Új privát üzeneted érkezett!

Prüntyi,
a ramazurit löttük be péntekre. Jöttök Ti is?
fibi
 
 


Nekünk jó péntek 10 óra!
Vendég
 


Ildy, örülök, hogy jobban vagy!
Nekünk jó a péntek 10, Ramazuri játszóházban még úgyse voltunk
hugó
 
 

 
 

Hugo, Ildy,
szuper, akkor ott találkozunk 10 körül :D

ha netán valaki ma olvassa: mi benézünk Veresre délután, ha Bálint felébredt, olyan szép idö van. sétálunk a szökökut környékén, ha arra jártok :wink:

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok,

a péntek úgy tűnik jó nekünk is :)

ma láttam a CBA mögötti lakóparkban egy szép kis játszóteret, nagyon tetszett!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok lányok,

Tüncsi ma 7 kor kidőlt...de nagyon nyűgi volt...és a popóját is megint kicsípte valami...vagy megint a foga, vagy most már ő is elkapta azt a szar betegséget, ami már áthaladt a fél családon....legjobb, hogy mindíg akkor lesz szegény ilyen beteg, mikor elmennén/elmegyünk pár napra pihenni együtt... :?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Ildy

Köszike a receptet ki fogom próbálni.

Lehet hogy pénteken lenézünk mi is szeretnélek titeket megismerni.

Tüncsikének jobbúlást és jó hétvégi kirándulást nektek :D .

Kép
carly74
 
 


Sziasztok!
Látom csak mi fogunk kimaradni a pénteki buliból :( No, ha sikerül elmenni a 9-es Ringatóra akkor mi is beugrunk majd Szonjával :wink: Feltéve ha a kiscsaj nem alszik át fél délelőttöt :?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Lányok, akkor holnap 10 óra?

Carly, gyere te is ha tudsz!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok,
mi mégsem tudunk ma menni játszoházba, mert jönnek a szerelök szétverni a fürdöszobát :( totál eldugult a lefolyonk, két napja nem tudunk se fürdeni, se mosogatni....

Majd bepotoljuk talán jövö héten.

Jo hétvégét Mindenkinek!

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó volt a Ramazuriban, a Törpike azóta is alszik , teljessen kidőlt, :D pedig csak figyelgetett .

Kép
carly74
 
 


Szia Carly!

Nekünk is nagyon jó volt, bár nem igazán tudtam Bence viselkedését mire vélni. Aztán persze kiderült, hogy éhes volt! :evil: Állandóan jár a szája, de nem volt képes megmondani, hogy mi a helyzet! És ha egy pasi éhes......... Aztán itthon felette a fél konyhát, majd közölte, hogy ő fáradt, és elment szunyálni, 4-kor úgy keltettem fel!
Valószínűleg nekünk délután, alvás után jobb ilyen helyekre menni, mert akkor nem olyan kis rosszcsont.
Vendég
 


Sziasztok lányok,

mi is nagyon jól éreztük magunkat!

Little, ne foglalkozz vele!!! Legközelebb majd jobb lesz...

Carly,neki még az is nagy, és kimerítő munka! :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Manóka is bealudt a kocsiban, aztán áttettem a babakocsiba, és kitettem a teraszra...persze fel sem ébredt. Aztán fél 1-kor felébresztette a pocija...
Little, legközelebb tehetjük délutánra is, hátha az jobban bejön Nektek...
hugó
 
 


Natasa,
Ti sem voltatok ma? vagy csak mi maradtunk ki a bulibol? :cry:

KépKép
fibi
 
 


Hát igen, inkább "csak" ez legyen a baja, minthogy valami nyavaja előszeleként legyen ilyen nyügi.
Végre rávettem, hogy megengedje, hogy apa levágja a haját! Persze az, hogy szépen nyugton maradjon 2 bocicukorba került. :lol: De megérte, mert olyan kis édi lett!

Fibi! Nem voltak Natasáék sem :cry: MI újság a lefolyóval, megszerelték?
Vendég
 


Little,
köszi hogy kérdezed, tegnap kicserélték a csöveket, ma meg a kömüves betonozza körbe az uj zuhanytálcát, meg csempéz. reméljük, estére kész lesz :)
Délelött nagy volt a zaj, és por, igy elmenekültünk a Ramazuriba :D ugyhogy bepotoltuk a tegnapit, csak kár hogy nem találkoztunk Veletek :( és képzeljétek, egy kissrác ugy beleharapott Bálint kisujjába, hogy lejött rola a bör, és kilátszik a husa :cry: uuugy sirt szegény, alig tudtam megnyugtatni :cry:

KépKép
fibi
 
 


Jaaa, és Little Ildy:
Nagyon Boldog Névnapot Neked!!! :D :D

ui: nálunk is ugy szokta megengedni (egy darabig) a hajvágást, ha közben bio-csokizik :lol: aztán a végére már elfogy a türelme persze, és kis sirás bejátszik.
fibi
 
 


Hú de nem szeretem, az ilyen zajos, poros munkákat a házban!!!! De a végeredmény mindig jó, remélem szép lett!

Megharapta az ujját? Hogyan? Nem semmi......

Köszönöm a névnapi köszöntést!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Little,
hááát, az ugy történt, hogy Bálint éppen elmélyülten kirakozott (szeret egyedül játszani), és a kisfiu odament, belenyulkált a játékba, ez nem tetszett én fiamnak, és a kezével hárito mozdulatot tett a gyerek felé, mire ö jol bekapta a kisujját, és izombol ráharapott... Lehet hogy ez Bálintnak is "lecke" volt, hogy tanuljon meg másokkal együtt IS játszani.

KépKép
fibi
 
 


Helló Lányok!
Van kedve valakinek holnap délelőtt, vagy esetleg kora délután játszótérre menni? Mi valami szabadtéri programot szervezünk holnapra, ha marad ez a szép idő...
hugó
 
 


mi mászkálunk délelőtt.....du. meg jönnek korrepetálásra...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!
No, a multkori jásztóház kimaradt, mert nem értünk oda a 9-es Ringatóra csak az utána következőre. No, majd legközelebb.
Little, ezen a bocicukorkás hajvágáson jót mosolyogtam :) Képet nem kapunk a végeredményről?
Fibi, hajrá a felújítás. Az tényleg sok fejfájással jár /szinte még érzem/ de szupi lesz a végeredmény!
Hugó, ha előbb olvaslak, akkor mi benne lettünk volna egy délutáni randiba. Szonjával nem lehet bírni így a közgyűlésre csak apa megy gyűlni mi meg maradunk itthon,....majd kinn a kertben szuszog egyet a kisasszony. Ti már tudjátok, hogy mi hol lakunk :wink: Akkor amikor találkoztunk elmentetek a házunk előtt :)
Prüntyi, mit korrepetálsz?

Mi ismét Várgesztesre készülünk most 15-től csak most egy másik baráti családdal. Már nagyon várom, mert Szonja igényli a pörgést és ott ketten leszünk rá. Arról nem beszélve, hogy apával nagyon jól kijönnek.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
Majd jövő héten bepótoljuk legfeljebb a játszóterezést. A hétvégére pedig jó utat! És mindenkinek jó időtöltést!
hugó
 
 


Hugo,
végül voltatok a játszotéren? én ma tanfolyamon voltam, de legközelebb szivesen csatlakozunk :)

Natasa,
dejo Nektek, hogy megint mentek kikapcsolodni :) én is nagyon mennék, de most másra kell a pénz sajna :( helyette csak Bajára utazunk le a szüleimhez hosszu 7végézni :D

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok lányok,

én sem leszek péntektől-hétfőig...

Natasa, matekot...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon jó hosszú hétvégét!

Mi holnap állatkertbe megyünk ha minden igaz :D ,annyira szép az idő hogy vétek lenne otthon gubbasztani.A hétvégén meg kertészkedünk egy csomó virágot ültettem, és még szeretnék is, de ha a fele kibúlyik és megmarad már annak is örülök , ja és ha Murfy / kutyusunk/ meg haggya a másik felét az sem lenne rossz, mániákusan túrja a kertet :) . Kép

Kép
carly74
 
 


Carly,
Ma voltunk kirándulni Nagymaroson, köszi a tippet, nagyon tetszett :)
hugó
 
 


Sziasztok lányok, megjöttünk...itt van pár kép!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
dejo képek :D mindketten nagyon fotogének vagytok 8) és hol fürdöztetek?

KépKép
fibi
 
 


Fibi, Kehidán voltunk. nagyon jó volt!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Lányok! Merre vagytok????????????
Kép


Jövő héten valamikor játszóház?????
Vendég
 


Little,
Nekünk jó, bár ha ilyen jó idő van, lehet, hogy jobb lenne inkább játszótér.
hugó
 
 


Sziasztok!

Üdv Mindenkinek én még új vagyok ebben a topicban, de öremmel láttom, hogy Veresi topic is van.. :lol:
Nagyon aranyosak a babáitok, ha minden igaz kb.30 nap múlva nekem is lesz egy kisbabócám... :lol:

Szült valamelyikötök Kerepesen?

Üdv: Linda

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok Csajszik!

Kicsit eltüntünk, de Barbi egész nap fenn vann ilyenkor ha a házi dolgokkal végzek annak is örülök :D , így a net most kimaradt.
A játszótárben mi is benne vagyunk :D !

Kép
carly74
 
 


Sziasztok!
Prüntyi, nagyon jók a képek!
Linda25, szia! De izgi! Még egy kicsi és kezedben a picur! Hm, nem tudok segíteni én máshol szültem.
Little, jó a vonalzód! Szorítok! Hajrá ketteske!

Játszóházba remélem most mi is eljutunk,...

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Mi is jól eltűntünk...ha jó idő van, szinte egész nap kint vagyunk....de sok intézni valónk is van mostanság...

de jól vagyunk!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


SZiasztok!


Nekünk tökéletes a játszótér is! Van valahol egy tuti játszótér?
Szóval: Mikor? Hol? Kivel?
Vendég
 


Nekünk pl. a jövő hét csütörtök délután jónak tűnik. A péntek tuti nem jó, a keddet és a szerdát pedig még nem tudom.
hugó
 
 


Sziasztok!

Erős túlzással veresi anyuka vagyok én is. Az erős túlzás oka, hogy még csak a pocakban van a bébi és még egy fél éve van odabent! Jó látni, hogy kisebb társaság van errefelé...

Lindával ellentétben én Kistarcsán fogok szülni, erről van vkinek infója?

Linda egy kalappal a finishez!!

Jutta

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Sziasztok,

Jutta: én Kistarcsán fogok szülni...., csak véleményekre lettem volna kiváncsi hát ha innen is szült már ott valaki..
Mire vagy kiváncsi??

Köszi a drukot, már alig várom, hogy láthasam :lol: :lol:

Linda

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok!

Linda, Kerepest írtál véletlen. :lol:
Megkérdezhetem kinél fogsz szülni?

No csajok, akkor mindketten kistarcsai élménybeszámolót várunk, ha tudtok segítsetek. Köszi!!

Üdv,

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Sziasztok!

Ja, tényleg...
Egyébként én ott születtem, de akkor még Kerepestarcsa volt, lehet azért keverem így... :lol:
A dokim neve: Dr. Toldi László.
A tiédet, hogy hívják?

Linda

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok!

Sajnos én nem tudok nektek élménybeszámolóval szolgálni a kistarcsai kórházról. A kisfiamat én nem ott szültem, de a második babámat én is ott szeretném.
Már jártam ott, mivel vártuk a kistesót, de sajnos a 8. héten elvetéltem. Akkor jártam bent, amikor a vérzéseim jelentkeztek, úgyhogy nagy tapasztalatot nem szereztem, mert akkor valahogy maga a kórház nem érdekelt!
Az én dokim dr Erdélyi Zsolt.
SZóval, azt hiszem Ti fogtok nekem beszámolni milyen volt ott szülni! :lol:
Egyébként olvassatok bele a "Szülészetek,kórházak - Kistarcsa Flór Ferenc kórház" topikba, ott a lányok írtak már élménybeszámolókat a kórházról!
Vendég
 


Sziasztok,
mi is jol eltüntünk, egy hétig a szüleimnél voltunk, hogy haladjak a szakdolimmal :)
Jövö hét csütörtök nekünk jo lenne! :D 4 körül Nektek jo lenne? :?: és akkor melyik játszotéren? Én Veresen egyiket sem ismerem :? ha rossz idö lesz, ramazuri is jo nekünk :wink:

Jutta, Linda,
üdv itt! én is Bp-en szültem, és most is ott tervezem, ha be nem kavarnak a nagyokosok... :roll:

KépKép
fibi
 
 


Szia Fibi!

Ha jól láttam a Ramazuri udvarán is van játszótér, megnézhetjük esetleg azt!
Nekünk úgy néz ki, hogy jó a csütörtök 4 óra!
Vendég
 


Jutta, Linda,
Én is Pesten szültem (illetve Budán), szóval Kistarcsa ügyben nem tudok sajnos segíteni :cry:
Fibi, Little, meg akinek még van kedve,
Ramazuri jó, időpont jó...szóval akkor csütörtökön.
hugó
 
 


Little,
tényleg, ott is van játszótér, multkor Bálint be is akart menni (csak akkor még hideg volt). Akkor legyen ott :D
fibi
 
 


Akkor csütörtökön 4-kor a Ramazurinál. Aztán majd az idő eldönti, hogy kint vagy bent!
Mindenki jöjjön, aki tud!!!!!!! Az is jöhet, aki még csak pocakos, legalább személyesen megismerkedünk, és meglátják, hogy mire számíthatnak, ha már kint lesznek azok a babák. :lol: :wink:
Vendég
 


Na lányok, ide süssetek!

"Kedves (közelebbi és távolabbi) szomszédok!

Polgármester úrral történt megbeszélésem alapján egy hónap múlva aktuális lehet a Hársas utcában a játszótér építése (Hársas - Présház utca sarkán) :-)). Az ötletet, hogy lakóközösségi munkában építenénk a játszóteret, ill. az anyagiakat az önkormányzat biztosítaná, jónak és követendő példának találta.

Május folyamán jelentkezni fogok a további fejleményekkel - elsősorban időpont egyeztetéssel kapcsolatban, azaz ki-mikor érne rá fél-egy napi közösségi munkára.

Néhányan már tudjátok, hogy a Csibaj utca alján, a vasúthoz közel egy viszonylag nagy park fog épülni, ide egy nagy játszóteret is terveznek. Ezért a Hársas utcába tervezett játszótér kisebb lenne, viszont arra elég nagy, hogy a gyerekek ne (csak) az utcán játsszanak.

Előre is köszönöm mindenki segítségét!
Üdvözlettel,
Poós Zsuzsa"

Aki szeretne Zsuzsával beszélni, szóljon, megadom a számát!

Kép

Kép
prüntyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?