Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na végére értem a visszaolvasásnak, lassan képben leszek!

Marika, hajat én is tettem el :D. Nagyon édi a rudis kép! Tankolás meg: én még sosem csináltam :oops: :oops: :oops: A rossz nap után mindig jó jön ;)

Búzaszem, örülök, hogy otthon vagytok. Írtóra édesek a gyerkőceid! Jó, hogy van tejcsi!

Hellobaby, sajnálom a szülésedet, de végül jó lett minden, nem?

Delice, nagyon édi a "dolgozós" kép!

Lusti, jobbulást a fülednek! Gyógyulj meg minél hamarabb!

Ancsi, ti már kilábaltatok a betegségből?

Nagy hirtelen ennyi, asszem...

anicsn
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk :)
Mint ahogy Emese is írta Beni bárányhimlős, Mollin még nem jött ki, remélem őt már megvédi az oltás, Beni sajnos későn kapta meg, de így állítólag enyhébb lesz. Na majd meglátjuk, csütörtökön jöttek ki az első pöttyök.

Nem foglalkozik valaki (vagy ismerősötök) FLP-vel? Szeretnék venni egy aloe first spray-t, pont most nincs itthon :cry: , de nincs most a "forrásomnak" készleten. Bennetek van minden reményem :lol:

Puszi,

panka
 
 


Sziasztok!

Búzaszem :)
nagyon örülök, hogy végre rendeződtek a dolgok!
Gyerekek nagyon édesek!

Marika :)
Küldemény átadva a tesómnak! Ott lesz nála az üzletben!
Mégegyszer kösz!
Tankolásról szóló hsz-od tetszett! :lol: :lol: :lol:
Háát ez nekem is meredek.... Csak olyan kúthoz megyek, amelyikről tudom, hogy tuti kijönnek!! Van egy-kettő ilyen a környéken.... De ez nagyon ritkán fordul elő, jobb ezt Attilára bízni.... :lol: :lol:
Rudis kép se semmi!
Veronika megint itthon van.....Nagyon csúnyán köhög, igaz láza nincs. Próbálom csütörtökig kikúrálni, mert akkor lesz a farsang az oviban!

Neva :)
CD-k nagyon jóóók!! Úgy örülök neki! És rengeteg szám...

Na, azt hiszem megyek kávézni.....
Kép

Ditta
ditta76
 
 

 
 

Panka!

Ircsit keresd! Ő rendel majd neked.

Ditta!

Örülök, hogy örülsz! :lol:

Éva
neva
 
 


Panka!!

Dr. Gyurkó Tamásné: 20/9368876.
Az ismerőseim közül Ő foglalkozik FLP-vel.
Remélem tudott segíteni.

Puszi. Magdi
lilien_csenge
 
 


Sziasztok!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ilyen napjaink vannak.....sőt még ennél is ilyenebb!! :cry: :cry: :cry:
Először is Keresztapám bármelyik pillanatban itthagyhat minket!!
Bár tudtuk,hogy beteg,de azért mégiscsak szörnyű..... :cry: :cry:

És a döbbenet:anyósom szombaton kórházba került és este beszéltünk az orvossal......azt mondta készüljünk a legrosszabbra!! Legfeljebb fél éve van hátra!!! :shock: :cry: :cry: :cry:
És semmi előjel nélkül.....ez felfoghatatlan,borzasztó,szörnyű!!!!
Nem bir felkelni,nem beszél....csak bólogat ha mondunk valamit.Fekszik és néz.......ő aki éjjel-nappal dolgozott,hogy segitsen mindenkinek.....aki még múlthéten vasárnap kocsival jött Melihez a kórházba.....
Istenem, ezt nem hiszem el!!!! :cry: :cry: :cry:


Meli már jól van,hálistennek....kis rosszcsont!! :D :D

Én meg náthás vagyok és nagyon félek nehogy baja legyen a babának ebben a nagy idegeskedésben!!! :cry: :cry:

Ha tudok jövök!

Puszi!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Jaj Ancsi, annyira sajnálom a rossza híreket :cry: Kitartást kívánok neked és légy erős! Vigyázz elsősorban magadra, hogy tudj vigyázni Melittára és a pocaklakódra! Ha tudok segíteni, szólj!

anicsn
 
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza Zalánnal a kórházból, 8 nap benntlét sok volt. Megint fulladt, és szívzörejt is hallanak nála. Ezért most kardiológust keresünk neki, akinek van is türelme egy 10 hónapost megvizsgálni.

Ancsi!
Most olasom soraidat. Mivel én találkoztam is anyósoddal, megdöbbentett, hisz tényleg nem tűnt betegnek, hanem egy tevékeny nagymamának.
Vigyázz magatokra, írj, ha kell segítség, akár Melire vigyázni.
Képzeld, hétfőn mgszűnt az osztály, ahol feküdtünk, összevonták az akut és a krónikus részleget, most mind a kettő az "A" szárnyra van bezsúfolva (persze ez nem teljesen igaz, hisz csak kb. a fele ágy fért ágy), nem tudom mi lesz, ha ismét bekerülünk...

Búzaszem!
Nagyon jó volt olvasni, hogy már minden rendben van Doriánnal, és már othon van ő is.

Puszi a csapatnak, vigyázzatok a gyerkőcökre!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Neva, Magdi!
Köszi, most úgy néz ki, hogy sikerül szerezni, de felírtam :)

Tegnap elkezdtük a barihimlőre való homeobogyókat és mára már sokkal jobban néz ki Beni :)

Kriszta!
Bencének nagyon boldog 5. szülinapot kívánunk :):)
Kép

Puszi,

panka
 
 


Sziasztok!

Ancsi!

Nem tudom, számít-e valamit, de teljes mértékig együttérzek veled Nagyon sok erőt, kitartást kívánunk neked/nektek az előttetek álló kemény időszakra! :cry:

Me reggelre Boginál is elkezdődött valami.Be van dugulva az orra.A tél folyamán 2.alkalommal.Remélem, nem lesz súlyosabb.Szombaton farsangra mennénk, de inkább kihagyjuk.Nem hiányzik egy felülfertőződés.

Minden betegnek rengeteg gyógypuszit küldünk!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Na?Milyen az új vonalzónk? :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Hellobaby
Sajnalom, hogy ilyen rossz elmenyeid vannak, de a lenyeg, hogy a vegere aztan rendben vagytok!
Melyik korhazban szultel? Megyei? Ott ismerek egy foorvost, aki szinten idosebb generacio, remelem nem o volt :((( ! Atkuldod priviben??? Legyszi!
Infacol – az jo, ha nektek bevalt, nekunk annak idejen sajnos nem, ugylatszik gyereke vallogatja….

Ani
Jaja, ugy birom, amilyen koncentracioval csinalja :D !

Ditta
Szep helyeken jartatok megint :) , a ferjem epp felettem jarkalt, amikor neztem, s egybol odakivankozott O is :)
Hogy vagytok??
Milyen CDket hallgattok Nevaval? :D

Ancsi
Sajnalom :( , kitartast, erot kivaok Nektek…

Kriszta
Nem mondod, hogy mar 5 eves?? :D
ISTEN ELTESSe SOKAIG :)
Kép


Gani-Anita
Nektek is jobbulast!
Keszitettem en is egy vonalzot a baby gagaval :)

delice
 
 


Delice!

Köszönjük szépen!Remélem nem fajul semmi rosszba ez az orrdugulás.
Néztem a fotóidat a honlapodon!Gyönyörűek!Nem csodálom, hogy a családon és a barátaitokon kívül semmi más nem hiányzik!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Delice!

Kizárólag Kormoránt hallgatunk. :D
Bennünk az az egyik közös vonás, hogy "nagyonmagyarok" vagyunk :lol:
Éva
neva
 
 


Sziasztok!

SOS!
Dorottya egész éjszaka hányt. Ami bement, kb 15 perc múlva ki is jött. A víz is. Félek, hogy kiszárad. Mit csináljak? Inkább itassam, nem baj ha visszajön vagy mit adjak neki inni, enni? Gyerekdoki szabin :twisted:
Marika

marika
 
 


Marika!
Deadalonetta kúp? 10 percenként 2-3 korty tea. de hívd fel az ügyeletet.
Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Marika!

Csatlakozom Gyöngyöskéhez!Nekünk is azt a kúpot ajánlotta a Dr.Nénink, mikor Bogi ilyen beteg volt!Állítólag ez jó!Nálunk nem derült ki, mert a hasa is elkezdett menni.De hányásra biztos, hogy jó!Dorottyának nem megy ahasa?Ha igen, nekünk a Smekta por bevált.Gyógyszertárban lehet kapni!De lehet, hogy ezt ismered.
Hogy van most Dorottya?Remélem, mihamarabb rendbejön!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Marika!
Én úgy gondolom, ha hány, azt "alulról" lehet orvosolni (kúp), ha megy a hasa, akkor felülről (szájon át).
Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Marika!

Itasd, itasd, itasd, nem baj, ha kijön, a nyálkahártyán akkor is felszívódik valamennyi folyadék!

fény
fény
 
 


Marika!
Hogy van Dorka? Helyettesítés biztos, hogy van, nem? (Nekünk jan.1. óta nincs dokinénink, betegen van, minden nap más helyettesíti, szuper :twisted: )

Nekem ez van lementve a hányásról: Hányás

Puszi,

panka
 
 


Kriszta Bencéjének boldog szülinapot!
Kép

Gani, jó az új vonalzód! Tetszik :wink:

anicsn
 
 


Gyöngyöske, Zalánodnak jobbulást!

Marika, nektek is jobbulást kívánok!

anicsn
 
 


Sziasztok!

Marika, Dorka hogy van? Ugye már jobban? Biztos nagyon megviseli a hányás. Meg gondolom téged is. :cry: Szerintem is itasd, teával. Azóta már biztos dokihoz is elvittétek. Jobbulást nektek! Majd írd meg, hogy vagytok!
(A bukta receptet is szerettem volna elkérni, de most ráér!)

Delice, megjött a privi, köszi! Igazán részletes volt! :)

Ancsi, nem is tudok mit írni. :cry: Kitartás és gondolj a babákra!

Kriszta, Bencének én is boldog születésnapot kívánok!


A sok rossz hír után én hoztam egy jót is! Nálunk is jön a kistesó! Bizony, egy 9 hetes kis manó van a pocakomban. Úgyhogy Betti, Marika, rátapintottatok! :lol: Eddig még nem voltak rosszulléteim, hányinger, ilyesmi. Remélem ezután sem lesz. (Lórival sem volt.) Az étvágyam, mint egy farkasé, úgyhogy kordában kell tartani rendesen. :lol: És persze 9-kor már dőlök az ágyba. :lol: :lol:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Én ált. csak ritkán tudok jönni és csak olvasni, de úgy látom, most jókor sikerült!

Dodus!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Betegeknek jobbulást kívánok, kismamiknak kellemes pocakosodást!

Amarla
amarla
 
 


Kriszta!
Mi is sok boldog szülinapot kívánunk Bencének!

Dodus! :D
Ez nagyszerű hír!!!Gratulálok a picúrhoz!Nagyon kellemes 31 hetet kívánunk nektek! :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Marika!
Ha mentek dokihoz, vigyél egy kis pisit üvegbe, mert abból meg tudják nézni, hogy nincs e kiszáradva.
Ádám is hányt, neki is a kúpot írta fel a doli, és jó volt.

Kriszta!
Isten éltesse a nagyfaidat!

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen sokan segítettetek. Végülis kiderült, hogy doki bácsi délután rendel, csak elbambultam. Az ovis csoportnak ma reggel a fele hasonló tünetekkel volt. Végighányták az éjszakát. Tegnap volt farsang náluk.
Dorottya még délelőtt is visszaadta amit adtam neki.
Lényeg kihívtam doktor bácsit, most ment el. Vmi vírusfertőzés, de nem vészes. Nem is írt rá semmit. A dédalon már csak receptre kapható és hiánycikk, így fel sem írta. Sőt a B6 vitamin is (gyerekeknek való).
Remélem ma már nem lesz semmi gond. Olyan jó, hogy itt vagytok és segítetek :)

Kriszta!
Boldog szülinapot Bencének :P

Dodus!
Ilyen szuper hírt :!: Nagyszerű, szívből gratulálunk. Emlékszem első manódat csak 3 hónaposan jelentetted be. Fejlődsz :lol:

Na kicsit lenyugodtam már.
Puszi mindenkinek (vírus és baci mentes)

Marika

marika
 
 


Dodus!

Nagy, nagy GRATULA!

Egyél nyugodtan, kell az energia :D :D

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Dodus :)
Itt is nagy-nagy gratula :) (Marika, Betti bibi én már tudtam :lol: :P )

Marika :)
Nekem van itthon kúp, ha esetleg mégis kell szólj.

Puszi,

panka
 
 


Sziasztok!

Marika!
Örülök, hogy már jobban is vagytok. Most jutottam a gépig... Gerdának eddig nem volt baja. A gyerekek haját én is eltettem. Akkor holnap nem jöttök!

Ági!
Valami nagyon félreérthetőt írhattam :D, Matyi kétéves kora óta nem alszik délután. A bundás almát nagyon szeretem, de nem szoktam csinálni, nem igazán sikerül. Mindig úgy lejön a tészta az almáról, biztos nem elég sűrű. Aztán belemegy az olajba... Brrr. Te hogy csinálod?

Dodus!
Gratulálok :)! Már a korábbiakból sejtettem :)! Akkor majd hívjál, ha jössz hozzánk.

Panka!
Túl vagytok a bárányhimlőn? Szívesen meglátogattunk volna :), nekünk még nem sikerült bárányhimlőt beszereznünk.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Marika!

Majd csak rendbejön a majd' 5 éves lányod :lol: :lol:
Biztos hamar túl lesz rajta!Bence jól van?Ő nem kapta el?Reméljük, hogy nem is fogja!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Hatalmas gratula!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Boldog babavárást nektek!

Ancsi!
Kitartást Nektek. Nagyon sajnálom Irénkét (anyósodat), hisz tudod én személyesen is ismertem. Tényleg egy életvidám, örökmozgó nő volt amikor megismertem. Azért én még nagyon szorítok nektek!

Kriszta!
Bencusnak Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!
Akartam feltenni egy aranyos képet, de nem enged mellékletet feltölteni.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Dodus!
Nagyon nagy gratula nektek!
Jó egészséget kívánok a terhességhez!

Minden kis betegnek:
Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Dodus de jó hir,gratulálunk mi is :)
Szobatisztasággal ugy állunk hogy amikor bugyit kér bugyit adok,amikor pelust akkor pelust.Délelőtt ált.bugyi van rajtunk amig ki nem megyünk,délután meg amit kér :) Nem akarom én sem erőltetni,ezért hagyom hogy válasszon,az estek többségében sikrül a bilibe,igaz valamikor ruhástul ül rá :):)
Én tegnap voltam Berkőnél ,és azt mondta hogy meg vann lazulva a külső méhszáj,még nemnyilt ki,de tartós pihenés és mindennap 1 mg pezstablettát kell innom :( Bár az utóbbi 1 hétben nagyon fájt ott lent :( a csontok körül hát biztos ezért .

Ancsi!
Kitartást...


Szülinaposoknak névnaposoknak sok sok boldogságot!
Betegeknek gyors gyógyulást:)
Na lépek mert vizelet kell bevinnem,ma már rászánom magam s lesétálunk Biankával.
pusz mindenkinek

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Dodus! Óriási gratula a pocakbabádhoz!!!
Kép

Betegeknek jobbulást!

Szülinaposoknak, névnaposoknak sok boldogságot!

És persze mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

anicsn
 
 


Sziasztok!

Dodus :) :) :)
Jaj, de jóóóóó!
Gratulálunk!!
Kép
Akkor pontosan 3 év lesz köztük, ugye?? Ez tök jó! Nálunk is így van, és bejött!

Marika :)
Dorka már jobban van, ugye??
Ez a hányós-dolog nagyon ijesztő tud lenni!
Megtaláltad a tesómat? De az se gond, ha nem......Majd legközelebb!

Delice/Ági :)
Neva már megmondta!!
De már veled is volt ilyen irányú eszmefuttatásunk.....(ha máskor nem, áprilisban.... :wink: )

Kata :)
Lányodat megkuksiztam a myvipen! Nagyon szépséges!
És az a tengerpart annyira ismerős volt! Görög?

Tegnap megvolt az ovis farsang! Nagyon jól sikerült, meg se gondoltam, hogy Ati egyáltalán végig mer vonulni a jelmezben, de az ovónénik nagyon dicsérték, hogy nem szégyenlősködött!

Két kép róluk:
Kép

Kép

További szép napot mindenkinek!! Nekem így folytatódik: :(

Kép

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok.

Dodus!!
Nagy-nagy gratula!!!!
De jó már hárman vagyunk!!! :D :D
Mikorra vagy kiirva??
És kinél fogsz szülni??

Lányok!!

Köszönöm mindenkinek a biztatást!!
Ránk fér!!
Közben sajnos meghalt Keresztapám...tegnap volt a temetés! :cry: :cry:
Anyósom állapota változatlan,de ha minden igaz sikerül elvinni Debrecenbe valami nagyon spéci dokihoz!!!
Nem adjuk fel!!!! :)

Meli ma nem nagyon akar enni... :( és a hasa is ment egy kicsit...vagyis inkább ilyen nyálkás volt a széklete!!
Nagyon remélem nem lesz megint beteg....kopp-kopp-kopp!!

ancsi26
 
 


Puszilok Mindenkit!
Dodus!
Nagyon vigyázzatok magatokra.

Lejelentkezem, olvasgatlak benneteket, néha írnék is , de akkor bizti nem tudja elküldeni a gép. :twisted:
Jól vagyunk, az iskola a tanulás alaposan lefoglal minket.
Tamara nem tanul rosszul, de azért csinálni kell ám a dolgokat, szóval aki még előtte van készüljetek fel, ez már nagyon nem ovoda.Kisfiam jól van egyre kevésbé megfázós, szereti az ovit, van egy puszihaverja, úgyhogy minden oké! :wink:


Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Nektek milyen wc-szűkítőtök van?Kinek melyik fajta vált be?
Már jó ideje nem kell a bili Boginak, a nagy wc-be pisilünk-kakilunk.Mostmár jó volna egy szűkítő, hogy maga intézze a dolgát, ne nekem kelljen ráültetgetni.
Én lépcsősre gondoltam, hogy azon fel tudna egyedül mászni és ráülni a wc-re.
Szerintetek?Van mellete vagy ellene érvetek?

Köszönöm a hsz-okat!
Ha lesz.

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja!
Ha van tuti ötletetek, azt is írjátok meg hol láttátok/vettétek!
Mert a Kikában van, de webáruházukat nem találtam :cry: Csak azért meg nem autózunk el Bp-ig. :D

Helloka mindenkinek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!
Anita!
Nekünk volt sima műanyag,arra azt mondta nyom,vettem neki a corába szivacsosat 1x ült rajta mert azt mondja ez is nyom :( a simát elcseréltük bilire,a szivacsos meg itt áll :(
Én is kiváncsi vagyok ki milyen okosságot ir :)
bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Wc-szűkítő: én is vettem sima kis műanyagot, ez csúszkált a wc-n, Beni félt rajta ülni. Végül megvettem az Obiban a Twolette nevű wc-ülőkét, ez 2in1, ülőke és szűkítő. Nagyon szuper. Molli nem is használja a bilit, első perctől a "nagywc"-t használja. Igaz az ára egy kicsit borsos volt, de szerintem megérte.
Ilyen: http://www.twolette.com/html/twolette.html

Puszi,

panka
 
 


Betegeknek gyógyulást kivánok!
Dodus! Óriási gratula a pocaklakóhoz!
Jó hogy van utánpótlás, pocakosokra gondoltam. De azért én már nem cserélnék velük. Mi két gyerkőcöt terveztünk, 2 év korkülönbséggel. Nehéz két kicsivel, főleg Hannával mert ő a hisztisebb. Doriánnak hajnali hasfájása van , de szedjük a homeós bogyót rá meg az Espumisan cseppet remélem használni fog.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem!

Bocs, hogy így kéretlenül beledumálok, esetleg Infacol, ha az Espumisan nem lenne elég. (Nekünk csak 3-4 napig hatott.) Meg persze a jó öreg masszírozás, torna.

Panka!
Megkérdezhetem, mennyi az a borsos?

Ditta!
Nagyon édesek a jelmezek, a gomba csak nem a K.-ból van?

Amarla
amarla
 
 


Sziasztok!

Már jobban vagyok, nem kellett felszúrni mégegyszer az orromat, csak tamponos kezelést kaptam. Hétfőn megyek a kontroll uh-ra már alig várom, de ideges is vagyok, hogy minden rendben legyen, remélem a bevérzés felszivódott. :roll:


Dodus: köszöntelek megint a pocisok táborában, NAGYON NAGY GRATULA!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


puszika mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Amarla,
2 éve volt 10.000 körül. Én ezt egy WC ülőkéért kicsit sokaltam, de nagyon jó minőség és ki van használva :)

Lusti,
biztos minden rendben lesz, nekem is volt bevérzés, de én véreztem is egy kicsit, de itt van Molli. :)

Puszi,

panka
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Én is félek az iskolától. Leginkább attól, hogy választanom kellene. Hát most honnan tudjam, hogy mi lenne a jó :roll: ?

Anita!
Először vettünk egy sima szűkítőt. Matyinak nem volt jó, Gerdának se kellett. Aztán vettünk egy fellépőt a Brendonban.
Ezt: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=8
Ez nagyon jól bevált. Annyira, hogy Gerda gyakorlatilag nem használt bilit, de a szűkítő továbbra se kellett, inkább kapaszkodott/ik :D! A kádba is ezzen mászik be.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

De elcsendesedtetek :lol:
Úgy látszik csak egy futó vírus volt, mert most már tényleg nincs semmi bajunk.Kop-kop-kop.
Megkezdődött a suli :? Jól beijesztettek, azért még reménykedem, hátha végzek most :wink:

Anita!
Nekünk is csak sima szűkítőnk volt. Nagyon nem bírta, mert csúszkált. Aztán egy kis széket kapott amit hurcolhatott magával (kézmosáshoz, lámpakapcsoláshoz...) A wc-n meg tartotta magát. Legalább erősödött a keze. Mondjuk én mai napig ott vagyok a környékén, mert a törlés még nem az igazi.

Ancsi!
Őszinte részvétem. Próbálj vigyázni magadra. Gondolj a tündérekre. Anyósod csak jobban lesz. Biztosan találtok vmi jó orvost.

Ditta!
Bocs elfelejtettem írni. Igen átadtam. Mindent nagyon köszönök. Nagyon jó a jelmez. Gyönyörűek a kismanók. Ja majd én is teszek fel, ha lesz több időm :wink:

Na lépek ágyat nézni. Gyerekek már alszanak. Jöttünk haza a Corából és Bence úgy bealudt, hogy még az sem érdekelte, hogy öltöztetem... Lesz még ennek ma éjszaka bőjtje :(

marika
 
 


Emese, Betti :)

http://www.fn.hu/karrier/0702/gyes_utan ... 156044.php

Dodus:)
Ez nagyszerű hír, én is sejtettem a többiek ráutaló magatartásából :) Nagy gratula nektek:)

Búzaszem :)

Örülök, hogy végül is minden jóra fordult, nagyon helyes kis krapek a kisfiad:) Most már nyugi, élvezd ki, hogy megint babázhatsz :)
Én is vágyom rá, de mi egyelőre nem tervezünk másik bébit.

Közben meggyógyultunk, holnapután megyünk vissza Miskolcra.

üdv, fény
fény
 
 


Búzaszem

Nekünk is az Infacol vált be inkább. és az apa alkarján való lógás...ráfektette hason, füle-farka lógott, imádta, és bevált..közben az apja a hátát simogatta...én ritkábban vettem így fel, mert nem bírtam sokáig tartani, de az apja karján fél óráig is képes volt lógni....:)

fény
fény
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?