Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mindenki!

Andris jól van, bár még nem megy rendszeresen a kakilás, múlt héten majdnem egy 7ig nem volt megint eredmény semmire....Nem könnyű, mert nem igen akar közerműködni....Már pszichológusozunk....
Ági jól viseli, főleg most, mert a fellegekben jár a drága.Szerelmes, de totál. Olyan aranyos. Folyton vigyorog, kedves, segít folyton mindenben, szóval jót tesz neki. A pasi ovistárs, még sose láttam,. de áll. helyes, és már megígérte hogy a férje lesz....
Még csak 4 éves, kicsit korán kezdi....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Van egy utazásos licitálós oldal, tök jó szerintem, lehet egész olcsón üdülgetni! Ha nem ismeritek:
http://www.gulliver.hu/hu/?refajanlo=17604
Érdemes megnézni!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!! :)
Köszi, már regisztráltam is!!! :wink:
Láttam Te is licitáltál... :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Szia Tünde!
Ja licitáltam, nyertem is, csak sajnos elhamarkodtam, mert nem tudom hogy fizetem ki! Ha kell vkinek 27ftért 3 éjszaka a balcsin szaunával pezsgőfürdővel, teljes ellátással, és üd.csekkel is fizethető, akkor szóljon, mert most dec.20ig kell felhasználni, és mi nem tudunk menni..... Nagyon szívesen átadom, negyon tetszett nekem, csak apa későn szólt, hogy mégse kap zsét!!!!!! Gyereket is lehet vinni!!!!
Egyébként nagyon jó szerintem, mert iszonyú olcsón lehet szállásokhoz jutni, és már voltunk ilyenben, bejött!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok ,

Köszönjük a köszöntéseket , megpróbálok képet rakni a kis szülinaposról .

Tünde , jobbulást a lányoknak!

Verus , nagyon édes lehet a kis szerelmes lánykád . Apuka mit szól hozzá? :wink:
Andrisnak továbbra is kitartást és sok sok türelmet kívánok! Az a lényeg , hogy már jól érzi magát ez mindenképpen kell a gyógyulásához.
Voltunk mi is a játszón műlt héten , olyan hideg volt , hogy senki nem volt rajtunk kívül . Azért Zsófi élvezte, jó nagyot sétáltunk..

Ágota ,képzeld a kis hótaposó nagyon bejött a csajszimnak. :lol: Ha megyünk sétálni mindig azt akarja felvenni ,pedig legalább 2 számmal nagyobb mint a lába. :lol:
Kép szülinapos

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Tünde !
jobbulást Nektek!
Bettina szopizik még?Mert Én beparáztam,mi lesz ha Míra véletlenül elkapja :(

Trapista!
Aranyos Zsófi a képen :)

nyekereg legkisebb mennem kelél

pusz

KépKép
viranka
 
 


Verus! el is felejtettem regálni a szerelmes lánykádra :D ééééédes lehet! Andris? S ugye a 27 HUF-ot elírtad :mrgreen: ?

Vera! Tündééknél már nincs szopi

Tünde! Hogy vannak a csajok? Dorina már eszik?

Trapista! Naaaaaaaaaagyon édi a kis ünnepelt!!! :lol: :lol: :lol: S evett is a tortából?
Pont ma reggel gondoltunk rátok, mert elöttetek mentünk el, s Angi be akart menni hozzátok! :shock: :D

Mi hála remekül :lol: !
Angi pár napja belepisilt a bilibe :D Szavai száma naponta átlagosan 2-3-mal növekszik :lol: . Saját magát is már "átnevezte": Anda lett :lol: !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Leovica? Hogy vagytok?
gödibarbi
 
 


Ja elírtam! :D
27000ft, de megy lejebb az ár, ha vkit tényleg érdekelne!!!

Ízelítő:
Dalma Panzió Balatonvilágoson, a Budapesthez legközelebbi Balaton-parti településen kényelmes szobákkal és saját partszakasszal szeretettel várja egész évben kedves vendégeit.
Adottságai alapján ideális családos üdülésre, hétvégi kikapcsolódásra, vállalati rendezvények, konferenciák lebonyolítására is.

Ezzel, a liciten vásárolható kuponnal Ön és Partnere az alábbi pihentető
ajánlat keretében kapcsolódhat ki.

* 4 NAP / 3 éjszakás pihenés két vendég részére
* Elhelyezés kétágyas szobában
(telefon,színes TV,hűtőszekrény,zuhanyfülkés fürdőszoba)
* TELJES PANZIÓS ellátás (svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora is!)
* Szauna, szolárium használat, napozó terasz
* Strandolás saját partszakaszon
* Egy üveg pezsgő ajándékba
* Zárt parkoló térítésmentes használata

A szülőkkel egy szobában elhelyezett 6 éven aluli gyermek
ingyenes, 6-12 éves kor között kedvezményes.

Amit még kínálunk:

* Étterem * Drinkbár * Terasz jó időben (Balatontól 2 m-re)
* Ping-pong asztal, asztalifoci
* 60 fős konferenciaterem (bekészítés: igény szerint)
* Telefon, telefax, internet, üzenet közvetítés, ébresztés, széfszolgálat,
* 100 négyzetméteres stég, csónakbérlés
* Fürdőzés * horgászat ("süllőző-paradicsom")

A kupon nincs nevesítve, így ajándékként is hasznos és kellemes meglepetés lehet. Az üdülési kupon 2007. december 20-ig (az államilag elismert kiemelt ünnepi időszakok kivételével) használható fel a szálláshellyel történő időpont egyeztetést követően.

AZ ALÁBBI FIZETÉSI LEHETŐSÉGEK KÖZÜL, KÉRJÜK CSAK A POSTAI UTÁNVÉTET VÁLASSZÁK a kupon mielőbbi kézhezvételének érdekében, mert (ennél az 1 licitnél) utalás esetén körülményesebb és hosszadalmasabb az ügyintézés !!
Fizetési lehetőségek: Postai utánvét, Banki utalás, Üdülési csekk,

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Édi a szerelmes lánykám, félek is a kamaszkortól!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vera:
sajnos már régóta nincs szopi, Bettina 11 hósan abbahagyta

Barbara:
Dorina már szépen gyógyul, eszik is :)
Bettina most kezdte egy új ab-t, még 7 napig kell szednie

Verus:
sajnálom, hogy nem tudjátok felhasználni a kupont :(
sajna nekünk sem jó, mert idén semmiképp nem tudunk elmenni sehova

Trapista:
nagyon cuki Zsóficica :P
élőben is!!! :wink: , annyira édes, ahogy gyalogol melletted, olyan pici még, és olyan ügyes!! :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hát ez van, sebaj, ha még kell vkinek, én átvettem, és itt van nálam....Nem hiszem, hogy el tudjuk használni, de majd kitalálok vmit!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus:
hírdesd meg az expresszen vagy az aproneten, esetleg vaterán, tesz-vesz-en

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbara , legközelebb, ha errejártok ne fogd vissza Angit, gyertek be nyugodttan. :lol:
Nagyon ügyes "Anda" :D ,ezt a múltkor én is tapasztaltam , szinte minden szót megpróbált utánam mondani.
Mikor kezdett el így beszélni?
Nálunk Zsófi még csak egy két szót tud , persze Apa köztük van :lol: , én meg csak aaa vagyok.

Verus , sajna nekünk sem tuti , hogy összejön az idén még egy nyaralás, ezért nem merem így megvenni tőled . De szerintem biztos eltudod adni, mert tényleg jó áron van.

Tünde , jobbulást a lányoknak!
Hogy megy a suli ? Már alig várom , hogy végezz ! :D
Ugye itt fogsz majd dolgozni a közelben ?

KépKép
trapista
 
 


Trapista:
de ari vagy!!! :)
Nagyon jól megy a suli, állandóan tanulok, a múlkor Dorinának elkezdtem mesélni, hogy: hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy stratum corneum és egy stratum granulosum... :lol:
erre azt mondta, hogy nem is voltak ilyenek, csak micimackó és malacka :lol:

na szóval, igen, itt szeretnék dolgozni a közelben :wink: :P

Többiek?? Virág, Iza, Ágota???? (remélem jól megy az üzlet, azért nem írtok!!! :) )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


arin néz ki ez a babybag :D

Tünde! már egészséges mindenki?
s te mikor tanulsz?
a mesédről az jutott eszembe, hogy a lányod végre megfejtette a teremtés valódi voltát :lol: 8) :lol:

Vera! remélem félelmed nem igazolódott, s nem vitt Míra semmit haza.

kedves hejlyjlyi anyuk :lol: ! van-é kedve vkinek csatlakozni hozzám? erről a honlapról: www. kopefajatek.hu tuti fogok rendelni, s ha többen tesszük megoszthatnánk a postaköltséget. no érdekel vkit?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara:
nagyon jól tudok tanulni a gyerekek mellett, amikor épp elfoglalják magukat, akkor hopp, gyorsan tanulok, na és este 9-12ig :)

átnézem az oldalt amit írtál, bocs, de leírom még egyszer:
www.kopefajatek.hu

én innen szokatm vásárolni:
www.fakopancs.com

Te miket akarsz amúgy rendelni??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Míra semmit nem hozott haza csak náthás és itthon idegeljük egymást :) Bálint is nyűgős,ma megkapta a2 hós oltást :)

Tünde!
Lányok hogy vannak? Szemöldök szedés,festés és szempilla fetés vállalsz már? Mikor végzel különben ?
No megnézem asz oldalakat és majd megdumáljuk :)

Barbara!
Ugye Ti Angit Nagymarosra vittétek csípőszűrésre? Oda kellett beutaló?

mék legkisebbet fürdetni :) pusza

no azért néhány kép :) hagy teljen az oldal :) :)
Kép Kép Kép Kép

KépKép
viranka
 
 


Hali

Barbi

A fakopancsrol hallottam mar en is. De majd ezt is megnezem.
Én most a Playmobilra vagyok ráizgulva...

Vera

Nagyon szepek vagytok. Lehet szenya vagyok, de nekem a sirós kép tetsz a legjobban..... egészen belefacsarodtam olyan kis keserves....
Mi Dunakeszin voltunk csipőszűrésen Dannyvel. De nem emléxem kellett-e beutaló. Szerintem nem, csak időpontot kellett kérni. Aztán még voltunk párszor, mert laza volt a csipője és terpeszpelenkát kellett hordania pár hónapig.(Eminek dettó)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszi!

Akkor bigyeszti így a száját ha a Míra elkezd hisztizni :) :) és szolidál vele :)
mírával elméletileg oda mentünk volna de majd 2 hónap volt a várakozási idő :(Így ortopéd klinika volt,öcs apósjelöltje ott dolgozott,de már eljött onnan :(

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok,

Huh Vera , ismét gyönyörű képeket raktál fel. :lol: :lol: :lol:
Nekem a bújós tesvérpuszis tetszik nagyon. Annyira édesek… :lol:
Csípőszűrésen mi is Kismaroson voltunk , szerintem Barbaráék is ott jártak , közös doki nénink van .
Oda biztos nem kell beutaló , csak telefonon kell időpontot kérni (27-350 056).
Viszont , ha jól emlékszem csak csütörtökönként van gyermekvizsgálat, emiatt lehet itt is kell 1 -2 hetet várni. De ebben már nem vagyok biztos ..

Barbara , én is csak a fakopáncsot ismerem, ott vettük Zsófi kedvenc szülinapos ajándékát egy tologatós katicát…. De most megnéztem a kopés oldalt is ,ez is nagyon jó . Bár szerintem a fakopáncsnál nagyobb a választék.
Mi is szeretnénk valami fajátékot majd karácsonyra, csak még nem találtuk meg mi is legyen az. .
Ja a múltkor elfelejtettem írni , engedtem volna tortázni Zsofit, de nem akart enni belőle . Csak belenyomta az ujjacskáit és utána jött hozzánk , hogy nyaljuk le.
Eddig nem nagyon jön be neki az édesség( szerencsére) , pedig vendégségben már többször is megkínálták. Persze mindenből kunyizik,, de beleharap és utána nagy fintorral kiköpi.

KépKép
trapista
 
 


Tünde! köszi a kijavítást (ez történik ha nincs időm előnézni :roll: ). van egy pár elképzelés, de még nem teljesen kiforrott.
tanulás: amikor Angi ébren van nekem nem megy a tanulás. volt hogy nagyon belemélyedt vmibe, s gondoltam gyorsan felfalok egy cikket. ő rögtön odajött, s javasolta, hogy rajzoljunk rá a halacskákat :lol:

Trapista! nálunk is népszerű a szülőetetés :lol: s nálunk is hála nem az én édesszájúságomat örökölte :lol: 8)

no most mán én is bevizsgálom ezt a fakopáncsot

Nyuszika! textilpelenka :shock: kijutott neked a régi jóból 8)

Vera! ahogy Trapista írta közös a dokink. volt ugyan beutalónk, de T-vel értek egyet, hogy nem hinném, hogy fontos, mivel adományokból élnek. egy telót megér!
a ti dokitok nem ad vagy miért kérded?
csatlakozom a "szenyacsapathoz" szerintem is olyan édes az a sírós :mrgreen:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

A sírós kép a legédibb, de a többi is szuper!!Babázni akarnak a gyerekeim is!
Fakopáncsról már rendeltem egyszer, szerintem jó, és tök olcsó kis dolgok is vannak, tartósakk, már vagy 2 éve megvannak, a Nénikém folyton náluk vásárol, a boltba egyszer elmennék, mégiscsak olcsóbb, mint szállítási költséggel.De ha van sok rendeléstek, és csak kevés hiányzik, kérek pár apróságot..... :)

ANDRIS KAKILT MAGÁTÓL!!!

A lányzókám meg bekapta a torok-köhödgős virust, tegnap igen kivolt, de ma már szinte semmi gond, csak kis köhögés..Andris egyenlőre megúszta. :)

Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus! gratula mindenkinek!!! :lol: :lol: :lol: akkor lassan már az ovi is szóbajöhet? pszichóval hogy haladtok?

Tünde! azt nem írtad, hogy csajaid jól vannak-e. Ugye már vége?!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Én is imádom mikor így bigyeszti a száját,s közben csak hüppög :)
Fakopáncsot szeretem,Bálint kedven bohócos lógókája is onnan van :) A pelenkázó felett és dumál,mosolyog a Piros bohócnak :)a többi még nem érdekli :)

Verus!
Jaj de jó :) Ügyes Andris :) Szerinetem megéri így rendelni,mert ott jobban csábul az ember :) Annyi jó dolog van :)

Gyerekdoki nem szokta gyerekeket elküldeni sehova :( Így gondoltam erre a megoldásra,fel is hívom őket :)

mennem kell mert már ébred a kistesó :)

KépKép
viranka
 
 


Barbi

Terpeszpelenka!!!! Nem textil! meg csak az kéne.....:)
A terpesz olyan, hogy a lába közt van egy merev műanyag lap, ami széttartja a lábait, olyan terpeszfélébe, mert úgy tud jól illeszkedni a combfej a vápába és porcosodik jól be. Ez náluk nem volt jól kialakulva születéskor. Amúgy azért vagyok igy kiművelve, mert jómagamnak is ilyen gondom volt, csak sajna műtétek lettek belőle,mivel súlyosabb volt, meg azt hiszem a farral születés is betett kicsit a csipőmnek.

Vera

Jajj igen, ez rémlik nekem is, a pici szolidarizál, mikor a nagy hisztizik.... :)

Verus

jajj de jó hogy alakulnak a dolgok... :) tényleg ,mikor mehet oviba?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Lányok!!
Köszi az érdeklődést, már meggyógyultak a csajok (egyelőre), most már szedik az echinaceát és a Cebiont (C vitamin).

Vera:
nagyon-nagyon édesek a manóid!!! :)
én is a puszisra szavazok!! :P

A sulival 2009. júniusban végzek :P , szempilla/szemöldökfestésből félév végén vizsgázom, már beszereztem itthonra is a kellékeket, úgyhogy beszélhetünk róla! :wink:
szemöldökszedést még nem tanultunk

Verus:
szuper!! (a kakilás..), ilyenkor tud az ember ilyeneknek is örülni!!! :)
Ágikának jobbulást!!!
Mi a köhögésre Rinathiolt és Lándzsás utifüvet szedtünk

Ágota:
nekünk sok Playmobilunk van (mindig azt kérünk Dorinának) és nagyon szeret vele játszani, van fodrászüzlet, tyúkol, kisbaba, orvosos, farm... (én is szeretek vele játszani :oops: )

Barbara:
hát azért én sem állandóan tanulok Bettus mellett, inkább a délutáni és esti alváskor!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde

Playmobil.... hát meg tudom érteni.... én is azért ácsingózóm rá, mert nekem sosem volt ilyesmim, meg Legonk sem.... en a csaladi házat néztem ki, szobák vannak benne berendezéssel, meg ugye lehet ezer további bővitést venni, egész várost be lehet rendezni, pékség, postahivatal, fodraszat, játszótér stb. Láttam a Playmobil katalógusban, hogy van pl. komplett berendezett kórház... :) (jó draga, van vagy 40rugo)Hihetetlen,de van benne műtőszoba, kórtermek, vizsgálók, doktornénik-bácsik, beteg gyerekek....

Képzeljétek Dannynek nyirok-mirigy gyulladása van, a nyakán van egy duzzanat a baloldalon... már másodszor szed ab-t ezen a télen-őszön... :( mi lesz itt még? Alig járt eddig ovodába.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


A palymobile kórházban szerintem az inkubátoros baba elég durva.... :D
A csajom palymobil imádó, és a modern konyhát kapja karira, Andris pedig legóőrült, mi már kislegózunk....
Ovit a múlt héten elkezdtük úgy hogy nem ebédelt benn, és hoztam haza, aztán pénteken már bennt evett, egyenlőre semmi gond, hát most meg a köhögés miatt nem volt tegnap se, de szerintam hamar múlik. Azóta megint kakilt, de gatyába, nem baj, félsiker!!!! :D Nálunk a rhinatiol nagyon nem volt jó soha, a lányzó meg a fluimucil, acc és mucopront(ugyanaz mind) hányni szokott, aszthmásítja, vagy mi, csak az ambroxol, és elix thymi, ami jó, meg persza a homeósok, és a lándzsás utifű is, de azok már ilyenkor hatástalanok. Amit kaptunk most, az ipecacuana, nagyon jó, bár ez is igen megköhögteti, de nem hány tőle, és kap levegőt is.....meg aloézni szoktunk, van egy nyuszibogyó(foghagyma-kakukkfű), az használ. csillapításra meg calcimusk, fenistil csepp.....stbSzóval akinek éjszaka nagyon köhögős a gyerkőce, adjon egy fél amp. calcimuskot(receptes, ha kell tudok venni, meg bármit...:)), és tud aludni nyugodtabban! Nálunk nagyon bejött!
Jó 7végét mindenkinek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nyuszika! gyógyulás a kisfickónak!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


pszichoval nem haladunk, mert az Ivicsics Edit nénihez járogattunk pénzért, hát az most elfogyott, így ingyen járunk, de csak délelőtt lehet, és kéthetente(jó esetben) . Így értelme nem sok van, és szerintem a gyerek agya rendben.....na meg nagycsopis, és nem akarom hogy az ovi rovására menjen, na meg ah találok egyszer munkát, akkor mi lesz???? Meg most alkati szerezün homeopátiás dokinénivel, és úgy tűnik használ, jobban is vészeli át a betegséget, és nyíltabb is lett....Na tényleg lelövöm magam! Sziasztok!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


hali

Kis reklam a Bobitanak:

Mikulasra keszultem par dologgal, foleg Thomasos cuccok, foleg fius anyuciknak...:) de rokonsagnak ajandeknak is jo karira...:)

-Thomas polo, hosszu ujju, 2190-2490FT
-Thomas orkankesztyu 2 meret 990Ft
-Thomas zokni ,23-34 meretek, tobb szin, 390Ft
-Thomas tornazsak, 2 szin 1490Ft
-Pokember, Hercegno, Scooby Doo, Verdas zokni 390Ft

megyek teregetni
pusz

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok,

Verus , de jó ! Gratulálok Andrisnak ! :lol:

Barbara , ha esetleg a fakopáncsot választanád akkor én szeretnék majd rendelni. Találtam nagyon jópofa hangszeres játékokat. És persze még egy kesztyűbáb is esélyes lehet.
Egyébként én úgy vettem észre , hogy a boltban picivel drágábbak a fakopáncs termékek ,mintha neten rendeli az ember őket.
Lehet hogy tévedek vagy átvertek :roll: , de a mi katicánk a boltban 150 ft al volt drágább ,mintha a neten rendeltem volna . Szóval ha megoszlik a szállítási ktg akkor még jobban is lehetne járni.....

És ha esetleg valakit még érdekel közös rendelés.... 5.én a bookline 30 % os kedvezményt ad több száz könyvre .Mivel a Móra is az akciós könyvek között van , mi biztos beszerzünk egy pár Kisvakondos könyvet .

A kis betegeknek : Dannynek és Áginak jobbulást kívánok !

KépKép
trapista
 
 


Halihó!
Booklinetól mi is akarunk rendelni 30%osan, néztem is, csak nem sokat, és nincs kedvem sok postaköltséget fizetni, ha valki rendelne, szóljon, mert én is kérek valamiket!Kár hogy kb. egy hete rendeltem, és nem tudtam, hogy lesz ilyen akció, de mindig van mi kéne....

Megyek Verdás cuccosért a boltba, na meg hercegnős zokni is kellne, sietek!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus , nekem úgy néz ki összejön annyi rendelés , hogy ingyen hozzák ki . Szóval , ha tudod mi az ,amit szeretnél küld el priviben és én megrendelem..

KépKép
trapista
 
 


Trapista!
meddig adjam le a rendelést Neked? küldesz emailt a viranka kukac citromail.hu ra?

Tünde!
Mikor lesz a félévi vizsga?gyakorolni nem kell :lol: :wink:

Ágota!
Tavaly Míra Lenkei féle vitamint szedett áprilisig(karácsonykor kezdtem adni neki akkor tuti nem szed össze bölcsiben semmit :) )
és láss csodát max. kicsit folyt az orra de semmi más baja nem volt.Lehet h. megint el kellene kezdeni :)
Dumbós cuccaid nincsenek?Nálunk aza menő :) Thomast csak szerti de nem rajong érte szerencsére :)

pusz

KépKép
viranka
 
 


Nyuszika! ja terpeszpelus :oops: :lol:

Trapista! szerintem kópé lesz, de még nem volt időm megnézni a fakopit. bookline-ba én is beneveznék! dobnál nekem mélt, hogy átküldhessem mit szeretnék szorpe@freemail.hu. létycíííí :wink: :lol:

remélem már mindenki makkegészségesen várja a Télapót :lol: !

nyakamon a határidők, szóval most csak ennyire tellett.

puszik

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Trapista! akkor még elküldöm ma este, és köszi!Asszem cd-t fogok kérni, meg lehet könyvet is.....még számolok...És köszi!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Már elküldtem a privit!!!!Általában nem megy el, nem tom miért, ha most is ez lenne, akkor írj, és elküldőm rendes emailen! az enyém:lkveronika@freemail.hu

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Trapista! Nem kell akkor semmi, ha nincs benne a 30%ban, és köszi!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


végül nem néztem a fakopáncsot (túlságosan beleszerettem azokba amiket már találtam. majd legközelebb...).
aki szeretne csatlakozni kópés rendeléshez, holnap délelőtt dobjon mélt, vagy sms-t.
no el aludni

S tegnapra Boldog Borinapot!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara!

utólag boldog névnapot :) :oops:

KépKép
viranka
 
 


csatlakozom: BOLDOG NÉVNAPOT GÖDIBARBI!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Aranyosak vagytok :lol: ! Köszönöm szépen. no és vége az inkognitómnak :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


tegnap nem küldtem el :oops:

Gödibarbi!
melyik inkognitódnak is lőttek ?A Gödinek ugye? :) Kicsi jánykád hogy van?Suli?

Többiek???

mi vagyogatunk,Míra már végre megy óviba 2 hét után,aztán legkisebbem lett taknyos,de már gyógyul nem kellett antibika szerencsére :) Sokat mosolyog és imádom :) olyan nyugis kispasi :) s halkan leírom :) h. a második éjszakát alussza át :) 21-5-ig olyan jó :) Míra nem tett anno ilyet :)

pusza

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok ,

Vera , Ne haragudj ! Most olvastam csak , hogy te is rendeltél volna könyvet és én észre sem vettem :oops: ,
ezért nem írtam mailt . Sajna valahogy csak Ikverus és Barbi volt az agyamban , nagyon zizi vagyok mostanában . Lehet karácsonyig még rendelünk akkor mindenképp írok . Bocsi mégegyszer

Barbara , utólag is boldog névnapot . Sajna a kopés rendelésről is lemaradtam ,nem tudtam netezni .
Viszont neked megjöttek a könyvek. Átvigyük vagy ti jönnétek érte?

Pusza mindenkinek

KépKép
trapista
 
 


Vera

En az Alexandratol szoktam rendelni, most is fogok, ha akarsz, csatlakozz hozzam. alapbol 20% az engedmeny, de most karacsonyi akcio van....

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


továbbra is köszönöm a köszöntéseket, s igazán :oops:

Vera! :lol:

Trapista! holnap rádcsörgök, s megbeszéljük! KÖSZÖNÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖM!!! :lol: :lol: :lol:

No megnézem az alexandrát, mert vmi még eszemben van...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: