Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ditta!
Köszi a bókot... :D
Igen. :) Görög. :D

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anita!
Mi is megvettük a sima szűkítőt, kb. 1-2 hónapig használta Ádám, aztán rájött, hogy tudja magát tartani, és azóta nem használjuk.
Annak idején agyaltam is rajta, hogy akkor mindenhova vinni kell mad a szűkítőt, ha wc-re kell menni? Szerintem jó, ha tud anélkül is, és most már úgy tűnik, hogy felesleges is volt megvenni.

Fény!
Köszi a diszkréciót. Jó lett!

Üdv: Emese
mse173
 
 


 
 

Beatron,Panka,Betti,Emese!

Köszönöm, hogy leírtátok a tapasztalataitokat a wc szűkítővel kapcsolatban!
Még nem néztünk körül e témában!Előtte mindenképp tájékozódni akartam.Még keresgélek a neten is, hátha rendelni is tudok olyat, amit jónak látunk.
Most úgy néz ki a dolog, hogy Bogi szól, ha pisilni v.kakálni kell, megyünk, ráültetem a wc-re és tartom addig, míg nem végez.Ő is tartja magát, de az még nem az igazi.
Nagyon tetszett a Panka által mutatott 2in1. Apánknak nem annyira :lol:
Majd kiötöljük :lol:

Köszönöm mégegyszer nektek a segítséget!

Betti!
Komolyan nem tudom, mit csináltamÍrtam neked választ és most látom, hogy nincs is az elküdöttekben :cry: Tényleg nem kaptad meg vagy a rendszer viccelődik velem :?: :evil:

Marika!
Biztos Bencén is hamar "átmegy" ez a fránya vírus!Gyorsan összszedi magát, hisz erős kiskrapek,aki túró rudit hamizik... :lol: :lol:

Szép vasárnapot mindenkinek!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Marika :)
Köszi mégegyszer! Képzeld,a tesóm azt hitte, hogy majd az a lány viszi, aki a Kormorán CD-ket! (Nevára gondolt!) Aztán meglepődött, hogy nem ő.... Azért kérdezte, hogy te nem szőke voltál?? :) :)
Mi sem úsztuk meg....
Pénteken délután ahogy hazahoztam őket az oviból, Ati kezdett hányni, hasa is ment, estére volt egy kis láza is. Másnap szerencsére már nem volt semmi, de szombaton is még elég nyúzott volt.
Veronika meg szombat éjszaka kezdte........... (3X hányt....)
Ma már jobban volt.
De a barátnőm lánya is így volt, állítólag valami vírus.....De szerencsére 1-2 nap alatt lemegy!

Kata :)
Esetleg Sarti???? Arra hasonlít....

Amarla :)
De igen, a Kismamából jött az ötlet! A tesóm meg megcsinálta.

Üdv,
Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!!

Hááááát,nem vagyunk valami jól!!
Ma már hányt is Meli....ahogy ivott valamit ki is jött!!
Ez délelőtt volt 3-szor....egyszer ment a hasa...délutántól csend van,de a kedve az nagyon nyügi.
Szegény mindig menne a hűtőhöz,de maga se tudja mit enne!!
Holnap valószinű visszaviszem az orvoshoz,de azért remélem már jobban lesz.
Egyébként ez a hányós-hasmenés átment az egész családon....szüleim,nagyim,2unokatesóm!

Na most ennyire futja....

Puszi

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi! Őszinte részvétem a keresztapád miatt.
Nagyon sajnálom anyósodat is.Tudom, milyen tehetetlen ilyenkor az ember, és azt is, hogy milyen szörnyű helyzet ez.
Nekem a nagybátyám halt meg egy hete, úgy, hogy ugyan kórházban volt, de nem gondolta senki, hogy meg fog halni.Vasárnap mentek látogatni, és már nem élt. Még ebédet is vittek neki.........

Dodus! ÓRIÁSI GRATULA :!: :!: :!:

Zsu



Kép
bvigh
 
 


A betegeknak mielőbbi gyógyulást kívánok!!
Küldöm az energiákat:++++++++++++++++++++++++++++++

Zsu



Kép
bvigh
 
 


SZIASZTOK

Neva
Sejtettem, hogy valami ilyesmit :) , egyebkent mi is, csak most a foldrajzi helyzetunk mas :)

Marika
Remelem jobban vagytok!

Dodus
Orulok, hogy odaert a mail, es gratulalunk a Pocaklakohoz :)
Melyik doki mellett dontottel?

Betti
Jaja, en ugy ertelmeztem, hogy `mig alszanak…`.
Bundas alma – tenyleg nagyon suru tesztaval kell :) . kevergettem, aztan amikor ugy gondoltam, hogy meg tuti suru, de azert megprobalom.. no akkor volt mar jo. De lehetett volna meg surubb. Sztem.

Ditta
Aranyosak a jelmezesek! Jaja, Neva mar valszolt :) .
Azert kovetem innen is az otthoni `helyzeteket` es remenykedunk….

Gani
Sajnos nincs otletem, bar mar mi is ott tartanank! Rebekanal nulla a hajlandosag a szobatisztasag fele. Van egy ulokenk egyebkent, de hasznalatra var a bilivel egyetemben.

Panka
Most akkor nem tudom, hogy amit en vettem az szukito, vagy uloke?? :D
(Nem valaszra varok, csak az irasodon jutott eszembe)

Betegeknek jobbulast! Remeljuk tobben mar nem kapjatok el ezt a franya virust :( .

delice
 
 


Kedves Delice, Neva és Ditta!

A "nagyonmagyarság"-hoz:

Nem itt kellene erről beszélgetnetek, ennek máshol van a tere.
A jobbos és balos babakaki egyforma szagú, és a betegség sem a szülők politikai hovatartozása szerint választ.

És a jobb vagy ballnak csak ott van értelme, hogy az egyik cici jobb, mint a másik. A férjem nem is tud választani, a jobb kezével a ballt fogja, a ballal a jobbat. Mindkettőt szereti.
:wink:

üdv, fény
fény
 
 


Minden Zsuzsannának nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Delice!
Majd egyszercsak azt veszed észre, hogy Rebeka hipp-hopp és már wc-be is pisil :lol: :wink:
Hiszen nem lóverseny ez :wink:

Fény!
Davalliával értek egyet!Szerintem sem abban az értelemben "beszélgettek"(igazából csak pár szóban volt erről szó, ha nem maradtam le semmiről) a magyarságról.
Amúgy meg addig ok., hogy gyed-en, gyes-en vagyunk otthon a gyerekeinkel.Ez nem azt jelenti, hogy a babakaki szagán kívül másról ne lehete beszélgetni :wink:

Ancsi!
Fogadd tőlem is az őszinte részvétemet!

Zsuzsannáknak boldog névnapot kívánunk!!!!

Képzeljétek!Szombaton ált.isk-i farsangon voltunk és az egyik osztály bulvárhíreket adott elő!Volt benne Anettka, Kiszel Tünde,Győzike,Norbi...Ezt is megértük :roll:

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Neva, Delice/Ági :)
Halljátok, hogy ki lettünk osztva?? :shock: :shock:
Mi semmi olyat nem beszéltünk....
Én azt hittem, hogyha ide jövök, a gyerekkakin, pisin kívül másról is lehet véleményünk....(néha)
Egyébként aki felháborodik az..............

D.
ditta76
 
 


amúgy a balt egy l-el írjuk
ditta76
 
 


Sziasztok!

Fénnyel értek egyet.
A politika szerintem se ide való, a babanetre!
Engem személy szerint nem érdekel, ki milyen "oldali", ha lehet mellőzzük itt ezt a témát.
Nem gondolom, hogy a gyermekeink dolgain kívül arról kellene szólnia ennek a fórumnak, hogy ki mennyire érzi magát magyarnak.
Úgy vélem egyformán magyar ember mindenki!
Nincs jobban és kevésbé magyar. Pláne nem aszerint, hogy a mocskos politákában melyik oldallal szimpatizál.

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok Csajok!
Mi van? Ide is begyűrűzött az ország politikai megosztottsága?
Mindenki azt ír, vagy mond amit akar, és ha valakit nem érdekel, ne olvassa el.
Én tegnap tüntetni is voltam.... :twisted:

Üdv: Emese
mse173
 
 


Emese :)
Köszi!
ditta76
 
 


Sziasztok

Köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Ne felejtsük el, hogy Búzaszem Hannája ma 2. éves!!!

Boldog Születésnapot Hanna!!!

Kép

Emese
Mi ellen/mellet tüntettél? Egyetértek Veled. Mindenki azt írja le, amit éppen gondol. Elovassuk, véleménytnyílvánítunk ennyi.

Én is tüntetek a TIGÁZ ellen! Ilyen marhákat, Miskolcnak és körzetének egy fogyasztó irodája van egy ügyintézővel? Ezek nem normálisak. Van online ügyintéző oldaluk, csak ha kitöltöd senkit sem érdekel. Egy nyavajás névátírást már egy hónapja csinálnak!!
Nincs valakinek a TIGÁZ-nál ismerőse?

Kép

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Búzaszem!
Isten éltesse Hannát sokáig :)

Zsuzsa,
Megyek veled tüntetni :lol:
Én is kitöltöttem a honlapjukon a névátíráshoz a dolgokat már lassan 2 hónapja, de semmi reakció rá :( Nagyon nincs kedvem ott sorbanállni, pláne kisgyerekkel a szabad ég alatt, de muszáj lesz, mert mindjárt itt a márc. vége :twisted: A bizt.őr azt mondta, hogy adjam fel postán, de azt nem tudta megmondani, hogy arra mennyi idő múlva reagálnak :(

Ditta, Neva :)
Gyertek, írjatok továbbra is, bármit amit akartok :D :wink:

Puszi,

panka
 
 


Búzaszem Hannájának nagyon boldog születésnapot!
Kép

Betegeknek
Kép


Ancsi, fogadd őszinte részvétem! :cry: Nagyon sajnálom.

anicsn
 
 


Semmi olyasmit nem írtam amit ti belebeszéltek. Kérdeztek, hogy milyen zenét és én válaszoltam.
Mi köze a magyarságtudatnak az oldalakhoz????? :lol:
Kiforgatjátok a szavakat.
neva
 
 


Sziasztok

Janka
Tigáz
A honlapjukat decemberben töltöttem ki, majd kiderült, hogy a honlapjukon kerezstül nem is fogadják az adatmódosításokat, egyszóval meg sem nézi senki (akkor minek van???). Én feladtam január 17.-én a Nyíregyházi címre az adatmódosítási lapot, azóta semmi. Még utána sem lehet érdeklődni, mert a tudakozóba is le van adva egy szám, amit a kutya sem vesz fel. Most anyukám vállalta, hogy sorszámért odaáll hajnalban és az ügyintézést én bonyolítom.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Panka :)
Köszi neked is! Tudtam, hogy te megérted.....
Amúgy TIGÁZ......hát az nagyon gáz.....nekünk is volt vele "dolgunk"!

Neva :)
Kép
Kép


D.
ditta76
 
 


Sziasztok!

Köszi a névnapi köszöntést, és én is sok boldogságot kívánok a kis Hannának!

Ha beleszólhatok én is az oldalak kérdésébe, rossz az, aki rosszra gondol. És ez mindenre igaz. Én igazán nem akarok megbántani senkit, de, ha Fény nem dobja be a politikát, sztem eszünkbe se jut sokunknak erre gondolni.
Bár ezt a zenét nem ismerem igazán, és nem is az én műfajom, de azt hiszem értem a lényegét.

TIGÁZ:.............
Hát nem irigylem azokat, akiknek ott kell sorban állnia. Reggelente szoktam látni, mennyien állnak ott. Én biztos nem bírnám kiállni.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Látom, izzik a fórum.

Két dolgot szeretnék a témához fűzni:
Egyrészt: kitartok továbbra is a véleményem mellett. Elvégre a szólásszabadság nekem is lehetővé teszi, hogy elmondjam, ha valami zavar.

Viszont és azt hiszem, ez a fontosabb: én nem bántottam senkit, nem sértegettem senkit, hanem udvariasan, normálisan kértem, hogy ezt a témát mellőzzék ezen a topicon. S hogy elvegyem az élét, némi humort is bedobtam.
Detti, az utolsó nekem szánt mondatod "Egyébként aki felháborodik az.............. " téged minősít, nem engem. Mellesleg az "az" elé vessző kéne, de biztos Te is elütötted, ahogy én a balt.

Részemről le van zárva a téma, mert én tényleg azt szeretném, hogy ez a topic zászló-és politikamentes övezet maradjon.


Ancsi!

Fogadd őszinte részvétem! Anyósod jobban van?Mit mondanak az orvosok?

Búzaszem:)

Boldog szülinapot a kis Hannának! Hogy viszonyul az öcsikéjéhez? nem féltékeny?

Mse:)

Én köszönöm a segítséged, a diszkréció pedig természetes.

A Zsuzsáknak boldog névnapot kívánok, a betegeknek pedig jobbulást! Mi éppen megúsztuk a hasmenést, pedig anyukám szegény szinte egész héten beteg volt, amíg otthon voltunk.
Hannának végül is csak egy kis náthája volt.

Nincs valami tuti bevált krémetek a gyermekkori ekcémára? Hanna lábán, hátán és a hasán különböző helyeken száraz foltok vannak, némelyik kicsit piros, de nem hámlik, nem reped ki, csak lényegében semmitől sem múlik el. Illetve egyszer csak eltűnik, de máshol kijön. A doki Elocomot írt, de nem sokat ér.

szép estét!

fény
fény
 
 


Sziasztok

Fény
Én mióta először teherbe estem, azóta kínlódtam az ekcémával. Tehességi ekcéma. Kis száraz folt volt, aztán csak fehéren maradt. Bőrgyógyászaton azt a mosakodót írták fel, amit a picibabáknál is használunk, ugyanis mindenféle tusfürdő tartalmaz valami olyan anyagot, ami az ekcémára hajlamos bőrt irritálja. Aztán megtaláltam az Eucerin termékcsaládot, a szarvas patikában szoktam megvenni, a városháztéren. Beninek (2,5 év) szintén ezt használom, tusfürdő, testápoló, sőt Bogit is szoktam ezzel mosdatni, kenni (8 hónap). Számunkra nagyon bevált és az ekcémás folt is elmúlt.

Csak egy ötlet, esetleg segíthet.....

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

fény!
A sógornőm fiának volt 4-5 éves kora óta ilyen bőrproblémája!
Nekik a háziorvos írt fel fürdetőt és krémet.A gyógyszertárban keverték ki a krémet is, a fürdető pedig a babák fürdetője volt.Azt mondta neki, hogy csak pamut ruhaneműket használjon a kisfiú és ez be is vált.Elmúlt neki!Csak azzal fürdött, utána azzal a krémmel kenték a bőrét és kizárólag pamut holmikat hordott.
Bár a tiszta pamut azért elég drága sajnos :evil:

Búzaszem!
Hannának mi is boldog szülinapot kívánunk!

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Hát jó sokat irtatok, meg minden féléről, sztem mindenkinek lehet véleménye. Ilyen is, és olyan is. :wink:

Búzaszem: BOLDOG SZÜLINAPOT A KICSINEK!!!!!!!!!!! bár már nem is olyan kicsi! :wink: olyan gyorsan nőnek, hogy csak kapkodom én is a fejemet.!

Bvigh: irjál privit, mert már hiányzik, hogy reggel nem tudom elolvasni.

Az uh-n voltam minden ok, a pici jól érzi magát, izeg-mozog, még van bevérzésem, de már szivódik felfele, igaz az t mondta az uh-s nő, hogy az erős orrfújástól van, hát már nekem elegem van a náthából, meg az arcüreggyulladásból, ugyhogy holnap megyek felszuratni mindkét orromat, sajnos, de remélem hogy utána sokkal jobb lesz. :?

ZSUZSANNÁKNAK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK AZ EGÉSZ CSALÁD NEVÉBEN!!!!!!!!!!!!!

Sok puszi mindenkinek kitartás a betegeknek, és jobbulást.!

puszika lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Zsuzsa!

Az Eucerinből mi a fürdetőolajat próbáltuk ki, sajnos semmi hatása nem volt, pedig nem is a fürdővizébe tettem, hanem azzal mosdattam. Reggelre megint száraz volt a bőre. Igen, olyan kis fehér foltok maradnak rajta. Még talán a Nivea érzékeny bőrre való testápolóteje úgy ahogy hidratálja a bőrét, de az ekcémára sajnos az sem ok.
Nekem is elég száraz és érzékeny a bőröm sajnos, de abban bíztam, hogy Gigi talán nem örökli tőlem. Neki kreolos a bőre, az enyém fehér, de úgy tűnik, ez a szárazság nála is meglesz. :(

Lányok!
Vettetek mostanában abból a dobozos Liberóból? Amiben két nagy csomag pelus van, asszem olyan 5600 Ft körül volt az ára...
Én nem értem, 10-16 kg-sat vettem, Hanna 12 kiló körül van, és kicsi rá. Ráadásul alig marad benne a kaki, és ma reggelre átázott a hasán a pizsama, egyszerűen kifolyt a pisi.
Egy barátnőm ugyanezt vette, az ő kislánya 10 kiló, és ugyanígy járt vele, így ő éjjel is átpelenkázza a kislányt!

Szerintem ez egyszerűen valami hibás széria, nekem sosem volt bajom ezzel a márkával...

szép napot!
fény
fény
 
 


Búzaszem!
Isten éltesse Hannát!

Zsuzsa!
Én most éppen a Szent Ferenc Kórház átalakítása ellen tüntettem.
Szerintem az egy jó kórház, és most ölt bele a megye több 100 millió forintot, hogy kialakítson néhány extra szolgáltatást. Erre megszüntetik benne az ellátást. Vagy elfekvőnek kívánják egy darabig használni, vagy valaki már szemet vetett rá...


Fény!
Ádám 15 kg, de én a 25-30 kg-os pelust használom (úgy rémlik ez a legnagyobb méret), mert a súlyának megfelelő mindig is szorította, és semmit sem fogott fel. :(

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok lányok!

Látom épp időben. A vírus lerobbantotta az egész családot. Tegnaptól olyan rosszul érzem magam, hogy még élni sincs semmi kedvem. Látom nem is baj.
De csak hozzá kell nekem is szólni. Én úgy gondolom, hogy mivel ez egy nyílt fórum mindenki azt ír, amit akar. Ha valakit nem érdekel ne olvassa el :lol: Nálunk is ha előjön a politika fogom magam és elmegyek máshová. Nincs ebben semmi rossz :wink:
Azért csendben megjegyzem nem szeretném, ha átmennénk politizálósba vagy a másik kedvenc: vallás irányába. Maradjon csak meg ez a topic arra amiért van. Mégpedig szóljon a babákról, rólunk, Miskolcról és környékéről.

Kicsit késve, de minden Zsuzsannáknak nagyon boldog Névnapot.
Kép

Búzaszem!
Hannának nagyon Boldog szülinapot
Kép

Fény!
Én ugyan nem vettem a dobozos pelusból, de nekem alapból ez volt a bajom a Liberóval. Reggel tiszta nedves volt az egész ruhája és hiába a gumírozás, kijött belőle :x
Az ekcéma minket is üldöz. Dorottyának az arcán volt, de elég volt egy pár napos "kezelés" Elocommal, és elmúlt. Bencének a lábáról nem tudom eltüntetni semmivel. Remélem ezt is kinövi :wink:

Emese!
A szikszói kórházért én is ki akartam menni, de nem tudtam. A helyzet ugyanez. Beleöltek egy csomó pénzt a felújjításba és most elfekvőnek akarják. Sokan szidták, de azért mindenki elismeri, hogy jó kórház ez is.

Ditta!
Ti jól vagytok? Nem kaptátok el a gyerekektől? Viktort is annyira megviseli. Most még sajnálom is :wink:
A tesód tényleg nem akart megismerni. Én is arra gondoltam, hogy Nevával akar összetéveszteni és be karja nekem bizonyítani, hogy nem én vagyok az :wink: Ja mert ugye a vörös haj...

Betti!
Gondolom rájöttél nem mentünk. Nem akartam senkit megfertőzni, na meg ugye nem is érzem magam toppon.

Na lépek fekszem még egy kicsit.

marika
 
 


Sziasztok!

Minden szüli- és névnaposnak sok boldogságot :) ! Nem nagyon jutok el idáig mostanában.

Sikerült jól feldobni a topicot :( , alig győztem olvasni. Tényleg nem lenne jó értelmetlen vitákba bonyolódni politikáról. Én is éppen azt akartam írni, mint Marika, ez kb. annyira okos dolog, mint esetleg a vallásról... (Hiába, szakítás ide vagy oda, egyfelé jár az agyunk :D, és én is kimegyek a szobából vagy elkezdek gyorsan másról beszélni.) Persze véleménye lehet mindenkinek, és le is írhatja.

Még annyit tennék hozzá lányok, hogy a "nagyonmagyar" kifejezés nem éppen szerencsés, ezzel alaposan beletaposhattok más ember érzelmeibe, szerintem Fény emiatt kapta fel a vizet.

Anita!
Nem kaptam semmit! Azt hittem nem volt időd, úgyhogy várom.

Marika!
Észrevettem :) ! Gyógyulj meg gyorsan. Nálunk csak Gábort tisztelte meg (eddig) ez a vírus, engem viszont nem akar elhagyni a köhögős... Remélem csütörtökön már tudtok jönni.

Fény!
Nekünk is vannak foltok, elég kínlódás. Az előzőek után újat már nem tudok írni, esetleg annyit, hogy az én gyerekeimnek májusban elmúlik és akkor van fél év szünet. Hát nem nagy vigasz.
A pelenkánál nem csak a kiló számít, hanem a testalkat is. Ha egy baba vékonyka, akkor a nagyobb kilós pelenka kell és fordítva. Gerdára például mindig nagyobbat kellett adni.
Jó lett a cikk, csak elég szomorú a tartalma...

TIGÁZ: én meg nem kapok számlát. SMS-ben küldtem el az óraállást, most nem tudom, hogy felfogták-e :roll:???

Ági!
Hát én már nem keresgélem vissza, hogy mit írhattam el, de biztosíthatlak, hogy nem alszik :D , még tévedésből sem. És hogy kevergeted a tésztát, mert ha menet közben teszek még bele lisztet, akkor csomós lesz. Akkor eleve több liszt kell? És nem megy le neked a tészta az almáról bele az olajba? Én annyira sajnálom a tésztát kiönteni. Asszem pénteken kipróbálom.... Milyenre szoktad az almát vágni? Negyedekre?

Koda!
Hogy vagytok?

Panka!
Vettem algopyrint :) . A gyógyszertárban sem tudták, hogy mi a helyzet, és adtak :D .

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot a Zsuzsáknak és a szülinaposoknak boldog szülinapot kívánok! :D

Képzeljétek, tegnap elmentem tanácsadásra. Elég rendes védőnő van nálunk, kicsit sokat beszél, de abszolút szopi párti, szereti a gyerekeket, szóval okés. Mondom neki, hogy jó lenne beutaló laborba, mert mondta a doki, hogyha megyek a 12 hetes uh-ra, akkor vigyem az eredményt. Erre azt mondta, hogy aki már ilyen "későn" (10 hetesen???) jelentkezik, annak nem szokott adni, hanem majd az AFP-sre megy el. De ha nekem kéri a dokim, akkor megcsináltatjuk azt, AFP nélkül. Vagyis a vércsoport meghatározást, meg ilyeneket. Nem értettem, hiszen addig egyébként még 6 hét lenne, és ha valami nincs rendben, akkor inkább derüljön ki hamarabb. Megnéztem Lórival mik voltak 16 hetesen és akkor nem volt vérkép és vizelet. Szóval most azt beszéltük meg a párommal, hogy inkább elmegyek a védőnőhöz még egyszer és kérek normális beutalót, mondván beszéltem a dokimmal és ő azt szeretné látni, nem a vércsoportomat. :cry: :evil: Jól felbosszantottam magam emiatt. 10 hetesen miért nem lehet egy sima vérképet és vizeletet nézni, most mit kavar be? Ráadásul nekem a megyei kórházba kell járni, de ehhez, amit ő adott most nekem beutalót, azzal a Csabai kapuba. :evil: (Egyébként meg sem kaptam a papírokat, mert nem volt elég fénymásolat belőle.)
Na, most már kifújtam magam. :oops: Mehetek zuhanyozni. :wink:

A betegeknek jobbulást kívánok! Nekem is fájdogál megint a torkom. Vettem Bioparoxot, de sokkal rosszabb, mint amire emlékeztem. :lol:

Jó éjszakát!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Még akartam valamit írni. Holnapután Torkos Csütörtök! Érdemes kihasználni, hiszen jónéhány étteremben féláron lehet majd enni! Csak célszerű előtte asztalt foglalni, főleg estére, mert nagy az érdeklődés! Jó torkoskodást! :lol: :wink:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Betti:)
visszajöttünk:)

Hát igen, sajnos a dolgok már csak így állnak, nem egy vidám történet a munkahely keresés gyes után. És még le sem írtam a mindent, a jogász csaj vagy 8 odlanyi jogszabályt kivonatolt nekem, ami mind a kismamákra vonatkozhat, és feléről sem tudnak!
A peluson ma túladtam, holnap veszek valami mást, mert ez így elég kínlódás volt.
Folt ügyben holnap konzultálok a dokival, jön beadni a bárányhimlő ellenit.
Mi meg villanyszámlát nem kapunk november óta!! Nem tudom, mi lesz a vége, egy jó barátnőm ott dologzik, ő mondta, hogy az ÉMÁSZ annyi időt kell hogy adjon a törlesztésre, amennyit ő hibázott. De én már nagyon parázok...
Lehet, holnap fel is hívom őket.

Fény
KépKép
fény
 
 


Dodus!
:roll: !!! Ki az orvosod? Ő nem tud adni beutalót? Esetleg a háziorvos?

Ági!
Az előbb nem volt időm, lefektettem a gyerekeket és most belemennék... Ne izgasd magad a szobatisztaság miatt, de ha mégis unod a pelenkázást, akkor próbáld meg leszoktatni.

1. A gyorsabb, de kellemetlenebb módszer: először is vegyetek együtt szép bugyikat, válasszon Rebeka. Aztán mondd meg Neki, hogy ez nagylány bugyi és már nem kell pelenka (csak alvásnál), mert nagylány, de ha pisilni kell szóljon, mert tönkremegy a bugyi. Aztán egyszerűen ne adjál rá pelenkát. Minden evés előtt ültesd rá a bilire vagy a WC-re. Kellemetlen, mert jópárszor be fog pisilni, úgyhogy ez csak akkor jó, ha nem gond a bepisilés. Például szerzel "átmeneti" szőnyeget, stb. Viszont ahhoz, hogy megtanulja szabályozni az izmait, kellenek azok az élmények, amiből megtanulja, hogy mikor pisil. Ha pelenkában van egyszerűen szinte nem is veszi észre, hogy mikor pisil. Nem hideg, nem kellemetlen, nem kényelmetlen.
Ennek egy változata az, amikor olyan helyen nem kap pelust, ahol nem számít a bepisilés, pl. kertben, de így lassabb, ráadásul vissza is élhet vele.

2. Lassabb, kényelmesebb: leszoktató pelenka vagy a variáció: pelenka és alá bugyi. Így kellemetlenül érzi magát, ha bepisil és egy idő után rászánja magát. Csak elég sokáig tarthat. Vagy rászokik a vetkőzésre :D !

Ha érett a szobatisztaságra, akkor szerintem jobb az első módszer, mert 1-2 hét alatt eredményre vezet. Ha ennyi idő alatt nem, akkor érdemes még 1-2 hónapig visszatérni a pelusra és várni.

Kriszta!
Nem hívtál! Rendben vagytok?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!



Hu megint van termes rendesen :)

Nezzukcsak szep sorban :)

Zsuzsannak – Isten eltessen sokaig benneteket!



A bizonyos kritikus tema…. Davallia, Gani, Ditta, Emese, NZsuzsa, Panka, Neva, Zsu, Lusti, Marika, Betti, (idorendben), Veletek ertek egyet . Remelem nem hagytam ki senkit! Mindent leirtatok, nincs mit hozzafuznom.



Pelenka
Otthon soha nem tudtam eldonteni, hogy melyik is, amelyik igazan… A Pampers a gumirozas nelkul, vagy a libero a vekony ontapadojaval. Vagy esetleg a huggies? Valtogattam, mikor melyik volt akcios, de igazan elegedett egyikkel sem voltam.
Kepzeljetek, itt egesz mas a Pampers! Gumirozott, Elmos (ez fontos szempont :D ) es finom illata is van. A bugyis fele meg Dora the explorers, Rebeka nagy kedvence, tole tanult meg angolul szamolni! :) Mondjuk az ara se rossz, 35 dollar egy 100as pack. (mondjuk mar nem emlekszem mennyi otthon, de amikor kijottunk, sokallottam!) . Most is minden alkalommal elmondom amikor venni kell, hogy jo lenne mar szobatisztanak lenni :( . Orommel mosogatnam, fertotlenitgetnem a bilit, meg akarmit....


Betegek!
Gyogyuljatok meg!



Betti :)
Elhiszem am , hogy nem alszik :D :D ugy kezdem , mint a palacsintat . tojas, csipet so, valamennyi tej, es razuditok jo sok lisztet. Minel surubb, annal konnyebb csomomentesre csinalni. Neha olyan suru, hogy Robi keveri, mert nem birom . Aztan fokozatosan ontogetek hozza tejet, asvanyvizet. Es tenyleg suru legyen, olyan, amire azt mondo ez meg tul suru. Persze cukor jon meg hozza. Es akkor martogatod. Az almakat 3-4 mm – re vagom. Kozepe lyukas lesz igy. Nagymamam igy szokta, onnan van az egesz ``recept``.
Egyebkent megy az olajba melle valamennyi teszta, de az osszesul vele.
A vegen marad teszta, azt felhigitom palacsintahoz megfelelove, es kisutom, mert kionteni en sem szeretem. Remelem sikerul! Max ha hazamegyunk, majd osszejovunk egy kozos bundasalma sutesre!

Koszonom szepen a reszletes leirast a szobatisztasaggal kapcs.
A bugyis vasarlos ugyet mar bepprobaltam :( . Majd kiugrott a borebol ugy orult, s varta, hogy kiprobalja,. Meg is tortent, persze bepisilt. Mondtam neki, nem gond, csak annyi a lenyeg, hogy szolni kellene elotte. De elozoleg parszor raultunk a bilire. Csakhogy baromi nehez ottartani. Ok. Aznap du megint proba. S ekkor szolt , hogy keri vissza a pelot, mert pisilnie kell :s . A bilibe nem ohajt.
Azota a bugyikat sem keri. Meg veletlen se!
Majd meg filozok ezen. A bugyi es ra a pelo – ezt meg nem is hallottam. Viszont lehet, hogy hatasos lenne. Van itt olyan pelo, bugyipelenka, direct leszoktatasra, feel and learn, ez a neve. Hat mitmondjak.. allitolag erezni kellene, hogy hideg, meg hogy pisibe van. Rebeka nem erez semmit, vagy csak nem akar. De kivaloan elvan azzal a peloval is…. :S




Dodus
Jaj, ne bosszantsd fel magad! Nem er annyit az egesz.
Lehet, hogy nem a gyogyszer lett rosszabb, csak erzekenyebb lettel az izekre!
En pl 9 honapon keresztul szagokra, izekre egyarant az voltam, minden reggel es este alig birtam megmosni a fogam, pl…. a mentol volt az egyik fo ellenseg.
Nem irtad a dokis kerdesemre a valaszt :) johet privibe is
Mi ez a torkos csutortok :D :D ?? nem is hallottam meg rola. De jol hangzik :)


Megyek aludni, mert holnap is kelni kell 8 kor :S

!Szep napot Mindenkinek!

delice
 
 


eeeeeeeees
tettem fel kepeket a floridas honlapra.


http://gportal.hu/picview.php?prt=38098 ... 25&index=2 innen januari kepeink vannak, mindennapi kepek, Rebekarol, rolunk, csak ugy, egyaltalan :) . van benne azert Ferrari, mokus, strandolas... 8) Kép

http://gportal.hu/picview.php?prt=38098 ... 38&index=2 innen pedig Orlando Downtown, es a Lake Eola Park!

Mindket link megkozelitheto innen : http://gportal.hu/portal/floridawithus/


Kép Kép Kép

delice
 
 


Sziasztok!!

Meli már jobban van,de a hasa még mindig megy!!
Vége lehetne már!!
Vettem neki smekta port....valaki használta már??Mibe keverjem el neki??

Dodus!!
Ez szerintem hülyeség amit mond a védőnő!!Menj vissza és kérjél vizsgálatokat...én mikor mentem hozzá rögtön volt vér-vizelet vizsgálat és majd jövőhéten kedden megyek az eredményért,szerdán meg viszem a dokihoz!!
Egyébként jól viseled??
Én még mindig émelygek!! :(

Delice.
Mindjárt nézem a képeket és fájditom a szivemet!! :) :D

ancsi26
 
 


Húúú,Delice!!

Aszta-paszta micsoda képek!!! :shock: :shock: :D
Nagyon szupi lehet ott nektek!!
Meddig maradtok??
Megkérdezhetem mit csinál ott a párod??

ancsi26
 
 


Helló!

Beutaló gond megoldva, benne van a kupacban egy sima vérkép-vizelet is. Kár volt parázni, dehát én már csak ilyen vagyok... :lol:

Delice, a Torkos Csütörtök azt jelenti, hogy jónéhány étteremben (most 700-ban, az egész országban) fél áron ehetsz, ihatsz. :D Az éttermek jelentkezhetnek az akcióra és van, hogy 1-1 meghosszabbítja, tehát nem csak 1 napig tart, hanem pl egy hétig.

Ancsi, nekem nincs semmi bajom, se hányinger, se semmi más. 8) Lórival sem volt, úgyhogy azt mondhatom, én ilyen alkat vagyok. :lol:

Ja, és a lényeget meg nem írom! Nzsuzsa, Marika megjöttek az ülésvédők! Majd írok e-mailt, privit és egyeztetünk! Szerintem elég jó, nem egy vékony nejlonocska, hanem egész vastag, strapabírónak látszik.

Lányok!!! Ha valaki rendelni szeretne mostanában az OTTO-ból, szóljon már, mert van egy tök jó felső, amit megvennék, de 2e Ft sincs, ennyiért nem vállalnám be a postaköltséget. :D :wink:

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok

Dodus
Éppen akartam Neked írni, hogy megkaptad-e a pü-t. Várom a jelentkezésed és már megyek is érte. Örülök, hogy rendeződött a beutaló gond.

Delice
Írtam ma Neked e-mail-t és visszaírt, hogy a csmaggi@yahoo.com címre nem tudja kézbesíteni.
Mi lehet a baj? Elképesztő, milyen szép helye laktok. Nem akartok kint egy magyar kolóniát létesíteni? Szivesen mennénk mi is.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Kép Faragó testvérek

Kép Hanna szülinapi ruhában [img]

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Kép Két éve lettem

Kép Tüzijátékom is van

Kép Szülinapi ajándékom

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Irtam egy csomót és valahogy az eltűnt a képek meg megvannak. Nem értem. Akkor mégegyszer!
Köszönjük szépen a szülinapi jókivánságokat!
Davallia!
Képzeljétek a tejleadáshoz minden vizsgálatnál fizetni kell vizitdijat. Széklet tüdőszűrő vérvizsgálat! Meg a csomó buszjegy ami kell ahhoz hogy elmenjek megcsuóináltatni meg az eredményért. Azért hogy az ember segithessen más babákon még fizessen is egy csomót. Jó ez a rendszer nem? Lehet hogy valaki pont ezért nem fog tejleadással bibelődni mert egy csomó idejét elveszi a vizsgálat és a fejés is. AMióta nem iszom a laktoherbet nekem sincs már annyi tejem. Eddig 6dlt fejtem le plusszba, amiket le is fagyasztottam igy már Dorcinak elég is. Most már csak neked gyűjtöm. Tegnapelőtt 30ml tegnap 460ml volt. Mondjuk az is számit mennyi időm van afejésre. Meg hogy odafigyelek e hogy mennyit iszom eszem.
Azt nem beszéltük meg hogy az aventes dobozra rá kell e irjam hogy mennyi van benne mert én egy füzetbe irogálom de ugye a hűtőbe már keverednek a dobozkák. PAnda nagyon hamar feltalálta magát nálunk, de meg sem szólalt. Otthon is ilyen jó kislány vagy csak meg volt illetődve? Amúgy aranyosan eljátszottak Hannával.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


nem 30ml hanem 320mlt akartam irni.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Zsuzsa
Irtam privit!!

delice
 
 


Hahó Lányok!

Jól le vagyok maradva!

NZsuzsa!
Tudsz többet is Hollósyról? Hol lehet nála szülni? Tel száma? Mikor?
Isten éltessen sokáig!

Köszönöm szépen a Bence köszöntéseket! Így elszállt az idő! Már 5 éves. A szülinapi partyt még szervezem! Nem egyszerű. Beni barátunk bárányhimlője, aztán a mi megfázásunk.... Szóval még szervezés alatt! :)

Dodus!
Nagy-nagy gratula!

Csajok!
Csatlakoznom kell, fontos, azon véleményekhez, hogy igenis van helye itt minden véleménynek. Így is zombinak érzem magam, hogy ki-kimaradok az élet folyásából.... Bár amikor Pesten laktunk mi is ott álltunk a Millenárison a babyhordóval 2002-ben a választás estéjén.... Hoppááá kiderült, hogy melyik odlalon állunk... Ide a köveket! :) :lol:

Voltunk az 5 éves vizsgálaton. Egy nap alatt letudtuk az egészet! Sőt! Zozi megkapta a újra BCG-t is!
Szóval Bence vérvétel: nagyon ügyes volt. Egy kicsit görbült a szája. Irány Zozival a Szt. Ferenc. Ott az asszisztens jól belevágta a BCG-t. Apa zsebében a bicska nyílt... Jól leszólt minket a doki a bogyók miatt. Kit érdekel? Engem! :shock: Jól kipuffogtam amgam otthon!
Vissza a szakrendelőbe : orr-fül. Itt is minden ok, de majd' meglincseltek, hogy időpontra mentünk és az ott várakozók előtt bementünk. Tök aranyosak voltak. De már jártunk itt és tudtuk, hogy az arab doki milyen jó fej! Köszi Panka! :)
Át a szemészetre. Itt is nagyon jó fejek voltak. Aztán irány a hallásvizsgálat. Itt is ok! Kicsit tartottam a dologtól, de vagy kinövi vagy így marad vagy csak így hívja fel magára a figylemet, de nagyhangú a kispasi! :)
Vérvétel eredmények jók! remélem! BÁr azért egyeztettem Bettivel! Köszi! :)

Szombaton voltunk a Praktikerben. Nagyon + élményben volt részünk. Vettünk 1 dolgot és egy manager kinézetű höly szólt nekünk, hogy a pici babával oldalt fizessünk, az információnál. Hihetetelen! Ha most eszembe jut, hogy milyen lincs hangulat volt az új bútoráruházban amikor karácsony előtt Pankáékkal előre hívtak minket....

Van még egy dolog amit már nagyon régen meg akartam Nektek írni!
Sokat aludtam rá! Akik ismernek tudják, hogy nagyon hirtelen ember vagyok! De még mindig nem szállt el a mérgem! Én még nem csináltam ilyet! Remélem nem is fogok!
Szóval 4 éve már lassan,hogy feladva az addigi életünket lejöttünk Miskolcra /bár ne tettük volna, mert nagyon sokat veszítettünk/vállalkozni. Babaúszás és Mazsola Muzsika. 0-ból próbáltuk kiépíteni a két dolgot és közben megélni. Nem nagyon ment! Jól el is adósodtunk! De kit érdekel! Vagytok páran akik megerősítitek, hogy kell csináljam! MErt ez jó!
Sajnos nem tudott a helyi politikai élet , sem ez - sem az az oldal segíteni, így állandó helyszín nélkül maradva kellett költöznünk ide-oda.
NEm szeretnék költözni, de sajnos rávisz a kényszer.
2 hellyel ezelőtt a belváros egy tánciskolájában béreltünk termet! Folyton attól féltem, hogy ki fog szólni a vizesedés miatt. HÁla az égnek nem fulladt be senki! Jött a nyár. Bezártak. Mentünk. Kifizettük a számlát és elváltunk. Erre olvasom az egyik helyi lapban, hogy elindítják a konkurenciámat. És még számtalan olyan foglalkozást amit én már régen szeretnék , csak......
Ezt én a világ legaljasabb , legetikátlanabb és legüzletietlenebb lépésnek tartom!
Ne haradgudjatok! Már napok óta meg akartam írni!
Kösöznöm, hogy kipuffoghattam magam!

bkriszta13
 
 


Fény!
Nem kell MMre bejelnetkezni előre!Várunk szeretettel!

Dóra!
Igen 6 hónapos kor van a hirdetésekben, de úgy vagyok vele,hogy amikortól az anyuka közösségbe meri vinni a manót! Zozi pár hónapos korától járogat.

Help!
találkoztatok már nagyon száraz, makacs koszmóval? Száraz a fülünk, a homlokunk és a fejbőrünk. Olaj, posikerém, de nem múlik el....
Előre is köszi!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hány órától lehet menni a vérellátóba (? ez a neve?), a Bottyán utcára? Ahol a vércsoport megállapítást csinálják? 7-től, vagy 8-tól? Pénteken megyek, de potyára nem megyek oda hajnalban. :wink: :)

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?