Új privát üzeneted érkezett!

Kata, Marika!
A Dóriknak nagyon sok pusza!

Beatron!
Megbeszéljük! Gyertek el! Herman, csüt. 9:30

Betti!
Már nem is próbálgatom!
Megpróbáltam már én annyi mindent!
Gerda mancsa: :( Még olvasni is borzasztó! Bátor kiscsaj!

Dóri!
MM-re nincs korhatár! :) Hyertek el bátran! Beteg gyerekek nem szoktak lenni! Legalábbis remélem, hogy nem hozzák el a beteg gyerekeket!
Zozi is volt már kisebb korában! Nagyon élvezi! Félrecsücsültök a körben járós daloknál és így Ti is együtt tudtok mondókázni a gyerekekkel! Zozinak az Így ketyeg a kedvence. :)

Lányok!
Készülök a Fakopáncsba! Sőt! Ikeába is! :) Szóval ha van rendelés várom! :)

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Betti!

Húha!Az milyen bosszantó!Ráérsz a pótlással!
Sajnálom a gyerekeket!Remélem minél hamarabb túl lesznek rajta!

Minden Dórának és Dorottyának boldog névnapot!

Lusti!

Akkor pedig pihenj sokat!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


A Dóráknak és Dorottyáknak boldog névnapot kívánunk!

Kép

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a névnapi köszöntést! Aranyosak vagytok!

Marika!
Dorkának Boldog Névnapot! Kép

Dodus!
Köszönöm a dícséretet! :D :D

Betti!
Neked is köszi! :D
Honlapja még nincs, de a myvip-n már regisztrálni kellett, mert ő is akart egy "oldalat", ahol ismerősöket jelölhet be magának. :oops:

Emese!
Dóriéknál van angol az oviban (középső csoport). Ő nagyon élvezi, szeret járni. Dancsi szokta kérdezgetni, de magától is mindig elmondja, hogy miket tanultak. És ami a lényeg, nagyon könnyen megjegyzi és nem felejti el.


Kriszta!
Ne izgulj, Dóri sem szeret színezni, rajzolni. Legutóbb akkor ült le a ceruzákkal, amikor berágtam a veszekedésükre Dancsival, hogy ki ülljön a sz.gép előtt.
Egyik sem ült, sőt a tévét sem kapcsolhatták be. De azt hiszem ezt gyakran fogom alkalmazni, mert Dóri leült szinezni, Dancsi pedig rendet rakott a ruhái között... :D

Kiscsajszinak gratula a gyümievéshez! Olyan jó lenne ilyenkor cserélni veled, hogy újra pici babám lehessen... :oops: Imádtam ezt az ismerkedés az ízekkel korszakot, de én már csak unokában reménykedhetek. :lol:


Lusti!
Bocsi, hogy így ismeretlenül beledumálok... :oops:
Nekem is "bevérzést" láttak anno (5 éve ) Dórinál.
Húúúú szigorú fekvés, stb., mert akár el is vetélhetek. 2 hét múlva kontroll UH.
A fene majd megevett 2 hétig. Aztán UH. Másik csajszi volt mint 2 héttel előtte. Minden ok. Kérdem: és a bevérzés????? Milyen bevérzés? Mondom olvassa el a legutóbbi UH eredményt. Ááááá, sokan bevérzésnek látják a méhfal és a petezsák közötti részt ha nem nézik meg elég tüzetesen.....
Hmmmmmmm.....

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi jókívánságokat.
Úgy néz ki Dorottya füle rendben lesz. Bencénél viszont az orrfolyás nem akar múlni. Vmi jó tipp? Most csak fenistil cseppek vannak, plusz vitamin.

Kata Dórikájának!
Nagyon Boldog Kívánunk. Nagyon ügyes kislány vagy ám. Tessék szépen sokat színezni és elküldeni nekem, hadd nézegessem :!:
Kép

Dóri!
Neked is nagyon boldog névnapot :D
Kép

Ditta!
Már a kilencedik is kész :wink: De nem árulom el, hogy igen :D

Marika

marika
 
 






Na még1*. Úgysem tudtam belépni egész nap.

Betii!
Milyen volt az első nap :?:
Gyerkőcök? Csütörtökön talizunk?
Ja gyerekülés. Nekünk Graconk van, de ez már a kocsi biztonsági övével kapcsolható. Gondolom nektek mér egyel kisebb kell.
Nehogy azt hidd, hogy nem kell ülésvédő. Dorottya frankón összerutyizza az ülést, mert onnan tolja fell magát a székébe :twisted:

Dodus!
Nekem is kell olyan :!: Vagy írjak mélt :?:

marika
 
 


Na jól elvagyok magamnak :D

Ancsi, gyöngyöske!

Otthon vagytok már :?:

Orsi :!:
Neked még nem is gratuláltam a fiadhoz
Kép
Áruld el kivel volt rossza tapasztalatod.
Most én is újra dokit keresek. Fogalmam nincs Hollósi hová ment. Lehet, hogy megkeresem. Már anniyra megszoktam.

Panka!
nekem nem is írtál :( Készíthetnél egy aktuális táblát. Mert mindennap olvasok, de valahogy lassan már nem tudom követni, ki kicsoda... Ugye ilyenkor nagyon szeretsz :P

Dodus!
Az ülésvédőre gondoltam, hogy kell. Meggyógyultatok már? Mikor lesz az újabb mandulaműtét? Vagy most már nem lesz?
Ja én a nurofenes segédeszközzel adom be az összes gyógyszert, mármint a szirupokat. Főleg Bencének, mert Ő nagy rámfújós. Egy kicsit oldalról bedugom és nem veszem ki addig a szájából, amíg le nem nyelte, mert ha hamarabb kiveszem, akkor képes kiköpni.

Ditta!
Közben kész lett az egész. Hogy oldjuk meg? tesód ott dologzik még? Mármint metropol? Vagy posta?
Dolgozni elmentél már? Vagy még élvezed a szabad napokat?

Zsuzsa, Emese!
Mi is most dobtuk a upc-ot egy tvnetes ADSL internetért. Ez havi 5000 pénz és nincs benne semmilyen korlát és ugyanolyan gyors :wink:

Lusti!
Gyógyulgatsz már? Nekem nem volt ilyen, de ne parázz. Szerintem a dokik direkt élvezik, hogy beparáztatják a kismamikat. Azt nem veszik figyelembe, hogy míg ő naponta lát ilyet, addig rád a frászt hozza.


Búzaszemről tudtok valamit?

Na megpróbálok mára eldugulni :P

marika
 
 


Helló!

Bea, de jó, hogy újra írsz! Gratulálok a második bébihez! :wink: A szobatisztasággal lassan haladunk, én nem erőltetem. Előfordult már, hogy Lóri szólt, hogy a bilibe fog kakálni és úgy is lett. De ez ritka. Viszont fürdéskor mindig szól, hogy pisilni akarok, feláll és tényleg pisil! :lol: És ti?

Zsuzsa, Marika, akkor nektek kell 1-1 db huzatvédő? Még nem rendeltem, szerintem a hét vége felé fogom megejteni.

Marika, Betti, nagyon cukik voltak a méhecskék! :D

Betti, üres az üveg! Hogy oldjuk meg? Mi szombaton megyünk valszeg vásárolni, vagy beugorhatsz Tamáshoz a munkahelyére. Vagy ha van más ötleted, jöhet! :wink:

Lóri még mindig beteg. Már csak a köhögés és az étvágytalanság van (bár ma este egész jól vacsorázott). Holnap visszaviszem az orvoshoz, nézze meg inkább. Néha a fülét is birizgálja, de nem tudjuk, hogy fáj neki, vagy a nagy haja csiklandozza és ez idegesíti.

Jó éjszakát!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Minket is elért a betegség, bár eddig "lájtosan". Nekem fáj a torkom, voltam rögtön orvosnál, azóta gyógyszer megy, most tartok a csiklandozzaaköhögésatorkom és ezért folytonkrákogom szakasznál.

Hannához éjjel érkezett a takony, fél 10 körül felébredt, orrszívás, miegyéb, na annyira felébredt, hogy hajnal fél 1-ig nem akart elaludni, Charlie és Mimmot nézett. Az apja már aludt, én is szarul voltam, úgyhogy berágtam, és kikapcsoltam. Annyira azért nem volt elesett állapotban, láz semmi, csak jó volt a bolondját járatni velünk, ha már felébredt :)
Na volt egy kis vokálozás, de végül bealudt, majd egy-másfél óránként feltérdelt sírva, azért csak szenvedett a takonytól.

Gondoltam, ma milyen jót alszik napközben. Ja, kemény másfél órát aludt dél tájban, viszont tűrhetően evett, és láza sem volt egész nap. Hát így állunk.

Üdv, a régi-újaknak, virtuális fülhúzogatás a névnaposoknak!
Gyógyulást a betegeknek, és a kismamiknak nagy gratula a pocaklakóhoz. A másik csapat kismaminak meg sok tejcsit, és nekik is nagy gratula!
Bocs, hogy ilyen távirati stílusban intézem el, végigolvastam mindenkit, de a végére már azt sem tudtam, ki kicsoda, és hol tart :oops:

Kriszta!
Majd mi is megyünk Mazsolára, olyan két hét múlva, mert jövő héten nagyszülőknél leszünk vidéken. Be kell jelentkezni vagy mehetünk csak úgy spontán?

Dodus:)

Én sem erőltetem a bilizést. Van neki, időnként előhozza, ráül ruhástól. Ilynkor megérdeklődöm, hogy nem akar-e véletlenül pelus nélkül ráülni. Egyszer elkezdte huzigálni a nadrágját, gyorsan levetkőztettem, le a pleust is, de nem történt semmi, ellenben fél órát nyargaltam a meztelen popója után a lakásban :) Na azóta nem dőlök be, túl drága ehhez a pelenka.
Próbáltuk a maci is pisil, kakil dolgot, hát épp hogy nem röhögött ki, hogy ő be nem veszi ezt a marhaságot. Ennyiben maradtunk, majd a nyáron anyáméknál úgyis pucéran fog rohangálni, és majd csak rászokik.

Betti :)

Előbb vagy utóbb majd csak eljutunk hozzátok:) Gerda ujjacskája hogy van? A balettet nem hívtam fel, mert egyrészt betegek lettünk, másrészt úgyis elutazunk egy hétre, majd ha visszajöttünk, beszélek vele.

Emese!

Azt hiszem, ne erőltesd Ádámnál...és nem tudom, ki írta, de nagyon egyetértek, hogy nem sok értelme van még ennek pláne olyan piciknél, mint az enyém is, aki tud már vagy 15 szót! Ja ma véletlenül elhangzott egy kristálytiszta labda. Egyébként blabla szok lenni :)
Na lépek, mert még dolgozni szeretnék, amíg fel nem ébred a kisasszony.

Jó éjt!

pilács

KépKép
fény
 
 


Sziasztok, Lányok!

Nagyon régen nem irtam, de attól olvaslak titeket..
Január óta dolgozom és egy kicsit megvisel a munka 2,5 év szünet után...

Elsősorba mostis egítséget szeretné kérni töletek...
Kinöttük a kiságyunkat vettünk is helyette újat, amit használunk is... A régi kiságyat szeretném elcserélni egy állítható 2 élü gyerekkorira. Tehát valamiféle "csere-bere" oldalra lenne szükségem. Tudtok valami ilyet ajánlani nekem?
Segítségeteket előre is köszi...

Búzaszemről és doriánról tud valaki valamit?

Sziasztok!
Eszter
r.eszter
 
 


Sziasztok

Kata
Én is örülök, hogy visszatértél hozzánk! A múltkor elfelejtettem írni Neked, ne haragudj. Kép

Eszter
Az előzőekben írtam Búzaszemről, azóta nem beszéltem vele. Szoptatja Doriánt, fej rendszeresen, sok tejcsi van szerencsére és reménykedik/ünk aan, hogy a héten hazaengedik őket.
Csere-bere:teszvesz.hu, talán.

Dodus
Igen légyszi rendeld meg nekünk is, de nekünk 2 db kellene, ha tudod, mennyi lesz összesen, írj és viszem a pénzt.

Dórák, Dorottyák! Boldog Névnapot!!! Kép

Betti
Gerda ujja jobban van? Jobbulást kívánok a kis betegeknek! Kép

Fénynek és a többi betegtársnak jobbulást kívánok.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Hahó!!

Tegnap jöttünk haza a kórházból.
Még gyógyszert kell szednie Melinek,de azért már alakul a drága.
A zárójelentésre azt irták:heveny gégegyulladás,heveny bronchitis.

Sajnos én is elkaptam valami virust!! :(
Tegnap ahogy jöttünk haza,már nem birtam tovább és az ajtóban kitaccsoltam!! :( :(
És ez egész délután-este igy ment és még a hasam is ment!!
Úgy hivtuk ki a dokit,mert nem volt erőm felkelni se!! :(
Azt monda,hogy virus és 2-3nap alatt lezajlik.B6-ot kell szednem.
A hasamat is megnyomkodta,rendben találta,de én nagyon félek,hogy a babának nincs-e baja.
Ma felhivom a nődokit,hogy mi a teendő!!

Ma már kicsit jobban vagyok,nem hánytam,de étvágyam nincs!! :(
Melivel itt van apukám,mert vele se birok lenni!! :( :(

ancsi26
 
 


Jajj,Gyöngyöskéék még bent vannak,de már Zalán is javulgat!!

ancsi26
 
 


sziasztok!

köszönöm szépen mindenkinek a névnapi köszöntőket! :D

Koda, ha meggyógyulok még az idén :( tényleg nagyon sok szeretettel várlak téged, titeket!!!

mindenkinek jobbulást, aki még küzd a járvánnyal, remélem, mindenhol jobban vannak a gyerkőcök, csak kapkodtam a fejem, mennyien betegek...

Kriszta, köszi a kedves invitálását! valahol olvastam, hogy 6 hótól ajánlottátok a MM-t, attól mi még igen nagyon messze vagyunk azért... Zozit milyen idős korában vitted először?

Davallia, milyen aranyos a két kislány együtt :) sok örömet kívánok, és kevesebb sírdogálást...

Lusti, remélem, hogy két hét múlva már nyoma sem lesz a hematómának! több ismerősömnél is előfordult, szerencsére minden esetben nyomtalanul eltűnt, és nem okozott semmi problémát! vigyázz magadra, pihenj sokat!

Marika, milyen aranyosak a gyerekek, biztos nagyon élveztétek az előadást :)

puszi mindenkinek Kép

Dóri
mdori
 
 


Hi :D

Ditta, Dodus!
Megkaptátok a mélt? Mert a levelező megint vacakol... :evil:

Dóri!
Ez a vigyor..............
Jaj az előadás isteni volt. Nagyon édesek voltak a kicsik. A nagyok meg, eszméletlen. Az egyik szék alatt megfogta a bokáját és a fejével megérintette a sarkát. Nem tudom nekem ez hogy sikerülne :wink:

marika
 
 


Na a lányom belenyúlt.

Ancsi!
Örülök, hogy Melitta jobban van már. Te meg nagyon vigyázz magadra és a kis manóra!

Gyöngyöske!
Gyógyuljatok meg hamar! Nagyon szurkolok nektek.

Davallia!
Nagyon édesek együtt. Te meg próbálj meg megnyugodni. Nemsokára már viccesen fogsz visszaemlékezni ezekre a napokra. (Könnyű ezt írni) Szóval sok-sok türelmet és pihenést kívánok :P

Eszter!
Talán a babaszobán is van csere lehetőség. De nem lene jobb eladni-megvenni? Nehezen lehet ilyet összeegyeztetni.

marika
 
 



Sziasztok!

Lassan már én is oda jutok, hogy elfelejtitek ki vagyok.Sajna valami gubanc van a gépünkkel, és este 8-kor letiltja a netet. A munkahelyemen meg nincs most.Úgyhogy olvasni sem nagyon tudok, ma volt annyi időm, hogy a két oldalas lemaradásomat végigolvassam.
Hát látom mindenki beteg.Remélem ha, hamar túljut mindenki rajta.
Szerencsére minket elkerült eddig a betegség, bár engem kerülgetett, de az azért volt, mert az ideiglenes irodámban nem volt fűtés.

Mára ennyi, még írnom kellene egy levelet, és már csak 8 perc van 8-ig.
Puszi mindenkinek, és gyógyulgassatok!!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok

Marika
Dr. Hollósy után érdeklődtél. A kolléganőm decemberben szült nála. Azt mondja, hogy február 1.-vel a szülészet bezárt a vasgyári kórházban. Hollósynak magánrendelője van a máv-rendelőintézetben, a régi mobilszáma még él, ezen lehet bejelentkezni.

Jobbuilást kívánok minden betegeskedőnek!
Képzeljétek nemcsak infulenza járvány tombol a bölcsödében, óvodában, hanem bárárnyhimlő is. Mi még egyiket sem kaptuk el, nem tudom meddig hat az immunrendszere Benikénknek.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Helló!

Davallia, nagyon szépek a lányok! :) Csak nyugi! Bár én könnyen beszélek egy fiúval. 8)

Dóri, a te kisfiad is nagyon aranyos ezen a mosolygós képen! :)

Üléshuzatvédő: 2 db Nzsuzsának és 1 db Marikának. Azt hiszem holnap feladom a rendelést, ha nem fog esni, mert sajnos csak papíron tudom, az interneten - ahogy írtam is korábban - nincs benne egyik katalógusban sem, így ott nem tudom megrendelni. :? 1490 Ft egy darab, mi is rendelünk, meg még egy barátunk, úgyhogy postaktg alig lesz.

Marika, én nem kaptam levelet tőled! :shock: Voltam a háziorvosnál, hú mennyien voltak! Ott is hagytam délelőtt, és délután visszamentem. Mondjuk így is ültem kb. 1 órát. Egy kis torokgyuszi, Semicilint kaptam rá. De már nem fáj. :wink: Tamás mandulája egyelőre marad, ha nem lesz gond vele.

Lóri mostanában annyira elálmosodik az ebéd idejére, hogy tegnap is csukott szemmel ette a levest. :lol: Utána pedig aludt 3 órát. Lehet, hogy a Fenistil csepptől van, mert mondta a doktornő, hogy kicsit aluszékonnyá tesz. Akkor máskor is adok belőle neki. :lol: A köhögés még megvan, de már szépen felszakad, tegnap elmentünk azért az orvoshoz, nem hallott semmit a tüdejénél. Kaptunk egy másik köptetőt, ami csupán 72 ft-ba került, szóval biztos a legolcsóbbat kaptuk. :lol: :lol: :lol:

Megyek én is pihizek, meg takarítok még kicsit. Ti is olyan nyomottak vagytok ma?

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Davallia, édesek a lányok nagyon!

Betegeknek jobbulást és vigyázzatok magatokra nagyon!♥

anicsn
 
 


Nem is írom. Levágtuk Zalcsi haját, nagyon édes lett, és tök jól tűrte :D
Íme:

Kép
Kép

anicsn
 
 


Sziasztok!

Nem tudok mindenkinek írni, örülök, hogy végig tudtam olvasni...

Marika!
Hát, most már tudod, nem mentünk. Remélem észrevetted :D ! A betegség.
Az első nap, az olyan volt, mintha fejbevágtak volna, aztán második nap jött az amnézia :D. Remélem ez olyan gyorsan múló fajta. De még ma is sokszor eszembe jutott, hogy hogyan lehet, hogy már itt vagyok, olyan, mintha most született volna Gerda. Kizárt, hogy az 3 éve volt... Ja, erről jut eszembe, Gerdának olyan ülést keresek, ami 3 pontos övvel köthető be. Csak 10 hónappal fiatalabb Dorkától :), Igaz nincs még 15 kiló, de ha arra várnék... Matyit is hamarabb kellett beleköltöztetni... Szegény Gerdának már alig fér a lába és a válla.

Kedden annyira betegek voltak, hogy azzal kezdtem a napot, hogy lemondtam egész hétre az ovit. Hajnalban közelítették mindketten a 39-et. Mikor hazatelefonáltam délután már csak a sírást hallottam, Gerdával Gábor se nagyon tudott mit kezdeni, pedig ez nagyon ritka. Aztán tegnap már jobban voltak, ma láztalanok, de Matyi szemmel láthatóan lefogyott, napok óta szinte semmit nem eszik. És szerintem még elég könnyen és gyorsan átestek rajta, az alapján, amiket hallok :!:
Gerda ujjáról pedig leesett a barnaság, szép új bőr nőtt rajta.

Dodus!
Szerintem szombaton a szüleimhez megyünk, nem akarom elkiabálni, de ha folytatódik a gyógyulás, akkor igen. Tudnád még egy kicsit tárolni? Kitalálok valamit és küldök privit, csak most mintha leszívták volna az agyamat... A nyomottság nem kifejezés, majd' elalszom.

Fény!
Szóljál, ha hazajöttetek!

Kriszta!
Zozi? Mire jutottatok?

Koda!
Hogy vagytok?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ez az óra már megint rosszul jár.
kbetti
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Nagyon zabálnivaló a legény. Nálunk hétvégén volt hajvágás. Én annyira sajnáltam Bence haját. Így el is raktam :oops:

Betti!
Gyógyuljatok, mert hiányzol ám :wink: Az autósülést akkor csak ajánlani tudom. Szerintem elég jó, de majd megmutizom. Ja és árban is elég jó 8) volt (bár most nem találom, mert mi a Poppet-től rendeltük, de nézz szét a htttp://www.poppet.hu oldalon.)

Zsuzsi!
Köszi az infot, ez elg jó hír nekem :D

Dodus!
Ha megjött szólj. Gyógyuljatok meg :!:

Most Bencének tetszik az egér :evil:

marika
 
 


Sziasztok!

Jajj, mennyi betegségről olvasok!! :( :(
Nálunk egyenlőre nyugi van ezen a frontos, és ha túl leszünk a holnapi ovis napon is, akkor elmondhatom, hogy a kisfiam végigjárt egyhuzamban 2 hetet.... :lol: :lol:

És mi sem szeretnénk betegek lenni, mert szombaton bálba megyünk! Már nagyon várom! Imádok táncizni!

Marika :)
Megkaptam a maileket, majd írok! Amúgy nagyon-nagyon köszi! A listát is!
Utólag is boldog névnapot Dorottyának!!
Kép

Dodus :)
Hogy is írtad? A párom járt volna az Autóüveg centrumban? Mert nem tud róla..... :lol: :lol:
Tényleg, nem azért ismerős a párodnak, mert Pankáéknál találkoztak?
A szobatisztaságon ne izgasd magad! Hiszen még csak 2 éves múlt! Nálunk is sokáig úgy volt, hogy csak a fürdés előtt intézte a pisilést, ismerkedett a bilivel. Pont 2,5 évesn lett szobatiszta, de akkor egyik napról a másikra.

Zsuzsa :)
Igen, ha minden jól megy, nyáron is ide fogunk menni. Csodálatos hely, az interneten találtunk a szálláshelyre, de azóta olyan jó barátok lettünk, hogy már nincs szállásdíj, stb. És ők is voltak nálunk augusztusban.
Júliusban tervezzük a nyaralást, de én a párommal még májusban is megyek a Csíksomlyói búcsúra. Még soha nem jártunk a búcsún, állítólag monumentális!

További szép estét mindenkinek!
Most megyek, még egy kicsit ledolgozom a vacsorát.... :lol:
Kép

Ditta
ditta76
 
 


Helló!

Ditta, ez nem mostanában volt (hogy Attila ott járt volna). Lehet, hogy Pankáéknál találkoztak. Akkor semmi kötődés Arnóthoz? Tamás el sem fogja hinni nekem... :lol: Dolgozhatnál helyettem is egy kicsit, a vacsorán! 8) :lol:

Betti, jó helyen van itt az üveg. Majd ha helyrejöttél, belerázódtál szólj és egyeztetünk egy időpontot. De lehet, hogy a munkahelyedre is el tudom majd vinni, fogok arra járni mostanában... :D

Lóri már alszik! Máskor csak 9-kor szokott, de ez a Fenistil csepp, csodákat művel! :P

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Davallia, megírnád, hogy pontosan melyik sorhoz kapcsolódik ez a kedvezmény az adóbevallásban? Én gyorsan átfutottam, de nem találtam. Köszi! :)

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok

Nagyszerű híreim vannak!!! :lol: :lol: :lol:

Búzaszem írta:
"Végre ma hazamehetünk, Dorián ma 12 napos és visszahízta a születési súlyát. Van úgy, hogy 100 g-ot szopik, van úgy hogy 50 g-ot. Végre boldog vagyok , hogy Hannát is láthatom."

Végtelenül örülök, hogy végre hazamehettek! Jó egészséget kívánunk Nektek! Kép

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Dodus
Irtam privit , remelem atment. (nem latom az elkuldoteknel :( ) szoval remelem, mert sokat irtam :)

Buzaszem
Orulunk,hogy vegre otthon :) Jo egeszseget kivanunk!!

Betegeknek jobbulast.

Angelika
Veletek mi van?? Amiota megint Babanetezek, nem lattalak :( Jol vagytok?

Feny
A bili nekunk se megy, pedig Rebeka mar nagyobb. En azzal nyugtatom magam, hogy van itt egy magyar kiscsajszi, felevvel idosebb Rebekanal, es meg O sem...

mennem kell, mert vege a mesenek, es eltort a mecses :(

delice
 
 


most irtam!! hol van?? :oops: :cry: :? :( :?: :?:

delice
 
 


na latom! kiraly! azt hittem eltunt, csak ugy....


szoval. ilyenkor mindig megfogadom,hogy kidobom a fenebe az osszes dvd-t! az a szabaly nalunk, h delelott es delutan ebredes utan nezhet 2 meset. de aztan eloforrdul ugye,hogy meg tubbet akar. Pedig rajohetett volna,hogy sirassal sem eri el,hogy visszakapcsoljam..... de meg is probalkozik. bar , eleg hamar megnyugszik.

na paaaa

delice
 
 


Sziasztok!

Hú ma milyen rossz napom volt. Először összeszedtem a két manót, hogy Miskolc és lemondjuk az upc-t. Gondoltam akkor már meg is tankolok. Beállok a benzinkúthoz, "Panka nézés", semmi. Gondoltam nem egy nagy dolog férfiak is csinálják, megpróbálom. Eljutottam addig, hogy leveszem a töltőt, be a nyilásba és nyomom. Semmi. Na jó, vissza minden. Be a kúthoz, vki jöjjön már segíteni. Oké egy pill. Na vissza kocsi, mögöttem kedves ff, várja, hogy csináljak már vmit, én meg állok a kocsi mellett várom a benzinkutast. "Kedves" pasi megunja és nagy dirrel durral átmegy másik töltőhöz (ahelyett, hogy segítene) Jön a benzinkutas, eljut addig, ameddig én is. És semmi :? Kiderült nem én vagyok hü..e picsa, hanem a kút van lefagyva :D Na csak megtankolunk vhogy. Utána parkolás. Dorottya ajtajánál nagy tócsa. Mit nekem, úgyis magassarkú csizmában vagyok, természetesen szó szerint bokáig süllyedtem a vízben :evil:
Ezekután még bemerészkedtem péntek délután babakocsival és két gyerekkel az Intersparba. Ha vki volt a Szinvaparkba délután és hallott gyereket sírni, na azok mi voltunk :cry:
De túléltem, most már csak a fejem fáj és megfogtam a forró sütőt :(
Párom csak este 8-ra jön. Szerintetek zárjam magamra az ajtót :?: Vagy úgyis utolér a baj. Ja és délelőtt kicsi pasi lezúgott a lépcsőn :cry: Majd meghalltam az ijedtségtől. Szerencsére nem lett semmi baja, csak a homloka közepén van egy piros folt. De előtte ellopta nővérétől a reggeli túró rudit és papírostól benyomta.
Íme:
Kép


Zsuzsa!
Szuper hírt hoztál, legalább már vmi jó is történik ma. Akkor most már jön a szebbik része a dolognak :D

Ditta!
Oké, akkor várom.

Dodus, Betti!
Én tervezem a menetet Melináékhoz és utána elvihetem Bettinek :) Ha máshogy nem megy.

Na léptem kenegetem második adag sütit is :wink:

marika
 
 


Sziasztok!

Marika!
Szerintem sürgősen feküdj le :D ! Abból csak nem lesz baj?! Milyen sütit sütsz?

Dodus, Ditta!
Én is arra gondoltam, hogy Pankáéknál találkoztak...

Dodus!
Ha jössz, akkor várlak. Ha hozzánk jössz, feltétlenül hívj fel!!! de nekem úgy is jó, ha Marika elhozza. Ha jól értem, lesznek jó híreid?
Na, nincs több ha...
Egyébként lehet, hogy holnap is itthon leszünk, csak nem tudom, mikor. Én is tervezgetek mindenféle vásárlást, mert már semmi nincs a hűtőben.
Én is szedtem Fenistilt, de felébredtem minden reggel 4-kor. Lehet, hogy rám fordítva hatott?

Zsuzsa!
Örülök a jó híreknek :) !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Marika :)
Ez a tankolos dolog otthon nalunk is igy zajlott :D amikor nekem kellett.. Itt sajnos nem igy mukodik. Ugyanis itt nincs olyan,hogy benzinkutas :o , fizetni a tankolas elott kell. Vagy bemesz es mondod,hogy mennyiert szeretnel tankolni, vagy ott a szerkezetnel Te magad lehuzod a bankkartyadat. Ugyhogy itt mar nem tudom meguszni, bar Robi tudja,hogy nem szeretek tankolni, ugyhogy szokott olyan kedves lenni, hogyha latja,hogy idoszeru, akkor keres nelkul is megtankol :)
BENCE milyen nagy fiu mar :) Dorottya meg kesz holgy!!
Ja, es Te ket gyerek mellett meg sutsz is? En meg egy mellett se nagyon :(


Betti :)
Hogy vagytok? Gerda ujjacskaja? Olvastam, hogy baleset erte :(
Mar O is ovis?

delice
 
 


Betti!
Mikor Dodus sorait olvastam nekem is "az" jutott eszembe. Csak én nem mertem semmit írni rá :D
Milyen volt az első hét :?:
Buktát készítettem életem párjának (meg magamnak :wink: ).
A Fenistil Dorkát kiütötte, Bencét semmi nem hatja meg. Nála még a germicid c sem jött be, pedig az a nagylányomat 2 napra szundira vágta.

Ági!
Én ugyanezt gondolom a Te lányodról. Majdnem hanyat vágódtam, mikor múltkor azt mondták nekem, hogy Dorottya már jövőre 5 éves lesz. És tényleg.
A sütés kimerül ebben, de segítségem van. Dorottya rakja a hozzávalókat a gépbe, síkál, beleteszi a lekvárt és ma még össze is "göngyölte". Én csak állok felette.

Jó éjt

marika
 
 


Sziasztok!

Tankolás nem hajszín kérdése :D ? Hozzám mindig odajönnnek, nem győzöm elküldeni őket. Mert én meg egyedül szeretek... Igaz, amióta ugyanahhoz a kúthoz járok békén hagynak. De gondolom az öntudatos barnákat és vörösöket nem zargatják :D .

Ági!
Köszönöm jól vagyunk. Most próbálunk új életformát felvenni. Ebből kifolyólag pár napja rá is jöttünk, hogy időnként egy autóval kevesebb van :roll: . A gyerekek már teljesen jól vannak, csak Matyi nagyon gyenge és igen sokat fogyott. Tegnap ráállítottam a mérlegre, 16.4 kiló volt (az ötéves státuszon 17), kiáll az összes csontja, külön-külön látom az izmait, gyakorlatilag nincs rajta semmi zsír. Sütöttem is palacsintát este, mert azt kért, de elég keveset evett belőle. Bezzeg Gerda :D ! A Gerda ujja jól van, leesett róla a barnaság, alatta szép, rózsaszín (vékonyka) bőr van.
Ti hogy vagytok? Nincs még honvágyad?

Dodus!
Bocsánat :oops: ! Kicsit meglódult a fantáziám, és nem tudom befogni...

Marika!
Ülést már mutattad, csak akkor még egyáltalán nem volt aktuális. Most se sürgős, csak nézegetek, úgyhogy majd a Dorkáét is megnézem.
Te aztán jó kényelmesen sütögetsz :D !
Én mondtam, hogy jövőre 5 lesz Dorka, de inkább ne emlegesd. Gerda se sokkal kisebb :o .
Kedden találkozunk :) . Majd ott beszélünk, nem akarom itt a többieket untatni.

Emese!
Ádi meggyógyult?

Anita, Eszter!
Írok most! Remélem a gyerekek alszanak még egy fél órát.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Búzaszem!
Jaj de jó, hogy végre itthon! Mostmár aztán csak is kizárólag minden jót nektek!

Betti!
Ádám helyrejött, hétfőn megy az oviba. Közben sikerült kiderítenem, hogy még múlt hét pénteken valami sonkát evett a dédnagymamánál (ahol a kajá nem lehet pazarolni, ezért ugye akad nem túl friss is), és v.színűleg az készítette ki a gyomrát.
Az étvágya még mindig nem az igazi (bár sosem volt jó evő), most szinte smmit nem eszik, úgyhogy lassan versenyezhetnek negatív csúcsban Matyival.

Marika!
Bence tök édi a túrórudival. Jó étvágya lehet. Ádám egy-két harapást eszik a rudiból, több nem kell neki soha.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Óriási öröm ért bennünket tegnap!Megosztom veletek is :lol:
Bogi a du-i alvását pelus nélkül tette :!:
Nem pisilt be alatta (1.5 órát aludt) :lol:
Végtelenül örülök ennek a fejleménynek :lol: Már jó ideje nappalra nincs pelusunk, eddig bilibe ürített, mostanában szól és a nagy wc-re akar menni!Amikor megyünk valahová akkor kap pelust, mert ahoz még hűvösnek találom az időt, hogy kinn is leguggoltassam.De azért ez is nagy szó már :lol:
Szóval ez volt a nagy hír :lol: :lol:

Betti!
Itt az üzi, még ma válaszolok is!

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Panka!
Most olvasom az MSN-en, hogy Beni bárányhimlős.
Szegényke, jobbulást neki!
Pici lány nem kapta el?

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Elször is köszönjük szépen , hogy ennyien izgultatok értünk. Hát nem úgy indultak a dolgok ahogy elterveztem. Nagyon nehéz volt ezt a 2hetet végig csinálni. Dorián tündéri kisfiú, nagyon nyugodt baba sokat alszik eszik és éjszaka is jól aludt, egy szobában Hannával. REggel 6kor keltek fel, persze a pici 2szer szopizott, de én már akkor kivettem amikor nyöszörgött igy nem költötte fel Hannát. Amúgy veleszületett tüdőgyulladása volt Doriánnak, lehet, hogy amikor 37hetesen influenzás voltam akkor mehetett át a fertőzés vagy nem tudom. Most már minden ok 10napig kapott antibiotikumot 1hétig infúziót. Csak 5naposan lehetett szoptatni addig gyomorszondán keresztül kapott 15g tejet. 4kgra fogyott le a drága és mire hazajöttünk 35dkgot visszaszedett. Tejcsi van bőven 6-8dlt teszek el a hűtőbe naponta. Eddig ott hagytam a korán, örültek a nővérek a sok tejnek. Lenne mit mesélnem a koráról, nővérekről, de már fáradt vagyok és még az esti fejést el sem kezdtem.
Majd teszek fel képet a két lurkóról. Mégegyszer köszi mindenkinek a drukkot és aranyosak vagytok hogy igy izgultatok értünk igazán jól esett.
Jó éjt!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Dorián a koraszülött osztályon
Kép

Inkubátorban
Kép

Hazaérkeztem
Kép

Hanna és Dorci baba
Kép

Már itthon alszom
Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

A rossz tapasztalat: 14 óra vajudás után,mikor már csak arra vársz,hogy a főorvos megérkezzen és ellenjegyezze végre a császárodat,visszaüzen a dokidnak,hogy most ebédel majd jön.Aztán úgy 1 óra mulva,már tolófájásokkal,megint rácsörögnek és azt mondja 3 perc és újabb 1 órát vársz.Aztán jön,megvizsgál és éppen azt nem mondja,hogy mit képzelsz magadról.Végül kiderül,hogy a gyereked beékelődési rendellenesség (vagy mi) miatt nem is tudott volna megszületni rendesen (a pocakját nézte,ahelyett,hogy oldalra nézett volna) ,és mire felkerülsz a műtőbe már a mekónium ott van a vizében,és annyira ki vagy készülve(mert már előtte 2 napja nem aludtál,mert jöttek a fájások 20 percenként előtte 2 napig,úgy pedig elég nehéz... :( ),hogy alig látsz ki a fejedből.Aztán másnap megtudod azt is,hogy éjszaka volt egy kis légzési rendellenessége a kicsinek, a fene tudja mitől,bár állítólag a császáros babáknál már csak így megy...
A nevet csak priviben,mert az ördög nem alszik,bár már tiszta csipa a szeme. :twisted:Nincs szükségem 1 sértődött orvosra,akinek az egója nem engedi,hogy beismerje,ha hibázott.Meg még szeretnék szülni legalább 1-t... :?
Egyébként ez a doki az idősebb generációhoz tartozik.A fiatalok közül többhöz is volt szerencsém vizit alkalmával és tök jó fejek voltak. :)
De azt mondom:megérte.A Milán annyira jó fej,gyönyörű,és az én saját dokim irtó rendes volt. :D A többi meg le van ejtve(de a doki nevét 1 életre megjegyeztem).Azóta minden ok.Túl vagyunk az első hasfájásokon. :? Mindenkinek ajánlom az Infacol nevű gyógyszert,mert szenzációs ez ellen!Tennék fel képet,de balfék vagyok.Meg kell várnom apát,míg hazajön. :roll:

Davallia!
Nekem is ismerős voltál valahonnan.Együtt voltunk párszor nst-n.

Búzaszem!
Örülök,hogy jól vagytok!

Orsi
hellobaby76
 
 


sziasztok




Marika
Akkor igazi segitseged van :-) dehat nemhiaba, nemsoka 5 eves :-D .

Betti
Tankolas, hajszin :DDDDD
Mi is jol vagyunk , koszi szepen. Honvagy?? Haat nem is tudom. Karacsonykor nagyon rosz volt :-( . Nekem a csalad, nagyon sokat jelent, es nagyon hianyoztak, annyit bogtem.. :-( . de egyebkent, olyan erdekes, hogy ami hianyzik, az tobbnyire aki, csalad, baratok. Robi, mindig mondta, mig mi otthon voltunk, hogy cask mi hianyzunk neki, semi tobb! Nem ertettem, hogy ez hogy lehet. Aztan innen egesz mas. Pont igy latom en is, egyeb dolgok annyira jok, hogy ne hianyozzon otthonrol semmi.
Bar valamelyik nap eszembe jutott,hogy jo lenne decoupage – ozni egyet :-D A jo kis kreativ szobamban. Itt sokfele kreativ dolgot ismernek, de szalveta egy darab sincs! Pedig kb Match meretu kreativ boltjuk az van. Erdekes :S
Palacsintat mi is szeretjuk :-D Kitokeletesitettem a technikat, Robinak sutok 3-4 vastagot, annyival O jollakik, vekonybol kepes lenne 10et is megenni. Ha nem tobbet! Igy hamar meguszom a palacsintasutest! Bundas almat szeretitek? A heten probaltam ki, fini lett :)
Jol ertem Matyi is alszik meg delutan??

Koda
Meg nem is gratulaztam :-) , gratulacio a pici pocaklakohoz, es minden jot kivanunk Nektek. nem is tudtam.. csak a multkori irasokbol derult ki szamomra. Mikorra varod?

Panka
Jobbulast a kis baranyhimlosnek!

Buzaszem
Jo itt latni! :) , minden jot Nektek, aztan varjuk meg a beszamolodat!
Nagyon edesek a fenykepen :) , a kozos kep kifejezetten ari :)


Angol tanulas piciknek?
Innen egy kicsit mas ez a kerdes, nekem nincs is valasztasom, hogy akarom-e , hogy az oviban angolra jarjon :D (egyebkent igen). De otthon nem biztos, hogy ilyen koran bevallalnam. Egy biztos, ezeknek a piciknek hihetetlen konnyen megy a dolog. Csak egyetlen pelda, remelem nem untatok senkit. Kijovetelunk utani 2. honapban kb. kezdtem engedni Rebekanak a Tv nezeset, DVDn meseket, amit elore tudok,h mit nez.. de nem ez a lenyeg. Dora the explorer. Egy nap 1 mese. 1 het alatt megtanult 10 ig szamolni. / Es akkor meg a magyarral problema volt, a negy es a het, szoval a hat utan altalaban megint negy jott :D / Remelem a tobbi dolgokat is igy raktarozza…

Sajnos egyeb dolgokkal nem haladunk valami jol! Se a bili dolog, se a cumi elhagyas nem megy :(
Es az etkezes is... olyan finnyas :(



Kép DOLGOZIK

delice
 
 


Davallia!

Ez a kiegészítő adójóváírás :D Kicsit félreérthető volt amit írtál (visszajár stb.) Ha a munkáltatód nem vette figyelembe akkor persze érvényesíthető.
Éva
neva
 
 


Sziasztok!

Voltam az orr-fül gégészeten túlvagyok egy felszúráson, amit én kértem a dokitól, mivel már aludni sem tudtam, annyira bedugult az orrrom, még orrcsepp mellett is. :cry: Nem fájt, csak egy kicsit kellemetlen volt.

Davallia: jó lesz holnap is, ha a férjem visszi a pelust, mert ma nem tudta vinni?

puszi mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?