sírni, és ki kellett hozni... :cry: Mi lesz így az oviban majd?? Egyre jobban félek tőle...
Vasárnap meg Dorogra mentünk a tóra, jól le is égtem, de amúgy tök jó volt. Délután meg fallabdáztam még egyet. Tegnap olyan fáradt voltam, mintha végigdolgoztam volna az egész hétvégét. :?

Na, megyek többre most nem telik az erőmből.... :oops:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Én is üdvözlöm az újakat!

Mi jártunk a Tompa M. utcába, a babaúszásra. Az oktató, valamilyen Krisztina, viszont nagyon unszimpatikus volt, így hamar abba is hagytuk. Állandóan a barátnőjével fecsegett, a babákkal pedig nem törődött. De azt hiszem, ezt már írtam is ebben a topicban.

A játszóterek krónikus hiánya tényleg nagy gond itt Pvváron. De még egy nagyobb közösségi tér sincs, ahol össze tudnának gyűlni a kismamák. Én már teljesen le is tettem az ismerkedős terveimről. Majd ha oviba kerül a gyerek, megismerem a csoporttársait és szüleit.

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!!
Hajni!
Üdv itt nálunk. :lol: :lol: :lol: Látom gyarapszunk rendesen,bár sokan akik régen aktiv irogatok voltak eltüntek. :cry: :cry: :cry: Kérünk szépen részletes bemutatkozást ugy mint Liviától. :lol: :lol: :lol: Ja meg persze képeket. :lol: :lol: :lol:

Livia!!
Köszi a kielégitő bemutatkozást.Itt laksz a szomszédba!! :lol: :lol: :lol: Látásbol ismersz??Ha feljebb mész akkor ott találsz rólam képeket.Biztos szoktatok itt a Szent Istvánon felfelé menni,akkor eljöttök elöttünk.
A gyerekorvos is és a védőnő is a legjobb választás volt.Bár a védőnő adta magát,mert utcákra vagyunk osztva.Gondolom tudod hogy a doktornő csak a héten van már,julius 20 -ig szabin lesz.Azért tudom én is ilyen pontosan mert tegnap voltunk Mironnal oltáson.(kullancs)akkor láttam kiírva.

Hajni!!!(ajaj :roll: :roll: :roll: 2 Hajni lett)
ODEX!!!!!
Ne izgulj Aisa miatt az oviba!!!Majd meglátod milyen hamar tanulnak.Föleg a rosszaságot és a csúnyabeszédet.
Na szóval a buli fergetegesre síkerült!!A gyerekek édesek voltak rájuk se kellett szinte nézni,végig medencéztek,csak akkor mentem oda amikor Miron is csatlakozott hozzájuk.Félő volt,hogy a nagyok alányomják a víz alá.Ugyanis ilyet játszottak,a fiuk kergették a lányokat aztán dobás.De csak én féltem,ugyanis Miron hamar tanult a fiukkal aztán már ott bandázott velük.Csak amikor a Kírát kergették akkor kiabált,hogy ő a "bajátom"
:lol: :lol: :lol: Haláli volt.
A szülök este 7-töl jöttek folyamatosan ,jókat dumcsiztunk,és nagyon finom lett a pörkölt.A hangulat tetőfokán már az Apukák ugráltak be a medencébe,ruhástul,cipőstül valaki telefonostul.A többit nem részletezem.Éjjel kettökor ment el az utolsó adag vendég,de ez az Apukáknak ugye nem igen tetszett ezért ők még bementek Pestre a Hajógyári szigetre bulizni.
Hát persze ,hogy Gábor is ment.!!! :lol: :lol: :lol: Reggel fél 7-kor jött haza,ugyhogy a SUCSAMOTA-nak löttek. :cry: :cry: :cry: :cry: Délbe tért magához.
Szóval jó volt mindeen.Végül is volt 15 gyerek,és 18 felnött.
Hasonló lesz a felállás az augusztusi oszt.talimon is,ugyhogy ez volt most a főproba. :lol: :lol: :lol:

Tegnap voltunk Kírával a szemészeten 1 dioptriát javult a szeme 8 hónap alatt.Dokinő odáig volt,hogy ez milyen super.
Na jó mennem kell,mert ma megint lesz plussz egy gyerköcöm!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok.Bocsi de tenyleg nem volt idom irni.Bocsi nincs ekezet a gepen.Latom mindenkinek jol telik a nyar.Vezetes nem nagyon megy meg de probalkozok.Na majd holnap megyek a masik gephez meg jo hogy harom van.Udvozlom az ujjakat.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok !

Helga vagyok és én is új vagyok itt. Mi Solymáron lakunk, kisfiam. Botond pedig 2 éves. Sajnos mi is nagyon el vagyunk zárva minden társaságtól, így szívesen csatlakoznánk mi is egy kis traccspartira.
helbad
 
 


Sziasztok, jaj de jó, még egy új tag. Üdv. köztünk!

Nálunk annyi újdonság van, hogy jön a tesó. Januárban fog megszületni, és azt még nem tudjuk,hogy fiú vagy lány. A János kh-ba járok terhesgondozásra, ahhoz az orvoshoz, aki még márciusban műtött, ha emlékeztek rá. Most voltam a 12 hetes uh-n. Eddig minden rendben van, bár a placenta centrálisan tapad, ami állítólag nem túl jó.

Na azért nem fogom részletesen megírni a terhességem minden részletét, tudom, ez a topoc nem erről szól.

Puszi: Évi
krévi
 
 


topoc=topic :D
krévi
 
 


sziasztok,
bocsi h igy eltüntem, képzeljétek, a multkori esti viharban belecsapott a villám a számítógépünkbe és tönkrement. :( most az uram kis kütyüjéről írok, de ez meg kb 6X25 centis, kész élvezet ezen pötyögni.

a babauszi elérhetőségét köszönöm, megnézzük majd szeptemberben, aztán ha nem válik be, keresünk más helyet. állítólag budakalászon is van. még az is jobb, mint bemenni a városba.

Andi sajna nem vagy ismerős. de amilyen bamba vagyok, ez mondjuk nem csoda. :oops: mindenesetre ha már ilyen közel lakunk, össze is futhatnánk. :)

képzeljétek, voltunk sz okmányirodában útlevelet csináltatni Milánnak. hát... nyilván ismeritek a helyet... nem kis szervezést igényelt, hogy bejussunk. vicces lett a fotó is, majd ha jó lesz a gép, bescannelem és megmutatom. :D

a dokinő szabijáról tudtam, pont "jól" jött ki. 3hetes volt Milán, aikor legutóbb találkoztunk, akkor azt mondta, hogy 6hetesen menjünk hozzá - vagyis most, de hát épp szabin van. :(

mia_snow
 
 


Sziasztok!!
Na végre van élet!Megfogadtam,hogy nem írok amig ti nem írtok,mert ha visszalapoztok és megnézitek,minden oldal az én hsz-mel van tele. :lol: :lol: :lol:
Helga!
Üdv köztünk,mesélj és rakj képeket.Gyökeres Solymári vagy?Akkor lehet,hogy ismersz a Ludwig pékségbe dolgoztam 4 évet.

Mia!!!
Rakjál be magatokról képet és akkor megmondom én neked,hogy elmentünk e már egymás melett néhányszor az utcába.Gondolom igen!Dokinőt én idöbe elcsíptem,ugyanis szerdán voltunk oltáson és pénteken rendelt utoljára. :lol: :lol: :lol: Összefutást egyenlöre sajna hanyagolnunk kell,tudod mi most vertük szét a házat,és még legalább 3 hét mire minden a helyére kerül.Augusztus közepén utazunk Pécsre (Orfüre) egy hosszú hétvégére,aztán augusztus 23-án oszt.tali lesz itt nálunk a kertben (33 fő),és utolsó hétvégén ha jó idő lesz Balatonra megyünk.
Szóval mi egész nyárra bevagyunk programozva rendesen.Most hétvégén is itt lesz a gázszerelő,és csak reménykedünk,hogy délután 4 körül leköszön ugyanis bulira kéne mennünk. :? :? :?
Becsapott a villám???Esküszöm akkorát szólt itt egyik nap,hogy Gábornak mondtam ez tuti valahol itt a környéken csapodott,mert iszonyú hangja volt.

Évi!!!
GRATULÁLUNK!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: És ezt csak igy mondod???Mi az,hogy nem ilyen topik???De igenis minden apró részletet tudni akarunk,(na jó azt azért nem)hogy majd veled együtt izguljunk szülés elötti napokban.Fiú vagy lány???Vagy még nem tudni???Nevek???Jaj teljesen lázba jöttem,na jó kedvet azért nem kaptam. :oops: :oops: :oops:
Ezek szerint bejött az a doki ott a Jánosba???Csak ugy halkan megsugom,hogy Mihályi doktornak prakszisa van a Margit kórházban,és ujra mehetnek a kismamák hozzá. :wink: :wink: :wink: De gondolom,már nem akarsz váltani.
Ja és január 14 az nagyon szép dátum!!!Miron akkor született.

HAJNI!!!!!
Hova tüntél???Tudom,hogy nem nyaralsz,mert Gergő is dolgozik.Foszlányokba hallok ám infokat felöletek,mert Gábor sokat dumál Gergövel.Azt is tudom,hogy most Anyudéknál vagytok szétverve stb....Ja meg Gergő lát el minket jó tanácsokkal a konyhát illetöen,mosogatótálca-csepegetető,munkalap közzötti rés stb....De ettöl függetlenül jó lenne ha jelentkeznél.

Én ma kezdtem melozni,majd meghalltam másfél hét szabi után.
Szombaton voltunk a T-com szigeten,hát nagyon szar volt.De hajokázni jó volt,azzal mentünk a Jászai Mari térröl,és azzal jöttünk vissza ís.Miron nagyon élvezte.Mindjárt mondta,hogy ő hajós lesz,persze Gábor mindjárt rákontrázott,hogy az tuti nem.(Ő az) :lol: :lol: :lol:

Fricike!!
Nem láttalak már napok óta,pedig egy héten 2-szer tuti összefutottunk.Pedig szoktam csámborogni a faluban(bocsi város :oops: :oops: :oops: )

Bár annak nem nevezném,ahogy kinézett a mellettünk levő ovoda.Már hetek óta miota ez a szél van alig tudok Mironnál ablakot nyítni,mert az a sok szemét mind a szobába köt ki ami ott van.Az udvar tele volt parlagfűvel,a fa rádölt a tetönkre stb....Hát én hétfön felmentem és rájuk boritottam az asztalt.ott kiabáltam.Tudjátok mit kérdeztek???Miután telefonos megbeszélés alapján mindent papirra vetettem???A papirral mentem fel,az iktatóba.Erre megkérdezték,hogy lefényképeztem??? :shock: :shock: :shock: Hát több se kellett. :twisted: :twisted: :twisted:
De mára jelentem,lenyírták a fűvet,levágták a sövény és összesöpörtek.Márcsak a fakivágás van!! :roll: :roll: :roll: Ha jővő héten nem vágják ki,akkor mi fogjuk és munkadij gyanánt elrakjuk télire tüzelönek. :lol: :lol: :lol:

Na jó nem jártatom itt tovább,vár még egy konyhaszekrény kipakolás. :twisted: :twisted: :twisted:
Szép napokat mindenkinek.
Vendég
 


Szia Andi !

Két éve lakunk Solymáron, előtte a II. kerületben laktunk. Boti 1 hónapos volt, amikor kész lett a házunk. Hutweiden lakunk, a Cserje utcában. Sajnos nem nagyon ismerek itt senkit egy két szomszédon kívül, de ők dolgoznak, így nem lehet nagyon babázni és dumcsizni senkivel sem. Megpróbálok felrakni képeket is, remélem sikerrel járok.
Helga
helbad
 
 


Sziasztok!

Most végre van egy kis időm írni! :)

Legelőszőr:
ÉVI! Szívből gratulálunk Nektek! :) Nagyon örülök, hogy ilyen jól alakultak a dolgok kistesó ügyben! Nem semmi, hogy titokban tudtad tartani 12 hétig! :lol: :lol:
És várunk minden hírt a terhességgel kapcsolatban, legalább nosztalgiázhatunk mi is egy kicsit! :) Olyan jó volt pocakosnak lenni.... :roll: :lol:

Helga!
Üdv. köztünk. :) Tök jó, hogy végre kicsit felélénkül a topic!

Tudom, én sem voltam túl aktív mostanában, de van rá magyarázatom! :wink:
Annyi történt ugyanis, hogy az egyik kolleganőmet kihelyezték az egyik üzletünkbe, így egyedül maradtam arra a munkára, amit eddig ketten csináltunk. Két napom volt arra, hogy megtanuljam a többi munkát, amihez eddig nem sok közöm volt. Hab a tortán, hogy az a kolleganő meg szabin van a héten, aki esetleg segíteni tudott volna nekem. Szóval volt dolgom rendesen a héten. Tulajdonképpen tegnap délig meg sem álltam, addigra végeztem minden elmaradással stb.
Aztán délutánonként meg szaladgáltunk ide-oda, anyumnak keresünk padlólapot meg csempét, estére már nem maradt időm gép elé ülni. :?

Andi!
Még jó, hogy a fiúk együtt dolgoznak, így van némi infónk a másikról! :) Jól be vagytok programozva a nyárra! :) Unatkozni nem fogtok az biztos! :)
Hogy haladtok a felújítással?
Anyumnál dolgoznak ezerrel a munkások, most a villanyszerelők vannak, a szerelvényesek már a munka nagy részével készen vannak. Aztán jönnek az ablakok, vissza a kőművesek, és aztán már kezdődik lassan a látványosabb része az egésznek! :)

Itt Szentivánon is becsapott egyik nap a villám valahol a közelünkban, annak is olyan hangja volt... nagyon megijedtem éjjel. Nagyon durvák ezek a viharok mostanság.

Én még jövő héten jövök dolgozni, aztán megyünk Csopakra! Jó lesz nagyon, remélem jó időnk lesz!

Próbáljatok meg képeket feltenni, olyan kíváncsi vagyok!!!!

Sancsival mi lehet vajon?

Most már mennem kell..... szép napot mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,

Andi, tényleg rendel Mihályi a Margit kh-ban? Ez érdekes, mert eddig úgy volt, hogy a János kh-zal köt szerződést nem? Na, én ezt nem tudom követni. Mikor rendel? Nem tudod? De még itt is dolgozik Pvváron?
Most tényleg nem akarok orvost váltani. Bár a mostanitól még nem kérdeztem, hogy egyáltalán elvállalja-e a szülést.
Egyébként minden rendben, csak ezt a nagy meleget nem bírom.

Hajni, további erőt kívánok a felújításhoz.

Nekem még egy csoportom maradt, egy kedd-csütörtöki. Velük befejezem a modult, és többet nem is vállalok. Megint kivonom magam a forgalomból másfél évre. Már meg is mondtam a nyelviskolában. Aránylag jól fogadták, bár tök jól jött ki, hogy be tudok fejezni mindent.

Helga, miért nem mész Botonddal a játszótérre? Ott lehetne ismerkedni mással. Olyan gyönyörű játszóterek vannak Solymáron,nem úgy, mint Pvváron.

Évi
krévi
 
 


Szia Évi !
Le szoktunk néha járni a játszótérre, de az én drágám olyan félős, hogy rögtön menekülőre fogja és akkor irány haza. Amúgy inkább nagyobb gyerekek vannak ott, de a Templom téri játszótér amúgy is olyan kicsi. Két hinta és egy csúzda + libikóka. Lehet, hogy finnyás vagyok, de egyszer voltam Békásmegyeren a Máltai szeretetszolgálat éltal épített játszótéren, hát, kb. akkora mint a 10 solymári és tele van játékokkal. Nem is kell semmit vinned magaddal, még pelenkázó is van, ha kisbabával mész. Kár hogy állandó dugó van a 10-es úton, ettől egy kicsit el megy az ember kedve a kocsikázástól.
Vörösváron nincs játszótér? MOndjunk nem nagyon emlékszem, de én oda jártam közgazd-i szakközépbe még 10 éve, azóta viszont biztos sok minden változott.
H.
helbad
 
 


Helga, sajnos nincs Pvváron játszótér. De állítólag pár éven belül lesznek. Addigra lehet, hogy nálunk nem is lesz aktuális. Solymáron én is voltam a Templom téren, a játszótéren. Tényleg kicsi, viszont nagyon jó. Van egy nagyobb is a Pilisvörösvári utcában, Solymáron. Az nagyobb. Próbáld meg azt.
Persze a Máltai játszóterekhez ezek nem hasonlíthatók.

Tényleg ennyira félős a kicsid? Mennyi idős? Az enyém barátkozna, de nincs kivel.


Évi
krévi
 
 


Sziasztok.Hát ismét géhez juttotam.Gratulálok a babához Krévi és mindkettötöknek sok jót.Hát nálunk már nagyban megy a felállás ülés mászás.Nagyon fárasztó mert már menni akar de nem megy. hát jót nem tudok mert múlt héten meghalt a sógorom most gyász van 43 éves volt négy gyerek mondjuk két nagy és két kicsi a legkissebb másfél éves.Vezetés megy de a férjem toyotájával mert automata váltos és kényelmes.Mondjuk most keresünk egy kisautót mert én azt szeretnék a multipla nagy volt nekem.Andi nagyon vagányak a szobák.Mondjuk mindig olvaslak titeket.Babaúszásról hát tényleg csak a pletyi ment nem az úszás és Budakeszin is ök vannak meg drága szerintem.Hajni ha érdekel megkérdezem van dunabogdányba tölünk egy óra ut és 300ft hétvégén még szerintem a benzin is belefér nem 2800ft mehetünk együtt ha gondolod benzinböl olcsób ha érdekel utána járok.Betel az oldal na jók legyetek.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Szia Évi !

Boti 2 éves múlt májusban. Nem nagyon szokott kisgyerekekkel találkozni, így szoktatlan neki, ha valamelyik erőszakosabb a kelleténél. ha már megszokik valakik nincs gond, de idáig nem nagyon jutottunk még el. Neked mennyi idős a gyerkőd?
helbad
 
 


Szia Helga, Dani 2 éves múlt februárban. Évi
krévi
 
 


Szia Évi!

Akkor egyidősek, talán egyszer összehozhatnánk őket próbaképp. Hol laktok vagy merre szoktatok kóricálni? Nem akarok tolakodni, csak írtad hogy nincs kivel játszania.
Helga
helbad
 
 


Helga, jó ötlet! Mi sajnos most egyáltalán nem vagyunk mobilak. Az egyetlen autónkat férjem használja. És a terhességem első 3 hónapjának viszontagságai miatt nem sokféle (hogy szépen fogalmazzak), inkább semerre sem mentünk. De most már jobban érzem magam. Akár egy buszra is fel tudunk ülni.
Ti hogy álltok a mobilitással? Merre szoktatok járni?

Évi
krévi
 
 


Szia Évi !

Autó van, gond, hogy az esetleges dugó esetén idegrohamot kapok. Most Balatonon vagyunk, de időjárás függvénye hogy mikor megyünk haza, 28-i héten biztos hogy otthon leszünk. Addig van időnk kitalálni, hogy hol és mikor találkozzunk. Szerintem állj elő vmi javaslattal ami számotokra a legjobb, mert én tényleg könnyebben mozgok autóval. Írhatsz privátba is, hogy ne zaklassuk a többieket útvonaltervekkel.
Helga[/u]
helbad
 
 


Sziasztok!

Csak jöttem gyorsan elköszönni, mert holnap indulunk nyaralni. Időm mostanában sem volt sajnos aktívan irogatni, de azért olvastalak titeket. :)
Szombaton jövünk csak haza. Az a baj, hogy nem mondanak szép időt, sokat strandolni nem tudunk majd, de majd kitalálunk olyan programokat, amihez nem kell napsütés. :)

Majd jövök beszámolni, ha hazaértünk! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok, Hajni, remélem azért a körülményekhez képest jól telt a szabi. Elég ramaty idő volt. De gondolom, feltaláltátok magatokat.

A többiek elvesztek?

Mi jól vagyunk. Már elég szépen nő a poci. De ettől a sok orvoshoz, védőnőhöz járástól már kezdek egy kicsit besokalni. Most éppen a 16. heti afp van a soron, és a nőgyógyászlátogatás. A háziorvoshoz 2 hetente kell mennem, mert ő tart betegállományban.

Írjatok, puszi: Évi
krévi
 
 


sziasztok, megjöttem én is. végre elkészült a gép (igazság szerint már múlt hét szombatra :oops: ), de ez a mostani hét a ramaty idő miatt elég zűrös volt. Milán minden este 6-fél7től nyűgös volt, sehogy nem tudtunk rajta segíteni. cici nem kellett neki, elaltatni sehogy nem tudtuk (máskor egyébként magától elalszik), már próbáltam megitatni is (pedig ellene vagyok a víznek, teának, amíg szopizik), de az sem kellett. aztán 1 óra múlva egyre jobban megnyugodott, és a végére óriási mosolyokat dobált. nem értem mi ütött belé azalatt az 1 óra alatt. tegnap már jobb idő volt, érdekes, este sem volt nyügi. mi lesz így velünk télen??? :roll:

képzeljétek, tegnap voltam végre fodrásznál, 2,5 hónap után először. olyan jólesett... :D

képeink: http://picasaweb.google.com/livi.meszaros
itt van jópár. Andi, szerintem lehet hogy a Ludwig pékségből ismerősebb vagy, mint innen Vörivárról. :D

Helga: én is a II. kerületben laktam 15 éves koromig, meg aztán laktunk Solymáron is... most meg ugye Vörivár. :)

Látom túl későn csatlakoztam... mennek itt a felújítások, az én uram meg víz- és fűtésszerelő. na ezt akkor buktuk. :D

mia_snow
 
 


sziasztok,

mia,nekünk is volt, hogy Dani vígasztalhatatlan volt, még kisebb korában. M sem tudtunk vele igazán mit kezdeni ilyenkor.
Te is terhes vagy ugye? Hány hetes is?

Évi
krévi
 
 


nem vagyok terhes, kicsit korai lenne még, Milán tegnsp volt 2 hónapos. :) bár nem védekezünk, mert kis korkülönbséget szeretnénk, de azért még nem hinném. :)

tegnap viszont kapott Milán szurit. mivel laza félórás csúszás volt (ennyit kellett meztelenül várakozni) szegénykém pont addigra fáradt el, mire behívtak minket, és végigsírta az egészet. aztán utána nem is volt gond, nem lázasodott be, picit volt csak nyügi. élvezte az esti pancsit is. a védőnők a lelkemre kötötték viszont, hogy estére kapjon egy fél lázcsillapító kúpot mindenképp.. na hát én azt sohatöbbet! Milán rendesen ordított, potyogtak a könnyei, felvettem, ütöttm-vágott, tombolt, lepisilt, gyorsan átadtam apának, hogy majd akkor letisztálkodom és gyorsan cici, erre az apját lekakálta... cicin is még percekig csak tombolt, már én is sírtam, hogy hogy lehettem ilyen hülye... legközelebb csak akkor adok kúpot (vagy inkább valami mást), ha tényleg lázas. aztán pár perc múlva valami szuper intenzitással elkezdett szopizni, még vigyorgott is, meg huncutul nézett a kis piros, karikás szemeivel... na nekem sem kellett több, akkor meg örömömben potyogtak a könnyeim. végül este 9től reggel 6ig aludt, ma is minden oké. :)

mia_snow
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ennyire eltűntem, de időm egy szál se... :(
Bent sok a munka a szabadságolások és felmondás miatt, itthon meg már nem marad erőm.

Hát eltelt a nyaralásunk, persze a lehető legrosszabb időjárást fogtuk ki a nyáron. Szerdán pl. 12 fok volt és szakadó eső. :( Voltunk Veszprémben állatkertben, Győrben fürdeni, távolról többször is megnéztük a Balatont, és egy nappal hamarabb hazajöttünk. Itthon meg Aisa lebetegedett, 39 fokos láza volt több, mint egy napig, aztán mintha elvágták volna.... minden rendben ment tovább. Idő sem maradt rá, hogy dokihoz vigyem...

Évi!
Jól bírod a pocakosságot?

Andi!
Merre vagy???? Tessék ám írni, akkor is, ha én sem vagyok annyira aktív!!!!! Mi van veletek??? Dolgozol??? Gyerekek stb...??

Mia!
Sajnos lesznek még ilyen nehéz órák, esték a kicsivel, de ha már igazán kiismeritek egymást, könnyebb lesz. :) Én sem adtam annak idején Aisának kúpot oltás után, és nem lázasodott be ő sem szerenécsére. A kúptól egyébként ő is ordított mindig, zavarta nagyon.

Írjatok!

Aisa és Hajni
odex
 
 


8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
caruccia
 
 


Hajni, gondoltam, hogy az időjárás ellenére jól fog telni a szabitok. Aisa mikor kezdi az ovit?
Ez a 2. pocakosság sokkal nehezebb mint az 1. volt. Nem tudom, miért. Nagyon türelmetlen vagyok, szeretném már a gyereket a karjaimban tudni. Így sajnos nehezen viselem.

Mia, bocsi, akkor összekevertelek valakivel. Szintén egy új fórumozó írta,hogy jön a tesó. De így tényleg túl korai lenne, ha még csak 2 hónapos Milán. Bár én már hallottam olyan városi legendákat, hogy a 6 hetes kontrollra sokan már terhesen mennek.

Olvastátok a fenti hirdetést? Borsos áron dolgozik a hölgy. 500-600 Ft-ért is lehet babysittert találni.

Évi
krévi
 
 


Évi, anyu is bébiszitter, ő is ennyiért dolgozik. azt mondja hogy 1000 ft az alap, de van ahol 1500ban is ki tud alkudni óránként. néha vasalásra vagy takaritásra is megkérik, akkor még több. mondjuk anyu a 2. kerületben szokott vállalni... gondolom arrafelé más a tarifa. :)

amugy tényleg mondhatjuk hogy rajta vagyunk a tesó-témán, nem szándékosan hogy jujj jöjjön gyorsan, csak az sem lenne baj ha jönne. eredetileg jövö nyáron szeretnék újra babásodni, hogy 1,5-2 év legyen a gyerekek között.

Hajni: én már utána néztem ennek a panadol baby-nek... kúpot én többet soha, ha elkerülhető. és panadolt is akkor adok majd be neki ha TÉNYLEG belázasodik.. minek tömjem a gyereket gyógyszerrel, csak azért, hogy mi lesz ha... ? :(

szoktatok gyümölcsöt lefagyasztani? én arra gondoltam, hgoy mivel Milán pont télen kezdhetne majd gyümiket enni, lefagyasztok neki őszibarackot meg szilvát, ilyesmit.

mia_snow
 
 


Sziasztok!!!
Még élek! :oops: :oops: :oops: Vagyíshát mondhatnám,hogy már félholt vagyok(vagyunk)!Sajna még mindig nem vagyunk készen,de "márcsak a nappali-konyha festése maradt,aztán itt fennt minden készen van.Utána az előszoba,lépcsőház burkolás festés. :twisted: :twisted: :twisted: Már nagyon kivagyok ettöl.Mondjuk részben az én hibám is,ugyanis a piros hálószobánkat több mint 1 hétig festették (kb 4 négyzetméter)csak az ágy fér be és ennyi.Azért festette Gábor majdnem egy hétig ugyanis a piros sehogy se akart piros lenni.Pedig a Terranova laborjába kevertek színezőt hozzá. :twisted: :twisted: :twisted:
De most már 3 éjszaka ott alszunk,szóval végülis készen van.A konyhába az alsó szekrénsorok,mosogatógép,tüzhely minden a helyén,mert a szekrények mögött fehér valami specko festék van a víz miatt.De mivel még nics kész a festés ezért felül még ott a csupsz gipszkarton.
De azért haladunk,de Gábor már olyan hulla hogy felvetettem neki hogy hagyjunk most hétvégén mindent és menjünk a Balcsira.
De mint látjátok nem mentünk.Inkább dolgozik,mindennap éjfélig csinálja,aztán reggel meló.
Na szóval már tótál kivagyok ettöl,még a végén összerogy itt nekem.
Ja a festés azért várat magára mert az ajtók körül vakolás volt,elég vastagon és nem száradt ki.Talán olyan kedden neki lehetne esni,de Gábor délutános a héten este 7-kor jőn haza. :evil: :evil: :evil: :evil:

Közbe készülünk a sulira,már szinte mindent megvettem Kírának "csak" a könyvek vannak hátra.
Miron holnap kezdi az ovit,már elöre parázok töle ugyanis már elöre nyafog,hogy ő nem megy.Lesz jó két reggeli bőgés tutira.

Mia!!
Micsoda kúpmizéria! :shock: :shock: :shock: Nálunk soha semmi gond nem volt vele,én minden oltás után adtam neki egy felet.Állitolag az rossz ha mégis belázasodik az oltástól,azért mondják a kupot hogy még véletlenül se legyen lázas.Sőt körömvirággal kenem be az oltás helyét,még véletlenül se dagadjon fel,és hideg borogatást rakok rá.
Mondjuk a kullancsoltásnál egy hónappal ezelött nem csináltam semmit,de az más.
Kíránál is ezt csináltam mindig.A környezetemben élök is ezt csinálják,sztem ezt a dokinő emlitetí mindig.
Panadol helyett én ajánlanám a Nurofen szirupot igaz az csak 3 hónapos kortól adható,de sokkal hatékonyabb,finomabb.
Nálam még valamikor Kíra (9 éves) lázát is leviszí,bár ő már inkább algopyrint kap.Majd fogzásnál meglátod a kettő közti különbséget.
Gyümölcsöt inkább főzzél be,legalábbis őszibarit.Fagyasztani még nem is hallottam.Én egyszer probáltam epret,hát valami borzalom lett.

Hajni!
Ti hogy álltok Anyukádéknál?Anyit gondoltunk rátok a nyaralásotok alatt,hogy milyen időt fogtatok ki.Egyszer nekünk is síkerült a Balatonon ilyet,hát valami iszonyat volt.Akkor egyfolytába 4 napig szakadt az eső.
Most is készülünk,utolsó héten,Gábor 25-töl lesz szabin.Nem foglalok elöre szállást mert ahogy olvastam,hát nem valami jó időt igérnek akkorra,akkor pedig itthon is tudok de legalább ingyen kuksolni a lakásba.Majd meglátjuk.
Rakok be képet a hálómról,bár a képen nem adja vissza a pirosat,de a lényeg látszik.Azóta már az ágytakaró és diszpárnák is a helyén vannak!!
Kép

Na jó tényleg megyek ,felkell raknom a husilevest!
Szép napokat igyekszem többször jönni.
Vendég
 


Andi, örülök, hogy előkerültél végre-valahára. Szép lett a hálótok.
Én is mindig adtam oltás után kúpot Daninak, és soha semmi baja nem lett tőle. Az tényleg rosszabb, ha semmit nem adsz, és belázasodik.

Mia, az az 1000-1500 ft-os tarifa sok itt Pvváron. Itt mások az árak, mint mondjuk a II. kerületben. Ez mégis csak vidék. Itt tényleg 500-700 Ft-ért is ki lehet fogni valakit.
Akkor anyukád profin tud vigyázni majd az unokájára.

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!

Andi!
De jó, hogy előkerültél! :lol: :lol: :lol:
Akkor nagyjából egy cipőben járunk, mert nálunk is megy még az építkezés, szerencsére csak lent anyunál. De már mi is kivagyunk tőle, tele van az udvar szeméttel, sóderrel stb... Majd csak túl leszünk rajta. Nálunk most a burkolás megy, ablakok megvannak, holnap csinálják még a párkányozást és redőnyözést. A burkolás jövő hét végére készen lesz, akkor jöhet a festő. És utána már a kellemesebb, látványosabb része következik az egésznek, a berendezés. De még semmit nem vettünk meg, úgyhogy szaladgálhatunk a bútorok után majd.
Szép lett a hálótok, tetszik... elég "vad" lett. :lol: :lol: :lol:
Miron hogy bírta végül az ovikezdést? Nem volt gond remélem.

Évi!
500-700 ft-ért lehet bébiszittert találni a környéken?? Hát nem tudom, mondjuk én soha nem kerestem még. Nekem ez nagyon olcsónak tűnik, én ha bébiszittyó lennék, biztos nem mennék el ennyiért. Ha takarítani minimum 1000-ért jártam, akkor egy ilyen munkára legalább ennyit elkérnék...Na, mindegy....nem fontos, csak fura.

Mia!
Én szoktam gyümölcsöket lefagyasztani. Általában cseresznyét vagy meggyet, barackot és epret meg szilvát. Persze felolvasztás után nem lesz túl szép látvány, de télen egy kis banánnal, almával stb. felturbózva isteni gyümölcssalátát lehet belőle csinálni. És a leve milyen finom, nem szabad leönteni róla! Gyümölcstortához meg ilyesmihez az állaga miatt nem tudod felhasználni, de a gyereknek összevágva szerintem király. És legalább nem cukros, mint a befőttek. Én Andival ellentétben ajánlom neked, és legalább télen is kaphat gyümölcsöt a gyerek.

Én dolgozom egyébként ezerrel, mennem is kell, mert hoztak egy csomó papírt. Aztán végre jön az ebéd, mert már kiesik a szemem az éhségtől.... :shock:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hello Lányok!
Nyaraltok????
Csak jöttem helyzetjelenteni.A hétvégén jól belehuztunk,ugyhogy jelentem elkészültünk a konyhával.Már tényleg egy-két aproság van csak,de minden a helyén.Még a lépcsőház-elöszoba van vissza,ha minden igaz és nem megyünk Brnoba akkor hétvégén megcsináljuk azt is.Búcsúba nem tervezünk kimenni,mert az egy vagyon lenne Mironnal.Inkább foglaltam egy tuti szállást Siofokon.Nem túl olcsó,de ha a búcsúpénzt belerakjuk,akkor kb annyi amennyit szántunk rá.Ide megyünk nézzétek meg:

http://www.piknik.hu/index.php?page=pik ... t&lang=hun

Az árat sikerült lealkudnom a tulajjal,valami haláli faszi,egész hétvégén levelezgettünk.Már várom,hogy megismerhessem,és ott legyen mert azt igérte különös bánásmódban lesz részünk. 74000 lesz négyünknek a 5 nap 4 éjszaka félpanzióval.A Balaton egy jó 15 perc séta de van saját medijük,ha esetleg lusták vagyunk.
Remélem jó idő lesz,26-án kedden megyünk és szombaton jővünk haza.Néztem elörejelzést 28 fokokat írnak,hát azt majd meglátjuk.

Évi!
Hogy birod ezt a meleget pocakosodva??Nem tudni még hogy fiú e vagy lány??Nevek???

Hajni!
Apáink jól elvoltak szombaton. Tuti megint jól kibeszéltek minket.Megbeszélték,hogy ha teljesen készen leszünk,akkor jöttök hozzánk vendégségbe. :lol: :lol: :lol: Gábor őrült,hogy Gergővel osztották be,mert szeret vele dolgozni,jó hamar végeztek.

Mit szóltok az olimpiához???Elégé levagyunk kámpicsorodva!! Ma reggel néztem a súlyemelöt akinek kifordult a könyöke,iszonyat volt,ugy vitték le a podiumról hordágyon.Esküszöm még nekem is fájt,olyan rossz látvány volt.
Na jó rakok be egy képet az új konyhámról,aztán megyek a Kírámhoz.KIssé taknyos szegénykém,és alig alszik éjjel,nappal viszont annál többet.
Délbe megyek Mimiért az oviba.
Lassan nektek is kezdödik ugye Hajni???Mikortól is kezditek???
Nem irigyellek a beszoktatás miatt,még én is kinlodom Mimivel pedig ő már fél évet járt.
Na jó legyetek jók,élvezzétek a jó időt!!

Kép Még egy-két polc hiányzik,meg a páraelszívó is!:)
Vendég
 


Sziasztok,

Andi, szuper lett a konyhád. Mostantól főzhetsz jó sokat.

Mi is jövő héten megyünk nyaralni Balatonlellére.

A napot egyáltalán nem bírom. Egy percet sem tudok eltönteni ott. De a nyaralás szempontjából nekem mindegy, hogy itthon vagy ott üldögélek az árnyékban.

Már elég nagy a pocim. Állítólag minél többedik terhesség annál hamarabb nő. Na, ez nálam beigazolódott.

Andi, mondtad, hogy jó a bútorbolt Pvváron. Van ott gyerekágy is? Daninak szeretnénk egyet venni.


Puszi: Évi
krévi
 
 


Sziasztok,

Andi, szuper lett a konyhád. Mostantól főzhetsz jó sokat.

Mi is jövő héten megyünk nyaralni Balatonlellére.

A napot egyáltalán nem bírom. Egy percet sem tudok eltönteni ott. De a nyaralás szempontjából nekem mindegy, hogy itthon vagy ott üldögélek az árnyékban.

Már elég nagy a pocim. Állítólag minél többedik terhesség annál hamarabb nő. Na, ez nálam beigazolódott.

Andi, mondtad, hogy jó a bútorbolt Pvváron. Van ott gyerekágy is? Daninak szeretnénk egyet venni.


Puszi: Évi
krévi
 
 


Hello Csajok!
Gondoltam irok egy kicsit,itt ülök magányosan.:(:(Apa lelépett két fiatal buxával Hooligans koncertre.
Kíra és egyik osztálytársa akartak menni,hát persze hogy Gábor nem tudott nekik ellentmondani.
Bezzeg én itthon rohadhatok kicsi fiammal,merthát őt ilyen helyre vinni öngyilkosság,lenne mármint nekem:):)És természetesen ilyenkor éppen nem akar a Mamával aludni :twisted: :twisted: :twisted: Máskor ezért nyafog itt órákat,hogy hadd aludjon a Mamával. :shock: :shock: :shock:
Már 3 napja összenőttek a csajok hol itt alszanak hol valamelyiküknél.4-en vannak most nagyon jóban.Hallanátok őket miket szoktak dumálni,leraktam az agyamat tölük,tegnap itt voltak mind a 4-en.Szerencsére jó idő volt,ugyhogy nagyrészt a medencébe voltak,amig én itt bennt pörögtem nekik a konyhába. :wink: :wink: :wink: Sajtos-sonkás palacsinta tekercset kértek,és persze muffint nassinak.

Olyan jó,hogy péntek van,nagyon nem birtam ezt a hetet,már kedden hulla fáradtnak éreztem magam.Gondoltam holnap délig ki se kellek az ágyból de mivel most van plussz egy gyerekem kénytelen leszek,főzni valamit ugyanis maradékot terveztem holnapra,mert ma csínáltam tejszines paprikáscsirkét,dehát annyi azért nem maradt. :cry: :cry: :cry:

Évi!
Olyan gyerekágyra gondolsz aminek az elején még van olyan védő valami,hogy le ne essen???Hát nem tudom öszintén nem is figyeltem ilyeneket.De biztos van,meg amugy itt lenn az Árpád utcába mindent vállalnak is.Csak a szövetet kell kiválasztanod ha nem tetszik ami készen van.Fussatok egy kört,megéri.Meg a Szent Erzsébet elején is vannak jók.

Na jó betöltöm a gépröl a képeket ha már ugyis ennyi időm van,Mimi még vonatozik a szobájába.
Ha lesz kedvem még rakok be képeket a csajokról,hogy hogy mentek el.
Szép hétvégét!
Vasárnap jőn valaki Ungardeutche bálba???Akkor ott talizhatunk,mert ugy néz ki én ott leszek. :) :) :) :)
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Megpróbálok írni néhány sort. Aisa épp eszik, talán békén hagy ennyi időre! :) Bár ma nem panaszkodhatok rá, mert nagyon jó kislány volt, délelőtt olyan szépen eljátszott egyedül amíg én takarítottam. :)

Andi!
Nagyon szép lett a konyhátok, gondolom nagyon örülsz neki, hogy már a végénél jártok ti is. :) Lassan minden a helyére kerül. :)
Mi oviba csak november 10-e után megyünk, amit Aisa betölti a 3.-at. Addig majd anyummal megint fog menni legalább hetente egyszer, hogy szokja a környezetet. Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd. Csütörtökön kénytelen voltam bevinni magammal a munkahelyemre, és amikor már nagyon nem bírt magával, akkor levittem a Szöcskevárba és ott hagytam az egyik lánnyal. Azt hittem, hogy 5 perc után sírva hozza majd vissza, de képzeljétek 1 egész órát elvolt vele. Ugrált, csúszkált egy csomót, nagyon tetszett neki. Aztán ebédelt, ivott meg pihent egy kicsit, és még egy fél órára ott tudtam őt hagyni. Én meg addig legalább meg tudtam csinálni a sürgős munkámat. Olyan büszke voltam rá :lol: :lol: :lol: ez volt az első eset, hogy idegennel ilyen sok időt eltöltött egyedül. Úgy látszik, tényleg kezd megérni az ovira is. :)
Nagyon helyesek a csajok együtt, olyan nagy már Kíra is! :) Várja már a sulit???
Remélem, hogy tudunk majd valamikor találkozni, ha már ti is készen lesztek teljesen. :)

Évi!
Milyen volt a nyaralás??? Jó időtök volt, nem? Daninak tetszett a Balaton??? Mesélj....
Pocakkal minden rendben van??? Tudjátok, hogy fiú lesz-e vagy kislány????

Többiek nagyon eltűntek...
:(

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Már régen szerettem volna írni, de ide belépni legalább 5 percig tart, amit nem mindig van türelmem kivárni.

A nyaralás szuper volt. Balatonon minden a gyerekek körül forog. Két kézzel lehetett szórni a lóvét a gyerekre (már ha lett volna annyi). Az időnk is jó volt.

Ezen a héten újra elkezdtem dolgozni. Október elejéig végigviszem az összes csoportom, és utána már nem vállalok újat. Egy kis ideig újból kivonom magam a forgalomból.

Az még nem derült ki, hogy fiú vagy lány. A 18. heti uh-n nem mutatta meg magát. A doki azt mondta, hogy inkább lány mint fiú. De ebből még sok minden lehet.

Ezen a héten jönnek az oviból családlátogatásra hozzánk. Nem tudjátok, hogy ez mit takar? És mennyi ideig tart? A védőnőből kiindulva, aki a fél délelőttöt nálunk szokta tölteni, nem várok semmi jót.

Röviden ennyi.

Ti is írjatok!

Puszi: Évi
krévi
 
 


Halihó!

Én is meg tudok őrülni attól, hogy milyen lassan lehet ide belépni. :twisted:

Évi!
Családlátogatás: nálunk pont tegnap voltak az oviból. 3 ovónő jött, kint leültünk a kertben és beszélgettünk. Aisa nem igazán akart ott lenni, inkább a másik mamival játszott, akivel már elég régóta nem találkozott. Elmondták, hogy mit kell majd vinnünk neki, kérdezgették, hogy van-e bármilyen különleges szokása Aisának, hogyan eszik, iszik stb.... Szóval semmi különös, kb. 20 percet voltak ott. De aranyosak voltak, tulajdonképpen szimpatikus volt mindenki nekem. :) Remélem, Aisának is ez lesz majd a véleménye. :)
Dani mikortól megy majd az oviba?

Andi!
Merre vagy??? Hogy vagytok??

Jó hétvégét mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Hát mi nyaralni voltunk a héten,azért nem írtam.
Hajni azt hittem Gergőtöl tudod,hogy mikor megyünk.Gábor emlitette neki.:):)Élménybeszámoló majd lesz,de nem most mert teregetnem kell,már 2 adagot mostam,holnap vasalok ezerrel.Hétfőn kezdödnek a szürke hétköznapok,suli.ovi,meló.:(:(:(
Évi!!
A Balatoni árakról én is tudnék jókat mesélni.Durva volt!!:(:(
De azért minden super volt ennek ellenére,csak ne kellett volna hazajönni.Na jó azért jó ujra itthon.Végre beülhetek egy nagy kád vízbe:):)
Majd jővők képekkel és beszámolóval.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: