Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

SIldi!

Ügyes Fruzsi!Kép Én is várom már ezt az aktív korszakot, de mi még az eszik-alszik-ordít fázisnál tartunk. De túl leszünk rajta, nemsokára már csak emlék lesz, hogy ilyen is volt! Babysitter-hez még nem volt szerencsém, pedig néha jó lenne!
Szerintem is jó ötlet a találkozó! Kép Régen, mikor indult ez a fórum, találkoztunk az akkori kismamákkal, és nagyon jó volt személyesen is megismerkedni! Utána voltak, akikkel többször is találkoztunk, csak szinte mindenki költözött közben, így aztám már nehezebb.
Látom, nem csak én várom a tavaszt! Ma levegőztettem először Annát, még csak a szobában. De ha enyhe marad az idő, remélem pár nap múlva már tudunk egy rövidet sétálni.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Na ennyit az enyhe időről.... Kép
sildi
 
 


Sziasztok,

Mi is Gödöllőiek vagyunk, fél éve költöztünk ide.
A kisfiam Bence novemberben volt 2 éves, és nyáron fog megszületni a kistestvére.
Én itt végeztem a Szie-n, apa most jár ide. Én jelenleg Pázmányos vagyok.
Babaprogramokat és ismerősöket keresünk.
alma17
 
 

 
 

Sziasztok!

Alma, üdv! Kép Merrefelé laktok? Állandó babaprogram a baba-mama klub szerdánként, zenebölcsi, babajóga ,későbbiekben baba-táncház (Panni említette).

Sildi!
Azért csak megjött a jóidő! Kép Most már mindennap sétálunk egy kicsit Annával. Sajnos kicsit náthás és köhécsel, valószínűleg Ádámtól kapta el, aki egész héten itthon van, mert már péntek óta beteg. Ma jön a doktornéni még utoljáre házhoz a két hós oltás előtt, remélem nem talál semmi komolyabbat Annánál.
Ma 6 hetes! Ennek örömére 1/24-ig sikerült aludnia, eddig éjjel 1-kor v. 2-kor ébredt először. Ha elmúlik ez a dugulás az orrából, talán még jobban fog aludni. 5150 g-os, gömbölyödik rendesen!

Ildi, Te hogy vagy? Nemsokára neked drukkolhatunk! Kép

Cicó! Jól viselte Balázs az oltást? Mi már az újakat kapjuk, kíváncsi vagyok lesz-e tényleges különbség. Bár Ádám szerencsére jól bírta a régieket is, de most kevesebbszer szúrnak, már ez is pozitívum!

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Szia Alma! Az én kisfiam is novemberben volt 2 éves. nov.9. Kép

Ludmilla: milyen a baba-mama klub? Mit csináltok ott?
sildi
 
 


Sziasztok!

Sildi, mi nem voltunk még, csak hallottam róla. Úgy tudom, szokott lenni 1 téma, amiről beszélgetnek egy kicsit, egyébként kötetlen. De hátha vki többet tud!

Ma voltunk Annával UH-n, nagyon aranyosan viselkedett. Két hét múlva már oltásra megyünk, hihetetlen!

Többiek, hol vagytok??? Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hova lehet itt játszótérre járni? Úgy érzem Botond nem fárad le, mert nálunk a déli alvás maga a kínszenvedés. Elvinném játszóházba, de itt Gödöllőn SEMMI SINCSEN!!!! ELEGEM VAN!!!!
sildi
 
 


Hello!
Először is bocs hogy eddig nem jöttemKép
Még hogy semmi nincs Gödöllőn?????Azért ez enyhe túlzás Ildi,ne haragudj!Kép
Hétfő :Zenebölcsi
Szerda:Játszóház a Műv.házban
Csüt.:Babatáncház(nem kifejezetten babáknak,csak a neve az)
Csüt.:Baba-mama klub a Református udvarban

Játszóház!!!!!!!!Teljesen friss,múlt héten volt először,és holnap is lesz.Minden szerdán a Műv.házban 9-13-ig.A Regina Civil szervezet szervezi,500ft-os becsületkasszával működik.Nagyon klassz!!!!!!!Elég nagy a terem,vannak játékok,csúszda,stb..,lehet közben enni-inni,teljesen kötetlen,lehet beszélgetni stb..Van egy képzett pedagógus-óvonő is, aki a nagyobbaknak(2-3 év körüliekenk) még szervez kisebb játékokat is ,ha van kedvük(semmi nem kötelező).
Tényleg színvolnalas,szerintem Ildi próbáljátok ki!!!


Kriszta!
Biztos már nagy a kislányodKépKépKép

Ildi!
Hogy vagy????Már nincs sok hátra ,igaz?!

Hello Alma!
Az ímént leírt programok neked is szóltak,én egyenlőre ezekről tudok,remélem tudtam segíteni!!Kép

Még van baba,-jóga azt hiszem szerdánként a Petőfi udvaraban egy lakásban, és ugyanitt van valamikor baba-mama klub is,de nem tudom mikor.
Egyébként én is most járok a Szie-re.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


ő....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:01-kor.
vas
 
 


Sziasztok,

Elkaptunk egy vírust...Kép(

Nahát Ildi, csak nem nélkülem mentél terheléses vércukorra? Képp
Azt hiszem fel fogjuk keresni a művházat, de most elvagyunk vágva a külvilágtól, mert a Barack utcában építkezés folyik, és gyalog lehetetlen kimenni.... kettő autó meg még nincs... mert ugye kell a pénz a vízelvezetésre.... az utcán.Kép((
A nyári eső a fele kertünket levitte a 30-asra, most próbáljuk beelőzni a vizet az önkormányzat helyett is.

A Fenyvesben lakunk, az alma utcában. Kép
alma17
 
 


Hello!
Alma,ne is mondd..KépKépKép
Mi is a Fenyvesben lakunk,sajna ismerős a téma vízelvezetés(vagyis vízel- NEM-vezetés ügybenKép)
A mi utcánkban(Jászóvár)áll a víz,náunk se lehet jóformán gyalog közlekedni,de ha nem a víz akkor a sár miatt.Nekünk is egyenlőre egy kocsink van,én se tudok sajna minden nap kimozdulni,max2x ha apáért jön a munkatársa és megkaparintom a verdátKép
Tavaly nekünk is kimosta a víz a kertet,de még ősszel feltöltettük(persze jó drága voltKép
Úgy veszem észre ez a Fenyvesi terület valahogy kegyvesztett rész az Önkormányzatnál,nem?!
Na bocs többiek ezért a szösszenetért...


Ildi!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ a szüléshez!!!!!!!!KépKépKép::KépKépKép
Na és hogy döntötök a sulival kapcsolatban??


Többiek??????????
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Alma, Panni!
Tényleg rossz lehet, hogy nem tudtok kimozdulni! Kép Mi is néztünk annak idején a fenyvesben házat/ telket és pont az utak állapota volt az egyik ok, hogy végül itt a Csanakban vettünk. Azt mondták, hogy a Fenyvesi részen akkor csinálják meg, ha teljesen beépül. Gondolom, ez még arrébb van.Kép
Mondjuk a városközpont, a boltok, a rendelő stb. nekünk is jó messze van. Mi is egy autósak vagyunk, bár én kettővel sem sokra mennék, ezer éve nem vezettem, újra kéne tanulnom (régen sem szerettem vezetni).

Ma reggel voltunk Annával a két hós oltáson, aranyosan tűrte a vizsgálatot, csak picit sírt mikor megszúrták. Remélem, nem lesz lázas, de a dokinéni azt mondta, este adjak egy fél kúpot.

Anna hanyatt fekve csak jobbra hajlandó fordítani a fejét, hiába tesszük a bal oldalára a játékokat, meg onnan beszélünk hozzá. Volt még valakinek ilyen problémája? Jövő héten megyünk ortopédiára a csípőszűrés miatt, ott majd meg kell említenem. Remélem, nincs komoly baj, és egy kis tornáztatás elég lesz.
Ja, a TB támogatott ortopédián annyian vannak, hogy májusra kaptunk időpontot (Anna 10 napos korában kértem), így magánrendelésre kell mennünk. Most már állítólag júliusra (!) adnak időpontot! Az optimális vizsg. idő 2-3 hós kor. Jó, nem?

Cicó, susuka, SSusi: rég voltatok! Mi újság Veletek? Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem nagyon járok már erre, de beindult a suli és sajnos pont úgy jött ki a lépés, hogy Flóra egy héttel a vizsgák előtt kapja az oltásokat és eddig mindig hőemelkedése volt és szörnyű nyűgös is... nem egyszerű megoldani.
Emelett rohangálunk gyógytornásztól, ortopéd orvoshoz és neurológiára, de hogy mi a baja, vagy hogy van-e egyáltalán azt még most sem tudom! Most már csak mondanak vmit ...
Okok az esetleges bajra: túlhordás, mekoniumós magzatvíz a tüdőben, oxigénhiány születésnél, relatív téraránytalanság ...

Nagyon remélem, hogy nincs semmi és csak túlparázza a gyerekorvos, mert Flóra nagyon erős és ügyes, olyanokat tud, amit más 4 hónapos baba nem. Amúgy most 73 cm és 8 kg!!!!! Teszek fel képet!
Na, megyek vissza tanulni, amíg a férjem és Flóra nagyizik!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok! Gyorsan beugrottam, mert Kriszta érdeklődött az eltűnők felőlKép Jól vagyunk, csak annyi minden van, hogy sose jutok ide. Fogott rajtunk a kínai átok a mozgalmas évről... Le kéne adnom a szakdogám (sehogyse állok vele perszeKép Most ápr.20-ra módosították a márc. 31-i leadási határidőt, úh. megkísérlem a lehetetlent. Szóval ha idejutok a géphez, azzal bénázok, nics időm szórakozásraKép Ráadásul kezdünk építkezni (a Blahán), a fejünk fölül eladtuk a lakást, bele kell húzni. és még van csomó minden, de most tényleg nem tudok maradni. tavaszi taliban mi is benne lennénk! Susuka, remélem nem lesz semmi baj Flórával! Kriszta, mi is privát ortopédiára mentünk (kb. 3 db 2 perces lábkörzés 5000FT voltKép de nekünk sem volt választásunk... Ildi, küldöm a telkószámom emailben, remélem még egyben vagy. Amint tudok, jövök! Sziasztok!

cicó
 
 


Panny,

Akkor ti gyakorlatilag itt vagytok tőlünk 2 percre.
Melyik vége a Jászóvárnak?
alma17
 
 


Hello!
Alma!
A Kikerics utcai vége a Jászóvárnak,mindkét irányból itt lejt az utca(70-es szám,sárga ikerház).Én egyenlőre nem tudom melyik az Alma utca(vagyis biztos tudom csak névileg nem),de a sétáink alkalmával majd kiderítem(csak sajna ebben a sárban nem mindig van kedvem....utána órákig takarítgatni a cuccokat)Ti szoktatok sétálni?

Susuka!
Én lehet hogy lemradtam ,de mi a baj a pici(nem is olyan piciKép) lánykáddal?Mit találtak ki ezek az orvosok?
Suli hogy megy?Segítenek a tételek amikt küldtem? Egy vizsgán már én is túl vagyok,most készülök a másodikra....fúj-fúj-fújKép

Ja és van egy ismerősöm aki tudna neked segíteni a Flórával kapcsoltban(olvasott itt téged a neten),kérte hogy adjam meg a mail címedet.Szerintem fog jelentkezni(Vankó Helga)

Kriszta!
Az Ortopédiával kapcsoltban amikor én kértem időpontot nekem is kb.fél év múlvára tudtak volna adni.Én nem voltam szívbajos és odamentem a rendelésre(egyik régen ott dolgozó ismerősöm mondta hogy tegyem ezt,más is ezt csinálja)és addig nem mentme el míg be nem hívtak.Elvégre a 6 hetes kontroll nem azért 6 hetes kontroll mert 6 hósan kell megcsinálni,nem?!És nem is volt túlságosan gond,kb.40 perc várakozás után végeztünk.

Cicó!Hát van gondod látom...nem unatkozol.Az építkezéshez előre részvétemKépEgy éve mi is végigcsináltuk...na jó azért annyira nem keserítelek el,ha kész lesz nagyon klassz érzés!!Kép


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Akkor ti a másik felén vagytok a Jászóvárnak. A mi utcánk az Õzből nyílik. Van ott a jászóvár Õz utcai felén egy sárga ikerház...meg egy zsákutca tábla ott kell bemenni, és a második pici utca a Kis Alma (A másik alma a kert utcától nyílik). Kb. a nádtetős jászóvári háznak vagyunk a kertje végén.
ÁÁÁ itt lehetetlen a séta télen és eső után. Pláne hogy építkezés kezdődött a Barck utca elején... totál dagonya lett az Õz vége.
alma17
 
 


Sziasztok!
Egy kis időre hazautaztam a szüleimhez gyerekestől. Nagyon jó volt Kép
Panny, köszi az infókat, meg fogjuk látogatni a játszóházat, ha Fruzsi engedi, ugyanis ő délelőtt fél 10-től alszik, a mennyiség változó, van, hogy csak fél órát, de aludt már délig is. Egyébként jól vagyunk, azt, hogy itt nincsen semmi, egy jókora hiszti utáni felindult állapotomban írtam Kép

Lányok, nálatok is gyötrelem a déli alvás? Botondot úgy kell beimátkozni az ágyba....
sildi
 
 


Sziasztok!

Susuka!
Hú, milyen nagy már Flóra! Tényleg, miért kell ennyi helyre mennetek, ha látszólag semmi baja? Én Annát azért akarom vinni, mert szerintem a fejtartása nem OK és minnél előbb kiderül a baj, annál jobban rendbehozható. Első körben az ortopédorvosnak kell megmutatni, így talán végül nem is olyan baj, hogy magánrendelésre megyünk!

Cicó!
Hát, ha ennyi minden összejött, nem irigyellek! Sok-sok energiát és türelmet kívánok Nektek! Kép Két éve mi is így kezdtünk neki az építkezésnek, hogy lakottan eladtuk a lakást, de hát kellett a pénz. Aztán ősszel szerencsére időben kész lett a ház. (már ha egy családiház kész tud lenni valaha is...) Még most is rengeteg a tennivaló, de jó érzés, majd meglátjátok! Kép

Alma, Panni!
Most már csak megjön a tavasz és nem lesztek bezárva a sártenger miatt! Nálunk a kert ilyen Kép, de szerencsére az utca nem.

Sildi!
Örülök, hogy jobb már a hangulatod! KépTavasszal könnyebb lesz biztosan!
Nálunk Ádámmal a déli alvás már nyár végén megszűnt, itthon nem hajlandó lefeküdni. De szerencsére nem nyűgös. A bölcsiben viszont muszály aludni, így végülis nálunk csak hétvégén és betegség esetén marad ki .

Vizsgákhoz mindenkinek nagy kalappal! Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Úgy indult ez a dolog Flórával, hogy fordult oldalra, de mindig csak balra... mikor itt volt a védőnőnk, mondtam neki, és ő javasolta, hogy a Mariann (gyógytornász a rendelőben) nézze meg a biztonság kedvéért. Õ megnézte, mondta, hogy a bal oldala kicsit le van maradva a jobbhoz képest és, mutatott egy-két gyakorlatot, amit otthon lehet végezni. Egy hónap múlva visszamentünk kontrollra, megemlítettem, hogy mostanában a bal lábát nagyon feszíti, alig bírom neki behajlítani. Megmasszírozta és mondta, hogy most egy pár alkalomra kellene hozzá járni rendszeres időközönként, gyakrabban és egy pár alkalom után rendbe jön. Voltunk aznap a gyerekorvosnál is, aki ajánlotta, hogy nézze meg ortopéd orvos és neurológus is. Na, most mindkettő megvolt. Azt mondták, hogy nem észlelnek semmi komoly problémát. Még hétfőn megyünk egy röntgenre, ami alapján az ortopéd orvos meg tudja majd állapítani, hogy érdemes lenne-e több d-vitamint szedni, mert Flóra eleve hosszúnak született és azóta is gyorsan nő, tehát lehet, hogy erre szüksége lenne. A neurológus azt mondta, járhat nyugodtan gyógytornára, ha jól viseli. Ha nem tudja megszokni, akkor elég neki az otthoni torna is. Megnyugodtunk, bár én tényleg nem láttam nagy problémát nála. Amik voltak "tünetek", rövid időn belül elmúltak. Most ötvözöm az összes orvos által mutatott tornát és egyre kevésbé veszem észre, hogy baj lenne.
Sok minden indokolta volna a bajt (előző hozzászólásban leírtam), de szerencsére minden rendben!

Panny,
Helga levelét megkaptam, válaszolok is neki! Nekem is megvolt az első vizsgám munkatudományból, szerencsére sikerült, most tanulok szociológiára... persze a vizsgák mind egy héttel oltás után vannak, így az előzőre is leányálom volt tanulni... Kép
A küldött anyagot még nem tudtam használni, de átnéztem és biztos hasznos lesz, ha már lesznek nekem is ezek a tantárgyak! Kérdés: a készségfejlesztő tréningen 1. év 1. félévében kaptatok vmilyen anyagot, nagy szükségem lenne rá, mert én azt a félévet levelezőre jártam és ott nem volt ilyen tantárgy, de ezt most itt be kell hoznom (persze szeptemberben!!!! amikor átjelentkeztem és még lett volna időm, akkor erről nem szóltak egy szót se). Nagyon jól jönne egy kis segítség, teljesen el vagyok havazva. Köszi!

Most ennyi fért bele az időmbe!
Puszi mindenkinek, sok sikert építkezéshez, vizsgához, stb...
Vendég
 


Hello!

Susuka!
A készségfejlesztő tréning 2 napos összeröffenés volt(csapatépítő!).A végén kellette írni egy beadandó írományt,elküldüm a mail címedre .Nekem 5-ös lett,remélem tud segíteni!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Köszönöm szépen, már nagyon várom!
Remélem veletek minden rendben!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok! Éjjel megszületett Ildi kislánya, Natasa. Hihetetlen sztori! De nem vagyok felhatalmazva, h. közvetítsek, gondolom, ha tud jönni, majd ő maga beszámolKépKép Jó éjt!Jó reggelt!

cicó
 
 


Cicó! Köszönjük a jó hírt!

Ildi! Sok-sok szerettel gratulálunk! KépKépKép És jó egészséget, sok boldogságot kívánunk az egész családnak! Kép Natasa kivárta a szép tavaszi időt!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Gratula Ildi!!!!!!!!!!!
Nagyon sok örömöt, boldogságot kívánunk Mindannyiótoknak!

Susi és a porontyok
ssusi
 
 


Sziasztok!
Itt van az elveszett ember…. Hihi.

Most gyorsan átfutottam a hsz-ket és újjongtam Ildi kislányának. Éreztem, hogy most kell feljönnöm!
De már olyan késő van. Ne haragudjatok, hogy most csak ennyire futotta. Legközelebb rendes leszek és csak írok és írok és írok.
Szép álmokat!
Susi
ssusi
 
 


Hello!
Bocsi én se tudtam jönni mostanában..Kép
Tegnap jöttünk haza Alsópáhokról a Kolping Hotelből.Annyira szuper volt!!!!!KépCsodálatos 3 napot töltöttünk négyesben.Aki ismeri ezta a szállodát az tudja hogy maximálisan BABABARÁT,minden tekintetben.Kimondottan felkészültek a kisgyerekes családok fogadására minden tekintetben,ami nagyon klassz!Ajánlom mindenkinek!
Ildi!
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:03-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildi: nagyon gratulálunk!!!!!
sildi
 
 


Sziasztok!
Hánytól kezdődik a baba táncház?
sildi
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:05-kor.
vas
 
 


Szia Ildi!

Gratuálunk mi is Natasához és minden elismerésem a tiéd a szüléssel kapcsolatban! Hát ez nem semmi!!!! WOW!!!!

Panni, köszi az anyagot, sokat segített, hogy átlássam a témát!

Puszi nektek!
Vendég
 


Ildi!
Nem csalódtam benned. Igazán nem egy hétköznapi nő vagy!
A viccet félretéve.Fantasztikus, amit műveltél. Az ösztöneid jól súgtak. Még most is a hatása alatt vagyok. És persze csak töredékét érzem annak az aggódásnak , amit ti éltetek át mindannyian. Remélem a rosszat hamar kiheveritek és csak a boldogság marad!
Mégegyszer nagy gratula, gratula!
És most hogy van ez a kisleányka? Mesélj róla egy pár szót, ha tudsz.
ssusi
 
 


Sziasztok! Ildi őrület vagy!KépKép De minden jó, ha jó a vége! Remélem majd láthatunk képet a csajsziról! Azért remélem én nem így fogom a másodikat sem szülni!Kép Az elsőnél mi 4 percesekkel indultunk (akkor a magzatvíz már rég elfolyt), 2 percesekkel értünk az Istvánba...épp' meccs volt a Stadionban, álltunk a dugóban éjjel 11kor a Hungárián, körülöttünk hömpölyögtek a Fradisok. Akkor én is azt hittem a kocsiban szülök, uram már rendőri felvezetést akart kérniKép De ez semmi (hála Istennek) aTe történetedhez képest...
Amúgy hetek óta nem jutok gépközelbe, annyi minden van. Ráadásul Balázs beteg lett (életében először), hörghurutja van, kapott vagy 5 féle gyógyszert, és szobafogságban vagyunk. Volt 2-3 szörnyű éjszakánk, amit végig virrasztottunk, azt hittem megfullad, annyira köhögött meg hörgöttKép Szerencsére már jobban van, rosszalkodásban már a régiKép Mindenkinek a legjobbakat, majd igyekszem jönni! Lesz valamikor összejövés?

cicó
 
 


Ildi!
Hát ez nem semmi....!!!!
Susi mesélte a storydat tornán,és most amikor elolvastam, libabőrözött a hátam.......KépKépKép
Az is eszembe jutott egyből,hogy nekem is ilyen lehet majd a harmadik??!!
Nagyon szuperul irányítottak az ösztöneid és ilyen kalsszul megszülted -gyakorlatilag teljesen egyedül- a kislányod!!Tényleg lehet valami ebben az "otthonszülés projectben",nem?!
Igen,én is hallottam "rémtörténeteket" a harmadik baba utáni szoptatási- méhösszehúzódásról.Hát mit mondjak, a második után se volt semmi,akkor milyen lehet a harmadik után...Kép
Tejcsivel hogy állsz?

Susuka!
Örülök ha segített a cucc.

Cicó!
Te hogy állsz a sulival?

Susi!
Miért nem nézel le egyik szerdán a műv.házba a Játszóházba Katával??Tök jó szokott lenni.Jót dumálunk stb..Vagy írod már a szakdolit?Igaz,én se mindig tudok menni a sulesz miattKép

Kriszta!
Veletek mi újság?


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Én is kiváncsi vagyok Natasára! Kép Ildi, ha lesz egy kis időd, kérlek rakj fel egy képet!

Valaki említette a talit! Szerintem jó ötlet lenne! Mivel mi kicsik vagyunk játszóházhoz, táncházhoz, stb. nem futunk egyikőtökkel se össze! Ti mit szóltok hozzá?

Sok puszi,
Susu

Végre szinte teljesen aktualizálódott a honlapunk: http://www.gportal.hu/portal/szohr/
Vendég
 


ép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:53-kor.
vas
 
 


Ildi!
Mindannyian gyönyörűek!!!!KépKépKép
Immáron nagycsaládosok vagytok!De szupi!KépKépKép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Gödöllőn vagy a környéken keresek (fedeles)lovardát.Bértartás céljából,elfogadható áron!

Minden infót szívesen fogadok!
Köszönöm előre is :Kriszta

málna2162
 
 


Sziasztok! Ildi tényleg csodaszép a családod! Ajnározzák a fiúk a csajszit?Kép A Blaháné úton építkezünk. És köszönjük jól vagyunkKép Balázs meggyógyult, mi meg a 14. héten járunk;) Na most lebuktunkKép Pocakbaba minden paramétere tökéletes egyelőreKépKép Már csak az a nagy kérdés, mi van a lába közöttKép Panny, nekiugrottam mégis a szakdogának. Április 20ig kell leadnom. Kicsit zsúfolt ez az év...Bárcsak már 2007 lenneKép Biztos jó a játszóház, de nekem nincs ennyi pénzem...Sztem szomorú, h. minden min. 500 Ft-ba kerül. Ha rendszeresen eljársz zenebölcsibe, játszóházba, ide-oda-amoda évente jó pár tízezer forintot kifizethetsz. Mindenre nem telik. Most meg aztán gatyafelkötés van az építkezés miatt is...

cicó
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!!

Kép
vas
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Végre tudok jönni, Apa most lett kész a géppel!

Ildi, én még csak most tudtam elolvasni a sztoritokat! Hát, nem semmi! Le a kalapppal előtted (előttetek)! Én biztos totál pánikba estem volna. Nagyon szép Natasa és a fiúk is! Tényleg, mekkora is lett Natasa?
Remélem, hamarosan összefutunk, ha már ilyen közel lakunk egymáshoz! Én mostanában időspórolás céljából nem sétálok, csak kiteszem a teraszra Annát, én meg kertészkedem. De ha megbeszélünk valamit, megyünk szívesen!


Cicó!
De jó, hogy máris sikerült Nektek is! GratulaKép Nyáron Alma, aztán Te, jönnek a bébik szép sorban!

Mi március végén 1 hétig szüleimnél voltunk, ugyanis Annával 1 hétig mindennap gyógytornára jártunk a Budai gyermekkórházba. Az ortopédián enyhén kötött bal csípőt és feszes jobb fejbiccentő izmot állapítottak meg. A nyaka már 2 nap után javulni kezdett, szerintem most már tök jó. A csípője miatt terpeszpelenkát hord, meg itthon tornázunk minden nap. Kontrollra megyünk majd neurológiára és ortopédiára is.
Azóta a 2. szurit is megkapta, tényleg nagyon jók az új oltások! Még csak hőemelkedése sem lett és semmi duzzanat a szúrás helyén!

Remélem, nem hervadt el senki!Kép Engem reggel meglocsoltak a fiúk, Ádám Apa helyett is mondott verset!Kép

Sziasztok!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:54-kor.
vas
 
 


Köszi szépen!Kép
Vagyogatunk...Szakdogával kínlódok...
Május 11. a genetikai uh., ott nagy valószínűséggel kiderül mije van. A húsvét vasárnap éjszakát meg a hétfő felét végigboáztam (még a víz sem maradt meg bennem) - bocs hogy ilyeneket írok - nem tudni, hogy kaja, vagy vírus miatt. Ráadásul olyan fejgörcsöm volt, meg majdnem 38 fokos hőemelkedésem, h. muszáj volt bevennem egy fél Rubophent. Remélem ennyi megpróbáltatást átvészelt a pocakbabámKép Nektek ugye jobb húsvétotok volt? Natasát meglocsolták már a fiúk?Kép

cicó
 
 


Sziasztok!

Kicsit kómás vagyok, Anna fél négykor bömbölt egy sort, aztán fél 6-kor végleg felébredt. Pedig kivételesen sikerült lefeküdnöm fél 11 után, reméltem, hogy végre kialszom magam! Na, majd pár év múlva!Kép

Ildikó!
Mivel Te két gyerkőccel vagy napközben, szerintem nekünk könnyebb alkalmazkodnunk. Jövő hét kedd nem jó, akkor megyünk neurológushoz. Egyébként bármi!Kép

Cicó!
Én évek óta nem voltam komolyabban beteg, de persze pont a terhesség elején (még csak reménykedtemKép) elkaptam vmi lázas-torokfájós nyavalyát. Nagy dilemmában voltam, hogy mi a rosszabb a babucinak: a láz vagy az antibiotikum. Aztán szerencsére nem lett semmi baj!Kép
Börzére most nem mentek?

Alma, Te mikorra is várod a babát? Közeleg a nyár!Kép

KÉpzeljétek, Apa végre elkészült a játszóvárral! Kép Már csak hintát kell venni, meg homokot.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:54-kor.
vas
 
 


Hello!
Látom zajlik az élet a fórumonKépKépKépHelyes!!!

Cicó!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!
Hogy állsz a azsakdolival?Ma volt a határidőd.Sikerült befejezeni??
Nekem nem kell bemutatni az építkezés miatti spórolásokat..Képde ha csak ezért nem jöttök a Játszóházba,azért nyugodtan.Azért van direkt "csak"becsületkassza hogy aki nem teheti meg,az se maradjon ki,szóval nem kötelező fizetni.

Alma!
Régen úgy tudom itt a közelben volt lovarda(Peres utca,a Klapkai buszfordulónál kezdődik az utca))de nem tudom hogy még működik-e.

Kriszta!
Én is folyton kertészkedem hacsak egy kis időm engedi.Régen amikor anyu nyaggatott utáltam,de mióta a sajátomról van szó....Teljesen ki tudok kapcsolni közben!!!Néha azt gondolom pályát tévesztettem...és kertésznek kéne mennemKép

Ildi!
Klassz hogy ilyen jókat alszik a babucid!KépTesók kényeztetik?
Már én is erősen játszom a gondolattal,hogy harmadik baba...de megvárom míg lediplomázom jövőre.Szívem szerint már most belevágnék megint!
Már olvasgatom a Jónás-módszert,talán sikerülne egy csajszi harmadszorra.

Susi!
Hova tűntél?Tanulsz?!

Susuka!
Sikerült megírnod azt a dogát??


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Gyorsan beugrottam. Panny: leadtam valamit... Nálunk tuti nem lesz 3. baba, és nagyon szeretnék egy csajszit is úh. remélem most sikerült odakoncentrálniKép hamarosan kiderül. A becsületkassza sztem azt feltételezi, h. minden résztvevő beteszi a pénzt nem?
Kriszta, lehet, h. kinézünk most is a börzére. Ti nem? Láttam a Kismama mennyire zsugori lett, már csak fele kedvezményt ad a belépő árból.
Ildi, olyan tündérbabát szeretnék mint a tiéd!Kép Megyek, mert ébred a nagyfiam (hehe, olyan vicces, h. ő lesz a nagy, most 17 hónaposKép

cicó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?