Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Péntek este akartam írni, de 10 perc alatt nem sikerült bejelentkezni....Feladtam....

Hát mi tuti nem megyük Cini-Cini muzsikára! :( Remélem már kifelé mászunk ebből a..... Hát sajna minket is megtalált egy fránya betegség! :( Még köhögünk, meg szívom az orrát... :(:(:(

Most is hintázunk, azért vok.... :lol: :wink:

Betti!
Tök jó, hogy tancsizol! Főleg, hogy meg tudjátok oldani Milánhoz a "bébiszittert"! Hónapok óta készülök fodrászhoz...mondanom sem kell, hogy sikertelenül....:(:(:( Úszásról van híred? Ha szeretnétek járni ilyen Cini-Cini muzsira Ecseren csütörtökönként lesz. JA! Kipróbáltuk a pizzareceptet! Mi nagy pizzások vagyunk! :lol: :lol: Fincsi volt! :D :D :D

Nóra!
Milyen okoskodás???? :lol: :lol: :lol: Te ha így halacc ezzel a betonozással, akkor jobb, ha félek majd Tőled! :lol: :lol: Nem elég, hogy tök jól lefogytál,de még ki is izmosocccc, ajajjjjj! :lol: :lol: Egyébként már egér szagot érzek a sufniban! Ez a Te műved! :lol: :lol: :lol:

Ildi!
Mi is készültünk hétvégén a Medvefarmra. Csak hát Szivikém lebetegedett.
Tök jó fej a hugod! Vecsésen lakik Ő is?
Én szeretem a képeidet! :oops:

Elaludt....

Gyorsan megpróbálok pihizni az első ébredésig!

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy vagytok?

Csak a képeket nézegettem idáig, de azok nagyon jól sikerültek!
Mi is kint voltunk a búcsúban vasárnap este, kár, hogy nem találkoztunk senkivel. Viki nagyon élvezte, most felült a pónira is, amit a Pólusnál 1 éve még nem mert. Autókáztunk MI is, hát igen, mert nélkülem nem akart. Nagyon jól néztem ki a csupa kicsi között mondhatom.
Előtte a Halász étterembe ettünk egy finom harcsa halászlevet. Próbáljátok ki mindig visszavágytok, ISTENI!Mi már minden ismerősünket megetettük egy ilyen levessel.

Betti! Nagyon ügyi vagy a sulival, biztos, hogy sikerülni fog. Olvasgass naponta és év vége felé ráérsz tanulni. Legalábbis én így csináltam az utolsó sulimban. Sokszor olvasd át, ismételgess, de nem kell tanulni, csak a vizsgára.Gondolom nincs számonkérés év közben.Milánka miket csinál már?

Ildi! Szuperek a képek! Én most sajna nem tudok felrakni, mert csak telcsivel fénylépeztünk, az homályos lenne.Mármint a búcsúról.
Mekkora a pocid már , nem vagy fáradékony még? Dávidkának puszi!

Nóra! Az utolsó oldalt elolvasva látom, hogy neked energiád hihetetlen sok van és mindenhez értessz.Még az oviba is vállalsz egy kis varrást. Azon gondolkodtam már jó párszor, hogy nekem is kellene egy varrógép, mert nagyon szeretek ruhákat tervezni.Van egy csomó ötletem, csak nem tudok varrni. Könnyen meg lehet tanulni a gépet használni és szabásmintát készíteni?

Jutka! De jó, hogy Te is olyan szorgalmas tag lettél mint a többiek!
Mi van a kis Dorcival, nátha? Gyogyító puszit küldök Neki!

Viki nagyon szereti az ovit, annyi barátja lett már és olyan nagy szájú, ő lett a" főkolompos" a kis barátai között. Remélem nem viszi túlzásba mint itthon. Az egy kicsit ciki lenne.Amiket néha kitalál!!!

Megpróbálok sűrűbben jönni és a képeket bepótolni.

Puszi Mindenkinek
Sziasztok Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Szilvi!!!
Már hiányoltalak....de jó,hogy jöttél.

Örülök,hogy Viki ilyen kis ügyes az oviban,még mindig jobb,ha ilyen szerintem,mintha kis visszahuzodó,félénk lenne,mint a Dávid lesz sztem. :(

Mi mostanában kaptunk rá a harcsa ízére :D ,meg fogjuk kostólni feltétlenül a Halászba a levest,ott nagyon jól főznek...igaz utoljára a keresztelőn voltunk ott,tavaly decemberben :oops: de ami késik nem múlik.

Majd teszek fel pociképet,nem tűnik olyan nagynak mostanába nekem a hasam.......a csajok szerint se(Nóra,Jutka,Andi) olyan nagy,mint a képeken látszik :oops:
kicsit fáradékonyabb vagyok,de nem vészes...

Nóra!
Na milyen volt Cini muzsikán?

Jutka!
Jobbulást Doresznek!
Mennek a tündérkék!
Kép
Igen vecsésen lakik a hugom,még a szüleimmel.
köszike a nevében,ő is mondta,hogy milyen aranyos barátnőd van,mondtam neki,hogy már a fiamnak is . :wink:

Betti!
Ne izgulj,ügyes leszel,én tudom. Szorítunk májusban!!!!

most rohanok,mert angol.....

puszi
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!

Szilvi,
tök jó, hogy tetszik Vikinek az ovi és már barátai is vannak! Az nem baj, ha ő a főkolompos. :D

Ildi,
Tücsökzenén nagyon sokan voltunk, rengetegen! Most Lőrincnek se tetszett annyira, mint a múltkor.
Azt mondta a Móni, hogy jövő héttől 2 csoportban leszünk, kinek melyik a jobb időpont. Az egyik 9-kor kezdődik, a másik meg azt hiszem 10-től. De majd Nóri pontosít.

Nóri,
akkor majd átküldöd a linket?

Betti,
a tanároknak ez a mániája, mindig ezt mondogatják, hogy nem kötelező idejárni.
De elhiszem, hogy nem egyszerű megoldani a tanulást gyerek mellett. Mikor suliban vagy, ki vigyáz Milánra?

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Andi!
Az nagyon jó lenne,ha külön szedné a Tücsizenét.....akkor mi a koraira mennénk azt hiszem.,de végül is az se baj,ha elkésünk,végül is,még mindig bemehetünk a másodikra,nem igaz???? :D NA jó csak vicc volt.

Vecsésiek!
Ma jönnek gázórát cserélni délután,nálatok is? Olyan fura,mert nemrég cserélték.

Ki merre van? mit csinál?

Puszika:Ildikó

Megy valaki a káposztafesztre?
ilgya1
 
 


Sziasztok!


Ildi!
Nálunk vízórát cseréltek valamelyik nap.

Mi is a korábbi Tücsökzenére megyünk majd.Most szerdán 22 gyerek volt!!!!!!!!!!!!
Pedig legalább 4-5-en hiányoztak,akik amúgy szoktak jönni.

Szilvi!
Varrni nem olyan bonyolult,főleg a mai tök jó gépekkel.Szabásmintát meg másolni szoktam.

Andi!
Mindjárt átküldöm :)

Betti!
Egércsabda:háztartási boltban lehet kapni egy ragasztót,azt kell rákenni egy kartonra.Álítólag a szaga vonzza az egeret,de mi azért mindig rakunk egy kis diót a közepébe :lol:

Rohanok,ezer a dolgom.

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Most kivételesen nem csak az én hibám. hogy eltüntem. Kiszelektált as rendszer, nem adott lehetőséget hozzászólást írni. Ma meg igen....
Gyorsan egy pár szó, mert nemsoká indulnom kell fotózni és eléggé parázok, mert szerintem nehéz lesz.
A csajok is betegek voltak, ezért sem voltunk Tücsökzénén. Hát úgy néz ki, nem akarom elkiabálni, hogy Tamara lányom is ovis lesz október 1-től. Holnap fog kiderülni.

A nyarálás nem indult zökkenőmentesen, anett ezt később írom le miért. De nagyon jó volt, hogy sikerült elmenni, mert fantasztikusan érezte magát a család. Igenis pihentető két gyerekkel is a nyaralás. Utólag is köszönöm a jókívánságokat.

A betegeknek jobbulást. Ennyi fért a gyors bejelentkezésbe, képeket majd pótolom.
anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Hát lányok nem tudom mikorra tudom összeszedni magam, hogy tudjak pár normális sort írni.... :( :(

De igyekszem!

Szivikém már jobban van, csak néha köhög. Monnyuk nekem az is sok! :evil:

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Nóra!Jutka!
Látom mindenki nagyon elfoglalt..... :)
mi nem voltunk itthon a hétvégén.

Akkor szerdán 9-kor lesz Tücsökzene?

Most megyek angolozni.

Betegeknek jobbulást kívánok!

Anett!
Mit fotózol?A Színházba?

Betti!Szilvi!Andi!Merre vagytok?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, nem tűntünk el.
Lőrinc hétvégére betaknyosodott, de nem tűnik komolynak, már jobban is van.

Vasárnap voltunk a káposztafeszten, egész jó volt, mi még nem voltunk ilyenen.
Lőrinc kapott egy lufit, nagyon érdekli, mivel hélium van benne, most is azt húzgálja a plafonról, meg visszaereszti. :D

Ildi, merre jártatok hétvégén?

Jutka, Dórinak jobbulást!

Anett, mi újság ovi ügyben? Megy Tamara?


Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Mi sem tűntünk el :)

Hétvégén próbálkoztam valami rendet és tisztaságot varázsolni a lakásba,de reménytelen..
Vasárnap éjfél körül pont végeztünk itt a számítógép körül a takarítással,amikor sírva felébredt a Tamara.Hőemelkedése volt,fájt a feje meg a hasa.
Tegnap itthon maradt,de ma már beengedtem a suliba,mert jól van.Igaz,tanítás után rögtön hazajött,nem ebédelt benn és nem megy napközibe sem.
Ma délután meg viszem fogorvoshoz...

Anett!

Hogy sikerült az ovi,valaki visszamondta és lett hely?

Andi!
Örülök,hogy semmi komoly.Jöttök holnap? 9-re?
Akartunk menni a káposztafesztre,de végül úgy belelendültem a pakolásba...:)

Ildi!
Merre jártatok?
Nem volt beszámoló :( és képek sem :(

Kicsinyítettem pár képet,reszkessetek:

Így segítettek a fiúk:
Kép
Kép

Ilyen lett a spejzom (Ildi kíváncsiskodott egyszer) :)

Kép

És végül:Kristófék csinálták ma az oviban(vagyis nagyrészt az óvónénik persze,de sztem nagyon szupi lett).A Polgármesteri Hivatal felé eső ablakon van,így megnézhetitek élőben is akár.
Vízfestékkel van az ablakra festve.A gyerekek (és az óvónénik) kézlenyomatai a levelek.
Kép

Most ennyi :)

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Ma olyan semmilyen napom nem volt,de írni se volt időm.....
Képeket meg direkt nem tettem fel :evil: ,mert most már ti jöttök.....látom Nóra gondoltál is rá (telepátia) :D de már hiányoltam is.....

Na jó egyet teszek fel:
Kép

Szombaton a nődokimnál voltunk,majd lementünk a Tiszára,vasárnap meg átmentünk Tápióra házassági évfordulót ünnepeltünk az anyósomékét,35.

Nóra!
Ez a spejz valami fantasztikus!!!!Ilyen spejzom nagymamakoromban nem lesz,te jó ég!!!Le a kalappal!

Na mi volt a fogorvosnál?Miért kellett menni?
És már jobban van Tami?

És micsoda segítségeitek vannak, nem semmi... :D ez melyik része lesz a háznak? :oops: Vagy most ez mi? :oops:

Szépet csináltak az óvodások!Majd megnézem,ha arra járok...

Andi!
Remélem Lőri már jobban van...szerencsére már nekünk se kell orrszívózni,így holnap már megyünk Tücsizenére,akkor 9 kor lesz ?az tutti? :?

Jutka!
Merre vagy? Doresz jobban van? Jöttök holnap?

Betti!
Eltűntél te is. Holnap gondolom ti usziba mentek a Milánnal.Sikerült az eggyel felsőbb csoportba kerülni?
Gondolom tanulsz,de azért szánj ránk is egy kis időt...

Szilvi,Kriszti,Anett,Judi!!!Hol vagytok???Irgum burgum.......kérünk életjelet.....

Most megyek,de még benézek,mert akarom tudni,hogy holnap lesz 9-kor tücsi vagy nem?Szóval várom a konkrétumokat..

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok!

Nóri,
ez a spejz!!! Nem semmi! Te aztán ügyes vagy! Atyám, mennyi befőtt... :D :wink:
Ma délután pont sétálgattunk egy kicsit, és egyszer csak a tanuló suzukink jött velem szemben! :wink: Benne természetesen Zsuzsi meg egy tanuló. :D
Tetszik ez a fa a kézlenyomatokkal!
Jó nagy munkálatok folynak nálatok! Ügyes kis segítségetek van! :D

Ildi, nagyon cuki a Dávid! Helyes abban a nagy csizmában! :wink:
Köszönjük, mi is jobban vagyunk. Megyünk holnap Tücsökzenére, a 9 órásira. Remélem, tényleg akkor lesz, bár Nóri is azt írta.

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Ildi,Andi!!

Köszi a dicséreteket :oops: :oops:
Igazából a lekvár látszik soknak,de van,ami pl egész kicsi üvegben van.A meggybefőttet meg imádom :roll:
Épp a hétvégén meséltem az Anyukámnak,hogy emlékszik-e,mennyire szerettem kicsi koromban is.Akkor megfogadtam,hogy ha "nagy leszek",megpróbálok minél többet eltenni :lol: :lol: :lol:

Fogorvosnál csak azért voltunk,mert megcsináltattam Tamarának az ún. "barázdazárást".Nem tudom,ismeri-e valaki,ez arra van,hogy a hátsó,mélyen barázdált,maradandó fogakat védjék.Ún. fluorlakkot tesznek rá.Ma megcsináltak neki 2-t,2 hét múlva pedig a másik 2 foga következik.Ezek most a 6-os fogak,majd ha bújnak ki a 7-esek,akkor azokat is.

A háznak ez az a része,amit majd hozzáépítünk,itt épp az alap betonozása folyik :lol:

Igen,mi is 9-re megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Én akartam feltenni képeket, de 3 dolog is megakadályozott.... :oops:
Majd bepótolom, az a lényeg, hogy már leszedtem a fényképezőről.

Dóri már jól van, de mi nem hiszem, hogy megyünk Cinire, egyrészt nem valószínű, hogy felébredünk addigra, másrészt lehet megnézzük nálunk csütörtökön!

Jövök még, csak akartam szólni, hogy ne várjatok! Max. akkor, ha korán ébredne a Dorka! :)

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Jó reggelt!

Akkor 9-kor tali.....

Jutka!
Remélem nem miattam nem jössz :oops: ,azt azért nem nagyon szeretném :evil: ha nektek jobb,mehetünk a 10 órásira is. :lol:

Andi!Nóra!
Akkor nemsoká talizunk.

Sziasztok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el,csak a suli+munka+itthoni dolgok és még a Milán is.Egyszerűen nem jutok semminek a végére.Nagyon kivagyok most.Ráadásul ebbe a hónapba most jött meg 2x-ra :( Biztos be akarja pótolni,ami elmarad az elmúlt 1.5 évben.
Szóval a hangulatom pocsék.
Nagyon zavar hogy nem vagyok eleget a Milánnal és nem is úgy vannak dolgok ahogy szoktak....Milán nem is eszik rendesen :(
Most jól kipanaszkodtam magam.Ne haragudjatok.
Nekünk ma nincs babaúszás,mert nincs áram Gyömrőn.
Most itthon próbálok rendet tenni és utánna nemsoká megyek suliba.Megint rohanok egész nap.

Nóra!
Ne haragudj ezt le kell írnom,mert nem bírom ki.Nagyon szupi csaj vagy.Hát ez a spejz valami csodás.A nagyiméra emlékeztet.Ritkaság már ilyet látni.Nagyon gusztán nézz ki.
A gyerekeid arik ahogy segítenek.

Ildikó!
Dávid nagyon édes abba a nagy csizmába.Picid jól van?Nem vagy fáradt?

Andi!
A suli borzalmas.Nagyon sokat kéne tanulni,de nem nagyon haladok :( Milánra apa vagy a hugom vigyázz.Meg ha senki nem tud,akkor én maradok vele és hiányzok a suliból.De szerencsére meg tudjuk általában oldani.

Szilvi!
Köszi hogy hiányoltál és érdeklődtél a Milán után.Nem semmi gyerek egész nap a nyomába kell lenni,mert mindig dolgozik valamin.Jön-megy és pakol.Viki hogy van?Mit csináltok mostanság?

Jatka!
Jobbulást nektek!!!Pamperstől már megkaptáok az ajándékokat?Mi már igen :)

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézzek és meglepődtem hogy sehol senki :o Merre vagytok?Gondolom mindenkinek van dolga és ezért nem jöttök.Tegnap is fél 11volt mire hazaértem és végeztem a sulival és utánna az árúszállítással.Most pedig készülődés és megyek körmöshöz.Mit ne mondjak nem sok kedvem van.
Főzznöm is kéne valamit.Nincs valami ötletetek?Szerencsére suli nincs ma :twisted:
Megyek reggeliztetni.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Na,csak gyorsan a közérdekű infó:

HOLNAP DÉLELŐTT TALIZZUNK AKKOR?
HÁNY ÓRA?

Betti,Jutka,Judi,Szilvi!
Van kedvetek?

Ildi!
Neked jó lesz végül is?

Írjatok!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Mindekinek köszönjük az aggódást! Túléltük!

Ildi!
Hát, hogy őszinte legyek.......Igenis miattad nem mentünk Cinire! :cry:
Olyan dilis vagy! Nem Miattad hagytuk ki! :lol: Csak ha ide járunk, akkor összekötöm az egészet egy nagy sétával, ami azért jobb a Dórinak, mint az autózás! A másik meg, hogy hetente kettőre meg nem akarok járni!

Nóra!
Köszike, hogy gondoltál ránk! :oops: :oops: :oops:
Azt hiszem mi megyünk! Persze ha felébredünk addigra! Ma is ébresztenem kellett Dórit! Majdnem el is késtünk Ciniről! Erre kiderült, hogy itt is két csoport van! :? Ha tudom nem keltem fel a Szivit! :( :( :(

Andi!
Hozzátok a kisautót? :wink: :wink: :wink:

Betti!
Mi még sajna csak a kódgyűjtésnél tartunk.....:( :( :(

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Megint én:

Kedves Jutka felhívta a figyelmemet egy hiányosságra:

Anett!
Ne haragudj,hogy kihagytalak!Természetesen örülnénk Nektek is!

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok


Jó nekem a holnap,szerintem olyan 10 fele kéne, nem? Persze aki akar jöhet később is,vagy még előbb?

Akkor a lakótelepi játszótéren holnap találkozunk!!!!!

Jutka!
Gondoltam :cry: :cry: :cry:

Szia Bettti!
Örülök,hogy jelentkeztél.....remélem jössz holnap.

Most rohanok,de este leszek.....

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi nem hiszem hogy megyünk holnap,mert apa reggel megy dolgozni és nem lesz kocsink.Egyébként sem szeretném rontani a hangulatot,mert elég rossz passzba vagyok :(

Jó szórakozást nektek és írjatok hogy mi volt.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezek, mert hulla vagyok, a szomszéd csaj rávett, hogy menjünk el tornázni, és 7-től 8-ig ott voltam. :oops: :lol:

Akkor hogy is van holnap a program? 10-kor a játszótéren? Mi is tudunk menni!
Nóri, hol talizunk?

Jutka, visszük a kisautót! :wink: :wink: :wink:

Betti, miért van rosszkedved? Suli miatt? Kár, hogy nem jössz! :(

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Pity, pity, pity,pity ÉLEK! :oops: :D

Bocsi hogy mostanában nem jövök , de e za suli minden időmet elveszi még nagyon belekell rázódni!

Ma várlak bennetteket legkésőbb 1/4 6-ra otthon vagyok.
Legalábbis remélem.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Andi,Nóra,Jutka!
10 körül a Játszótéren!!!!
Homokozó cuccokat viszek.Más szerintem nem kell.

Andi!
Hol voltatok tornázni? :D

Kriszti!
Délután talizunk.

Betti!
Tényleg kár,hogy nem jössz.

Na megyek ,mert össze kell pakolnom délután megyünk a Krisztiékhez Tatabányára.

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ma miis buliztunk,A Robi hugának szülinapi bulija volt és kb 20 gyerek volt itt.

Milyen volt a tali?Kik voltak?Gondolom Andi,Nóra,Jatka és Ildikó.Képeket tegyetek fel.

Andi!
Nem is tudom miért van rossz kedvem.Talán az állandó rohanás és a sokminden más.Majd elmúlik.


Sajnálom csajok hogy nem mentünk,de majd legközelebb.

Jó hétvégét mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

A játszóteres tali nagyon jól sikerült, szerintem mindenki élvezte, aki ott volt.
Betti, igen, Ildi és Dávid, Nóri és Viktor, Jutka és Dóri, meg mi Lőrinccel voltunk.

Ildi, tornázni elég messze voltunk, a Temető u-ban van egy fitness terem szerűség. Valami sóbarlang is van ott...

Betti, nem voltatok véletlenül ma délelőtt a soroksári Auchan-ban :?: :?: :?:

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Most értem ide,de muszály ezeket felraknom,az lesz az első dolgom:

Lőrinc:
Kép
Viktor és Dávid:
Kép
Doresz:
Kép
Dórababának ketten is csapják a szelet:
Kép

A többi majd privátban!

Nagyon jól sikerült a tali szerintem is,nagyon jól éreztem magam én is. (mi is)

Ma voltam a Martinovics téri játszón (kocsival arra mentem) és körülnéztem....,kicsike,de jó lesz. :wink: akkor kedden,aki akar benevezhet,remélem jó időnk lesz akkor is.
Hol lehet ott megállni autóval?
JA és kedden szünnap van a Lőrinci úton a játszóházban,szóval nagyon szorítsatok,hogy ne essen az eső!!!!

Mi lenne ha már 9-kor találkoznánk?Ha úgyis kb. délig maradunk,akkor több időnk lenne.

Tök szupi volt Tatabányán,igaz most képek nem készültek,de azért jól éreztük magunkat. Apa negyedik lett a horgászversenyen :cry: 9 és fél kg-val (10 dekával maradt le a dobogóról),csak sajnos már szombat este el kellett jönnünk,mert vasárnap szerelniük kellett a teherautót.
Majd legközelebb Krisztiék jönnek,akkor majd ismét szervezünk valami talit és őket is megismerhetitek személyesen. :wink:

Andi!
És milyen volt a torna?Mész még?
Kismama torna is van? Lehet szülés után benevezek valami zsírégetősre :wink:

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat a játszón,legközelebb megismételjük.

Bettti!
Kedden eljössz a Milánnal?

És fel a fejjel,ne legyél rossz kedvű!

Biztos jó lehetett a zsur 20 gyerekkel. És nálatok volt?Ti szerveztétek?
Nagyon helyes kiscsaj a huga :wink:

Nóra!
Hol vagy?
És a többiek?

Kriszti!
Mikorra értél haza? Remélem nem fáradtál le túlságosan.
Vers kikérdezés megvolt? :wink:
Meg kéne írnod azt a filmet,amit néztünk este,lehet róla szó? (Csak ha már nem szarakszik a vinyó :wink: )

Jutka???

Na megyek,mert reggel korán kelek,megyek a korházba laborba.Aztán Horváth doki,majd Lakoshoz is elakarom vinni a Dávidot,két éves kontrollra.

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek,mert éppen főzök.

Tényleg nagyon jó volt a tali,Viktor délután akkorát aludt...úgy kellett felébresztenem.
Holnap megyünk mi is,Naná!!!

Teszek majd képeket is,csak kicsinyíteni kell.

Ja,Kriszta!
Képzeld!Megsütöttem a Kinder-sütit,de nekem csak 2 nap múlva puhult meg:(
Még jó,hogy az Anyu is sütött :oops:

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Hellóka!


Csajok!
Akkor holnap hánykor találkozunk? :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk holnap a játszótérre, de csak 10 óra körül, nekünk a 9 még nagyon korán van. A Tücsökzenére is úgy kaptuk össze magunkat a múltkor, hogy 9-kor kezdődött. :oops: :)

Ildi, szerintem kismama torna nincs ott, legalábbis én csak ezt a zsírégető-alakformáló órát láttam meghírdetve.
Egészen jó volt, minden kedden és csütörtökön este megyünk. Addig a fiúknak van 1 órájuk nélkülem. :lol:

Mi az a Kinder-süti? Lemaradtam valamiről? Nagyon jól hangzik......

Ma délelőtt voltunk Lőrinccel Juditéknál. Ábi már oviba jár, Emmácska pedig nagyon nagyot nőtt! Juditnak nagyon csini pocakja van már, de még nem látszik túlságosan.

Betti, hova tűntél?
Rosszkedvű vagy még? Suli?

Jutka, akkor jöttök holnap Dórival, ugye?

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Jövünk mi is :)
fél 10-10 között,ok?

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Jó reggelt!

Jutka!
Nem tudtam elküldeni a fényképeket,fél órán keresztül ellenőrizte a Symantec,majd közli,hogy túl nagy a mérete :( egy párat elkezdtem letölteni citrommailen megint,de csak egyesével engedi,arra meg nem volt időm,de talán kettő átment :oops:

Majd megpróbálom akkor ma délután mégegyszer,hozzá csapva a maiakat is,oké? :D

Akkor legyen 10 kor a tali,én is beugrok a Horváth dokihoz előtte a táppénz miatt és a postára is csekket befizetni.

Andi!
A Kinder sütit,ha jól emlékszem karácsony tájékán tette fel tavaly a Kriszti ide a Bnetre,de Nóra tudná ezt jobban megmondani,ha most megcsinálta,ez egy kókuszos sütike,de nagyon finom. Az oldalunkon is rajta volt,de valamit elkvartam és azóta nem találom. :roll:

Judit nem jön/jössz ki a játszóra velünk?Ez nem ér,hogy csak az Andival találkozol..... :wink:

Anett!
Tegnap láttalak a Károly utcában,jöttél velem szemben autóval,éppen egy trabant engedett el,pedig neki volt elsőbbsége :D
te nem jössz Szonjusssal?


Andi,Nóra!(esetleg Jutka!)
Akkor holnap is menjünk 10re a tornára,nem? :) (Tücsi)


Úgy láttam,hogy homokozó nincsen,legalábbis a bekerített helyen nem nagyon,úgyhogy homokozó készletet nem viszek,de motort azt igen :shock: :D

NA puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megyünk! Csak nem toom mikor! :lol: :lol: :lol:

Gondolom ez nem meglepő tőlünk! :lol: :lol:

Puszkó, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Kedves Milán baba!

Nagyon boldog első születésnapot kívánunk Neked!!!!
Kép

Ezt anyukádnak küldjük,valahol az ő napja is ez a mai.
Kép


Ildikó&Dávid
ilgya1
 
 


Csajok!

Átküldtem a mai ill. a múlt heti talis képeket is,lekicsínyítve :wink: szóljatok lécci,ha megkaptátok.Köszi!

Dávid bealudt a kocsiba,olyan fáradt volt. :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Milánkának mi is nagyon boldog 1 éves szülinapot kívánunk!


Ildi, én megkaptam a képeket, köszi! Átküldöm én is hamarosan, csak még nem volt rá időm. Bár én nem sokat csináltam ma.


Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Ideértem én is :)

Először is: Kép
Milánkának nagyon sok bolldog szülinapot kívánunk mi is!

Volt buli?Torta?Képek?
Betti!
Remélem legközelebb ti is átjöttök talira!Jövő hétre is belőttünk egyet,bár fix nap még nincs.

Ildi!
Én is megkaptam,de ezt már megbeszéltük :)

Én ezeket hoztam,hátha a többiek is kedvet kapnak és legközelebb többen leszünk.

Ez még a múlt heti,de nekem nagyon tecc:
Kép
Van még egy,ami szintén nagyon jó,de arra engedélyt kérek majd előbb Ildikótól.

A mai favorit sztem:
Kép

Lőrinc és Viktor:
Kép

Dávid és Viktor meglátták a buszt:
Kép

Dóri hintázik:
Kép

Harangoztak,így szomorúan készülődünk haza:
Kép

Remélem Betti,Anett,Judi is kedvet kap :)

Megyünk altatni.

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Drága Milán!

Boldog Születésnapot!
Kép

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok csajok!

1x is köszönjük szépen a szülinapi köszöntést.NAGYON KEDVESEK VAGYTOK!!!

Este olvastam a talit és sajna nem jutottunk el,mert ma rengeteg árú jöt és rohangálnunk kellett.Képzeljétek még suliba sem voltam :oops: Holnap apa dolgozik,de be kell mennem suliba,mert kikapok! Milán a barátnőmmel lesz 3 órát....Kíváncsi leszek hogy viseli? :roll:
Holnap is rohanós napunk lesz......Reggel anyuhoz rohanok,majd usziba,utánna védőnő és árú szállítás és fél 2-re a suliba kell érnem.Már most nem tudom hogy érek időbe oda mindenhova :?:

Jók a képek.Persze hogy van kedvünk menni,de remélem időnk is lesz.Feltétlen mennénk.Szóljatok!!!!

Andi!
Jut eszembe hogy voltunk auchanba vasárnap.Tiis voltatok?Miért nem szóltál rám.Bocsi hogy nem figyeltem!

Nóra!
Torta ma nem volt,de vasárnap lesz egy kisebb buli és akkor ünnepelünk :) Ajándékot ma kapott a Milán,de még vasárnapra is vannak meglepik!!!!

Ildikó!
Nagyon kedves vagy hogy rám is gondoltál és ilyen figyelmes vagy.Köszi a képet.(Nagyon meghatódtam :cry: )

Jatka!
Nektek is köszi a köszöntést.Tiis nemsoká egy évesek vagytok :shock: Hogy elment ez az év!!!??Számolmra nagyon rohanós volt :o Észre se veszük és felnőlnek..

Megyek pihizni,mert hosszú a holnapi nap.

Puszi nektek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Milánkának boldog szülinapot!

Andi és Nóra!

Örülök, hogy személyesen is beszélgethettem veletek.

Ildi!

Én is láttalak, és a trabis tényleg rendes volt (nem én erőszakoltam ki az elsőbbséget) én is trabis voltam régen, imádtam. :roll:

Tücsökzenén nagyon aranyosak voltak a gyerekek. És nagyon sajnálom a találkozókat. Múlt hét pénteken suliba voltam, tegnap pedig babalátógatóba. Mégnéztük Ambrust, aki liftben született. Barátnőm tolófájásokra ébredt, de már nem ért be a szülőszobába.

Nóri!
Áruld el légyszi, hol van ez a tornahely. mindenképp mennem kell.

Tamikám óvódás. Szereti, volt egy nagyobb krízis, de talán már túl van rajta. Szónja énekelve már egész hosszú szavakat elmond.
anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Jó volt szerdán a Tücsi-torna,csak megint irdatlan sokan voltunk,az Andi valami 17 gyereket számolt meg és ehhez jönnek még az anyukák :oops: volt nyűzsi rendesen.
Úgy látszik minidg ott vannak többen,ahova MI(Andi,Nóra,Anett :D ) megyünk. :D :D :D

Beszéltem a Mónival azt mondta,hogy szerinte a 9 órásin kevesebben lesznek,főleg,ha jön a hideg és a reggeli sötét,úgyhogy lehet,hogy visszatérünk arra,nem?(Andi???te mit szólsz?)

Voltak minden féle eszközök (játékok,labdák) ,de futkároztunk és mondókáztunk is .CSa k a Móni is mondta a végén,hogy nem tudta Mindenkinek elmondani,hogy melyik játék mit fejleszt,és nem is lehetett kipróbálni mindent,nem fért bele az időbe. :(

Úgy a foglalkozás tetszett volna.......,végül is nem tudom mit panaszkodok,nemsokára úgyse fogunk járni.

Nóra!
Jó képeket csináltál!
Nekem csak az első talis képek jöttek át a Martinovics tériek nem :shock: meg tudnád nekem tenni,hogy azokat is elküldöd?
Melyiket akarod felrakni rólam :oops: :oops: :oops: annyira bénának érzem most magam,hogy inkább nem szeretném,így is a gyerekek biztos rosszat álmodnak,amióta velem találkoztak. :oops: :oops: :cry: :cry:

Mi az hogy megyünk altatni??? :roll:

Betti!
Jövő héten is keddre beszéltük meg a csajokkal a talit,remélem szép idő lesz akkor is.Ha tudsz gyertek el!

És várjuk a képeket ám a nagy buliról!!!

Anett!
Láttam,hogy a trabis erősködött,hogy menjél,itt végül is csak azért jött be a képbe ,hogy ha nem láttál volna,akkor valamihez tudjam kötni,hogy hol is láttalak :wink:

Nagyon aranyos volt Szonjus a tornán,lepipált sok idősebb babát is a bátorságával.

Érdekes lehet ez az lift-es sztori,meg egy kicsit rémísztő is :shock:

Andi!
Igaz nem sokat dumcsiztunk Tücsi tornán,de azért jó volt,igaz?

Azért a képeket küld már te is át,ha lesz egy kis időd;úgy a legegyszerűbb(lehet,hogy tudod,de azért leírom,hátha valaki még hasznát veszi),ha rámész a képekre,kijelölöd őket(ctrl+A) és egér jobb gombra klikkelve felajánlja,hogy küldöd imélben és akkor nem kell egyenként kiválogatni. :wink:

Mindenkinek sok pusz!

Jutka!!!!
Mi újság?


És nem ér annyit MSN-ni,mert akkor ide nem jut időtök. :(


Nóra!
Milyen lett a sütike?És hol van a receptecske??????Ráér,csak nem elfelejteni!!!!! :twisted: Puszi!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hú,de sajnálom,hogy nem tudtunk menni tegnap,nagyon kíváncsi vagyok.Most akkor ez lesz 2 hetente?

Ildi!
Megpróbálom megint átküldeni,e-mail-ben,de ha nem sikerül,akkor majd msn-en.
Arra a képre gondolok,amikor a lakótelepi játszin kergetnek a fiúk :lol:
És nem is nézel ki rosszul,menjél már!!!!Mégse lehetsz nádszál a 8. hónapban!!!A csajokkal különben is jobban gömbölyödik az ember lánya.
Szóval csini kismami vagy és kész,főleg a futóedzések miatt,amit a Dávid és a Viktor tartott Neked.

Keddre jó a tali,de csak,ha jó idő lesz,mert a játszóház akkor nincs.Ha esik,akkor melyik nap legyen?

A múltkor este írtam és akkor feküdtek le a srácok.Vikotrt meg altatni kell (vagyis melléfeküdni,de ezt meséltem).

Itt a sütike képe meg a recept is,majd a levél végére teszem.

Anett!
Én vagyok a Nóra,a CBA-ban találkoztunk,de nem én járok tornázni,hanem az Andi (LőrincAnyu) :lol:
Remélem a kedd nektek is jó.

Andi!
Gyorsan eltűntél msn-ről,akartam még kérdezni valamit.Na mindegy még rááér.

Itt a sütike,kedden volt Apa szülinapja és ezt sütöttem.Nem szülinapkor simán tepsiben szoktam és akkor szép kockákra lehet szeletelni.
Kép

Üdítő szelet:

Tészta: 6 egész tojás
4 ek. kristálycukor
1 dl étolaj
2 ek. kakaó
Ezeket habosra keverjük,hozzáadunk 4 ek. lisztet és 1 cs. sütőport,majd kisütjük.

Krém:25 dkg Rama
20 dkg porcukor
50 dkg túró
2 cs. vaníliás cukor
Ezeket jól kikeverjük és,ha kihűlt a tészta,a tetejére kenjük.

A süti tetejére pedig 2 cs. valíliás pudingporból,3 ek. cukorból és 8 dl narancs üdítőből krémet főzünk (meggyel is ki van próbálva,úgy is fincsi),és,amikor már langyos,rákenjük a krém tetejére.
Hűtőben 1-2 óra alatt megdermed és isteni finom!


Puszika!


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Itt röhögcsikélek magamba, szóval kedves NÓRI (tudom cba :D ) ennyit a névmemóriámról, pedig ha tudnátok mennyit lapozok vissza, mire megírom azt a három sort, most ti is kuncognátok. Ezer bocsánat.
De büszkén állítom sok mindenkivel képben vagyok a személyes találkozók miatt.
ILdi! A 8. hónapban vagy??? Nem akartalak rémiszteni a lift sztorival, Tünde barátnőmnek már az első baba is másfél óra alatt született meg. Szerintem, nagyon csini kismama vagy, mi is a baj?
Na reszkesssetek, mert ha kedden sikerül elmenni a találkozóra elviszem a gépemet is.
Ha érdekel benneteket felrakhatok munkáimból pár képet. De nem akarok tolakodni. Anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett, én is nagyon örülök, hogy személyesen is találkoztunk, és megismertelek Téged és Szonját! Ahogy mondtam is, nagyon bátor, barátságos kislány! :)
Szerintem nem tolakodás, ha felraksz a munkáidból pár képet, biztos sok mindenkit érdekel!!!
Arra a tornára vagy kiváncsi, ahová én járok? A Fő u. másik oldalán van, a Temető u.-ban van egy Sóbarlang nevű hely - állítólag a vecsésiek ismerik, én most hallottam róla először :oops: , ott szokott lenni minden kedden és csütörtökön 7-től 8-ig, de lehet csak az egyikre is járni.

Betti, igen mi is akkor voltunk az Auchan-ban, és a mellettünk lévő pénztárnál pont egyszerre fizettünk, és majdnem egymással szemben is parkoltunk :D de mivel még személyesen nem találkoztunk, így csak a képek alapján ismertelek fel Téged és Milánkát, de nem mertelek megszólítani...... :oops:

Nóri, csak ismételni tudom önmagam, annyira ügyes vagy főzésben-sütésben! Ez a torta....!!! :D

Ildi, tök csinos pocakod van, ne viccelj már! :wink:
Szerdai tücsöktorna jó volt, de tényleg elég sok gyerek volt megint, így nem tudott mindenki kipróbálni mindent, és Móni se mindent elmagyarázni, nekem csak ez nem tetszett benne. Személy szerint nekem a Cini-cini jobban bejön, de ez sem volt rossz.

Puszi Mindenkinek,
Andi
idna
 
 


sziasztok!

el kezdtem írni,erre nem megzavartak?????Ilyet...... :D
meg tegnap nekem se működött mikor lett volna időm......ez nem igazság...
Ma is,épp hogy leírtam az Andinak,hogy nem működik,erre belépek és beenged,szép....... :roll:

Nóra!
Az a torta nagyon szuperül néz ki.És nem is tűnik bonyesznek,lehet,hogy a Dávid zsurjára én is kipróbálom.... :wink:

Apának utólag is boldog szülinapot kívánunk!

Azt még nem beszéltük meg konkrétan,hogy kéthetente lesz-e vagy lesz-e egyáltalán torna,talán szerdán szó lesz róla. :)

Milyen lett a hajatok?

Nekem egyelőre csak a kedd jó még tali szempontjából,most sűrűsödnek a napjaim,így is kedden be kéne mennem a munkahelyemre bevinni a táppénzes papírt,(a papírért meg akkor el megyek a tali előtt.) És délután viszem be a céghez.Hétfőn uh. a kórházban,szerdán a Tücsizene és az angol miatt nem jó,csütörtökön már le van beszélve egy másik Babanetes tali,esetleg még a péntek azt még nem tudom annyira....Szombaton doki,vasárnap a keresztfiam szülinapja és még sorolhatnám....Ez csak ez a hét,jövőhéten még sűrűbb,de ettől függetlenül ti talizhattok amikor ráértek :( ,persze nagyon bánnám,hogy kimaradunk,mert én mindig szuperül érzem magam veletek,úgyhogy inkább ne talizzatok!!!! :evil:

Jaj és olyan kedvesek vagytok,de tényleg olyan bálna lédy vagyok,főleg mellettetek!!!!!Tudom,hogy 8 hónapos terhesen nem lehetek nádszál,de akkor is úgy szégyellem magam,hogy nem vigyáztam jobban....... :oops:

Anett!
Természetesen nem vennénk tolakodásnak,ha felraknál a munkáidból....sőt örülnénk neki.

Jó lenne,ha el tudnátok ti is jönni kedden!

Igen már a 8 hónapba léptem elvileg,de akkor is olyan fura,mert még van két hónapom hátra,úgye december 15 a kiírt időpont,de már 31 hetes vagyok,szóval még csak 7,nem tudom....áááá
Csak egy kicsit volt rémísztő a liftben szülés,de ez rám nem jelent veszélyt! :D Milyen szerencsések egyesek,méghogy másfél óra alatt szülte az elsőt......,ez tök szuper,na ezt kívánom magamnak én is!!!! :roll:

Andi!
Szupi képeket csináltál te is...köszi,hogy átküldted.

Köszi a bókót :oops: ,nem ezt akartam belőletek kicsikarni tényleg :oops: :oops: :oops: ,csak leírni az érzéseimet,hogy hogy érzem magam a bőrőmben mostanában....szeretek terhes lenni,félreértés ne essék,de most mégis olyan nagynak és ormotlannak érzem magam,főleg,hogy nézegetem a Kismama újságot vagy a másik babás topikokat, és ott látom azért,hogy hogy kéne kinéznem úgy nagyjából...tudom,hogy nem mérvadó,de akkor is lelombozodom tőle.....

Mennem kell lefeküdni,mert
tegnap óta iszonyatosan fáj a hátam,erre mondjatok valami jó praktikát,mert megőrülök.....

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gyorsan beköszönök.Nekünkis sűrűek a napok.Holnap vásárolni kell és előkészíteni vasárnapra a kaját utánna esküvőre megyünk.Vasárnap a Milán szülinapját ünnepeljük.Hétfő-kedd-szerda suli+ közbe babaúszás rohanás stb.Kedden szeretnénk menni a talira ha jó idő lesz.Még írjatok hogy hol és hánykor lesz.

Andi!
Nyugodtan szólhattál volna az auchanba,de majd legközelebb... :wink:

Nóra!

Szupi ez a torta.Már csinált egyik ismerősöm ilyet,de én buta nemis gondoltam rá hogy kerek formába is jó és mutatós.
Hogy te milyen ügyi és kreatív vagy.Nem győzlek csodálni :D

Anett!
Köszönjük nekedis a köszöntést!Várjuk a képeket a munkádról.

Ildikó!
Képet nem tudok feltenni a buliról(múltheti) :( Sajna nem csináltam,mert rohangáltam közben.A Milánéról csinálok és kárpótollak :wink:

Ne hülyülj már.Miért lennél kövér :shock: Nagyonis jól nézzel ki!!!Akkor mit mondjak én?Nemis vagyok terhes és tiszta viziló vagyok :cry: Sajnos még sok kilótól kell megszabadulni,de remélem minnél előbb sikerül.Így nem megyek neki mégegy terhességnek.Nemis szeretek talizni emiatt,mert mindig úgy érzem énvagyok a legcsúnyább és legdagibb.... :evil:
Csini vagy hidd el :wink:

Szilvi!
Merre vagy?

Megyek csajok mert a holnap húzós lesz :?

Jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Ildi!
Tényleg kár, hogy ez a hétvége ilyen rövid volt.
1/2 10-re itthon voltam. Nem volt vészes csak a délelőtt ment nagyon lassan.
Vers megvolt 5-ös lett!
Nagyon jók a játszótéres képek, tényleg jó volna a többiekkel is talizni :D

Nóra!
Ezer bocs a Kinder szeletért ez teljesen ki ment a fejemből, hogy kell 1-2 nap. Nálam ez megszokás is mivel aznap sosem tudnék sütni amikor buli van kivéve a meggyes pitét, az már nagyon megy :lol:

Betti!
Ha te daginak érzed magad és nem mész talira mit szóljak én?
Már 12 és 7 évesek a gyerekeim és még mindig 70 kg vagyok.
Igaz lánykoromban sem voltam sovány de van rajtam bőven fölösleg. Fel a fejjel van még remény egyébként meg szerintem te is csini vagy.

Ildi!
1,5 óra szülés: ha leszámítom azt hogy a víz elfolyt és nem voltak még fájásaim akkor Kevin nekem is megvolt 1.5-2 óra alatt igaz Ő már a második volt. :lol:

Most ennyi majd még jelentkezem.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Kedves Doresz!

Nagyon sok boldogságot kívánunk 1 éves szülinapod alkalmából!!!
Kép

Jutkának!
Kép

Ildikóék
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?