Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Betti, ma találtam a spajzban egy üveg Nestlé junior menüt, Lórinak megpróbálom odaadni valamelyik nap vacsira, utána a Tiéd az üveg! :lol:

Marika, már nem a Gastroyal főzi az ebédet? :lol:

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönjük a gratulációkat a picurka nevében is. :wink:

Gani: sajna nekem a nagyimat Magdolnának hivják, és én ezt a nevet nem szeretem, Prókai Magdolna egy kicsit hülyén hangzik. :cry:
A kislány név már megvan: Csenge mivel Ákos amikor született a párom ezt a nevet szánta ha lány lett volna, és ha most lány, akkor legyen az édesapja akarata szerint, de nekem is tetszik.

Bvigh: igen látom hogy priviben irtad volna, nembaj, tudtam, hogy nekem szól. A párom hogy fogadta? úgy hogy tegnap majdnem elsirta magát a telefonban. :lol:

szóval köszönöm mindenkinek, és elvileg ma megyek a házidokihoz, hogy adjon valami gyógyszert, amit lehet kismamiknak is, és legyőzi a náthámat, mert ez nagyon lassan javulgat.
sok puszi mindenkinek sziasztok lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok

Lusti
Gratulálunk a Picihez. Vigyázzatok nagyon Magatokra, ebben a csúnya ködös, náthás időben.
Ha jól emlékszem, nekem amikor terhes voltam Janka a Bioparoxot ajánlotta, illetve a homeos készítményeket.
Ha nem muszály, inkább gyógyszert ne szedjél, én nem bízok abban, hogy a Babucira nincs mellékhatása egyiknek sem.

Szia

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 

 
 

Fény, semmi nem jellemző ránk, amit írtál. :cry: Ezért vagyok ideges, hogy mégis... :cry: :cry: :cry: :cry:

Lusti, óriási gratula!!!!

Afp: Nekem kétszer lett alacsony, háromszor voltam vele Debrecenben genetikán :arrow: nem csak uh-n. Szerencsére téves riasztás volt :lol: Persze végig idegeskedtem 20 hetet!!! Az értékeim: először: 0,42 majd 0,47 végül a 4 markeres teszten 0,52. A határérték pedig 0,5-2,5!

Betti, ha érdekel még valami ezzel kapcsolatban, írj pü-t nyugodtan!

anicsn
 
 


Sziasztok!

Róma gyöngyörű volt, csak egy kicsit rövidebbre sikerült a kirándulás! :)

Nagy dolog érkezett el az életünkben!
Sikerült megvalósítani egy álmomat!
Köszönet érte MINDENKINEK, de legfőképpen Pankának és Zsuzsi barátnőmnek! Köszönet, hogy mellettem álltatok és támogatattok!
Szóvbal a nagy esemény:
ma lettünk 6 hónaposak! :D
3770 gr-mal született az én moslygós lányom és hétfőn 8500 gr 71 cm volt a "mérlegelésen".
A fenti hála azért szól, mert a súlgyarapodást anyatejcsivel értük el! :)
Kép Pár percesen Kép Majdnem 6 hónaposan

bkriszta13
 
 


Remélem Nálatok jobb a kép! :? Itt nagyon rossz!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Régen irtam, de azért olvalak titeket...
Katám lassan kezd beletörödni a bölcsibe, állitólag egyre kevesebbet sir...

Kriszti, azért egy lapot dobhattál volna az örök városból...

Millió puszi mindenkinek !
Eszter
r.eszter
 
 


Kriszta, gratula a 6. hónaphoz!

Eszter, lassú víz partot mos :wink: Kata megszokja a bölcsit :!:

Mi voltunk tegnap a dokinéninél, hörgő gyulladása van Zalánnak :cry: :cry: :cry: Kap egy csomó gyógyszert, ma megyünk vissza 1órára :cry: Remélem hamar meggyógyul, mert nagyon ideges vagyok miatta. A tél további részére minden társasgái életet felfüggesztünk!

anicsn
 
 


Sziasztok!

Látátok Virág töltött fel új tavaszi cipőket ide:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=172015

Mit szóltok ehhez a szélhez. Anyós rögtön kiadta, hogy mindent pakoljak el a teraszról, mert a szél befogja vágni az ablakon! A csúszdát is és a hintaágyat :evil:
Bezzeg Ő kivitte Bencét sétálni egy kis babakocsiba (amíg én Dorottyával baletton voltam) takaró, lábzsák és egyéb nélkül. Este már folyt az orra :? Pedig már 2 hete volt teljesen egészséges.

Eszter!
Csak belejösztök már. Nemsokára már tuti örömmel megy. Te mikor mész vissza dolgozni?

Kriszta!
Hihetelen mennyit nőt a lányod. Akkor kezdhetitek a kóstolgatást :D Bár látom a képen, hogy már elkezdte :P

Lusti!
Te nagyon vigyázz magadra. Dátum csodás. Nekem Dorottya született aznap (csak pár évvel később), amikor mamám meghalt. Én úgy érzem, egy kicsit Ő jött vissza vele.

Dodus!
Gastroyal már lusta kimászni ide. Állítólag csak én rendeltem Szikszóról, így nekik nem éri meg :evil: Most főzhetek magamnak. Bár inkább száraz egészségtelen koszton élek. :( Csak néha főzök.

Gyöngyöske!
Gratula a nagy fiadnak. Csak 3* ébred? A ma éjszaka nem volt egy teljes órám amit végigaludtam volna :cry: Néha már fél óránként ébred. Remélem csak a front/szél/foga/... és nem állandó dolog.

Ma a nagylányom is itthon maradt a "nagy szél" miatt, de valahogy nekem sokkal jobb ilyenkor. Bencét legalább Ő is elkábítja néha, és nem az én nadrágomon lóg, arra várva hogy vegyem már ölbe :!:
Ja pár napja rájött, hogy kell sikítani fiú létére :!: és arra is hogy ha megfelelő ideig sikít/ordít/sír (nagy potyogós könnyekkel) akkor megkapja amit szeretne :idea: Hát nem hülyék ezek a gyerekek :P

Lépte, puszi, Marika

marika
 
 



Sziasztok

Marika
Én sem alszom a kicsi lánnyal, eddig azért nem írtam le, mert azt hittem, hogy már megint csak az enyém nem alszik. Öröm a köbön, ha éjszaka 2-3 órát alszunk.
Segíts már légyszives, olyan béna vagyok, hogy nem tudom megnézni a cipőket, a babaszobán. Mire kell kattintani, hogy lássam a cipőket? Már a téli cipőket sem tudtam megnézni tavaly, így hagytam a francba.

Kriszta
Gartula!! Nagyon ügyik vagytok.

Én is teszek képet a két gyermekemről:
Kép

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Eszter!
Küldtem! Nem kaptad még meg? :)

NZsuzsa!
Kicsit elhamarkodott volt a bogyókat illetően a felajánlásom! :( Bocsi! Összekeveredett a Bencus bogyóival és így már nem merem ajánlani! :( 1000 bocsi!
Édes macik így ketten!


Marika!
Szél.... Én a mai kirándulást mondtam le emiatt és kivert a para, mert a férjem útnak indult az erősen megviselt gumikkal. :( Hála az égnek elkerült minket!
Sajna nálunk Bence orra kezdett el folynoi. Már megint és így Zozié is. Nem bírom ilyenkor szétszedni őket. Szidom Bencét, Zozi mosolyog! Legyél szigorú! :)

Ancsin!
Köszi!

Nagyon szomorú a mai nap az életünkben! Sajnos egy közeli hozzátartozóm hagyott itt minket.Úgy hozta az élet,hogy már 5 éve nem láttam, de gyermekkoromban nagoyn közel állt hozzám.Az utóbbi években elsodort minket egymás mellől az élet és az érzelem!
Emlékedet megőrzöm!

bkriszta13
 
 


Marika:)

www.menusprinter.hu
és van fittnesz is. mi ezt esszük már 3 hete,és ok.
fény
fény
 
 


fény
 
 


Ancsi!!

Mi ismerjük egymást!!!
A nővéred - Gabriella - osztálytársam volt 8 évig.
Sőt egy lakótelepen lakunk.

Magdi
lilien_csenge
 
 


Helló csjszik!!!!
Már nagyon régen nem írtam, lehet, hogy nem is emlékeztek rám. Most Davallia híradóval [/color][/size]jelentkezem!!!!!!
Kórházban va, hajnalban telefonált, hogy a kicsike jön:)
még semmi hír azóta, de izguljunk!!
puszi zita
ebba
 
 


Sziasztok!!

Edina üzenete:

9.35-kor MEGSZÜLETETT ESZTER ZITA!! :D 3150g és 50cm.
JÓL VAGYUNK,VILLÁMGYORS SZÜLÉS VOLT!!
PUSZI EDINA!!

ancsi26
 
 


Edina!!

GRATULÁLUNK GYERMEKED SZÜLETÉSÉHEZ!!!

Kép GRATULÁLUNK!!!!

Magdi és Lili
lilien_csenge
 
 


Edina!

Mi is gratulálunk, sok boldogságot kívánunk!
Kép

Betti és családja
kbetti
 
 


Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.
Most az idén kezdi a fiam az első osztályt, és nem ismerem egyik iskolát se, melyik milyen. Nem tudom, hová írassam be, nem szeretnék
rossz iskolát választani neki.
Biztosan van köztetek olyan anyuka, akinek van iskolás korú gyermeke. Ha írnátok nekem tapasztalatokat, hogy ki melyik iskolával mennyire van megelégedve, azt nagyon megköszönném.

Előre is köszi.

Zsuzsi.

Zsuzsi
zsuzsi77
 
 


Edina!
Én is gratulálok, és sok boldogságot kívánok!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Gratulálok Edina kislányának megszületéséhez! Most beszéltem a büszke apukával 6 óra volt a szülés és a kicsilány fekete hajú Panda szőke haja után. Küldött nekem egy képet remélem nem haragszanak meg ha megmutatom nektek is. Kép

Kollár Eszter Zita Davallia kislánya

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Edina :)

Kislányod születése alkalmából szeretettel gratulálunk!

fény és családja
fény
 
 


Edina!

Eszterke születéséhez gratulálunk, jó egészséged és sok tejcit kívánunk! :D

Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Edina: NAGYON NAGY GRATULA, ÜGYESEK VAGYTOK!!!!!!!!!!!

pihenj sokat, és a baby nagyon édes!

MINDEN ÁGNESNEK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sziasztok: lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina

Gartulálunk és nagyon jó egészséget, sok tejcsit kívánunk!!!! Kép

Búzaszem
Izgulok értetek!! Írj rögtön, ha érkezik Babuska!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Edina!
Szívből gratulálunk ehhez a gyönyörűséges kislányhoz :D

Búzaszem!
Tényleg már nekede is csak pár nap. Gondolom már nagyon várod, hogy kint legyen. Mi lesz a neve?

Fény!
Köszi a linket. Sajna úgy látom ök sem szállítanak Szikszóra. Ez már csak ilyen hely :? Amúgy nem nagyon értem, mert pl én itthonról 20 perc alatt bent vagyok a Búzatéren. És akkor még nem is nagyon léptem a gázra.

Zsuzsi!
Sajna nekünk még nem aktuális a dolog, így nem nagyon tudok segíteni. A többiek biztosan írnak majd :D

Kriszta!
Nálunk is imádja a két manó egymást. Emlékszem mikor Dorottya bárányhimlős volt, mondták ne engedjem hozzá. Akkor ez volt:
Kép
És most sem különbek. Bencének elég, ha Dorottya rámosolyog már kacag. Tegnap is csak a kacagást, vihogást hallgattam a szobájukból :P

Zsuzsa!
Akkor megnyugodtam. Én is azt hittem, csak az enyém. Remélem majd vmikor kinövi, vagy 10 évesen már csak nem fog cicin csüngeni és állandóan követelni. Na majd kiderül. Én próbáltam a sírni hagyós módszert. Háááát képes volt 30 percen át teli torokból üvölteni. Így rögtön az első nap megbukott a dolog. Ja és megvígasztalni tovább tartott, arról nem is beszélve, hogy mindene csupa könny és tej volt.
Cipő: amit betettem linkre kattintva elvileg rögtön azt a "topikot" nyitja meg. (legalábbis nekem) A cipők a hozzászólások mellett vannak. Méretben tuti segít Virág :wink:

Puszi :P

marika
 
 


Ja még 1 kérdés. Dorottya nagyon köhög, de csak akkor ha előtte szaladgál, ugrál... Gondolom vmi letapadás van neki. Szerintetek mit csináljak? Adjak neki köptetőt, ami feloldja? Ha igen, akkor melyiket? Dokihoz nincs sok kedvem vinni, ott csak összeszed vmit, kihívni meg mit mondjak? Néha köhög a gyerek, jöjjön már el? Szóval ezzel nem akarom zaklatni.
Most lándzsás utifű szirupot adok neki. Tudtok róla vmit?
Köszi, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Davallia :)
Nagy-nagy gratula nektek! Sok boldogságot, sok-sok tejcsit kívánunk! Ez aztán gyors volt :) Várjuk majd a beszámolót :) Nagyon édes a kiscsaj.

Dodus :)
Igaz, hogy egy kis késéssel :oops: , de Lórinak sok-sok boldog névnapot :)

Zsu :)
Bocs, nem akartalak megbántani a kérdésemmel, csak magamból indultam ki. Nekem is "csak" ennyi bajom volt, hogy ilyen hosszúak voltak a ciklusaim. Ha nem harcolom ki magamnak a hormonvizsgálatot, nem találok olyan dokit aki foglalkozik is a dologgal akkor lehet, hogy még most sem lenne egy gyerekem se, de lehet, hogy túllennék egy pár vetélésen. De ez hosszú történet, nem akarlak vele untatni. Szerintem egy vérvétel még nem a világ, annyit megér, hogy utána nyugodt legyen az ember, pláne így, hogy babát is szeretnétek.

Zsuzsa :)
Akkor végül csoportot váltottatok a bölcsiben?

Emese :)
Hogy van Ádám?
Kodáról tudsz valamit?

Ani :)
Jobban van már Zalán?

Lusti :)
Neked meg még nem is gratuláltam a pocaklakóhoz. Nagy-nagy gratula :)

Fény :)
Megy a torna? :lol:

Betti :)
Hány nap még a szabadság? :D

GYöngyöske :)
Szuper, hogy jobban van Zalán :)

Kriszta :)
Milyen nagy már a csaj :)

Zsuzsi :)
Melyik részén laktok a városnak?

Marika :)
Ezen a baris fotón nagyon édesek együtt :)
Lándzsás utifű jó, de vigyázz vele, allergizálhat,nálunk a gyerekek tiszta kiütésesek lettek tőle. Mi a Mucoprontot ill. a Fluimucilt szoktuk használni.

Puszi,

panka
 
 


Davallia!

Mi is gratulálunk és jó egészséget, sok boldogságot kívánunk!


Kép

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Panka: neked is köszi a gratulációt a picurka nevében is. :lol:
Mi még mindig náthásak vagyunk, apa jól van, de mi totál náthásak vagyunk. :cry: A házidokinál voltam, megcsinálta a terhességnél az első belgyógyászati vizsgálatot, de szte lehet, hogy a fogamról vagyok beteg, pedig elvileg eggyik sem rossz, sztetek lehet a fogról náthásnak lenni? :roll:

puszika mindenkinek majd még jövök.

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Jó étvágyat Lórinak :D ! Aztán majd megbeszéljük, köszönöm!

Gyöngyöske!
Nehéz hónapok lehetnek mögötted, hátha most már jobb lesz!

Marika!
Nekem nem írtál, pedig megígérted.Kép
Én is Mucoprontot használok!
Megvan az összes üvegetek :D?

Panka!
Még 10 nap.

Lusti!
Én is gratulálok :)

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Davallia!

Nagyon-nagy gratula! Nagyon sok tejcsit és nyugodt perceket!

k

bkriszta13
 
 


Lusti!

Olyan szép terhességet kívánok neked, mint amilyen az enyém volt a 35.hétig!Nagyon sok egészséget nektek!

Szerintem nem árthat, ha elmész a fogorvoshoz, hátha mégis rossz valamelyik fogad és attól vagy beteg.Ellátja az orvos és mindjárt mennyi kellemetlenségtől szabadulhatsz meg!

Davallia!
Tündérke, a kis Eszterke!Nektek pedig rengeteg tejcsit, sok-sok nyugodt nappalt és éjjelt, hasfájós mentes kezdetet! :lol:

Hello!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Apropó!

Esküvőre fogunk menni.Nem tudtok valami jó boltot, ahol Boginak tudnánk amolyan esküvői-alkalmi ruhácskát és cipőt venni?Bár cipőt gondolom cipőboltban :oops: :lol:

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Egy kis infó mindenkinek, de legfőképp Emesének :!:

A Pneumococcus elleni védőoltás teljes ára 15.957 Ft. 2007. január 16-tól 70%-os TB támogatással írható fel az oltás az 5 éves kor alatti, az invazív pneumococcus fertőzésre kiemelten magas kockázattal bíró beteg gyermekek számára a gyermekorvos által. Ebben az esetben az oltás térítési díja 4.787 Ft.
Infó róla: http://www.pneumo.hu/

http://www.elender.hu/~oltinfo/pneumo23.htm
ez pedig 2070ft

Anita :)
Mikor mentek esküvőre, most vagy majd a nyáron?

panka
 
 


Szia Panka!

A búza tér környékén.

Zsuzsi.

Zsuzsi
zsuzsi77
 
 


Davallia!
Én is szívből gratulálok és jó egészséget kívánok, no meg sok tejcsit!
Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Panka! Vagy aki tudna segiteni!
Ha megszületik a baba az anyasági segélyhez tgyáshoz meg egyebekhez honnan tudom letölteni a formanyomtatványt hogy ne kelljen a férjemnek 2szer menni egyszer a papirokat elhozni és utána kitöltve visszavinni. Én már kerestem a magyarorszag.hu-n de ha esetleg valaki a linket tudná csatolni nagyon megköszönném neki.
Én holnapra vagyok kiirva és még mindig semmi. Kezdek kicsit türelmetlen lenni, nem gondoltam volna hogy túl fogom hordani. Bár mondták hogy a fiúk lustábbak, de gondoltam 2. gyereknél csak nem lesz az. Holnap megyek nstre 13órára utána meg akarom beszélni Hajassal hogy hogyan tovább.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Davalilla!
Szívből gratulálok kisbabádhoz!

Dudus!
Lórinak utólag is Boldog Névnapot!

Zsuzsi77!
Mi is iskolaválasztás előtt állunk, és megpróbálunk elmenni a nyílt napokra a számunkra szóbajöhető iskoláknál. Elősorban tanítónénit keresünk Gyöngynek.

Panka, Betti!
Tegnap a Tanácsadáson azt mondta a háziorovsunk, hogy ne hagyjuk el a puffogtatást Zalánnál. De most nem hörög, nem sípol, és nem szeretnénk, hogy hozzászokjon. Így is már 1,5 hónapja reggel-este puffogtattunk, most pár napja teljesen elhagytuk. Pénteken megyünk vissza a pullmonológus doktornőhöz.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
egyetértek Gyöngyöskével, hogy tanító nénit kell választani nem iskolát. A Búza tértől nincs messze a Soltész N.K. ott az alsó (és az alsós tanár nénik) nagyon jó. És a két tanárnéni viszi végig a 4 évet. Ha jól számolom akkor itt most pont egy nagyon szuper tanárnéni fogja kezdeni az elsőt. A Selyemréti suli is jó, de ott csak a felsőt ismerem.

Gyöngyöske,
ki a pull. doktornőtök?

Búzaszem,
TGYS-hez: http://www.oep.hu/pls/portal/docs/PAGE/ ... _THGYS.DOC
Anyasági: (ezt már nem fizetik ki egyből és a Palóczy úton kell intézni a CSP-vel együtt)
http://www.allamkincstar.gov.hu/file/ug ... _tajek.xls
és ez:
http://www.allamkincstar.gov.hu/file/ug ... lt_utm.xls
Családi pótlék változáshoz pedig:
http://www.allamkincstar.gov.hu/file/ug ... leklet.xls
http://www.allamkincstar.gov.hu/file/ug ... lethez.doc
Várjuk majd a jó híreket :)

Éjszaka úgy elkezdett fájni a torkom, csúnya piros, be van dagadva, nem bírok egyáltalán nyelni :( Jó kis fogyókúra :) Nem tudtok valamit rá a sós vizen kívül?

Puszi,

panka
 
 


Panka!
Még odébb van, augusztus 18-án.Csak érdeklődöm.Kíváncsi lennék az árakra.Tudod, hogy ne essek össze egy csini ruha ára láttán :lol:
Cipőcskét már láttunk egy szépet.Még tavaly, a centrumban.Az 6500 ft.volt.Kicsi édes lakkcipő :lol: Akkor eldöntöttük a férjemmel, ha lesz valami alkalom, azt megvesszük Boginak.

Búzaszem!
Nekem a főnökasszonyom, mint munkáltató, még akkor ideadta a nyomtatványokat, amikor még olyan 30 hetes körül lehettem.Ezért nem tudom, hogy honnan lehetne beszerezni. :cry:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Panka!
Apukám a mézre esküszik.De hát Ő méhész, így elfogult :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Edina!
Szívből gratulálunk a pici lány érkezéséhet.
Szép nagy ásítást sikerült megörökítenetek. :)
Kép
Panka!
Ádám már helyre jött, elmúlt a köhögés láz is, és ami nagy újság, hogy 4-5 napja végre beveszi a gyógyszert (bár csak a kapszulát, de már ez is nagy előrelépés).
Köszi az oltásról az infot.
Koda jól van, tegnap voltak uh-on.

Búzaszem!
Megy a drukk ezerrel!

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Betti.

Jól látom,hogy a kislányod ma 3 éves??? :oops: :D

Ha igen,akkor nagyon sok boldog szülinapot kivánunk!!!

Ha nem akkor is!! :lol: :lol:

ancsi26
 
 


Betti!

Boldog Szülinapot Gerdának :!:
Kép

Képzeljétek a szomszédban már teljes szépségében virágzik a hóvirág. A miénket a kutya kiugrálta :evil:

Jó éjt, Marika

marika
 
 


Betti!
Nagyon sok boldog szülinapot Gerdának!

Búzaszem!
Megy a drukk!

Panka!
Megerősített? Engem igen! Megírom a pályázatot azaz csak megszerkesztem és ráállok a dologra! :)

Gani!
Méhész! :) Király! Szeretném a segítségét kérni! Hol tudok méhviaszt beszerezni? Akár Tőle is szívesen vennék . Gyertyát öntenék belőle.

bkriszta13
 
 


Betti:)

Nagyon boldog születésnapot kívánunk a kis Gerdának mi is!
Ma végre letettem az utolsó vizsgám, és ha átmentem, akkor hawai:)

Panka:)
A helyzet az, hogy valamelyik nap délután ráprobálkoztam a tornára, betettem a dvd-t, Hanna először érdeklődve nézegette a borítót, utána marhára teccett neki, hogy elkezdtem nyújtózkodni, utána rámcsimpaszkodott és elkezdette nyafogni, hogy tegyek be valami mást. Na így elkínlódtunk vagy öt percig, utána feladtam, mert már a gatyámat is lehúzta :)
Majd akkor tudok tornázni, ha letettük aludni...utána meg írtó nagy kedvem lesz vacsi után callanozni..

...jól értem, hogy Koda ismét babát vár?

Búzaszem, drukkolok, a fiúk lustábbak, állítólag:)

Marika, felhívtad őket? Vagy honnan tudod, hogy Szikszóra nem szállítanak?

fény

KépKép
fény
 
 


Marika, már látom, tényleg nem szállítanak szikszóra. Az ebédfutárt megnézted? És a foodexpresszt?
fény
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Tegnapelőtt volt :) ! Köszönöm. Majd kicserélem a vonalzót.

Marika, Kriszta, Fény! Nektek is köszönöm :)!

Kriszta!
Én kitöröltem a telefonomból a számot, mikor elköltöztetek, most meg elfelejtettem megkérdezni. Hívjál majd. A határidőnaplót még mindig keresem.

Képzeljétek, elveszett a határidőnaplóm (2004-es), amiben az összes kódom, jelszavam stb. volt, másfél oldalon át (A/5-ös méret), meg rengeteg telefonszám. Azóta Gerda megerősítette, hogy mesét olvasott belőle :D :roll: . Itt kellene lennie a lakásban, de hát ha meseolvasás is volt... Húzogathatom még a bútorokat is.

Fény!
Éppen így tornáztam Matyival, két alkalom után feladtam.

Panka!
Én két óránként beveszek egy 1000 mg-os C-vitamint. Hogy vagy?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?